קרלין  חני הורביץ  הורביץ  חנה הורביץ
סרנה ביקש לדחות את התשלום לנתניהוסרנה ביקש להמתין עם התשלום לנתניהו. עורכי הדין: "אפילו לא יום אחד"
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
העיתונאי יגאל סרנה מצא את עצמו שוב עם הגב לקיר כאשר הזוג נתניהו באמצעות עורך דינם סירבו לבקשתו לדחות את תשלום הקנס בשל בעיית תזרים מזומנים (אנשים)
דוד פדידה - איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'כיכר השבת7
במסגרת הפורמט 'דוקותיים', ליוו מצלמות 'כאן' את המפיק דוד פדידה במהלך 'יום ירושלים', ותיעדו כיצד הוא מנהל בזמן אמת שלל אירועים. בשיחה עם 'כיכר השבת' מספר פדידה על מאחורי הקלעים של הכתבה (ברנז'ה)
בציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעודבציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעודכיכר השבת
בעוד בישראל עסוקים בבלימת הרפורמים, השר לשעבר גדעון סער ביקר בציון הרבי מליובאוויטש, התרגש מכך שיום ההילולא הוא יום הולדתה של רעייתו גאולה, הדליק נר והתפלל (ברנז'ה)
עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל - הבישיץ שלי // איציק סודריהבישיץ שלי // איציק סודריאיציק סודרי16
הוא היה עו"ד קשוח ומקצוען ויחד עם זאת איש חסד בנשמתו, אוהב ואהוב על הבריות • איציק סודרי בטור הספד על חברו עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל שנהרג השבוע בתאונה קשה (אנשים)
מרדכי בן דוד: שלמו על הדיסק מהוואטסאפמרדכי בן דוד: שלמו על הדיסק מהוואטסאפיאיר טוקר48
ענק הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, הודיע כי פתח חשבון בנק ישראלי לטובת מי שרוצה לשלם לו על האלבום לאחר שהוריד אותו באופן פיראטי, "אני כולי מלא רגש מהתופעה" (אנשים)
בוחניק במהלך ההתמודדות - צפו: חרדי שבר שיא עולם ושלושה ישראלייםצפו: חרדי שבר שיא עולם ושלושה ישראלייםקובי רוזן30
מרדכי בוכניק, חרדי תושב ירושלים ואב לשלושה, הפך מזמן לשם מוכר בתעשיית השרירים והרמת המשקולות. כעת, הצליח לשבור שלושה שיאים ישראליים ושיא עולמי אחד (ברנז'ה)
הרבנים הראשיים בחופת בן היועמ"ש, הערב - בן היועמ"ש התחתן, הרבנים הראשיים כיבדו. צפובן היועמ"ש התחתן, הרבנים הראשיים כיבדו. צפויאיר טוקר7
שמים את המחלוקות בצד לערב אחד: הרבנים הראשיים לישראל הגיעו לחופת בנו של היועץ המשפטי לממשלה וכובדו בברכות. צפו בתמונות (ברנז'ה)
צפו: אמיר חצרוני הניח תפילין וקרא שמע ישראלצפו: אמיר חצרוני הניח תפילין וקרא שמע ישראליאיר טוקר66
הפרופסור שבז לכל דבר שריח יהדות נודף ממנו, ביקר בכפר חב"ד, ולמרבה הפלא אף הניח תפילין וקרא "קריאת שמע". "תמיד ידעתי שהחב"דניקים מסוגלים להכול, אבל שיצליחו על אמיר חצרוני? מי היה מאמין" כתב העיתונאי מענדי גרוזמן (ברנז'ה)
עו"ד אלקנה בישיץ - התיק של עו"ד בישיץ יטופל אצל עו"ד אחרהתיק של עו"ד בישיץ יטופל אצל עו"ד אחרישראל כהן15
לאחר פטירתו הטרגית של עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל, נרשמת סגירת מעגל. עו"ד כלילה גילברט - לנדאו התגייסה לטפל בהתנדבות - באחד התיקים בהם טיפל ללא תשלום (אנשים)
ריבלין והרצוג בשבע ברכות של ליצמן. צפוריבלין והרצוג בשבע ברכות של ליצמן. צפוישראל כהן11
במהלך שמחת שבע ברכות לנכד שר הבריאות יעקב ליצמן השתתפו האדמו"ר מגור, האדמו"ר מבויאן והאדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא, וכן הנשיא ריבלין, הרצוג, ברקת ואחרים (ברנז'ה)
השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"ישי כהן27
השחקן הישראלי יגאל עדיקא, תושב רחובות, מצטרף למאבק נגד מינוי שני רבנים בעיר, טוען כי זה בזבוז ומציע: "רוצים שיהיה גם אשכנזי וגם מזרחי? תעשו רוטציה" • צפו (ברנז'ה)
ליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוישראל כהן24
אמן הפופ, היוצר והשחקן ליפא שמלצר השתתף אמש (מוצאי שבת קודש) בסעודת מלווה מלכה במהלכה ריגש את הרבי מתולדות אברהם יצחק בדברי שירה והתעוררות • צפו (אנשים)
תיעוד האירוע - שרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפושרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפוישראל כהן56
ראש הממשלה ורעייתו, ח"כ גפני, ליברמן, כחלון, בנט ועוד השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכדת השר ליצמן, במהלכה, שרה נתניהו הרעיפה שבחים על שר הבריאות • צפו (אנשים)
מימין פרח לרנר ו אדוארדו אלשטיין - אלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנראלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנרגולן חזני
יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מאשר כי המליץ על פרח לרנר לסמנכ"לית רגולציה באי.די.בי. "התקשר אליי אדוארדו אחד, ביקש המלצה, נתתי", סיפר גפני ל'כלכליסט' (ברנז'ה)
עוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפועוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפוישראל כהן7
רבנים, ראשי ישיבות ואנשי תקשורת רבים חגגו אמש בשמחת חתונתו של הבחור פנחס טננבוים, עוזרו האישי של הרב הראשי הגר"ד לאו שכובד בסידור קידושין • גלריה (ברנז'ה)
הריקוד המשותף - ריקוד הבנים של יואליש ובחורי רש"י • צפוריקוד הבנים של יואליש ובחורי רש"י • צפוישראל כהן10
במהלך חתונת שוקי דויטש מבחירי ישיבת רש"י, מי שגנבו את ההצגה היו בניו של יואליש קרויס, המרצה עונש מאסר, שפצחו בריקוד משותף ונישאו על כתפי הבחורים. צפו בווידאו (אנשים)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר - ג'ארד ואיוונקה שיחקו גולף במהלך השבתג'ארד ואיוונקה שיחקו גולף במהלך השבתישראל כהן52
למרות שלא שילמו כסף בשבת, רבנים מביעים ביקורת על כך שבני הזוג ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ, חתנו ובתו היהודיים של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, שיחקו גולף בשבת (ברנז'ה)
גל, בכניסה למשפט אזריה בבית הדין הצבאי - שרון גל חוזר לתקשורת: יגיש ב'גלי ישראל'שרון גל חוזר לתקשורת: יגיש ב'גלי ישראל'אלי רוטמן7
איש הימין, העיתונאי לשעבר שהתפרסם גם בהובלת הקמפיין לזיכוי אלאור אזריה, יגיש את תכנית הבוקר ברדיו גלי ישראל - במקום המגישים המתחלפים של רצועת הבוקר (ברנז'ה)
ווינברגר, זייברט, גפני והחתן - העסקן לבית בעלזא חיתן את בתו • גלריההעסקן לבית בעלזא חיתן את בתו • גלריהכיכר השבת3
רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ועסקנים השתתפו אמש בשמחת החתונה לבתו של העסקן לבית בעלזא הרב יהושע וויינברגר שנערכה באולמי 'וגשל' בבני ברק • צפו (אנשים)
צפו: ה"שהחיינו" הנרגש של מיכאל וידלצפו: ה"שהחיינו" הנרגש של מיכאל וידלכיכר השבת1
מאות פעילים התאספו אמש (שלישי) לרגל ניצחונו של מיכאל וידל בבחירות לראשות העיר רמלה. וידל נשא דברים והודה למצביעים ולתומכים ובירך "שהחיינו" בהתרגשות (ברנז'ה)
נחמה שפיגל נובק - רה"מ נתניהו יטוס ליוון עם הטייסת החרדיתרה"מ נתניהו יטוס ליוון עם הטייסת החרדיתיאיר טוקר58
נחמה שפיגל נובק היא אם לארבעה ילדים והטייסת החרדית הראשונה, שלאחרונה השלימה את קורס הטייס של 'אל על' והיום תטיס את ראש הממשלה והשרים ליוון (ברנז'ה, אנשים)
ליצמן, איילת שקד ומנכ"ל 'איכילוב' פרופ' רוני גמזו - כל המי ומי בחתונת נכדת השר יעקב ליצמן • צפוכל המי ומי בחתונת נכדת השר יעקב ליצמן • צפוכיכר השבת4
רבנים, שרים, חברי כנסת, מנהלי בתי חולים ומנהלי קופות החולים חגגו אמש (שלישי) זה לצד זה בחתונת נכדתו של שר הבריאות יעקב ליצמן באולמי 'מודיעין' בבני ברק • צפו (אנשים)
העסקן של חסידות צאנז בירמץ בן. צפו בגלריההעסקן של חסידות צאנז בירמץ בן. צפו בגלריהישראל כהן, צילום: משה גולדשטיין2
בנו של יוסי יעקובוביץ, העסקן של חסידות צאנז הפועל גם בעיריית בני ברק, נכנס לעול תורה ומצוות • הצלם משה גולדשטיין מגיש תיעוד מיוחד מהאירוע (ברנז'ה, אנשים)
משתדרג. מנחם טוקר - מנחם טוקר יגיש תוכנית יומית ב'רשת'מנחם טוקר יגיש תוכנית יומית ב'רשת'יאיר טוקר10
מנחם טוקר חתם על חוזה ב'רשת' - ערוץ 2 להגשת תוכנית יומית בערוץ. מדובר בחרדי הראשון שזוכה לתוכנית יומית בפריים טיים הישראלי. מנחם טוקר: "אני נרגש וגאה" (ברנז'ה)
היום יום הולדת לח"כ יואב בן צור • צפוהיום יום הולדת לח"כ יואב בן צור • צפוישי כהן2
סיעת ש"ס הפתיעה את יו"ר הסיעה ח"כ יואב בן צור בחגיגת יום הולדת • העוגה שהובאה הייתה קפואה ובמשך דקות ארוכות נמשכו הניסיונות לחלקה לחברי הכנסת • צפו (אנשים)
מלניה ודונלד טראמפ - מלניה טראמפ עברה  לגור בבית הלבןמלניה טראמפ עברה לגור בבית הלבןכיכר השבת7
חמישה חודשים לאחר שדונלד טראמפ הושבע לנשיא ארה"ב, מלניה הצטרפה לבעלה ועברה לגור במעון הנשיאותי בוושינגטון, יחד עם בנם שסיים את שנת הלימודים (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8