יניב בן..  גד אלבז  הרב מוצפי  ויזניץ
מאיר והגיטרה בימים שמחים יותר - הזמר יצחק מאיר איבד את הגיטרה האהובה שלוהזמר יצחק מאיר איבד את הגיטרה האהובה
א' באדר תשעז | 27.02.17
הוא מופיע בבמות רבות, שר בהופעות וגם משמש כחזן בסליחות המיוחדות המזוהות עמו כשהוא מלווה בגיטרה שלו. אבל במוצ"ש האחרון היא נעלמה ליד מלון רמדה רנסנס בירושלים (ברנז'ה)
יגאל רווח. מזל טוב! - מזל טוב: איש הפרסום החרדי יגאל רווח התארסמזל טוב: איש הפרסום החרדי יגאל רווח התארסשאול כהנא3
הערב (ראשון) בא בברית האירוסין הפרסומאי יגאל רווח, יו"ר קבוצת הפרסום "אפיקים" - עם עורכת הדין חוי אדמקר. את חגיגת האירוסין יציינו רווח ואדמקר בטקס החתונה לבנו של הפרסומאי (ברנז'ה)
אלרוב וגבאי - התפקיד החדש של איציק אלרובהתפקיד החדש של איציק אלרובישראל כהן5
איציק אלרוב, פעיל חברתי חרדי, יוזם מחאת הקוטג' ולשעבר אחד מיועציו של השר אריה דרעי, בתפקידו כשר הכלכלה, מצטרף לאבי גבאי, המתמודד במפלגת 'העבודה' (ברנז'ה)
ליפא מפתיע את ורדיגר - מסיבת ההפתעה של ליפא לנשיא אגודת ישראלמסיבת ההפתעה של ליפא לנשיא אגודת ישראלישראל כהן13
אמן המוזיקה החסידית ליפא שמלצר, הפתיע היום את ידידו איש העסקים החרדי שלמה ורדיגר לרגל יום הולדתו. ולמה הוא התלבש כמו "חסיד פקמן"? (ברנז'ה)
ארבל ודרעי. ארכיון - עו"ד חרדי ימונה למנכ"ל רשות האוכלוסין?עו"ד חרדי ימונה למנכ"ל רשות האוכלוסין?יאיר טוקר4
"דה מרקר" מדווח כי עורך הדין משה ארבל, ראש מטה שר הפנים אריה דרעי, הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל רשות האוכלוסין. בדיווח נאמר כי "מדובר בזינוק מטאורי לתפקיד בכיר" (ברנז'ה)
צפו בגלריה: חתונת עוזרו של ח"כ יעקב אשרצפו בגלריה: חתונת עוזרו של ח"כ יעקב אשרישראל כהן1
רבנים, חברי כנסת ובכירי 'דגל התורה' השתתפו אמש (שלישי) בשמחת הנישואין של החתן שמחה ברנשטיין עוזרו של ח"כ יעקב אשר, באולמי 'היכלי הפאר' בבני ברק | גלריה (ברנז'ה)
צפו: ח"כ מקלב רוקד ומשמח בחתונת עוזרוצפו: ח"כ מקלב רוקד ומשמח בחתונת עוזרוכיכר השבת15
דודי וורצמן, עוזרו של חבר-הכנסת אורי מקלב (דגל התורה) התחתן אמש בירושלים. לצד פעילי ועסקני 'דגל', ח"כ מקלב תועד רוקד ומשמח את עוזרו ביום חתונתו • צפו (ברנז'ה)
ומי צפה בחיקוי של דוד ביטן? ח"כ יעקב אשרומי צפה בחיקוי של דוד ביטן? ח"כ יעקב אשריאיר טוקר30
חבר הכנסת ואיש 'דגל התורה' יעקב אשר, נצפה הערב מול מסך הטלוויזיה במסדרונות הכנסת, כשהוא צופה בתוכנית 'ארץ נהדרת' בערוץ 2 שחזרה הערב לעונה חדשה. על המסך הוקרנה דמותו של ח"כ דוד ביטן (ברנז'ה)
ח"כ יגאל גואטה - ענק: כש"שלמה בניזרי" מתח את יגאל גואטהענק: כש"שלמה בניזרי" מתח את יגאל גואטהיאיר טוקר28
אחרי המתיחה לנגידת בנק ישראל, אלעד כהן ויהודה שוקרון מכים שנית. והפעם: מה קרה כש"שלמה בניזרי" ביקש לראיין את ח"כ יגאל גואטה ברדיו קול ברמה? האזינו להקלטה (ברנז'ה)
אלשיך נואם בשבע ברכות - צפו: המפכ"ל אלשיך מתפלפל בדברי הגמראצפו: המפכ"ל אלשיך מתפלפל בדברי הגמראכיכר השבת2
במהלך שבע ברכות אמש (שני) לבתו של הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו, במלון 'סיטי טאוואר' ברמת גן, נשא מפכ"ל המשטרה רב-ניצב רוני אלשיך דברים והתפלל בביאור דברי רבי עקיבא - "זכו שכינה ביניהם" • צפו (ברנז'ה)
מיכאל שניצלר. ארכיון - מיכאל שניצלר לחבריו: "אני חי ולא מת"מיכאל שניצלר לחבריו: "אני חי ולא מת"ישראל כהן7
מאז שעות הבוקר נפוצו שמועות ברשתות לפיהן הזמר החסידי מיכאל שניצלר מארה"ב נפטר. כעת, הוא הודף את השמועות ואומר: "אני מתכוון לחיות עוד שנים ארוכות" | האזינו (ברנז'ה)
הכלבה קאיה - אבנר נתניהו מחפש דוגווקר לכלבה קאיהאבנר נתניהו מחפש דוגווקר לכלבה קאיהיאיר טוקר2
אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, העלה לחשבון האינסטגרם האישי שלו, תמונה של קאיה - כלבת המשפחה בחיפוש אחר דוגווקר - אדם שיציא את הכלבה לטיול (אנשים)
הזמרת קורין אלאל מפתיעה: "החסידים - מזוזה שלנו"הזמרת קורין אלאל מפתיעה: "החסידים - מזוזה שלנו"ישראל כהן6
הזמרת קורין אלאל הגיע לביקור בעיר בני ברק. בשיחה עם "כיכר השבת" היא אומרת: אני מרגישה שהחסידים והאנשים שמאמינים, הם כמו המזוזה שלנו, החילונים" (ברנז'ה)
לבייב מרוצה, ארכיון - לב לבייב חגג זכיה במעל 100 מיליון דולרלב לבייב חגג זכיה במעל 100 מיליון דולרדניאל הרץ12
המיליארדר לבייב זכה הלילה בהחלטת בימ"ש בארה"ב לסכום של מעל 100 מיליון דולר בהסכם בינו לבין שותפו לשעבר מוטי קליין. לבייב השוהה בירושלים הביע שמחה גלויה (אנשים)
איילת שקד עלתה לציונו של "החתם סופר"איילת שקד עלתה לציונו של "החתם סופר"ישי כהן31
שרת המשפטים ח"כ איילת שקד (הבית היהודי) עלתה הבוקר לציונו הקדוש של בעל החתם סופר בסלובקיה: "היה לו יחס מיוחד וכמיהה ליישוב ארץ ישראל", כתבה השרה (ברנז'ה)
איה כורם וח"כ מרגי - איה כורם מפרגנת למרגי: "תודה גדולה"איה כורם מפרגנת למרגי: "תודה גדולה"ישי כהן5
מליאת הכנסת אישרה השבוע את הצעת חוק הגנה על זכויות האמנים. האמנית הישראלית איה כורם מפרגנת לח"כ מרגי: "לא היה לו שום אינטרס לעזור לנו; תודה ואפילו גדולה" (ארץ)
פיני עזרא ויוסי דייטש, בחגיגה - צפו: בכיכר ספרא חגגו יום הולדת לפיני עזראצפו: בכיכר ספרא חגגו יום הולדת לפיני עזראיאיר טוקר1
בוועדת תכנון ובניה בעיריית ירושלים הפתיעו את חבר הוועדה הטרי, פיני עזרא, במסיבת יום הולדת לרגל יום הולדתו • על העוגה המיוחדת והכיבוד - יוסי דייטש • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
הסופר חיים ולדר חשף: בני חולה, התפללוהסופר חיים ולדר חשף: בני חולה, התפללושאול כהנא36
הסופר החרדי חיים ולדר ריגש בתוכניתו 'עצות מהחיים' ברדיו 'קול חי' את רבבות מאזיניו כשחשף כי בנו רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל, חולה ועובר טיפולים קשים | האזינו (אנשים)
סקודה סופרב - השרים החליפו רכב. זה מה שהם בחרוהשרים החליפו רכב. זה מה שהם בחרוכיכר השבת4
שרי הממשלה זכו לרכב חדש. דרעי, ליצמן, רגב, לוין והנגבי בחרו ב'סקודה סופרב' הגדולה והמרווחת. כחלון ושטייניץ בחרו ב'ניסאן מקסימה' המהירה והחזקה. ומי בחר מיני-ואן? (רכב)
גפני בשמחה - מנכ"ל 'איגוד הסמינרים' חיתן | צפו בגלריהמנכ"ל 'איגוד הסמינרים' חיתן | צפו בגלריהישראל כהן6
בבני ברק נערכה שמחת החתונה לבן הרב יצחק אוסטרליץ, מנכ"ל 'איגוד הסמינרים' • אדמו"רים, ראשי ישיבות, רבנים ואישי ציבור הגיעו לאחל ברכת מזל טוב • צפו בגלריה (ברנז'ה)
אורן חזן התחתן: ח"כ משה גפני כובד בברכהאורן חזן התחתן: ח"כ משה גפני כובד בברכהכיכר השבת39
מאות מוזמנים הגיעו לחגוג עם ח"כ אורן חזן את חתונתו. ח"כ משה גפני מיהדות התורה כובד בברכה מתחת לחופה, חברי הכנסת הערבים וזהבה גלאון לא הוזמנו. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
הגר"ב שמואלי ועוזרו מרדכי חסידים בלשכת הראשון לציון - המקובל הזמין את הראשון לציון לבר מצווההמקובל הזמין את הראשון לציון לבר מצווהיאיר טוקר6
ראש ישיבת המקובלים הגאון רבי בניהו שמואלי הגיע הבוקר (ראשון) להזמין את הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף לשמחת בר המצווה לבנו, צפו בתיעוד (חרדים)
משה ליאון עם אביגדור ליברמן - משה ליאון פורש מעיסוקו כרואה חשבוןמשה ליאון פורש מעיסוקו כרואה חשבוןעמרי מילמן
רואה החשבון שהקים את משרד ליאון אורליצקי לפני 25 שנה, חבר הנהלת עיריית ירושלים, החליט לפרוש מהשותפות והמקצוע. ליאון: "אני מסיים קריירה ארוכה ופורייה" (ברנז'ה)
גרינבוים בירמץ בן, מי הגיע לאחל מזל טוב? צפוגרינבוים בירמץ בן, מי הגיע לאחל מזל טוב? צפוצילום: יעקב לדרמן6
רבנים, אישי ציבור ואנשי תקשורת השתתפו אמש (שלישי) בשמחת בר המצווה לבנו של רב הקמפוס החרדי בגן יבנה אברהם דוב גרינבוים שנערכה בבית שמש. צפו בגלריה של יעקב לדרמן (ברנז'ה)
יוסי אליטוב ואריה ארליך - "חמישי בשניים": אליטוב וארליך יגישו תוכנית שבועית"חמישי בשניים": אליטוב וארליך יגישו תוכנית שבועיתכיכר השבת9
תוכנית האקטואליה "חמישי בשניים" שתשודר בימי חמישי בדקה לשמונה, תסכם את השבוע החולף, תביא את הזויות המעניינות של השבוע, פרשנות מרתקת ודברי תורה (ברנז'ה)
שלומי אטיאס, ארכיון - אטיאס מונה למנכ"ל הרשות לפיתוח הגלילאטיאס מונה למנכ"ל הרשות לפיתוח הגליליאיר טוקר10
אריה דרעי ברך על המינוי ואמר: "הרב שלומי אטיאס מביא עמו ניסיון רב בזירה הציבורית והישגים רבים. אני משוכנע כי יצליח בתפקידו ויביא לקידום פיתוחו של הגליל" (ברנז'ה, אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8
ליפא שמעלצר
ליפא שמעלצר
נשיא ארה"ב ברק אובמה יתחיל לחבוש כיפה?
י"א באייר תשעו11