גד אלבז  עמירן דביר  שוואקי  ישי ריבו
אריה דרעי, בתו ונכדיו - אריה דרעי, בתו והנכדים בילו בצוק מנרהאריה דרעי, בתו והנכדים בילו בצוק מנרה
כ"ד באב תשעז | 16.08.17
יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי יצא היום בצהריים יחד עם רעייתו ונכדיו ל'טיול בין הזמנים' בצוק מנרה. דרעי צייץ: "אושר גדול והנאה צרופה. ממליץ לכולם לטייל בגליל" (ברנז'ה)
יאיר נתניהו עם הוריו - בנו של ראש הממשלה כונה "נתניהו יוגנד"בנו של ראש הממשלה כונה "נתניהו יוגנד"אלי רוטמן5
ח"כ רוזנטל הדביק ליאיר נתניהו את שמם של נוער היטלר שהיה "היטלר יוגנד", זאת בתגובה לדברי בנו של ראש הממשלה שהמעיט בסכנת הניאו נאצים בארצות הברית (ארץ)
אולמרט וברק. כבר בלי המאבטחים - הוסרה האבטחה הצמודה מאולמרט וברקהוסרה האבטחה הצמודה מאולמרט וברקקובי רוזן1
ראשי הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ואהוד ברק נראו לאחרונה כשהם מסתובבים ללא המאבטחים שליוו אותם בעברם. לפי גורמי ביטחון, מדובר בהחלטה מקצועית (ברנז'ה)
טליה פרידמן הבוקר בנתב"ג - בתו של שגריר ארה"ב פרידמן עלתה לארץבתו של שגריר ארה"ב פרידמן עלתה לארץיאיר טוקר3
טליה פרידמן בת ה-23 בתו של דייויד פרידמן נחתה הבוקר בישראל כעולה חדשה. פרידמן, אחות במקצועה תתגורר בירושלים. השגריר: "כל המשפחה אוהבת את ישראל" (אנשים)
אהוד ברק. ארכיון - אהוד ברק חשף כי הוא נושא "אקדח"אהוד ברק חשף כי הוא נושא "אקדח"כיכר השבת24
ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק תועד צועד ברחובות תל אביב עם תיק קלאץ', וחשף כי "יש בפנים אקדח, שמותיר למי שיכריח אותי פחות מארבע שניות" (ברנז'ה, אנשים)
בציון רבי נחמן: מאיר פרוש, בניו ונכדיו • צפובציון רבי נחמן: מאיר פרוש, בניו ונכדיו • צפוכיכר השבת3
סגן שר החינוך מאיר פרוש נצפה נושא תפילה חרישית בציונו של רבי נחמן מברסלב באומן. לצדו, נצפה בנו ישראל פרוש, ראש עיריית אלעד, שאמר 'תיקון הכללי' עם בניו • צפו (אנשים)
יצחק קקון במעונו של הגר"ש כהן - העורך יצחק קקון הודיע: עוזב את 'יום ליום'העורך יצחק קקון הודיע: עוזב את 'יום ליום'ישי כהן26
במשך 23 שנה עבד יצחק קקון בעיתון 'יום ליום' - ביטאון ש"ס עד לא מכבר, כאשר בשנים האחרונות כיהן כעורכו הראשי אך הבוקר הוא מודיע - אני עוזב, זאת בצל שינויי הבעלות (ברנז'ה)
"ח"כ מקלב - בוא להופעות, תשתחרר קצת""ח"כ מקלב - בוא להופעות, תשתחרר קצת"ישראל כהן1
במהלך דיון בוועדת חוקה על קנסות בגין פרסום מודעות על אירועים ללא תשלום לרשות המקומית, עקץ ח"כ סלומינסקי את ח"כ מקלב, שלא נכח בהופעתו של אברהם פריד (ברנז'ה)
אברהם פריד הפתיע עם אורח בלתי צפויאברהם פריד הפתיע עם אורח בלתי צפוייאיר טוקר9
גדול הזמר החסידי אברהם פריד שהופיע אמש (ראשון) בבריכת הסולטן במופע הקיץ של 'בשבע' ריגש את הנוכחים באנושיותו הייחודית כשפנה לפצוע 'צוק איתן' יהודה הישראלי והציע לו לשיר יחד איתו • צפו (אנשים)
שקד מכינה טראפלס - המתכון לטראפלס של איילת שקד והטיפ ליחימוביץ'המתכון לטראפלס של איילת שקד והטיפ ליחימוביץ'כיכר השבת12
השרה איילת שקד פרסמה מתכון לטראפלס והבטיחה כי מדובר ב"מתכון מנצח". ח"כ שלי יחימוביץ' מיהרה להכין, צייצה וזכתה למענה מהיר משקד שכלל "טיפ למתקדמים" (ברנז'ה, אנשים)
רבקה רביץ חיתנה, הנשיא ריבלין התייצב. צפורבקה רביץ חיתנה, הנשיא ריבלין התייצב. צפוכיכר השבת25
רבקה רביץ, ראש הסגל בבית נשיא המדינה, חתנה את בתה עם נכדו של הגרב"מ אזרחי • בשמחה השתתפו ראש ישיבות, אדמו"רים, רבנים וכן אישי ציבור בהם ריבלין והרצוג. צפו (אנשים)
בנט מתאבל בכותל - בין המתאבלים בכותל: השר נפתלי בנטבין המתאבלים בכותל: השר נפתלי בנטכיכר השבת6
בין אלפי המתפללים בכותל המערבי נצפה שר החינוך נפתלי בנט, יו"ר 'הבית היהודי', שהגיע לבדו אל רחבת הכותל, נטמע בין ההמונים והצטרף לאחד המניינים • צפו (ברנז'ה, אנשים)
שלמה פילבר יורחק זמנית ממשרד התקשורתשלמה פילבר יורחק זמנית ממשרד התקשורתדניאל הרץ
פילבר ששוחרר היום ממאסר בית יורחק בינתיים גם מהמשרד וייאסר עליו לפגוש את המעורבים בפרשה. פרקליטיו מתנגדים להרחקתו מהמשרד כדי למנוע פגיעה בשכרו (ברנז'ה, אנשים)
אברהם פריד - המקרה בבית הכנסת שזיעזע את אברהם פרידהמקרה בבית הכנסת שזיעזע את אברהם פרידכיכר השבת24
הזמר החסידי אברהם פריד, סיפר בעמוד הפייסבוק שלו על טלפון שהשמיע מוזיקה בתוך בית הכנסת - מקרה שזיעזע אותו, וקרא לציבור לנתק את מכשירי הטלפון בבית הכנסת (ברנז'ה)
מזל טוב: מוישי ביכלר התארס עם מרגלית שפריימזל טוב: מוישי ביכלר התארס עם מרגלית שפרייישראל כהן5
בבני ברק נערכה שמחת הווארט של האמרגן ואיש התקשורת מוישי ביכלר לרגל אירוסיו עם מרגלית שפריי מזכירת מערכת בעיתון 'מרכז העניינים' • צפו בגלריה (ברנז'ה)
שולי רנד - קבלו את "הרבי מקרייניץ": רנד חוזר לשחקקבלו את "הרבי מקרייניץ": רנד חוזר לשחקאלי רוטמן3
שולי רנד יגלם בסדרה מבית היוצר של "שטיסל" מנהיג חרדי וסבה של ילדה שעליה מתנהל מאבק משפטי, בתוך "אוטונומיה חרדית" שהוקמה בירושלים, בנפרד מת"א (ברנז'ה)
פרוש והרבי מבויאן, היום - המופת של הרבי מבויאן באירוסי פרוש הבןהמופת של הרבי מבויאן באירוסי פרוש הבןישראל כהן22
סגן שר החינוך מאיר פרוש החוגג את אירוסי בנו, פגש את כ"ק האדמו"ר מבויאן וסיפר לרבי כי הורה בברית להוסיף לו את השם 'יצחק' כשרק כיום, עם אירוסיו, התבררה הסיבה (אנשים)
אברי גלעד. ארכיון - אברי גלעד: "קמפיין ההדתה - משנאה ומפחד"אברי גלעד: "קמפיין ההדתה - משנאה ומפחד"כיכר השבת30
מגיש הטלוויזיה התייחס למתקפה התקשורתית נגד משרד החינוך בטענות ל"הדתה" במערכת החינוך, ואמר כי הוא "מעציב אותי נורא. הוא מריח משנאה ומפחד" (ברנז'ה, ציצית)
נחשוני וגואטה, ביום שישי - בין המיצרים: פגישת הפיוס של העורך והח"כבין המיצרים: פגישת הפיוס של העורך והח"כישראל כהן11
"זקן השבט" בתקשורת החרדית, העיתונאי יצחק נחשוני, הגיע ביום שישי לביקור חולים שהפך לפגישת פיוס עם ח"כ יגאל גואטה מש"ס. "גם אם יהיו וויכוחים בעתיד הרי שנשתדל שהם יהיו ברוח טובה" (ברנז'ה)
יו"ר הכנסת ביקר את ח"כ גואטה • צפויו"ר הכנסת ביקר את ח"כ גואטה • צפוכיכר השבת3
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ערך בצהריים (חמישי) ביקור חולים אצל חבר-הכנסת יגאל גואטה (ש"ס) המאושפז בבית החולים 'איכילוב',זאת לקראת שחרורו הצפוי מבית החולים (ברנז'ה)
מהפכה של שמחה - מידד טסה התחתן והקפיץ את האורחים • צפומידד טסה התחתן והקפיץ את האורחים • צפויאיר טוקר28
הזמר המצליח מידד טסה בא אמש (שני) בברית הנישואין עם כלתו בהשתתפות אורחים רבים ואמנים שבאו לשמוח בשמחתו. צפו בחתן משמח את האורחים בשירתו (ברנז'ה)
אדמו"רים בשבע ברכות לבת העסקן הרפואי • צפואדמו"רים בשבע ברכות לבת העסקן הרפואי • צפוישראל כהן2
שמחת שבע ברכות מרכזית נערכה במלון 'פרימה פאלאס' בירושלים לרגל נישואי בת הזקונים של העסקן הרפואי הרב שמעון ברוין, יו"ר 'ביקור חולים - יד אברהם' • צפו בגלריה (אנשים)
משה כחלון - כשמשה כחלון מפרגן ל... משה כחלון: "אלוף"כשמשה כחלון מפרגן ל... משה כחלון: "אלוף"יאיר טוקר3
החלטתם מי מתאים להוביל את המדינה? משה כחלון, שמריץ בימים אלו קמפיין רחוב, כנראה כבר השתכנע - אחרי שהגיב לעצמו שהוא "אלוף" ו"ראוי להוביל את המדינה" (ברנז'ה)
מרב מיכאלי - מרב מיכאלי מאתגרת את גור: "מוכנה לבוא לוועידת המודיע"מרב מיכאלי מאתגרת את גור: "מוכנה לבוא לוועידת המודיע"מישאל לוי14
לאחר הפרסום ב"כיכר השבת" על החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לבטל את השתתפותו בוועידת ביטאון "המודיע", חברת הכנסת מרב מיכאלי צייצה בטוויטר: "מוכנה להחליף את נתניהו בוועידה" (ברנז'ה)
חוגג ניצחון עם ציצית - המתאבק החרדי אהרן ראג'מן נרצח בביתוהמתאבק החרדי אהרן ראג'מן נרצח בביתויאיר טוקר27
אהרן ראג'מן, חסיד חב"ד בן 25, חבר ארגון הלחימה המשולבת הנחשב - MMA, נרצח בביתו על ידי פורצים שירו בו. ראג'מן נהג לעלות לזירה כשהוא חובש כיפה ועטוף בציצית (אנשים)
קרויס. מאושר - קרויס: אולי אקרא לבן שלי על-שם ריבליןקרויס: אולי אקרא לבן שלי על-שם ריבליןאלי רוטמן21
איש 'העדה החרדית' ששמח היום עם הולדת בנו, ילדו ה-17, לאחר שחרורו מהכלא, בחור להביע את תודתו לנשיא המדינה "הציוני" שחנן אותו - בדרך מפתיעה למדי • האזינו (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8