יניב בן..  הרב מוצפי  גרוס  הר הבית
גד אלבז - גד אלבז עוזב את ישראל לניו יורק: "נשנה את העולם"גד אלבז עוזב את ישראל לניו יורק: "נשנה את העולם"
י"ח בטבת תשעז | 16.01.17
הזמר גד אלבז, שמהגר בימים אלו יחד עם משפחתו לניו יורק, פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא מתייחס למעבר מישראל לחו"ל. "העולם זקוק ליותר רוחניות, ליותר מוזיקה יהודית" (ברנז'ה)
רק לפני שבוע: גולדקנופף הגן על ברקתרק לפני שבוע: גולדקנופף הגן על ברקתכיכר השבת27
בפגישה עם השר דרעי, תקף הרב יצחק גולדקנופף את הפרת הסטטוס קוו בירושלים. אך רק שבוע קודם לכן, הגן על ברקת ואמר בראיון כי "העיר ירושלים היא לא אנטי דתית" (אנשים)
האפלייה המתקנת של טוקר: מאה קרדיטים לגואטההאפלייה המתקנת של טוקר: מאה קרדיטים לגואטהיאיר טוקר11
יגאל גואטה התלונן כי "כיכר השבת" לא נותן לו מספיק קרדיטים. מנחם טוקר התגייס לאפלייה מתקנת לטובת גואטה, והקדיש לו מיקס מיוחד הכולל בתוכו את השם "יגאל" למעלה ממאה פעמים (ברנז'ה)
ובינתיים במיאמי: הרב לסרי על למבורגיני אדומהובינתיים במיאמי: הרב לסרי על למבורגיני אדומהיאיר טוקר41
מאופניים חשמליים בישראל ללמבורגיני אדומה במיאמי - הדרך החדשה של הרב לסרי להגיע להרצאות במהלך הסיבוב שהוא מקיים בימים אלו בארצות הברית. צפו בווידאו (ברנז'ה, אנשים)
בר מצווה לבנו של אברמי קרויזר | גלריהבר מצווה לבנו של אברמי קרויזר | גלריהיאיר טוקר13
בבנייני האומה בירושלים נערכה אמש שמחת בר המצווה לבנו של היועץ האסטרטגי אברמי קרויזר בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ואנשי תקשורת | אלי קובין השתתף ותיעד (אנשים)
אובמה במשחק גולף - ברק אובמה יידחה ממועדון הגולף היוקרתי?ברק אובמה יידחה ממועדון הגולף היוקרתי?ישראל כהן1
אחד התחביבים האהובים ביותר על נשיא ארה"ב היוצא ברק אובמה הינו משחק גולף, אלא שכעת הוא עשוי להידחות ממועדון גולף יוקרתי בוושינגטון בגלל יחסו לישראל (אנשים)
הרב הורביץ וח"כ הרצוג - חגיגת הכנסת ספר תורה בשכונת 'צהלה' | תיעודחגיגת הכנסת ספר תורה בשכונת 'צהלה' | תיעודישראל כהן3
מאות מתושבי תל אביב השתתפו בחגיגת הכנסת ספר תורה לבית הכנסת "עתירת יצחק" בשכונת צהלה בעיר, בהשתתפות הרב חיים הורביץ, הגרי"מ לאו וח"כ יצחק הרצוג. צפו (אנשים)
מרדכי בן דוד וברק אובמה - מרדכי בן דוד העליב את ברק אובמה - "כושי"מרדכי בן דוד העליב את ברק אובמה - "כושי"ישראל כהן72
במהלך הופעה בירושלים התבטא הזמר מרדכי בן דוד נגד נשיא ארה"ב היוצא ברק אובמה, אותו כינה - "כושי". בכלי התקשורת נכתב כי מדובר ב"תיאור גנאי מעליב" (אנשים)
בניזרי ויניב בן משיח - שלמה בניזרי נגד יניב בן משיח: הוא לא חרדישלמה בניזרי נגד יניב בן משיח: הוא לא חרדייאיר טוקר89
השר לשעבר שלמה בניזרי יוצא נגד הזמר יניב בן משיח בעקבות השיר החדש ואומר כי ברגע שאתה משנה, את הפוזות וכל דבר אחר, צריכים לקום ולדעת ולזעוק: עד כאן!" (ברנז'ה)
דוד חכם ויניב בן משיח בלימוד בוקר - דוד חכם: "יניב בן משיח הוא לא פורק עול"דוד חכם: "יניב בן משיח הוא לא פורק עול"יאיר טוקר35
שדרן הרדיו דוד חכם יוצא להגנת חברו יניב בן משיח שנמצא בעין הסערה בעקבות שיר חדש ואומר כי הוא "הוא לא פורק עול ושום דבר רע לא עובר עליו ... וגם ירא שמיים" (ברנז'ה)
שרון גל, הבוקר - שרון גל הופיע במשפט החייל אלאור אזריהשרון גל הופיע במשפט החייל אלאור אזריהקובי רוזן1
אחרי כחודש של היעלמות, ושמועות רבות על הסיבות שהובילו לכך, חבר הכנסת לשעבר, שרון גל, הופיע הבוקר לראשונה בציבור והתייצב בהכרעת הדין של החייל אלאור אזריה (ברנז'ה)
רב הסלבס מרדכי חסידים לצד יניב בן משיח - רב הסלבס לצד יניב בן משיח: "רק לקרב"רב הסלבס לצד יניב בן משיח: "רק לקרב"יאיר טוקר44
בעקבות המתקפה נגד הזמר יניב בן משיח, רב הסלבס מרדכי חסידים מתייצב לצדו. בראיון למנחם טוקר ב'קול חי', סיפר חסידים כי מרן הגר"ע יוסף זצ"ל הורה לו לקרב אותו (ברנז'ה)
ירון לונדון לשמאלנים: אל תבזבזו את הייאושירון לונדון לשמאלנים: אל תבזבזו את הייאושישראל כהן16
מאות אנשי שמאל לצד בכירי עולם התקשורת התכנסו לערב זיכרון ליו"ר תנועת מרצ המיתולוגי, השר לשעבר יוסי שריד ז"ל. הדוברים התמקדו במשנתו האידאולוגית • צפו בתיעוד (אנשים)
הראש בעננים. אביאל יאיר נחום ויניב בן משיח - היחצ"ן של בן משיח עזב; "עובר משהו רע"היחצ"ן של בן משיח עזב; "עובר משהו רע"יאיר טוקר81
היחצ"ן אביאל נחום שהלך עם הזמר במשך 15 שנה החליט לנטוש אותו. גורם בתעשייה: "השיר החדש הוא רק המסר הרע לציבור אבל זה משהו שקרה כבר בחודשים האחרונים" (אנשים)
גליק ביקש לחבק ולנשק, חזן הדף אותו. צפוגליק ביקש לחבק ולנשק, חזן הדף אותו. צפוישי כהן37
במהלך דיון סוער בוועדת החינוך, פרץ עימות בין ח"כ אורן חזן לח"כי מרצ, בשיאו, ביקש ח"כ יהודה גליק לחבק את חזן ולנשקו כדי להרגיעו אך הוא נהדף על ידי חזן. צפו (אנשים)
הדלקת הנרות של משפחת אהרן רזאלהדלקת הנרות של משפחת אהרן רזאלכיכר השבת1
סמטאות שכונת נחלאות הירושלמית מוארות בימים אלו, מדי ערב, בנרות החנוכה. הדס פרוש תיעדה את הדלקת הנרות של התושבים - בהם משפחתו של הזמר אהרן רזאל | צפו (ברנז'ה)
ההדלקה המביכה - מול המצלמה: נתניהו התקשה להדליק נרותמול המצלמה: נתניהו התקשה להדליק נרותיאיר טוקר31
ראש הממשלה הגיע לרחבת הכותל כדי להדליק את החנוכייה כסוג של מחאה נגד החלטת האו"ם, אך פעם אחר פעם נאלץ הרב רבינוביץ להסית את ידו לעבר הנר הנכון | צפו (ברנז'ה)
חיים יבין. ארכיון - יממה לאחר שטינף עליכם: חיים יבין מסתבךיממה לאחר שטינף עליכם: חיים יבין מסתבךכיכר השבת51
יממה לאחר שפורסם ראיון בו טינף על שומרי המצוות, חיים יבין הידוע בכינויו "מר טלוויזיה", מסתבך עם פרסומן של עדויות על התנהלות בעייתית שלו כלפי נשים שעבדו איתו בעבר (ברנז'ה)
תורג'מן ורב הסלבס במעונו של הגר"ח קנייבסקי, הערב - תורג'מן הבטיח לשר התורה: אסייע לישיבהתורג'מן הבטיח לשר התורה: אסייע לישיבהיאיר טוקר18
סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק תכנון ובניה מאיר תורג'מן הגיע הערב למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, שם התברך והבטיח לסייע לישיבת "יד אהרן" העומדת בפני סגירה (חרדים)
שרון גל - העיתונאי שרון גל נעלם: "חוששים לשלומו"העיתונאי שרון גל נעלם: "חוששים לשלומו"יאיר טוקר19
חה"כ לשעבר ואיש התקשורת, שרון גל, נעלם לפני כשבועיים ואיש אינו יודע היכן הוא. מכשיר הטלפון שלו נותק ויש חשש לחייו. לפי ההערכות הסתבך גל בחובות כבדים (ברנז'ה)
הזוג המאושר - מזל טוב: נכדי מרן הרב עובדיה יוסף התארסומזל טוב: נכדי מרן הרב עובדיה יוסף התארסויאיר טוקר45
אברהם יוסף, בנו של הגאון רבי משה יוסף - מתארס עם בתו של עו"ד משה שמעוני - חתנה של הגב' עדינה בר שלום. מזל טוב (ברנז'ה)
חברים ובני משפחה ב"לחיים" עם האבא המאושר - מזל טוב: הרצל קוסאשוילי חוגג את הולדת בתומזל טוב: הרצל קוסאשוילי חוגג את הולדת בתויאיר טוקר29
הרצל קוסאשוילי, אחת מהדמויות המוכרות בחב"ד, חוגג את הולדת בתו - לאחר עשר שנים של ציפייה ותפילה. "הרבי מליובאוויטש ממשיך להפוך עולמות עבור ילדיו", כתב (ברנז'ה)
ארה"ב נגד וינרוט: להקפיא 2.5 מיליון דולרארה"ב נגד וינרוט: להקפיא 2.5 מיליון דולרדניאל הרץ1
וינרוט שייצג את העצור גארי שאלון שהואשם בהרצת מניות ובפריצה למחשבי בנק ג'יי.פי מורגן, קיבל שכר של 2.5 מיליון דולר אותו לא הצליח להפקיד בשל בעייתיות הכסף (ברנז'ה)
יו" ש"ס דרעי, הגר"ד יוסף, רב הסלבס חסידים ובן חיים. הערב - הרב שהורשע בארה"ב שוחרר וערך מסיבההרב שהורשע בארה"ב שוחרר וערך מסיבהיאיר טוקר65
הרב אליהו בן חיים, שהורשע בעבירות כלכליות ונידון לחמש שנות מאסר, שוחרר מהכלא ובא לחגוג עם מקורביו בירושלים. בין המשתתפים: יו"ר ש"ס וחבר מועצת חכמי התורה (חדשות)
שמואל ליטוב - שמואל ליטוב - סמנכ"ל משרד הנגב והגלילשמואל ליטוב - סמנכ"ל משרד הנגב והגלילישי כהן22
שמואל ליטוב, מונה לסמנכ"ל המשרד לקידום הפריפריה הנגב והגליל, שבראשות יו"ר ש"ס השר אריה דרעי. כזכור, לפני כשבועיים מונה אריאל משעל למנכ"ל המשרד (ברנז'ה אנשים)
שמחת 'קול חי': אירוסי בתו של בצלאל קאהן • גלריהשמחת 'קול חי': אירוסי בתו של בצלאל קאהן • גלריהכיכר השבת4
רבנים, אישי ציבור ואנשי תקשורת השתתפו ביום חמישי בשמחת אירוסי בתו של ר' בצלאל קאהן, מנהל התוכניות והחדשות של רדיו "קול חי" | צפו בגלריה מהשמחה (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8
ליפא שמעלצר
ליפא שמעלצר
נשיא ארה"ב ברק אובמה יתחיל לחבוש כיפה?
י"א באייר תשעו11