הפגנות  רולי דיקמן  סורוצקין
השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"ישי כהן27
השחקן הישראלי יגאל עדיקא, תושב רחובות, מצטרף למאבק נגד מינוי שני רבנים בעיר, טוען כי זה בזבוז ומציע: "רוצים שיהיה גם אשכנזי וגם מזרחי? תעשו רוטציה" • צפו (ברנז'ה)
ליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוישראל כהן24
אמן הפופ, היוצר והשחקן ליפא שמלצר השתתף אמש (מוצאי שבת קודש) בסעודת מלווה מלכה במהלכה ריגש את הרבי מתולדות אברהם יצחק בדברי שירה והתעוררות • צפו (אנשים)
תיעוד האירוע - שרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפושרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפוישראל כהן60
ראש הממשלה ורעייתו, ח"כ גפני, ליברמן, כחלון, בנט ועוד השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכדת השר ליצמן, במהלכה, שרה נתניהו הרעיפה שבחים על שר הבריאות • צפו (אנשים)
מימין פרח לרנר ו אדוארדו אלשטיין - אלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנראלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנרגולן חזני
יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מאשר כי המליץ על פרח לרנר לסמנכ"לית רגולציה באי.די.בי. "התקשר אליי אדוארדו אחד, ביקש המלצה, נתתי", סיפר גפני ל'כלכליסט' (ברנז'ה)
עוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפועוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפוישראל כהן7
רבנים, ראשי ישיבות ואנשי תקשורת רבים חגגו אמש בשמחת חתונתו של הבחור פנחס טננבוים, עוזרו האישי של הרב הראשי הגר"ד לאו שכובד בסידור קידושין • גלריה (ברנז'ה)
הריקוד המשותף - ריקוד הבנים של יואליש ובחורי רש"י • צפוריקוד הבנים של יואליש ובחורי רש"י • צפוישראל כהן10
במהלך חתונת שוקי דויטש מבחירי ישיבת רש"י, מי שגנבו את ההצגה היו בניו של יואליש קרויס, המרצה עונש מאסר, שפצחו בריקוד משותף ונישאו על כתפי הבחורים. צפו בווידאו (אנשים)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר - ג'ארד ואיוונקה שיחקו גולף במהלך השבתג'ארד ואיוונקה שיחקו גולף במהלך השבתישראל כהן54
למרות שלא שילמו כסף בשבת, רבנים מביעים ביקורת על כך שבני הזוג ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ, חתנו ובתו היהודיים של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, שיחקו גולף בשבת (ברנז'ה)
גל, בכניסה למשפט אזריה בבית הדין הצבאי - שרון גל חוזר לתקשורת: יגיש ב'גלי ישראל'שרון גל חוזר לתקשורת: יגיש ב'גלי ישראל'אלי רוטמן8
איש הימין, העיתונאי לשעבר שהתפרסם גם בהובלת הקמפיין לזיכוי אלאור אזריה, יגיש את תכנית הבוקר ברדיו גלי ישראל - במקום המגישים המתחלפים של רצועת הבוקר (ברנז'ה)
ווינברגר, זייברט, גפני והחתן - העסקן לבית בעלזא חיתן את בתו • גלריההעסקן לבית בעלזא חיתן את בתו • גלריהכיכר השבת3
רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ועסקנים השתתפו אמש בשמחת החתונה לבתו של העסקן לבית בעלזא הרב יהושע וויינברגר שנערכה באולמי 'וגשל' בבני ברק • צפו (אנשים)
צפו: ה"שהחיינו" הנרגש של מיכאל וידלצפו: ה"שהחיינו" הנרגש של מיכאל וידלכיכר השבת1
מאות פעילים התאספו אמש (שלישי) לרגל ניצחונו של מיכאל וידל בבחירות לראשות העיר רמלה. וידל נשא דברים והודה למצביעים ולתומכים ובירך "שהחיינו" בהתרגשות (ברנז'ה)
נחמה שפיגל נובק - רה"מ נתניהו יטוס ליוון עם הטייסת החרדיתרה"מ נתניהו יטוס ליוון עם הטייסת החרדיתיאיר טוקר58
נחמה שפיגל נובק היא אם לארבעה ילדים והטייסת החרדית הראשונה, שלאחרונה השלימה את קורס הטייס של 'אל על' והיום תטיס את ראש הממשלה והשרים ליוון (ברנז'ה, אנשים)
ליצמן, איילת שקד ומנכ"ל 'איכילוב' פרופ' רוני גמזו - כל המי ומי בחתונת נכדת השר יעקב ליצמן • צפוכל המי ומי בחתונת נכדת השר יעקב ליצמן • צפוכיכר השבת4
רבנים, שרים, חברי כנסת, מנהלי בתי חולים ומנהלי קופות החולים חגגו אמש (שלישי) זה לצד זה בחתונת נכדתו של שר הבריאות יעקב ליצמן באולמי 'מודיעין' בבני ברק • צפו (אנשים)
העסקן של חסידות צאנז בירמץ בן. צפו בגלריההעסקן של חסידות צאנז בירמץ בן. צפו בגלריהישראל כהן, צילום: משה גולדשטיין2
בנו של יוסי יעקובוביץ, העסקן של חסידות צאנז הפועל גם בעיריית בני ברק, נכנס לעול תורה ומצוות • הצלם משה גולדשטיין מגיש תיעוד מיוחד מהאירוע (ברנז'ה, אנשים)
משתדרג. מנחם טוקר - מנחם טוקר יגיש תוכנית יומית ב'רשת'מנחם טוקר יגיש תוכנית יומית ב'רשת'יאיר טוקר13
מנחם טוקר חתם על חוזה ב'רשת' - ערוץ 2 להגשת תוכנית יומית בערוץ. מדובר בחרדי הראשון שזוכה לתוכנית יומית בפריים טיים הישראלי. מנחם טוקר: "אני נרגש וגאה" (ברנז'ה)
היום יום הולדת לח"כ יואב בן צור • צפוהיום יום הולדת לח"כ יואב בן צור • צפוישי כהן2
סיעת ש"ס הפתיעה את יו"ר הסיעה ח"כ יואב בן צור בחגיגת יום הולדת • העוגה שהובאה הייתה קפואה ובמשך דקות ארוכות נמשכו הניסיונות לחלקה לחברי הכנסת • צפו (אנשים)
מלניה ודונלד טראמפ - מלניה טראמפ עברה  לגור בבית הלבןמלניה טראמפ עברה לגור בבית הלבןכיכר השבת7
חמישה חודשים לאחר שדונלד טראמפ הושבע לנשיא ארה"ב, מלניה הצטרפה לבעלה ועברה לגור במעון הנשיאותי בוושינגטון, יחד עם בנם שסיים את שנת הלימודים (אנשים)
עצמון מינס - ראש הרשות לניהול המאגר הביומטריעצמון מינס - ראש הרשות לניהול המאגר הביומטריישי כהן3
הממשלה אישרה בישיבתה השבועית (ראשון) את מינויו של עצמון מינס לראש הרשות לניהול המאגר הביומטרי. שר הפנים אריה דרעי בירך: "ניסיונו של מינס יזניק את הרשות" (אנשים)
שרה ובנימין נתניהו - נתניהו ורעייתו: אין לנו קשר לפיטורי דן מרגליתנתניהו ורעייתו: אין לנו קשר לפיטורי דן מרגליתיאיר טוקר4
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, פרסמו הערב הודעת בה הם מכחישים כל קשר לפיטורי העיתונאי דן מרגלית מהחינמון "ישראל היום" (ברנז'ה, עיתונות)
הגברת הראשונה עוברת בקרוב לבית הלבןהגברת הראשונה עוברת בקרוב לבית הלבןמישאל לוי2
מלניה ובארון טראמפ יצטרפו לנשיא בבית הלבן לאחר שנשארו עד תום שנת הלימודים של בארון בן ה-10 בניו יורק. בבית הלבן נערכים ובתקשורת מנחשים כבר את ההשלכות (בעולם)
בעל המנגן ר' משה צבי וינטרוב חיתן בת. צפובעל המנגן ר' משה צבי וינטרוב חיתן בת. צפוכיכר השבת3
בעל המנגן החסידי ר' משה צבי וינטרוב חיתן הערב את בתו. בין הנוכחים בחתונה: המשפיע רבי קלונימוס קלמן גולדשמיד שרקד ופיזז עם אב הכלה. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
חתן בר מצווה מארה"ב הגשים חלום בכותלחתן בר מצווה מארה"ב הגשים חלום בכותליאיר טוקר7
הזמר יעקב שוואקי חגג בר מצווה לילד בעל צרכים מיוחדים מארה"ב ברחבת הכותל המערבי, כשהוא גם ממלא את מקומו של אביו של הילד שנאלץ יום לפני האירוע לחזור בפתאומיות לארה"ב (ברנז'ה)
רינה מצליח - רינה מצליח: "הפגנות החרדים יותר חמורות"רינה מצליח: "הפגנות החרדים יותר חמורות"אלי רוטמן59
העיתונאית המוכרת לא היססה לפני שהטיחה בשידור חי דברים קשים ומכלילים כלפי חרדים, שהתנהגותם בהפגנות האחרונות גרועות משל ערביי כפר קאסם (ברנז'ה, אנשים)
פה אחד: זאב קשש מונה למנכ"ל עיריית אלעדפה אחד: זאב קשש מונה למנכ"ל עיריית אלעדיאיר טוקר12
בישיבת העירייה שהתקיימה היום (שני) אושרה פה אחד הצעת ראש העיר למינויו של קשש לאחר שנבחר והומלץ על ידי ועדת המינויים המשותפת לעירייה ומשרד הפנים (ברנז'ה, אנשים)
הגרא"י פינקל עם ח"כ אשר והגר"א חדש - אירוסי בנו של ח"כ יעקב אשר • גלריהאירוסי בנו של ח"כ יעקב אשר • גלריהישראל כהן20
רבנים, ראשי ישיבות, חברי כנסת ואישי ציבור רבים השתתפו בשמחת האירוסין לבנו של ח"כ יעקב אשר, הבחור מנחם אשר, תלמיד ישיבת אור ישראל – מיר פרידמן • צפו בגלריה (אנשים)
מרדכי חסידים וחיים כהן, בסוף השבוע 378 - סולחה בין רב הסלבס לחבר מועצת העירסולחה בין רב הסלבס לחבר מועצת העיריאיר טוקר14
אחרי למעלה מעשור של מתיחות בין חבר מועצת עיריית ירושלים חיים כהן לרב הסלבס מרדכי חסידים, נפגשו השניים בסוף השבוע והתפייסו (ברנז'ה)
קול חתן וקול כלה: החרדי של גל"צ התחתןקול חתן וקול כלה: החרדי של גל"צ התחתןכיכר השבת12
כתב בית הנשיא והעורך נועם קליין התחתן אמש באולמי סקויה שבמעלה החמשה. את החופה ערך הרב הראשי הגר"ד לאו ובהשתתפות בכירים בתקשורת החרדית והכללית (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8