בית שמש  הצעת צחוק  הודו  חיים ישראל
נחשוני וגואטה, ביום שישי - בין המיצרים: פגישת הפיוס של העורך והח"כבין המיצרים: פגישת הפיוס של העורך והח"כישראל כהן11
"זקן השבט" בתקשורת החרדית, העיתונאי יצחק נחשוני, הגיע ביום שישי לביקור חולים שהפך לפגישת פיוס עם ח"כ יגאל גואטה מש"ס. "גם אם יהיו וויכוחים בעתיד הרי שנשתדל שהם יהיו ברוח טובה" (ברנז'ה)
יו"ר הכנסת ביקר את ח"כ גואטה • צפויו"ר הכנסת ביקר את ח"כ גואטה • צפוכיכר השבת3
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ערך בצהריים (חמישי) ביקור חולים אצל חבר-הכנסת יגאל גואטה (ש"ס) המאושפז בבית החולים 'איכילוב',זאת לקראת שחרורו הצפוי מבית החולים (ברנז'ה)
מהפכה של שמחה - מידד טסה התחתן והקפיץ את האורחים • צפומידד טסה התחתן והקפיץ את האורחים • צפויאיר טוקר31
הזמר המצליח מידד טסה בא אמש (שני) בברית הנישואין עם כלתו בהשתתפות אורחים רבים ואמנים שבאו לשמוח בשמחתו. צפו בחתן משמח את האורחים בשירתו (ברנז'ה)
אדמו"רים בשבע ברכות לבת העסקן הרפואי • צפואדמו"רים בשבע ברכות לבת העסקן הרפואי • צפוישראל כהן2
שמחת שבע ברכות מרכזית נערכה במלון 'פרימה פאלאס' בירושלים לרגל נישואי בת הזקונים של העסקן הרפואי הרב שמעון ברוין, יו"ר 'ביקור חולים - יד אברהם' • צפו בגלריה (אנשים)
משה כחלון - כשמשה כחלון מפרגן ל... משה כחלון: "אלוף"כשמשה כחלון מפרגן ל... משה כחלון: "אלוף"יאיר טוקר3
החלטתם מי מתאים להוביל את המדינה? משה כחלון, שמריץ בימים אלו קמפיין רחוב, כנראה כבר השתכנע - אחרי שהגיב לעצמו שהוא "אלוף" ו"ראוי להוביל את המדינה" (ברנז'ה)
מרב מיכאלי - מרב מיכאלי מאתגרת את גור: "מוכנה לבוא לוועידת המודיע"מרב מיכאלי מאתגרת את גור: "מוכנה לבוא לוועידת המודיע"מישאל לוי14
לאחר הפרסום ב"כיכר השבת" על החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לבטל את השתתפותו בוועידת ביטאון "המודיע", חברת הכנסת מרב מיכאלי צייצה בטוויטר: "מוכנה להחליף את נתניהו בוועידה" (ברנז'ה)
חוגג ניצחון עם ציצית - המתאבק החרדי אהרן ראג'מן נרצח בביתוהמתאבק החרדי אהרן ראג'מן נרצח בביתויאיר טוקר27
אהרן ראג'מן, חסיד חב"ד בן 25, חבר ארגון הלחימה המשולבת הנחשב - MMA, נרצח בביתו על ידי פורצים שירו בו. ראג'מן נהג לעלות לזירה כשהוא חובש כיפה ועטוף בציצית (אנשים)
קרויס. מאושר - קרויס: אולי אקרא לבן שלי על-שם ריבליןקרויס: אולי אקרא לבן שלי על-שם ריבליןאלי רוטמן22
איש 'העדה החרדית' ששמח היום עם הולדת בנו, ילדו ה-17, לאחר שחרורו מהכלא, בחור להביע את תודתו לנשיא המדינה "הציוני" שחנן אותו - בדרך מפתיעה למדי • האזינו (ברנז'ה)
שבע ברכות לבנו של הרב עידו וובר • גלריהשבע ברכות לבנו של הרב עידו וובר • גלריהכיכר השבת11
רבנים ואדמו"רים השתתפו אמש (ראשון) בשמחת שבע ברכות לבנו של מזכה הרבים הרב עידו וובר-ארליך • בין המשתתפים: הגר"ש עמאר, הגר"ד לאו והגר"ש רבינוביץ • גלריה (אנשים)
הפגישה המרגשת בין דרעי לעיוור-חירש. צפוהפגישה המרגשת בין דרעי לעיוור-חירש. צפוישי כהן27
במהלך ישיבת סיעת ש"ס השבועית, הוכנס לחדר יוסף, עיוור חירש שסובל גם מנכות, שאמר ליו"ר השר אריה דרעי: "מאוד אהבתי את הרב עובדיה יוסף" • צפו במפגש המרגש (ברנז'ה)
רבה של אלעד חיתן את בנו • צפו בגלריהרבה של אלעד חיתן את בנו • צפו בגלריהכיכר השבת4
הגאון רבי מרדכי מלכה, רבה של אלעד, חיתן אמש (רביעי) את בנו בבנייני האומה בירושלים. רבנים ואישי ציבור באו לאחל 'מזל טוב'. יעקב כהן השתתף בשמחה ותיעד (ברנז'ה, אנשים)
סרנה ביקש לדחות את התשלום לנתניהוסרנה ביקש לדחות את התשלום לנתניהומישאל לוי10
העיתונאי יגאל סרנה מצא את עצמו שוב עם הגב לקיר כאשר הזוג נתניהו באמצעות עורך דינם סירבו לבקשתו לדחות את תשלום הקנס בשל בעיית תזרים מזומנים (אנשים)
דוד פדידה - איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'כיכר השבת10
במסגרת הפורמט 'דוקותיים', ליוו מצלמות 'כאן' את המפיק דוד פדידה במהלך 'יום ירושלים', ותיעדו כיצד הוא מנהל בזמן אמת שלל אירועים. בשיחה עם 'כיכר השבת' מספר פדידה על מאחורי הקלעים של הכתבה (ברנז'ה)
בציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעודבציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעודכיכר השבת4
בעוד בישראל עסוקים בבלימת הרפורמים, השר לשעבר גדעון סער ביקר בציון הרבי מליובאוויטש, התרגש מכך שיום ההילולא הוא יום הולדתה של רעייתו גאולה, הדליק נר והתפלל (ברנז'ה)
עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל - הבישיץ שלי // איציק סודריהבישיץ שלי // איציק סודריאיציק סודרי16
הוא היה עו"ד קשוח ומקצוען ויחד עם זאת איש חסד בנשמתו, אוהב ואהוב על הבריות • איציק סודרי בטור הספד על חברו עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל שנהרג השבוע בתאונה קשה (אנשים)
מרדכי בן דוד: שלמו על הדיסק מהוואטסאפמרדכי בן דוד: שלמו על הדיסק מהוואטסאפיאיר טוקר49
ענק הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, הודיע כי פתח חשבון בנק ישראלי לטובת מי שרוצה לשלם לו על האלבום לאחר שהוריד אותו באופן פיראטי, "אני כולי מלא רגש מהתופעה" (אנשים)
בוחניק במהלך ההתמודדות - צפו: חרדי שבר שיא עולם ושלושה ישראלייםצפו: חרדי שבר שיא עולם ושלושה ישראלייםקובי רוזן31
מרדכי בוכניק, חרדי תושב ירושלים ואב לשלושה, הפך מזמן לשם מוכר בתעשיית השרירים והרמת המשקולות. כעת, הצליח לשבור שלושה שיאים ישראליים ושיא עולמי אחד (ברנז'ה)
הרבנים הראשיים בחופת בן היועמ"ש, הערב - בן היועמ"ש התחתן, הרבנים הראשיים כיבדו. צפובן היועמ"ש התחתן, הרבנים הראשיים כיבדו. צפויאיר טוקר7
שמים את המחלוקות בצד לערב אחד: הרבנים הראשיים לישראל הגיעו לחופת בנו של היועץ המשפטי לממשלה וכובדו בברכות. צפו בתמונות (ברנז'ה)
צפו: אמיר חצרוני הניח תפילין וקרא שמע ישראלצפו: אמיר חצרוני הניח תפילין וקרא שמע ישראליאיר טוקר74
הפרופסור שבז לכל דבר שריח יהדות נודף ממנו, ביקר בכפר חב"ד, ולמרבה הפלא אף הניח תפילין וקרא "קריאת שמע". "תמיד ידעתי שהחב"דניקים מסוגלים להכול, אבל שיצליחו על אמיר חצרוני? מי היה מאמין" כתב העיתונאי מענדי גרוזמן (ברנז'ה)
עו"ד אלקנה בישיץ - התיק של עו"ד בישיץ יטופל אצל עו"ד אחרהתיק של עו"ד בישיץ יטופל אצל עו"ד אחרישראל כהן15
לאחר פטירתו הטרגית של עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל, נרשמת סגירת מעגל. עו"ד כלילה גילברט - לנדאו התגייסה לטפל בהתנדבות - באחד התיקים בהם טיפל ללא תשלום (אנשים)
ריבלין והרצוג בשבע ברכות של ליצמן. צפוריבלין והרצוג בשבע ברכות של ליצמן. צפוישראל כהן11
במהלך שמחת שבע ברכות לנכד שר הבריאות יעקב ליצמן השתתפו האדמו"ר מגור, האדמו"ר מבויאן והאדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא, וכן הנשיא ריבלין, הרצוג, ברקת ואחרים (ברנז'ה)
השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"השחקן יגאל עדיקא: "רוטציה בין הרבנים"ישי כהן28
השחקן הישראלי יגאל עדיקא, תושב רחובות, מצטרף למאבק נגד מינוי שני רבנים בעיר, טוען כי זה בזבוז ומציע: "רוצים שיהיה גם אשכנזי וגם מזרחי? תעשו רוטציה" • צפו (ברנז'ה)
ליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוליפא שמלצר ריגש את הרבי מתולדות א"י • צפוישראל כהן24
אמן הפופ, היוצר והשחקן ליפא שמלצר השתתף אמש (מוצאי שבת קודש) בסעודת מלווה מלכה במהלכה ריגש את הרבי מתולדות אברהם יצחק בדברי שירה והתעוררות • צפו (אנשים)
תיעוד האירוע - שרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפושרה נתניהו: ליצמן היחיד שאומר אמת. צפוישראל כהן60
ראש הממשלה ורעייתו, ח"כ גפני, ליברמן, כחלון, בנט ועוד השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכדת השר ליצמן, במהלכה, שרה נתניהו הרעיפה שבחים על שר הבריאות • צפו (אנשים)
מימין פרח לרנר ו אדוארדו אלשטיין - אלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנראלשטיין שאל וגפני המליץ על פרח לרנרגולן חזני
יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מאשר כי המליץ על פרח לרנר לסמנכ"לית רגולציה באי.די.בי. "התקשר אליי אדוארדו אחד, ביקש המלצה, נתתי", סיפר גפני ל'כלכליסט' (ברנז'ה)
עוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפועוזרו האישי של הרב לאו התחתן, כולם התייצבו • צפוישראל כהן7
רבנים, ראשי ישיבות ואנשי תקשורת רבים חגגו אמש בשמחת חתונתו של הבחור פנחס טננבוים, עוזרו האישי של הרב הראשי הגר"ד לאו שכובד בסידור קידושין • גלריה (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14
הנקראים
המדוברים