הפלג  ליפא  סורוצקין  הפגנה
נתניהו הבוקר בכרמיאל - נתניהו חש בצריבה בעינו ונבדק מיד בהדסהנתניהו חש בצריבה בעינו ונבדק מיד בהדסהדניאל הרץ2
ראש הממשלה בנימין נתניהו חש במהלך היום בצריבה בעינו ובהתייעצות עם רופאו האישי, ד"ר ברקוביץ' החליט נתניהו לגשת מידית לבדיקה בביה"ח הדסה שנמצאה תקינה (אנשים)
אסתר חיות - אסתר חיות נבחרה לנשיאת ביהמ"ש העליוןאסתר חיות נבחרה לנשיאת ביהמ"ש העליוןדניאל הרץ9
הוועדה לבחירת שופטים בחרה בשופטת אסתר חיות לכהונת נשיאת בית המשפט העליון במקומה של מרים נאור ובשופט חנן מלצר לכהונת המשנה לנשיאת ביהמ"ש העליון (אנשים)
המטבע שנמצאה - המטבע "העתיק" התגלה כמזכרת ילדיםהמטבע "העתיק" התגלה כמזכרת ילדיםדניאל הרץ1
מבוכה לנתניהו לאחר שפרסם בדף הפייסבוק שלו מטבע "עתיק" שנמצאה והצביע על הקשר לבית המקדש. למפרע התברר כי זו מטבע שיוצרה כמזכרת במוזיאון ישראל (בארץ)
קונאן אובריאן ביקר בכותל המערבי • צפוקונאן אובריאן ביקר בכותל המערבי • צפוכיכר השבת
אושיית הטלוויזיה האמריקאית, קונאן אובריאן, מבקר בימים אלה בישראל לצורך צילומי ספיישל לתוכניתו. בצהריים הוא הגיע לביקור בכותל המערבי ואף נשא תפילה חרישית (אנשים)
חזן ובתו הקטנה - מזל טוב: בת נולדה לחבר-הכנסת אורן חזןמזל טוב: בת נולדה לחבר-הכנסת אורן חזןכיכר השבת11
לפנות בוקר, לחבר-הכנסת אורן חזן ורעייתו רינת - נולדה בת בכורה. "אמאל'ה אני אבא...", בישר חזן הנרגש לעוקביו בטוויטר ובפייסבוק, כשהוא מצרף תמונה שלו עם בתו (אנשים)
בני גנץ - בני גנץ מצטרף לדירקטוריון חברת 'אלרון'בני גנץ מצטרף לדירקטוריון חברת 'אלרון'מאיר אורבך
הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ מצטרף לדירקטוריון אלרון - זרוע ההשקעות בטכנולוגיה מקבוצת אי.די.בי שבבעלות אדוארדו אלשטיין. בעבר הצטרף לחברת סייבר וחברת גטסאט (ברנז'ה)
רפי מנת ואיצ'ה רייך - 'דגל התורה' חגגו בשבע ברכות אחרון • גלריה'דגל התורה' חגגו בשבע ברכות אחרון • גלריהכיכר השבת10
ביום פתיחת שנת הלימודים במוסדות החינוך החרדי, עלו בכירי 'דגל התורה' לחגוג עם כל נציגי המפלגה באזור הצפון בשבע ברכות האחרון לילדיהם של הרב רפי מנת והרב איצ'ה רייך (ברנז'ה)
ד"ר עו"ד אריה ליבוביץ'. - עורך הדין חושף את סוד ההצלחה • פרופילעורך הדין חושף את סוד ההצלחה • פרופילכיכר השבת11
אחרי דרך ארוכה, וכאשר הוא עומד בראש אחד ממשרדי הבוטיק המצליחים בארץ, עו"ד אריה ליבוביץ' לא שוכח את שעות הלימוד הרבות בישיבה שהביאו לו את האופי הנחוש, ומעל כולם את אמא שנטעה בו ביטחון עצמי (ברנז'ה)
מ.ב.ד: "הרב בלוי שנלחם בנו, היום עוזר"מ.ב.ד: "הרב בלוי שנלחם בנו, היום עוזר"נתנאל לייפר20
גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד הודה במופע שנערך בבאר שבע למפיק שלו בישראל שלום וגשל ואמר כי בזכותו גם הרב מרדכי בלוי שלחם בעבר בהופעות, היום מסייע להם (אנשים)
גפני מאחל מזל-טוב לאשר - ח"כ יעקב אשר חיתן את בנו, כולם התייצבו • צפוח"כ יעקב אשר חיתן את בנו, כולם התייצבו • צפוישראל כהן25
קהל רב בראשות ראשי ישיבות, רבנים, שרים, חברי כנסת ואישי ציבור, השתתף אמש בשמחת החתונה לבנו של חבר-הכנסת יעקב אשר שנערכה בבנייני האומה בירושלים • צפו (ברנז'ה)
חתונת בנו של רפי מנת עם בתו של איצ'ה רייך • צפוחתונת בנו של רפי מנת עם בתו של איצ'ה רייך • צפוכיכר השבת17
רבנים, ראשי ישיבות, שרים, חברי כנסת ואישי ציבור, השתתפו בחתונת בן הרב רפאל מנת, איש הכשרות וראש המוסדות בזכרון יעקב עם בת הרב יצחק (איצ'ה) רייך, ראש מועצת רכסים • גלריה (ברנז'ה)
פינקלשטיין - מת הוגה הקמפיין שהביא את בנימין נתניהו לשלטוןמת הוגה הקמפיין שהביא את בנימין נתניהו לשלטוןמורן אזולאי ואיתמר אייכנר, ynet2
האיש שיעץ לבנימין נתניהו ולאביגדור ליברמן והגה את קמפיין "פרס יחלק את ירושלים" הלך לעולמו אחרי מאבק בסרטן
אריה דרעי, בתו ונכדיו - אריה דרעי, בתו והנכדים בילו בצוק מנרהאריה דרעי, בתו והנכדים בילו בצוק מנרהישי כהן26
יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי יצא היום בצהריים יחד עם רעייתו ונכדיו ל'טיול בין הזמנים' בצוק מנרה. דרעי צייץ: "אושר גדול והנאה צרופה. ממליץ לכולם לטייל בגליל" (ברנז'ה)
יאיר נתניהו עם הוריו - בנו של ראש הממשלה כונה "נתניהו יוגנד"בנו של ראש הממשלה כונה "נתניהו יוגנד"אלי רוטמן7
ח"כ רוזנטל הדביק ליאיר נתניהו את שמם של נוער היטלר שהיה "היטלר יוגנד", זאת בתגובה לדברי בנו של ראש הממשלה שהמעיט בסכנת הניאו נאצים בארצות הברית (ארץ)
אולמרט וברק. כבר בלי המאבטחים - הוסרה האבטחה הצמודה מאולמרט וברקהוסרה האבטחה הצמודה מאולמרט וברקקובי רוזן1
ראשי הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ואהוד ברק נראו לאחרונה כשהם מסתובבים ללא המאבטחים שליוו אותם בעברם. לפי גורמי ביטחון, מדובר בהחלטה מקצועית (ברנז'ה)
טליה פרידמן הבוקר בנתב"ג - בתו של שגריר ארה"ב פרידמן עלתה לארץבתו של שגריר ארה"ב פרידמן עלתה לארץיאיר טוקר3
טליה פרידמן בת ה-23 בתו של דייויד פרידמן נחתה הבוקר בישראל כעולה חדשה. פרידמן, אחות במקצועה תתגורר בירושלים. השגריר: "כל המשפחה אוהבת את ישראל" (אנשים)
אהוד ברק. ארכיון - אהוד ברק חשף כי הוא נושא "אקדח"אהוד ברק חשף כי הוא נושא "אקדח"כיכר השבת24
ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק תועד צועד ברחובות תל אביב עם תיק קלאץ', וחשף כי "יש בפנים אקדח, שמותיר למי שיכריח אותי פחות מארבע שניות" (ברנז'ה, אנשים)
בציון רבי נחמן: מאיר פרוש, בניו ונכדיו • צפובציון רבי נחמן: מאיר פרוש, בניו ונכדיו • צפוכיכר השבת3
סגן שר החינוך מאיר פרוש נצפה נושא תפילה חרישית בציונו של רבי נחמן מברסלב באומן. לצדו, נצפה בנו ישראל פרוש, ראש עיריית אלעד, שאמר 'תיקון הכללי' עם בניו • צפו (אנשים)
יצחק קקון במעונו של הגר"ש כהן - העורך יצחק קקון הודיע: עוזב את 'יום ליום'העורך יצחק קקון הודיע: עוזב את 'יום ליום'ישי כהן27
במשך 23 שנה עבד יצחק קקון בעיתון 'יום ליום' - ביטאון ש"ס עד לא מכבר, כאשר בשנים האחרונות כיהן כעורכו הראשי אך הבוקר הוא מודיע - אני עוזב, זאת בצל שינויי הבעלות (ברנז'ה)
"ח"כ מקלב - בוא להופעות, תשתחרר קצת""ח"כ מקלב - בוא להופעות, תשתחרר קצת"ישראל כהן1
במהלך דיון בוועדת חוקה על קנסות בגין פרסום מודעות על אירועים ללא תשלום לרשות המקומית, עקץ ח"כ סלומינסקי את ח"כ מקלב, שלא נכח בהופעתו של אברהם פריד (ברנז'ה)
אברהם פריד הפתיע עם אורח בלתי צפויאברהם פריד הפתיע עם אורח בלתי צפוייאיר טוקר9
גדול הזמר החסידי אברהם פריד שהופיע אמש (ראשון) בבריכת הסולטן במופע הקיץ של 'בשבע' ריגש את הנוכחים באנושיותו הייחודית כשפנה לפצוע 'צוק איתן' יהודה הישראלי והציע לו לשיר יחד איתו • צפו (אנשים)
שקד מכינה טראפלס - המתכון לטראפלס של איילת שקד והטיפ ליחימוביץ'המתכון לטראפלס של איילת שקד והטיפ ליחימוביץ'כיכר השבת14
השרה איילת שקד פרסמה מתכון לטראפלס והבטיחה כי מדובר ב"מתכון מנצח". ח"כ שלי יחימוביץ' מיהרה להכין, צייצה וזכתה למענה מהיר משקד שכלל "טיפ למתקדמים" (ברנז'ה, אנשים)
רבקה רביץ חיתנה, הנשיא ריבלין התייצב. צפורבקה רביץ חיתנה, הנשיא ריבלין התייצב. צפוכיכר השבת25
רבקה רביץ, ראש הסגל בבית נשיא המדינה, חתנה את בתה עם נכדו של הגרב"מ אזרחי • בשמחה השתתפו ראש ישיבות, אדמו"רים, רבנים וכן אישי ציבור בהם ריבלין והרצוג. צפו (אנשים)
בנט מתאבל בכותל - בין המתאבלים בכותל: השר נפתלי בנטבין המתאבלים בכותל: השר נפתלי בנטכיכר השבת6
בין אלפי המתפללים בכותל המערבי נצפה שר החינוך נפתלי בנט, יו"ר 'הבית היהודי', שהגיע לבדו אל רחבת הכותל, נטמע בין ההמונים והצטרף לאחד המניינים • צפו (ברנז'ה, אנשים)
שלמה פילבר יורחק זמנית ממשרד התקשורתשלמה פילבר יורחק זמנית ממשרד התקשורתדניאל הרץ
פילבר ששוחרר היום ממאסר בית יורחק בינתיים גם מהמשרד וייאסר עליו לפגוש את המעורבים בפרשה. פרקליטיו מתנגדים להרחקתו מהמשרד כדי למנוע פגיעה בשכרו (ברנז'ה, אנשים)
אברהם פריד - המקרה בבית הכנסת שזיעזע את אברהם פרידהמקרה בבית הכנסת שזיעזע את אברהם פרידכיכר השבת24
הזמר החסידי אברהם פריד, סיפר בעמוד הפייסבוק שלו על טלפון שהשמיע מוזיקה בתוך בית הכנסת - מקרה שזיעזע אותו, וקרא לציבור לנתק את מכשירי הטלפון בבית הכנסת (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8
הנקראים
המדוברים