גד אלבז  חנן בן ארי  מנחה  הרב מוצפי
אל תפספסו: סגולה ליום מוצלח // ל' בשבטאל תפספסו: טיפ וסגולה ליום מוצלח // ל' בשבט
ל' בשבט תשעז | 26.02.17
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // ל' בשבט • צפו (יהדות)
אל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ח בשבטאל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ח בשבטהרב עידו וובר
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ח בשבט • צפו (יהדות)
כך תהפכו את היום - למוצלח  // כ"ז בשבטכך תהפכו את היום - למוצלח // כ"ז בשבטהרב עידו וובר3
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ז בשבט • צפו (יהדות)
צבי יחזקאלי - איך 'מרבים בשמחה'? שאלו את הילד שבכםאיך 'מרבים בשמחה'? שאלו את הילד שבכםצבי יחזקאלי5
צבי יחזקאלי החליט לטפל באופן רציני בפרויקט השמחה שלו. רק בכדי להודות שיש לו צורך בזה, הוא היה צריך את חודש אדר שהנה מגיע. קחו דף ועט, קראו ותנסו גם אתם (טור)
מרן הגר"ח קנייבסקי - מרן שר התורה: כך תשמחו בראש חודש אדרמרן שר התורה: כך תשמחו בראש חודש אדרישראל כהן3
'משנכנס אדר מרבים בשמחה', אומר הגר"ח קנייבסקי, כי צריך לשתות יין בראש חודש - כדי לשמוח. ומה תעשה אישה שלא רגילה לשתות? וגם, איזו מסכץת מסיימים בלילה אחד? (יהדות)
אל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ו בשבטאל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ו בשבטהרב עידו וובר2
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ו בשבט • צפו (יהדות)
אל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ה בשבטאל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ה בשבטהרב עידו וובר1
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ה בשבט • צפו (יהדות)
אל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ד בשבטאל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ד בשבטהרב עידו וובר1
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ד בשבט • צפו (יהדות)
הסגולה היומית - אל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ג בשבטאל תפספסו: טיפ ליום מוצלח // כ"ג בשבטהרב עידו וובר
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"ג בשבט • צפו (יהדות)
אל תפספסו: טיפ וסגולה ליום מוצלח // כ"א בשבטאל תפספסו: טיפ וסגולה ליום מוצלח // כ"א בשבטהרב עידו וובר
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ"א בשבט • צפו (יהדות)
רבני בוכרה בארה"ב וקנדה התכנסו לדיון והחלטותרבני בוכרה בארה"ב וקנדה התכנסו לדיון והחלטותקובי רוזן11
הרבנים התכנסו בעיקר כדי לפתור את בעיית הצעירים והצעירות שחוברים לגויים ומבקשים לגייר אותם. הכינוס ננעל בשורה של החלטות חיוניות להעמדת הדת על תילה (יהדות)
אל תפספסו: סגולה ליום מוצלח // כ' בשבטאל תפספסו: סגולה ליום מוצלח // כ' בשבטהרב עידו וובר
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // כ' בשבט • צפו (יהדות)
אילוסטרציה - מה זה 'סעודת יתרו', ולמה מציינים זאת?מה זה 'סעודת יתרו', ולמה מציינים זאת?הרב יוסף חיים אוהב ציון2
בקרב יהודי תוניס נהגו ביום חמישי של פרשת 'יתרו' - מחר, לערוך סעודה לכל הילדים עם כלים קטנים ומאכלים קטנים וכן לאכול יונים וקוראים לה "סעודת יתרו". בפנים: הטעמים (ידגות)
אל תפספסו: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ט בשבטאל תפספסו: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ט בשבטהרב עידו וובר2
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // י"ט בשבט • צפו (יהדות)
למצולמים אין קשר לנאמר בידיעה - הרב מוצפי: לבקש ברכה מהכלה זו טיפשותהרב מוצפי: לבקש ברכה מהכלה זו טיפשותישי כהן38
הגאון רבי בן ציון מוצפי יוצא נגד המנהג לבקש ברכה מהכלה שעה לפני החופה: "נשים טיפשות ממלאות עשרות שמות. מפריעים את ריכוז הכלה ברגעים שלפני חופתה" (יהדות)
מיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ח בשבטמיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ח בשבטהרב עידו וובר1
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // י"ח בשבט • צפו (יהדות)
מיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ז בשבטמיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // י"ז בשבטהרב עידו וובר2
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // י"ז בשבט • צפו (יהדות)
רבי יצחק זילברשטיין - דיברו באמצע התפילה ונפטרו בתוך השנהדיברו באמצע התפילה ונפטרו בתוך השנהישראל כהן11
חבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי יצחק זילברשטיין הביא מעשה נורא שהתרחש בבית הכנסת 'זכרון משה' - שלושה צעירים שדיברו בתפילה - לא השלימו את שנתם (יהדות)
מיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // ט"ז בשבטמיוחד: טיפ וסגולה ליום מוצלח // ט"ז בשבטהרב עידו וובר
הרב עידו וובר בפינה יומית ב"כיכר השבת" - מה הסגולה המיוחדת של היום הזה, מה האירוע ההיסטורי שאירע בו, למה מסוגל היום ואיזה שם לא מומלץ? // ט"ז בשבט • צפו (יהדות)
שולחן ט"ו בשבט. ארכיון - הסגולות הרוחניות והגשמיות של ט"ו בשבטהסגולות הרוחניות והגשמיות של ט"ו בשבטהרב יוסף חיים אוהב ציון1
בשבת יחול ט"ו בשבט. יום זה רבו סגולותיו ומעלותיו. מיוחד ל"כיכר השבת" - הרב יוסף חיים אוהב ציון ליקט בקצרה את כל הסגולות הרוחניות והגשמיות שיש ביום מיוחד זה (יהדות)
פרשת המן - למה הליטאים אומרים 'פרשת המן'?למה הליטאים אומרים 'פרשת המן'?יהשוע פפר3
למרות שהליטאים מלאים בסגולות, דווקא פרשת המן מקורה בחסידות - אבל כשמדובר בפרנסה, אם לא יועיל לא יזיק. כל המקורות לסגולת פרשת המן (יהדות)
אילוסטרציה - סגולה לפרנסה: בואו לקרוא את 'פרשת המן'סגולה לפרנסה: בואו לקרוא את 'פרשת המן'כיכר השבת4
ביום שלישי של פרשת בשלח - היום! - יש סגולה מיוחדת לומר את פרשת המן - שניים מקרא ואחד תרגום, כסגולה גדולה לפרנסה טובה | בפנים: פרשת המן ותפילה לפרנסה (יהדות)
הרב יהושע פפר - הרהורי עמונה: הפגישה המסוכנת של דת ופוליטיקההרהורי עמונה: הפגישה המסוכנת של דת ופוליטיקההרב יהושע פפר15
פינוי עמונה מזכיר לנו את הסכנה הכפולה של המיזוג בין דת ופוליטיקה: הדתה של הפוליטיקה מחד, ופוליטיזציה של הדת מאידך. ממה עלינו להיזהר? - הרב יהושע פפר מסביר (יהדות)
הגאון רבי בן ציון מוצפי - "בימינו, בחזרה בתשובה - המוח והלב נשארים מעוותים""בימינו, בחזרה בתשובה - המוח והלב נשארים מעוותים"כיכר השבת77
הגאון הרב בן ציון מוצפי מתייחס לרצח המזעזע במגדל ואומר כי הרוצח הוא "פושע פי מיליון", מתייחס לתופעת החזרה בתשובה בימינו - "עיקרה בחיצוניות" ומאשים את עוונות הדור ברצח (יהדות, בארץ)
אילוסטרציה - בית הדין חשף: ה'רב' המחתן התגלה כשקרןבית הדין חשף: ה'רב' המחתן התגלה כשקרןישי כהן6
בני הזוג נישאו בצורה פיראטית על ידי מסדר קידושין - "רב" - שהתגלה כסופר סת"ם, הבעל הכחיש את הנישואין והמקדש נשבר בחקירה בבית הדין, פרץ בבכי והודה כי שיקר (אקטואלי)
צבי יחזקאלי - צבי יחזקאלי עדיין שומע את אבחת השוטצבי יחזקאלי עדיין שומע את אבחת השוטצבי יחזקאלי34
"גם אני - באמצע הכתיבה! - מתפנה לצעוק "אני במצרים". 'מצרים' לפעמים זה כאן ועכשיו. פנימה, בתוך הנפש. פרעה השתכלל עם השנים". הפרשן לענייני ערבים בטור חדש (דעה)

אקטואלי

אקטואליה יהודית, השקפה ויהדות באתר כיכר השבת, כאן תמצאו חדשות, ניתוחים מרתקים ומאמרים מעמיקים בסוגיות הלכתיות והשקפתיות העומדות על הפרק.

כיכר facebook
צבי יחזקאלי
צבי יחזקאלי
צבי יחזקאלי עדיין שומע את אבחת השוט
ה' בשבט תשעז34
קישוטים - לא מחג הסוכות. אילוסטרציה - קישוטים בסוכה: חוקות הגויים או מנהג נאה?
הרב נחמיה היילברון
קישוטים בסוכה: חוקות הגויים או מנהג נאה?
י"ד בתשרי תשעז15