נתניהו  בני פרידמן  גפני
נקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלהנקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלה
כ"ט בטבת תשעח | 16.01.18
המערכת החדשנית שמותקנת בכל הרכבים החדשים באירופה עושה את דרכה לישראל.שר התחבורה כץ אמר כי "מדובר במערכת מצילת חיים ממדרגה ראשונה שתחסוך בחיי אדם רבים"(תחבורה)
בני ברק ביום המסוכן ביותר בשנה - פורים - סקר תושבים: זו העיר הבטוחה ביותר בדרכיםסקר תושבים: זו העיר הבטוחה ביותר בדרכיםכיכר השבת4
סקר שנערך בקרב תושבי הערים מצא כי הציון הממוצע בישראל עומד על 5.6 מתוך 10 בתחושת הביטחון של התושבים. בסקר השתתפו גם כמה מהערים החרדיות (רכב)
הרכבים שנתפסו - רכבי השטח המאולתרים נתפסו והועברו לגריטהרכבי השטח המאולתרים נתפסו והועברו לגריטהכיכר השבת1
משטרת ישראל תפסה והחרימה רכבי שטח מאולתרים (באגי) שהוסלקו בתוך תעלת מעבר המים בנחל שחמון (גשר עליון) באילת, הרכבים שנתפסו הועברו לגריטה • תמונות (רכב)
ממחר: חובה לנסוע עם אורות דולקים - גם ביוםממחר: חובה לנסוע עם אורות דולקים - גם ביוםכיכר השבת3
החל ממחר, ה-1 בנובמבר, החוק מחייב הדלקה של אורות ברכב פרטי גם בשעות היום בעת נסיעות בינעירוניות. מוניות ואוטובוסים כמו גם אופנועים מחויבים באורות גם בעיר (רכב)
אחד הרכבים שהוחרם - תיעוד: המשטרה החרימה רכבים משופריםתיעוד: המשטרה החרימה רכבים משופריםכיכר השבת14
המשטרה החרימה בשבוע האחרון 31 רכבים משופרים שנתפסו בכפרים ערבים ורשמה דו"חות לנהגים • צפו בתיעוד מהרכבים שתפסה המשטה, וגם: מהו רכב משופר? (חדשות)
סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפותסכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפותדניאל הרץ
מחקר חדש שהתפרסם בימים אלו על כמות וסוגי הפציעות לאחר תאונות באופניים חשמליים עם מידע מבתי החולים בישראל חושף את הפציעות המסוכנות שנגרמות מהכלי (רכב)
רוכבי אופנוע? בטיחות בנסיעה. אילוסטרציה - רוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעהרוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעהkikar.co.il בשיתוף helite1
תאונת דרכים בעת רכיבה על אופנוע בתל אביב, הביאה להקמת שלוחה ישראלית של חברת HELITE הצרפתית, היצרנית האירופית הגדולה והמובילה במוצרי כריות אוויר לבישות עבור רוכבים. מייסדי החברה: גו'אן גולדברג, יונתן סימון סלם וסמואל סלם מביאים לכם את המוצרים שישפרו את הבטיחות עבור רוכבי האופנוע (רכב, שיווקי)
בין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבבין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבכיכר השבת
"כיכר השבת" בפרויקט מיוחד לימי בין הזמנים במטרה להגביר את הזהירות בקרב הציבור, למנוע אסונות ולחזור הביתה בשלום • כללי הזהירות של המשטרה לנהיגה בטוחה (רכב)
שני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהשני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהכיכר השבת
המשטרה השביתה שני מנופי משאית של חברת 'תעבורה' בעקבות ליקויי בטיחות ומשקלי יתר שנתגלו. נהגי המשאיות נעצרו לחקירה ובכירים נוספים צפויים להיחקר (רכב, תחבורה)
אילוסטרציה - אוסטרליה: כרית האוויר התנפחה והנהג מתאוסטרליה: כרית האוויר התנפחה והנהג מתכיכר השבת
זהירות - כרית אוויר מסוכנת • נהג בן 58 עשה תאונה עם רכב ההונדה שלו, מדגם CR-V ונהרג במקום כתוצאה מרסיסי מתכת שיצאו במהלך ניפוח כרית האוויר לאחר תאונה (רכב)
הקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםהקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםבני סולומון
חברת וולוו שלחה צוות מיוחד לאוסטרליה כדי לנסות לגרום למערכת הנהיגה האוטונומית שלה לזהות את החיה המקפצת, אך המפתחים, בנתיים, לא התגברו על הבעיה הבטיחותית (רכב)
5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכב. אילוסטרציה - 5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכב5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכבkikar.co.il בשיתוף AIG
בחירה נכונה של ביטוח רכב מחייבת התייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים. החל מהבדלים בין סוגי ביטוחים, דרך הוזלת השתתפות עצמית ועד מדד השירות של משרד האוצר – כל הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון (רכב, שיווקי)
מבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגומבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגודניאל הרץ3
מועדון הנהגים הגדול באירופה ADAC הגרמני, המחזיק במתקני ניסוי כלי רכב מהגדולים, המושקעים והמשוכללים בעולם ביצע ניסיון ריסוק לרכב מלגו במהירות 46 קמ"ש (רכב)
הרכב שהתהפך וגרם למותו של עוזי גדיש - הכבישים שלא כדאי לכם להיתקע בהםהכבישים שלא כדאי לכם להיתקע בהםדניאל הרץ1
כבישים רבים בצפון, בדרום ובאיו"ש הם ללא קליטה סלולרית מה שהופך אותם למסוכנים פי כמה במקרה של היתקעות או תאונה כפי שאירע אתמול בכביש ליד מעלה עקרבים (בטיחות)
רכב טסלה דגם סדאן - תביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'תביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'דניאל הרץ1
תביעה שהוגשה על ידי לקוחות החברה טוענת כי הרכבים האוטונומיים של החברה אינם בטוחים מספיק ומסכנים את הלקוחות שמשתמשים בתכונת הנהיגה האוטונומית (רכב)
משאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפומשאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפודניאל הרץ3
האירוע המפתיע נקלט במצלמת הרכב שנסע מאחורי המשאית הסינית שהייתה עמוסה ככל הנראה במשקל יתר רב ובצורה לא מאוזנת מה שהביא לתוצאה ההזויה (בטיחות, רכב)
עשרות אלפי טויוטות למוסך בגלל כריות אווירעשרות אלפי טויוטות למוסך בגלל כריות אווירתומר הדר
34,484 קורולות שיוצרו בין ינואר 2010 לדצמבר 2012 יזומנו למוסך בשל כריות האוויר של טקאטה. בנוסף יזומנו גם 909 טויוטה אוריס שיוצרו בין ספטמבר 2010 לספטמבר 2012 (רכב)
בפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהבפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהכיכר השבת
מחקירת התאונה עולה כי האשם בתאונה הוא הנהג האנושי ברכב השני שלא נתן לרכב זכות קדימה. אובר מצידה הודיעה על הקפאה זמנית של בדיקות כלי הרכב באריזונה ופיטסבורג (רכב)
צפו בתיעוד המדהים - רוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפורוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפואלי רוטמן11
בערך אלפית שנייה הפרידה בין רוכב האופניים החשמליים, הפזיז, שחצה כביש באופן אסור, לבין מה שנראה כמוות בטוח מדריסה של מכונית שנדמה שהיא מתנגשת בו. צפו (תחבורה)
רכב טויוטה CHR מבחן רכב - מבחני ריסוק: אאודי, לנדרוב או טויוטה?מבחני ריסוק: אאודי, לנדרוב או טויוטה?תומר הדר1
מניתוח תוצאות מבחן הריסוק של טויוטה CHR עולה כי תא הנוסעים נותר יציב הן בריסוק חזיתי והן בריסוק צידי. זאת לעומת פיאט 500 שקיבלה ציון מאכזב של שלושה כוכבים (רכב)
הונדה ג'אז, אחד הדגמים שיוזמן לריקול - 35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכים35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכיםדניאל הרץ
חברת הונדה תבצע ריקול ענק לכ-35 אלף רכבים שיש צורך להחליף את כריות האוויר המסוכנות שלהם. החברה תבצע את ההחלפה על חשבונה אך הנהגים חייבים לבצעה (בטיחות)
כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?דניאל הרץ
מחקר חדש חושף את המספרים הסטטיסטיים של הסיכון לתאונה כאשר עושים דברים נוספים מלבד נהיגה והמספרים מלחיצים. כמה מסוכן לאכול, לדבר או לשלוח הודעה? (רכב)
2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונותדניאל הרץ4
מספר ההרוגים עלה בשנת 2016 ב-17 הרוגים יותר מאשר השנה שקדמה לה. 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות דרכים קטלניות. כביש 431 הכביש המסוכן ביותר בארץ (בטיחות רכב)
המכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםהמכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםבני סולומון4
זרוע החקירות של ארגון חברות הביטוח האמריקאיות חשף מכשיר חדש שמשמש את גנבי הרכב שבאמצעות תכסיס פשוט מצליחים לגנוב רכבי יוקרה חדשים (בטיחות, רכב)
ריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהדניאל הרץ1
בקרוב יוזמנו למוסכים המורשים כמעט 50 אלף בעלי רכבי טויוטה זאת בשל חשש לתקלה בכריות האוויר שסופקו על ידי חברת טאקאטה והתגלו כפגומים ומסוכנים (בטיחות רכב)
טויוטה פריוס - טויוטה זימנה כ-1400 רכבים מחשש לתקלותטויוטה זימנה כ-1400 רכבים מחשש לתקלותנתנאל לייפר1
יבואנית טויוטה בישראל זימנה כ-1400 רכבים מדגם פריוס וקורולה להחלפת בלם חניה בשל חשש לבעיה ברכבי הפריוס והחלפת כריות אוויר בדגם הקורולה (בטיחות, רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5
הנקראים
המדוברים