עמירן דביר  שבאבניקים  אברומי..  כיכר tv
זה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבזה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבשרון מנדל3
נהג רכב בבוסטון, ארה"ב, לא ניקה את כל שאריות השלג שהיו על גג רכבו לפני שיצא לנסיעה. באמצע הנסיעה השלג התעופף ישירות אל הרכב שנסע מאחוריו. התוצאה: השמשה הקדמית נופצה. צפו (רכב)
מאזדה - ריקול במאזדה: 70 אלף מכוניות יזומנו למוסךריקול במאזדה: 70 אלף מכוניות יזומנו למוסךתומר הדר
דלק מוטורס, יבואנית מאזדה תזמן למוסכיה כ-70 אלף בעלי מכוניות מאזדה מדגמים ישנים לביצוע ריקול. הסיבה: שחיקה של רכיבים במתג ההנעה של הרכב שעלולה להביא להתחממות המתג (רכב)
מחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפומחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפושרון מנדל15
מייקל אואן וקייל קרפורד יצאו לנסיעה פרועה ברחובות בריטניה ותיעדו את עצמם בסלולרי. מה שהם לא ידעו: הם תיעדו את מותם. המשפחות ביקשו לפרסם התיעוד בכדי להזהיר את הצעירים (רכב)
אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1שרון מנדל1
במהלך ההקפה ה-40 בסבב מירוץ הפורמולה 1 בגראנד פרי של סינגפור התפרץ אלמוני אל מסלול המירוצים, זאת כאשר רכבי המירוץ "טסים" במהירות של מאות קמ"ש. זה הסתיים בטוב. צפו (רכב)
רוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולרירוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולריצביקה גרוניך
תושב חרדי מביתר עלית שרכב על אופניו החשמליים, ודיבר בסלולרי, נקנס ב-1,000 שקלים. "התחלתי להקפיד על כללי התנועה, חזרתי בתשובה בדרך הקשה" ומה המסר לגולשים? (רכב)
חשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהחשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהצביקה גרוניך1
בוחן נהיגה, תושב הגליל העליון, נעצר על ידי מפלג ההונאה של המשטרה בחשד שנטל שוחד מנבחנים בתמורה להעברתם במבחן הנהיגה. בנוסף נעצרו בני זוג ומורה נהיגה בחשד למעורבות (רכב)
מזווית הנהג: התהפכות של מכונית על קרחמזווית הנהג: התהפכות של מכונית על קרחשרון מנדל
סרטון המתעד התהפכות של רכב בכביש עליו הצטבר קרח רב עלה לרשת והפך לויראלי. הנוסעים יצאו בשלום. אז איך נראית התהפכות של רכב בגלל קרח על הכביש מזווית הנהג? צפו (רכב, בטיחות)
אילוסטרציה - אגף התנועה עם טיפים לפתיחת שנת הלימודיםאגף התנועה עם טיפים לפתיחת שנת הלימודיםשרון מנדל
אגף התנועה במשטרת ישראל פרסם מספר עצות בטיחות לקראת החזרה של ילדי ישראל ללימודים: מעברי חציה, הורדת הילדים בגנים והסברה על הסכנות בדרכים. כל העצות (רכב, בטיחות)
נהגי משאיות מחאת המובילים נתיבי אילון - ארבע בדיקות בשנה לבעלי רכב כבד?ארבע בדיקות בשנה לבעלי רכב כבד?תומר הדר
בעלי רכבים שמשקלם הוא מעל 10 טונות עשויים להידרש לבצע בדיקות תקינות רבעוניות במשרד הרישוי. כך עולה מתוכנו של מסמך שנשלח לפני מספר ימים ממשרד התחבורה (תחבורה, בטיחות)
רוכב הקורקינט נפגע מרכב ועף באוויררוכב הקורקינט נפגע מרכב ועף באווירכיכר השבת9
רוכב קורקינט חשמלי שנסע על הכביש בצומת בראשון לציון נפגע מרכב חולף עף באוויר והתגלגל אך בנס כמעט ולא נפגע. המצלמות הוכיחו כי רוכב הקורקינט נסע נגד כיוון התנועה • צפו בווידאו (רכב)
סובארו - 2,400 מכוניות סובארו יזומנו למוסכים בישראל2,400 מכוניות סובארו יזומנו למוסכים בישראלתומר הדר
2,400 מכוניות סובארו - אימפרזה ורכב השטח פורסטר, יזומנו בעת הקרובה אל מוסכי היבואנית בישראל לצורך ביצוע ריקול - כך מדווחת היום סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית סובארו (רכב, בטיחות)
שדרג אופנוע הארלי דוידסון ונתפס במכס. צפושדרג אופנוע הארלי דוידסון ונתפס במכס. צפוקובי רוזן4
תושב הרצליה ששלח לחו"ל אופנוע הארלי דוידסון יוקרתי, הובא לחקירה במכס חיפה בחשד שהחזיר את האופנוע לאחר שעבר שיפוץ מאסיבי בשווי עשרות אלפי שקלים, מבלי להצהיר למכס (רכב)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - ילד ששוחח בסלולרי בנסיעה באופניים נקנסילד ששוחח בסלולרי בנסיעה באופניים נקנסצביקה גרוניך37
שוטר שהבחין בילד בן 12 ששוחח בסלולרי תוך כדי נסיעה באופנים בעיר אלעד, כתב לו דו"ח וקנס אותו ב-1000 ש"ח. הילד סירב לחתום בטענה שאין לו כסף. עו"ד מסביר מה הכללים החדשים (רכב)
הילד התפרץ לכביש ונחבל בראשו מרכב חולף • צפוהילד התפרץ לכביש ונחבל בראשו מרכב חולף • צפוקובי רוזן30
ביום שישי האחרון, בשעה 16:30 אחר הצהריים, ילד כבן 12 יצא מחנות ברחוב הטורים בירושלים והתפרץ בריצה לכביש. רכב שחלף במקום פגע והילד נחבל בראשו. בחסדי שמים מצבו הוגדר קל • צפו בתאונה (בטיחות)
רוכב אופנוע נתפס כשהוא נוסע במהירות של 188 קמ"שרוכב אופנוע נתפס כשהוא נוסע במהירות של 188 קמ"שצביקה גרוניך4
שוטרי אגף התנועה במרחב אילת עצרו רוכב אופנוע צעיר בן 27, שנסע בכביש הערבה במהירות של 188 קמ"ש. השוטרים שללו את רשיונו במקום והוא יזומן לדיון בבית המשפט (חדשות, רכב)
האם סירבה לחלץ את בנה מהרכב הלוהט מחשש שהרכב ייפגעהאם סירבה לחלץ את בנה מהרכב הלוהט מחשש שהרכב ייפגעשרון מנדל25
בכל קיץ מתרחשים אסונות כאשר הורים שוכחים את תינוקם ברכב הלוהט. הפעם, למרבה הפתעת המחלצים, אם התינוק סירבה לחלץ את בנה מחשש שייגרם נזק לרכבה (חדשות)
אילוסטרציה - משרד התחבורה מקדם הקמת רשת "אוטוסטרדות לאופניים" בגוש דןמשרד התחבורה מקדם הקמת רשת "אוטוסטרדות לאופניים" בגוש דןתומר הדר
משרד התחבורה מקדם תכנית להקמת "אוטוסטראדות לאופניים" בגוש דן. בשלב ראשון יוקמו 10 "אוטוסטראדות" באורך כולל של כ- 150 ק"מ, בתל אביב, רמת גן, חולון פתח תקווה ובני ברק (רכב)
הרכב שיגן על האוזניים בתאונההרכב שיגן על האוזניים בתאונהשרון מנדל2
יצרנית הרכב הגרמנית מרצדס משיקה את ה-"E קלאס" החדשה, שמצויידת במערכות בטיחות מתקדמות, ביניהן גם מערכת להגנה על האוזניים של הנוסעים בזמן תאונה. כל הפרטים. צפו (חדשות, רכב)
אכיפה מוגברת על אופנים חשמלייםאכיפה מוגברת על אופנים חשמלייםצביקה גרוניך2
הצעת חוק של ח"כ מרב בן ארי, שאומצה על ידי המשרד לביטחון פנים, מבקשת להגביר את האכיפה על רוכבי האופנים החשמליים ולאפשר גם לפקח רשות מקומית לתת להם קנס (רכב)
מאזדה 6 - "ריקול" ל-20 אלף מכוניות מאזדה"ריקול" ל-20 אלף מכוניות מאזדהתומר הדר1
לאחר שטויוטה, ניסאן וסובארו זימנו נהגים לבדיקה במוסכיהן - גם דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, מצטרפת לקריאה; המכנה המשותף - יצרנית כריות האוויר היפנית TAKATA (רכב)
"בכל רכב - מערכת מניעת תאונות""בכל רכב - מערכת מניעת תאונות"תומר הדר1
יו"ר מובילאיי אמנון שעשוע: "ארגוני הבטיחות מעניקים ציונים בהסתמך על מערכת לשמירת מרחק שמעודד את היצרנים". מנכ"ל מו"פ GM בישראל: "בעשור הבא - רכב אוטונומי" (רכב)
יונדאי I20 - מבחני ריסוק לסקודה יונדאי ופיאטמבחני ריסוק לסקודה יונדאי ופיאטתומר הדר
ארגון הבטיחות האירופאי EURONCAP, מפרסם היום את תוצאות מבחני הריסוק לסקודה סופרב, יונדאי I20 ופיאט פנדה קרוס. אז כמה קיבל כל רכב? המבחן המלא (רכב)
צפו: ה"פורשה" מתהפכת 3 פעמיםצפו: ה"פורשה" מתהפכת 3 פעמיםשרון מנדל2
מצלמות הדרך תיעדו את ההתרחשות הבאה: רכב "פורשה" החליק, עף באוויר, התהפך 3 פעמים והתרסק על הכביש. הנוסעים - נהג בן 30 ונוסעת בת 25 יצאו עם פציעה קלה (רכב)
הפתרון הגאוני שימנע תאונות דרכיםהפתרון הגאוני שימנע תאונות דרכיםשרון מנדל9
טכנולוגיה חדש של סמסונג תנסה להתמודד עם תאונות דרכים שנובעות מעקיפת משאית בכביש בשיטה חדשנית: מאחורי המשאית יותקן מסך שיציג לנהג העוקף את התמונה המלאה (רכב)
כביש 4. ארכיון - שימו לב: עבודות לילה בכביש 4שימו לב: עבודות לילה בכביש 4כיכר השבת
החל מהערב בין השעות 22:00 ועד 06:00 בבוקר למחרת, בכל לילה למשך חמישה חודשים, ייחסמו נתיבי הנסיעה בכביש מס' 4, בין מחלף מסובים למחלף גבעת שמואל (רכב)
מפחיד: עף ברחובות עם סקייטבורדמפחיד: עף ברחובות עם סקייטבורדשרון מנדל9
מייק הופ, מקבוצת "רכיבה חופשית", ירד, או נכון יותר לומר "עף" עם סקייטבורד מיוחד באחד הרחובות הידועים בסן פרנסיסקו, כשהוא עמוס בתנועה. צפו בתיעוד המפחיד (רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5
הנקראים
המדוברים