ישי לפידות  גפני
מודרנה מערבית לצד כפריים: גלריה באודסהמודרנה מערבית לצד כפריים: גלריה באודסהכיכר השבת
אודסה האוקראינית מספקת מראות מרהיבים של עיר מערבית מודרנית לצד בתים חד קומתיים וכפריים פשוטים. הצלם נתי שוחט בגלריה המתעדת את העיר על שלל מראותיה (תיירות)
הפועלים משקיפים אל תוך החדר - החופשה ב"יער השחור" אכזבה את החרדיםהחופשה ב"יער השחור" אכזבה את החרדיםכיכר השבת19
משפחה חרדית הזמינה באתר 'בוקינג' את "חופשת החלומות" שלה. בתמונות היח"צ המקום היה נראה מבטיח, אך התקלות לא אחרו לבוא. כל מה שיכול היה להשתבש - השתבש (בארץ)
סיפורו של  "כביש השמים" • תיעוד מרהיבסיפורו של "כביש השמים" • תיעוד מרהיבכיכר השבת5
לאחר שנאלצו לטפס במשך 4 שעות כל יום כדי להגיע הביתה, החליטו לפני 20 שנה הכפריים הסינים לחצוב כביש מיוחד לכפרם שהפך ליעד תיירות מקומי בשל המחזה היחודי (תיירות)
אל על מחדשת את הטיסות הישירות למיאמיאל על מחדשת את הטיסות הישירות למיאמיכיכר השבת4
לאחר כמעט עשור של הפסקה מחדשת חברת התעופה אל על את הטיסות הישירות למיאמי והן יצאו 3 פעמים בשבוע. זאת לצד ארבעה יעדים נוספים בצפון אמריקה (תיירות בעולם)
ממראות הרס במטוס - עשרות פצועים והרס רב מ'כיס אוויר' בטיסהעשרות פצועים והרס רב מ'כיס אוויר' בטיסהדניאל הרץ
דם והרס רב נותר במטוס של חברת התעופה הרוסית 'אירופלוט' שנקלע למערבולת אוויר חזקה במיוחד במהלך טיסתו לבנגקוק. 27 נוסעים נפצעו חלקם באופן בינוני (תיירות)
רוצים לבקר בכל העולם ביום אחד?  • גלריהרוצים לבקר בכל העולם ביום אחד? • גלריהכיכר השבת2
הסינים אוהבים לחקות מוצרים, מתברר כי הם גם מחקים אטרקציות תיירותיות. הפארק המיוחד בעיר ניגבו מאפשר למבקרים לראות 50 מבנים מפורסמים מרחבי העולם (תיירות)
מערת הנטיפים של גווילין - עוצרת נשימה: מערת הנטיפים של גווילין בסיןעוצרת נשימה: מערת הנטיפים של גווילין בסיןכיכר השבת1
כשיש לסינים מערת נטיפים עתיקה ביד, תסמכו עליהם שהיא תהפוך לאטרקציה שכל אחד פשוט חייב לבוא לראות. אין לכם הון קטן להשקיע בטיול למזרח? הנה סיור וירטואלי (תיירות)
לא רק קרואסון: 5 דברים שלא ידעתם על צרפתלא רק קרואסון: 5 דברים שלא ידעתם על צרפתכיכר תיירות4
בכל פריז יש רק תמרור "עצור" אחד, ומגדל אייפל בכלל תוכנן להיות מיצג זמני, אבל נשאר קיים בגלל ששימש כאנטנת רדיו - ועוד שלושה דברים שכנראה לא ידעתם על צרפת. צפו (עולם)
ישראלי התפרע והמטוס ביצע נחיתת חירוםישראלי התפרע והמטוס ביצע נחיתת חירוםדניאל הרץ6
שוב פעם נוסע ישראלי מתפרע בטיסה בינלאומית. הנוסע עלה שיכור לטיסה לקנדה והתפרע בה עד שהמטוס נאלץ לבצע נחיתת חירום כדי להוריד את הישראלי הפראי (תיירות)
רק בסין: פתרון באורך 7,200 מטר • צפורק בסין: פתרון באורך 7,200 מטר • צפוכיכר השבת
כדי לפתור את בעיות השתייה וההשקיה בכפר טואנג'יי במערב סין, מזכיר המפלגה הקומוניסטית בכפר הואנג דה פה, הוביל את תושבי הכפר לחפור באופן עצמאי תעלת ענק (בעולם)
מיוחד: חמישה דברים שלא ידעתם על מרוקומיוחד: חמישה דברים שלא ידעתם על מרוקוכיכר תיירות14
הפרופסור אמיר חצרוני לועג למרוקאים, אבל האוניברסיטה של פאס היא ככל הנראה האוניברסיטה הראשונה בעולם - ועוד 4 דברים שלא ידעתם על מרוקו. ספיישל מימונה מיוחד (תיירות)
עקרב. ארכיון - עוד מבוכה לחברת 'יונייטד': עקרב עקץ נוסע בטיסהעוד מבוכה לחברת 'יונייטד': עקרב עקץ נוסע בטיסהכיכר השבת
בעוד הסערה מפינויו האלים של ד"ר דאו מטיסה של החברה עדיין לא נרגעה, החברה סופגת עוד מבוכה ממקרה חדש שהפך לוויראלי ברשת. אל דאגה, מצבו של הנוסע טוב (חדשות, תיירות)
מטוס של חברת יונייטד לצד ד"ר דאו - הנוסע שהוכה במטוס: "הכל עדיין כואב לי"הנוסע שהוכה במטוס: "הכל עדיין כואב לי"כיכר תיירות3
"הכל עדיין כואב לי", זה המשפט היחיד שהצליחו לחלץ מפיו של ד"ר דיוויד דאו בן ה-69, שהורד באלימות מהטיסה משיקגו ללואיוויל שבקנטקי. בכוונתו להגיש תביעה נגד החברה (עולם)
הפינוי האלים - פינו נוסע מהטיסה ועוררו סערת ענק בעולםפינו נוסע מהטיסה ועוררו סערת ענק בעולםכיכר השבת5
דובר הבית הלבן גינה, מניות צנחו והרשת שחטה את המנכ"ל: תיעוד של פינוי נוסע מטיסה של חברת "יונייטד" הצליח לעורר סערת ענק וגם לחשוף את הדו-פרצופיות של המנכ"ל (תיירות)
צפו: חמישה דברים שאולי לא ידעתם על אוסטרליהצפו: חמישה דברים שאולי לא ידעתם על אוסטרליהכיכר תיירות
היא היבשת הקטנה בעולם, אך מנגד היא האי הגדול ביותר בעולם. בגלל הניתוק שלה משאר היבשות, נותרו בה בעלי חיים שנכחדו במקומות אחרים בעולם. הנה 5 דברים על אוסטרליה (תיירות)
חמישה דברים שאולי לא ידעתם על המצריםחמישה דברים שאולי לא ידעתם על המצריםכיכר תיירות5
יש בה את צפיפות האוכלוסין הגדולה ביותר בעולם הערבי, ורק שלושה אחוזים מהאוכלוסייה שלה זוכים לשכר של מעל 2,000 דולר. כמה דברים שאולי לא ידעתם על מצרים (תיירות, בעולם)
מלון הילטון - ארה"ב: 700 משפחות נותרו ללא מלון לפסחארה"ב: 700 משפחות נותרו ללא מלון לפסחישראל כהן25
700 משפחות מניו יורק, בהן משפחה ששילמה 230 אלף דולר - נותרו ללא מלון בחג הפסח, לאחר שלטענת חברת הנופש - מלון 'הילטון' בסאן דייגו חזר בו מהסיכומים (תיירות, בעולם)
מני ברומר על רקע חופי טוסקנה - החשש, ההפסדים וביטול הנופש • מני ברומר מדבר על הכלהחשש, ההפסדים וביטול הנופש • מני ברומר מדבר על הכלישראל כהן14
מני ברומר, בעל חברת תיירות באירופה, היה הראשון לבטל את נופש הפסח שארגן בטוסקנה. בשיחה עם "כיכר השבת" הוא מדבר על הכל - הלבטים, הסיבות לביטול הנופש וההפסדים האדירים (תיירות)
המלון ששכרה חברת פרלה לקשרי - הנופשים אובדי עצות: "נותרנו בלי כסף"הנופשים אובדי עצות: "נותרנו בלי כסף"ישראל כהן56
מאות משפחות חרדיות חוות טלטלה לאחר שהנופש שתכננו לחג הפסח - בוטל • מרביתן ממתינות לקבל את הכסף, חלקן שריינו לעצמן מקום חלופי, אך יש מי שעדיין חושש (תיירות)
האי היווני קוס שהיה אמור לארח את נופשי 'פרלה לקשרי' - שבוע לפני פסח: גם הנופש החרדי ביוון בוטלשבוע לפני פסח: גם הנופש החרדי ביוון בוטלשושי מילר33
יממה לאחר ביטול נופש פסח לחרדים באיטליה, יוזמה נוספת קורסת: חברת "פרלה לקשרי" הודיעה על ביטול הנופש ביוון אליו נרשמו עשרות משפחות - בגלל בעיות מול המלון (תיירות)
המערכת החדשה - הסוף לשאלות: ארזתם לבד? יש לכם נשק?הסוף לשאלות: ארזתם לבד? יש לכם נשק?דניאל הרץ
מערכת חדשה שתנוסה מייד לאחר חג הפסח תאפשר לנוסעים לעבור דרך עמדות דיגיטליות שיחסכו לנוסעים זמן וייתרו את הצורך בתשאול האנושי כפי שנערך היום (תיירות)
טוסקנה. החופשה בוטלה - לא הצליחו למלא את המלון - והכספים יוחזרולא הצליחו למלא את המלון - והכספים יוחזרוכיכר השבת26
החברה החרדית תכננה חופשת פסח בטוסקנה, אך בעליה לא הצליחו למלא את המלון. הלקוחות קיבלו הודעה כי כספם יושב, והוצעה להם אפשרות לחופשה אצל המתחרים (תיירות, עולם)
טיול לגיאורגיה הקסומה דרך עדשת מצלמהטיול לגיאורגיה הקסומה דרך עדשת מצלמהכיכר השבת3
גבול גיאורגיה אזרבייז'אן, מבצר דוד קרג'י הניצב על ההרים הגבוהים באזור. המוזיקאי והיוצר יוסי סוויד נסע לביקור במדינה ההררית הקסומה ותיעד כמה מהמראות באזור (תיירות בעולם)
שווה: רק 59 מליון דולר - והיאכטה הזאת שלכםשווה: רק 59 מליון דולר - והיאכטה הזאת שלכםכיכר השבת7
90 מטר, 3 קומות, 5 חדרי שינה, יחידת הורים ענקית ומפוארת, חדר כושר, ספריה וג'קוזי ענק. ה"אתנה", אחת מ-4 היאכטות הגדולות בעולם מוצעת למכירה במחיר סמלי של כ-60 מליון דולר (בעולם)
בכל בוקר: צעדת מאות הברווזים בדרום אפריקהבכל בוקר: צעדת מאות הברווזים בדרום אפריקהמישאל לוי2
קטע וידאו שרץ לאחרונה ברשת, מציג "מצעד יומי" של כ-1000 ברווזים, שנערך באזור מלא בכרמים בדרום אפריקה. המטרה: ללכוד ולהשמיד אלפי חלזונות שפוגעים בכרמים (תיירות)
לאניני טעם ואמיצים: מסעדה מרחפת מעל פני היםלאניני טעם ואמיצים: מסעדה מרחפת מעל פני היםכיכר השבת1
ספינת הנופש החדשה של חברת "סלבריטי קרוז", מציעה - בין שאר חידושים רבים ואטרקטיבים - חוויה קולינרית ייחודית על גבול האקסטרים בתוך מסעדה המרחפת בגובה רב מעל פני המים. מעורר תאבון או בחילה? אתם תשפטו (בעולם)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים