בנות חיל  מלך..  גפני  בני פרידמן
ישראלי התפרע והמטוס ביצע נחיתת חירוםישראלי התפרע והמטוס ביצע נחיתת חירוםדניאל הרץ6
שוב פעם נוסע ישראלי מתפרע בטיסה בינלאומית. הנוסע עלה שיכור לטיסה לקנדה והתפרע בה עד שהמטוס נאלץ לבצע נחיתת חירום כדי להוריד את הישראלי הפראי (תיירות)
רק בסין: פתרון באורך 7,200 מטר • צפורק בסין: פתרון באורך 7,200 מטר • צפוכיכר השבת
כדי לפתור את בעיות השתייה וההשקיה בכפר טואנג'יי במערב סין, מזכיר המפלגה הקומוניסטית בכפר הואנג דה פה, הוביל את תושבי הכפר לחפור באופן עצמאי תעלת ענק (בעולם)
מיוחד: חמישה דברים שלא ידעתם על מרוקומיוחד: חמישה דברים שלא ידעתם על מרוקוכיכר תיירות14
הפרופסור אמיר חצרוני לועג למרוקאים, אבל האוניברסיטה של פאס היא ככל הנראה האוניברסיטה הראשונה בעולם - ועוד 4 דברים שלא ידעתם על מרוקו. ספיישל מימונה מיוחד (תיירות)
עקרב. ארכיון - עוד מבוכה לחברת 'יונייטד': עקרב עקץ נוסע בטיסהעוד מבוכה לחברת 'יונייטד': עקרב עקץ נוסע בטיסהכיכר השבת
בעוד הסערה מפינויו האלים של ד"ר דאו מטיסה של החברה עדיין לא נרגעה, החברה סופגת עוד מבוכה ממקרה חדש שהפך לוויראלי ברשת. אל דאגה, מצבו של הנוסע טוב (חדשות, תיירות)
מטוס של חברת יונייטד לצד ד"ר דאו - הנוסע שהוכה במטוס: "הכל עדיין כואב לי"הנוסע שהוכה במטוס: "הכל עדיין כואב לי"כיכר תיירות3
"הכל עדיין כואב לי", זה המשפט היחיד שהצליחו לחלץ מפיו של ד"ר דיוויד דאו בן ה-69, שהורד באלימות מהטיסה משיקגו ללואיוויל שבקנטקי. בכוונתו להגיש תביעה נגד החברה (עולם)
הפינוי האלים - פינו נוסע מהטיסה ועוררו סערת ענק בעולםפינו נוסע מהטיסה ועוררו סערת ענק בעולםכיכר השבת5
דובר הבית הלבן גינה, מניות צנחו והרשת שחטה את המנכ"ל: תיעוד של פינוי נוסע מטיסה של חברת "יונייטד" הצליח לעורר סערת ענק וגם לחשוף את הדו-פרצופיות של המנכ"ל (תיירות)
צפו: חמישה דברים שאולי לא ידעתם על אוסטרליהצפו: חמישה דברים שאולי לא ידעתם על אוסטרליהכיכר תיירות
היא היבשת הקטנה בעולם, אך מנגד היא האי הגדול ביותר בעולם. בגלל הניתוק שלה משאר היבשות, נותרו בה בעלי חיים שנכחדו במקומות אחרים בעולם. הנה 5 דברים על אוסטרליה (תיירות)
חמישה דברים שאולי לא ידעתם על המצריםחמישה דברים שאולי לא ידעתם על המצריםכיכר תיירות5
יש בה את צפיפות האוכלוסין הגדולה ביותר בעולם הערבי, ורק שלושה אחוזים מהאוכלוסייה שלה זוכים לשכר של מעל 2,000 דולר. כמה דברים שאולי לא ידעתם על מצרים (תיירות, בעולם)
מלון הילטון - ארה"ב: 700 משפחות נותרו ללא מלון לפסחארה"ב: 700 משפחות נותרו ללא מלון לפסחישראל כהן25
700 משפחות מניו יורק, בהן משפחה ששילמה 230 אלף דולר - נותרו ללא מלון בחג הפסח, לאחר שלטענת חברת הנופש - מלון 'הילטון' בסאן דייגו חזר בו מהסיכומים (תיירות, בעולם)
מני ברומר על רקע חופי טוסקנה - החשש, ההפסדים וביטול הנופש • מני ברומר מדבר על הכלהחשש, ההפסדים וביטול הנופש • מני ברומר מדבר על הכלישראל כהן14
מני ברומר, בעל חברת תיירות באירופה, היה הראשון לבטל את נופש הפסח שארגן בטוסקנה. בשיחה עם "כיכר השבת" הוא מדבר על הכל - הלבטים, הסיבות לביטול הנופש וההפסדים האדירים (תיירות)
המלון ששכרה חברת פרלה לקשרי - הנופשים אובדי עצות: "נותרנו בלי כסף"הנופשים אובדי עצות: "נותרנו בלי כסף"ישראל כהן56
מאות משפחות חרדיות חוות טלטלה לאחר שהנופש שתכננו לחג הפסח - בוטל • מרביתן ממתינות לקבל את הכסף, חלקן שריינו לעצמן מקום חלופי, אך יש מי שעדיין חושש (תיירות)
האי היווני קוס שהיה אמור לארח את נופשי 'פרלה לקשרי' - שבוע לפני פסח: גם הנופש החרדי ביוון בוטלשבוע לפני פסח: גם הנופש החרדי ביוון בוטלשושי מילר33
יממה לאחר ביטול נופש פסח לחרדים באיטליה, יוזמה נוספת קורסת: חברת "פרלה לקשרי" הודיעה על ביטול הנופש ביוון אליו נרשמו עשרות משפחות - בגלל בעיות מול המלון (תיירות)
המערכת החדשה - הסוף לשאלות: ארזתם לבד? יש לכם נשק?הסוף לשאלות: ארזתם לבד? יש לכם נשק?דניאל הרץ
מערכת חדשה שתנוסה מייד לאחר חג הפסח תאפשר לנוסעים לעבור דרך עמדות דיגיטליות שיחסכו לנוסעים זמן וייתרו את הצורך בתשאול האנושי כפי שנערך היום (תיירות)
טוסקנה. החופשה בוטלה - לא הצליחו למלא את המלון - והכספים יוחזרולא הצליחו למלא את המלון - והכספים יוחזרוכיכר השבת26
החברה החרדית תכננה חופשת פסח בטוסקנה, אך בעליה לא הצליחו למלא את המלון. הלקוחות קיבלו הודעה כי כספם יושב, והוצעה להם אפשרות לחופשה אצל המתחרים (תיירות, עולם)
טיול לגיאורגיה הקסומה דרך עדשת מצלמהטיול לגיאורגיה הקסומה דרך עדשת מצלמהכיכר השבת3
גבול גיאורגיה אזרבייז'אן, מבצר דוד קרג'י הניצב על ההרים הגבוהים באזור. המוזיקאי והיוצר יוסי סוויד נסע לביקור במדינה ההררית הקסומה ותיעד כמה מהמראות באזור (תיירות בעולם)
שווה: רק 59 מליון דולר - והיאכטה הזאת שלכםשווה: רק 59 מליון דולר - והיאכטה הזאת שלכםכיכר השבת7
90 מטר, 3 קומות, 5 חדרי שינה, יחידת הורים ענקית ומפוארת, חדר כושר, ספריה וג'קוזי ענק. ה"אתנה", אחת מ-4 היאכטות הגדולות בעולם מוצעת למכירה במחיר סמלי של כ-60 מליון דולר (בעולם)
בכל בוקר: צעדת מאות הברווזים בדרום אפריקהבכל בוקר: צעדת מאות הברווזים בדרום אפריקהמישאל לוי2
קטע וידאו שרץ לאחרונה ברשת, מציג "מצעד יומי" של כ-1000 ברווזים, שנערך באזור מלא בכרמים בדרום אפריקה. המטרה: ללכוד ולהשמיד אלפי חלזונות שפוגעים בכרמים (תיירות)
לאניני טעם ואמיצים: מסעדה מרחפת מעל פני היםלאניני טעם ואמיצים: מסעדה מרחפת מעל פני היםכיכר השבת1
ספינת הנופש החדשה של חברת "סלבריטי קרוז", מציעה - בין שאר חידושים רבים ואטרקטיבים - חוויה קולינרית ייחודית על גבול האקסטרים בתוך מסעדה המרחפת בגובה רב מעל פני המים. מעורר תאבון או בחילה? אתם תשפטו (בעולם)
הרבה תה ותרנגולות: דברים שלא ידעתם על בריטניההרבה תה ותרנגולות: דברים שלא ידעתם על בריטניהכיכר השבת1
הם שותים הרבה תה, יש סביבם הרבה תרנגולות ואסור להם בתכלית האיסור למות בפרלמנט, אבל אם הם מגיעים לגיל 100 הם זוכים לברכה מהמלכה. הנה כמה דברים שכנראה לא ידעתם על בריטניה (תיירות, בעולם)
פסטיבל פרחי האפרסק בניינגצ'י  שבטיבטפסטיבל פרחי האפרסק בניינגצ'י שבטיבטכיכר השבת1
בעוד ההרים המרוחקים עדיין מכוסים בשלג, פרחי אפרסק כבר פורחים במלואם באזור ניינגצ’י במחוז האוטונומי טיבט. פסטיבל פריחת פרחי האפרסק ה-15 בניינגצ'י התחיל השבוע (תיירות)
סיור בלונדון האפרורית דרך עדשת המצלמהסיור בלונדון האפרורית דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
לונדון ידועה בבנייניה המיוחדים המשלבים בין חדש לישן ובמזג האוויר הערפילי שמלווה אותה רוב חודשי השנה ומעניק לה גוון אפרורי. הצלם נתי שוחט תיעד את הבירה הבריטית (תיירות)
יין עתיק, מים מופלאים: דברים שלא ידעתם על גיאורגיהיין עתיק, מים מופלאים: דברים שלא ידעתם על גיאורגיהכיכר תיירות1
אומרים שהיין הראשון בעולם כנראה נוצר בגיאורגיה. נו, המדינה הזאת שאתם קוראים לה גרוזיה, אבל למען האמת? הגיאורגים בכלל קוראים לה "סכארתבלו". הנה חמישה דברים שלא ידעתם על גיאורגיה (תיירות)
צפו בווידאו: חמישה דברים שלא ידעתם על הולנדצפו בווידאו: חמישה דברים שלא ידעתם על הולנדכיכר תיירות4
אוכלוסיה צפופה שנועלת קבקבים מעץ, שהצבע הלאומי שלה הוא כתום ובכל שנה ב-27 באפריל היא לא משלמת מסים. הנה חמישה דברים שלא ידעתם על ההולנדים (תיירות בעולם)
שפשפו את העיניים: לא ציור, זה מקום אמיתישפשפו את העיניים: לא ציור, זה מקום אמיתיכיכר השבת5
בכל שנה באביב מתגלה המנהרה הזו בשיא תפארתה כאשר מאות מיליוני הניצנים שבה הופכים לפרחי ויסטריה משובבי עין, המזמינים את המבקרים לצעוד תחת מצע פרחוני וקסום בגווני הורוד, לבן וסגול (בעולם)
רחוב בוינה - אלה הערים הטובות ביותר בעולם ב-2017אלה הערים הטובות ביותר בעולם ב-2017שירות כלכליסט7
את המקום הראשון תפסה וינה, זו השנה השמינית ברציפות. את המקום האחרון תופסת, לא במפתיע, בגדד. לונדון ופריז ירדו בדירוג, ואיפה מוקמה תל אביב? דירוג עולמי (תיירות)
פילים וצבועים: דרום אפריקה דרך המצלמהפילים וצבועים: דרום אפריקה דרך המצלמהכיכר השבת1
להקת האחים סלומון המוכשרים נסעה לסיבוב הופעות בדרום אפריקה במהלכה הם גם קפצו לביקור בשמורת הטבע המרהיבה פארק קרוגר ותיעדו כמה ממראות הטבע (תיירות)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים