הרב שטיינמן  שטיינמן  ישי ריבו  חני וינרוט
כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימינילחוצים? כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיני
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
פעם, כשילד גילה סימני איטרות, נהגו בו ביד קשה כדי שיהפוך להיות ימיני, היום השיטות רוככו וכבר לא מתעללים בילדים אך הם עדיין עוברים הליך היימנה שלא בהכרח טוב להם (הורים)
בוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעבוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעכיכר השבת5
בנוסף, חתם שר האוצר גם על צו המבטל את המס על משקפי ראיה ועדשות מגע. הצו יהיה בתוקף עד לסוף השנה הבאה ובהתאם לתוצאות יוחלט אם ימשיך הצו או שלא (משפחה)
מחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאמחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאכיכר השבת8
המחקר החדש מנפץ תפיסה שהייתה קיימת במשך שנים רבות לפיה הגנים מגיעים מהאבא או משני ההורים יחד. המחקר נעשה על ידי מספר חוקרים בנפרד והתוצאות היו זהות (הורים)
חוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירחוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירכיכר השבת3
חוקרים בארצות הברית עושים סוף לשאלה שמייסרת את מצפונם של הורים רבים וקובעים, זה טבעי לאהוב את הילד הצעיר וזה לא פוגע לו בהתפתחות אלא להיפך. ומה עם השאר?
כך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכיכר השבת
הילד צייר ציפור בלי כנף? דוקטור יונתן שתיל שחיבר ספרים בנושא פיתח שיטה שמלמדת איך לקרוא נכון ציורים של ילדים וגם, האם בכלל כדאי לכם לעשות את זה? (משפחה, הורים)
אילוסטרציה - בת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהבת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהכיכר השבת10
האם המבוגרת ששימשה כאחות, עזבה את דירתה ועברה להתגורר בבית האבות שם נמצא בנה הבכור. הבן המרוגש סיפר כי אמא זאת אמא ולכן הוא סופג לעיתים הערות... (משפחה)
מחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהימחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהיכיכר השבת3
מחקר חדש מאמת את מה שמיליוני נשים טוענות משחר ההיסטוריה: יש דבר כזה אינסטינקט אימהי. המחקר מצא תגובות מוחיות דומות לנשים בעולם כולו לבכי תינוק (הורים)
הורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרההורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרהמנוחה פוקס1
אז הנה באה השיגרה, החוקים וכללי הבית נכנסו שוב לתקפם, ולנו נדמה כהורים כי אנחנו חייבים לשמר את השיגרה על מנת להיות הורים טובים, יעילים ומחנכים. מסתבר שלא תמיד זה טוב ואפילו יכול להזיק לילד (משפחה)
אילוסטרציה - ילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחוילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחואלי רוטמן6
מזעזע: בבתי החולים מאשרים כי קיימת תופעה של אשפוז קשישים במחלקות השונות, בידי קרובי משפחתם, וזאת כדי להיפטר מה"מעמסה" הכרוכה באירוח שלהם בחגים (משפחה)
שיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתשיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתנתנאל לייפר1
משחקי הקופסה המודרניים נותנים לנו ההורים הזדמנות מחודשת גם לשחק עם הילדים ואפילו ליהנות בעצמנו מהמשחק ומזמן האיכות והפעם סקירת משחק חדש (הורים)
תוכן מהנה לילדים. אילוסטרציה - דיסקים וספרים לילדים לחודשי אלול ותשרידיסקים וספרים לילדים לחודשי אלול ותשריkikar.co.il בשיתוף כלפה
מערכת שעות. אילוסטרציה - הילדים רק חזרו לבית הספר וכבר שכחו את המחברת?הילדים רק חזרו לבית הספר וכבר שכחו את המחברת?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםלשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםנתנאל לייפר4
אנו רוצים לשחק עם הילדים, אבל פעמים רבות מתקשים להשתעמם עם המשחקים הישנים והילדותיים. כמה המלצות למשחקים עם הילדים שיאתגרו גם אתכם ההורים (משפחה)
הורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוהורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוכיכר השבת8
מחקר חדש מגלה שיש קשר בין החיבוקים שהילדים שלנו מקבלים מאיתנו, ההורים, לבין התפתחותם השכלית. ככל שהילד ייעטף בחום ובאהבה - המוח שלו יגדל יותר (הורים)
נסיעה בטוחה. אילוסטרציה - מצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםמצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית
טיטולים. - אם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםאם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםkikar.co.il בשיתוף טיטולים
הילד צריך משקפיים? 280. אילוסטרציה - הילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםהילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםkikar.co.il בשיתוף 280
מריאנה ריס שיפריט - התינוקת שנדבקה בהרפס מנשיקה  נפטרההתינוקת שנדבקה בהרפס מנשיקה נפטרהכיכר השבת9
תינוקת בת שבועיים נפטרה לאחר שנדבקה בנגיף ההרפס שחדר לדמה ופגע במוחה. לדברי הרופאים היא נדבקה ככל הנראה מאדם שנישק אותה והביא למותה הטרגי (בריאות)
אילוסטרציה - תינוקת במצב אנוש לאחר שנדבקה מהרפסתינוקת במצב אנוש לאחר שנדבקה מהרפסכיכר השבת7
תינוקת בת שישה ימים מאושפזת במצב אנוש לאחר שנדבקה בהרפס, ככל-הנראה מאדם שנישק אותה. הוריה בפוסט נרגש: אל תנשקו תינוקות באיזור הפנים, שמרו עליהם (משפחה)
המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"כיכר השבת10
גלגלי הים הנפוצים לילדים קטנים, עם מקום להכנסת הרגליים - הם סכנה של ממש לחיי ילדיכם. כל הכללים כיצד לנהוג בבריכה ולשמור על הילדים בריאים ושלמים (הורים, משפחה)
מדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםמדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםכיכר השבת
התקופה של החופש הגדול מזכירה לנו שאחד מהצרכים הבולטים של הנפש - הוא החופש. מתי ניתן לילדים הקטנים שלנו חופש ומתי נשגיח עליהם בשבע עיניים? (הורים)
היום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתהיום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתכיכר השבת
וידוי פומבי: כיצד חטאתי במה שהורים "טובים" חושבים שלעולם לא יעשו
חופש קטן יותר. השר נפתלי בנט - בשורה להורים: יצומצמו מספר ימי החופשה של התלמידיםבשורה להורים: יצומצמו מספר ימי החופשה של התלמידיםכיכר השבת29
לאחר שנים של מחאות ההורים על מספר ימי החופשה הרבים להם זוכים התלמידים למרות שהם ימי עבודה מן המניין במשק מתכוון שר החינוך בנט להפחית שבעה ימי חופשה כבר בשנה הבאה (בארץ)
הבלנבים. תאגיד המחזור אל"ה - מיחזורית הזמן והבלנבים מרעננים לכם הקיץמיחזורית הזמן והבלנבים מרעננים לכם הקיץkikar.co.il בשיתוף תאגיד המיחזור אל"ה
הקיץ מגיע ואתו הפתעה לילדים. תאגיד המיחזור אל"ה מציג: 'הבלנבים ומיחזורית הזמן'- חוברת קומיקס צבעונית ומרתקת מלווה בדיסק שמע בניצוחו של ר' יוסלה אייזנבך, שתעניק לילדיכם את יפי המיחזור בצורה חווייתית, מלאת מתח והומור (משפחה, שיווקי)
חלב סויה - תחליפי חלב יכולים לפגוע בגביהה של הילדתחליפי חלב יכולים לפגוע בגביהה של הילדדניאל הרץ8
מחקר שנערך בקנדה מצא כי ילדים בני שנתיים עד שש שנים ששתו כוס חלב פרה רגיל היו גבוהים ב-0.4 ס"מ בממוצע מאשר ילדים ששתו תחליפי חלב אחרים מהצומח (הורים)
אילוסטרציה - לאורך כל הדרך: חבילת הלידה הטובה בישראללאורך כל הדרך: חבילת הלידה הטובה בישראלkikar.co.il בשיתוף הדסה

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - זהירות משלוח חורג // טור דעה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה - לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
בר מצווה של דמעות / אברהם דוב גרינבוים
ה' בשבט תשעו27
הנקראים
המדוברים