פורים  שבאבניקים  קורין גדעון  מלך..
בגדים לילדים. אילוסטרציה - 300 ש"ח מתנה לרכישה ברשת קידישיק300 ש"ח מתנה לרכישה ברשת קידישיק
ד' באדר תשעח | 19.02.18
ילד מתקשר באייפד. - יאיר החל לתקשר בזכות ה'אייפד'יאיר החל לתקשר בזכות ה'אייפד'kikar.co.il בשיתוף סולם
יאיר הוא ילד חמוד עם חיוך שובה לב, שום דבר במראה של יאיר, לא מסגיר את היותו ילד שונה. רק שמנסים לדבר עם יאיר מבינים, יאיר למרות גילו לא מדבר. יאיר הוא ילד אוטיסט (משפחה, שיווקי)
הנערות הנושרות. אילוסטרציה - "התפוח הרקוב": צעקת הנערות החרדיות הנושרות"התפוח הרקוב": צעקת הנערות החרדיות הנושרותצפורה גוטמן
מבצע בהאגיס. - חודש נוסף של חופשת לידה במתנה מהאגיסחודש נוסף של חופשת לידה במתנה מהאגיסkikar.co.il בשיתוף האגיס1
האגיס מבין כמה את זקוקה לעוד זמן איכות עם הקטנטן שלך, ויוצא במבצע מדהים: הארכת חופשת הלידה בחודש שלם על חשבון האגיס! כך תוכלי להמשיך ולחוות עוד רגעי יחד קסומים עם התינוק שלך לפני החזרה לשגרת החיים הצפופה (הורים, שיווקי)
הורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורהורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורכיכר השבת
ברגע שהילד נולד, נולדים אצלנו ההורים אינסטינקטים חדים, ולצידם עולות חששות. זה טבעי וזה בסדר, אבל כדאי שתלמדו את שלבי ההתפתחות של הילדים כמו שצריך (משפחה)
מחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרמחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרכיכר השבת2
חכם אוהב דגים? מסתבר שמאוד, השאלה היא רק מה קדם למה. מחקר חדש מגלה כי ילדים שניזונו מדגים בארוחותיהם, נהנים מאייקיו גבוה יותר ומשנת לילה טובה יותר (הורים, בבית)
אילוסטרציה - טרגדיה: שעות אחרי החתונה - הכלה מתהטרגדיה: שעות אחרי החתונה - הכלה מתהכיכר השבת12
הבעל, שהפך מהר מידי לאלמן אמר: "מבחינתי הת׳ר חצתה את קו הסיום של המרתון כמנצחת. אף אחד לא האמין שתצליח לעשות את זה והיא הראתה לכולם"(משפחה)
מחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםמחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםכיכר השבת15
כולנו רוצים עור מבריק שילווה אותנו לתמיד, אבל מה זה עור יפה וחלק לעומת נחת אינסופית מילדים שממלאים את כל חיינו. הגיע הזמן שתתחילי לשמוח בקמטים שלך(הורים)
חוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםחוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםכיכר השבת9
השימוש בחיתולים רב פעמיים פסק כמעט לחלוטין בתחילת שנות ה-90 ולאט לאט הסתיים לגמרי. אלא שהדאגה לשלום כדור הארץ הביאה לפיתוח של חיתול רב פעמי שיעזור לצמצום הנזק האקולוגי ויכול לחסוך לכם הרבה כסף (משפחה)
כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכיכר השבת7
פעם, כשילד גילה סימני איטרות, נהגו בו ביד קשה כדי שיהפוך להיות ימיני, היום השיטות רוככו וכבר לא מתעללים בילדים אך הם עדיין עוברים הליך היימנה שלא בהכרח טוב להם (הורים)
בוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעבוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעכיכר השבת5
בנוסף, חתם שר האוצר גם על צו המבטל את המס על משקפי ראיה ועדשות מגע. הצו יהיה בתוקף עד לסוף השנה הבאה ובהתאם לתוצאות יוחלט אם ימשיך הצו או שלא (משפחה)
מחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאמחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאכיכר השבת8
המחקר החדש מנפץ תפיסה שהייתה קיימת במשך שנים רבות לפיה הגנים מגיעים מהאבא או משני ההורים יחד. המחקר נעשה על ידי מספר חוקרים בנפרד והתוצאות היו זהות (הורים)
חוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירחוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירכיכר השבת5
חוקרים בארצות הברית עושים סוף לשאלה שמייסרת את מצפונם של הורים רבים וקובעים, זה טבעי לאהוב את הילד הצעיר וזה לא פוגע לו בהתפתחות אלא להיפך. ומה עם השאר?
כך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכיכר השבת
הילד צייר ציפור בלי כנף? דוקטור יונתן שתיל שחיבר ספרים בנושא פיתח שיטה שמלמדת איך לקרוא נכון ציורים של ילדים וגם, האם בכלל כדאי לכם לעשות את זה? (משפחה, הורים)
אילוסטרציה - בת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהבת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהכיכר השבת10
האם המבוגרת ששימשה כאחות, עזבה את דירתה ועברה להתגורר בבית האבות שם נמצא בנה הבכור. הבן המרוגש סיפר כי אמא זאת אמא ולכן הוא סופג לעיתים הערות... (משפחה)
מחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהימחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהיכיכר השבת3
מחקר חדש מאמת את מה שמיליוני נשים טוענות משחר ההיסטוריה: יש דבר כזה אינסטינקט אימהי. המחקר מצא תגובות מוחיות דומות לנשים בעולם כולו לבכי תינוק (הורים)
הורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרההורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרהמנוחה פוקס1
אז הנה באה השיגרה, החוקים וכללי הבית נכנסו שוב לתקפם, ולנו נדמה כהורים כי אנחנו חייבים לשמר את השיגרה על מנת להיות הורים טובים, יעילים ומחנכים. מסתבר שלא תמיד זה טוב ואפילו יכול להזיק לילד (משפחה)
אילוסטרציה - ילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחוילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחואלי רוטמן6
מזעזע: בבתי החולים מאשרים כי קיימת תופעה של אשפוז קשישים במחלקות השונות, בידי קרובי משפחתם, וזאת כדי להיפטר מה"מעמסה" הכרוכה באירוח שלהם בחגים (משפחה)
שיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתשיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתנתנאל לייפר1
משחקי הקופסה המודרניים נותנים לנו ההורים הזדמנות מחודשת גם לשחק עם הילדים ואפילו ליהנות בעצמנו מהמשחק ומזמן האיכות והפעם סקירת משחק חדש (הורים)
תוכן מהנה לילדים. אילוסטרציה - דיסקים וספרים לילדים לחודשי אלול ותשרידיסקים וספרים לילדים לחודשי אלול ותשריkikar.co.il בשיתוף כלפה
מערכת שעות. אילוסטרציה - הילדים רק חזרו לבית הספר וכבר שכחו את המחברת?הילדים רק חזרו לבית הספר וכבר שכחו את המחברת?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםלשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםנתנאל לייפר4
אנו רוצים לשחק עם הילדים, אבל פעמים רבות מתקשים להשתעמם עם המשחקים הישנים והילדותיים. כמה המלצות למשחקים עם הילדים שיאתגרו גם אתכם ההורים (משפחה)
הורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוהורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוכיכר השבת8
מחקר חדש מגלה שיש קשר בין החיבוקים שהילדים שלנו מקבלים מאיתנו, ההורים, לבין התפתחותם השכלית. ככל שהילד ייעטף בחום ובאהבה - המוח שלו יגדל יותר (הורים)
נסיעה בטוחה. אילוסטרציה - מצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםמצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית
טיטולים. - אם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםאם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםkikar.co.il בשיתוף טיטולים
הילד צריך משקפיים? 280. אילוסטרציה - הילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםהילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםkikar.co.il בשיתוף 280

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - זהירות משלוח חורג // טור דעה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה - לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
בר מצווה של דמעות / אברהם דוב גרינבוים
ה' בשבט תשעו27
הנקראים
המדוברים