www..  יום השואה  www..  טלזסטון
נסיעה בטוחה. אילוסטרציה - מצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםמצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית
טיטולים. - אם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםאם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםkikar.co.il בשיתוף טיטולים
הילד צריך משקפיים? 280. אילוסטרציה - הילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםהילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםkikar.co.il בשיתוף 280
מריאנה ריס שיפריט - התינוקת שנדבקה בהרפס מנשיקה  נפטרההתינוקת שנדבקה בהרפס מנשיקה נפטרהכיכר השבת9
תינוקת בת שבועיים נפטרה לאחר שנדבקה בנגיף ההרפס שחדר לדמה ופגע במוחה. לדברי הרופאים היא נדבקה ככל הנראה מאדם שנישק אותה והביא למותה הטרגי (בריאות)
אילוסטרציה - תינוקת במצב אנוש לאחר שנדבקה מהרפסתינוקת במצב אנוש לאחר שנדבקה מהרפסכיכר השבת7
תינוקת בת שישה ימים מאושפזת במצב אנוש לאחר שנדבקה בהרפס, ככל-הנראה מאדם שנישק אותה. הוריה בפוסט נרגש: אל תנשקו תינוקות באיזור הפנים, שמרו עליהם (משפחה)
המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"כיכר השבת10
גלגלי הים הנפוצים לילדים קטנים, עם מקום להכנסת הרגליים - הם סכנה של ממש לחיי ילדיכם. כל הכללים כיצד לנהוג בבריכה ולשמור על הילדים בריאים ושלמים (הורים, משפחה)
מדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםמדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםכיכר השבת
התקופה של החופש הגדול מזכירה לנו שאחד מהצרכים הבולטים של הנפש - הוא החופש. מתי ניתן לילדים הקטנים שלנו חופש ומתי נשגיח עליהם בשבע עיניים? (הורים)
היום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתהיום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתכיכר השבת
וידוי פומבי: כיצד חטאתי במה שהורים "טובים" חושבים שלעולם לא יעשו
חופש קטן יותר. השר נפתלי בנט - בשורה להורים: יצומצמו מספר ימי החופשה של התלמידיםבשורה להורים: יצומצמו מספר ימי החופשה של התלמידיםכיכר השבת29
לאחר שנים של מחאות ההורים על מספר ימי החופשה הרבים להם זוכים התלמידים למרות שהם ימי עבודה מן המניין במשק מתכוון שר החינוך בנט להפחית שבעה ימי חופשה כבר בשנה הבאה (בארץ)
הבלנבים. תאגיד המחזור אל"ה - מיחזורית הזמן והבלנבים מרעננים לכם הקיץמיחזורית הזמן והבלנבים מרעננים לכם הקיץkikar.co.il בשיתוף תאגיד המיחזור אל"ה
הקיץ מגיע ואתו הפתעה לילדים. תאגיד המיחזור אל"ה מציג: 'הבלנבים ומיחזורית הזמן'- חוברת קומיקס צבעונית ומרתקת מלווה בדיסק שמע בניצוחו של ר' יוסלה אייזנבך, שתעניק לילדיכם את יפי המיחזור בצורה חווייתית, מלאת מתח והומור (משפחה, שיווקי)
חלב סויה - תחליפי חלב יכולים לפגוע בגביהה של הילדתחליפי חלב יכולים לפגוע בגביהה של הילדדניאל הרץ8
מחקר שנערך בקנדה מצא כי ילדים בני שנתיים עד שש שנים ששתו כוס חלב פרה רגיל היו גבוהים ב-0.4 ס"מ בממוצע מאשר ילדים ששתו תחליפי חלב אחרים מהצומח (הורים)
אילוסטרציה - לאורך כל הדרך: חבילת הלידה הטובה בישראללאורך כל הדרך: חבילת הלידה הטובה בישראלkikar.co.il בשיתוף הדסה
ערכת הפרשת חלה במתנה מהאגיס. - להפריש חלה עם חברות ולקבל ערכה מפנקת מתנהלהפריש חלה עם חברות ולקבל ערכה מפנקת מתנהkikar.co.il בשיתוף האגיס
את נמצאת בפתחה של דרך חדשה ומשמעותית בחייך ובחיי משפחתך, לקראת כל החוויות הראשונות וההתרגשויות הצפויות לך עם התינוק הקטן שלך. זה הזמן להתכונן בתפילות ובקשות לקראת הרגע הגדול במצוות הפרשת חלה – הידועה כסגולה ללידה קלה (משפחה, שיווקי)
מחקר: פגים גדלים להיות תלמידים טוביםמחקר: פגים גדלים להיות תלמידים טוביםדניאל הרץ4
מחקר חדש שנערך בקרב 1.3 מיליון ילדים שנולדו כפגים מצא כי למרות התפיסה הרווחת רובם גדלו להיות תלמידים טובים, חלקם אפילו מחוננים. הסיבה לכך עדיין לא ידועה (משפחה)
כל הפיצ'פקעס שחיפשתם, עכשיו בהישג ידכםכל הפיצ'פקעס שחיפשתם, עכשיו בהישג ידכםkikar.co.il בשיתוף כלפה
מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייה. האגיס - האגיס: מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייההאגיס: מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייהkikar.co.il בשיתוף האגיס
החגיגה בעיצומה, הביקורים במחלקה בלתי פוסקים וההכנות לשולם זוכער או לקידוש בעיצומן. עכשיו את שואלת ומתייעצת עם כולן, מה הכי כדאי לקנות לה במתנה לרגל הלידה המשמחת. להאגיס יש את הפתרון המושלם עבורך, מתנת לידה שהיא גם פרקטית, גם מקורית וגם מפנקת (משפחה, שיווקי)
אילוסטרציה - עוד לא החלטתם? שבועיים אחרונים בהחלטעוד לא החלטתם? שבועיים אחרונים בהחלטכיכר השבת3
תכנית 'חיסכון לכל ילד' נתנה להורים חצי שנה להחליט היכן להשקיע את כספי החיסכון שמגיעים מהמדינה והאם להכפיל אותם ובאיזה רמת סיכון הם מעוניינים. כל הפרטים (הורים)
הסיוט של הגרושים: "איבדתי את ילדיי"הסיוט של הגרושים: "איבדתי את ילדיי"נתנאל לייפר45
הם התגרשו ומאז הוא איבד גם את הילדים. תופעת הניכור ההורי - פוגעת בהורים ובילדים הנפגעים נפשית מהמצב הלא תקין. יום המודעות הבינלאומי לתסמונת הניכור ההורי (הורים)
עייפים כשאתם חוזרים הביתה? פתרון חדשעייפים כשאתם חוזרים הביתה? פתרון חדשכיכר השבת
מחקר חדש שנערך בגרמניה ובפינלנד מצא את הפתרון היעיל לעייפות ולחוסר אנרגיה שאנו חשים בחלקו השני של היום. פתרון שלא אורך זמן רב אך בעל השפעה ארוכה (משפחה)
"מרגיש את הלבד שלי". אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה - להיות גרוש בפסח: כך חוגגות המשפחות המפורקותלהיות גרוש בפסח: כך חוגגות המשפחות המפורקותנתנאל לייפר15
ליל הסדר הוא אחד האירועים המשפחתיים ביותר בשנה, דווקא בו ישנם כאלו שאינם מוצאים את מקומם • הצצה לעולמם של הגרושים וההתלבטויות שלהם לקראת החג המתקרב (הורים)
מספר אחד גם בספיגה וגם בגמילה. בייביסיטר. - החיתול מספר אחד: גם בספיגה וגם בגמילההחיתול מספר אחד: גם בספיגה וגם בגמילהkikar.co.il בשיתוף בייביסיטר2
מבדיקה השוואתית שערכה בחודש דצמבר האחרון המעבדה המובילה בעולם לבדיקת חיתולים SGS COURTRAY שבצרפת, עולה כי "בייביסיטר" סופגים יותר מכל חיתול. המותג ממשיך להפתיע וממצב את עצמו גם כמותג המוביל בארץ בפתרונות החתלה וגמילה (הורים, שיווקי)
אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!כיכר השבת
מי חושב שיש הדרת נשים במגזר שירים את ידו. מסתבר שרבים מאיתנו טועים, אין הדרת נשים, במגזר שלנו יש הדרת גברים. ראיון עם הסופרת והמחנכת מנוחה פוקס (מאמע)
וידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהוידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהשושי מילר17
יונתן וסוזנה בלקין, הורים לשני תינוקות חמודים מניו יורק, התקינו מצלמה בחדר השינה של הילדים שלהם כדי לבדוק מה קורה איתם במהלך הלילה - והופתעו כשגילו את התוצאה (הורים)
חובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןחובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןכיכר השבת
אתר סמול-טוק הפיק סרטון שכל הורה חייב לצפות בו: 5 סימנים שיאפשרו לכם לזהות שלילד שלכם לא טוב בגן וחלילה הוא עובר התעללות (ילדים, הורים)
מחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרמחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרכיכר השבת2
מחקר חדש נותן הסבר לתופעה שגרמה לכם לתהות איך תמיד אחרי חופשות, הבגדים של הילד נראים קטנים פתאום. ובכן, כדאי לכם לחדש את מלאי הבגדים לקראת חופשת פסח המתקרבת כי על פי המחקר הילד שלכם עומד לגדול בקצב מהיר יותר.
ילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםכיכר השבת
הורים רבים חוששים לחסן את ילדיהם בשל טענות שמושמעות נגד החיסונים שניתנים לילדים וסיפורים על נזקים שנגרמים בעקבותיהם. באוסטרליה החליטו להילחם בתופעה (הורים)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - זהירות משלוח חורג // טור דעה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה - לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
בר מצווה של דמעות / אברהם דוב גרינבוים
ה' בשבט תשעו27
הנקראים
המדוברים