אאא

הציבור היהודי בארץ ישראל רתח כשנודע דבר הקשר בין יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם הבחורה הגוייה סנדרה לייקאנגר הנורבגית. "לא ייתכן שבנו של ראש ממשלת ישראל היהודית יהיה בקשר אישי עם גוויה", טענו הפוליטיקאים, אך מבית רוה"מ לא אשרו את דבר הקשר בין השניים.

כעת מתברר באופן בטוח כי יאיר נתניהו נמצא בקשר אישי עם אותה גוייה, ובמהלך השבת האחרונה הוא טייל עמה בטיילת בתל אביב ואף העלה לרשת האינטרנט תמונה שלהם ביחד.

כזכור, בלשכת ראש הממשלה ניסו להכחיש את הקשר בין בנו של נתניהו לנוכריה והבהירו כי "אי אפשר להגדיר אותם בקשר זוגי כי הם בסך-הכול מכירים באוניברסיטה", אך כעת מתברר כנראה כי בלשכת רוה"מ לא דייקו בעובדות.

עם חשיפת הקשר בין יאיר נתניהו לגויה, אמר דודו של נתניהו - חגי בן ארצי בראיון ל"כיכר השבת": "לא ידעתי שהדברים הגיעו עד כדי כך. ההורים שלי שמואל וחווה, יאיר הוא גם נכד שלהם, אם הם היו שומעים דבר כזה על הנכד שלהם הם היו מורידים את שיבתם ביגון שאולה, בדם שאולה".

בן ארצי רתח מזעם: "שיאיר ידע שאם הוא עושה דבר כזה - אם הוא לא מנתק את הקשר, אז המשמעות היא שהוא יורק על הקבר של הסבא והסבתא שלו, שהם כל כך אהבו וגידלו אותו, ושהוא כל כך אוהב אותם. לא תהיה לו מעכשיו ואילך הזכות לעמוד שם על יד הקברים שלהם ולהגיד אני כל-כך אוהב את סבא וסבתא".

"אם אתה אוהב אותם המשמעות המידית היא תנתק את הקשר, האם בבנות עמך אין אישה ראויה שאתה הולך לבנות הפלישתים, מה אתה השתגעת? זה מטריף את דעתי", הוסיף בן ארצי.

בן ארצי הוסיף ואומר: "אני אומר אישית ליאיר שאם הוא עושה את זה ולא מנתק את הקשר עם בת זוג גויה המשמעות היא שהוא יורק על הקבר של סבא וסבתא, מבחינתי אם הוא עושה דבר כזה אני אישית אתייצב גם באזכרה לאבי ואמי ואני לא אתן לו להתקרב אל הקבר, על גופתי הוא לא יתקרב לקבר שלהם, על גופתי, בלי נדר".

יו"ר ש"ס אריה דרעי אמר כי "אם חלילה זה נכון אוי לנו ואוי לנו. אם זה נכון, חלילה וחס".