גד אלבז  חנן בן ארי  מנחה  הרב מוצפי
רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל - 'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'מועצת חכמי התורה על הגר"י אדלשטיין: "קרבה מיוחדת נודעה לו לבני עדות המזרח"
כ"ז בשבט תשעז | 23.02.17
מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס פרסמה הודעת אבל: "שימש כמגדלור של תורה והשקפה" • הרבנות הראשית: "אבלים על פטירתו של הגאון הגדול וותיק רבני הערים" (בארץ)
הגר"ד יוסף והגרי"מ לאו - עצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודעצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודכיכר השבת3
במלאת השבעה לפטירתו של רבי מרדכי זר ז"ל, נערך בבית כנסת "עולי משהד" שהקים עם אחיו רבי יצחק זר ז"ל, יום שכולו תורה בו נישאו דברי חיזוק והתעוררות | תיעוד (חרדים)
"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפלל"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפללישי כהן9
ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן על הבבא סאלי שהיום יום אזכרתו: ״אנחנו לא יודעים את הגדולות של האנשים האלה״, מגולל סיפור מופת שהיה עד לו • האזינו להקלטה (חרדים)
רבי יעקב אבוחצירא - הילולת האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"אהילולת האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"אהרב אברהם בליקשטיין7
הרב אברהם בליקשטיין, חתן האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא, לרגל יום ההילולה של רבי יעקב אביחצירא זיע"א - בקווים לדמותו ודברי תורה לפרשת השבוע מתוך תורתו (הספדים)
הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"ישראל כהן3
לפני חמישה חודשים נשא גאון המחשבה רבי משה שפירא את נאומו הציבורי האחרון בו עסק בנושא הניחומים. הרב ששיכל בעבר את בתו נשא את הדברים בכנס לזכר בת הנדיב מוטי זוננפלד (חרדים)
המשאלה האחרונה שהגשים רובי שונפלד - "מגשים החלומות" של הילדים החולים נפטר"מגשים החלומות" של הילדים החולים נפטרכיכר השבת16
רובי שונפלד, מגשים המשאלות של הילדים החולים, הלך לעולמו בפתאומיות. מידי שנה דאג באופן אישי להגשים אלפי משאלות לילדים חולים והדליק בהם אור של תקווה (דיין האמת)
הגאון רבי משה שפירא זצ"ל - אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"לאוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"להרב ישעיה שטיינברגר5
חבר שעמד לידי בלוויה, ר"מ בכיר בעצמו, היטיב לסכם את תחושת היתמות של תלמידיו וממלמל בקול חנוק: "מה נעשה עכשיו בלעדיו"? • הרב ישעיהו שטיינברגר נפרד מרבו (חרדים)
רבי משה שפירא זצ"ל - אדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראליאדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראליהרב אליהו ישראלי6
הבריסקער, ההוגה, השקדן, הרבגוני, הטהור, הנעלם, הזקן, מורה הדרך, עובד אלוקים, המאמין, החבר // אחר מיטת הגר"מ שפירא זצ"ל - הרב אליהו ישראלי על המימד הנוסף שבו (טור)
הלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוהלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוכיכר השבת10
גדולי הרבנים וקהל אלפים מלווים למנוחות את הגאון רבי משה שפירא זצ"ל, מרת שלמה להר הזיתים בירושלים. ההמונים באו לחלק כבוד אחרון למי שהיה רבם של רבבות. צפו (דיין האמת)
קווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהקווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהאלי דן2
קווים לדמותו של הרב מרדכי גולדשטיין זצ"ל, ראש ישיבת התפוצות לקראת יום השלושים לפטירתו. על הפעילות הרבה ודרכו הייחודית של האיש שהכיר בבעלי התשובה (חרדים)
מסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףמסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףישראל כהן7
קהל גדול ליווה למנוחות אמש את הרבנית מקרעטשינף מירושלים ע"ה, אשת כ"ק האדמו"ר מקרעטשינף זצוק"ל. ההלוויה יצאה מבני ברק והסתיימה בהר הזיתים (חסידים)
‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"ל‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"לכתב וצילם: יהודה פרקוביץ
קהל המונים בראשות אדמו"רים ורבנים ליוו בשעות הצהריים (רביעי) בבני ברק את כ"ק האדמו"ר מז'מיגראד בני ברק זצ"ל בדרכו האחרונה למנוחת עולמים | תיעוד ענק (דיין האמת)
יעקב ריבלין סופד לאביו - שמעון  ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"לשמעון ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"לשמעון ברייטקופף
הפרשן הפוליטי של "משפחה", שמעון ברייטקופף, בטור מיוחד על ר' יצחק ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי ב"בקהילה", יעקב ריבלין • "מודל אחר של עסקנות חרדית" (דיין האמת)
אלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפואלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפוצילום: יהודה פרקוביץ12
קהל אלפים בראשות גדולי ישראל ראשי ישיבות ורבנים ליוו אמש (ראשון) למנוחות את הגאון רבי נתן צבי שולמן זצ"ל, מראשי ישיבת סלבודקא | צו בתיעוד מההלוויה (דיין האמת)
יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"ישי כהן9
בערב שבת התקיימה בירושלים הלוויתו של הרב יצחק אלתר ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי החרדי הוותיק יעקב ריבלין, שספד לאביו בבכי: "זכית שמיטתך תהיה שלמה". צפו (חרדים)
כשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהכשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהאיציק סודרי31
הרכב נעצר, החייל פתח את הדלת ונדהם לראות שמדובר ברכבו של הרב עובדיה ואת הרב יושב מאחור. החייל השתתק לרגע ונעמד דום והרב קרא לו בנעימות בא ושב לידי (חרדים)
הגר"נ קרליץ בהלוויה - תיעוד: הלווית המשפיע רבי שמואל אהרן לידר זצ"לתיעוד: הלווית המשפיע רבי שמואל אהרן לידר זצ"לישראל כהן1
קהל המונים השתתפו היום במסע הלווית המשפיע הגאון הצדיק רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל בראשות הגאב"ד הגר"נ קרליץ. הצלם יהודה פרקוביץ ליווה ותיעד • צפו בגלריה (בארץ)
מראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"למראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"לצילום: יהודה פרקוביץ
‏‏אבל כבד ירד על עיר התורה והחסידות בני ברק עם הסתלקותו של המשפיע הישיש הגה"צ רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל. הלוויתו תצא בשעה 11:30 | תמונות ממראות חייו (חסידים)
הלווית הרבנית חפציבה נקי ע"ה | תיעודהלווית הרבנית חפציבה נקי ע"ה | תיעודכיכר השבת10
בערב חג שמחת תורה הובאה למנוחות הרבנית מרת חפציבה נקי ע"ה, אמו של הרב בועז נקי. בהלוויה השתתפו הגר"ש אוירבך ורבה של ירושלים הגר"ש עמאר | צפו בהספדים (ארץ)
מיטת הגר"י סיטרוק זצ"ל, בצהריים - מסע הלווית הגאון רבי יוסף חיים סטרוק זצ"למסע הלווית הגאון רבי יוסף חיים סטרוק זצ"לישי כהן9
אלפים השתתפו במסע הלווית הגאון רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"ל, שכיהן במשך שנים כרבה של צרפת, ורבם הבלתי מעורר של בני עדות המזרח בצרפת | ההספדים והלוויה (דיין האמת)
הבוקר: הלווית רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"להבוקר: הלווית רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"לנתנאל לייפר5
מסע הלוויית רבה של צרפת לשעבר, הגאון רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"ל, יוצא הבוקר משכונת בית וגן בירושלים בדרכו להר הזיתים - שם ייטמן | כל הפרטים (דיין האמת)
מרתק: הראיון המיוחד עם הרב שאר ישוב הכהן זצ"למרתק: הראיון המיוחד עם הרב שאר ישוב הכהן זצ"ליאיר טוקר2
תלמיד בית הספר "תורת חיים" ערך ראיון מצולם וארוך מזכרונות ילדותו של רבה של חיפה, הרב שאר ישוב הכהן שהובא היום למנוחות בסביבתו של הרב קוק • צפו (דיין האמת)
הראשלצי"ם הגר"י יוסף והגר"ש עמאר בהלוויה, היום - מסע הלווית הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל | צפומסע הלווית הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל | צפוישי כהן5
אלפים השתתפו בהלווית הגאון הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל, רבה של חיפה לשעבר. ההלוויה יצאה מחיפה לישיבת 'מרכז הרב' בירושלים. רבנים ואישי ציבור חלקו כבוד אחרון (הספדים)
הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל - נתניהו סופד: הרב הכהן נעים הליכות, גאון ובקיאנתניהו סופד: הרב הכהן נעים הליכות, גאון ובקיאדניאל הרץ1
ראש הממשלה בנימין נתניהו, התייחס הבוקר לפטירת רבה של חיפה לשעבר, הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל, ואמר כי פעל תמיד לאחדות בעם ישראל. הלוויתו נערכת בשעות אלו (דיין האמת)
ההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריהההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריהישראל כהן1
במלאות השבעה לפטירת הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל, ראש ישיבת מיר ברכפלד, נערכה בהיכל ישיבת מיר בי-ם עצרת הספד עם הגר"מ שפירא, הגר"ד כהן ורבי נתן צבי פינקל (ארץ)
התמונה האחרונה מחייו של רבי אריה פינקלהתמונה האחרונה מחייו של רבי אריה פינקלכיכר השבת2
כשבועיים לפני פטירתו של ראש הישיבה, הגיעו לביתו חברי מערכת האנציקלופדיה התלמודית בכדי להעניק לו כרך חדש. צפו בתיעוד בו ניתן לראות את שמחתו של הרב (חרדים,מיוחד)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

עדכונים
כיכר facebook
הגאון רבי משה שפירא זצ"ל - אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"ל
הרב ישעיה שטיינברגר
אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"ל
י"א בטבת תשעז5
הרב אליהו ישראלי
הרב אליהו ישראלי
אדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראלי
י' בטבת תשעז6
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
שמעון ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"ל
כ"ג בחשוון תשעז
הנקראים
המדוברים