מלכי..  וואקלי  נתי גרוסמן  משגיח
"חכם יעקב יוסף היה המגיד שיעור של הדור""חכם יעקב יוסף היה 'המגיד שיעור' של הדור"
ב' באייר תשעז | 28.04.17
בעצרת התעוררות לזכרו של הגאון רבי יעקב יוסף זצוק"ל ספדו לו אחיו הרבנים: "הוא היה המגיד שיעור של הדור, לא היה בקי כמותו בתורת מרן האבא זצ"ל, סיני ועוקר הרים" (חרדים)
לאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הלאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הישראל כהן1
מרת פריידא וייס ע"ה, לקתה לפני כחודשיים באירוע מוחי מאז התדרדר מצבה עד לפטירתה בסעודה שלישית בשבת חוה"מ. בעלה נפרד ממנה בדברים קצרים אך מצמררים•האזינו(חרדים)
תיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיתיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיישראל כהן4
אלפים מתושביה החרדים של לונדון השתתפו במסע הלוויתו של הרה"ח רבי יהודה אברהם עיבר פלדמן ז"ל שנערכה בשעות הלילה וציינו את מידת החסד לצד טוב ליבו (דיין האמת)
הלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוהלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוכיכר השבת3
אלפים בראשות מרנן ורבנן, ראשי ישיבות והמוני תלמידים השתתפו במסע הלווית הגאון רבי אהרן זקס זצ"ל, ראש ישיבת סלבודקא לצעירים, שהתקיימה בבני ברק | גלריה (דיין האמת)
הגאון רבי משה הלל הירש, ראש ישיבת סלבודקה וחבר מועצת גדולי התורה - בכולל חזו"א ביכו את פטירת הגר"י אדלשטייןבכולל חזו"א ביכו את פטירת הגר"י אדלשטייןישראל כהן1
בכולל חזון איש נערך הספד במלאת שבעה לפטירת הגר"י אדלשטיין. הספידו: הגרמ"ה הירש, הגר"י זילברשטיין, הגר"מ שטרנבוך, הגר"ש רוזנברג והגרש"י בורנשטיין. גלריה (חרדים)
עצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןישראל כהן
עצרת מספד במלאות השבעה לפטירתו של רבה של רמת השרון הגר"י אדלשטיין זצ"ל בהיכל ישיבת פוניבז' בהשתתפות ראשי הישיבה, בראשם הגרי"ג אדלשטיין והבחורים (חרדים)
עצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןישראל כהן
מאות בני אדם השתתפו אמש (ה') בעצרת הספד במלאות השבעה להסתלקותו של רבה של רמת השרון הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל בהיכל בית הכנסת "נאות יוסף" בב"ב (חרדים)
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןסליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןבן ציון נורדמן12
אחר מיטתו של איש האלוקים, אוהב הבריות ומקרבן לתורה, מרן הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל. מה רמז הרב בפתק שכתב בשעותיו האחרונות על סיומה של מסכת מכות (חרדים)
רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל - 'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות''מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'כיכר השבת1
מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס פרסמה הודעת אבל: "שימש כמגדלור של תורה והשקפה" • הרבנות הראשית: "אבלים על פטירתו של הגאון הגדול וותיק רבני הערים" (בארץ)
הגר"ד יוסף והגרי"מ לאו - עצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודעצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודכיכר השבת3
במלאת השבעה לפטירתו של רבי מרדכי זר ז"ל, נערך בבית כנסת "עולי משהד" שהקים עם אחיו רבי יצחק זר ז"ל, יום שכולו תורה בו נישאו דברי חיזוק והתעוררות | תיעוד (חרדים)
"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפלל"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפללישי כהן10
ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן על הבבא סאלי שהיום יום אזכרתו: ״אנחנו לא יודעים את הגדולות של האנשים האלה״, מגולל סיפור מופת שהיה עד לו • האזינו להקלטה (חרדים)
רבי יעקב אבוחצירא - הילולת האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"אהילולת האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"אהרב אברהם בליקשטיין7
הרב אברהם בליקשטיין, חתן האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא, לרגל יום ההילולה של רבי יעקב אביחצירא זיע"א - בקווים לדמותו ודברי תורה לפרשת השבוע מתוך תורתו (הספדים)
הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"ישראל כהן3
לפני חמישה חודשים נשא גאון המחשבה רבי משה שפירא את נאומו הציבורי האחרון בו עסק בנושא הניחומים. הרב ששיכל בעבר את בתו נשא את הדברים בכנס לזכר בת הנדיב מוטי זוננפלד (חרדים)
המשאלה האחרונה שהגשים רובי שונפלד - "מגשים החלומות" של הילדים החולים נפטר"מגשים החלומות" של הילדים החולים נפטרכיכר השבת16
רובי שונפלד, מגשים המשאלות של הילדים החולים, הלך לעולמו בפתאומיות. מידי שנה דאג באופן אישי להגשים אלפי משאלות לילדים חולים והדליק בהם אור של תקווה (דיין האמת)
הגאון רבי משה שפירא זצ"ל - אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"לאוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"להרב ישעיה שטיינברגר5
חבר שעמד לידי בלוויה, ר"מ בכיר בעצמו, היטיב לסכם את תחושת היתמות של תלמידיו וממלמל בקול חנוק: "מה נעשה עכשיו בלעדיו"? • הרב ישעיהו שטיינברגר נפרד מרבו (חרדים)
רבי משה שפירא זצ"ל - אדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראליאדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראליהרב אליהו ישראלי6
הבריסקער, ההוגה, השקדן, הרבגוני, הטהור, הנעלם, הזקן, מורה הדרך, עובד אלוקים, המאמין, החבר // אחר מיטת הגר"מ שפירא זצ"ל - הרב אליהו ישראלי על המימד הנוסף שבו (טור)
הלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוהלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוכיכר השבת10
גדולי הרבנים וקהל אלפים מלווים למנוחות את הגאון רבי משה שפירא זצ"ל, מרת שלמה להר הזיתים בירושלים. ההמונים באו לחלק כבוד אחרון למי שהיה רבם של רבבות. צפו (דיין האמת)
קווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהקווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהאלי דן2
קווים לדמותו של הרב מרדכי גולדשטיין זצ"ל, ראש ישיבת התפוצות לקראת יום השלושים לפטירתו. על הפעילות הרבה ודרכו הייחודית של האיש שהכיר בבעלי התשובה (חרדים)
מסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףמסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףישראל כהן7
קהל גדול ליווה למנוחות אמש את הרבנית מקרעטשינף מירושלים ע"ה, אשת כ"ק האדמו"ר מקרעטשינף זצוק"ל. ההלוויה יצאה מבני ברק והסתיימה בהר הזיתים (חסידים)
‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"ל‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"לכתב וצילם: יהודה פרקוביץ
קהל המונים בראשות אדמו"רים ורבנים ליוו בשעות הצהריים (רביעי) בבני ברק את כ"ק האדמו"ר מז'מיגראד בני ברק זצ"ל בדרכו האחרונה למנוחת עולמים | תיעוד ענק (דיין האמת)
יעקב ריבלין סופד לאביו - שמעון  ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"לשמעון ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"לשמעון ברייטקופף
הפרשן הפוליטי של "משפחה", שמעון ברייטקופף, בטור מיוחד על ר' יצחק ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי ב"בקהילה", יעקב ריבלין • "מודל אחר של עסקנות חרדית" (דיין האמת)
אלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפואלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפוצילום: יהודה פרקוביץ12
קהל אלפים בראשות גדולי ישראל ראשי ישיבות ורבנים ליוו אמש (ראשון) למנוחות את הגאון רבי נתן צבי שולמן זצ"ל, מראשי ישיבת סלבודקא | צו בתיעוד מההלוויה (דיין האמת)
יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"ישי כהן9
בערב שבת התקיימה בירושלים הלוויתו של הרב יצחק אלתר ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי החרדי הוותיק יעקב ריבלין, שספד לאביו בבכי: "זכית שמיטתך תהיה שלמה". צפו (חרדים)
כשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהכשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהאיציק סודרי31
הרכב נעצר, החייל פתח את הדלת ונדהם לראות שמדובר ברכבו של הרב עובדיה ואת הרב יושב מאחור. החייל השתתק לרגע ונעמד דום והרב קרא לו בנעימות בא ושב לידי (חרדים)
הגר"נ קרליץ בהלוויה - תיעוד: הלווית המשפיע רבי שמואל אהרן לידר זצ"לתיעוד: הלווית המשפיע רבי שמואל אהרן לידר זצ"לישראל כהן1
קהל המונים השתתפו היום במסע הלווית המשפיע הגאון הצדיק רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל בראשות הגאב"ד הגר"נ קרליץ. הצלם יהודה פרקוביץ ליווה ותיעד • צפו בגלריה (בארץ)
מראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"למראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"לצילום: יהודה פרקוביץ
‏‏אבל כבד ירד על עיר התורה והחסידות בני ברק עם הסתלקותו של המשפיע הישיש הגה"צ רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל. הלוויתו תצא בשעה 11:30 | תמונות ממראות חייו (חסידים)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

כיכר facebook
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמן
בן ציון נורדמן
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמן
כ"ח בשבט תשעז12
הגאון רבי משה שפירא זצ"ל - אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"ל
הרב ישעיה שטיינברגר
אוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"ל
י"א בטבת תשעז5
הרב אליהו ישראלי
הרב אליהו ישראלי
אדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראלי
י' בטבת תשעז6
הנקראים
המדוברים