דספזלטוב  מחנה בני..  שוואקי  בני תורה
למה, טאטע, למה?! // אריה ארליךלמה, טאטע, למה?! // אריה ארליך
כ"ז בסיון תשעז | 21.06.17
מתוך כיליון המילים ואילמוּת הדיבורים ודממת המחשבות וערפל החושים מתמלטת ממעמקי לבך הזעקה - - - • אריה ארליך, סגן עורך משפחה, נפרד מהעורכת גב' חני הורוביץ ע"ה (טור)
פריד ואמו, ביום חתונתו - אברהם פריד על אמו: "מעולם לא התלוננה"אברהם פריד על אמו: "מעולם לא התלוננה"יאיר טוקר10
"יחד עם הצער, יש גם תודה לה' שנתן לאמי ע"ה אריכות ימים ושנים. אימי היתה בת 101" כתב ענק הזמר החסידי בפוסט על אמו שנפטרה בשבוע שעבר: "חיה חיים של אושר" (הספדים)
הרב מוצפי זצ"ל וחבושה - ר' משה חבושה נפרד מרבי יהודה מוצפי ז"לר' משה חבושה נפרד מרבי יהודה מוצפי ז"לר' משה חבושה19
ר' משה חבושה, מגדולי הפייטנים, נפרד מהגאון רבי יהודה מוצפי זצ"ל, שנפטר בשבוע שעבר לאחר שסבל מהמחלה הנוראה: "איבדנו איש ענק במעשים, חבל על דאבדין" (טור)
ניחום אבלים אצל הגר"ש אוירבך • צפוניחום אבלים אצל הגר"ש אוירבך • צפוישראל כהן13
רבנים, ראשי ישיבות, אדמו"רים ואישי ציבור עלו בשבוע החולף לנחם את הגאון רבי שמואל אוירבך, באבלו על פטירת אחותו הרבנים מרים טרגר ע"ה • צפו בתיעוד מסכם (חרדים, בארץ)
כותב השורות והגרש"י זצ"ל - המפגש האישי עם ר' שמואל יעקב זצ"להמפגש האישי עם ר' שמואל יעקב זצ"לשמעון פרץ10
שמעון פרץ, תלמידו, מקורבו ונהגו של הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין זצ"ל, מגדולי ראשי הישיבות, מבכה בטור דומע את לכתו של מי שהעניק לכל אחד ר' שמואל יעקב משלו (הספדים)
תיעוד דומע: הלווית ראש ישיבת 'קרית מלך'תיעוד דומע: הלווית ראש ישיבת 'קרית מלך'כיכר השבת14
אלפי תלמידים אבלים ובוכיים ליוו היום (ראשון) למנוחת עולמים את ראש ישיבת "קרית מלך", הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין זצ"ל, מגדולי ראשי הישיבות בדורנו • גלריה דומעת (דיין אמת)
הרב גרוסמן ספד: "אלפי תלמידיו הם בניו"הרב גרוסמן ספד: "אלפי תלמידיו הם בניו"כיכר השבת3
הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן נשא דברי הספד על הגרש"י בורנשטיין זצ"ל: "דווקא ביום שפסקו תלמידי רבי עקיבא מלמות, ניטל מאיתנו מי שהיה מגדולי תלמידיו" (חרדים, בארץ)
הרב בורנשטיין זצ"ל עם ירח טוקר, בחתונתו - 'הראש-ישיבה' איננו!! // ירח טוקר נפרד'הראש-ישיבה' איננו!! // ירח טוקר נפרדירח טוקר11
ירח טוקר נזכר בתפילת הימים הנוראים, בבכי קורע הלב של הגרש"י בורנשטיין ורעייתו שלא זכו לילדים ומספר חוויות של "תלמיד" שדבק בדמות ענק • חיים של אהבת תורה (הספדים)
מסע הלוויה בהיכל הישיבה - שידור חוזר • הלווית הגרש"י בורנשטיין זצ"לשידור חוזר • הלווית הגרש"י בורנשטיין זצ"לכיכר השבת1
אלפים השתתפו בהלווית ראש ישיבת "קרית מלך", הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין זצ"ל, שיצאה מהיכל הישיבה בבני ברק בדרכה להר המנוחות בירושלים • צפו בשידור חוזר (דיין האמת)
'לך אלי תשוקתי' בהלווית אסתר דרעי ע"ה'לך אלי תשוקתי' בהלווית אסתר דרעי ע"הישי כהן8
במהלך מסע הלויית הרבנית אסתר דרעי ע"ה פרצו בני המשפחה בבכי כששרו את תפילת 'לך אלי תשוקתי' הנאמרת בליל יום הכיפורים, צפו ברגעי התפילה מההלוויה (דיין האמת)
דרעי ספד בבכי: "מזל טוב אמא, נולדה לך נינה. שבת שלום"דרעי ספד בבכי: "מזל טוב אמא, נולדה לך נינה. שבת שלום"ישי כהן18
יו"ר ש"ס אריה דרעי ספד בבכי לאמו מרת אסתר ע"ה שהלכה הבוקר לעולמה: "אני רוצה להגיד לך: מזל טוב, לפני שעה קלה נולדה לך נינה. אמא, שבת שלום. קשה להיפרד" • צפו בהספד (דיין האמת)
מאות בהלווית מרת אסתר דרעי ע"המאות בהלווית מרת אסתר דרעי ע"הישי כהן8
מאות בני אדם בראשות רבנים, אישי ציבור ובני המשפחה משתתפים בהלוויית מרת אסתר דרעי ע"ה - אמו של יו"ר ש"ס • "כיכר השבת" מעביר בשידור חוזר את מסע ההלוויה (חרדים)
הגאון הרב אשר חנניה זצ"ל - הדיין הגאון ר' אשר חנניה זצ"ל. קווים לדמותוהדיין הגאון ר' אשר חנניה זצ"ל. קווים לדמותוכיכר השבת22
גאון בתורה, צדיק נסתר, קדוש ופרוש מהעולם היה רבי אשר חנניה זצוק"ל שהשבוע עלה בסערה השמימה לאחר שהזדכך ביסורים קשים ומרים. מעט על חייו ופועלו של הדיין (חרדים)
המונים בהלווית 'האדמו"ר הציוני' זצ"ל. צפוהמונים בהלווית 'האדמו"ר הציוני' זצ"ל. צפוישראל כהן10
מאות תלמידים חסידים ואוהדים, בראשות האחים האדמו"רים מויז'ניץ, ליוו למנוחת עולמים את האדמו"ר הישיש מפאשקאן הרה"צ רבי ישראל פרידמן בן שלום זצ"ל • תיעוד (חסידים)
מסע הלוויה - המונים בהלווית הגאון רבי ראובן שראבני ז"להמונים בהלווית הגאון רבי ראובן שראבני ז"לישי כהן6
אלפים השתתפו אמש (מוצאי שבת קודש) בהלוויית הגאון רבי ראובן שראבני זצ"ל, מראשי ישיבת 'יקירי ירושלים', שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה והוא בן 73 • תיעוד דומע (חרדים)
"חכם יעקב יוסף היה המגיד שיעור של הדור""חכם יעקב יוסף היה המגיד שיעור של הדור"ישי כהן6
בעצרת התעוררות לזכרו של הגאון רבי יעקב יוסף זצוק"ל ספדו לו אחיו הרבנים: "הוא היה המגיד שיעור של הדור, לא היה בקי כמותו בתורת מרן האבא זצ"ל, סיני ועוקר הרים", צפו (חרדים)
לאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הלאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הישראל כהן1
מרת פריידא וייס ע"ה, לקתה לפני כחודשיים באירוע מוחי מאז התדרדר מצבה עד לפטירתה בסעודה שלישית בשבת חוה"מ. בעלה נפרד ממנה בדברים קצרים אך מצמררים•האזינו(חרדים)
תיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיתיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיישראל כהן4
אלפים מתושביה החרדים של לונדון השתתפו במסע הלוויתו של הרה"ח רבי יהודה אברהם עיבר פלדמן ז"ל שנערכה בשעות הלילה וציינו את מידת החסד לצד טוב ליבו (דיין האמת)
הלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוהלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוכיכר השבת3
אלפים בראשות מרנן ורבנן, ראשי ישיבות והמוני תלמידים השתתפו במסע הלווית הגאון רבי אהרן זקס זצ"ל, ראש ישיבת סלבודקא לצעירים, שהתקיימה בבני ברק | גלריה (דיין האמת)
הגאון רבי משה הלל הירש, ראש ישיבת סלבודקה וחבר מועצת גדולי התורה - בכולל חזו"א ביכו את פטירת הגר"י אדלשטייןבכולל חזו"א ביכו את פטירת הגר"י אדלשטייןישראל כהן1
בכולל חזון איש נערך הספד במלאת שבעה לפטירת הגר"י אדלשטיין. הספידו: הגרמ"ה הירש, הגר"י זילברשטיין, הגר"מ שטרנבוך, הגר"ש רוזנברג והגרש"י בורנשטיין. גלריה (חרדים)
עצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןישראל כהן
עצרת מספד במלאות השבעה לפטירתו של רבה של רמת השרון הגר"י אדלשטיין זצ"ל בהיכל ישיבת פוניבז' בהשתתפות ראשי הישיבה, בראשם הגרי"ג אדלשטיין והבחורים (חרדים)
עצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןישראל כהן
מאות בני אדם השתתפו אמש (ה') בעצרת הספד במלאות השבעה להסתלקותו של רבה של רמת השרון הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל בהיכל בית הכנסת "נאות יוסף" בב"ב (חרדים)
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןסליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןבן ציון נורדמן12
אחר מיטתו של איש האלוקים, אוהב הבריות ומקרבן לתורה, מרן הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל. מה רמז הרב בפתק שכתב בשעותיו האחרונות על סיומה של מסכת מכות (חרדים)
רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל - 'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות''מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'כיכר השבת1
מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס פרסמה הודעת אבל: "שימש כמגדלור של תורה והשקפה" • הרבנות הראשית: "אבלים על פטירתו של הגאון הגדול וותיק רבני הערים" (בארץ)
הגר"ד יוסף והגרי"מ לאו - עצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודעצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודכיכר השבת3
במלאת השבעה לפטירתו של רבי מרדכי זר ז"ל, נערך בבית כנסת "עולי משהד" שהקים עם אחיו רבי יצחק זר ז"ל, יום שכולו תורה בו נישאו דברי חיזוק והתעוררות | תיעוד (חרדים)
"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפלל"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפללישי כהן10
ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן על הבבא סאלי שהיום יום אזכרתו: ״אנחנו לא יודעים את הגדולות של האנשים האלה״, מגולל סיפור מופת שהיה עד לו • האזינו להקלטה (חרדים)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

כיכר facebook
למה, טאטע, למה?! // אריה ארליך
אריה ארליך
למה, טאטע, למה?! // אריה ארליך
כ"ז בסיון תשעז40
כותב השורות והגרש"י זצ"ל - המפגש האישי עם ר' שמואל יעקב זצ"ל
שמעון פרץ
המפגש האישי עם ר' שמואל יעקב זצ"ל
כ"ב באייר תשעז10
ירח טוקר
ירח טוקר
'הראש-ישיבה' איננו!! // ירח טוקר נפרד
י"ח באייר תשעז11
הנקראים
המדוברים