הרב ניר בן ארצי - הקב"ה כועס על היהודים שגרים בחו"ל
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)
אאא

ריבונו של עולם לא מתעתע בכדור הארץ! כדור הארץ - הים והיבשה, הרוח והאש, לא יכולים לסבול עוד את הטומאה הקשה שבעולם, הם פשוט פולטים, מקיאים ובולעים את הטומאה וטוחנים אותה.

האוקיינוסים, שסבלו אלפי שנים את הטומאה, גועשים ורועשים. זה השקט שלפני הסערה, הם רוצים לבלוע את עולם הטומאה ולפרק אותו. כדור הארץ נולד עם טהרה וקדושה, האנשים שחַיים עליו - הם המטמאים אותו! הגיע קץ הקִצִים של כל הטומאה והסיטרא אחרא בעולם. אם לא הייתה ארץ ישראל הקדושה - העולם היה נמחק. כל העולם חי בזכות אדמת הקודש והיהודים הקדושים.

בורא עולם מזעזע, בכל שנייה, את העולם בכל המובנים ובכל הדרכים: ברעידות אדמה, שיטפונות, צונאמי, התפרצויות הרי געש, אש, רוחות וסופות קשות, בשנאה ואנטישמיות ליהודים בעולם, בפירוק וְהֶרֶס הכלכלה בכל העולם צעד אחר צעד, שלב אחר שלב. בכל יום מֵרִים ריבונו של עולם את הרַף. בארץ ישראל הקדושה, תהיה הכלכלה הכי חזקה בעולם ופרנסה לכולם! אם יאמינו ואם לא יאמינו. המאמין ירוויח, הלא מאמין ייפול.

ריבונו של עולם כועס וכואב על היהודים החיים מחוץ לארץ ישראל, המעדיפים את הטומאה והחומר ולא את אדמת הקודש ואת הקדוש-ברוך-הוא! חֲבָל! כולם יקראו בעיתונים ויִרְאו בתקשורת, איך גויים זורקים יהודים מבתיהם וממכוניותיהם. כל העולם במָה וכולם שחקנים. הצגה שלימה של זיוף. רק היהודים בארץ ישראל הקדושה, הם בני אדם - יהודים אמיתיים!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יהודים הגרים מחוץ לארץ ישראל, מדבר אליכם הקדוש-ברוך-הוא בגובה העיניים, ריבונו של עולם לא יעצור את פעילות איתני הטבע והרס הכלכלה בעולם, חוץ מאשר בארץ ישראל הקדושה. הקדוש-ברוך-הוא ימשיך לפרק את אירופה בכלכלה, ברעידות אדמה ושיטפונות קשים ובאנטישמיות. כך גם את ארצות הברית והמדינות סביבה - תהיה שנאה ליהודים והכלכלה תתפרק. בורא עולם יודע איך לבנות עולמות ואיך להרוס עולמות, מבלי שייפגע אפילו יהודי אחד שגר בארץ ישראל הקדושה!

משמיים מברכים את האחדות שעשו בממשלת ישראל! אתם בינתיים במקום הסנהדרין. כל עם ישראל צריכים לשמוע לקול ממשלת ישראל וללכת לפי החוק. לא לעשות הפגנות לא חוקיות והפגנות בכלל. במקום הפגנות, צריך לשלוח נציגים לממשלת ישראל ולדבר איתם בשפה יפה ונעימה. אסור שיהודים יריבו ביניהם, אוי למי שמחרחר מריבות. יש חוק והולכים לפי החוק. כל העולם כולו נגד עם ישראל! הממשלה יודעת בדיוק מה היא עושה כדי לשמור על עם ישראל מול כל העולם.

האנשים הזרים, שפלשו לארץ ישראל וגרים בתל אביב - טבור הארץ, תוכניותיהם להתפשט ולכבוש את תל אביב והסביבה! אין להם בעיה לגור ולחיות בכל מצב. אם לא ייעצרו ולא יִמָצֵא פתַח בחוק, המאפשר להחזיר אותם למדינותיהם - תל אביב תהפוך, חס וחלילה, למשהו אחר! אסור לממשלת ישראל לעצור, חייבת דחוף למצוא פתרון לעניין הזרים שצריך להחזיר לארצם.

סוריה נמחקת, עם אסאד או בלעדיו - המלחמות שם יימשכו עד אין סוף!

במצרים תהיה מלחמת אחים גדולה, לא משנה מי יהיה בשלטון. הם איבדו את ההגה, האדמה רועדת תחת מצרים, לא יהיה פתרון לעולמי עולמים! הבעיה הבאה של מצרים - הכלכלה הקשה שאין לה פתרון!

בעזה קמו קנוניות גדולות הנלחמות על המנהיגות. המלחמות יתפשטו ויהיה חורבן בכל עזה וסביבה.

איראן נמצאת זה זמן בכוננות גדולה, בעקבות הדיבורים של ממשלת ישראל. אסור לממשלת ישראל לדבר בגלוי. יחליטו מה שיחליטו - לא צריך לפרסם! כל הסמוי מהעין נמצאת בו ברכה והצלחה!

ירדן כמו נחש שיורק ארס לכל הכיוונים, מחמם את האזור בסתרי סתרים וכאילו לא עשה כלום!

החמאס ומנהיגיו עושים את כל הבעיות בעזה וסביבותיה בירדן ובעולם כולו.

לבנון, כל עוד סוריה מסובכת בעצמה, לא יכולה לעשות כלום, מבולבלת ומסובכת!

כל ארצות עָרַב ומנהיגיהם שרוצים לפגוע בממשלת ישראל וביהודים, כה אמר ה': חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה וגופם ישתתק! כל העולם כולו יראה עין בעין את כוחו וגבורתו של ריבונו של עולם!

חיילי צבא-הגנה-לישראל הַמְגִנִים על עַם ישראל ובזכותם עַם ישראל חי, נושם, אוכל וישן - לא לזלזל במחבלים ברצועת עזה! המחבלים שהיו לפני שלושים שנה, הם לא המחבלים של היום. הם מתאמנים עשרים וארבע שעות ביממה למלחמה נגד צבא-הגנה-לישראל! הם מומחים, למדו הכל, יש להם נשק ותחמושת חדישים מאוד שעוד לא השתמשו בהם. חיילי צה"ל, לא להיות ברשלנות ולא לזלזל במחבלים, צריכים להיות זהירים מאוד! מהיום, בכל ירי שיהיה, צריך צה"ל להרים מסוק ולבדוק מאיפה בא הירי כדי שחיילים לא יִפָּגְעוּ לחינם. במקרה שהיה, המחבלים תפסו מחסה מוכנים לירי וחיילי צה"ל בתמימותם נפגעו. מסוק היה פותר את הבעיה ומציל חיי אדם!

כל הזרים שמגיעים לארץ ישראל דרך מדבר סִינַי - אף אחד לא עוצר אותם. מצרים לא עושה כלום כדי לעצור אותם. בשביל מנהיגי הגויים, זה הנשק הקטלני ביותר. ממשלת ישראל תטפל בנושא הזרים, למען ביטחון ארץ ישראל, לפני כל דבר אחר! אחר כך הנושא השני, שהוא בני הנוער השותים משקאות חריפים, משתכרים והורסים את נפשם ורוחם. צריך לשמור על ילדינו הקטנים, על בני הנוער שהם דור ההמשך של עם ישראל.

מלך המשיח פועל ועובד ויתגלה - כשלמעלה ולמטה יהיה חיבור אמיתי!

אולי יעניין אותך גם: