פורים  מלך..  עמירן דביר  שבאבניקים
רבי יעקב עדס (צילום: דובי קורן) - "להרחיק בין הגברים לנשים 100 מטר""להרחיק בין הגברים לנשים 100 מטר"שאול כהנא82
המקובל רבי יעקב עדס: "אמרתי למישהו שצריך בכלל אוטובוס לגברים בנפרד ואוטובוס נפרד לנשים. ומרחק תחנה לתחנה - 100 מטר. החילונים מקנאים" (יהדות)
רבי יעקב עדס (צילום מסך) - הרב עדס מגלה: העמוד הכי קשה בש"סהרב עדס מגלה: העמוד הכי קשה בש"סכיכר השבת1
בשיעורו השבועי, מגלה המקובל רבי יעקב עדס מהו דף הגמרא שהכי קשה ללמוד אותו בעל-פה ולשנן אותו. הצטרפו לשיעור המיוחד עם הרב יעקב עדס (שיעורים)
הרב יעקב עדס (צילום דובי קורן) - הרב עדס חושף את שקר הנצרות והאיסלםהרב עדס חושף את שקר הנצרות והאיסלםהרב יעקב עדס13
"מי שיודע פרטי הסיפורים של שאר הדתות יודע שההגיון הנורמלי אינו נותן בשום אופן לקבל גירסתם", כותב הרב יעקס עדס בספרו החדש. מיוחד ב'כיכר': פרקים נבחרים
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90) - הרב יעקב עדס מגלה: סודות תורת הקבלההרב יעקב עדס מגלה: סודות תורת הקבלההרב יעקב עדס8
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: על התיקונים בעולמות העליונים שנעשים על ידי לימוד התורה וקיום המצוות (ביהדות)
תורת הסוד. מרן הגר"ח קנייבסקי מעיין בספר - 'קבלה מעשית' בידיו של הגר"ח קנייבסקי'קבלה מעשית' בידיו של הגר"ח קנייבסקייוסי וייס9
הגר"ח קנייבסקי, קיבל באחרונה לידיו את סדרת ספרי ה'קבלה המעשית' של הגר"י עדס. בין הסגולות בספר: איך מגלים את זהותו של הגנב שביקר בביתכם (יהדות)
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90) - הסוד: הדרך הבטוחה בעבודת השםהסוד: הדרך הבטוחה בעבודת השםהרב יעקב עדס7
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: הקב"ה מהווה בכל רגע את הבריאה כולה, איך מיישמים זאת בעבודת השם? (יהדות, הדין)
הרב יעקב עדס (צילום: פלאש 90) - הרב יעקב עדס מגלה: סודות הנשמההרב יעקב עדס מגלה: סודות הנשמההרב יעקב עדס5
"כיכר השבת" מגיש פרק נוסף מספרו של המקובל רבי יעקב עדס. והפעם: ביאור המאמר שהקב"ה והתורה ועם ישראל הם דבר אחד, ומהי מהות נשמת היהודי? (ארץ)
הרב יעקב עדס (צילום: דובי קורן) - מיוחד: פרקים מספרו של הרב יעקב עדסמיוחד: פרקים מספרו של הרב יעקב עדסהרב יעקב עדס5
החל מהשבוע, יפרסם "כיכר השבת" פרקים מספרו של המקובל רבי יעקב עדס, העוסק ב"התקרבות להשם". והפעם: איך מתרוממים ממצב רוחני נחות? (באיצטלה)

קבלה לשבת עם הרב יעקב עדס

שיעורי הרב יעקב עדס בכיכר השבת - מדור מיוחד המוקדש לשיעורי התורה של המקובל הרב יעקב עדס. מידי שבוע מתפרסם השיעור באמונה, הלכה ומנהג.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים