עברי אנוכי  פורים  זילברשלג  ליזענסק
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארצי
י"ב באדר תשעז | 10.03.17
האנטישמיות בארה"ב תתגבר, תתגבר ותתגבר, עד שימאס ליהודים להיות נרדפים בארה"ב והם יבואו בהמוניהם לגור בארץ הקודש – מהלך אלוקי (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי3
דאע"ש לא יימחק, הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה שהוא יימחק. בכל מדינה בעולם יש דאע"ש ובכל מדינה הוא עושה סיבוכים וסכסוכים כדי שיעזבו את ארץ ישראל בשקט (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי2
האנטישמיות גוברת וגוברת וגדלה, דאע"ש נמצא בכל מקום ואי אפשר להרוס אותו. יהודים מכל העולם, כדאי לכם לברוח ולא לחכות למכה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי5
חיזבאללה ונסראללה מתנפחים כמו טווס, יקבלו מהלומות קשות מהקדוש-ברוך-הוא. צה"ל ערני מאוד ולא ייתן לנשק ותחמושת להגיע לחיזבאללה ונסראללה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי6
כל החלטות הממשלה צריכות להיות בסתר ואסור לפרסם! כל דבר הסמוי מן העין יש בו ברכה. לא צריך להתפאר, להתפרסם ולהתגאות, צריך לפעול בענווה, בשקט ובסתר (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי1
נשיא ארה"ב טראמפ הוא יושר ואמת ויעשה סדר בעולם. יש לו סיעתא דשמיא והוא ישפיע על כל העולם ויביא אותם לשלום עם ארץ ישראל. כל מה שהבטיח – יקיים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי1
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, הוא אדם ישר ואמין מאוד, מה שיש לו בלב יוצא מהפה. הוא יודע שבלי העם היהודי, בלי ארץ ישראל והעם שבתוכה, לא יתקיים העולם (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי3
לנשיא ארה"ב החדש, טראמפ, יש עבודה מרובה לעשות שלום בעולם. הנשיא היוצא עשה הרבה תקלות כדי להכשיל אותו יהיה קשה חצי השנה ואחר כך הכל יזרום (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי4
המשפט של החייל היהודי: כל ערביי העולם בהלם ובשוק, איך לא זיכו אותו. הפלסטינאים והחמאס - כולם קיבלו אגרוף ברזל לפנים, כי תכננו תוכניות קשות ביותר והכל נפל להם לרצפה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי3
בארצות הברית, גילו וכתבו כל העיתונים שהנשיא ברק אובמה בוגד. אובמה, כמו חיה פצועה, נפגע קשה מאוד שעזר להילארי קלינטון בבחירות והיא לא נבחרה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי12
היהודים בארץ ישראל, מתחילים להתעורר ולהבין שהערבים מסביבנו ובתוכנו לא רוצים שלום, רק מלחמה. גם השמאל והימין מבינים שאבו מאזן והערבים רוצים רק מלחמה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי11
הקב"ה נתן לטראמפ לעלות כדי לעשות סדר בעולם. טראמפ ופוטין אוהבים את היהודים ואומרים בליבם: 'לעם היהודי יש כוח הישרדות - אין עוד עם כזה בעולם' (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי12
היהודים בארץ ישראל צריכים להיות ערניים ולהיזהר מערבים וגויים עם סכינים, גרזנים ומשריפות. השריפות שהיו בארץ זה לא מאסונות טבע, בא"י אין אסונות טבע (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי7
הקב"ה בחר ביהודים כי הם קשיי עורף שמתעקשים להגיע לטוב ורוצים לראות במו עיניהם ניסים. כל עם ישראל צריכים לאחוז בארץ ישראל, לא לחיות באשליות (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי17
כל השריפות שקורות - הכל הצתה ממניעים לאומניים וחלק מהגויים בארץ מסוכנים יותר מהגויים שמחוץ לה. כולם יד אחת יש להם מטה, וראש המטה שהוא אבו מאזן (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי6
כל המדינות שהן נגד עם ישראל - בורא עולם מפרק את מחשבותיהן, את ביטחונן ועושה בהן כבמגדל בבל, כדי שלא יהיו בדעה אחת נגד ארץ ישראל (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי16
דונלד טראמפ הנשיא החדש, יגלה את כל הרמאויות, השוחד והנוכלות, כמה שאפשר. יש לו עבודה מרובה, לתקן את המעוות משנים קודמות (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי לפני חודש: טראמפ יבחרהרב ניר בן ארצי לפני חודש: טראמפ יבחריאיר טוקר10
עוד רבנים ומקובלים נחשפים כמי ש"חזו" מראש את בחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב. לפני כחודש, אמר הרב ניר בן ארצי על טראמפ: "בורא עולם קבע שהוא יעלה" (חדשות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי7
הגשם והסופות שהיו ביום חמישי בארץ ישראל הם מעשיו של בורא עולם, שפתח את הברכה ואת הדרך לכניסת החורף והתחלתו, סימן ברכה לחיים טובים ולחורף טוב (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי17
בורא עולם החליט מי ייבחר לנשיא - זה שיעזור ליהודים בא"י. הוא ינקה אותו מכל הקליפות ויעשה אותו 'חדש'. הוא ישנא את היהודים בארה"ב ויגרש אותם ויאהב את היהודים בא"י (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי7
חמאס, הפלסטינים ואבו מאזן לא רוצים שלום. הם עושים הצגה כאילו הם רוצים וממשיכים להכניס טילים לרצועת עזה, תחמושת לכפרים הערביים בתוך ומחוץ לא"י (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי7
בורא עולם מזהיר: לא להתגרות בארץ הקודש. לא לגעת בסנטימטר אחד. 'מי שייגע וירצה להקים מדינה פלסטינית, אני אכה בנגעים קשים ביותר!' (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי2
כל מי שמרמה את ישראל, גונב פטנטים או קונה עסקים מישראל, הקדוש-ברוך-הוא יהפוך לו את העסק שקנה להפסד לעולמים, לא יישאר לו מהעסק כלום (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי5
ארה"ב נמצאת במתח נוראי, מי יהיה הנשיא. הקב"ה החליט מי הוא יהיה. מי שיאהב את ארץ ישראל הקדושה, יגן עליה ולא ידבר על מדינה פלסטינית – הוא ינהיג (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי
בארה"ב יעלה מנהיג שיאהב את היהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה ולא את היהודים שגרים בארצות הברית. אף פעם לא היו מועמדים כאלה, הקב"ה כבר בחר מי יהיה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי8
בעזה ממשיכים לחפור בטירוף מנהרות, מנהרה מתחת למנהרה, שתי קומות, כדי לבלבל. הקב"ה ייתן להם רעידת אדמה, שכל המנהרות יתמוטטו עליהם (המסר השבועי)

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים