יניב בן..  גד אלבז  חנן בן ארי  הרב מוצפי
מהות חנוכה: סוד כוחה של מצוות נר חנוכהמהות חנוכה: סוד כוחה של מצוות נר חנוכה
א' בטבת תשעז | 30.12.16
מה טמון במצווה זו שעל ידה זוכים למשאלת הלב המפעמת בקרב כל הורה בישראל - בנים תלמידי חכמים? ובמה נתייחדה מצווה זו שזוכה להידור מירבי בכל בית בישראל? (חנוכה)
הושענא רבה, ארכיון - מה מהותו של הושענא רבה? הרב בליקשטיין מסבירמה מהותו של הושענא רבה? הרב בליקשטיין מסבירהרב אברהם בליקשטיין6
אחרי כל הבניה של כל הפרטים הקטנים שמהם מורכב האדם השלם הגיע הזמן להרכיב את הכל לעשותו כדבר אחד וכחפצא חדא. הרב אברהם בליקשטיין מסביר מה מהותו של יום הושענא רבה (יהדות)
לימוד תורה בסוכה.. אילוסטרציה - שלום בית ופרנסה: הסגולות לישיבה בסוכהשלום בית ופרנסה: הסגולות לישיבה בסוכההרב יוסף חיים אוהב ציון7
לרגל ימי חג הסוכות, הרב יוסף חיים אוהב ציון, בטור מיוחד ל"כיכר השבת" על כל הסגולות הנפלאות שזוכים על ידי ישיבת הסוכה, בהם: שלום בית, פרנסה וגידול בנים (יהדות, סוכות)
הרשימה: היכן תחגגו שמחת בית השואבה?הרשימה: היכן תחגגו שמחת בית השואבה?כיכר השבת בשיתוף יהודה פריד10
עם זמרים חסידים או מזרחיים, בישיבות, או בחצרות הקודש - יש לכם את כל האפשרויות לחגוג את סוכות כמו שצריך. אספנו לכם את רשימת האירועים היומית. והיא ממש מקפיצה (סוכות)
הידור או גוזמה? לולב הענק באורך 2.70 מ'הידור או גוזמה? לולב הענק באורך 2.70 מ'כיכר השבת21
בבית הכנסת הירושלמי נדהמו מהלולב שהביא אחד המתפללים באורך של כמעט שלוש מטר. הלולב הייחודי גורר כמובן תשומת לב רבה והפך לאטרקציה • צפו במדידה (סוכות)
'כל נדרי' ב'אור אלחנן' עם הגרמ"מ חדש
ימי סליחות'כל נדרי' ב'אור אלחנן' עם הגרמ"מ חדש

אלפי תלמידים נפרדו השנה מרבם הנערץ, הגאון רבי משה מרדכי חדש זצ"ל, ראש ישיבת "אור אלחנן". צפו בתיעוד נדיר שנחשף ב"כיכר השבת" מתפילת "כל נדרי" בישיבה (יהדות)

צער על אובדן הצדיקים - סגולה לכפרת עוונות
ימי סליחותצער על אובדן הצדיקים - סגולה לכפרת עוונות

העניין להזיל דמעה על פטירת הצדיקים נדב ואביהוא דווקא ביום הכיפורים, שהרי הבכייה תבוא ע"י התבוננות בגדלותם וצדקותם והכרה במעשיהם של צדיקים אלו (יהדות, יום כיפור)

"ושמחת בחגך": גרסת הסוכה של מוטי הלר
סוכות"ושמחת בחגך": גרסת הסוכה של מוטי הלר

הצייר והמאייר מוטי הלר בחר לקשט את דפנות הסוכה שלו בצורה לא שגרתית אך אמנותית להפליא, ציור קיר ענק של המשפחה המוזיקלית. צפו בתהליך הציור ובתוצאה (סוכות)

הרשימה: שמחות בית השואבה בחג הסוכות
סוכותהרשימה: שמחות בית השואבה בחג הסוכות

שמחות בית השואבה ברחבי הארץ, בחצרות חסידים והאדמו"רים, בהיכלי הישיבות ובבתי המדרש • כל המידע והפרטים כדי שתוכלו לחגוג ולשמוח כראוי בחג הסוכות (בארץ)

חגי ישראל

חגי ישראל ומועדים בכיכר השבת - כתבות צבע ותוכן בנושאי חגים ומועדים של העם היהודי. הכל על ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פורים, פסח ושבועות ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
הרב עמיהוד סלומון
הרב עמיהוד סלומון
שאלה רֵטוֹרִית
י"ד בניסן תשעו4
הנקראים
המדוברים