גור  אורן חזן
גרוש טען כי נסחט באיומי 'סנדק' - אך נדחהגרוש טען כי נסחט באיומי 'סנדק' - אך נדחהישי כהן1
תושב חיפה ניסה לבטל את הסכם הגירושין בטענה כי נסחט על ידי אשתו לאחר שאיימה להפעיל נגדו 'סנדק' של משפחת פשע ידועה בצפון שיחסל אותו, אך טענתו נדחתה (חדשות)
התחזית: גשם בצפון, יתפשט בהדרגה למרכזהתחזית: גשם בצפון, יתפשט בהדרגה למרכזכיכר השבת3
רגע לפני הסערה החורפית, היום (חמישי) יחל לרדת גשם לפרקים בצפון הארץ והוא יתפשט בהדרגה למרכז. הגשם יהיה מלווה בסופות רעמים. הרוחות יתחזקו בהדרגה (מזג האוויר)
ההיערכות ל"סערה החורפית" • כל הפרטיםההיערכות ל"סערה החורפית" • כל הפרטיםכיכר השבת3
כוחות החירום וההצלה לצד הרשויות המקומיות וגורמים נוספים משלימים את היערכותם לקראת ה"סערה החורפית" שתפקוד החל מהערב את אזורנו • כל הפרטים וההנחיות (ארץ)
ארכיון - בפעם הרביעית היום: רקטה שוגרה לישראלבפעם הרביעית היום: רקטה שוגרה לישראלכיכר השבת1
תושבי יישובי עוטף עזה מביעים חשש מהמצב החדש אליו הם נכנסים, לדבריהם "לא יתכן שצה"ל יאפשר מצב טפטוף שרק בנס לא גבה נפגעים". צה"ל: "הג'יהאד מאחורי הירי" (חדשות)
מונית שירות, ארכיון - מהדלת האחורית - תחבורה ציבורית בשבתמהדלת האחורית - תחבורה ציבורית בשבתכיכר השבת6
משרד התחבורה הציג לציבור לעיון את תכנית 117 קווי מוניות השירות החדשים והמשודרגים בישראל. יישום הרפורמה, יביא להפעלת תחבורה ציבורית בשבתות באזורים נרחבים (חדשות)
ילדים עזתיים מתחממים ליד מדורה ממחסור בחשמל - הרש"פ תחזור לשלם על החשמל בעיר עזההרש"פ תחזור לשלם על החשמל בעיר עזהדניאל הרץ1
המאבק בין חמאס לאש"ף הביא להפסקת זרם החשמל ומימונו בידי הרשות הפלסטינית. לנוכח המצב בעזה ורצונו של אש"ף לשפר את תדמיתם הרשות תחזור לממן את החשמל (בארץ)
אילוסטרציה - תשלומי ה"תיכוניות" - שערורייה או הכרח?תשלומי ה"תיכוניות" - שערורייה או הכרח?כיכר השבת18
העלייה שחלה במספר הישיבות התיכוניות החרדיות, מעוררת ביתר שאת את שאלת גובה התשלום - המופקע למדי - שנדרשים להעביר הורי התלמידים במקומות הללו (אקטואליה)
פצצת מרגמה - באמצע היום: פצמ"רים שוגרו מעזה לישראלבאמצע היום: פצמ"רים שוגרו מעזה לישראלאלי רוטמן1
הטרוריסטים מפגינים תעוזה הולכת וגוברת, עם שיגור נוסף - בפעם השניה בסך הכל, בשעות היום - של פצמ"רים לעבר ישראל. בנס אין נפגעים, אף שלא הושמעה כל אזעקה (בארץ)
השקר של חמאס: שליט בתמונות "חדשות"השקר של חמאס: שליט בתמונות "חדשות"אלי רוטמן8
ארגון הטרור חמאס החליט היום לפרסם תמונות, אותן הוא הציג כ"חדשות", בהן נראה החייל החטוף גלעד שליט מתקופת שהותו בשבי בעזה - אך תוך זמן קצר התברר השקר. צפו (ארץ)
משרד ראש הממשלה - עוד פרשה: חשד להטיית מכרז במשרד רה"מעוד פרשה: חשד להטיית מכרז במשרד רה"מאלי רוטמן
זה כמה שבועות שבמשטרה מתקיימת בדיקה בחשדות להטיית מכרזים במשרד החשוב במדינה - משרד ראש הממשלה. על פי מידע משטרתי, בפרשה מעורבים גם בכירים (חדשות, בארץ)
התחזית: היום - התחממות, מחר תחל סערההתחזית: היום - התחממות, מחר תחל סערהכיכר השבת2
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם התחממות קלה. בבוקר יירד גשם מקומי בצפון הארץ. מחר וביום שישי צפוי להיות גשום וסוער בכל הארץ, בחרמון יירד שלג (בארץ)
חורף ירושלמי: סיור מצולם ברחובות הבירהחורף ירושלמי: סיור מצולם ברחובות הבירהצילום: חיים גולדברג3
החורף סוף סוף הגיע לישראל, הגשמים שטפו את הרחובות, הציפו את חלקם - והקור הגביר את עוצמתו בבירה ירושלים. הצלם חיים גולדברג מגיש גלריה: ירושלים של חורף (גלריות)
ביטן בצאתו מהחקירה האחרונה - התפתחות משמעותית בחקירת פרשת ביטןהתפתחות משמעותית בחקירת פרשת ביטןכיכר השבת3
התפתחות משמעותית נרשמה בחקירת הפרשה בה נחקר יו"ר הקואליציה לשעבר, ח"כ דוד ביטן, בחשד לשוחד שקיבל בעיריית ראשון לציון, אך לא ניתן לפרט מעבר לכך (בארץ)
עלייה להר הבית - מזעזע: 25,628 יהודים דתיים עלו להר הביתמזעזע: 25,628 יהודים דתיים עלו להר הביתאלי רוטמן66
עלייה עקבית בכמות האנשים המחשיבים עצמם לדתיים - כולל מעט "חרדים" - שעלו ב-2017 להר הבית, וחטאו בעבירה שעונשה עלול להיות כרת: "נפרץ הסכר אצל החרדים" (בארץ)
מפגן של חמאס בעזה - חמאס במסר לישראל: 'המצב בעזה יתפוצץ'חמאס במסר לישראל: 'המצב בעזה יתפוצץ'אלי רוטמן
בעוד צה"ל, בגיבוי השר ליברמן, מסתפק שוב ושוב בתגובה רפה על ירי הרקטות והפצמ"רים מעזה לישראל, חמאס דווקא משגר לישראל מסר מרתיע מפני תגובה קשה לכך (אקטואליה)
דוד שמרון ומיקי גנור - גנור העיד: פניתי לדוד שומרון למנוע עסקהגנור העיד: פניתי לדוד שומרון למנוע עסקהדניאל הרץ
נציג טיסנקרופ בישראל המשמש כעד מדינה טען בעדותו כי השתמש בעו"ד דוד שמרון כדי לעצור עסקת צוללות עם מספנות בדרום קוריאה לטובת העסקה עם הגרמנים (חדשות)
יהודה גליק ספד לאשתו: כל מה ששלי - שלךיהודה גליק ספד לאשתו: כל מה ששלי - שלךדניאל הרץ6
רעייתו של חבר הכנסת יהודה גליק, יפה גליק ע"ה, הובאה למנוחות בהר המנוחות בגבעת שאול בירושלים, בהשתתפות רבים ממכריה ומהעולם הפוליטי. בעלה ובנה ספדו לה (בארץ)
התחזית: רגיעה בגשמים; בסוף השבוע - גשוםהתחזית: רגיעה בגשמים; בסוף השבוע - גשוםכיכר השבת1
מזג האוויר היום יירגע מעט וצפויה התחממות קלה וגשם מקומי קל בלבד. לקראת יום חמישי צפויה שוב מערכת גשמים משמעותית. הכנרת עלתה ביממה האחרונה חצי ס"מ (בארץ)
החודש האחרון: השחון ביותר מאז  1999החודש האחרון: השחון ביותר מאז 1999כיכר השבת3
הנתונים שהגיעו מהשירות המטאורולוגי מראים כי כמויות הגשמים היו מעטות לעיתים אף בחצי מהממוצע בחודשי דצמבר. המצב אף גרם לשר החקלאות לארגן תפילה בכותל שבחסדי שמיים נענתה וגשמי ברכה החלו לרדת (בארץ)
השיפוצים במושב. ניתן לראות את ההבדל שבין שתי החצרות - שיפוצים בתפרח: הבטיחות והיושר לא בראששיפוצים בתפרח: הבטיחות והיושר לא בראשכיכר השבת11
השנה 2018 ועדיין אנו נתקלים בסיפורים ששייכים לימים עברו. תושבי המושב החרדי תפרח שעובר שיפוץ לאחר שנות הזנחה מלינים על שחיתות והתנהלות לא בטיחותית (בארץ)
הגר"ד לאו בתפילה לצד מיטת המאבטח - שיפור משמעותי במצב  המאבטח הפצועשיפור משמעותי במצב המאבטח הפצועדניאל הרץ10
מבית החולים שערי צדק נמסר כי חל שיפור משמעותי במצבו הרפואי של המאבטח אשר אלמליח שנפצע באורח אנוש בפיגוע הדקירה בתחנה המרכזית בירושלים (חדשות בארץ)
חגיגת בר מצווה. אילוסטרציה - מחריד: החתן נפל על הראש ונפצע קשהמחריד: החתן נפל על הראש ונפצע קשהכיכר השבת19
חגיגת בר המצווה נגדעה בשיאה לאחר שפעלול שנערך עם חתן בר המצווה במהלך הריקודים הביא לנפילתו על הראש ופציעתו. הזמר אלירן אלבז מבקש: "תתפללו עליו" (חדשות)
עאהד תמימי בבית המשפט - עאהד תמימי ואמה הואשמו בבית המשפטעאהד תמימי ואמה הואשמו בבית המשפטאלי רוטמן15
הסרטון שהסעיר את המדינה, בו נראתה הנערה הפלסטינית הרעשנית תוקפת ומשפילה חיילים, הבשיל היום בבית המשפט לכדי כתב אישום חמור. גם אמה שלה הואשמה (חדשות בארץ)
כלא קציעות - מפקד כלא קציעות הושעה מתפקידו ויפוטרמפקד כלא קציעות הושעה מתפקידו ויפוטרדניאל הרץ
נציבת בתי הסוהר החליטה על השעיה זמנית מיידית ופתיחה בהליך לפיטורי מפקד בית סוהר קציעות, בשל תלונות של אנשי הצוות בדבר התעמרות ושימוש לרעה בסמכותו (חדשות בארץ)
רכב ששקע בשלולית בחיפה - גשמים בכל הארץ; הצפות בחיפה ואשקלוןגשמים בכל הארץ; הצפות בחיפה ואשקלוןדניאל הרץ4
הגשמים העזים שירדו ביממה האחרונה גרמו להצפות בעיקר במפרץ חיפה ובעיר אשקלון. כמה רכבים נלכדו בתוך שלוליות או נסחפו במי הגשמים אך נהגיהם חולצו ללא פגע (בארץ)
בית כנסת בנהריה נשרף; ספרי התורה ניזוקובית כנסת בנהריה נשרף; ספרי התורה ניזוקוכיכר השבת1
שריפה פרצה בצהריים בבית כנסת בנהריה, לוחמי האש חילצו את ספרי התורה וכיבו את הלהבות. אדם אחד כבן 60 נפגע באורח קל משאיפת עשן כשניסה לכבות את האש (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גביר
מי אשם בפסיקות בג"צ נגד הדת? // דעה
כ"ב באלול תשעז25
נתניהו וכדורגל. אילוסטרציה - חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
אסף ביננשטוק
חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
י"ד באלול תשעז8
אוהד שקד-מנדלבוים
אוהד שקד-מנדלבוים
החרדים חייבים להתעורר // טור מיוחד
ט' באלול תשעז9