שטיסל  סורוצקין  אברהם פריד  קול ברמה
אילוסטרציה - מכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםמכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםאלי רוטמן10
אהרון טולנפלד, משה גליק ורחל אלבוים, נעצרו לחקירה בחשד לעבירות מס בהיקף של עשרות מיליוני שקלים במכירה ושיווק של קרקעות ליד העיר החרדית מודיעין עילית (חרדים)
אילוסטרציה - גם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםגם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםאלי רוטמן
בעוד כשלושה שבועות יכנסו לתוקפן תקנות חדשות שיאפשרו להעביר נפטר מביתו, גם בזמנים שה'חברה קדישא' סגורה - ללא כל עלות. בשבת, יוקצה לשם כך 'גוי של שבת' (חדשות)
אילוסטרציה - קשיש בן 90 טייל ברמת הגולן ונפל לתעלהקשיש בן 90 טייל ברמת הגולן ונפל לתעלהאלי רוטמן1
קבוצה של תיירים מבוגרים מארצות הברית הגיעו לביקור בתל סאקי, ובמהלך הסיור איבד כנראה אחד התיירים את הכרתו ונפל לתעלת תל סאקי שבדרום רמת הגולן (אקטואליה, בארץ)
הרכב של הפלסטיני החשוד - פלסטיני ניסה לחמוק משוטרים והחביא סכיןפלסטיני ניסה לחמוק משוטרים והחביא סכיןאלי רוטמן1
לוחמי מג"ב באזור יהודה הציבו מחסום יזום ביציאה מהכפר יטא, כשלפתע הבחינו ברכב חשוד שנהגו ניסה לחמוק מהמקום דרך יציאה אחרת. בחיפוש ברכבו נמצאה סכין (בארץ)
משאית לאחר פיגוע דריסה. אילוסטרציה - גנב משאית ודהר איתה בדרך לפיגוע דריסהגנב משאית ודהר איתה בדרך לפיגוע דריסהאלי רוטמן1
כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד הערבי שתכנן לדרוס חיילים בטרמפיאדות עם משאית אותה גנב זמן קצר קודם לכן. רק בנס הוא נעצר בישי שוטרים שהוזעקו בגלל נהיגתו הפראית (בארץ)
לוקה בנפשו נתן גט - לפני שהפך ללא כשירלוקה בנפשו נתן גט - לפני שהפך ללא כשירכיכר השבת2
אישה שבעלה לקה בנפשו ואושפז במוסד פסיכיאטרי קיבלה השבוע גט בסיוע אגף העגונות בהנהלת בתי הדין הרבניים, זאת בטרם הפך ללא כשיר למתן גט - בשל מצבו (אקטואליה)
מאבטחי הרכבת הקלה בירושלים משתלטים על מפר סדר - מאבטחים יעכבו חשודים תוך שימוש בכוחמאבטחים יעכבו חשודים תוך שימוש בכוחאלי רוטמן2
צו חדש צפוי להרחיב את סמכויות המאבטחים במקומות הומי אדם, והם יורשו לדרוש מאזרחים להזדהות, לעכב חשודים עד להגעת המשטרה ואף להשתמש בכוח בהתאם לצורך (בארץ)
קברו של רבי נחמן באומן. ארכיון - מאמצים להעלאת קברו של רבי נחמן לארץמאמצים להעלאת קברו של רבי נחמן לארץכיכר השבת47
דיפלומטים ישראליים פנו לממשלת אוקראינה בבקשה להעלות את עצמות רבי נחמן מברסלב לישראל, כך חשף שילה פריד בגל"צ. בממשלה הגיבו: "הקבר הוא נכס היסטורי לאומי" (ארץ)
אילוסטרציה - פועלי בניין השליכו אבנים על גן ילדים במרכזפועלי בניין השליכו אבנים על גן ילדים במרכזכיכר השבת2
שני פועלי בניין עוכבו לחקירה לאחר שהשליכו אבני בניה על גן ילדים בגבעתיים. "בבוקר שני פועלים זרקו אבנים על הגננות, ועשו להן תנועות מגונות" סיפרה אחת האמהות (חדשות, ארץ)
קנאביס. אילוסטרציה - קנאביס נמצא בגופו של תינוק כבן שנהקנאביס נמצא בגופו של תינוק כבן שנהכיכר השבת13
הורים הביאו את בנם, תינוק כבן שנה, לחדר המיון בביה"ח 'הדסה הר הצופים', כשהוא ישנון ואפאטי. בדיקה מהירה שערכו הרופאים מצאה קנאביס בגופו של התינוק (אקטואליה)
לאה גולדין וגדעון לוי - אם שכולה תקפה את גדעון לוי: "תלך מפה"אם שכולה תקפה את גדעון לוי: "תלך מפה"אלי רוטמן15
דיון על עצרת הזיכרון לרבין שנערכה אמש, התדרדר לחילופי דברים חריפים בין לאה גולדין לבין עיתונאי השמאל הקיצוני גדעון לוי - שלא נותר חייב והשיב לה במלים קשות (חדשות)
המים לא יוזלו - תעריפי המים והביוב לא יירדו בזמן הקרובתעריפי המים והביוב לא יירדו בזמן הקרובאלי רוטמן1
המהלך שהיה אמור להביא להפחתת תעריפי המים ולייעול הטיפול בנושא, יידחה כנראה בשל לחצים פוליטיים של רשויות מקומיות, שהצעד לא מתאים להן בשנת בחירות (חדשות, ארץ)
מנדלבליט ונתניהו - מנדלבליט: 'אני מותקף, תגנו עלי בתקשורת'מנדלבליט: 'אני מותקף, תגנו עלי בתקשורת'אלי רוטמן
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט פונה באופן חסר תקדים לקולגות מהתחום המשפטי ומבקש את סיועם מול לעמדותיו - הנוגדות את הצע"ח לטובת הנחקר נתניהו (בארץ)
אלי ביתאן בפ"ת: 'אתם מפחידים אותם'. צפואלי ביתאן בפ"ת: 'אתם מפחידים אותם'. צפוישראל כהן11
העיתונאי החרדי אלי ביתאן נאם בעצרת נגד השחיתות בכיכר גורן בפתח תקווה, והזכיר בדבריו את מנהיגותו של משה רבינו, והחמיא למפגינים שהגיעו לכיכר זו הפעם החמישים. צפו (ארץ)
אזריה בבית המשפט עם הוריו - ליברמן לריבלין: הענק חנינה לאלאור אזריהליברמן לריבלין: הענק חנינה לאלאור אזריהדניאל הרץ1
שר הביטחון פנה במכתב לנשיא המדינה ראובן ריבלין וביקש ממנו להיענות לבקשת החנינה של החייל היורה אלאור אזריה • "אלאור ומשפחתו שילמו מחיר אישי ומשפחתי כבד" (חדשות)
פרשת הצוללות: 2 מקורבים לנתניהו עוכבופרשת הצוללות: 2 מקורבים לנתניהו עוכבודניאל הרץ
המשטרה עיכבה הבוקר לחקירה שני עורכי דין בכירים, המקורבים מאוד לראש הממשלה נתניהו, במסגרת חקירת תיק 3000. אחד מהם הוא עו"ד דוד שמרון, שנחקר בעבר (חדשות)
בנימין ושרה נתניהו - דיווח: יועצת רה"מ ביקשה לסדר ג'וב לתובעתדיווח: יועצת רה"מ ביקשה לסדר ג'וב לתובעתכיכר השבת6
העובדת החרדית, שירה רבן, שתבעה את שרה נתניהו קיבלה הצעת עבודה ממנכ"ל הדואר. ב'ידיעות אחרונות' דווח כי רבקה פאלוך היא זו שעומדת מאחורי ההצעה (חדשות, בארץ)
גפנים בגוש עציון - התחזית: התחממות קלה, לקראת הערב גשםהתחזית: התחממות קלה, לקראת הערב גשםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן התחממות קלה, עומס חום קל יורגש בעמקי המזרח והערבה. לקראת הלילה ירד גשם מקומי בצפון וייתכן שגם לאורך מישור החוף (חדשות בארץ)
העצרת בכיכר רבין, הערב - יהודה משי זהב: "בדיוק על זה רחל מבכה"יהודה משי זהב: "בדיוק על זה רחל מבכה"שאול כהנא54
יו"ר זק"א יהודה משי זהב נאם במהלך העצרת לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין: "רצח של כל אדם באשר הוא, הוא רצח. על אחת כמה וכמה רצח של מנהיג, של ראש ממשלה" (בארץ)
הדיסקים המיסיונרים שמופצים - הקמפיין המיסיונרי הרחב נמשך במלא העוזהקמפיין המיסיונרי הרחב נמשך במלא העוזkikar.co.il בשיתוף יד לאחים3
נמשך הקמפיין המיסיונרי חסר התקדים של הפצת מאות אלפי תקליטורים; יד לאחים מגיב במלחמת מנע הסברתית ורבת זרועות כלי תקשורת פנו מיוזמתם ליד לאחים והציעו לפרסם חינם מודעת אזהרה שתחשוף את המזימה המיסיונרית ותקרא להמון העם להשמיד את התקליטורים (בארץ)
מג'דל שמס - תושב מג'דל שמס נפצע מזליגת ירי נשק קלתושב מג'דל שמס נפצע מזליגת ירי נשק קלדניאל הרץ
שוב זליגת ירי לעבר ישראל אך הפעם מדובר בנשק קל שהביא לפציעתו של תושב היישוב הדרוזי מג'דל שמס הסמוך לגבול של רמת הגולן הסורית. כוננות בגבול הצפון (צבא וביטחון)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת ויראזמני כניסת ויציאת שבת פרשת ויראכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
מערת קשת - תחזית: מעונן חלקית, לקראת הצהריים גשםתחזית: מעונן חלקית, לקראת הצהריים גשםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית ללא שינוי ניכר בטמפרטורות החל משעות אחר הצהריים ייתכנו גשמים מקומיים מלווים בסופות רעמים. הגשם יימשך בשבת (בארץ)
בית ראש הממשלה - הצעת העבודה המפתיעה לעובדת שתבעההצעת העבודה המפתיעה לעובדת שתבעהדניאל הרץ6
העובדת החרדית שתבעה את שרה נתניהו וטענה כי התעמרה בה בעת עבודתה בבית ראש הממשלה הציגה הודעה ממנכ"ל הדואר שפנה אליה כדי לתת לה עבודה (בארץ)
שילם 7 מיליון ש"ח על קרקע - וגילה כי נעקץשילם 7 מיליון ש"ח על קרקע - וגילה כי נעקץכיכר השבת
נהג מונית מאזור רחובות חשוד כי הונה רוכשי קרקעות בהיקף של מיליונים. החשוד שמכחיש כל קשר נעצר. על פי הערכות המשטרה, הוא אמור היה לשלשל לכיסו מאות אלפי ש"ח (ארץ)
מפעל מילוי שמנים ערבי זייף תעודות כשרותמפעל מילוי שמנים ערבי זייף תעודות כשרותישי כהן7
בפעילות שנערכה על ידי מפקחי היחידה הארצית במפעל למילוי שמנים השוכן בכפר ברטעה נתפסו סלילי מדבקות רבים מאוד ועליהן סימוני כשרות אשר נמצאו מזויפים (חדשות, בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גביר
מי אשם בפסיקות בג"צ נגד הדת? // דעה
כ"ב באלול תשעז20
נתניהו וכדורגל. אילוסטרציה - חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
אסף ביננשטוק
חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
י"ד באלול תשעז8
אוהד שקד-מנדלבוים
אוהד שקד-מנדלבוים
החרדים חייבים להתעורר // טור מיוחד
ט' באלול תשעז9
הנקראים
המדוברים