ישי ריבו  הרב עובדיה  נתניהו  משפחת גרוס
הרב שלמה בניזרי - שלמה בניזרי החליט: לא מבקש משפט חוזרשלמה בניזרי החליט: לא מבקש משפט חוזרישי כהן20
לאחר דיון עם פרקליטיו סביב סערת עד המדינה משה סלע שהודה כי שיקר בעדותו ושלמה בניזרי חף מפשע, החליט השר לשעבר - בעצת משפחתו - שלא לדרוש משפט חוזר (חדשות)
גילה גמליאל הלילה בשכם - כ-1500 מתפללים נכנסו לקבר יוסף בשכםכ-1500 מתפללים נכנסו לקבר יוסף בשכםדניאל הרץ1
לקראת פורים: כ-1500 בני אדם הלילה להתפלל בקבר יוסף בעיר שכם, ביניהם השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל. השרה: "לכולם צריכה להינתן הזכות להיות כאן" (חדשות בארץ)
הפגנה נגד נתניהו. ארכיון - ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתותב-6 צעדים: כך נבער את השחיתותמתי הורוביץ4
יש כאלה שרוצים לצאת להפגנות. המונים ברחובות, אלפים, מליונים. יש כאלה שרוצים וועדת חקירה ממלכתית, להדיח ראש ממשלה, לפטר את חיות. אבל אלו פתרונות לא ריאליים. מה כן? מתי הורוביץ מעלה כמה נקודות (דעות)
נשיאת העליון השופטת אסתר חיות. ארכיון - השופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהםהשופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהםיוסף ויצמן, עו"ד78
יש לנו מערכת משפט שניתן להתגאות בה. להתגאות במקצועותיה ולהתגאות ביושרה. על כולנו לקחת אחריות ולתת גיבוי למערכת המשפט גם בשעותיה הקשות (טורים)
יהודה גליק: לא מתלהב מהשיר "אני מאמין"יהודה גליק: לא מתלהב מהשיר "אני מאמין"כיכר השבת10
"אני לא מתלהב מהשיר הזה, לא מתחבר למילותיו, לא מתחבר למנהג לשיר אותו אחרי התקווה" כתב חבר הכנסת הדתי בחשבון הטוויטר שלו ועורר סערה (חדשות, בארץ)
עאהד תמימי, בת דודתו של הנער שנפגע - קרב הגרסאות בין צה"ל למשפחת תמימיקרב הגרסאות בין צה"ל למשפחת תמימיכיכר השבת4
מתאם פעולות השטחים סתר את טענת משפחת תמימי כי בנה נפצע מכדור גומי, ולאחר פרסום תמונה מצילום סיטי נאלץ להבהיר: "הצגנו את גרסאות המשפחה" (חדשות, בארץ)
השלכת אפרוחים: מסיבת פורים שיצאה משליטההשלכת אפרוחים: מסיבת פורים שיצאה משליטהכיכר השבת3
תלמידי התיכון "איבדו את הראש" והצוות החינוכי נאלץ להתערב והביא להפסקת האירוע המכוער. המשטרה פתחה בחקירת האירוע (בארץ)
תיעוד התאונה - 4 נערות דתיות צילמו סרטון לפורים - ונדרסו4 נערות דתיות צילמו סרטון לפורים - ונדרסואלי רוטמן39
בעת שהנערות חצו כביש כחלק מהפקת סרטון פנימי לפורים, הגיח מולן רכב ודרס אותן. המצלמה, שהמשיכה לפעול, קלטה כמובן את הרגע המפחיד בו הן עפות באוויר • צפו (אקטואליה)
זירת התאונה הלילה - משאית אחת חונה - 2 הרוגים ב-2 תאונותמשאית אחת חונה - 2 הרוגים ב-2 תאונותכיכר השבת2
לפני כשלושה שבועות, ביום רביעי, נהרג רוכב אופנוע שהתנגש במשאית חונה ברחוב מוטה גור בבאר שבע. הלילה נהרגה צעירה בת 19, לאחר שהתנגשה באותה משאית (ארץ)
תמר פוגל - תמר פוגל תובעת 400 מיליון שקל כפיצוייםתמר פוגל תובעת 400 מיליון שקל כפיצוייםדניאל הרץ13
תמר פוגל בת ה-19 ושני אחיה שנותרו אף הם מהטבח המחריד בבית המשפחה לפני 7 שנים הגישו תביעת ענק נגד הרוצחים, הרשות הפלסטינית והחזית העממית (חדשות בארץ)
תחזית: גשמים בצפון ובמרכז עד הצהרייםתחזית: גשמים בצפון ובמרכז עד הצהרייםכיכר השבת
לאחר לילה גשום, הגשם ימשיך גם במהלך הבוקר וייפסק רק בשעות הצהריים. בימי הפורים צפוי להיות נעים ובהיר אם כי ביום שישי צפויה התקררות בטמפרטורות (חדשות בארץ)
זירת התאונה - בת 20 התנגשה במשאית חונה ונהרגהבת 20 התנגשה במשאית חונה ונהרגהכיכר השבת3
צעירה כבת 20 נהרגה לפנות בוקר (שלישי) לאחר שהתנגשה במשאית חונה ברחוב מוטה גור פינת המלכים בבאר שבע. הצעירה נלכדה ברכב וחולצה כשהיא ללא רוח חיים (חדשות)
מתנדבי זק"א ת"א. - מתנדבי זק"א ת"א פקדו את בתי העלמיןמתנדבי זק"א ת"א פקדו את בתי העלמיןkikar.co.il בשיתוף זק"א
בסיום היום השתתפו מתנדבי זק"א ת"א בסעודת המצווה שערכה חברה קדישא ת"א יפו אשר הזמינה את המתנדבים שעושים לילות כימים למען שמירת כבוד הנפטר (חדשות, שיווקי)
כוחות הביטחון בהר הבית, לאחר פיגוע הירי הקודם - ערבים ישראלים תכננו פיגוע ירי בהר הביתערבים ישראלים תכננו פיגוע ירי בהר הביתכיכר השבת4
3 מחבלים, תושבי אום אל פאחם, נעצרו לאחרונה בידי השב"כ שסיכל כך את תוכניתם לבצע טבח על הרב הבית באמצעות פיגוע ירי כמותו כבר עשה בעבר ערבי ישראלי אחר (חדשות)
כונני הרפואה ליד מקום הנפילה - נפלה בחדר המדרגות החשוך ונפצעה קשהנפלה בחדר המדרגות החשוך ונפצעה קשהאלי רוטמן
ברחוב הרב קוק בבני ברק אירעה הבוקר הפסקת חשמל, והבניינים הוחשכו. באותה שעה ירדה אישה מביתה, נפלה מספר מדרגות ונפצעה קשה. נבדק קשר בין המקרים (חדשות)
ארי הרו - ארי הרו יעיד נגד נתניהו גם ב'תיק 4000'ארי הרו יעיד נגד נתניהו גם ב'תיק 4000'דניאל הרץ3
ראש הסגל לשעבר של ראש הממשלה, שחתם על הסכם עד מדינה יעיד נגד נתניהו גם בתיק 4000 בנוסף לתיק 1000 ו-2000. נתניהו עצמו צפוי להיחקר ביום שישי (חדשות בארץ)
התחזית: גשם מקומי ירד ברוב חלקי הארץהתחזית: גשם מקומי ירד ברוב חלקי הארץכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה מעונן עד מעונן חלקית וגשם מקומי ירד ברוב חלקי הארץ ובלילה הוא יתחזק בעיקר בצפון ובמרכז. הגשם ייפסק רק ביום שלישי לקראת הצהריים (חדשות בארץ)
אלוביץ וחפץ, העצורים בפרשה - בעקבות ההתכתבות: עצורי "פרשת בזק" יבקשו להשתחררבעקבות ההתכתבות: עצורי "פרשת בזק" יבקשו להשתחררכיכר השבת18
ההתכתבות השערורייתית בין השופטת לחוקר מעוררת טלטלה במערכת המשפטית. השופט המחליף בתיק ידון הבוקר בבקשת ששת העצורים ב"פרשת בזק" להשתרר מיידית בעקבות ההתכתבות (בארץ)
השופטת והחוקר תיאמו עמדות בתיק 4000השופטת והחוקר תיאמו עמדות בתיק 4000דניאל הרץ26
שופטת בית המשפט רונית פוזננסקי-כץ תיאמה לכאורה עמדות טרם הדיון בהארכת המעצר של בכירי בזק עם חוקר הרשות לניירות ערך באמצעות תכנת וואטסאפ (חדשות בארץ)
זירת השריפה הבוקר בבית וגן - שריפה ברמת בית שמש א': הבניין פונה כולושריפה ברמת בית שמש א': הבניין פונה כולוכיכר השבת
שריפה בבניין מגורים ברחוב נחל דולב ברמת בית שמש א', הביא לפינויים של כל המשפחות מהבניין. כוחות ההצלה והכיבוי נמצאים במקום. בחסדי שמים אין נפגעים (בארץ)
האם בכיכר ספרא ייכנעו לטרור הכנסייתי? - הכנסיות מחריפות את המאבק בעיריית י-םהכנסיות מחריפות את המאבק בעיריית י-םדניאל הרץ
במשך שנים התעלמו הכנסיות מהחוק ולא שילמו ארנונה על נכסים עסקיים שברשותם. כשבעירייה החליטו לגבות את החוב הודיעו הכנסיות על סגירת כנסיית הקבר בפני תיירים (בארץ)
דייג בחוף עזה. אילוסטרציה - פלסטיני נהרג מירי צה"ל; שני חבריו נעצרופלסטיני נהרג מירי צה"ל; שני חבריו נעצרואלי רוטמן1
כוח צה"ל ביצע נוהל מעצר חשוד לעבר כלי שיט חשוד בצפון רצועת עזה שחרג מהשטח המותר לדיג. כתוצאה מכך נפגעו מספר פלסטינים, ומותו של אחד מהם נקבע בהמשך (חדשות)
ראש הממשלה בנימין נתניהו - מועד חקירת נתניהו בפרשה החדשה - פוריםמועד חקירת נתניהו בפרשה החדשה - פוריםאלי רוטמן4
התעקשותו של ראש הממשלה לדחות את מועד חקירתו הראשונה ב'תיק 4000' עד לאחר שובו מארה"ב בעוד מספר שבועות, לא צלחה. מועד החקירה נקבע לשישי הקרוב (בארץ)
בניין הנגרייה לפני שפונה - אושר תקציב למתווה הבנייה ב'נתיב האבות'אושר תקציב למתווה הבנייה ב'נתיב האבות'דניאל הרץ
הממשלה אישרה פה אחד תקציב למתווה בנייה של 350 יחידות דיור ביישוב נתיב האבות. מדובר בצעד שיסדיר בסופו של דבר את היישוב שצפוי להתפנות בעוד כחודש (בארץ)
לקראת התחפושות: גשם חזק צפוי ביום ג'לקראת התחפושות: גשם חזק צפוי ביום ג'כיכר השבת
ילדי בתי הספר מתחפשים במסיבות הפורים ביום שלישי אך מזג האוויר צפוי להיות חורפי וגשום ממש. על פי התחזית הגשם יתחיל כבר מחר ויימשך עד ליום שלישי בצהריים (בארץ)
מעצר חשוד בשוד בבני ברק. אילוסטרציה - ארבעה שודדים אלימים נעצרו בבני ברקארבעה שודדים אלימים נעצרו בבני ברקאלי רוטמן1
מעצרם של 4 צעירים, בני 17.5 עד 26, ששדדו בשבוע שעבר אופניים חשמליים מרוכביהן, תוך איומים בוטים והפעלת אלימות שכללה התזת גז פלפל, יוארך בבית המשפט (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
השופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהם
י"ב באדר תשעח78
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
העם לא מטומטם // דוד רוזנטל
ז' באדר תשעח23