גוגל  אברהם פריד  ליפא  הפגנה
רגעי הפאניקה. רכבי העבריינים עולים באש - ניסיון החיסול באשדוד: "כמו טיל גראד וירוט"ניסיון החיסול באשדוד: "כמו טיל גראד וירוט"אלי רוטמן3
תושבי רובע י"א מתקשים להירגע מהפאניקה שאירעה הבוקר, בפיצוץ פלילי של כלי רכב, סמוך לבית ספר, בו נפצעו 2 עבריינים. בהמשך אותר רכב שנמלט מהזירה - והוצת (בארץ)
חציית הדרוזים את הגבול לסוריה - נעצרו הדרוזים שפרצו את הגבול הסורי וחצונעצרו הדרוזים שפרצו את הגבול הסורי וחצואלי רוטמן
לבית המשפט יובאו שבעה מתושבי הכפרים הדרוזים בגולן, החשודים כי תקפו שוטרים, הזיקו לגדר המערכת בגבול סוריה וחצו אותו כדי לסייע לאחיהם המותקפים בצד השני (חדשות)
צפו: רימון הלם מושלך ע"י עבריין בבני ברקצפו: רימון הלם מושלך ע"י עבריין בבני ברקאלי רוטמן2
המשטרה פתחה בחקירת אירוע, פלילי ככל הנראה, של זריקת רימון הלם אמש לעבר בית מגורים בבני ברק. מצלמות אבטחה במקום תיעוד את השלכת הרימון בידי רוכב אופנוע. צפו (בארץ)
שני פצועים בפיצוץ רכב בחניון בניין באשדודשני פצועים בפיצוץ רכב בחניון בניין באשדודדניאל הרץ
רכב התפוצץ ועלה באש בחניית בניין מגורים באשדוד. כתוצאה מהפיצוץ עלו באש עוד כמה רכבים ונפגעו שני בני אדם באורח קל עד בינוני. כוחות הכיבוי השתלטו על האש (חדשות, בארץ)
קיבוץ אדמית בצפון - התחזית: בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורותהתחזית: בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות וללא חשש לגשם. מחר ובהמשך השבוע, צפויה ירידה קלה בטמפרטורות וייתכן גשם מקומי (חדשות בארץ)
עו"ד יצחק מולכו - עו"ד יצחק מולכו - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללותעו"ד יצחק מולכו - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללותכיכר השבת1
48 שעות לאחר שעוכב לחקירה ניתן לפרסם כי עורך הדין יצחק מולכו, בן ה-72, מקורבו ואיש סודו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושליחו לעניינים מדיניים - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללות (בארץ)
לשכת תעסוקה. ארכיון - אושר סופית: החוק שייטיב עם מובטליםאושר סופית: החוק שייטיב עם מובטליםישי כהן2
הערב אושרה סופית בכנסת הצעת החוק הקובעת כי לא תיפגע זכאותם של מובטלים שיחפשו עבודה באופן עצמאי במשך 3 חודשים מיום סיום העבודה הקודמת (חדשות, בארץ)
מרזל חוגג, ארכיון - העדים לא הגיעו והאישום נגד מרזל נמחקהעדים לא הגיעו והאישום נגד מרזל נמחקדניאל הרץ
פעיל הימין ברוך מרזל רשם היום שוב ניצחון בבית המשפט כאשר האישום נגדו על תקיפה חבלנית נמחק לחלוטין לאחר שהעדים לא הגיעו בפעם השלישית לבית המשפט (בארץ)
הביטוח לאומי מודה: בזבזנו 600 מיליון ש"חהביטוח לאומי מודה: בזבזנו 600 מיליון ש"חדניאל הרץ8
ממלא מקום מנכ"ל הביטוח הלאומי, רמי גראור, הציג בכנסת דו"ח פנימי שקבע כי פרויקט המחשוב של הארגון הוקפא בגלל כשל ניהולי חמור ורוב הסכום שהושקע בו הלך לטמיון (בארץ)
אילוסטרציה - 50 תלמידות נזקקות לחילוץ מהעמק הנעלם50 תלמידות נזקקות לחילוץ מהעמק הנעלםדניאל הרץ2
טיול של בית ספר הפך לאירוע חילוץ כאשר לקראת הסיום נתקלו התלמידות ומורותיהן בקשיים. יחידת החילוץ שומרון ובקעת הירדן נמצאת כבר בשטח כדי לחלצן (חדשות בארץ)
האם, התינוק והשוטרים - פעוט ננעל ברכב וחולץ לידי אמו המבוהלתפעוט ננעל ברכב וחולץ לידי אמו המבוהלתאלי רוטמן8
במשטרה התקבלה שיחה של אם מבוהלת, שדיווחה כי בנה הפעוט, בן חצי שנה, ננעל ברכבה הפרטי והיא לא מצליחה לפתוח אותו, שוטרים מיהרו למקום וחילצו אותו ללא פגע (ארץ)
אמהות שכולות - מול נתניהו - אמה של אדל - לנתניהו: מחכים לאסון הבא?אמה של אדל - לנתניהו: מחכים לאסון הבא?אלי רוטמן
המשפחות השכולות, המוחות לאחרונה על תקצוב חסר למיגון ביו"ש תוך הפרת הבטחות קודמות, הגיעו היום לכנסת ופנו ישירות אל ראש הממשלה בנימין נתניהו • צפו (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - מכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםמכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםאלי רוטמן10
אהרון טולנפלד, משה גליק ורחל אלבוים, נעצרו לחקירה בחשד לעבירות מס בהיקף של עשרות מיליוני שקלים במכירה ושיווק של קרקעות ליד העיר החרדית מודיעין עילית (חרדים)
אילוסטרציה - גם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםגם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםאלי רוטמן
בעוד כשלושה שבועות יכנסו לתוקפן תקנות חדשות שיאפשרו להעביר נפטר מביתו, גם בזמנים שה'חברה קדישא' סגורה - ללא כל עלות. בשבת, יוקצה לשם כך 'גוי של שבת' (חדשות)
אילוסטרציה - קשיש בן 90 טייל ברמת הגולן ונפל לתעלהקשיש בן 90 טייל ברמת הגולן ונפל לתעלהאלי רוטמן1
קבוצה של תיירים מבוגרים מארצות הברית הגיעו לביקור בתל סאקי, ובמהלך הסיור איבד כנראה אחד התיירים את הכרתו ונפל לתעלת תל סאקי שבדרום רמת הגולן (אקטואליה, בארץ)
הרכב של הפלסטיני החשוד - פלסטיני ניסה לחמוק משוטרים והחביא סכיןפלסטיני ניסה לחמוק משוטרים והחביא סכיןאלי רוטמן1
לוחמי מג"ב באזור יהודה הציבו מחסום יזום ביציאה מהכפר יטא, כשלפתע הבחינו ברכב חשוד שנהגו ניסה לחמוק מהמקום דרך יציאה אחרת. בחיפוש ברכבו נמצאה סכין (בארץ)
משאית לאחר פיגוע דריסה. אילוסטרציה - גנב משאית ודהר איתה בדרך לפיגוע דריסהגנב משאית ודהר איתה בדרך לפיגוע דריסהאלי רוטמן1
כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד הערבי שתכנן לדרוס חיילים בטרמפיאדות עם משאית אותה גנב זמן קצר קודם לכן. רק בנס הוא נעצר בישי שוטרים שהוזעקו בגלל נהיגתו הפראית (בארץ)
לוקה בנפשו נתן גט - לפני שהפך ללא כשירלוקה בנפשו נתן גט - לפני שהפך ללא כשירכיכר השבת2
אישה שבעלה לקה בנפשו ואושפז במוסד פסיכיאטרי קיבלה השבוע גט בסיוע אגף העגונות בהנהלת בתי הדין הרבניים, זאת בטרם הפך ללא כשיר למתן גט - בשל מצבו (אקטואליה)
מאבטחי הרכבת הקלה בירושלים משתלטים על מפר סדר - מאבטחים יעכבו חשודים תוך שימוש בכוחמאבטחים יעכבו חשודים תוך שימוש בכוחאלי רוטמן2
צו חדש צפוי להרחיב את סמכויות המאבטחים במקומות הומי אדם, והם יורשו לדרוש מאזרחים להזדהות, לעכב חשודים עד להגעת המשטרה ואף להשתמש בכוח בהתאם לצורך (בארץ)
קברו של רבי נחמן באומן. ארכיון - מאמצים להעלאת קברו של רבי נחמן לארץמאמצים להעלאת קברו של רבי נחמן לארץכיכר השבת47
דיפלומטים ישראליים פנו לממשלת אוקראינה בבקשה להעלות את עצמות רבי נחמן מברסלב לישראל, כך חשף שילה פריד בגל"צ. בממשלה הגיבו: "הקבר הוא נכס היסטורי לאומי" (ארץ)
אילוסטרציה - פועלי בניין השליכו אבנים על גן ילדים במרכזפועלי בניין השליכו אבנים על גן ילדים במרכזכיכר השבת2
שני פועלי בניין עוכבו לחקירה לאחר שהשליכו אבני בניה על גן ילדים בגבעתיים. "בבוקר שני פועלים זרקו אבנים על הגננות, ועשו להן תנועות מגונות" סיפרה אחת האמהות (חדשות, ארץ)
קנאביס. אילוסטרציה - קנאביס נמצא בגופו של תינוק כבן שנהקנאביס נמצא בגופו של תינוק כבן שנהכיכר השבת13
הורים הביאו את בנם, תינוק כבן שנה, לחדר המיון בביה"ח 'הדסה הר הצופים', כשהוא ישנון ואפאטי. בדיקה מהירה שערכו הרופאים מצאה קנאביס בגופו של התינוק (אקטואליה)
לאה גולדין וגדעון לוי - אם שכולה תקפה את גדעון לוי: "תלך מפה"אם שכולה תקפה את גדעון לוי: "תלך מפה"אלי רוטמן15
דיון על עצרת הזיכרון לרבין שנערכה אמש, התדרדר לחילופי דברים חריפים בין לאה גולדין לבין עיתונאי השמאל הקיצוני גדעון לוי - שלא נותר חייב והשיב לה במלים קשות (חדשות)
המים לא יוזלו - תעריפי המים והביוב לא יירדו בזמן הקרובתעריפי המים והביוב לא יירדו בזמן הקרובאלי רוטמן1
המהלך שהיה אמור להביא להפחתת תעריפי המים ולייעול הטיפול בנושא, יידחה כנראה בשל לחצים פוליטיים של רשויות מקומיות, שהצעד לא מתאים להן בשנת בחירות (חדשות, ארץ)
מנדלבליט ונתניהו - מנדלבליט: 'אני מותקף, תגנו עלי בתקשורת'מנדלבליט: 'אני מותקף, תגנו עלי בתקשורת'אלי רוטמן
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט פונה באופן חסר תקדים לקולגות מהתחום המשפטי ומבקש את סיועם מול לעמדותיו - הנוגדות את הצע"ח לטובת הנחקר נתניהו (בארץ)
אלי ביתאן בפ"ת: 'אתם מפחידים אותם'. צפואלי ביתאן בפ"ת: 'אתם מפחידים אותם'. צפוישראל כהן11
העיתונאי החרדי אלי ביתאן נאם בעצרת נגד השחיתות בכיכר גורן בפתח תקווה, והזכיר בדבריו את מנהיגותו של משה רבינו, והחמיא למפגינים שהגיעו לכיכר זו הפעם החמישים. צפו (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גביר
מי אשם בפסיקות בג"צ נגד הדת? // דעה
כ"ב באלול תשעז20
נתניהו וכדורגל. אילוסטרציה - חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
אסף ביננשטוק
חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
י"ד באלול תשעז8
אוהד שקד-מנדלבוים
אוהד שקד-מנדלבוים
החרדים חייבים להתעורר // טור מיוחד
ט' באלול תשעז9