גפני  דרעי  יהודה משי..  חברון
בבית הדין: ביקורת על תביעת שרה נתניהובבית הדין: ביקורת על תביעת שרה נתניהודניאל הרץ2
נשיא בית הדין לעבודה אילן אברהמי נזף באנשי התביעה נגד שרה נתניהו, עורכי דינה של שירה רבן ואמר כי ניסוח התביעה אינו ענייני ועושה רושם שהוא נועד לאזניים אחרות (בארץ)
המתגרש הסדרתי עוגן ע"י אשתו השמיניתהמתגרש הסדרתי עוגן ע"י אשתו השמיניתכיכר השבת13
מתגרש סדרתי, שבר את השיא כאשר התגרש בפעם השמינית, אלא שדווקא הגט השמיני נתקל בקושי לאחר שאשתו השמינית עיגנה אותו, עד שנאות לפצות אותה (בארץ)
לחץ מיסיונרי על האישה. אילוסטרציה - למרות לחץ מיסיונרי: "הניחו לי למות כיהודייה"למרות לחץ מיסיונרי: "הניחו לי למות כיהודייה"kikar.co.il בשיתוף יד לאחים9
פניה מיוחדת שהגיעה ליד לאחים סיפרה על מיסיונריות שנטפלו לעולה חדשה מאיטליה. חודש לאחר שפעילת יד לאחים דוברת איטלקית החלה להיפגש עמה – חלה תפנית מצערת והעולה פונתה לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה. מכאן החל מרוץ נגד הזמן בניסיון למנוע את המרת דתה (בארץ)
דוד שמרון ומיקי גנור - גנור לדוד שמרון: "היית צריך לקבל 20%"גנור לדוד שמרון: "היית צריך לקבל 20%"דניאל הרץ3
עד המדינה מיקי גנור עומת עם עו"ד דוד שמרון שעל פי החשד קידם את העסקה תמורת כסף. גנור הטיח האשמות בשמרון שמצדו הכחיש את הדברים מכל וכל (חדשות, בארץ)
מנדלבליט בנאומו אמש - מנדלבליט: עברו הצעות - למרות התנגדותימנדלבליט: עברו הצעות - למרות התנגדותידניאל הרץ
היועץ המשפטי לממשלה הלין בנאום שנשא כי הממשלה העבירה כמה הצעות חוק שהוא התנגד אליהם דוגמת חוק ההמלצות של המשטרה וחוק שינוי בחירת היועצים (בארץ)
ראש הממשלה בנימין נתניהו - נתניהו שלח מכתב ניחומים על הרב רוזן ז"לנתניהו שלח מכתב ניחומים על הרב רוזן ז"לישראל כהן3
ראש הממשלה בנימין נתניהו שלח מכתב תנחומים לרבנית שלומית רוזן אלמנת הרב ישראל רוזן ז"ל • "תנחומיי על האבדה הגדולה ואני בטוח שתעבירו את מורשתו הייחודית" (חדשות)
בנייה ליד צפת - התחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, גשם קלהתחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, גשם קלכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן ירידה קלה בטמפרטורות וגשם קל יירד לפרקים מהצפון עד צפון הנגב. ייתכנו סופות רעמים והחל מהצהריים יש חשש לשטפונות במדבר יהודה (חדשות בארץ)
מערכת החינוך תושבת? - החל ממחר: שיבושים ושביתות במערכת החינוך הכלליהחל ממחר: שיבושים ושביתות במערכת החינוך הכלליכיכר השבת
קמפיין שקידם ארגון המורים להעלאת שכרם של המורים בישראל לא נשא פרי, וכעת מאיים יו"ר הארגון כי יכריז על סכסוך עבודה. משרד האוצר בתגובה תקף את היו"ר רן ארז באופן אישי (חדשות)
צבי בר בכניסתו לכלא - ראש עיריית רמת גן לשעבר שוחרר מהכלאראש עיריית רמת גן לשעבר שוחרר מהכלאדניאל הרץ1
צבי בר, שהורשע בעבירות שחיתות של שוחד, הלבנת הון ושיבוש הליכי חקירה היה אמור לרצות עונש מאסר של 3 שנים אך הוא נקצב ע"י הנשיא ל-15 חודשים בלבד (חדשות בארץ)
תלמידי 'שובו' בלימודם. ארכיון - מנכ"ל רשת 'שובו': אנחנו ניצבים בעידן חדשמנכ"ל רשת 'שובו': אנחנו ניצבים בעידן חדשאלי רוטמן
תחת הכותרת 'מנהלי בתי הספר כמנהיגים', נפתחה הסדנה השנתית להעמקת שדרוג וחיזוק פעילות הקירוב במוסדות החינוך של רשת 'שובו'. המנכ"ל, פרס את משנתו (אקטואליה)
חיים תנעמי. כבר לא חשוד - נעצר בחשד שזרק את אשתו למוות - וזוכהנעצר בחשד שזרק את אשתו למוות - וזוכהאלי רוטמן1
החשדות הסתיימו בתיק סגור: הפרקליטות מודיעה היום על סגירת התיק נגד חיים תנעמי שנעצר לפני חצי שנה בחשד שרצח את ורד קרמסקוי, בהשלכתה מרכבו אל הכביש (בארץ)
דגלי החמאס שנתפסו ברשותו - גניבה - כנקמה: פרץ לדירות בי-ם ותכנן פיגועגניבה - כנקמה: פרץ לדירות בי-ם ותכנן פיגועאלי רוטמן1
גנב משועפאט שפרץ לעשרות דירות עשה זאת כנקמה על מאסר שני אחיו - כך נחשף בהצהרת תובע שהוגשה נגדו היום. בהמשך אף תכנן לבצע פיגוע נגד כוחות הביטחון (בארץ)
רגעי הפאניקה. רכבי העבריינים עולים באש - ניסיון החיסול באשדוד: "כמו טיל גראד וירוט"ניסיון החיסול באשדוד: "כמו טיל גראד וירוט"אלי רוטמן3
תושבי רובע י"א מתקשים להירגע מהפאניקה שאירעה הבוקר, בפיצוץ פלילי של כלי רכב, סמוך לבית ספר, בו נפצעו 2 עבריינים. בהמשך אותר רכב שנמלט מהזירה - והוצת (בארץ)
חציית הדרוזים את הגבול לסוריה - נעצרו הדרוזים שפרצו את הגבול הסורי וחצונעצרו הדרוזים שפרצו את הגבול הסורי וחצואלי רוטמן
לבית המשפט יובאו שבעה מתושבי הכפרים הדרוזים בגולן, החשודים כי תקפו שוטרים, הזיקו לגדר המערכת בגבול סוריה וחצו אותו כדי לסייע לאחיהם המותקפים בצד השני (חדשות)
צפו: רימון הלם מושלך ע"י עבריין בבני ברקצפו: רימון הלם מושלך ע"י עבריין בבני ברקאלי רוטמן2
המשטרה פתחה בחקירת אירוע, פלילי ככל הנראה, של זריקת רימון הלם אמש לעבר בית מגורים בבני ברק. מצלמות אבטחה במקום תיעוד את השלכת הרימון בידי רוכב אופנוע. צפו (בארץ)
שני פצועים בפיצוץ רכב בחניון בניין באשדודשני פצועים בפיצוץ רכב בחניון בניין באשדודדניאל הרץ
רכב התפוצץ ועלה באש בחניית בניין מגורים באשדוד. כתוצאה מהפיצוץ עלו באש עוד כמה רכבים ונפגעו שני בני אדם באורח קל עד בינוני. כוחות הכיבוי השתלטו על האש (חדשות, בארץ)
קיבוץ אדמית בצפון - התחזית: בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורותהתחזית: בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות וללא חשש לגשם. מחר ובהמשך השבוע, צפויה ירידה קלה בטמפרטורות וייתכן גשם מקומי (חדשות בארץ)
עו"ד יצחק מולכו - עו"ד יצחק מולכו - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללותעו"ד יצחק מולכו - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללותכיכר השבת1
48 שעות לאחר שעוכב לחקירה ניתן לפרסם כי עורך הדין יצחק מולכו, בן ה-72, מקורבו ואיש סודו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושליחו לעניינים מדיניים - הוא החשוד שנחקר בפרשת הצוללות (בארץ)
לשכת תעסוקה. ארכיון - אושר סופית: החוק שייטיב עם מובטליםאושר סופית: החוק שייטיב עם מובטליםישי כהן2
הערב אושרה סופית בכנסת הצעת החוק הקובעת כי לא תיפגע זכאותם של מובטלים שיחפשו עבודה באופן עצמאי במשך 3 חודשים מיום סיום העבודה הקודמת (חדשות, בארץ)
מרזל חוגג, ארכיון - העדים לא הגיעו והאישום נגד מרזל נמחקהעדים לא הגיעו והאישום נגד מרזל נמחקדניאל הרץ
פעיל הימין ברוך מרזל רשם היום שוב ניצחון בבית המשפט כאשר האישום נגדו על תקיפה חבלנית נמחק לחלוטין לאחר שהעדים לא הגיעו בפעם השלישית לבית המשפט (בארץ)
הביטוח לאומי מודה: בזבזנו 600 מיליון ש"חהביטוח לאומי מודה: בזבזנו 600 מיליון ש"חדניאל הרץ8
ממלא מקום מנכ"ל הביטוח הלאומי, רמי גראור, הציג בכנסת דו"ח פנימי שקבע כי פרויקט המחשוב של הארגון הוקפא בגלל כשל ניהולי חמור ורוב הסכום שהושקע בו הלך לטמיון (בארץ)
אילוסטרציה - 50 תלמידות נזקקות לחילוץ מהעמק הנעלם50 תלמידות נזקקות לחילוץ מהעמק הנעלםדניאל הרץ2
טיול של בית ספר הפך לאירוע חילוץ כאשר לקראת הסיום נתקלו התלמידות ומורותיהן בקשיים. יחידת החילוץ שומרון ובקעת הירדן נמצאת כבר בשטח כדי לחלצן (חדשות בארץ)
האם, התינוק והשוטרים - פעוט ננעל ברכב וחולץ לידי אמו המבוהלתפעוט ננעל ברכב וחולץ לידי אמו המבוהלתאלי רוטמן8
במשטרה התקבלה שיחה של אם מבוהלת, שדיווחה כי בנה הפעוט, בן חצי שנה, ננעל ברכבה הפרטי והיא לא מצליחה לפתוח אותו, שוטרים מיהרו למקום וחילצו אותו ללא פגע (ארץ)
אמהות שכולות - מול נתניהו - אמה של אדל - לנתניהו: מחכים לאסון הבא?אמה של אדל - לנתניהו: מחכים לאסון הבא?אלי רוטמן
המשפחות השכולות, המוחות לאחרונה על תקצוב חסר למיגון ביו"ש תוך הפרת הבטחות קודמות, הגיעו היום לכנסת ופנו ישירות אל ראש הממשלה בנימין נתניהו • צפו (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - מכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםמכרו קרקעות לחרדים והעלימו מס במליוניםאלי רוטמן10
אהרון טולנפלד, משה גליק ורחל אלבוים, נעצרו לחקירה בחשד לעבירות מס בהיקף של עשרות מיליוני שקלים במכירה ושיווק של קרקעות ליד העיר החרדית מודיעין עילית (חרדים)
אילוסטרציה - גם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםגם בשבת: נפטרים יוצאו מביתם ללא תשלוםאלי רוטמן
בעוד כשלושה שבועות יכנסו לתוקפן תקנות חדשות שיאפשרו להעביר נפטר מביתו, גם בזמנים שה'חברה קדישא' סגורה - ללא כל עלות. בשבת, יוקצה לשם כך 'גוי של שבת' (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גביר
מי אשם בפסיקות בג"צ נגד הדת? // דעה
כ"ב באלול תשעז20
נתניהו וכדורגל. אילוסטרציה - חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
אסף ביננשטוק
חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
י"ד באלול תשעז8
אוהד שקד-מנדלבוים
אוהד שקד-מנדלבוים
החרדים חייבים להתעורר // טור מיוחד
ט' באלול תשעז9