ישי ריבו  מלך..  נתניהו  ברסלב
בוקר עם עדר פרות ברמת הגולן - התחזית: חם ויבש ואביך ברוב חלקי הארץהתחזית: חם ויבש ואביך ברוב חלקי הארץכיכר השבת1
מזג האוויר היום ימשיך להיות חם, יבש ואביך ברוב חלקי הארץ. לקראת הצהריים יתחיל להיכנס אוויר קריר ולח יותר בהדרגה. ביום חמישי גל החום יגיע לשיאו ויורגש שרב (חדשות בארץ)
דבריו של אלוף הפיקוד - אלוף הפיקוד: "חמאס משחק משחק מסוכן"אלוף הפיקוד: "חמאס משחק משחק מסוכן"אלי רוטמן
בנאום פומבי, לא רחוק מעזה, התייחס היום אלוף איל זמיר לשלל המטלות בפניו עומד צה"ל, מול ארגון הטרור חמאס, ואף פרס את תוכנית המכשול התת קרקעי נגד מנהרות. צפו (ארץ)
הילד הנוהג - הג'יפ נעצר לבדיקה ונהגו התגלה כילד בן 10הג'יפ נעצר לבדיקה ונהגו התגלה כילד בן 10אלי רוטמן11
"לא האמנו כשראינו ילד קטן אוחז בהגה הג'יפ, כאילו זה דבר טבעי עבורו, וכל זאת כשסבו יושב לצדו ומאפשר לו לנהוג", מתארים השוטרים את המחזה שנתקלו בו אמש • צפו (בארץ)
מצטייני נשיא האוניברסיטה הפתוחה. - הפתוחה: עלייה בסטודנטים החרדים המצטייניםהפתוחה: עלייה בסטודנטים החרדים המצטייניםkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה1
בטקס מצטייני נשיא של האוניברסיטה הפתוחה הפתיעו סטודנטים חרדים במספרם הגבוה: פי שלושה משיעורם באוניברסיטה. בין מקבלי אות ההצטיינות: חרדיות שקיבלו תואר בפסיכולוגיה, חרדי חסידי שקיבל תואר במדעי המחשב. נתונים מרשימים במוסד הגדול ביותר להשכלה גבוהה (בארץ, שיווקי)
ניר חפץ בבית המשפט צילום: ירון ברנר - דרמה בפרשיות נתניהו: ניר חפץ חתם על הסכם עד מדינהדרמה בפרשיות נתניהו: ניר חפץ חתם על הסכם עד מדינהאלי רוטמן26
ניר חפץ, יועצו לשעבר של נתניהו שנעצר בפרשת בזק, חתם על הסכם עד מדינה עם הפרקליטות גם בשאר הפרשיות, ומסר הקלטות של נתניהו ורעייתו • בתמורה לכך, הוא קיבל חסינות מלאה (ארץ)
זירת הפיגוע - פיגוע הדריסה בעכו: מעצר המחבל הוארךפיגוע הדריסה בעכו: מעצר המחבל הוארךאלי רוטמן1
בית משפט השלום בעכו האריך לפני זמן קצר בעשרה ימים את מעצרו של נהג הג'יפ, ערבי ישראלי, שביצע אתמול את פיגוע הדריסה הכפול בעכו, בו נפצעו חיילים ושוטר (חדשות, בארץ)
תיעוד ההתפרצות האלימה - תושב טייבה התפרץ בב"ב עם מוט ברזל. צפותושב טייבה התפרץ בב"ב עם מוט ברזל. צפואלי רוטמן7
פקח של עיריית בני ברק שרשם דו"ח תנועה לתושב טייבה ששהה בעיר, הותקף על ידו ככל הנראה עם מוט ברזל וספג איומים על חייו. היום הוא הובא לבית המשפט - ונכלא (בארץ)
ניר חפץ במגעים לחתימת הסכם עד מדינהניר חפץ במגעים לחתימת הסכם עד מדינהדניאל הרץ6
על פי הדיווח ב-ynet, ניר חפץ, ששימש כיועץ התקשורת הקרוב של משפחת נתניהו, שוקל בצורה רצינית לחתום על הסכם עד מדינה בפרשת תיק 4000 - תיק בזק (חדשות בארץ)
איתן צפריר - החשוד הנוסף בתיק 4000: איתן צפרירהחשוד הנוסף בתיק 4000: איתן צפרירדניאל הרץ
צפריר ששימש כראש המטה במשרד התקשורת מטעם נתניהו נחקר אף הוא בתיק 4000. צפריר היה בתפקיד טרם מינויו של פילבר ועזב את המשרד עם הגעתו של עד המדינה (חדשות)
עמק החולה - התחזית: חם ויבש מהרגיל לעונה, ייתכן אובךהתחזית: חם ויבש מהרגיל לעונה, ייתכן אובךכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם ויבש מהרגיל לעונה, ייתכן אובך. המשך השבוע צפוי להיות אף הוא חם מהרגיל וביום חמישי גל החום יגיע לשיאו ויורגשו תנאי שרב ברוב חלקי הארץ (בארץ)
רובי ריבלין: "פתרון נושא הגיוס - לא בכפייה"רובי ריבלין: "פתרון נושא הגיוס - לא בכפייה"ישי כהן7
"זו לא הממשלה הראשונה שהסוגיה הנפיצה הזו מערערת את יציבותה" אמר הנשיא בכנס השנתי של מועצת העיתונות. "לא ניתן לפתור את סוגיית הגיוס בכפייה, אלא רק בהסדר" (בארץ)
הדריסה הקשה - תיעוד: המחבל הדורס העיף את החייל באווירתיעוד: המחבל הדורס העיף את החייל באוויראלי רוטמן7
תיעוד של פיגוע הדריסה בעכו, בו נפצעו חיילים ושוטר, מראה את המחבל שנהג בג'יפ דורס במכוון את אנשי כוחות הביטחון, כשאת אחד מהם הוטח בקרקע לאחר שהועף באוויר (חדשות)
זירת הפיגוע - שוטר ו-2 חיילים נפצעו בפיגוע דריסה בעכושוטר ו-2 חיילים נפצעו בפיגוע דריסה בעכואלי רוטמן1
שני חיילים ושוטר נפצעו היום, לאחר שרכב הנהוג בידי מחבל דרס אותם. הדורס, ערבי ישראלי, נורה ונפצע באורח בינוני עד קשה, ופונה עם הנדרסים לבית החולים בעיר (חדשות, בארץ)
הפקקים בירושלים, הבוקר - ירושלים נצורה: פקקי ענק ונהגים מתוסכליםירושלים נצורה: פקקי ענק ונהגים מתוסכליםאבי רבינא15
שינויים בתנועה בכבישים המרכזיים בירושלים, בעקבות העבודות בפרויקט הכניסה לעיר, גרמו לפקקי ענק ולנהגים מתוסכלים שנתקעו שעות בכבישים. וברקת? טס לחו"ל (בארץ)
האביב פה? אירוסים ברמת הנגב - התחזית: התחממות נוספת, חם ויבש מהרגילהתחזית: התחממות נוספת, חם ויבש מהרגילכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם ויבש מהרגיל לעונה עם עלייה נוספת בטמפרטורות. רק ביום שלישי לקראת הצהריים צפויה מעט התקררות אך כרגע לא נראים גשמים באופק (חדשות בארץ)
אריה דרעי - דרעי אישר  הקלות למסתננים מאריתריאה ומסודןדרעי אישר הקלות למסתננים מאריתריאה ומסודןקובי רוזן9
שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי אישר הקלות למסתננים מאריתריאה ומסודן, אשר אינם נכללים במהלך היציאה מרצון (חדשות)
לוחם מג"ב השליך רימון לעבר זוג עם תינוקלוחם מג"ב השליך רימון לעבר זוג עם תינוקקובי רוזן8
לוחם משמר הגבול תועד כשהוא משליך רימון לעבר זוג פלסטיני עם תינוק בכפר בורין שבשומרון • המשטרה בתגובה: "הסרטון מציג תמונה חלקית וערוכה" • צפו בוידאו (משטרה)
החוקרים מגיעים לבית ראש הממשלה, היום - חקירת רה"מ הסתיימה; בתכנון - עימות מביךחקירת רה"מ הסתיימה; בתכנון - עימות מביךאלי רוטמן4
הסתיימה חקירתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו במעונו הרשמי, ב'תיק 4000'. רעייתו שרה, שהגיע למסירת עדות בלהב, שמעה מהחוקרים: "את חשודה בשוחד" (חדשות בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת כי תשאזמני כניסת ויציאת שבת פרשת כי תשאכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
בנימין ושרה נתניהו - בני הזוג נתניהו נחקרים לראשונה - במקבילבני הזוג נתניהו נחקרים לראשונה - במקבילאלי רוטמן8
זה עוד לא קרה: ראש הממשלה ורעייתו יושבים כעת מול חוקרי המשטרה, ונאלצים לספק תשובות בתיק 4000, בו הם חשודים במתן הטבות כספיות בתמורה לסיקור תקשורתי חיובי (בארץ)
מאות קראו את המגילה בקבר יהושע בן נוןמאות קראו את המגילה בקבר יהושע בן נוןדניאל הרץ1
מאות בקריאת מגילה הלילה - בקבר יהושע בן נון - בכפר כיפל חארס שבשומרון. הכניסה נעשתה בחסות צה"ל שאישר ואיבטח את הכניסה אל מתחם הקבר • צפו בתיעוד (בארץ)
כך שימחו את הילדים המטופלים בדיאליזה • צפוכך שימחו את הילדים המטופלים בדיאליזה • צפוכיכר השבת1
המחלקות בבית החולים לילדים 'שניידר' ובמחלקת הילדים בבית החולים 'שערי צדק', לבשו חג לכבוד חג הפורים והשמחה היתה גדולה בזכות מתנדבי 'תקוה ומרפא' • צפו (בארץ)
בני ברק: נער נכווה מנפץ מצבו מוגדר  בינוניבני ברק: נער נכווה מנפץ מצבו מוגדר בינונידניאל הרץ4
כוחות ההצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנער שנפצע באורח בינוני ליד הישיבה בה הוא לומד מפיצוץ צעצוע מסוכן. הנער פונה לבית החולים להמשך טיפול רפואי (חדשות בארץ)
ב"מתנות לאביונים", תחשבו על התמונות הללוב"מתנות לאביונים", תחשבו על התמונות הללוצילום: חיים גולדברג5
רגע לפני שאתם זורקים כמה שקלים לקבצן בדרך לקריאת המגילה ואומרים "הנה, יצאתי ידי חובת מתנות לאביונים", כנסו לגלריה שתיעד חיים גולדברג ברחובות ירושלים ומעניקה הצצה לחיים הבלתי נסבלים של האביונים בישראל שנת 2018 (בארץ)
ירי חי ובעיטות: תיעוד חדש מההרג ביריחוירי חי ובעיטות: תיעוד חדש מההרג ביריחואלי רוטמן36
בתיעוד חדש שמפיץ ארגון בצלם, נחשף חלק מהתקרית האלימה בין חייל צה"ל לפלסטיני ביריחו בשבוע שעבר, בה האחרון מצא את מותו - לאחר שהוכה בעודו פצוע • צפו (ארץ)
התחזית: התחממות קלה, בפורים יהיה נאההתחזית: התחממות קלה, בפורים יהיה נאהכיכר השבת2
מזג האוויר היום, תענית אסתר, יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם התחממות קלה. בימי הפורים צפוי מזג האוויר להיות נאה ותורגש עלייה קלה נוספת במידות החום בעיקר בהרים (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
השופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהם
י"ב באדר תשעח78
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
העם לא מטומטם // דוד רוזנטל
ז' באדר תשעח23