גד אלבז  גפני  אורן חזן  מזג אויר
רצועת עזה תחובר לחשמל - משפחת גולדין תוקפתרצועת עזה תחובר לחשמל - משפחת גולדין תוקפתכיכר השבת
את ההחלטה קיבל שר האנרגיה בשיתוף הגורמים הרלוונטיים לאחר שהרשות הביעה הסכמה לשלם את מלא הסכום עבור החשמל. משפחת גולדין "זו איוולת שמדינת ישראל מפקירה פעם אחר פעם את החיילים ששלחה לקרב.(בארץ)
טייטל - "המחבל היהודי": שחררו אותי לברית של בני"המחבל היהודי": שחררו אותי לברית של בניאלי רוטמן20
יעקב (ג'ק) טייטל שהודה והורשע ברצח מכוון ואכזרי של שני פלסטינים, ומרצה בשל כך שני מאסרי עולם, מבקש להשתחרר לשבת הקרובה כדי להשתתף בברית שתיערך לתינוקו (בארץ)
הגר"ד לאו - והמכתב התקיף - הרה"ר הגר"ד לאו נגד היועץ המשפטי: 'נקעה נפשי ממנו'הרה"ר הגר"ד לאו נגד היועץ המשפטי: 'נקעה נפשי ממנו'ישי כהן14
הרב הראשי לישראל מודיע במכתב רשמי, כי עד לשינוי התנהלותו של היועץ המשפטי גולדברג, אינו מתכוין לכנס כל ישיבה של מועצת הרבנות הראשית, "אם בין כה להחלטתה אין משמעות" (בארץ)
צפו: עובדי התברואה סיימו את השביתהצפו: עובדי התברואה סיימו את השביתהכיכר השבת1
השביתה שהוכרזה הבוקר על ידי עובדי עיריית ירושלים בשל חרב הפיטורין המאיימת עליהם בוטלה לאחר כמה שעות ועובדי התברואה יצאו לרחובות עמוסי האשפה (חדשות בארץ)
אילוסטרציה - נפטר הילד בן ה-12 שנחנק מאכילת נקניקיהנפטר הילד בן ה-12 שנחנק מאכילת נקניקיהאלי רוטמן10
בבית החולים ברזילי שבאשקלון נפטר לפני זמן קצר הילד שנתקעה בגרונו חתיכת נקניקייה בעת ארוחת הצהריים ביום חמישי האחרון. לאחר 3 ימים, כשלו המאמצים להצילו (חדשות)
פינוי הפצוע - חשד: פיגוע דקירה ליד ים המלח; פצוע קלחשד: פיגוע דקירה ליד ים המלח; פצוע קלאלי רוטמן
גבר כבן 64 נדקר בצהריים בפלג גופו העליון ונפצע באורח קל בחוף חמי זוהר שבים המלח. כעת השב"כ בודק חשד כי אירוע הדקירה בים המלח בוצע על רקע לאומני (אקטואליה, בארץ)
לאחר שעות ספורות: תמה השביתה בי-םלאחר שעות ספורות: תמה השביתה בי-םכיכר השבת
עיריית ירושלים, ומשרדי הפנים והאוצר הודיעו על הקמת צוות משא ומתן על תוספת התקציב שתיועד לעיר ותמנע את פיטורי העובדים הרבים, ובכך תמה לה השביתה שהחלה הבוקר (ארץ)
"רוצח ילדים"; נפתח משפט הרוצח נדב סלע"רוצח ילדים"; נפתח משפט הרוצח נדב סלעדניאל הרץ22
עם פתיחת שלב ההוכחות במשפטו של נדב סלע, הנאשם ברצח אשתו, שני ילדיו ובן השכנים במושבה מגדל, התפרצה אמה של דור לעברו: "שפל, כמה קללות מקללים אותך" (בארץ)
בעל נכסים בירושלים לא שילם מיסים ונעצרבעל נכסים בירושלים לא שילם מיסים ונעצרכיכר השבת
בעל נכסים רבים בירושלים, בן 75, נעצר בחשד כי העלים הכנסות של מיליוני שקלים שנתקבלו בגין השכרתם של הדירות והבניינים שבבעלותו שמושכרים כבר משנת 2008 (חדשות)
ערימות האשפה מתחילות לגבוה - שביתת עובדי עיריית ירושלים יצאה לדרךשביתת עובדי עיריית ירושלים יצאה לדרךדניאל הרץ5
לאחר האיומים על פיטוריהם של 2150 עובדי עיריית ירושלים בשל המחלוקת בין ברקת לכחלון הודיעה ההסתדרות על שביתה כללית בעיריית ירושלים. ערימות הזבל לא יפונו (בארץ)
זירת התאונה בשדרות בגין בטבריה - טבריה: תאונה קשה בין משאית לכלי רכבטבריה: תאונה קשה בין משאית לכלי רכבדניאל הרץ2
משאית סמיטריילר התנגשה במספר כלי רכב בשדרות מנחם בגין בטבריה. במקום פצועה בינונית, פצוע קל עד בינוני ועוד שני פצועים קל • הפצועים פונו לבית החולים (חדשות, בארץ)
הים סוער ביום שישי - התחזית: הסערה חלפה, התחממות ניכרתהתחזית: הסערה חלפה, התחממות ניכרתכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר ותחול התחממות, הטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. גם בהמשך השבוע צפוי מזג אוויר להיות דומה ואף תורגש התחממות נוספת (חדשות בארץ)
מירון: כמויות המשקעים הגבוהות ביותרמירון: כמויות המשקעים הגבוהות ביותרכיכר השבת1
סוף שבוע סוער: כמויות המשקעים הגבוהות ביותר נרשמו דווקא בהר מירון. מפלס הכינרת עלה ב-7 סנטימטרים אך עדיין חסר לכנרת מלאה: 5.48 מטר, כל המספרים (מזג אוויר)
הכבאי הדרוזי סיכן את חייו להציל ספרי תורההכבאי הדרוזי סיכן את חייו להציל ספרי תורהכיכר השבת13
הכבאי ויאם נבואני הגיע לשריפה בבית כנסת בנהרייה מבלי להסס הוא זינק לתוך הלהבות הגבוהות והציל את ספרי התורה "קפצתי עליו מיד ואחזתי בו". צפו בראיון בערוץ 20 (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת  פרשת שמותזמני כניסת ויציאת שבת פרשת שמותכיכר השבת1
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
הילדים על הגג - סערה בעיצומה: סב ושני ילדים חולצו מרכבסערה בעיצומה: סב ושני ילדים חולצו מרכבדניאל הרץ2
גשמי הברכה נמשכים בחסדי שמים והכינרת עלתה בשלושה ס"מ ביממה ומפלס המים בנהר הירדן עלה ב-35 ס"מ. במקומות שונים ברחבי הארץ אירעו הצפות (חדשות בארץ)
הסערה החלה: גשמים מצפון הארץ עד הנגבהסערה החלה: גשמים מצפון הארץ עד הנגבכיכר השבת
הגשמים החלו מצפון הארץ ועד צפון הנגב מלווים במשבי רוחות עזים בעוצמה של 80-100 קמ"ש. הגשמים יימשכו עד למוצאי שבת. הצפות החלו באזורים המועדים (חדשות בארץ)
נערכים לסופה: תחזית מזג האוויר המלאהנערכים לסופה: תחזית מזג האוויר המלאהכיכר השבת3
מזג האוויר ביומיים הקרובים צפוי להיות סוער במיוחד מבחינת הגשמים והרוחות העזות. הגשם יתחיל בעיקר בצפון ובמרכז, יתפשט לשאר חלקי הארץ - ויתכן שאף לאילת (חדשות, בארץ)
זירת התאונה - תאונה קטלנית בהתנגשות חזיתית ליד קצירתאונה קטלנית בהתנגשות חזיתית ליד קצירקובי רוזן4
שני בני אדם נהרגו, ועוד כמה נפצעו - חלקם באורח אנוש - כתוצאה מהתנגשות בין שני כלי רכב סמוך לישוב קציר שבוואדי ערה. הפצועים פונו בחושך ותחת גשם שוטף (חדשות, בארץ)
תקיפה - תקף יהודי בתחנת דלק וישלם 50 אלף ש"חתקף יהודי בתחנת דלק וישלם 50 אלף ש"חדניאל הרץ4
ערבי תושב בית צפאפה תקף יהודי בתחנת דלק בשל וויכוח על משאבת האוויר ונפסק נגדו פיצוי בגין כך של חמישים אלף ש"ח וחמישה ש"ח נוספים על הנזק לסיכת האוויר עצמה (בארץ)
נור תמימי - בית המשפט שחרר את תמימי - ללא נימוקיםבית המשפט שחרר את תמימי - ללא נימוקיםאלי רוטמן15
נור, בת דודתה של עאהד תמימי, שתועדה בסרטון שהסעיר את המדינה כשהיא תוקפת עמה שני חיילים, שוחררה היום על ידי שופט ביהמ"ש הצבאי שמסר כי ינמק זאת בהמשך (בארץ)
מנכ"ל דניה סיבוב, רונן גינזבורג אתמול בבית המשפט - 'דניה סיבוס' העבירה כספים לקידום תכנית'דניה סיבוס' העבירה כספים לקידום תכניתדניאל הרץ2
ביטן מסתבך יותר? המשטרה חקרה את מנכ"ל דניה סיבוס לאחר שמצאה חשבונית בשל "ייעוץ" על סך 300 אלף ש"ח שהועברה לידי מקורבו של ח"כ דוד ביטן, משה יוסף (בארץ)
הכבאים "פיצצו" טקס בהשתתפות הנציבהכבאים "פיצצו" טקס בהשתתפות הנציבכיכר השבת
הכבאים נקטו בצעד חסר תקדים ופוצצו את טקס הסיום של קורס הצוותים בהשתתפות נציב כיבוי האש דדי שמחי שנכח באירוע. הכבאים מוחים על פגיעה בזכויותיהם • צפו (בארץ)
הזוג נתניהו עם הבנים - "השב"כ המליץ לאבטח את יאיר נתניהו""השב"כ המליץ לאבטח את יאיר נתניהו"דניאל הרץ
בלשכת ראש הממשלה זעמו על דבריו של ראש השב"כ לשעבר שטען כי המליץ שלא לאבטח את בני נתניהו וטענו, כי דווקא הוא היה זה שהמליץ לאבטח אותם בעבר (חדשות בארץ)
אילוסטרציה - נקניקייה נתקעה בגרונו של ילד; מצבו קשהנקניקייה נתקעה בגרונו של ילד; מצבו קשהאלי רוטמן6
ילד בן 12 נחנק כשאכל נקניקייה בארוחת הצהריים. חתיכה ממנה נתקעה בגרונו, והניסיונות הראשוניים לחלץ אותה משם, לא הועילו. הוא פונה לבית החולים במצב קשה (חדשות)
יאיר נתניהו. ארכיון - "המלצנו לא לאבטח קבוע את יאיר נתניהו""המלצנו לא לאבטח קבוע את יאיר נתניהו"קובי רוזן6
ראש השב"כ לשעבר, יורם כהן, חושף כי המלצת השב"כ, בזמנו, גרסה שאין צורך באבטחה קבועה של יאיר ואבנר נתניהו - אולם ההמלצה לא התקבלה והם מאובטחים (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גביר
מי אשם בפסיקות בג"צ נגד הדת? // דעה
כ"ב באלול תשעז25
נתניהו וכדורגל. אילוסטרציה - חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
אסף ביננשטוק
חילול השבת ההמוני במשחקי הכדורגל ייפסק?
י"ד באלול תשעז8
אוהד שקד-מנדלבוים
אוהד שקד-מנדלבוים
החרדים חייבים להתעורר // טור מיוחד
ט' באלול תשעז9