שטיסל  ישי לפידות  יניב בן..  חיים ישראל
דויטש - היהודי שיצא נגד העיסקה עם איראן - וחזר בוהיהודי שיצא נגד העיסקה עם איראן - וחזר בוכיכר השבת
טד דויטש, יהודי אמריקני המשמש כנציג דמוקרטי בבית הנבחרים והיה מהבולטים שהתנגדו לעיסקה עם איראן, מוביל כעת ניסיון לשכנע את הנשיא טראמפ לציית להסכם (חדשות)
פאדוק על רקע המלון ממנו ירה - רוצח ההמונים מלאס וגאס תכנן טבח נוסףרוצח ההמונים מלאס וגאס תכנן טבח נוסףדניאל הרץ1
סטיבן פאדוק שרצח 59 בני אדם ופצע יותר מ-500 התכוון לבצע טבח בפסטיבל מוזיקה אחר שנערך לפני כשבועיים אך כל החדרים במלון שפנו למקום היו תפוסים (חדשות בעולם)
הכניסה לבית החולים - "הפציעות הקשות והמחרידות שראיתי בחיי""הפציעות הקשות והמחרידות שראיתי בחיי"אלי רוטמן4
פסטיבל מוזיקת הקאנטרי בלאס וגאס, שהפך לאירוע הירי הקטלני בתולדות ארה"ב עם 59 הרוגים ו-527 פצועים, הותיר בתי חולים מדממים המתמודדים עם מראות זוועה (אקטואליה)
מפגינים קטלונים - מתיחות ברחובות קטלוניה; אלפים מפגיניםמתיחות ברחובות קטלוניה; אלפים מפגיניםדניאל הרץ1
בקטלוניה דורשים מספרד לכבד את משאל העם שערכו ובו הצביעו על עצמאות חבל הארץ העשיר אך במדריד לא מתכוונים להיכנע ואלפי שוטרים נמצאים ברחובות (בעולם)
סטיבן פאדוק ובית המלון ממנו ביצע את הטבח - הרוצח מלאס וגאס החזיק 42 רובים; "סתם בחור עם כסף"הרוצח מלאס וגאס החזיק 42 רובים; "סתם בחור עם כסף"כיכר השבת9
23 רובים אותרו בחדר המלון בו שהה הרוצח סטיבן פאדוק, 19 רובים נוספים אותרו בפשיטה על ביתו • לפני כשבועיים שלח לאמו הליכון, אביו היה שודד בנקים שאובחן כפסיכופט וריצה מאסר (חדשות)
הרוצח פאדוק - דאע"ש: סטיבן חייל שלנו - טראמפ: רוע טהורדאע"ש: סטיבן חייל שלנו - טראמפ: רוע טהוראלי רוטמן7
ארגון המדינה האסלאמית פרסם הודעה רשמית בה הוא נוטל אחריות על הטבח הקשה ביותר בתולדות ארה"ב. לדבריו, הירי שקטל 58 בני אדם ופצע 506 בלאס וגאס היה פיגוע (בעולם)
המלון ממנו ירה הרוצח - מתברר: הרוצח מלאס וגאס שם קץ לחייומתברר: הרוצח מלאס וגאס שם קץ לחייודניאל הרץ3
בניגוד לדיווח הראשוני כי פאדוק חוסל על ידי כוחות הביטחון, היורה מלאס וגאס שם קץ לחייו בחדרו במלון ממנו ירה באמצעות עשרה רובים והרג כ-50 בני אדם ופצע 400 נוספים (בעולם)
סטיבן פאדוק - זה רוצח ההמונים בלאס וגאס: סטיבן פאדוקזה רוצח ההמונים בלאס וגאס: סטיבן פאדוקאלי רוטמן3
"אנחנו לא יודעים מה אמונותיו. לא נראה שיש לו קשר לקיצוניים ואני מאמין שמדובר בזאב בודד", כך מתאר השריף המקומי את הרוצח שירה למוות בעשרות ופצע מאות (בעולם)
המלון ממנו נורו היריות - צלף מהקומה ה-32 במלון: 50 הרוגים ויותר מ-400 פצועיםצלף מהקומה ה-32 במלון: 50 הרוגים ויותר מ-400 פצועיםכיכר השבת6
גבר חמוש פתח באש מהקומה ה-32 במלון "מנדליי ביי", במשך 5 דקות ירה יותר מ-100 יריות ופגע בעשרות בני אדם שבילו בפסטיבל מוזיקה. 50 בני אדם נהרגו ויותר מ-400 נפצעו (חדשות, בעולם)
הבריחה ההמונית ומלון "מנדליי ביי" - עשרות הרוגים ופצועים מירי בלאס וגאסעשרות הרוגים ופצועים מירי בלאס וגאסכיכר השבת2
נפגעים רבים באירוע ירי בפסטיבל מוזיקה שנערך בסמוך למלון 'מנדליי ביי' בלאס וגאס • דיווח כי במקום ישנם כ-20 הרוגים ו-24 פצועים. היורה נוטרל • ההמונים נמלטו בבהלה (העולם)
אילוסטרציה - ארה"ב התריעה ומשלוח הרקטות - נתפסארה"ב התריעה ומשלוח הרקטות - נתפסכיכר השבת
במהלך חודש אוגוסט החרימה מצרים ספינה צפון קוריאנית ובה 30 אלף רקטות RPG שהוחבאו בה, כך מדווח ה"וושינגטון פוסט" זאת לאחר הודעה סודית שיקבלה מארה"ב (חדשות)
שוטרים מול אזרחים בקטלוניה - רוב מוחץ: 90% בעד עצמאות לקטלוניהרוב מוחץ: 90% בעד עצמאות לקטלוניהכיכר השבת2
90 אחוזים מכלל המצביעים במשאל העם הצביעו בעד עצמאות לקטלוניה והיפרדות מספרד, כך הודיעו הרשויות המקומיות. 8 אחוזים הצביעו נגד העצמאות (חדשות, בעולם)
דיווח מזירת הפיגוע - טרור בצרפת: צעק 'אללה אכבר' ורצח שנייםטרור בצרפת: צעק 'אללה אכבר' ורצח שנייםאלי רוטמן4
שני בני אדם נרצחו בתחנת רכבת במרסיי שבצרפת בידי מוסלמי, תוך שהוא צורח "אללה אכבר". כוחות הביטחון שהוזעקו למקום הצליחו לנטרלו בירי, והרגו אותו (אקטואליה)
אחד הקטלונים שנפצעו באירועים - דם ברחובות קטלוניה: כדורי גומי על אזרחיםדם ברחובות קטלוניה: כדורי גומי על אזרחיםדניאל הרץ2
משבר של ממש מתפתח בקטלוניה סביב משאל העם לעצמאות החבל העשיר. ממשלת ספרד הודיעה כי תימנע בכל מחיר את המשאל וכוחות המשטרה פועלים בקטלוניה (בעולם)
מחאת יהודי ג'רבה - ג'רבה: יהודי שהוביל כבש נעצר - חבריו מחוג'רבה: יהודי שהוביל כבש נעצר - חבריו מחואלי רוטמן2
ג'רבה לא ידעה זמן רב מחאה יהודית ברחובות. אמש זה קרה, לאחר מעצרו של יהודי שנתפס עם בשר כבש ברכבו בדרך לסעודה מפסקת, וטענת חבריו שזו אנטישמיות. צפו (בעולם)
מפגינים קטלונים ממתינים הלילה ליד הקלפיות - לקראת משאל העם: הקרב על קטלוניהלקראת משאל העם: הקרב על קטלוניהדניאל הרץ
המשטרה הספרדית נערכת בכוחות גדולים כדי למנוע את פתיחת הקלפיות בקטלוניה במשאל על עצמאותו של חבל הארץ העשיר. אלפי מפגינים ממתינים ליד הקלפיות (בעולם)
טראמפ והשר פרייס - 'לא אוהב, אוקיי'? טראמפ רמז והשר התפטר'לא אוהב, אוקיי'? טראמפ רמז והשר התפטראלי רוטמן3
שערוריה רודפת שערוריה בממשל טראמפ: שר הבריאות טום פרייס נאלץ להתפטר, לאחר שנחשפה התנהלותו הבזבזנית בהתניידותו במסוקים יוקרתיים פרטיים, בעלות הון עתק (עולם)
הילה ליבנה - נמצאה גופתה של המטיילת הישראליתנמצאה גופתה של המטיילת הישראליתכיכר השבת3
גופתה של המטיילת הישראלית הילה ליבנה, בת 22 מתל אביב, נמצאה ביום שישי, ערב יום הכיפורים, על ידי הרשויות בקירגיזסטן. אחיה כתב: "הייתם משפחה אחת גדולה" (בעולם)
אילוסטרציה - בן 3 ירה בפעוטות במעון ופצע אותם קשהבן 3 ירה בפעוטות במעון ופצע אותם קשהכיכר השבת3
הפעוט מצא את האקדח במעון הילדים הפרטי סמוך לדטרויט שבארה"ב, ותוך כדי משחק בו נפלט כדור - שעבר בגופו של חברו ופגע בילד נוסף. במעון היו עוד ילדים שלא נפגעו (עולם)
מחסן התחמושת הגדול באוקראינה התפוצץמחסן התחמושת הגדול באוקראינה התפוצץדניאל הרץ
מחסן תחמושת עם 188 טונות של תחמושת עלה באש ואלפים פונו מבתיהם בשל הלהבות העצומות והפיצוצים העזים. באוקראינה מצביעים על הרוסים כאשמים (בעולם)
טראמפ באינדיאנה - טראמפ הודיע על הורדת מיסים משמעותיתטראמפ הודיע על הורדת מיסים משמעותיתדניאל הרץ
הנשיא האמריקני נאם אמש באינדיאנה שם הבטיח על הקלה משמעותית בעול המיסים. לטענתון הרפורמה החדשה תקל על מעמד הביניים מחד ועל החברות הגדולות מאידך (בעולם)
תקיעת שופר באירוע - בכירי הממשל הגרמני חגגו עם היהודים. צפובכירי הממשל הגרמני חגגו עם היהודים. צפוכיכר השבת1
ימים ספורים לאחר הבחירות הדרמטיות בגרמניה וכניסתה של מפלגת ימין קיצונית לפרלמנט, התייצבו בכירי הממשל הגרמני לאירוע השנתי של הקהילה היהודית בברלין • תיעוד (חדשות)
האיראנים דיווחו על שיגור טיל וזייפו סרטוןהאיראנים דיווחו על שיגור טיל וזייפו סרטוןדניאל הרץ4
האיראנים דיווחו בסוף השבוע שעבר על ניסוי מוצלח בטיל בליסטי בשם "חורמאשר", אלא שבחינת הסרטון שהפיצו, על ידי מומחים, קובעת כי מדובר שוב בזיוף איראני גרוע (בעולם)
לורנט לואיס - העונש המקורי שקיבל המחוקק מכחיש השואההעונש המקורי שקיבל המחוקק מכחיש השואהכיכר השבת5
בית המשפט גזר על מכחיש שואה סיורים במחנות ההשמדה בפולין וחייב אותו אף לסכם בכתב את רשמיו ולפרסמם בפומבי. "בית המשפט גילה את כשרוני" אמר האיש (חדשות, בעולם)
מטוס של חיל האוויר האמריקני - קים מאיים בסרטון: "נפציץ נושאות מטוסים"קים מאיים בסרטון: "נפציץ נושאות מטוסים"כיכר השבת17
בסרטון תעמולה חדש שפרסם מנהיג צפון קוריאה קים ג'ונג-און, הוא מאיים להפציץ מטוסים אמריקאים ונושאות מטוסים בתגובה לתוקפנותו של נשיא ארה"ב טראמפ (חדשות)
טראמפ והקושנרים - קושנר עשה שימוש במייל הפרטי בעבודהקושנר עשה שימוש במייל הפרטי בעבודהדניאל הרץ
יועץ הנשיא וחתנו, ג'ראד קושנר, הודה באמצעות עורך דינו כי עשה שימוש לצרכי עבודה במייל הפרטי שלו, עובדה בה השתמש הנשיא טראמפ בקמפיין הבחירות נגד קלינטון (עולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

עדכונים
כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1
הנקראים
המדוברים