מלך..  ויזניץ  ישי ריבו  גפני
האם זה החייל בגופו נמצא האנתרקס - עקבות אנתרקס נמצאו בגוף החייל הקוריאניעקבות אנתרקס נמצאו בגוף החייל הקוריאנידניאל הרץ1
הוכחה נוספת לטענות היפניות כי בצפון קוריאה עורכים ניסויים באנתרקס שיורכב על ראשי טילים. בגוף חייל שערק מצפון קוריאה נמצאו עקבות נוגדנים של חיידק האנתרקס (בעולם)
ניו יורק במלחמה נגד האופניים החשמלייםניו יורק במלחמה נגד האופניים החשמלייםדניאל הרץ4
האופניים החשמליים הפכו לפתרון זול ויעיל אך מסוכן עבור רבים אך בניו יורק החליטו לשים לכך קץ והעירייה הודיעה שתקנוס בעלי עסקים שיעסיקו שליחים כאלה (חדשות בעולם)
אופנוענים התיזו צבע אדום על השגרירותאופנוענים התיזו צבע אדום על השגרירותדניאל הרץ2
עשרה אופנוענים חברי ארגון השמאל הקיצוני "רוביקון" תקפו את שגרירות ישראל באתונה באמצעות בקבוקי צבע אדום שהותזו על הבניין מבחוץ • צפו בתיעוד שלהם לאירוע (בעולם)
תיעוד מזעזע - קשה לצפייה: אוטובוס דהר בתחנה והרג 5קשה לצפייה: אוטובוס דהר בתחנה והרג 5כיכר השבת10
תיעוד מזעזע: 5 בני אדם, שחלקם הילכו לתומם במדרגות המטרו במוסקבה בירת רוסיה, מצאו את מותם האכזרי לאחר שאוטובוס איבד את בלמיו ודהר עליהם (אקטואליה, בעולם)
פנצ'בו - נערים חיללו בית קברות יהודי עתיק בפנצ'בונערים חיללו בית קברות יהודי עתיק בפנצ'בוקובי רוזן
זעזוע בקהילה היהודית בסרביה לאחר שבית הקברות היהודי העתיק בעיר פנצ'בו חולל בידי שני נערים ששברו 47 מצבות • העירייה הודיע כי תציב מצלמות ותגביר את האבטחה (חדשות)
ברלין - תלמיד יהודי הותקף: "היטלר היה איש טוב"תלמיד יהודי הותקף: "היטלר היה איש טוב"כיכר השבת3
בתיכון "ארנס רויטר" בברלין, הותקף תלמיד יהודי בן 18, לאחר שהביע התנגדות להקמת מדינה פלסטינית. "היטלר היה איש טוב בגלל שרצח יהודים", צעקה לעברו תלמידה ערביה (עולם)
האקרים רוסים פעלו כדי להציק לעיתונאיםהאקרים רוסים פעלו כדי להציק לעיתונאיםדניאל הרץ
סוכנות הידיעות AP טוענת כי על פי מחקר שנערך נמצא כי קבוצת האקרים רוסית פעלה כדי להציק לעיתונאים אמריקאיים ורוסיים שהעזו להביע ביקורת על התנהלות הקרמלין (בעולם)
הנשיא טראמפ מנופף בחזרה - צפו: טראמפ נופף בחזרה ליהודים שהודו לוצפו: טראמפ נופף בחזרה ליהודים שהודו לויוסי נכטיגל15
בצהרי יום שישי התאספו עשרות מבני הקהילה היהודית בדרום-פלורידה להודות ולברך את הנשיא על שחרור שלום רובשקין כשעבר במקום, בדרכו לחופשה במר א לאגו (בעולם)
משפחת גולדין באו"ם - לאה גולדין באו"ם: אני רוצה את בני בחזרהלאה גולדין באו"ם: אני רוצה את בני בחזרהיוסי נכטיגל3
במהלך דיון באו"ם על גופות הישראלים המוחזקות בידי חמאס, פנתה לאה גולדין, אמו של החייל הדר ואמרה: "הדר השאיר מאחוריו תאום וארוסה שאיתה היה צריך להתחתן" (בעולם)
ראש הממשלה הודיע: ישראל עוזבת את ארגון אונסק"וראש הממשלה הודיע: ישראל עוזבת את ארגון אונסק"ויוסי נכטיגל16
ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש משגריר ישראל באונסק"ו כרמל שאמה הכהן להודיע רשמית על עזיבת ישראל את הארגון: "להפסיק לפחד מאותה כנופייה שהשתלטה על הארגון" (חדשות, בעולם)
ספירת קלפי בקטלוניה - תומכי ההתנתקות מספרד ישלטו בפרלמנטתומכי ההתנתקות מספרד ישלטו בפרלמנטדניאל הרץ1
מדריד כפתה בחירות חדשות בקטלוניה שהכריזה על עצמאותה אך האוטונומיה שלה נשללה. למרות כל ההערכות נראה כי תומכי ההתנתקות ימשיכו לשלוט בפרלמנט (בעולם)
תיעוד התקרית האנטישמית - הגרמני הטיח: "הרגנו 6 מיליון מכם, לך". צפוהגרמני הטיח: "הרגנו 6 מיליון מכם, לך". צפוכיכר השבת38
תיעוד של ישראלי מותקף על ידי גרמני הופץ ברשתות החברתיות וסיפק מחזה שמזכיר ימים אפלים בהיסטוריה. "לכו לתאי הגזים, יהודים מסריחים", אמר בין היתר הגרמני (בעולם)
ארדואן וטראמפ - ארדואן לטראמפ: "אותנו לא קונים בדולרים"ארדואן לטראמפ: "אותנו לא קונים בדולרים"יוסי נכטיגל10
נשיא טורקיה רג'יפ טייפ ארדואן התייחס לאיומי הנשיא דונלד טראמפ כי ארה"ב תעשה חשבון עם מדינה שתצביע באו"ם נגד ההכרה בירושלים : "לא תקנה אותנו בדולרים" (בעולם)
מתקפת אנטישמיות  על בתי כנסת בקנדהמתקפת אנטישמיות על בתי כנסת בקנדהקובי רוזן2
למעלה מעשרה מכתבי אנטישמיות התקבלו בימים האחרונים במספר בתי כנסת ברחבי קנדה. המשטרה המקומית פתחה בחקירה וראש ממשלת קנדה יצא בגינוי חריף (חדשות, בעולם)
סטיבנס ואחד הרוצחים - מחריד: צעירה בת 22 נטרפה על ידי כלביהמחריד: צעירה בת 22 נטרפה על ידי כלביהדניאל הרץ20
בת'ני סטיבנס יצאה מביתה כדי לטייל עם שני כלבי הפיטבול שלה ולא שבה. לאחר ארבעה ימים התגלתה הזוועה כאשר אביה מצא את גופתה ושני הכלבים לצדה (חדשות בעולם)
הרב פנחס גולדשמידט בפתיחת המועצה נגד אנטישמיות - דרישה מממשלת שבדיה: 'הגני על היהודים'דרישה מממשלת שבדיה: 'הגני על היהודים'אלי רוטמן
נשיא 'ועידת רבני אירופה' כותב לראש ממשלת שבדיה: "הגיעה העת להפסיק לדבר ולטפל באנטישמיות במדינתכם; אנו דורשים לשמוע מכם ישירות מה בדעתכם לעשות" (עולם)
יהודי, נוצרי ומוסלמי הדליקו יחד את החנוכיהיהודי, נוצרי ומוסלמי הדליקו יחד את החנוכיהכיכר השבת25
בגואטמלה נערך אירוע היסטורי ומיוחד שאורגן על ידי הרב הראשי יוסף גרמון בשיאו נרשם רגע מאחד בו נציגים מכל הדתות הדליקו יחד חנוכיה כדי לקרב את הלבבות (בעולם)
קים ג'ונג און בוחן טילים בליסטיים - "צפון קוריאה תתקין ראשי אנתרקס לטילים""צפון קוריאה תתקין ראשי אנתרקס לטילים"דניאל הרץ1
על פי אנשי מודיעין דרום קוריאנים, צפון קוריאה תערוך ניסויים בטילים בליסטיים עם ראשי נשק כימי כדי לבדוק את עמידות החומרים בטמפרטורה הגבוהה של מעוף הטילים (בעולם)
פי 2.5: רכבת נסעה במהירות ונפלה מהגשרפי 2.5: רכבת נסעה במהירות ונפלה מהגשרכיכר השבת1
רכבת נוסעים נפלה אתמול מגשר בארצות הברית וגרמה לשלושה הרוגים ועוד עשרות פצועים. היום מתברר כי נהג הרכבת הנהיג אותה במהירות הגבוהה פי 2.5 מהמותר (עולם)
תאונת רכבת קשה במיוחד: 77 נפגעו קשותתאונת רכבת קשה במיוחד: 77 נפגעו קשותדניאל הרץ וישראל כהן
רכבת של חברת "אמטרק" נפלה מגשר בוושינגטון בדרכה מסיאטל לפורטלנד ופגעה ברכבים חולפים. לבית החולים פונו 77 בני אדם, מספר ההרוגים עוד לא ידוע (חדשות בעולם)
אלמונים שפכו דם של חיות על חנוכייה בקייבאלמונים שפכו דם של חיות על חנוכייה בקייבכיכר השבת2
באוסטריה הצטרפה לממשלה מפלגה אנטישמית ויהודי האזור חוששים. בינתיים, ממשיכים גלי האנטישמיות במזרח אירופה, כשדם נשפך על חנוכיית הקהילה היהדות בקייב (בעולם)
מהומות בהונדורס - נסראללה ההונדרוסי הוביל ולפתע "הפסיד"נסראללה ההונדרוסי הוביל ולפתע "הפסיד"כיכר השבת
סלבדור נסראללה היה נראה כמנצח הגדול בבחירות בהונדורס אך אז לפתע "נמחק" יתרונו והניצחון הוענק ליריבו הנשיא המכהן חואן הרננדס. נסראללה טוען לזיוף התוצאות (בעולם)
נסראללה ואובמה - מדהים: כך אובמה מנע פגיעה בחיזבאללהמדהים: כך אובמה מנע פגיעה בחיזבאללהאלי רוטמן10
מגזין 'פוליטיקו' האמין מפרסם תחקיר מקיף בו נחשפת שיטת פעולתו של ממשל אובמה, שעצר פגיעה בחיזבאללה שסחר בסמים על אדמת ארה"ב - כדי לא לחבל בהסכם הגרעין (עולם)
אילוסטרציה - המיליארדר בארי שרמן ואשתו מתו מחנקהמיליארדר בארי שרמן ואשתו מתו מחנקקובי רוזן8
משטרת טורונטו הודיעה כי מניתוח שלאחר המוות עולה כי המיליארדר היהודי בארי שרמן ואשתו האני נהרגו כתוצאה מחנק. אגף חקירות רצח הוא זה שינהל את החקירה (חדשות)
ספינת התענוגות הפכה לבית חולים עבור מאות המפליגיםספינת התענוגות הפכה לבית חולים עבור מאות המפליגיםכיכר השבת4
זה היה עבורם הגשמת חלום, הפלגה על גבי הספינה המפוארת לעבר האיים הקריביים, אך מה שקרה בהמשך הדרך לא הזכיר בשום צורה את המילה תענוגות (בעולם, חדשות)
החשוד מובל על ידי המשטרה - נעצר חשוד בהשגת נשק להשמדה המונית לצפון קוריאהנעצר חשוד בהשגת נשק להשמדה המונית לצפון קוריאהדניאל הרץ
המשטרה האוסטרלית עצרה חשוד בסחר בנשק להשמדה המונית עבור צפון קוריאה. החשוד ניסה לתווך בעסקאות נוספות שנועדו לייצר הכנסה עבור המדינה המבודדת (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1