מוטי..  גד אלבז  יניב בן..
אחד הקטלונים שנפצעו באירועים - דם ברחובות קטלוניה: כדורי גומי על אזרחיםדם ברחובות קטלוניה: כדורי גומי על אזרחיםדניאל הרץ2
משבר של ממש מתפתח בקטלוניה סביב משאל העם לעצמאות החבל העשיר. ממשלת ספרד הודיעה כי תימנע בכל מחיר את המשאל וכוחות המשטרה פועלים בקטלוניה (בעולם)
מחאת יהודי ג'רבה - ג'רבה: יהודי שהוביל כבש נעצר - חבריו מחוג'רבה: יהודי שהוביל כבש נעצר - חבריו מחואלי רוטמן2
ג'רבה לא ידעה זמן רב מחאה יהודית ברחובות. אמש זה קרה, לאחר מעצרו של יהודי שנתפס עם בשר כבש ברכבו בדרך לסעודה מפסקת, וטענת חבריו שזו אנטישמיות. צפו (בעולם)
מפגינים קטלונים ממתינים הלילה ליד הקלפיות - לקראת משאל העם: הקרב על קטלוניהלקראת משאל העם: הקרב על קטלוניהדניאל הרץ
המשטרה הספרדית נערכת בכוחות גדולים כדי למנוע את פתיחת הקלפיות בקטלוניה במשאל על עצמאותו של חבל הארץ העשיר. אלפי מפגינים ממתינים ליד הקלפיות (בעולם)
טראמפ והשר פרייס - 'לא אוהב, אוקיי'? טראמפ רמז והשר התפטר'לא אוהב, אוקיי'? טראמפ רמז והשר התפטראלי רוטמן3
שערוריה רודפת שערוריה בממשל טראמפ: שר הבריאות טום פרייס נאלץ להתפטר, לאחר שנחשפה התנהלותו הבזבזנית בהתניידותו במסוקים יוקרתיים פרטיים, בעלות הון עתק (עולם)
הילה ליבנה - נמצאה גופתה של המטיילת הישראליתנמצאה גופתה של המטיילת הישראליתכיכר השבת3
גופתה של המטיילת הישראלית הילה ליבנה, בת 22 מתל אביב, נמצאה ביום שישי, ערב יום הכיפורים, על ידי הרשויות בקירגיזסטן. אחיה כתב: "הייתם משפחה אחת גדולה" (בעולם)
אילוסטרציה - בן 3 ירה בפעוטות במעון ופצע אותם קשהבן 3 ירה בפעוטות במעון ופצע אותם קשהכיכר השבת3
הפעוט מצא את האקדח במעון הילדים הפרטי סמוך לדטרויט שבארה"ב, ותוך כדי משחק בו נפלט כדור - שעבר בגופו של חברו ופגע בילד נוסף. במעון היו עוד ילדים שלא נפגעו (עולם)
מחסן התחמושת הגדול באוקראינה התפוצץמחסן התחמושת הגדול באוקראינה התפוצץדניאל הרץ
מחסן תחמושת עם 188 טונות של תחמושת עלה באש ואלפים פונו מבתיהם בשל הלהבות העצומות והפיצוצים העזים. באוקראינה מצביעים על הרוסים כאשמים (בעולם)
טראמפ באינדיאנה - טראמפ הודיע על הורדת מיסים משמעותיתטראמפ הודיע על הורדת מיסים משמעותיתדניאל הרץ
הנשיא האמריקני נאם אמש באינדיאנה שם הבטיח על הקלה משמעותית בעול המיסים. לטענתון הרפורמה החדשה תקל על מעמד הביניים מחד ועל החברות הגדולות מאידך (בעולם)
תקיעת שופר באירוע - בכירי הממשל הגרמני חגגו עם היהודים. צפובכירי הממשל הגרמני חגגו עם היהודים. צפוכיכר השבת1
ימים ספורים לאחר הבחירות הדרמטיות בגרמניה וכניסתה של מפלגת ימין קיצונית לפרלמנט, התייצבו בכירי הממשל הגרמני לאירוע השנתי של הקהילה היהודית בברלין • תיעוד (חדשות)
האיראנים דיווחו על שיגור טיל וזייפו סרטוןהאיראנים דיווחו על שיגור טיל וזייפו סרטוןדניאל הרץ4
האיראנים דיווחו בסוף השבוע שעבר על ניסוי מוצלח בטיל בליסטי בשם "חורמאשר", אלא שבחינת הסרטון שהפיצו, על ידי מומחים, קובעת כי מדובר שוב בזיוף איראני גרוע (בעולם)
לורנט לואיס - העונש המקורי שקיבל המחוקק מכחיש השואההעונש המקורי שקיבל המחוקק מכחיש השואהכיכר השבת5
בית המשפט גזר על מכחיש שואה סיורים במחנות ההשמדה בפולין וחייב אותו אף לסכם בכתב את רשמיו ולפרסמם בפומבי. "בית המשפט גילה את כשרוני" אמר האיש (חדשות, בעולם)
מטוס של חיל האוויר האמריקני - קים מאיים בסרטון: "נפציץ נושאות מטוסים"קים מאיים בסרטון: "נפציץ נושאות מטוסים"כיכר השבת17
בסרטון תעמולה חדש שפרסם מנהיג צפון קוריאה קים ג'ונג-און, הוא מאיים להפציץ מטוסים אמריקאים ונושאות מטוסים בתגובה לתוקפנותו של נשיא ארה"ב טראמפ (חדשות)
טראמפ והקושנרים - קושנר עשה שימוש במייל הפרטי בעבודהקושנר עשה שימוש במייל הפרטי בעבודהדניאל הרץ
יועץ הנשיא וחתנו, ג'ראד קושנר, הודה באמצעות עורך דינו כי עשה שימוש לצרכי עבודה במייל הפרטי שלו, עובדה בה השתמש הנשיא טראמפ בקמפיין הבחירות נגד קלינטון (עולם)
יו"ר המפלגה פורשת מול חבריה ההמומים - מנהיג הימין הקיצוני: ליהודים אין מה לדאוגמנהיג הימין הקיצוני: ליהודים אין מה לדאוגדניאל הרץ3
אלכסנדר גאולנד, מנהיג מפלגת 'אלטרנטיבה לגרמניה', שזכתה ב-12% מהקולות אמר בתגובה לארגונים היהודים כי ליהודים במדינה אין סיבה לחשוש מהישג מפלגתו (בעולם)
הראיון עם האחים הנרגשים במקסיקו - האחים נפגשו במקסיקו: '''מי ברעש' בכוונה'האחים נפגשו במקסיקו: '''מי ברעש' בכוונה'אלי רוטמן2
רעידת האדמה במקסיקו שגבתה עד כה כ-320 הרוגים, גם הפגישה את האחים שאול - האחד בא לשם כחזן קבוע בקהילה המקומית והשני כמחלץ במשלחת הישראלית (בעולם)
רפורמים. אילוסטרציה - ארה"ב: הדתיים בעלייה - הרפורמים בירידהארה"ב: הדתיים בעלייה - הרפורמים בירידהאלי רוטמן2
ה"אקסיומה" בה מנופפים תמיד הרפורמים והקונסרבטיבים על היותם רוב ביהדות ארה"ב, מתנפצת לרסיסים - עם נתונים חדשים שהתגלו במחקרים מבוססים שנערכו לאחרונה (עולם)
טראמפ חידש את איסור הכניסה מ-8 מדינותטראמפ חידש את איסור הכניסה מ-8 מדינותדניאל הרץ
הנשיא האמריקני חידש הלילה את הצו שאוסר כניסה משמונה מדינות שונות אם כי דרגת החומרה שונה בין מדינה למדינה. טראמפ: "להפוך את אמריקה לבטוחה זו העדיפות" (בעולם)
מצביעים כורדים - בדרך לעצמאות: משאל עם בכורדיסטאןבדרך לעצמאות: משאל עם בכורדיסטאןדניאל הרץ2
לאחר שנים ארוכות היום נערך משאל העם לעצמאות כורדיסטאן בצל המתיחות העזה באזור והאיומים של עיראק שלא לאפשר לכורדים להכריז על מדינה עצמאית (בעולם)
מפגינים נגד מפלגת הימין הקיצוני "נאצים החוצה" - גרמניה: הימין הקיצוני חגג, מאות הפגינו נגדגרמניה: הימין הקיצוני חגג, מאות הפגינו נגדדניאל הרץ
ההישג של מפלגת הימין הקיצוני, 'אלטרנטיבה לגרמניה', שנכנסה לראשונה לפרלמנט הגרמני והפכה למפלגה השלישית בגודלה, מעורר דאגה. מאות הפגינו נגדה (בעולם)
אנגלה מרקל - ניצחון היסטורי לקיצונים בבחירות בגרמניהניצחון היסטורי לקיצונים בבחירות בגרמניהכיכר השבת3
מרקל ניצחה אמנם ותכהן בתפקידה בפעם הרביעית, אולם מפלגת הימין הקיצוני ככל הנראה תזכה בראשות האופוזציה בפעם הראשונה מזה שישים שנה (חדשות, בעולם)
אנגלה מרקל - בחירות בגרמניה: דאגה מפני הימין הקיצוניבחירות בגרמניה: דאגה מפני הימין הקיצונידניאל הרץ1
על פי כל הסקרים תנצח מרקל בקלות ותזכה בכהונה רביעית כקנצלרית גרמניה, במקביל צפויה התחזקות גדולה ומדאיגה למפלגת הימין הקיצונית "אלטרנטיבה לגרמניה" (בעולם)
הנשיא טראמפ - האיום של דונלד טראמפ על קים ג'ונג אוןהאיום של דונלד טראמפ על קים ג'ונג אוןכיכר השבת8
טראמפ בגיב לאיום שר החוץ של צפון קוריאה כי הגעת הטילים לארה"ב "בלתי נמנעת", ואמר כי הוא מבטא את מחשבותיו של "איש הטילים הקטן" • טראמפ תקף גם את איראן (אקטואליה)
קים ג'ונג און - "הגעת הטילים שלנו לארה"ב בלתי נמנעת""הגעת הטילים שלנו לארה"ב בלתי נמנעת"כיכר השבת1
שר החוץ של צפון קוריאה איים בבימת האו"ם כי טראמפ נמצא במשימת התאבדות והודיע כי לא ישנו את הקמת הכוח הגרעיני. מפציצים אמריקניים טסו ליד צפון קוריאה (חדשות)
מפקד צוות החילוץ הישראלי - נמשכים מאמצי חילוץ הנפגעים במקסיקונמשכים מאמצי חילוץ הנפגעים במקסיקודניאל הרץ5
היום הורגשה במקסיקו רעידת אדמה נוספת חזקה בעוצמה של 6.2 בסולם ריכטר. המשלחת הישראל השוהה במקסיקו ממשיכה בניסיונות החילוץ למרות הסיכויים הנמוכים (בעולם)
קים מבטיח: תגובה היסטורית לנאום טראמפקים מבטיח: תגובה היסטורית לנאום טראמפכיכר השבת9
"הפרחח מארה"ב משחק באש" אמר שליט צפון קוריאה, "אנו נאלף את חולה הנפש באמצעות אש. הוא ייאלץ להתמודד עם השלכות שמעולם לא ציפה להן. הוא גנגסטר" (חדשות,בעולם)
שיגור הטיל החדש - איראן ביצעה ניסוי בטיל חדש: "לא נבקש רשות מאף אחד"איראן ביצעה ניסוי בטיל חדש: "לא נבקש רשות מאף אחד"כיכר השבת3
הטיל החדש הוצג במהלך מצעד צבאי; "איראן לא תבקש רשות מאף מדינה לייצור טילים" אמר שר ההגנה האיראני. שר הביטחון אביגדור ליברמן: "דמיינו מה יקרה אם איראן תשיג נשק גרעיני" (עולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1