ליפא  הפגנה  ישי לפידות  יניב בן..
הנשיא טראמפ - ההודעה המסתורית שפרסם הנשיא טראמפההודעה המסתורית שפרסם הנשיא טראמפאלי רוטמן2
נשיא ארצות הברית צייץ בטוויטר, בעת שהוא שב ממסע ארוך באסיה, כי כשיחזור לוושינגטון יתן הצהרה משמעותית. בורסת הניחושים פורחת: מצפון קוריאה ועד הישג כלכלי (אקטואליה)
מראות ההרס - התפללו: יהודים נפצעו ברעידת אדמה באירןהתפללו: יהודים נפצעו ברעידת אדמה באירןאלי רוטמן12
אל בתי החולים שבמחוז כרמנשאה במערב איראן, שספג אמש את רעידת האדמה הקטלנית ביותר השנה, פונו שני יהודים שנפצעו באורח קשה. בפנים: שמותיהם לתפילה (אקטואליה)
השרה איילת שקד במוזיאון - הביקור המרגש של השרה שקד בצורוגההביקור המרגש של השרה שקד בצורוגהישי כהן7
השרה איילת שקד ביקרה בעיר היפנית צורוגה, במוזיאון המנציח את פעולות ההצלה בעיר שפתחה את שעריה לאלפי יהודים שנמלטו מאימת הנאצים, חלקם תלמידי 'מיר' (חדשות)
מגעים מתקדמים לפטור מוויזה לארה"במגעים מתקדמים לפטור מוויזה לארה"בכיכר השבת7
טיסה לארה"ב בלי השלמת טפסים, ראיון בשגרירות, עמידה בתור ותשלום עבור הוויזה נראה כחלום אך מתברר כי הדבר קרוב מתמיד, בעקבות הסכם שהושג בין ישראל וארה"ב (עולם)
החנות רעדה, המוצרים נפלו - האדמה רעדה: 328 הרוגים בעיראק ובאיראןהאדמה רעדה: 328 הרוגים בעיראק ובאיראןכיכר השבת10
328 בני אדם נהרגו ולמעלה מ-2,500 נפצעו ברעידת האדמה החזקה, בעוצמה של 7.3, שהכתה במחוז סולימאניה שבצפון-מזרח עיראק, סמוך לגבול עם איראן (חדשות, בעולם)
ראש ממשלת לבנון שבר שתיקה ופרץ בבכיראש ממשלת לבנון שבר שתיקה ופרץ בבכירועי קייס, ynet3
ראש ממשלת לבנון היוצא שבר שתיקה בת שבוע, הזיל דמעה והדף את הטענות שריאד כפתה עליו להתפטר: "אני ניסחתי את הודעת ההתפטרות. מלך סעודיה רואה בי בן" (חדשות)
דונלד טראמפ וקים ג'ונג און - טראמפ צייץ: "אני לא קראתי לו שמן ונמוך"טראמפ צייץ: "אני לא קראתי לו שמן ונמוך"אלי רוטמן9
בתגובה לכינויו בידי שליט צפון קוריאה קים ג'ונג און כזקן ומשוגע", פרסם טראמפ ציוץ ילדותי ומגוחך במיוחד, בסגנון חריג ומוזר גם להתנהלותו הלא-נשיאותית עד כה (אקטואליה)
שר החוץ, בוריס ג'ונסון - ג'ונסון פגע בסיכוי האזרחית להשתחרר מהכלאג'ונסון פגע בסיכוי האזרחית להשתחרר מהכלאדניאל הרץ4
שר החוץ בוריס ג'ונסון גרם באמצעות פליטת פה להרעת סיכויה של אזרחית בריטית להשתחרר מהכלא האיראני. הדבר עורר קריאות בבריטניה להתפטרותו מתפקידו (חדשות בעולם)
המיניבוס והמשאית - בנסיעה ראשונה: רכב בלי נהג נפגע בתאונהבנסיעה ראשונה: רכב בלי נהג נפגע בתאונהכיכר השבת4
היום שהיה אמור להביא בשורה לתחבורה הציבורית בלאס וגאס, הסתיים במפח נפש, והכל בגלל תאונה קלה אליה נקלעה שלא באשמתה המכונית הניסיונית (חדשות, תחבורה)
פוטין וטראמפ - פוטין: "ארה"ב תנסה להתערב בבחירות ברוסיה"פוטין: "ארה"ב תנסה להתערב בבחירות ברוסיה"כיכר השבת1
מערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב לא יורדת מסדר היום, כשעל רקע חקירת מעורבות רוסיה בבחירת טראמפ, הביע היום פוטין את חששו מפני התערבות הפוכה - של ארה"ב, אצלו (בעולם)
אובמה, שנה באזרחות - הנשיא לשעבר אובמה לא נבחר כמושבעהנשיא לשעבר אובמה לא נבחר כמושבעכיכר השבת1
נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה, מתנהג כאזרח מן השורה (למעט השיירה) ואתמול הגיע לבית המשפט בשיקגו להשתתף בחבר המושבעים - אך בסופו של דבר לא נבחר (אקטואליה)
המגדל הנטוי בסן פרנסיסקו ממשיך לשקועהמגדל הנטוי בסן פרנסיסקו ממשיך לשקועדניאל הרץ2
מגדל המילניום בסן פרנססיקו החל לשקוע מיד אחרי בנייתו אך מאז המצב מחמיר והדיירים בו חוששים כי לא יעמוד ברעידות האדמה האופייניות לאזור והם מוכרים במחירי הפסד (בעולם)
פריטי פאטל - השרה שנפגשה עם נתניהו נאלצה להתפטרהשרה שנפגשה עם נתניהו נאלצה להתפטרדניאל הרץ2
המערכת הפוליטית בבריטניה סוערת לאחר ששרת הפיתוח האזורי פריטי פאטל הודיעה על התפטרותה לאור הביקורת על התנהלותה בביקורה בישראל ללא עדכון משרד החוץ (בעולם)
הנכדה היהודיה של טראמפ הפתיעה את נשיא סיןהנכדה היהודיה של טראמפ הפתיעה את נשיא סיןכיכר השבת9
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ונשיא סין שי ג'ינפינג התיישבו לשתיית כוס תה. טראמפ ניצל את המעמד בכדי להציג את כישוריה של נכדתו היהודיה, ארבלה קושנר, בשפה המנדרינית (מעניין)
אבי זיכרון במדרכות ברלין - ברלין: אבני זיכרון לקורבנות הנאצים  נגנבוברלין: אבני זיכרון לקורבנות הנאצים נגנבודניאל הרץ
לפחות 12 אבני זיכרון ממתכת המשובצות במדרכות ברלין ליד הבתים בהם נרצחו הקורבנות נעלמו. בשנים האחרונות נעלמו מאות אבנים כאלה ככל הנראה בידי הימין הקיצוני (בעולם)
טראמפ בדרום קוריאה: אל תזלזלו בארה"בטראמפ בדרום קוריאה: אל תזלזלו בארה"בדניאל הרץ
הנשיא האמריקאי הגיע לביקור מפתיע בדרום קוריאה ונאם כשהוא מכוון את דבריו למנהיגה הדיקטטור של צפון קוריאה: "עינינו נשואות ליום שבו כל הקוריאנים יהיו חופשיים" (בעולם)
תרזה מיי. ארכיון - הפגישה עם נתניהו שמביכה את תרזה מייהפגישה עם נתניהו שמביכה את תרזה מייכיכר השבת
ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי שלא ידעה על הפגישה עד השבוע האחרון, הביעה אמון מלא בשרה. מנגד, הקולגות בפרלמנט לא מתכננים לעבור על כך בשתיקה (חדשות)
רוברט מוגאבה בן ה-93 - הרודן בן ה-93 הדיח את סגנו בשביל... אשתוהרודן בן ה-93 הדיח את סגנו בשביל... אשתודניאל הרץ1
רוברט מוגאבה הוא אחד השליטים המבוגרים בעולם. הוא שולט בזימבבואה מאז 1980. אמש הוא פיטר את סגנו ומי שנחשב ליורשו כדי לסלול את הדרך לאשתו גרייס (בעולם)
קלי ביקש לנקום בחמותו ורצח 26 בני אדםקלי ביקש לנקום בחמותו ורצח 26 בני אדםדניאל הרץ1
הרוצח מהכנסייה בסאת'לנד ספרינגס שבטקסס יצא למסע ההרג בעקבות סכסוך עם חמותו. הוא רכש 8 רובים ויצא חמוש בשכפ"ץ ובמסיכת שלד. הוא נהרג ברכבו לאחר מכן (בעולם)
התשובה ל-BDS: סטודנטים בקראון הייטסהתשובה ל-BDS: סטודנטים בקראון הייטסשאול כהנא5
המסע שיילחם בהסתה של ה-BDS? מאות סטודנטים מרחבי העולם עשו סוף שבוע ארוך במרכזים היהודיים בניו יורק. השיא: תפילה ב'אוהל' הרבי מליובאוויטש • צפו בתיעוד (עולם)
הרוצח דווין פטריק קלי - הרוצח לבש מדי צבא כהים ורצח 26 בני אדםהרוצח לבש מדי צבא כהים ורצח 26 בני אדםכיכר השבת2
26 בני אדם נרצחו בטבח בכנסייה בעיירה סאת'רלנד ספרינגס בטקסס. הרוצח הוא דווין פטריק קלי, בן 26, מהעיירה ניו בראונפלס, חייל משוחרר מחיל האוויר האמריקני (אקטואליה)
ווילבור רוס, שר המסחר האמריקני - חתנו של פוטין עשה עסקים עם שר אמריקניחתנו של פוטין עשה עסקים עם שר אמריקניכיכר השבת1
עוד עולה ממיליוני המסמכים שהודלפו, כי מיליוני פאונד מנכסי אליזבת, מלכת בריטניה, הושקעו בקרן שהואשמה בניצולן של משפחות עניות ונזקקות. החשיפה מעוררת סערה (חדשות)
טבח בטקסס: 26 בני אדם נורו למוות בכנסיהטבח בטקסס: 26 בני אדם נורו למוות בכנסיהכיכר השבת3
לפחות 26 בני אדם נהרגו מהירי שביצע אלמוני סמוך לשעה 10:30 (שעון מקומי) בכנסייה בטקסס, סמוך לסן אנטוניו. בין הנפגעים מהירי בכנסייה גם ילד כבן שנתיים (חדשות, בעולם)
הנשיא המודח - ה"נשיא" הקטאלוני הסגיר את עצמו לבלגיהה"נשיא" הקטאלוני הסגיר את עצמו לבלגיהאלי רוטמן
ימים של מתיחות בין הממשל בספרד לבין ראשי המחוז הקטאלוני, לאחר שהאחרונים הכריזו על עצמאות והקמת מדינה משלהם, עשויים לבוא בקרוב אל קיצם (חדשות, בעולם)
דאעש נטל אחריות לפיגוע הדריסה במנהטןדאעש נטל אחריות לפיגוע הדריסה במנהטןדניאל הרץ
יומיים לאחר הפיגוע הרצחני במנהטן בו נדרסו למוות בידי המחבל סייפולו סייפוב 8 בני אדם ונפצעו עוד 11 נוספים, נטל ארגון הטרור דאעש את האחריות בהודעה שפרסם (בעולם)
מסע ההלוויה של הנרצחים, בישראל - 20 שנות מאסר נגזרו על אח המחבל מטולוז20 שנות מאסר נגזרו על אח המחבל מטולוזדניאל הרץ
ביהמ"ש בצרפת גזר 20 שנות מאסר על עבד אל קאדר מראח אח המחבל שביצע את הטבח בטולוז בו נרצחו הרב יונתן סנדלר, שני ילדיו אריה וגבריאל, ומרים מונסונגו הי"ד (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1