הרב שטיינמן  בני פרידמן  ויזניץ  אריה
רבי שלמה קרליבך - שלוימל'ה לשבת: אולי הניגון הכי פופולרי של קרליבךשלוימל'ה לשבת: אולי הניגון הכי פופולרי של קרליבךיאיר טוקר1
ימי האבל על החורבן תמו בתחילת השבוע, ואין מתאים יותר מ"ובנה ירושלים" של ר' שלמה קרליבך בכדי לפתוח את עונת "שלוימל'ה ליום השבת" החדשה בכיכר השבת. האזינו (מוזיקה יהודית)
נחצ'ה היימן - נחצ'ה היימן: המלחין שקינא בשירת שלמה המלךנחצ'ה היימן: המלחין שקינא בשירת שלמה המלךיאיר טוקר2
הלך לעולמו נחום (נחצ'ה) היימן, המלחין שעומד מאחורי שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית. "הלחין את פסקול חיינו בארץ" ספד בנימין נתניהו. צפו בהיימן מדבר על שלמה המלך (מוזיקה)
אילוסטרציה - סינגל ראשון לאברך מקנדה: "נחמו עמי"סינגל ראשון לאברך מקנדה: "נחמו עמי"יאיר טוקר12
יוני גרוס, אברך בעל קול מיוחד, משיק בימים אלו סינגל ראשון בדרך לאלבום. החלום שלו: להמשיך לשבת וללמוד. קומזיצים ישיבתיים? בהחלט בא בחשבון (מוזיקה, חדשות המוזיקה)
להקת הקרצ'מע: צפו בלהקת הכלייזמר החדשהלהקת הקרצ'מע: צפו בלהקת הכלייזמר החדשהיאיר טוקר3
להקת הקרצ'מע מבקשת להחזיר את הכלייזמר המסורתי והימים הטובים של המוזיקה החסידית. צפו בווידאו ראשון של הלהקה החדשה שמבטיחה מוזיקת כלייזמר שמדברת אל הנשמה (מוזיקה)
מימין: לפני, משמאל: אחרי. מתיסיהו - ויראלי: זמר רחוב שר עם מתיסיהו ולא זיהה אותוויראלי: זמר רחוב שר עם מתיסיהו ולא זיהה אותוכיכר השבת17
קרוב ל-3 מיליון אנשים צפו בסרטון שמתעד זמר רחוב מבצע את "one day" יחד עם מתיסיהו בעצמו שנקלע למקום, אך הוא לא זיהה את הזמר המפורסם בשל מראהו השונה (מוזיקה)
הפיוט של משה דוויק לכבוד אמו ע"ה • צפוהפיוט של משה דוויק לכבוד אמו ע"ה • צפויאיר טוקר6
הפייטן והזמר משה דוויק יחד עם בני משפחתו והחברים הקרובים התאספו הבוקר בסמוך לציונה של אמו ע"ה במלאות השלושים | צפו בפיוט המיוחד שהוא שר לכבוד אמו (מוזיקה)
"אינשאללה" | "אולטריקס" גרסת הווקאל"אינשאללה" | "אולטריקס" גרסת הווקאלנתנאל לייפר10
הדיג'יי משה אקרמן "אולטריקס" בגרסת רימיקס ווקאלית לשלושת השבועות של הלהיט של יעקב שוואקי מהאלבום האחרון "אינשאללה" (חדשות המוזיקה)
הזמר ליפא שמעלצר נגד החומרות: "תפסיקו לחנוק, זה רק הורס"הזמר ליפא שמעלצר נגד החומרות: "תפסיקו לחנוק, זה רק הורס"יאיר טוקר68
במסגרת סרטוני ה"שני וחמישי" שלו, יוצא הזמר החסידי ליפא שמעלצר במתקפה נגד החומרות המונהגות במגזר החרדי: "זה רק מחזיק עבירות, זה גורם לבן שלא תהיה לו ברירה והוא יהיה חולה" (מוזיקה)
לאחר שיר אחד בלבד: רוטמן והמפיק נפרדולאחר שיר אחד בלבד: רוטמן והמפיק נפרדונפתלי טרבלסי17
הזמר מוטי רוטמן, זוכה ריאליטי השירה שבהפקתו של דוד פדידה, "הקול הבא", נפרד מהמפיק לאחר סינגל אחד בלבד. רוטמן: "הכל בסדר. לא הגענו להסכמות" (חדשות המוזיקה)
"הפכת מספדי" - הלהיט של פריד באקפלה"הפכת מספדי" - הלהיט של פריד באקפלהיאיר טוקר4
הזמר דודי פרישמן מבצע מחדש את הלהיט של אברהם פריד מאלבומו הקודם. על העיבוד אחראי יונתן שטרן. קולות: יונתן שטרן ונתנאל כהן (חדשות המוזיקה)
חזן בית הכנסת הגדול בקטע מיוחד ל"כיכר השבת" • האזינוחזן בית הכנסת הגדול בקטע מיוחד ל"כיכר השבת" • האזינונתנאל לייפר
אבריימי קירשנבאום מבצע קטע חזנות מודרני בעיבוד ווקאלי במיוחד עבור גולשי "כיכר השבת". על הלחן, העיבוד, ההפקה ושירת המקהלה, המפיק המוכשר אלון הלל (חדשות המוזיקה)
"שבע שמיניות" מבצעים ווקאלי את חנן בן ארי"שבע שמיניות" מבצעים ווקאלי את חנן בן ארינתנאל לייפר14
להקת החתונות "שבע שמיניות" עם הסולו אלעזר וולדמן בביצוע ווקאלי ללהיט של חנן בן ארי מאלבום הבכורה שלו "אמא" שנכתב על הגירוש מגוש קטיף (חדשות המוזיקה)
יש מה לשמוע בבין המצרים: מאגר שירים ווקאלייםיש מה לשמוע בבין המצרים: מאגר שירים ווקאלייםכיכר מוזיקה
לא תאמינו כמה ששיר ווקאלי יכול להישמע טוב (מוזיקה לבין המצרים)
"הנני בידך" הגיע עד לג'ונגל הקנייתי • צפו בווידאו"הנני בידך" הגיע עד לג'ונגל הקנייתי • צפו בווידאויאיר טוקר6
חברי להקת פומפדיתא פגשו באמצע מסע בג'ונגל האפריקאי את בני שבט המסאיי ולימדו אותם שיר חדש - "הנני בידך" • צפו בתיעוד המרתק מהג'ונגל. אזהרה: מכיל מוזיקה (חדשות המוזיקה)
שימי אנגל במחרוזת רגש לשלושת השבועותשימי אנגל במחרוזת רגש לשלושת השבועותיאיר טוקר2
הזמר שימי אנגל משחרר לימי שלושת השבועות מחרוזת שירי רגש מתוך אלבום המחרוזות שלו "קלאסיקס" בעיבוד אקאפלה ללא כלי נגינה. עיבוד במקור אברומי ג'י (חדשות המוזיקה)
ליפא שמעלצר - רוצים להיות חלק מהאלבום של ליפא? כך תעשו את זהרוצים להיות חלק מהאלבום של ליפא? כך תעשו את זהיאיר טוקר19
כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר יחגוג בשנה הקרובה 18 שנות מוזיקה ובידור - בצורה מיוחדת במיוחד: אלבום חדש שיפיק יורכב כולו מכשרונות מבוזבזים שישלחו לתיבת המייל שלו הקלטות, לחנים, וכן, אפילו גרפיקה (מוזיקה)
האחיין והדוד במפגש ווקאלי - "רגע ישן"האחיין והדוד במפגש ווקאלי - "רגע ישן"יאיר טוקר
הזמר והיוצר שרון אבילחק בסינגל ווקאלי יחד עם דודו שמעון אשור. השיר עובד בצורה ווקאלית מיוחדת לשלושת השבועות על ידי המעבד דורון אלימלך (חדשות המוזיקה)
ישי ריבו קיבל אלבום זהב על אלבומו השניישי ריבו קיבל אלבום זהב על אלבומו השנייאיר טוקר12
הזמר והיוצר, ישי ריבו, הגיע תוך כמה חודשים למכירות של אלבום זהב לאלבומו השני וחגג את זה במופע גדול במיוחד באמפי שוני בבנימינה במופע סולד אאוט לעיני אלפים (חדשות המוזיקה)
מה מכין לנו ישי לפידות בימי שלושת השבועות?מה מכין לנו ישי לפידות בימי שלושת השבועות?נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר, ישי לפידות, עובד על הפרויקט הסודי הבא שלו אליו הוא כבר החל בסדרה של אודישנים. "זה הולך להיות פרויקט מאד מוזיקלי מצד אחד ומאד ויזואלי מהצד השני" (חדשות המוזיקה)
לקראת שלושת השבועות: על אלה אני בוכיהלקראת שלושת השבועות: על אלה אני בוכיהנתנאל לייפר
לקראת ימי בין המצרים שמתחילים ביום ראשון, גרסת פסנתר אינסטרומנטלית לשירו הידוע של ר' שלמה קרליבך "על אלה אני בוכיה" מתוך מגילת איכה (חדשות המוזיקה)
זמר רחוב? ההרפתקה של חנן בן ארי • וידאוזמר רחוב? ההרפתקה של חנן בן ארי • וידאויאיר טוקר14
הזמר חנן בן ארי, הפך בתכנית הבוקר של קשת לזמר רחוב. חמוש במשקפי שמש, איפור וכובע הוא התיישב לשיר בכיכר ציון. האם יזהו העוברים והשבים את אחד האמנים המצליחים ביותר היום? (מוזיקה)
קונצרט החזנות מעל פסגת הר הזיתים • צפוקונצרט החזנות מעל פסגת הר הזיתים • צפויאיר טוקר2
אלפים השתתפו בקונצרט החזנות האגדי 'מעל פסגת הר הזיתים', בהשתתפות גדולי חזני העולם, יצחק מאיר הלפגוט ודובל'ה הלר, ובהשתתפותם של הזמר יצחק מאיר • צפו בגלריה (מוזיקה)
משה דוויק שר לראשונה מאז פטירת אמו • צפומשה דוויק שר לראשונה מאז פטירת אמו • צפונפתלי טרבלסי16
הזמר והפייטן משה דוויק שאמו חנה גאולה ע"ה נהרגה בתאונת הטרקטור בכניסה לחשמונאים, שר לראשונה באירוע כשהוא דומע כולו • חבריו הקדישו לו את השיר "שערי דמעות" • צפו (מוזיקה)
פסנתר אקוסטי לניגון י"ב-י"ג תמוז - צפו: ניגון י"ב-י"ג תמוז בביצוע פסנתר ייחודיצפו: ניגון י"ב-י"ג תמוז בביצוע פסנתר ייחודינתנאל לייפר3
לרגל "חג הגאולה" - שחרורו ממאסר של הריי"צ, האדמו"ר הקודם של חב"ד, נתנאל לייפר בגרסת פסנתר אקוסטית לניגון "ב-י"ג תמוז המיוחד שהולחן לאותו יום (חדשות המוזיקה)
"חטפתי מכות מהמורי, לבשתי עבה כדי לא להרגיש""חטפתי מכות מהמורי, לבשתי עבה כדי לא להרגיש"יאיר טוקר23
"חטפתי כמה זפתות מהמורי לפני כארבעים שנה..." סיפר אמש הזמר חיים ישראל בתוכנית הרדיו 'חידודון' של עמי מימון. לדבריו, הוא היה לובש בגדים עבים בכדי לא להרגיש את המכות. האזינו (מוזיקה)
נפתלי כלפה באלבום חדש -  "תפילת השלווה"נפתלי כלפה באלבום חדש - "תפילת השלווה"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר נפתלי כלפה מטורונטו באלבום שלישי בו הוא מבצע משיריו עם מיטב הזמרים במוזיקה היהודית מקורית • האזינו לשיר "כלי" מתוך האלבום (חדשות המוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים