גור  מזג אויר
כחלון ודרעי. ארכיון - זו רשימת הגזירות שכחלון מתכנן על החרדיםזו רשימת הגזירות שכחלון מתכנן על החרדיםישי כהן32
שר האוצר כחלון מתכוין לכלול בהצעת חוק התקציב עליה עמלים כעת במשרדו, שורה של קיצוצים כספיים מתקציבי המגזר החרדי, בכל התחומים • הרשימה המלאה (אקטואליה)
ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי - רבני אשדוד נגד ראש העיר: אוזלת יד מכוונתרבני אשדוד נגד ראש העיר: אוזלת יד מכוונתישראל כהן8
חשיפת "כיכר השבת": רבני העיר שלחו מכתב חריף לראש העיר לסרי, בו הם מאשימים אותו בדרדור הסטטוס קוו בעיר עם חילולי השבת המתרבים, ומציגים את דרישותיהם (חרדים)
בעצרת על מות התינוקות: תפילה לעצוריםבעצרת על מות התינוקות: תפילה לעצוריםצילום: חיים גולדברג13
אלפים התכנסו בכיכר זופניק בירושלים לעצרת התעוררות בשל שרשרת האסונות של פטירת תינוקות בנסיבות טרגיות. אחד הרבנים קרא במעמד להתפלל על החשודים בפרוטקשן (בארץ)
מליאת הכנסת, השבוע - מחוקקים וצוחקים: הפופוליזם של חקיקות הסרקמחוקקים וצוחקים: הפופוליזם של חקיקות הסרקדוד רוזנטל4
הציבור טיפש, אז הציבור משלם. מלחמות ציבוריות יש להן מחיר. הפוליטיקאים גוזרים קופון אלקטורלי בלי לפעול מהותית למען הבוחר, ובתקשורת, מתגמלים את מי שמייצר את כל כותרות הסרק הללו (דעות)
הגר"י אולשין והגר"א שכטר, אמש - הגר"י אולשין ביקר במעונו של הגר"א שכטרהגר"י אולשין ביקר במעונו של הגר"א שכטרישראל כהן9
לאחר הספדו של הגר"א שכטר והביקורת של הגר"י אולשין, ביקר ראש ישיבת לייקווד אצל ראש ישיבת 'חיים ברלין' והעניק לו את ספריו: "אינו רוצה שיכניסו מחלוקת לארה"ב" (חרדים)
הגאון רבי שמואל אוירבך - ביום ראשון: הגר"ש אוירבך יעבור צנתור בלבביום ראשון: הגר"ש אוירבך יעבור צנתור בלבישראל כהן28
הגאון רבי שמואל אוירבך, מנהיג 'הפלג הירושלמי', אמור לעבור ביום ראשון הקרוב צנתור קל בלב, בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים, זאת בהמלצת רופאו האישי (חדשות, חרדים)
המודעות שנתלו בשכונה - תושבים חילונים תלו שלטי צניעות בשכונהתושבים חילונים תלו שלטי צניעות בשכונהאבי רבינא17
לאחר הסערה עם פינוי ישיבת "יד הרמב"ם" בחיפה, מגיעה פרובוקציה נוספת, חילונית. ברחבי שכונת 'רמת בגין' בה שוכנת הישיבה פורסמו "שלטי צניעות" המדירים נשים (בארץ)
הראשל"צ הגר"י יוסף - הראשון לציון: "אנו מתנגדים בתוקף שרבני עיר יוכלו לגייר"הראשון לציון: "אנו מתנגדים בתוקף שרבני עיר יוכלו לגייר"ישי כהן2
בעוד כחודש יגיש משה ניסים את המלצותיו לרוה"מ בנושא חוק הגיור. ההמלצות יוגשו לאחר פגישה עם הגר"י יוסף שהתבטא השבוע: "אנחנו נגד שרבני עיר יוכלו לגייר, בכל תוקף" • האזינו (חדשות)
צפו: החלו העבודות ב'קריית איילת השחר'צפו: החלו העבודות ב'קריית איילת השחר'ישראל כהן4
בימים אלו, ימי מלאות השלושים להסתלקות מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, החלו העבודות במתחם קריית 'איילת השחר' בו ייבנה הקמפוס החדש של ישיבת "אורחות תורה" • צפו (בארץ)
הראשל"צ והעמוד הראשי של 'הדרך', השבוע - ומי צנזר את פסק הראשון לציון? בטאון ש"סומי צנזר את פסק הראשון לציון? בטאון ש"סישי כהן20
בזמן שבתקשורת הישראלית והחרדית כולה פורסמו דבריו של הראשון לציון הגר"י יוסף נגד חוק 'עונש מוות למחבלים' - בו תמכו ח"כי ש"ס, בטאון ש"ס 'הדרך', מתעלם מהפסק (חרדים)
העלייה לציון מרן הרב שטיינמן זצ"ל • גלריההעלייה לציון מרן הרב שטיינמן זצ"ל • גלריהישראל כהן
במלאת השלושים עלו קהל המונים בראשות בני המשפחה והמוני תלמידיו לפקוד את חלקת הציון של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן זצוק"ל בבית החיים פוניבז' • גלריה (חרדים)
מרנן הגראי"ל שטיינמן, הגר"ג אדלשטיין והחזון איש - היחס לנוער מתמודד: הוראת גדולי ישראל - "לאהוב ולקרב"היחס לנוער מתמודד: הוראת גדולי ישראל - "לאהוב ולקרב"ישראל כהן133
סרטון בו נראה הגר"ג אדלשטיין מורה את היחס הראוי לנוער מתמודד, הביאו גורמים שונים לטעון כי מדובר ב"פשרנות", אך מבדיקת "כיכר השבת" עולה כי זו עמדת גדולי ישראל לאורך השנים (חרדים)
הרב ישראל מאיר ביטון - הפרקליטות: הבחירות לרבנות חדרה - יידחוהפרקליטות: הבחירות לרבנות חדרה - יידחוישי כהן17
ההליך מסתבך: הפרקליטות הודיעה לבג"צ כי הבחירות לרב העיר חדרה ידחו בפעם השנייה ב-21 יום, זאת בשל "בדיקת עניינים שונים הנמצאת בעיצומה אך טרם הושלמה" (חרדים)
כך שיקרו את הרבנים שחתמו "נגד" מרן הגראי"ל שטיינמןכך שיקרו את הרבנים שחתמו "נגד" מרן הגראי"ל שטיינמןאלי רוטמן74
בחלוף כשני עשורים מהמכתב המסעיר של בכירי הרבנים על "מסלולי הגיוס" של 'ועדת טל', שהוצג כהתנגדות לדעתו של מרן זצוק"ל - האמת נחשפת • וגם: איך זה קשור לריקוד נרגש מולו? (חרדים)
עברו ברית בגיל 20 וריגשו את ניו יורק החרדית. צפועברו ברית בגיל 20 וריגשו את ניו יורק החרדית. צפוישראל כהן10
שלושה צעירים יהודים שהיו ערלים ולא נימולו, התקרבו ליהדות בגיל מבוגר יותר, ולאחר הסברה ושכנוע, החליטו לקיים טקס ברית מילה כהלכתו. כך נראתה המסיבה שנערכה להם (בעולם, חרדים)
מאות אלפי צפיות: הריקוד של ניצול השואה בן ה-100מאות אלפי צפיות: הריקוד של ניצול השואה בן ה-100מישאל לוי22
הסרטון הזה צבר מאות אלפי צפיות ולייקים ברשת תוך ימים ספורים: ניצול שואה בן 100, רוקד בשמחת חתונה שנערכה בברוקלין לפני כשבוע. צפו עכשיו (מעניין, בעולם)
מרן הגראי"ל עם ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין - כשהגראי"ל התפעל מענוותנות ר"י פוניבז'כשהגראי"ל התפעל מענוותנות ר"י פוניבז'ישראל כהן8
עשרות שנים של קשר בל ינתק בין הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל לבין הגרי"ג אדלשטיין, נפרסים בין היתר בספר חדש שיצא לאור בימים אלו. בפנים: כמה עובדות מרתקות מתוכו (חרדים)
סגן השר מאיר פרוש, יו"ר שלומי אמונים - קנס לאגודת ישראל - בגלל "שלומי אמונים"קנס לאגודת ישראל - בגלל "שלומי אמונים"כיכר השבת10
מבקר המדינה מפרסם את דו"ח מימון המפלגות לסיעות הכנסת, בו הוא מעניק ציון שלילי לאגודת ישראל לשלילה וקונס אותה - בגלל התנהלות ועידת שלומי אמונים באוקראינה (ארץ)
אחד העצורים, השבוע - גל המעצרים: בכיר ב'טוהר המחנה' מסבירגל המעצרים: בכיר ב'טוהר המחנה' מסבירישראל כהן9
בכיר ב'וועד לטוהר המחנה' חושף בשיחה עם 'כיכר השבת' את פשר המעצרים בשכונת מאה שערים ואת פעילות ארגון 'חותם' • בד"צ 'העדה' במכתב תמיכה בעצורים (אקטואליה)
היוצרים החרדים כבשו את בנייני האומה. פרוג. - היוצרים החרדים כבשו את בנייני האומההיוצרים החרדים כבשו את בנייני האומהkikar.co.il בשיתוף פרוג2
כל המי ומי בתעשיית העיצוב הפרסום והדיגיטל במגזר החרדי, היו השבוע בכנס הענק והיוקרתי של "פרוג" במרכז הקונגרסים בבנייני האומה, בו השתתפו כ-5,000 יוצרים מעצבים, אמנים ויוצרים, אנשי המקצוע על הסקאלה הרחבה של עולם היצירה, העיצוב, הפרסום והשיווק במגזר החרדי (פרסום, שיווקי)
הגר"ש עמאר לאלמנה: 'זכיתם במלאך'. צפוהגר"ש עמאר לאלמנה: 'זכיתם במלאך'. צפוישי כהן10
הראשל"צ הגר"ש עמאר ספד בהלווית הרב רזיאל שבח הי"ד: "רזיאל כמו כל הצדיקים. דמים בדמים נגעו". לאחר מכן חיזק את האלמנה והאמא: "זה צדיק אמיתי, זכיתם במלאך" (חרדים)
שמחת נישואי נכדת הגרמ"צ ברגמן • תיעודשמחת נישואי נכדת הגרמ"צ ברגמן • תיעודישראל כהן18
ראשי ישיבות, רבנים, וחברי הכנסת של 'יהדות התורה' השתתפו אמש (שלישי) בשמחת החתונה לנכדת הגאון רבי מאיר צבי ברגמן, חבר מועצת גדולי התורה • צפו (חרדים, ארץ)
תאונה בביתר. אילוסטרציה - פצוע קשה בתאונת דרכים בעיר ביתר עיליתפצוע קשה בתאונת דרכים בעיר ביתר עיליתאלי רוטמן4
רכב פגע בשעות הצהריים בהולך רגל בעיר ביתר עילית. הנפגע נפצע באורח קשה, טופל במקום ופונה לאחר מכן לבית חולים בירושלים כשהוא סובל מחבלות בראשו (חדשות, חרדים)
ההספד הנרגש של נשיא המועצת • צפוההספד הנרגש של נשיא המועצת • צפוישי כהן7
"בושתי וגם נכלמתי לדבר בשבחו של המנוח", פתח הגר"ש כהן, את הספדו על מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בקול בכי • "איך אדם בזמננו הגיע לגדולה כזו?", תהה ראש הישיבה (חרדים)
צדיקוב, פדלון וגפני. ארכיון - נציג 'דגל': אפנה לבג"ץ על 'חוק המרכולים'נציג 'דגל': אפנה לבג"ץ על 'חוק המרכולים'אבי רבינא13
אישור 'חוק המרכולים' בכנסת מעורר סערה בהרצליה. בעוד ראש העיר פדלון מתעקש לאשר חילולי שבת, מאיים איש 'דגל התורה' אלעד צדיקוב לפנות לבג"ץ שיאכוף את החוק (חרדים)
בליטנטל ויהב. ארכיון - בליטנטל מתגונן ומבטיח: "נמשיך לרוץ יחד"בליטנטל מתגונן ומבטיח: "נמשיך לרוץ יחד"אבי רבינא25
אריה בליטנטל, נציג אגו"י בחיפה, מתייחס לראשונה לסערה סביב הרס הישיבה ופגישת ליצמן ויהב, מסביר למה לא חתם על מכתב המחאה ובטוח כי אגודה ודגל ימשיכו לרוץ יחד (ארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הגאון רבי גרשון אדלשטיין - לא פרגמטי, לא מתון // יהודה סולובייצ'יק
יהודה סולובייצ'יק
לא פרגמטי, לא מתון // יהודה סולובייצ'יק
ב' בשבט תשעח17
החרדים העובדים. אילוסטרציה - החרדים העובדים: האמנם שינוי פנים מגזרי?
הרב דוד חיים לייבל
החרדים העובדים: האמנם שינוי פנים מגזרי?
ב' בשבט תשעח28
הנקראים
המדוברים