מלך..  ויזניץ  שבאבניקים  חדרה
הגר"ח מעיין בספר, אתמול (צילום: עוזי ברק) - הגר"ח קיבל ´משלוח´ מהרב אמנון יצחקהגר"ח קיבל ´משלוח´ מהרב אמנון יצחקעוזי ברק, ככר השבת5
בין מאות משלוחי המנות שקיבל הגר"ח קנייבסקי במהלך החג, בלט משלוח המנות ששיגר הרב אמנון יצחק. ומה היה בו? צפו בתמונה (חרדים)
פינדרוס וברקת (ארכיון: מנדי הכטמן) - עסקנים: 'פינדרוס אכזב, נפנה לחביליו'עסקנים: 'פינדרוס אכזב, נפנה לחביליו'דוד כהן, כיכר השבת21
נהפוך הוא: יוסי חביליו, אולי האויב הגדול ביותר שקם למגזר החרדי מאז טומי לפיד, מחוזר על-ידי עסקנים חרדיים מירושלים. הסיפור המלא (בארץ)
אילוסטרציה - קרית-ספר: בלשים עצרו בחור-ישיבהקרית-ספר: בלשים עצרו בחור-ישיבהדוד כהן10
בלשים עצרו אמש בחור מקרית-ספר משום שפגע בכבוד בית-המשפט. הרקע: תלונה שהגיש נגד מאבטח שתקף אותו. ומה הורו הרבנים? (חרדים)
רבי יקותיאל - אשדוד: המ"מ החרדי מתנכל לישיבהאשדוד: המ"מ החרדי מתנכל לישיבהיוסי וייס47
התנכלות פוליטית? ישיבה של רבי יקותיאל אבוחצירא, קבלה צו הריסה, למרות הבטחת רה"ע. על החתום: המ"מ החרדי כנפו (חרדים)
פורים בבירה (צילום: פלאש 90) - פורים בי-ם: דו"חות, שוטרים ברחובותפורים בי-ם: דו"חות, שוטרים ברחובותיוני שרעבי2
שוטרי ירושלים מתכוונים לנקוט ביד קשה נגד המתקהלים ברחובות במהלך הפורים. עסקנים להורים: "הרחיקו ילדיכם מהסכנות בחג" (חרדים)
גופתו של הרב פרוש ע"ה, הבוקר (צילום: שמואל חן) - "בחצות, השיב הרב פרוש את נשמתו""בחצות, השיב הרב פרוש את נשמתו"דוד כהן2
העסקן החרדי, ר´ חיים מילר ליווה אתמול את הרב מנחם פרוש ע"ה לאורך הערב כולו. בשיחה ל"כיכר השבת", הוא מתאר את הרגעים (חרדים)
רבי דוד יוסף (צילום: י´ בלינקו) - מקסיקו: אנטישמים תקפו את בן הגר"עמקסיקו: אנטישמים תקפו את בן הגר"עמנחם שוורץ8
הגאון רבי דוד יוסף שליט"א, בנו של נשיא מועצת חכמי התורה, הותקף אמש על ידי חבורת צעירים אנטישמים במקסיקו. מצבו טוב (חדשות חרדים)
בודנהיימר מציג את הדרכון, אתמול (צילום: מעריב) - הדרכון של ´המחסל´ מבני-ברק - מקוריהדרכון של ´המחסל´ מבני-ברק - מקורייוני גבאי9
האם מייקל בודנהיימר, אברך מבני-ברק השתתף בחיסול? בתקשורת הגרמנית מדווחים כי הדרכון על שמו היה מקורי. במשפחתו מופתעים (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90) - חילוני חתך את ה´ערוב´ בקריית-יובלחילוני חתך את ה´ערוב´ בקריית-יובלאברהם הלוי9
הרוחות בשכונה הירושלמית שוב סוערות: צעיר תושב השכונה נעצר בשעות הלילה בסוף השבוע בחשד למעשה. ועד השכונה החילוני זועם (בארץ)
הרב בונדייהמר, היום. בקטן: האמיתי (צילום : כיכר) - תיעוד: "המחסל" החרדי יושב ולומדתיעוד: "המחסל" החרדי יושב ולומדדוד כהן, כיכר השבת6
אז מה אם עשרות עיתונאים מקיפים את ביתו? הרב מיכאל בונדייהמר, אחד האנשים ממנו נגנבה זהותו על-ידי חוליית המתנקשים, לומד (חרדים)
´השקדן´. כריכת הספר החדש - 'השקדן' מבזה מרן? הרב אפרתי יכריע'השקדן' מבזה מרן? הרב אפרתי יכריעיוסי וייס12
אחרי הסערה בחצר חנן 10 סביב הספר 'השקדן' שלטענת מקורבים מבזה את הגרי"ש, הכריע הגרי"ש כי הגר"י אפרתי יקרא ויחליט (חרדים)
בלי עין הרע. מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א - טפו טפו: מאה שנה שנה בלי עין הרעטפו טפו: מאה שנה שנה בלי עין הרעיוסי וייס2
אחרי שזכה לראות נכדי נינים בחייו, וערב יום הולדתו ה-100 שיחול אי"ה בר"ח ניסן, ביקש הגרי"ש לערוך לו מעמד הוצאת עין הרע (חרדים)
ציון יהושע בן נון בכפר ´כיף אל חארס´ - למדו לקח: נכנסים לאל חארס, באישורלמדו לקח: נכנסים לאל חארס, באישוריוסי וייס5
עד שימצא של משה רבינו, מסתפקים בתחליפים. אחד מהם הוא קברו של יהושע בן נון בכפר 'כיף אל חארס', לשם יעלו המונים ביום ראשון (חרדים)
איך תרצו את האוטובוס שלכם? צילום: פלאש 90 - בג"צ: "מהדרין, מה זה נרות חנוכה"?בג"צ: "מהדרין, מה זה נרות חנוכה"?מנחם שוורץ ודוד כהן9
שלושת שופטי בג"צ, שדנו בקווי המהדרין: "נציין כי השם 'מהדרין' אינו נראה לנו הולם, שהרי אין מדובר בנרות חנוכה או בכשרות בשר" (בארץ)
צפו בוידאו: הגר"ח מרקד בחתונת נכדוצפו בוידאו: הגר"ח מרקד בחתונת נכדודוד כהן1
שמחה בטהרתה: בנו של הרב יצחק קולדצקי חתן דבי נשיאיה, ונכדו של הגר"ח קנייבסקי, נישא אמש בבני-ברק. צפו בתמונות ווידאו מאמש (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90) - המשטרה: לא נכנסים לשכונות חרדיותהמשטרה: לא נכנסים לשכונות חרדיותיענקי לביא15
הנחיות בכירי מחוז ירושלים מונעות מניידות משטרה להגיע לשכונות החרדיות, למעט מקרה של סכנת חיים. תחקיר מיוחד. האזינו (חרדים)
נכנע. מרגי (צילום: פלאש 90) - מרגי נכנע לברקת; הוועדה שוב תתכנסמרגי נכנע לברקת; הוועדה שוב תתכנסיוסי וייס10
פרסום ראשון: השר מרגי נכנע שוב לאיומי רה"ע ברקת, והורה - בפעם ה-3, על כינוס נוסף של ´ועדת החמישה´, למינוי נציגי ביהכנ"ס (חרדים)
שולי רנד. קחו דוגמה (צילום: פלאש 90) - חרדים, תלמדו משולי רנדחרדים, תלמדו משולי רנדאבישי צור12
אבישי צור האזין לשיריו של שולי רנד והתרשם, אבל לא רק מהמוזיקה. כך פילס החרדי לבוש השחורים את דרכו לצמרת המוזיקה (שירים)
סיום הש"ס, תש"ע - סיום הש"ס: מסוקים, לימוזינות, ניצביםסיום הש"ס: מסוקים, לימוזינות, ניצביםישראל אהרון30
תשכחו מכל מה ששמעתם על סיומי ש"ס. מנכ"ל חברה שסיים את הש"ס, החליט להרים הפקה יוקרתית עם מסוק ולימוזינות. כנסו, כנסו (חרדים)
המהומות במירון (צילום: דצ"ל) - חבר וועדת החמישה לכיכר השבת: "זו מלחמת קודש"חבר וועדת החמישה לכיכר השבת: "זו מלחמת קודש"דוד כהן8
שבוע לא שקט עבר השבוע על מירון. החפירות במתחם המערה, למרות הסיכום שהושג עם וועדת החמישה לפני חודשים אחדים, הביאו לפרוץ מהומות במירון ובירושלים. בשיחה ל"כיכר השבת" מבטיח אחד הרבנים: "נאבק על-כך עד הסוף". ומה דעתו על המתפרעים? (חרדים)
הפגישה בוידאו (באדיבות: שופר) - וידאו נדיר: פגישת הגראי"ל והרב יצחקוידאו נדיר: פגישת הגראי"ל והרב יצחקמנחם כץ26
כעת, מתכבד "כיכר השבת" לפרסם וידאו מלא מהפגישה ההיסטורית: מהרגע בו נכנס מרן לביתו של הרב אמנון יצחק ועד צאתו. מיוחד (חרדים)
ארכיון (צילום: פלאש 90) - סערת מירון: מהומות החלו בירושליםסערת מירון: מהומות החלו בירושליםמנחם שוורץ11
בעקבות חילול קברי הקדמונים במירון, חרדים בירושלים יידו אבנים לעבר אוטובוסים. הרקע: מעצרו האלים של האברך (חדשות, חרדים)
צה"ל בשכם (צילום: כיכר השבת) - צה"ל תוקף המסתננים: "לא אחראיים"צה"ל תוקף המסתננים: "לא אחראיים"ניצן ארליך10
בעקבות הירי של צה"ל לעבר ברסלבים שהסתננו לשכם, התראיין נציגם ותקף את החיילים. גורמים בצה"ל תקפו: "משחקים בחייהם". אודיו (חרדים)
הרב אמסלם והרב אייזשטיין בעימות (צ´: אלחנן דור) - אמסלם: גר לבת שלי? לא שולל לגמריאמסלם: גר לבת שלי? לא שולל לגמריא. ארצי, שעה טובה23
הרב נחום אייזנשטיין, מי שפועל בחסות הגרי"ש נגד פריצת חומות הגיור, בעימות ישיר ב´שעה טובה´ מול ח"כ הרב חיים אמסלם מש"ס (חרדים)
ראש העיר ופרידמן. מאיים (ארכיון פלאש 90) - "נסכל את פרויקט הבניה בבית-שמש""נסכל את פרויקט הבניה בבית-שמש"דוד כהן13
אלי פרידמן, מי שעומד בראש תנועת "טוב" המקומית: "אם וועדת האכלוס לא תבוטל, נפעל לביטול הפרויקטים המתוכננים בעיר" (חרדים)
המהומה במירון (צילום: ד.צ.ל, מירון) - במסירות נפש: אברכים עצרו בגופם את החפירותבמסירות נפש: אברכים עצרו בגופם את החפירותדוד כהן, כיכר השבת13
לא שקט במירון: ביום השני לחפירות המחללות את עצמות הקדמונים, הגיעו עשרות אברכים לשטח ועצרו בגופם את העבודות. הם חטפו מכות רצח, אבל לא נכנעו. חלקם נשכבו על הקרקע וחלקם על הדחפורים הגסים. התוצאה: העבודות פסקו, אבל זה עלה במספר פצועים. דיווח ותמונות מהשטח (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook