צמד ילד  ישי ריבו  מכביטס  חדשות
אילוסטרציה - עלתה על השיש לנקות ארון, נפלה - ונפצעהעלתה על השיש לנקות ארון, נפלה - ונפצעהקובי רוזן7
אישה חרדית נפצעה הערב בביתה באשדוד, מנפילה מגובה בעת שטיפסה על שיש המטבח כדי לנקות את הארונות לפסח. היא נחבלה ונפצעה בגפיים ובפלג גוף עליון (חדשות, חרדים)
הפגנה של 'הפלג' על מעצר עריק - עונש העריק הוחמר, 'הפלג' ייצא שוב לרחובעונש העריק הוחמר, 'הפלג' ייצא שוב לרחובישראל כהן77
לאחר ריקודי השמחה של רבני הפלג הירושלמי על קולת עונשו של מאיר בורודיאנסקי, בית המשפט הורה על החמרתו. 'הפלג' הודיע: נצא למחאה המונית מחר: "ניאבק בכל הכוח" (חדשות)
הרבנים אפו מצות ופצחו בריקוד של שמחההרבנים אפו מצות ופצחו בריקוד של שמחהישראל כהן8
הגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין, רב שכונת נאות יוסף בבני ברק, אפה מצות עם המקובל הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי, כאשר לפתע הרבנים פצחו בריקוד שמחה של מצווה (חרדים)
גביע השבת הוענק ל"אלוף הארץ באיגרוף"גביע השבת הוענק ל"אלוף הארץ באיגרוף"ישי כהן38
הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו העניק את "גביע השבת" לנער הראל ציון שוויתר על התואר אלוף הארץ באיגרוף, כדי שלא לחלל שבת במהלך השתתפות בגמר התחרות • צפו (חדשות)
צפו בגלריה: מאפיית מצות הקירוב במוסקבהצפו בגלריה: מאפיית מצות הקירוב במוסקבהכיכר השבת4
בקהילת 'אהלי יעקב' במוסקבה פועלת בימים אלו במרץ מאפיית המצות בניהול הרב שמואל שוורץ מבית שמש. המצות מיועדות בעיקר לקירוב אך גם למשפחות הקהילה • צפו (עולם)
חיים אמסלם. ארכיון - חיים אמסלם קיבל היתר בנייה מוועדת העררחיים אמסלם קיבל היתר בנייה מוועדת הערראבי רבינא27
תבוסה לש"ס במאבק נגד מתן היתר בניה עבור בית כנסת של ח"כ ש"ס לשעבר חיים אמסלם, לאחר שוועדת הערר הורתה לוועדה המקומית לתכנון ובניה להעניק את ההיתר (אקטואליה)
כינוס הוועדה, אמש - הרבנים: משרד החינוך לא מתערב בחיידריםהרבנים: משרד החינוך לא מתערב בחיידריםישראל כהן7
ועדת הרבנים לענייני חינוך התכנסה לדיון בחשש להתערבות משרד החינוך בחיידרים וקבעו כי בניגוד לטענות המנהלים, אין בשלב זה כל חשש להתערבות של משרד החינוך (אקטואליה)
גלריה מרהיבה: כך מכינים מצות בצפתגלריה מרהיבה: כך מכינים מצות בצפתצילום: דוד כהן, פלאש 902
ההיערכות לקראת חג הפסח נמשכת , לצד הניקיונות והקניות, מאפיות המצות עובדות שעות נוספות לקראת החג • הצלם דוד כהן תיעד כיצד אופים מצות בבירת הגליל צפת • צפו (ארץ)
כינוס איגוד מנהלי הסמינרים - כ-30 מנהלי סמינרים  דנו על "לימודי הוראה"כ-30 מנהלי סמינרים דנו על "לימודי הוראה"ישראל כהן18
כשלושים מנהלי סמינרים התכנסו השבוע לדיון במספר סוגיות מכריעות העומדות על כף המאזניים ובראשם - חילוקי הדעות עם משרד החינוך על לימודי ההוראה בסמינרים (אקטואליה)
"אני מכניס לביתי רק משחיטת בד"ץ נווה ציון""אני מכניס לביתי רק משחיטת בד"ץ נווה ציון"kikar.co.il בשיתוף אשפר
אשפר בשר מובילים מעל ל-30 שנה באיכות הבשרים יחד עם כשרות מדוקדקת של בד"ץ נווה ציון בראשות חכם שלום כהן. איך ניתן גם להציע בשרים בזול, גם לשמור על איכות וגם מבלי לוותר על אף חומרה בכל נושאי הכשרות? סיפור של הצלחה (אקטואלי, שיווקי)
במוסקבה חגגו ערב הוקרה על אוניה בנהרבמוסקבה חגגו ערב הוקרה על אוניה בנהרכיכר השבת1
במוצאי שבת קודש פרשת ויקרא, נערך ערב הוקרה מיוחד לידידי ותומכי בית הכנסת המרכזי "בית מנחם" שבמרכז היהודי-קהילתי "מארינה רושצ'ה" על אוניה מפוארת (חדשות)
הכפתור לאחר שנחלץ מגרונה - בת 8 חודשים נחנקה מכפתור וניצלה בנסבת 8 חודשים נחנקה מכפתור וניצלה בנסכיכר השבת2
תינוקת, בת למשפחה חרדית, משכונת מקור ברוך בירושלים בלעה כפתור פלסטיק גדול וניצלה בנס לאחר שמתנדבי איחוד הצלה הגיעו למקום וחילצו את הכפתור מגרונה (חדשות בארץ)
דריכות בצאנז: הרבנית תעבור מחר ניתוח לבדריכות בצאנז: הרבנית תעבור מחר ניתוח לבישראל כהן1
הרבנית מצאנז, אמו הישישה של האדמו"ר מצאנז, עלתה על מטוס פרטי מניו ג'רזי לעבר קליבלנד, שם תעבור מחר ניתוח לב. לטיסה הצטרף גם בנה, הרבי מצאנז קלויזנבורג (חסידים)
עשרות קיצונים חרדים העלו באש בובת חייל במאה שעריםעשרות קיצונים חרדים העלו באש בובת חייל במאה שעריםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת64
עשרות קיצונים חרדים העלו הערב באש במאה שערים בובת חייל, לצד אלפי עותקים של ביטאון דגל התורה 'יתד נאמן', זאת כחלק מהמאבק נגד החיילים החרדים. כיכר השבת עם תיעוד בלעדי (חרדים)
המקובל ניחם את הורי הילדה שנדרסה למוותהמקובל ניחם את הורי הילדה שנדרסה למוותישראל כהן10
המקובל הרב דב קוק הגיע הערב לניחום אבלים בבית משפחת יצחקי היושבים שבעה על בתם בת השלוש שנדרסה מול עיניהם השבוע בטבריה (חרדים)
שגריר ארה"ב אפה מצות בכפר החרדי • צפושגריר ארה"ב אפה מצות בכפר החרדי • צפוכיכר השבת4
בימים בהם הוא מככב בכותרות החדשות, לאחר שיו"ר הרשות הפלסטינית כינה אותו "בן של כלב", התפנה דייויד פרידמן לסיור מרגיע ואפיית מצות בכפר חב"ד • גלריה נרחבת (חרדים)
בהפגנת הקיצוניים נגד אלמוז: נשים חרדיותבהפגנת הקיצוניים נגד אלמוז: נשים חרדיותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת26
קומץ קיצונים הפגינו מול לשכת הגיוס בירושלים נגד ראש אכ"א מוטי אלמוז וניסו לשבש את התנועה. במהלך ההפגנה, התעמתו עם השוטרים גם נשים חרדיות. צפו בתיעוד (חרדים)
שירת "והיא שעמדה" - שמעו שהעריק ישתחרר - ופצחו בריקוד. צפושמעו שהעריק ישתחרר - ופצחו בריקוד. צפוישראל כהן36
בית הדין הצבאי גזר לפני זמן קצר את מעצרו של העריק מאיר בורודיאנסקי, בן 'הפלג', ל-20 ימים בלבד. בשל כך, ולאחר שריצה כבר את רוב התקופה, הוא ישוחרר ביום שישי (חרדים)
הרבנית ברש - "הדתה": כללית ביטלה כנס עם הרבנית ברש"הדתה": כללית ביטלה כנס עם הרבנית ברשאלי רוטמן14
קופ"ח כללית נבהלה מחילונים, וביטלה הרצאה על יהדות: הרבנית ברש היתה אמורה להופיע בכנס לעידוד בדיקות לגילוי סרטן, אך בקופה שמעו ביקורת חילונית ונסוגו (חדשות, חרדים)
"מוות לביבי" במאה שערים; התושבים מחקו"מוות לביבי" במאה שערים; התושבים מחקואלי רוטמן1
מפתיע: זמן מה לאחר שצעיר קיצוני ריסס את כתובת הגרפיטי המסיתה "מוות לביבי", ירדו כמה מתושבי השכונה מבתיהם והסירו את הכתובת. אך הוא שוב הגיח (אקטואליה, חרדים)
הרב שכטר ביקר את המשפיע החסידי • צפוהרב שכטר ביקר את המשפיע החסידי • צפוישי כהן6
במצבו של המשפיע החסידי רבי קלמן גולדשמידט נרמה התייצבות והוא התעורר מההרדמה. בצהריים, הגיע בכיר רבני ברסלב הגרי"צמ שכטר לבקרו ולעודדו • צפו בתיעוד (חרדים)
הרבנים באולם ביהמ"ש - רבני 'הפלג' התייצבו בביהמ"ש - לצד העריקרבני 'הפלג' התייצבו בביהמ"ש - לצד העריקישראל כהן66
חברי מועצת רבני בני תורה - הגר"צ פרידמן, הגרב"ש דויטש והגר"ש מרקוביץ, התייצבו באולם בית המשפט בו מתקיים משפטו של הבחור העריק מאיר בורודיאנסקי • צפו (חדשות)
חרידם בנווה יעקב. אילוסטרציה - ישיבה ליטאית דורשת: לבטל הקצאה ל'פלג'ישיבה ליטאית דורשת: לבטל הקצאה ל'פלג'אבי רבינא46
שורת ההקצאות לציבור החרדי מעוררת גם התנגדות פנימית. ישיבת 'באר התורה' והמנהל הקהילתי בנווה יעקב דורשים לבטל את ההקצאה שבוצעה עבור ה"פלג הירושלמי" (בארץ)
ח"כ אורי מקלב חושף את המעשה - הרב שך: 'הרבי צריך את הקוגל שלכם?'. צפוהרב שך: 'הרבי צריך את הקוגל שלכם?'. צפוישראל כהן17
בשכונת הר יונה ג' בנצרת עילית נקרא רחוב על שמו של מרן הרב שטייינמן זצ"ל. ח"כ אורי מקלב חשף סיפור מעשה ממרן הרב שך המוכיח עד כמה הרב עצמו לא צריך את זה (חרדים)
ברקת על רקע הפגנת 'הפלג' - בניגוד לאיומים, נגד התושבים: ברקת מקדם הקצאה ל'פלג'בניגוד לאיומים, נגד התושבים: ברקת מקדם הקצאה ל'פלג'ישי כהן33
ניר ברקת אמנם איים כי "יעניש" קהילות שישבשו את החיים בבירה, אך לפני עזיבתו את העירייה הוא דווקא דואג להקצאה ל'פלג הירושלמי' בנווה יעקב - בניגוד לעמדת התושבים המתגוררים שם (בארץ)
אילוסטרציה - השחתת העירוב בי-ם: שלושה חילונים נעצרוהשחתת העירוב בי-ם: שלושה חילונים נעצרואבי רבינא4
שלושה פעילים חילונים עוכבו לחקירה במשטרה לאחר שהשחיתו את חוטי העירוב מסביב לשכונת רמת שרת וקריית יובל בירושלים. לטענתם, חוטי העירוב לא חוקיים (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והגדת ל'בן החמישי' // הרב ישראל גליס
ו' בניסן תשעח10
דרושה מבוכה // מלכי רוטנר
מלכי רוטנר
דרושה מבוכה // מלכי רוטנר
כ"ד באדר תשעח14