שטיסל  סורוצקין  אברהם פריד  קול ברמה
תיעוד: עצרת ה'שבעה'  לזקן המשגיחיםתיעוד: עצרת ה'שבעה' לזקן המשגיחיםכיכר השבת4
במלאת השבעה לפטירתו של זקן המשגיחים הגאון הצדיק רבי דב יפה זצ"ל, נערכה עצרת מספד מרכזית לזכרו בבית הכנסת 'לדרמן' בבני ברק, בהשתתפות שר התורה • תיעוד (חרדים)
האפליה: כיתה חרדית מתוקצבת ב-250 אלף שקל - פחותהאפליה: כיתה חרדית מתוקצבת ב-250 אלף שקל - פחותכיכר השבת15
אפליית עשרות אלפי תלמידי מוסדות המוכר שאינו רשמי מקבלת אישור ממרכז המחקר בכנסת שבדק ומצא כי ישנם פערים של עד 60 אחוזים בחלוקת התקציב בין בתי הספר היסודיים בישראל (חדשות)
אילוסטרציה - הפרשה המסעירה מסתעפת: הילדים נעלמוהפרשה המסעירה מסתעפת: הילדים נעלמוישי כהן וישראל כהן40
התפתחות באחת הפרשיות שהסעירו את הציבור החרדי בשנים האחרונות: הילדים נעלמו - ובית הדין הגדול הוציא צו מיוחד להחזרתם. בעלה הנוכחי של האם: הכל בסדר (חדשות)
האזינו: הגר"ש אוירבך הורה ללכת למחבושהאזינו: הגר"ש אוירבך הורה ללכת למחבושישראל כהן91
הרב משה איראם, המשתייך ל"הפלג", העיד כי סיפר לגר"ש אוירבך על המתרחש בכלא הצבאי, המדים והמפקדות, והגר"ש הורה כי אם זה המצב, הרי שצריך ללכת למחבוש (חרדים, ארץ)
הגר"מ מזוז ספד לבתו: "תבקשי עליי רחמים"הגר"מ מזוז ספד לבתו: "תבקשי עליי רחמים"ישי כהן47
הגאון רבי מאיר מאזוז, ספד בכאב לבתו גאולה ע"ה, בת ה-43, סיפר את הקשיים שחוותה לכל אורך חייה, על קבלת הבשורה המרה, הפרידה הלילית מחברותיה וביקש ממנה רחמים (צפו)
האלמן מדבר: "לא להתקמצן על חיים" • צפוהאלמן מדבר: "לא להתקמצן על חיים" • צפואלי רוטמן20
דני, שאיבד את אשתו שהתחשמלה למוות, מתאר: "ראיתי אותה מוטלת על המקלחון", וטוען: "מצב החשמל בבית שלי היה פצצת זמן מתקתקת" כי בעל הבית התקמצן. צפו (חרדים)
הרכב עלה על גדר הבנין בב"ב; אין נפגעיםהרכב עלה על גדר הבנין בב"ב; אין נפגעיםאלי רוטמן10
לצד מאות ואלפי ילדים חרדים הצועדים בשעות הבוקר לתלמודי התורה ולבתי הספר בעיר, התנגש רכב בעת נסיעתו בגדר של אחד הבניינים ועלה עליה. לא היו נפגעים (חרדים)
מפגש קודם בין הצדדים - ראשי הרשויות הודו על מיגור הפגנות 'הפלג'ראשי הרשויות הודו על מיגור הפגנות 'הפלג'אלי רוטמן75
בפגישה בין ראשי הערים החרדיות לבין צמרת המשטרה, נידונו שלל נושאים רגישים, בהם גם התנהלות השוטרים מול מפגיני "הפלג הירושלמי" והקשר עם "טוהר המחנה" (חרדים בארץ)
רובה האוויר בו עשו שימוש - הירי על הרב'ה בחיידר: שני קטינים נעצרוהירי על הרב'ה בחיידר: שני קטינים נעצרודניאל הרץ4
המשטרה עצרה שני קטינים נוספים החשודים בירי כדורי האוויר לעבר המלמד בתלמוד התורה החסידי באשדוד. השלושה, שני אחים ונער נוסף, נחקרו ושוחררו (משטרה)
ארכיון - פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניקפושטי היד במגזר החרדי // נח טוניקנח טוניק74
השיטות המתוחכמות, הגיל הצעיר, וריבוי העוסקים במלאכה מעידים כי פשיטת יד בחברה החרדית אינה נובעת מאילוץ אלא מהחלטה מושכלת. לנח טוניק יש מסר מיוחד לפושטי יד (טור)
הרב שלמה דידי - מועמדות רב בכיר לרבנות טבריה - נפסלהמועמדות רב בכיר לרבנות טבריה - נפסלהישי כהן25
הבחירות לרבות העיר טבריה שצפויות להתקיים בשבוע הבא, זוכות למפנה לאחר שוועדת הבחירות החליטה לפסול את הרב שלמה דידי מלהתמודד לתפקיד, מה שגרר עתירה לבג"ץ (ארץ)
נעצר הנער שירה ברובה אוויר לעבר המלמדנעצר הנער שירה ברובה אוויר לעבר המלמדדניאל הרץ10
המשטרה הביאה למעצרו של נער שוליים, קטין בן 13, בחשד שירה ברובה אוויר לעבר מלמד בחיידר "לב שמחה" באשדוד. כלי הירייה נתפס ברשותו. "כלי ירייה לכל דבר ועניין" (חרדים)
הרב יהושע מאמאן - הרב מאמאן חתם נגד "קול ברמה" - וחזר בוהרב מאמאן חתם נגד "קול ברמה" - וחזר בוישי כהן72
הגאון רבי יהושע מאמאן, זקן רבני מרוקו, חוזר בו מהחתימה נגד רדיו 'קול ברמה', כך נודע ל"כיכר השבת". "הוברר לי כי העניין נובע מסכסוך פוליטי" כתב הערב במכתב חדש (חדשות)
המהומה במקום - צעירה עוכבה בלשכה - ומהומה פרצה • צפוצעירה עוכבה בלשכה - ומהומה פרצה • צפואלי רוטמן36
בעת שצעירה חרדית עוכבה בלשכת הגיוס בירושלים, הפגינו בחוץ מאות מחוגי 'העדה החרדית', והתעמתו עם המשטרה שהגיעה לפנותם מהכביש. בהמשך היא שוחררה. צפו (חרדים)
איש זק"א בתוניס - עצמותיו של אחד מרבני תוניס הועלו ארצהעצמותיו של אחד מרבני תוניס הועלו ארצהאלי רוטמן1
מבצע העלאת עצמותיו של הגאון רבי יוסף סמאמא זצ"ל מתוניס לישראל, הושלם לאחרונה בהצלחה. לאחר שהושגו כל האישורים למהלך זה, הוא הועבר לישראל ונקבר בי-ם (חרדים)
דרעי התנצל בפני הגר"ש עמאר: "אני מצר על כך, כואב לי"דרעי התנצל בפני הגר"ש עמאר: "אני מצר על כך, כואב לי"ישי כהן223
במהלך ישיבת סיעת ש"ס בכנסת התייחס יו"ר המפלגה השר אריה דרעי לסערת ההקלטות והביע את כאבו על הדברים שנאמרו ואף התנצל בפני הגר"ש עמאר: "לא הייתה כוונה לפגוע חלילה" (חדשות)
זירת האסון - נערה נהרגה מפגיעת רכבת ליד כפר חב"דנערה נהרגה מפגיעת רכבת ליד כפר חב"דאלי רוטמן61
9 שנים לאחר שאמה נפטרה ולאחר ש-3 מקרוביה נהרגו בתאונה, נהרגה נערה חרדית מפגיעת רכבת ליד כפר חב"ד. חתונת אחיה היתה צפויה להתקיים בעוד כחודשיים (חרדים)
נערים ירו ברובה אוויר על מלמד בחיידרנערים ירו ברובה אוויר על מלמד בחיידרדניאל הרץ7
המשטרה מחפשת אחר נערי שוליים שירו ברובה אוויר לעבר אחד המלמדים בת"ת 'לב שמחה', של חסידות גור, ברובע ז' וחבלו בו. המורה נחבל קלות בגופו מהמעשה (חרדים, חדשות)
החתמות נגד קול ברמה; הרב אלבז לא חתםהחתמות נגד קול ברמה; הרב אלבז לא חתםישי כהן139
לאחר המתקפה נגד יו"ר ש"ס ומכתבם של נשיא המועצת הגר"ש כהן והגר"ש בעדני, מחתימים בש"ס שורת רבנים נגד רדיו 'קול ברמה', חבר המועצת הגר"ר אלבז - לא חתם (חרדים)
"עקצו אותי". ח"כ יעקב מרגי - מרגי על המחוז החרדי ו'דגל': הם נגד הבנותמרגי על המחוז החרדי ו'דגל': הם נגד הבנותישי כהן22
ח"כ יעקב מרגי האשים את המחוז החרדי בשיתוף פעולה עם הסמינרים ונציגי 'דגל' נגד הבנות הספרדיות, הודיע כי איבד בהם אמון והודה: "אני אומר דוגרי - עקצו אותי" (חרדים בארץ)
הגאון רבי אברהם יוסף - גזר דינו של הגר"א יוסף: 75 אלף שקלים קנסגזר דינו של הגר"א יוסף: 75 אלף שקלים קנסקובי רוזן34
בית המשפט השית קנס כספי של 75 אלף שקלים על הגאון רבי אברהם יוסף, לאחר שהודה כי קידם את בד"צ 'בית יוסף'. בנוסף, הרב לא יכהן בתפקיד ציבורי במשך 7 שנים (חדשות)
גרפיטי נגד חיילים חרדים - ומי ישלם את הפיצויים לקצין החרדי? בעלי הון מסאטמרומי ישלם את הפיצויים לקצין החרדי? בעלי הון מסאטמרכיכר השבת68
650 אלף שקלים פיצויים, הוצאות משפט ושכר טרחת עורכי דין - זה הקנס שהושת על פעילי 'הפלג' בגין השיימינג לקצין החרדי יהודה גליקמן, אך מי שישלם את הפיצויים יהיו בעלי הון מסאטמר (בארץ)
ססמוגרף - רעידת אדמה הורגשה באזורים שונים במרכזרעידת אדמה הורגשה באזורים שונים במרכזיוני גבאי7
סמוך לשעה 20:30 דיווחו תושבים באזורים שונים במרכז הארץ על רעידת אדמה קלה. משה מרמת גן: "הייתי באמצע ארוחת ערב לילדים, ופתאום אני רואה שהמנורה מתנדנדת" (חדשות)
פיצויים של 650,000 ש"ח לחייל חרדי שנרדף ע"י הקיצונייםפיצויים של 650,000 ש"ח לחייל חרדי שנרדף ע"י הקיצונייםישראל כהן67
פרשת 'הציידים': יונה מרצבך ושלמה פיין ישלמו כל אחד 200 אלף ש"ח לסרן יהודה גליקמן, סגן ראש מדור בני ישיבות לשעבר - כך פסק בית המשפט. נתבע נוסף יפצה בעוד 100 אלף שקלים (חדשות)
וידר ופויפר. נגד ובעד שירה רבן - "פסטיבל מכוער - מה עם איסור לשון הרע?""פסטיבל מכוער - מה עם איסור לשון הרע?"ישראל כהן43
יעקב וידר מהמטה החרדי בליכוד תוקף את שירה רבן על "לשון הרע", וטוען כי "הייתה צריכה לפנות לדין תורה". מנגד, פנינה פויפר טוענת כי ההשפלה שספגה לא ראויה לאף אדם (בארץ)
אילוסטרציה - 12 שוטרים חשודים באלימות נגד חרדים12 שוטרים חשודים באלימות נגד חרדיםאלי רוטמן20
הפגנות "הפלג הירושלמי" ו'העדה' הובילו לגל חסר תקדים של תלונות המפגינים הקיצונים נגד אלימות השוטרים כלפיהם - במשרדי מח"ש נחקרו השנה לא פחות מ-12 שוטרים (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
ארכיון - פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניק
נח טוניק
פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניק
כ"ה בחשוון תשעח74
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מי יהיה ראש העיר? // הרב ישראל גליס
כ"ג בחשוון תשעח20