מלך..  גור  בנות חיל  פדות רוטנמר
הפגנה ליד לשכת הגיוס בירושלים - תקנות הפטור לבנות יובאו להכרעת הרבניםתקנות הפטור לבנות יובאו להכרעת הרבניםישראל כהן7
ל"כיכר השבת" נודע כי חברי הכנסת של "דגל התורה" צפויים להיכנס בימים הקרובים לבתי גדולי ישראל ולקבל את ברכתם והכרעתם בנושא תקנות הפטור לבנות דתיות וחרדיות (בארץ)
צו על תנאי בנושא מסלולי חרדים באקדמיהצו על תנאי בנושא מסלולי חרדים באקדמיהכיכר השבת3
העליון הוציא צו על תנאי, בו הוא מורה למועצה להשכלה גבוהה ולוועדה לתכנון ותקצוב לנמק מדוע לא תבוטל התוכנית הרב שנתית להנגשת ההשכלה הגבוהה לחרדים (אקטואליה)
הקצין שתקף ילד חרדי בירושלים יועמד לדיןהקצין שתקף ילד חרדי בירושלים יועמד לדיןכיכר השבת20
המחלקה לחקירות שוטרים הודיעה כי קצין המשטרה שתקף צעיר חרדי באלימות בהפגנה בצומת כיכר השבת - יועמד לדין. הצעיר הגיש במקביל גם תביעה אזרחית נגד הקצין (חדשות)
רכניץ מודיע על התרומה - ערב חתונת בתו: רכניץ הבטיח מיליון דולר לישיבהערב חתונת בתו: רכניץ הבטיח מיליון דולר לישיבהישראל כהן12
ערב חתונת בתו, התחייב איש העסקים החרדי שלמה יהודה רכניץ לתרום מיליון דולר לישיבה - באם הישיבה תצליח לאסוף 3 מיליון נוספים, וזכה לתשואות מהקהל. צפו בווידאו (חרדים)
נאום הגרב"מ אזרחי - חבר ה'מועצת' תוקף: "השטן רוצה להפריע"חבר ה'מועצת' תוקף: "השטן רוצה להפריע"אבי רבינא23
חבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי התייחס למאבק בין תושביה החרדים של חיפה לראש העיר יונה יהב, ואמר כי: "שלוחות רבות לשטן, כוחכם רב מכוחו" (חרדים,בארץ)
אילוסטרציה - שוטר כתב בתיאור העבירה: "נראים חרדים"שוטר כתב בתיאור העבירה: "נראים חרדים"כיכר השבת28
בני משפחה שעלו על טרמפ, קיבלו דו"ח תנועה על כך שלא היו חגורים. אלא שמה שכתב עליהם השוטר בתיאור המקרה, קומם אותם: "נראים כחרדים". המשטרה: 'לא פוגעני' (חרדים)
שמחה גדולה: בן זכר אחרי כ-20 שנות ציפייהשמחה גדולה: בן זכר אחרי כ-20 שנות ציפייהישראל כהן13
במשך שנים ארוכות ציפה איש החסד החסידי עזריאל איינפלד לבן, והערב זה קרה, לשמחת חבריו ורבים שנחשפו אליו במשך השנים. צפו בתיעוד ראשון של האב הטרי והמאושר (חרדים)
הסבתא בווידוי מצמרר: "השם, תודה שקיבלת קורבן ממני"הסבתא בווידוי מצמרר: "השם, תודה שקיבלת קורבן ממני"ישי כהן12
במכתב מרגש במיוחד שהגיע לידי 'כיכר השבת' כותבת הרבנית הנרייט חמרה, שאיבדה את בתה ו-3 נכדיה באסון השריפה בפלטבוש, על האסון הקשה וההתמודדות היומיומית. בלעדי (חדשות, חרדים)
הרב בן עזרא לאחר היבחרו בשנת 2000 והיום - רבי שלמה בן עזרא נבחר לרבה של מבשרתרבי שלמה בן עזרא נבחר לרבה של מבשרתישי כהן12
הבטחת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל התקיימה לאחר 18 שנה, עם בחירת הגאון רבי שלמה בן עזרא - בשנית - לרבה הראשי של מבשרת, זאת לאחר שבחירתו הראשונה בוטלה בבג"ץ (חרדים)
בנייה בבני ברק. אילוסטרציה - החיידר הבני ברקי הגיש מסמך כוזב לעירייה?החיידר הבני ברקי הגיש מסמך כוזב לעירייה?ישראל כהן7
בעיריית בני ברק טוענים כי האישור לפעילות החיידר 'כרם גפן' נעצר לאחר שהתברר כי המוסד הגיש לכאורה בקשה כוזבת. "האישור נעצר כדי למנוע הליך פלילי נגד העירייה" (חדשות)
מרן הגראי"ל שטיינמן: "כבוד זה רעל" • צפומרן הגראי"ל שטיינמן: "כבוד זה רעל" • צפואבי רבינא10
שעות רבות שהה הגאון רבי שלום בער סורוצקין במחיצת מרן הרב שטיינמן זצ"ל. בסרטון וידאו מיוחד מתועדים חלק מהשיחות, בהן מתבטא מרן נגד הכבוד והממון • צפו (חרדים)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה - אפליה: נוצרים ומוסלמים - כן, החרדים - לאאפליה: נוצרים ומוסלמים - כן, החרדים - לאישי כהן6
לאחר שהמדינה החלה בתקצוב התלמידים הנוצרים במוכר שאינו רשמי, משרד החינוך יתקצב גם את המוסלמים, ומי לא יזכה לתקציב? תלמיד המוכר שאינו רשמי החרדים (אקטואליה)
אילוסטרציה - ילדים שדדו נערים חרדים בבני ברק - ונעצרוילדים שדדו נערים חרדים בבני ברק - ונעצרוקובי רוזן6
נערים חרדים הותקפו באיומים ברחוב ז'בוטינסקי על ידי בני 13 ו-15, שכך שדדו מהם טלפון סלולרי ועשרות שקלים. היום הוארך מעצרם בביהמ"ש לנוער בתל אביב (חדשות, חרדים)
הרב בן עזרא במעונו של מרן זצ"ל לאחר הבחירות בשנת 2000 - 18 שנה אחרי: הרב בן עזרא ייבחר שוב לרב?18 שנה אחרי: הרב בן עזרא ייבחר שוב לרב?ישי כהן
לפני 18 שנה נבחר הרב שלמה בן עזרא לרבה של מבשרת, אלא שבג"ץ ביטל את הבחירות ובמשך 18 שנה הבחירות נדחו שוב ושוב. היום, צפוי הרב בן עזרא להיבחר בשנית (חדשות)
האיום והפגנת 'העדה'. ארכיון - 'העדה החרדית' באיום חריף: "המלחמה הזו תעלה בדם"'העדה החרדית' באיום חריף: "המלחמה הזו תעלה בדם"ישראל כהן56
על רקע הדיונים בכנסת על הסדר הפטור מטעמי דת לבנות דתיות מגיוס לצה"ל, ב'העדה החרדית' מחריפים את המאבק ומאיימים כי באם החוק ישונה הרי ש"מלחמה זו תעלה בדם", כפשוטו (חרדים)
המעצר - הפגין נגד האקדמיה ונעצר על פרשה אחרתהפגין נגד האקדמיה ונעצר על פרשה אחרתאלי רוטמן3
לשוטרים שהמתינו היום בסמוך ל"משמר המחאה" הקבוע מול קמפוס שטראוס בשכונת גאולה, היו תוכניות אחרות עבור הצעיר שהגיע למקום - מעצר בגין פרשייה אחרת (חרדים)
אילוסטרציה - בגלל "כתב סירוב": אישום נגד דיינים חרדיםבגלל "כתב סירוב": אישום נגד דיינים חרדיםאלי רוטמן11
תלונתה של תושבת אלעד נגד דייני בית דין חרדי באלעד על כך שפרסמו נגדה "כתב סירוב" לאחר שפנתה לערכאות בסכסוך שכנים, הובילה להגשת כתב אישום נגדם (חרדים)
הרב בוארון תוקף: 'את ש"ס מעניין הכסאות'הרב בוארון תוקף: 'את ש"ס מעניין הכסאות'ישי כהן37
הגאון רבי ציון בוארון טוען כי יש חשש לגיוס בנות ספרדיות ומאשים את המפלגות החרדיות שלא מטפלות בזה • "חשבתי שש"ס תגן על הספרדים, מעניין אותם הכסאות" • צפו (חרדים)
גניבת ענק של מכשירים כשרים בפ"ת • צפוגניבת ענק של מכשירים כשרים בפ"ת • צפוכיכר השבת11
אלמונים פרצו הלילה (שלישי) לחנות "מרכז הדיגיטל" בשכונת הדר גנים בפתח תקווה וגנבו סחורה - שעיקרה מכשירים כשרים או מפוקחים - בשווי של 70 אלף שקלים • צפו (חדשות)
מוישי במקום הטבח - מוישי הולצברג ביקר בבית בו נרצחו הוריומוישי הולצברג ביקר בבית בו נרצחו הוריואלי רוטמן3
כשהוא מלווה בסבו וסבתו מישראל, הגיע לבית חב"ד במומבאי שבהודו הילד מוישי הולצברג - "בייבי משה" בפי התקשורת ההודית - שניצל מהטבח במומבאי בו קופדו חיי הוריו (חרדים)
אילוסטרציה - נעצר הקיצוני שיידה אבן על חייל בבית שמשנעצר הקיצוני שיידה אבן על חייל בבית שמשאלי רוטמן19
בית המשפט האריך היום את מעצרו של החרדי הקיצוני שעוכב אתמול בחשד כי הוא זה שיידה את האבן על רכבו של החייל בשכונת רמת בית שמש בשבוע שעבר, וגרם לפציעתו (חרדים)
ביתר עילית: נגרר בער והזיק לחנויות • תיעודביתר עילית: נגרר בער והזיק לחנויות • תיעודכיכר השבת2
בשעות הלילה (שלישי) פרצה שריפה במרכז מסחרי ברחוב המגיד ממעזריטש בביתר עילית. במקום בער נגרר של קרוואן ובעקבות האש החזקה נגרם נזק לחזית החנויות (אקטואליה)
ההסבר של גפני להקלטה: "הוקלט בשבת"ההסבר של גפני להקלטה: "הוקלט בשבת"ישי כהן27
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני טען בפני יו"ר הקואליציה דוד אמסלם כי כי דבריו שנחשפו ב"כיכר השבת" נאמרו בליל שבת, לאחר תפילת ערבית, וכי הוקלט - כנראה על ידי גוי (חדשות)
הכינוס בבית הגר"ג אדלשטיין - הרבנים הכריעו: "חשש נזק לחינוך הבנות"הרבנים הכריעו: "חשש נזק לחינוך הבנות"ישראל כהן76
גדולי ישראל מתריעים מפני שליחת בנות ללמוד ב'בנות חיל' הנוגד לדבריהם את מסורת החינוך הטהור וכותבים כי "יש חשש נזק לחינוך" • המכתב יצא לאחר בדיקת רבנים (חדשות)
מוטל הירש. ארכיון - בתו של בכיר ב"נטורי קרתא" עוכבה בנתב"גבתו של בכיר ב"נטורי קרתא" עוכבה בנתב"גישראל כהן20
בתו של מוטל הירש מנטורי קרתא, מתגוררת בשנים האחרונות בלונדון, והערב הגיעה לישראל לרגל שמחה משפחתית. היא עוכבה כשהתברר כי היא עריקה, ושוחררה כעבור שעה (בארץ)
משה גפני - ח"כ גפני חשף: כך נאכוף את חוקי השבתח"כ גפני חשף: כך נאכוף את חוקי השבתישראל כהן ואבי רבינא40
בנאומו בפני מתנדבי 'איחוד הצלה' חשף ח"כ משה גפני את ההסכם הסודי לאכיפת שמירת השבת וכן את הטלפון שקיבל באישון ליל מראש הממשלה והוביל לעצירת הקיצוץ (חדשות)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook