ישיבות  כיכר tv
דני דנקנר, הארכת מעצר, מתחם הולילנד, שוחד, יעקב - החשד: רבין מעורב ב-18 פרשות שוחדהחשד: רבין מעורב ב-18 פרשות שוחדחן מענית7
פרשת הולילנד: מעצרו של מאיר רבין הוארך ב-6 ימים נוספים. חוקרי המשטרה: מעורבתו של רבין בפרשיות השונות עמוקה עד מאוד. דיווח (בארץ)
הרה"צ עם חסידים (צילום: כיכר השבת) - 'חלילה מלהיכנס לחובות בשל הנסיעה''חלילה מלהיכנס לחובות בשל הנסיעה'ניצן ארליך18
150 חסידי ויז'ניץ צפויים לטוס למסע באוקראינה יחד עם הרה"צ רבי ישראל הגר. בניגוד לפרסומים בפורומים, הרה"צ התנגד להיכנס לחוב (חרדים)
מרכז המרת מט"ח בבני-ברק (צילום: ערוץ 10) - חשד: כספי השוחד הולבנו בבני-ברקחשד: כספי השוחד הולבנו בבני-ברקניצן ארליך5
אתמול נחשף כי על-פי החשד, המתווכים בפרשת הולילנד, ובהם מאיר רבין, הלבינו כספים במרכז המרת מט"ח בבני-ברק. כל הפרטים (חרדים)
בית-העלמין המוזנח (צילום: רוטר) - הרב רוטר יוצא למלחמה נגד השר מרגיהרב רוטר יוצא למלחמה נגד השר מרגיניצן ארליך21
הרב ישעיהו רוטר, מנהל הפורום "רוטר.נט", יוצא למאבק נגד שר הדתות יעקב מרגי בעקבות ביזוי קברי ישראל בבית-הקברות בחיפה (בארץ)
פולק בבית-המשפט. בדרך הביתה (פלאש 90) - הפתעה: יהושע פולק שוחרר ממעצרהפתעה: יהושע פולק שוחרר ממעצרדוד כהן10
הרב יהושע פולק, שנחשד בקבלת שוחד בפרשת הולילנד, שוחרר מהמעצר. עדויות מהכלא: "פולק נראה תשוש ועייף, אבל איתן ברוחו" (חרדים)
הגר"ח לצד מאיר רבין (עוזי ברק, פלאש 90) - הגר"ח לרבין: "הולילנד? לא מתמצא"הגר"ח לרבין: "הולילנד? לא מתמצא"יוסי נכטיגל5
לשתוק או לא לשתוק? זה מה ששאלו אחיו של מאיר רבין את מרן הגר"ח קנייבסקי בשבוע שעבר. הגר"ח השיב: "לא מתמצא בזה", וברך (בארץ)
רבין על רקע "הולילנד" (צילומים: פלאש 90) - פרופיל: מי אתה, מאיר רבין? • מיוחדפרופיל: מי אתה, מאיר רבין? • מיוחדדוד כהן וניצן ארליך, כיכר השבת11
מבין כל הנחקרים ב"פרשת הולילנד", דווקא את הנחקר החרדי מאיר רבין, כינה השופט: "ידו בכל ויד כל בו". אז מי הוא באמת אותו רבין? (חרדים)
(צילום: יוסי פוקס - סוכנות הידיעות "חדשות 24") - מזעזע: שלושה ספרי-תורה עלו באשמזעזע: שלושה ספרי-תורה עלו באשניצן ארליך16
שלושה ספרי-תורה נשרפו השבוע בכולל "אור החיים" בירושלים. ביום רביעי תיערך תענית דיבור. ביום חמישי: הלווית ענק. תמונות (חרדים)
שליח חב"ד (צילום ארכיון: אתר COL) - אתה מקרב יהודים? מקומך לא בביתראתה מקרב יהודים? מקומך לא בביתרישראל אהרון62
שליח חב"ד במזרח הרחוק שעוסק לאורך השנה בקירוב יהודים, ביקש לעבור זמנית לביתר-עלית. וועדת האכלוס השיבה בשלילה. ביזיון (חרדים)
פולק ועורך דינו בבית-המשפט (צילום: דוד כהן) - 'לא ישברו את יהושע פולק כל-כך מהר''לא ישברו את יהושע פולק כל-כך מהר'אברהם הלוי4
איך עברה השבת על הרב יהושע פולק מאחורי סורג ובריח? עו"ד ר´ חזי שינלזון, הנמנה על צוות פרקליטיו, מדבר על ימיו הראשונים במעצר (ארץ)
האירוע, השבוע (צילום: דוד כהן, כיכר השבת) - אורח במודיעין-עלית: הרב מכפר-חב"דאורח במודיעין-עלית: הרב מכפר-חב"דדוד כהן8
למרות הפוגרום בספרייה החסידית, ערך שליח חב"ד בעיר סיום הרמב"ם ברוב-עם. אורח הכבוד: רבו של כפר-חב"ד שהגיע במיוחד. צפו (חרדים)
חרדים המעורבים בהולילנד (צילום: פלאש 90) - חרדים בהולילנד: למה זה מגיע לנו?חרדים בהולילנד: למה זה מגיע לנו?הרב יעקב בלוי70
עסקן אשכנזי, עסקן ספרדי, איש פרסום, מלמד בת"ת. זהו לא פתיח לסצנת קומדיה זוהי תחילה של קריסת מערכות בציבור החרדי. דעה (חרדים)
הרב טורצקי, במרכז (צילום: מאיר דהן) - גאה להיות תולעתגאה להיות תולעתהרב אבא טורצקי30
"טוב שלא הואשמנו על ידו בהריגתם של ילדים חילוניים לצורך עשיית המצות בפסח". הרב אבא טורצקי משיב לגזית, ודורש: סלקו אותו (חרדים)
הנחקר החדש, אתמול ביאח"ה (צילום בלעדי: דוד כהן) - הולילנד: נחקר בעל משרד פרסום חרדיהולילנד: נחקר בעל משרד פרסום חרדידוד כהן12
בצל מעצרו המתוקשר של הרב יהושע פולק, נחקר בעל משרד פרסום חרדי ששימש בעבר במגוון תפקידים בעיריית י-ם. פרסום ראשון (חרדים)
פולק, היום (צילום: פלאש 90) - האזינו: בנו של פולק מדבר על הכלהאזינו: בנו של פולק מדבר על הכלניצן ארליך1
"קיוונו שאבא לא ייעצר, התפללנו והאמנו - אבל בסוף זה קרה" - כך אומר אלי פולק, בנו של הרב יהושע פולק בראיון בלעדי. האזינו (חרדים)
בבית-המשפט, היום (צילום: דוד כהן, כיכר השבת) - "כיכר השבת" עם פולק בבית-המשפט"כיכר השבת" עם פולק בבית-המשפטדוד כהן16
כתב כיכר השבת, דוד כהן, עשה את יום האתמול בבית-המשפט יחד עם פולק העצור, ותיעד את המתרחש בתוך האולם. צפו בתיעוד מיוחד (ארץ)
ילדים פורצים למבנה, השבוע (עוזי ברק) - בני-ברק: האודיטוריום פרוץ לכל דיכפיןבני-ברק: האודיטוריום פרוץ לכל דיכפיןעוזי ברק8
האודיטוריוםהעירוני נפרץ על-ידי נערי שוליים וילדים, שמשחקים במקום ומחוללים רעש גם בשעות הלילה הקטנות. העירייה: נבדוק (ארץ)
פולק בהארכת מעצרו, היום (צילום: פלאש 90) - בית-המשפט: פולק ישאר עצור לשבועבית-המשפט: פולק ישאר עצור לשבועניצן ארליך16
בית-המשפט השלום בראשל"צ קיבל את בקשת המשטרה - והחליט להאריך את מעצרו של יהושע פולק. השופט: חשד שקיבל שוחד. דיווח (חרדים)
הרב מרדכי הלפרין (צילום: ברלה שיינר) - "הרב מרדכי הלפרין לא שייך למירון""הרב מרדכי הלפרין לא שייך למירון"דוד כהן11
ההכנות לקראת עליית ההמונים למירון בעיצומן, ומתחת לפני השטח מנהלים אנשי ´העדה´ נגד הרב מרדכי הלפרין. אהרן יקטר תוקף (חרדים)
מימרן (צילום: עוזי ברק, כיכר השבת) - האזינו: אבי מימרן משיב למסית גזיתהאזינו: אבי מימרן משיב למסית גזיתיוסי וייס40
התבטאויותיו האנטישמיות של השדרן גבי גזית, העסיקו אמש את התקשורת בארץ. בקול ברמה היה זה אבי מימרן, שהשיב לו. להאזנה (חרדים)
פנחס במהלך עבודתו, השבוע (צילום: מאיר אלפסי) - הכי בבית בעולם: החרדי של "אל-על"הכי בבית בעולם: החרדי של "אל-על"מנחם כץ, מאיר אלפסי43
"הם פרזיטים מהסוג הגרוע ביותר", כינה גבי גזית אמש את הציבור החרדי. כיכר השבת פותח מדור חדש: "עבודה חרדית". בואו להכיר. צפו (חרדים)
החילוץ, השבוע (צילום: דוד כהן) - חרדי נתקע עם רכבו, "ידידים" חילצוחרדי נתקע עם רכבו, "ידידים" חילצודוד כהן14
במהלך יום הזכרון לחללי צה"ל, נתקע נהג חרדי עם רכבו במדרון עפר במודיעין עלית. מתנדבי "ידידים" הוזעקו למקום וחילצו אותו. צפו (כיכר)
עצרת האבל, היום (צילום: פלאש 90) - עצמאות נוסח נטורי קרתא: שק ואפרעצמאות נוסח נטורי קרתא: שק ואפרמנחם שוורץ51
"אנחנו אבלים היום על 62 שנות מרד ציוני בה´ ובתורתו", נכתב על שלטים שנשאו מפגינים. הם לבשו שק וניסו לעורר מהומות. תמונות (חרדים)
חרדי חוגג, היום (צילום: פלאש 90) - חרדים, הגיע הזמן לחגוג עצמאות!חרדים, הגיע הזמן לחגוג עצמאות!הרב יעקב בלוי35
62 שנה אחרי, אפשר לומר בקול: הציונים נכשלו, העם הדתי-חרדי ניצח, ובגדול. המאמר שבן גוריון לא ממש יאהב לקרא. מיוחד (דעות, חרדים)
זירת האירוע, אתמול (צילום: עוזי ברק) - סלובודקה בוערתסלובודקה בוערתעוזי ברק2
בפנימיית ישיבת ´סלבודקה´ פרצה אמש שריפה. כוחות כיבוי והצלה רבים הוזעקו למקום. מקור השריפה: סיגריה של אברך. צפו בתיעוד (חרדים)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90) - כן, השאיפה של כולנו להיות "ציוניים"כן, השאיפה של כולנו להיות "ציוניים"הרב חיים אמסלם78
כל יהודי המתיימר להיות ירא השם, ולעשות רצון בוראו, חייב להיות ציוני, ולא יכול להיות אחרת. אבל השאלה הגדולה: מהו ציוני? מיוחד (דעה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
שבעים שנות תקומה
הרב חנוך רוגוז'ינסקי
שבעים שנות תקומה
ד' באייר תשעח7
אילוסטרציה - איפה הטקס לחללי מערכות התורה?
הרב נחמיה היילברון
איפה הטקס לחללי מערכות התורה?
ב' באייר תשעח82