גור  פדות  גפני  פדות רוטנמר
תיעוד נדיר: המערה הסודית בה מכינים קוגלתיעוד נדיר: המערה הסודית בה מכינים קוגלצילום: חיים גולדברג113
רק מעטים זוכים להיכנס למקום הזה: ה"מערה" הירושלמית ששוכנת לה במקום סודי, ובה כבר שנים מכינים אלפי פסי קוגל מדי שבוע. הצלם חיים גולדברג זכה לאישור כניסה נדיר (צפו)
החרדים העובדים. אילוסטרציה - החרדים העובדים: האמנם שינוי פנים מגזרי?החרדים העובדים: האמנם שינוי פנים מגזרי?הרב דוד חיים לייבל24
החינוך החרדי היום מכוון ומכשיר את חניכיו רק לצורת חיים אחת, ושולל באופן גורף כל אפשרות אחרת. כך נוצר מצב שבו חניך הישיבות המוצא את עצמו נדרש לעשות למחייתו, מרגיש דחוי וכושל (צריך עיון)
המנוח ז"ל - והברית בביתו, רגע לפני שהחלה - בלב שבור ובבכי: ברית לנכד המלמד שנפטרבלב שבור ובבכי: ברית לנכד המלמד שנפטראלי רוטמן4
שעות מועטות לאחר הלווית המחנך הרב משה אלטמן ז"ל, שנפטר באופן פתאומי, התקיימה שמחת הברית לנכדו בתוך בית האבלים בגבעת זאב. 'ויקרא שמו - משה אלטמן' (חרדים)
הנער החולה בעת אשפוזו, ואחת השיחות בין אביו לצה"ל - כך טורטר נער חולה להתייצב בצה"ל. האזינוכך טורטר נער חולה להתייצב בצה"ל. האזינואלי רוטמן33
נער חרדי שלקה במחלה סופנית ממנה הוא נפטר בהמשך, הוטרד בידי פקידי לשכת הגיוס בצה"ל כדי שיתייצב להסדיר את מעמדו כתלמיד ישיבה • האזינו להקלטות המקוממות (חרדים)
היכל ישיבת 'נחלת הלווים' - הסתה בחיפה נגד ישיבת "נחלת הלויים"הסתה בחיפה נגד ישיבת "נחלת הלויים"אבי רבינא45
דידי נישליס, בנו של מנכ"ל רדיו חיפה, העלה פוסט בפייסבוק עם סרטון תדמית של ישיבת "נחלת הלווים", והסית כי "הם מחפשים להיכנס ולהשתלט על מעוזות חילוניים" (אקטואליה)
קרויס בבית המשפט - קרויס הזדהה כ'נח אפשטיין'; מעצרו הוארךקרויס הזדהה כ'נח אפשטיין'; מעצרו הוארךאלי רוטמן12
לנציגי המשטרה שהביאו היום לביהמ"ש את דוד קרויס החשוד בתקיפת שוטר, לא היתה הוכחה כי אכן מדובר בו מאחר והוא לא נושא עמו תעודת זהות של "המדינה הציונית" (אקטואליה)
מכונת הענק לאחר יציאתה מהמנהרה - ראש הקידוח פרץ את קיר התחנה בבני ברקראש הקידוח פרץ את קיר התחנה בבני ברקאלי רוטמן7
לפי התכנון המוקדם של מהנדסי הפרויקט העצום של הרכבת הקלה בגוש דן, נבחרה התחנה העתידית בבני ברק להיות הראשונה אליה תגיח מכונת הכרייה מתוך האדמה (תחבורה)
הפגנה נגד מעצר עריקה. ארכיון - המאבק החדש של 'הפלג': 'פטור דת' לבנותהמאבק החדש של 'הפלג': 'פטור דת' לבנותישראל כהן103
אנשי 'הפלג' מסמנים מאבק חדש - התקנות החדשות לפטור מטעמי דת לבנות דתיות, בהן יש לטענתן סכנה לגיוס בנות • ובמאבק: 'כינוס חירום' בב"ב ומכתב מרבנים בארה"ב (חדשות)
תורי הענק בנתב"ג, הבוקר - שבו מ"טיסת העיכוב" בקנדה - והמתינו שובשבו מ"טיסת העיכוב" בקנדה - והמתינו שובאלי רוטמן4
הנוסעים הרבים שבו סוף סוף לישראל לאחר נחיתת החרום בבסיס הצבאי בקנדה וההמתנה הארוכה ומורטת העצבים שם, נדהמו מתורי הענק שחיכו להם פה - בגלל העובדים (חרדים)
דרעי וליצמן. ארכיון - מרכולים, מסורתיים ומלכוד דרעי // דניאל גולדמןמרכולים, מסורתיים ומלכוד דרעי // דניאל גולדמןדניאל גולדמן1
אולי קרקס דרעי/ליצמן יאפשר פתיחת דף חדש בחשיבת אנשי הציבור שיש הבדל תהומי בין רצון לשבת בפרהסיה, והבנה שזה חייב לקבל ביטוי שייתן לכל חלקי העם בשבת שלהם (טור)
חדר מדרגות. אילוסטרציה - דוור חרדי נפל במדרגות בבני ברק ונפצעדוור חרדי נפל במדרגות בבני ברק ונפצעקובי רוזן2
יום העבודה של צעיר חרדי העוסק לפרנסתו כדוור, הסתיים רע: בעת שחילק מכתבים בתיבות הדואר בבני ברק, הוא נפל במדרגות בנין מגורים ונחבל בראשו ובפלג גופו העליון (חרדים)
זייברט והפניה למשרד החינוך - ומי ביקש לשלול רישיון מהת"ת? עיריית ב"בומי ביקש לשלול רישיון מהת"ת? עיריית ב"בישראל כהן43
סערה בעקבות פניית עיריית בני ברק למשרד החינוך בדרישה לשלול את הרישיון מת"ת 'כרם גפן ישראל', בו מתחנכים מאות, בטענה כי הת"ת משתמש בשטח עירוני באופן לא חוקי (בארץ)
אילוסטרציה - ראש הכולל 'זיגזג': חויב במזונות ולא בכתובהראש הכולל 'זיגזג': חויב במזונות ולא בכתובהישי כהן8
ראש כולל ירושלמי, אב ל-7 ילדים, שהסתבך בתיק גירושין מורכב, חויב במלוא סכום המזונות אך 'שוחרר' מדמי הכתובה לאחר שהדיינים הטילו את האשמה גם על גרושתו (חרדים)
אביטל טאובר ותינוקה. ניצלו בנס - "לא מאמינה שאני חיה": נס של אם ותינוקה"לא מאמינה שאני חיה": נס של אם ותינוקהאלי רוטמן40
רכבה של אביטל, נכדתו של המשגיח הגר"א חדש, החליק אמש על הכביש הרטוב כשהיא ותינוקה בתוכו. נהג מונית הציל אותה בהמשך, וכעת היא מנסה לאתרו כדי להודות לו (חרדים)
לייקווד ספדה למרן הרב שטיינמן זצ"ל • צפולייקווד ספדה למרן הרב שטיינמן זצ"ל • צפוישראל כהן7
בעיר ליקווד נערכה אמש עצרת מספד מרכזית, ככלות השלושים להסתלקות מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל • בין המספידים: הגר"ש קמינצקי והגרא"י פינקל • גלריה (חרדים)
כעבור יום: הטיסה מניו יורק נחתה בישראלכעבור יום: הטיסה מניו יורק נחתה בישראלישראל כהן2
לאחר כ-25 שעות בתוך המטוס, טיסת 'אל על' מניו יורק, שנחתה נחיתת חירום בבסיס צבאי בקנדה, נחתה בישראל • על המטוס היו סגן השר פרוש ויו"ר 'החינוך העצמאי' (בארץ)
המפגש המרגש בין הרב אלבז לרב מאמאןהמפגש המרגש בין הרב אלבז לרב מאמאןישי כהן5
מספר ימים לפני פטירתו, הגיע חבר המועצת וראש ישיבת 'אור החיים' הגאון רבי ראובן אלבז לבקר את זקן הרבנים הגאון רבי יהושע מאמאן זצ"ל בבית החולים • צפו בתיעוד בלעדי (חרדים)
ראש העיר יחיאל לסרי - מזכיר הבד"צ לנציגים: עצרו את יוזמת לסרי להרחבת 'ביג'מזכיר הבד"צ לנציגים: עצרו את יוזמת לסרי להרחבת 'ביג'ישראל כהן6
במכתב בהול ששיגר מזכיר בד"צ "רבני הקריות" באשדוד לחברי מועצת העיר החרדים הוא מתריע על יוזמה מסוכנת של ראש העיר לסרי להרחיב את מרכז "ביג פאשן" ולהרבות את חילולי השבת (חדשות)
אלישע כנער מתברך מפי הגראי"ל זצוק"ל - הבחור שתבע לדין תורה אצל הגראי"ל וניצחהבחור שתבע לדין תורה אצל הגראי"ל וניצחכיכר השבת45
הבחור שסולק מהישיבה בתוספת הערה צינית מראש הישיבה: "רק אם הגראי"ל שטיינמן יבקש - אחזיר אותך", החליט לתבוע לדין תורה אצל הגראי"ל - וניצח. סיפורו של אלישע כהן (בארץ)
מטוס החילוץ - לאחר שעות עיכוב: חילוץ לנוסעים שנתקעולאחר שעות עיכוב: חילוץ לנוסעים שנתקעוישראל כהן2
נוסעי המטוס שנתקע בשדה תעופה צבאי בקנדה, עליו שהו גם אישי ציבור חרדים, מחולץ בשעות האחרונות וצפוי לנחות בישראל בסביבות השעה 6 בבוקר. צפו במטוס החילוץ (עולם)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה - מיליונים ושיווק סמוי • ה'רשמים' בישיבותמיליונים ושיווק סמוי • ה'רשמים' בישיבותאבי רבינא78
המפץ הגדול של עולם הישיבות מתחיל עכשיו: ישיבה אחת פתחה ברישום מוקדם מהרגיל, ועולם הישיבות נכנס לסחרור • "כיכר השבת" בפרויקט מיוחד: איך זה עובד? (חדשות, חרדים)
הגאון רבי בן ציון מוצפי במסע ההלוויה, היום - הרב מוצפי נפרד מזקן הרבנים רבי יהושע מאמאןהרב מוצפי נפרד מזקן הרבנים רבי יהושע מאמאןהגאון רבי בן ציון מוצפי6
הגאון רבי בן ציון מוצפי, מבכירי הפוסקים הספרדים, כתב לתלמידיו הספד על הגאון רבי יהושע מאמאן זצוק"ל, שהלך לעולמו בליל שבת • "כיכר השבת" עם ההספד המלא (חרדים)
ההורים קיבלו הודעה: "ממחר - אין צהרונים"ההורים קיבלו הודעה: "ממחר - אין צהרונים"אבי רבינא12
עשרות הורים חרדים בירושלים נדהמו לגלות כי החל ממחר הצהרון לילדיהם יושבת מאחר ולא הושגו האישורים הנדרשים להפעלתו. לאחר פניית 'כיכר השבת' - הושג הסדר זמני (בארץ)
עם שטריימל ובעקטשע: אייכלר בגרעין התורניעם שטריימל ובעקטשע: אייכלר בגרעין התורניישי כהן6
"אייכלר התרגש למראה התחייה היהודית, ואל מול תמונת הבחורים הממשיכים את דרכם של המתפללים החסידיים שפעלו ביפו בימים עברו" סיפרו בלשכתו של חבר הכנסת לאחר הביקור ביפו (חדשות)
זריקת חפץ על שוטרים: האירוע בו חשוד קרויס - בנו של יואליש קרויס נעצר בגין תקיפת שוטרבנו של יואליש קרויס נעצר בגין תקיפת שוטראלי רוטמן16
אחר הצהריים נעצר דוד קרויס, בנו של אחת הדמויות המוכרות והאהודות בשכונה הקיצונית, בשל חשד למעורבותו באירוע של תקיפת שוטרים. מחר תידון הארכת מעצרו (אקטואליה, חרדים)
טראמפ והרב זילברשטיין - הרב זילברשטיין: המכתב שריגש את טראמפהרב זילברשטיין: המכתב שריגש את טראמפישראל כהן19
במהלך סעודה שלישית סיפר הגאון רבי יצחק זילברשטיין, חבר מועצת גדולי התורה, על המכתב שריגש את נשיא ארה"ב דונלד טראמפ והביא לשחרורו מהכלא של רובשקין (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook