צמד ילד  עוזיה צדוק  מידד טסה  ישי ריבו
אילוסטרציה - ב"ב: נפל מגובה במהלך ניקיון לפסח ונפצעב"ב: נפל מגובה במהלך ניקיון לפסח ונפצעאלי רוטמן2
כוחות הצלה הוזעקו לבנין מגורים ברחוב עזרא בבני ברק, בעקבות קבלת דיווח על גבר שנפל מגובה 3 מטרים. הוא טופל על ידם בזירת האירוע, ופונה לאחר מכן לבית החולים (חרדים)
זה מה שקורה כששוטרים מסיירים במא"שזה מה שקורה כששוטרים מסיירים במא"שצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת26
שוטרי תחנת לב הבירה בירושלים נכנסו לסיור לימודי בשכונת מאה שערים. תושבים שזיהו כי מדובר בשוטרים החלו לצעוק עליהם שיעזבו את השכונה, והשוטרים נאלצו לברוח (חדשות)
סידור כוננות השבוע - מתנדבי יחידת החילוץ בפנייה לראשי ישיבותמתנדבי יחידת החילוץ בפנייה לראשי ישיבותכיכר השבת3
מתנדבי יחידת החילוץ מגילות של מחוז ש"י ערוכים בימים אלו ביתר שאת לקראת ימי "בין הזמנים" ופונים לראשי הישיבות שיזהירו את התלמידים לנקוט בכל כללי הבטיחות (אקטואליה)
שאיבת 'מים שלנו' במעיין עין כובס • גלריהשאיבת 'מים שלנו' במעיין עין כובס • גלריהצילום: דוד כהן, פלאש 902
כחלק מהליך אפיית המצות לחג הפסח נהגו להשתמש במי מעיין שלנו במהלך הלילה, כדי למנוע חשש החמצת הבצק • צפו בגלריה משאיבת המים ממעיין עין כובס בצפת (חרדים)
הגר"א דויטש בלונדון - רבני "הפלג הירושלמי" במסע לגיוס כספיםרבני "הפלג הירושלמי" במסע לגיוס כספיםישראל כהן53
בעקבות פטירת הגר"ש אוירבך זצ"ל, מתגייסים חברי המועצת של בני תורה, לגייס כספים עבור כ-20 מוסדות שהקים • הגר"א דויטש שב מלונדון והגר"ע אוירבך יצא לארה"ב (חרדים)
בלשים במאה שערים בגלל "הדוב הרוסי"בלשים במאה שערים בגלל "הדוב הרוסי"צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
ריסוס הגרפיטי במאה שערים נגד שר הביטחון ליברמן - נמשך גם הלילה. "ליברמן הדוב הרוסי ימש"ו", נכתב. בשעות הלילה הסתובב בשכונה בלשי משטרה במשך זמן רב (חדשות, חרדים)
צפו בווידאו: כשחרדים פוגשים אקדמיה ברמה גבוההצפו בווידאו: כשחרדים פוגשים אקדמיה ברמה גבוההkikar.co.il בשיתוף המרכז האקדמי לב
סטונדטים מרחבי הארץ השתתפו ביום פתוח של המרכז האקדמי לב, והתעניינו בפקולטות השונות שהמרכז מציע. "כיכר השבת" מגיש תיעוד מסכם. צפו (לימודים)
כתובת במאה שערים: "ליברמן מחכים לך"כתובת במאה שערים: "ליברמן מחכים לך"דניאל הרץ1
ליברמן נתפס כאויב הגדול של החרדים בכל הנוגע לנושא גיוס בחורי הישיבות מה שמסביר את הכתובות שמרוססות שוב ברחובות מאה שערים כנגד שר הביטחון (חדשות חרדים)
ברקת ודייטש - מתנת הפרידה של ניר ברקת: ההקצאות לחרדים בירושליםמתנת הפרידה של ניר ברקת: ההקצאות לחרדים בירושליםאבי רבינא23
'כיכר השבת' חושף אלו 22 ההקצאות שיאושרו במועצת העיר עבור החרדים לקראת החלטתו של ראש העיר ניר ברקת על דרכו הפוליטית. מנגד, החרדים בעירייה מסרבים להתלהב (חדשות חרדים)
המקווה החדש - בגלל מאבקי אגו: מקווה הקהילה לא נפתחבגלל מאבקי אגו: מקווה הקהילה לא נפתחאבי רבינא9
תושבי הקהילה החרדית בעפולה מאשימים את יו"ר המועצה הדתית בעיר בעיכוב בפתיחת מקווה הטהרה במקום. היו"ר בתגובה: "חוצפה ובושה, מצפה שיבקשו סליחה" (חרדים)
תלמיד ישיבה החליק על הקרח ונחבל בראשתלמיד ישיבה החליק על הקרח ונחבל בראשדניאל הרץ3
פציעת בין הזמנים נוספת: בחור ישיבה חרדי מירושלים שהחליק על הקרח במרכז קנדה שבמטולה נפל ונחבל בראשו ופונה לבית החולים זיו בצפת כשמצבו מוגדר בינוני (חרדים)
משיכת הנער בפאות - אזרחים נאבקו לפנות את המפגינים; נער נגרר עם פאותיואזרחים נאבקו לפנות את המפגינים; נער נגרר עם פאותיוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת127
מהומות פרצו במאה שערים בעקבות ביקור חוקרי מס הכנסה • לאחר מכן המפגינים חסמו את כיכר השבת והתעמתו עם עוברים ושבים שפעלו לפנותם, תוך שאחד הנערים נגרר בפאותיו • צפו (ארץ)
מא"ש: החוקרים חזרו בגיבוי המשטרה • צפומא"ש: החוקרים חזרו בגיבוי המשטרה • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
לאחר שאמש חולצו בבהילות ממאה שערים, היום (שני) שבו חוקרי מס הכנסה לשכונה הירושלמי, הפעם עם אבטחת כוחות גדולים של המשטרה. המהומה, לא איחרה לבוא • צפו (חרדים)
שריפה במודיעין עילית - ה"הרוג" החרדי בשריפה התגלה כ... בובהה"הרוג" החרדי בשריפה התגלה כ... בובהאלי רוטמן6
אש שפרצה ב'מסתור כביסה' במודיעין עילית, התפשטה לדירות סמוכות. כוחות הכיבוי הצליחו להשתלט עליה, אך בשלב מסוים פשטה השמועה: "יש הרוג". האמנם? (חרדים)
שמואל אהרן חממי ז"ל, בבית הלוויות - האימא מצאה את בנה צף בבריכה בצימרהאימא מצאה את בנה צף בבריכה בצימראלי רוטמן9
"אימא שלו קילחה אותו לשבת. בהמשך, כשהוא נעלם וחיפשנו אותו, היא שמצאה אותו צף בבריכה בצימר - והתחילה לצרוח. נורא" - כך מתאר עד ראייה לאסון טביעתו של הילד (חרדים)
חלק מציוד השוד - כך ניצל חלפן הכספים החרדי משוד מתוחכםכך ניצל חלפן הכספים החרדי משוד מתוחכםאלי רוטמן5
היום יוגשו כתבי אישום נגד 4 צעירים ששתלו מתקן מעקב ברכבו של חלפן כספים מוכר בירושלים, הצטיידו בכובעים וחליפות ואקדח טייזר ותכננו לשדוד ממנו מיליוני ש"ח (חרדים)
אילוסטרציה - באמצע החתונה: סב הכלה התמוטט באולםבאמצע החתונה: סב הכלה התמוטט באולםקובי רוזן2
כוחות הצלה הוזעקו לחתונה באולם אירועים ברחוב החשמונאים בבני ברק לאחר שסב הכלה, כבן 85, התמוטט ואיבד את הכרתו. הסב פונה במצב קשה לאחר החייאה (בארץ)
צפו: רבנים ואישי ציבור מנחמים את משה אבוטבולצפו: רבנים ואישי ציבור מנחמים את משה אבוטבולכיכר השבת1
רבנים ואישי ציבור הגיעו בימים האחרונים לנחם את ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול היושב שבעה בשל פטירת אחיו שמעון ז"ל, שהלך לעולמו לאחר מאבק במחלה (חרדים)
הגר"א בר שלום עם אמו הרבנית, אמש - הגר"א בר שלום הוכתר לרבה של בת ים. צפוהגר"א בר שלום הוכתר לרבה של בת ים. צפוישי כהן12
בטקס רב רושם ובמעמד הרבנים הראשיים לישראל, הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי דוד לאו, הוכתר הגאון רבי אליהו בר שלום - לרבה של העיר בת ים • צפו בתיעוד (חרדים)
מכון כושר בערב פסח: טחינת חיטים למצותמכון כושר בערב פסח: טחינת חיטים למצותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
כמידי שנה, נוהגים המהדרין במצוות לטחון את הקמח לאפיית המצות בעצמם, במה שמשלב בין התלהבות של קדושה, וגם פעילות גופנית לא רעה. חיים גולדברג הצליח להיכנס לאחת המטחנות בירושלים (גלריות)
בעלזא מפתיעה: ראש העיר הבא - יחיאל לסריבעלזא מפתיעה: ראש העיר הבא - יחיאל לסריאבי רבינא10
ח"כ ישראל אייכלר, נציג חסידות בעלזא, הצהיר באירוע של החסידות כי ראש העיר הבא של אשדוד, מבחינתם, הוא ראש העיר הנוכחי יחיאל לסרי. צפו בווידאו (חדשות, חרדים)
טלה. אילוסטרציה - חשבון נפש: הגיע הזמן להפסיק לאכול בשר?חשבון נפש: הגיע הזמן להפסיק לאכול בשר?נח טוניק77
בעולם מתוקן היינו נמנעים מלאכול בשר ועופות ולא מסתתרים מאחורי גופי ענק, רק כדי להמשיך וליהנות מאותה תעשייה אכזרית ואנוכית. או, לכל הפחות, מודים שזו חולשה שלנו (טור)
חיילים חרדים. ארכיון - "לא כל נער חרדי שלא לומד צריך להתגייס""לא כל נער חרדי שלא לומד צריך להתגייס"קובי רוזן12
הרב חנוך רוגוזינסקי, ממקימי מסלולי הלחימה החרדים בצה"ל, הפתיע כשאמר בהרצאה לתלמידים מצטיינים: "לא כל מי שלא לומד בישיבה, צריך בהכרח להתגייס. חלק לא מתאימים" (ארץ)
מבצע האכיפה המשטרתי - ותגובות הרוכבים - רוכבי אופניים  חשמליים נקנסו - והודו • צפורוכבי אופניים חשמליים נקנסו - והודו • צפואלי רוטמן31
רוכבי אופניים חשמליים, הממלאים את רחובות ירושלים בימי בין הזמנים, נתקלים בימים אלו בשוטרי תנועה שיצאו למבצע אכיפה מוגברת על עבירות תנועה. כך הם הגיבו • צפו (חרדים)
חוקרי מס הכנסה הותקפו במא"ש • תיעודחוקרי מס הכנסה הותקפו במא"ש • תיעודכיכר השבת17
חוקרי מס הכנסה שביקרו בחנות ברחוב חבקוק בשכונת מאה שערים בירושלים הותקפו על ידי המון זועם בצעקות וזריקת חפצים, עד שחולצו על-ידי ניידת משטרה מהשכונה (חדשות)
מרן הגר"ח קנייבסקי - תשובות האדמו"ר התבלבלו; הגר"ח הכריעתשובות האדמו"ר התבלבלו; הגר"ח הכריעישראל כהן14
מעשה בשתי שאלות - על שידוך ועל ענייני מסחר, שהובאו אל אחד האדמו"רים מבני ברק, אלא שהגבאי התבלבל והעביר את התשובות - הפוך. ומה הכריע מרן הגר"ח קנייבסקי? (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והגדת ל'בן החמישי' // הרב ישראל גליס
ו' בניסן תשעח10
דרושה מבוכה // מלכי רוטנר
מלכי רוטנר
דרושה מבוכה // מלכי רוטנר
כ"ד באדר תשעח14