מוטי..  הפלג  גד אלבז  ליפא
ארכיון - פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניקפושטי היד במגזר החרדי // נח טוניקנח טוניק85
השיטות המתוחכמות, הגיל הצעיר, וריבוי העוסקים במלאכה מעידים כי פשיטת יד בחברה החרדית אינה נובעת מאילוץ אלא מהחלטה מושכלת. לנח טוניק יש מסר מיוחד לפושטי יד (טור)
הרב שלמה דידי - מועמדות רב בכיר לרבנות טבריה - נפסלהמועמדות רב בכיר לרבנות טבריה - נפסלהישי כהן27
הבחירות לרבות העיר טבריה שצפויות להתקיים בשבוע הבא, זוכות למפנה לאחר שוועדת הבחירות החליטה לפסול את הרב שלמה דידי מלהתמודד לתפקיד, מה שגרר עתירה לבג"ץ (ארץ)
נעצר הנער שירה ברובה אוויר לעבר המלמדנעצר הנער שירה ברובה אוויר לעבר המלמדדניאל הרץ10
המשטרה הביאה למעצרו של נער שוליים, קטין בן 13, בחשד שירה ברובה אוויר לעבר מלמד בחיידר "לב שמחה" באשדוד. כלי הירייה נתפס ברשותו. "כלי ירייה לכל דבר ועניין" (חרדים)
הרב יהושע מאמאן - הרב מאמאן חתם נגד "קול ברמה" - וחזר בוהרב מאמאן חתם נגד "קול ברמה" - וחזר בוישי כהן72
הגאון רבי יהושע מאמאן, זקן רבני מרוקו, חוזר בו מהחתימה נגד רדיו 'קול ברמה', כך נודע ל"כיכר השבת". "הוברר לי כי העניין נובע מסכסוך פוליטי" כתב הערב במכתב חדש (חדשות)
המהומה במקום - צעירה עוכבה בלשכה - ומהומה פרצה • צפוצעירה עוכבה בלשכה - ומהומה פרצה • צפואלי רוטמן36
בעת שצעירה חרדית עוכבה בלשכת הגיוס בירושלים, הפגינו בחוץ מאות מחוגי 'העדה החרדית', והתעמתו עם המשטרה שהגיעה לפנותם מהכביש. בהמשך היא שוחררה. צפו (חרדים)
איש זק"א בתוניס - עצמותיו של אחד מרבני תוניס הועלו ארצהעצמותיו של אחד מרבני תוניס הועלו ארצהאלי רוטמן1
מבצע העלאת עצמותיו של הגאון רבי יוסף סמאמא זצ"ל מתוניס לישראל, הושלם לאחרונה בהצלחה. לאחר שהושגו כל האישורים למהלך זה, הוא הועבר לישראל ונקבר בי-ם (חרדים)
דרעי התנצל בפני הגר"ש עמאר: "אני מצר על כך, כואב לי"דרעי התנצל בפני הגר"ש עמאר: "אני מצר על כך, כואב לי"ישי כהן223
במהלך ישיבת סיעת ש"ס בכנסת התייחס יו"ר המפלגה השר אריה דרעי לסערת ההקלטות והביע את כאבו על הדברים שנאמרו ואף התנצל בפני הגר"ש עמאר: "לא הייתה כוונה לפגוע חלילה" (חדשות)
זירת האסון - נערה נהרגה מפגיעת רכבת ליד כפר חב"דנערה נהרגה מפגיעת רכבת ליד כפר חב"דאלי רוטמן61
9 שנים לאחר שאמה נפטרה ולאחר ש-3 מקרוביה נהרגו בתאונה, נהרגה נערה חרדית מפגיעת רכבת ליד כפר חב"ד. חתונת אחיה היתה צפויה להתקיים בעוד כחודשיים (חרדים)
נערים ירו ברובה אוויר על מלמד בחיידרנערים ירו ברובה אוויר על מלמד בחיידרדניאל הרץ7
המשטרה מחפשת אחר נערי שוליים שירו ברובה אוויר לעבר אחד המלמדים בת"ת 'לב שמחה', של חסידות גור, ברובע ז' וחבלו בו. המורה נחבל קלות בגופו מהמעשה (חרדים, חדשות)
החתמות נגד קול ברמה; הרב אלבז לא חתםהחתמות נגד קול ברמה; הרב אלבז לא חתםישי כהן139
לאחר המתקפה נגד יו"ר ש"ס ומכתבם של נשיא המועצת הגר"ש כהן והגר"ש בעדני, מחתימים בש"ס שורת רבנים נגד רדיו 'קול ברמה', חבר המועצת הגר"ר אלבז - לא חתם (חרדים)
"עקצו אותי". ח"כ יעקב מרגי - מרגי על המחוז החרדי ו'דגל': הם נגד הבנותמרגי על המחוז החרדי ו'דגל': הם נגד הבנותישי כהן22
ח"כ יעקב מרגי האשים את המחוז החרדי בשיתוף פעולה עם הסמינרים ונציגי 'דגל' נגד הבנות הספרדיות, הודיע כי איבד בהם אמון והודה: "אני אומר דוגרי - עקצו אותי" (חרדים בארץ)
הגאון רבי אברהם יוסף - גזר דינו של הגר"א יוסף: 75 אלף שקלים קנסגזר דינו של הגר"א יוסף: 75 אלף שקלים קנסקובי רוזן34
בית המשפט השית קנס כספי של 75 אלף שקלים על הגאון רבי אברהם יוסף, לאחר שהודה כי קידם את בד"צ 'בית יוסף'. בנוסף, הרב לא יכהן בתפקיד ציבורי במשך 7 שנים (חדשות)
גרפיטי נגד חיילים חרדים - ומי ישלם את הפיצויים לקצין החרדי? בעלי הון מסאטמרומי ישלם את הפיצויים לקצין החרדי? בעלי הון מסאטמרכיכר השבת72
650 אלף שקלים פיצויים, הוצאות משפט ושכר טרחת עורכי דין - זה הקנס שהושת על פעילי 'הפלג' בגין השיימינג לקצין החרדי יהודה גליקמן, אך מי שישלם את הפיצויים יהיו בעלי הון מסאטמר (בארץ)
ססמוגרף - רעידת אדמה הורגשה באזורים שונים במרכזרעידת אדמה הורגשה באזורים שונים במרכזיוני גבאי7
סמוך לשעה 20:30 דיווחו תושבים באזורים שונים במרכז הארץ על רעידת אדמה קלה. משה מרמת גן: "הייתי באמצע ארוחת ערב לילדים, ופתאום אני רואה שהמנורה מתנדנדת" (חדשות)
פיצויים של 650,000 ש"ח לחייל חרדי שנרדף ע"י הקיצונייםפיצויים של 650,000 ש"ח לחייל חרדי שנרדף ע"י הקיצונייםישראל כהן67
פרשת 'הציידים': יונה מרצבך ושלמה פיין ישלמו כל אחד 200 אלף ש"ח לסרן יהודה גליקמן, סגן ראש מדור בני ישיבות לשעבר - כך פסק בית המשפט. נתבע נוסף יפצה בעוד 100 אלף שקלים (חדשות)
וידר ופויפר. נגד ובעד שירה רבן - "פסטיבל מכוער - מה עם איסור לשון הרע?""פסטיבל מכוער - מה עם איסור לשון הרע?"ישראל כהן44
יעקב וידר מהמטה החרדי בליכוד תוקף את שירה רבן על "לשון הרע", וטוען כי "הייתה צריכה לפנות לדין תורה". מנגד, פנינה פויפר טוענת כי ההשפלה שספגה לא ראויה לאף אדם (בארץ)
אילוסטרציה - 12 שוטרים חשודים באלימות נגד חרדים12 שוטרים חשודים באלימות נגד חרדיםאלי רוטמן20
הפגנות "הפלג הירושלמי" ו'העדה' הובילו לגל חסר תקדים של תלונות המפגינים הקיצונים נגד אלימות השוטרים כלפיהם - במשרדי מח"ש נחקרו השנה לא פחות מ-12 שוטרים (חרדים)
הכניסה לירושלים - מי יהיה ראש העיר? // הרב ישראל גליסמי יהיה ראש העיר? // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס21
שנה לבחירות ברשויות המקומיות ויש כאלו שכבר משנסים מותניים. באופן טבעי, אותי מעניין לאן פני ירושלים. הגיע הזמן לאחדות של החרדים, אין שום אידאולוגיה בלטפל בזבל (דעה)
תיעוד מרהיב: "שבת חיי שרה" בחברוןתיעוד מרהיב: "שבת חיי שרה" בחברוןכיכר השבת19
עשרות אלפים שהו בשבת האחרונה, שבת חיי שרה, בחברון • אלפים התארחו באוהל הכנסת אורחים הענק שהקימה חב"ד ובו הוגשו ארוחות בסטנדרטיים יוקרתיים • צפו בגלריה (בארץ)
הכולל החדש שוקק לומדים - כולל חדש בברלין; המקומיים תורמים למלגהכולל חדש בברלין; המקומיים תורמים למלגהאלי רוטמן6
אברכים מלייקווד הצטרפו לקהילה בברלין והקימו במקום כולל אברכים, "כהוראת מרן הרב שטיינמן". יהודים מהאזור, שרובם אינם חרדים, תורמים להם את המלגה החודשית (אקטואליה)
השר חיים כץ - תזכירי חוק יסייעו למנוע את חילולי השבתתזכירי חוק יסייעו למנוע את חילולי השבתישי כהן2
בישיבת ראשי הקואליציה, נרשמה התקדמות בין ראשי המפלגות החרדיות לבין השר כץ • סוכם על הפצת תזכירי חוק שיתנו סמכות לשר הפנים ויביאו להתחשבות במסורת (חדשות)
אילוסטרציה - ילד שיחק בגפרורים - וביתו נשרף לחלוטיןילד שיחק בגפרורים - וביתו נשרף לחלוטיןאלי רוטמן9
בבוקר יום השבת, בשכונת רמות בי-ם, נשרף לחלוטין ביתה של משפחה חרדית, לאחר שילדיה שיחקו בגפרורים - והאש שהוצתה, נתפסה בפריטי הלבוש והתפשטה בבית (חרדים)
אילוסטרציה - פלסטיני מחופש לחרדי תקף בב"ב - ונעצרפלסטיני מחופש לחרדי תקף בב"ב - ונעצראלי רוטמן8
משטרת ישראל עצרה בסוף השבוע האחרון ערבי מהשטחים שהתחפש לחרדי. החשוד נעצר לאחר שתקף אדם אחר בבני ברק, על רקע סכסוך עסקי שהתגלע ביניהם לאחרונה (חרדים)
אילוסטרציה - "קופת העיר" הפסידה הון בהשקעה כושלת"קופת העיר" הפסידה הון בהשקעה כושלתאלי רוטמן85
הבוקר אושר רשמית כי שניים מבכירי קרן ההשקעות 'מגוריט' פורשים ממנה, ונפרסה בהרחבה תמונת הנפילה של "קופת העיר" בני ברק - שהשקיעה בה 60 מיליון שקלים (חרדים)
הגר"י חברוני על רקע היכל הישיבה - משגיח ב'חברון' - הושעה; עבר שימוע ופרסם מכתב הבהרהמשגיח ב'חברון' - הושעה; עבר שימוע ופרסם מכתב הבהרהישראל כהן145
בעקבות החשש להשתייכות הרב חיים יצחק קפלן, ממשגיחי ישיבת 'חברון', ל'פלג', הושעתה שיחתו, אך לאחר שימוע אצל ראשי הישיבה, ומכתב הבהרה שפרסם, הוא צפוי לשוב ולמסור אותה (חדשות)
הרב מאיר מאזוז - הגר"מ מאזוז: "אסור לפסול את 'קול ברמה'"הגר"מ מאזוז: "אסור לפסול את 'קול ברמה'"ישי כהן97
בעוד נשיא המועצת הגר"ש כהן וחבר המועצת הגר"ש בעדני, חתמו שוב נגד 'קול ברמה', הגר"מ מאזוז, יצא להגנת הרדיו שמעביר את שיעורו השבועי וקרא להפסקת המלחמה (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
ארכיון - פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניק
נח טוניק
פושטי היד במגזר החרדי // נח טוניק
כ"ה בחשוון תשעח85
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מי יהיה ראש העיר? // הרב ישראל גליס
כ"ג בחשוון תשעח21