חנן בן ארי  מנחה  ישי ריבו  הרב מוצפי
עמוס 6 בבניה - הלווין עמוס 7 יחל במתן שירות מסחריהלווין עמוס 7 יחל במתן שירות מסחרי
א' באדר תשעז | 27.02.17
לווין התקשורת שמחליף את עמוס 6 שהתפוצץ לפני כחצי שנה הגיע בהצלחה לנקודת המסלול שיועדה לו. בנוסף בחלל תקשורת רכשו לווין נוסף מבואינג (חדשות בארץ)
ניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתדניאל הרץ2
שחקן משחקי מחשב בן 35 שניסה לעשות שידור חי בו הוא משחק 24 שעות ברצף מת במהלך המשחק ככל הנראה מאירוע לבבי שנגרם ככל הנראה מהעומס הגופני (דיגיטל)
המטען האלחוטי הראשון הופך למציאותהמטען האלחוטי הראשון הופך למציאותדניאל הרץ
פרויקט מימון המונים חדש חשף מטען אלחוטי אמיתי למרחק של כ-25 סמ' ואפילו כמה מכשירים בו זמנית. המחיר 79 דולר והצפי שהוא יגיע לחנויות בתוך כחצי שנה (חדשות טכנולוגיה)
המצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךהמצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךבני סולומון
חברה גרמנית מוכרת נוזל ייחודי שאמור להגן על המסך מפני שריטות ואפילו מכת פטיש או סכין יפנית. התענוג עולה 17-39 דולר ועד עתה החברה גייסה כ-82 אלף דולר (טכנולוגיה)
עמדת עבודה שגרתית בגוגל - כשהמנכ"ל ענה לילדה בת 7 שבקשה לעבוד בגוגלכשהמנכ"ל ענה לילדה בת 7 שבקשה לעבוד בגוגלכיכר השבת
כשקלואי שאלה את אביה מהו מקום העבודה האידיאלי מבחינתו, 'גוגל' היתה התשובה. אחרי שהיא ראתה את התמונות של משרדי החברה שכוללים אינספור אטרקציות ופינוקים, היא השתכנעה סופית והחליטה לשלוח מכתב שהביע את רצונה לעבוד בחברה (בעולם)
פיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםפיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםבני סולומון1
חוקרים באוניברסיטת הרווארד פיתחו סוללה חדשה שלא מאבדת מכוחה במשך עשור. כיום אנו משתמשים בסוללות הליתיום יון שאורך החיים של קצר מידיי (חדשות דיגיטל)
המצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשהמצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשמישאל לוי2
מצלמות אבטחה בביתה של משפחת ג'ונסון, הצליחו לתעד רגע חריג ומפחיד במיוחד: מחשב לפטופ של חברת Dell שהיה מונח על ספת הסלון המשפחתי, התפוצץ לפתע פתאום ויצר כדור אש ענק בחדר (מעניין)
תמונה מטושטשת. התוכנה החדשה תדע לשחזר - גוגל ייצרה מערכת שתשחזר תמונות מטושטשותגוגל ייצרה מערכת שתשחזר תמונות מטושטשותאלי רוטמן
אף שהתוצאה לא ברזולוציה מאוד חדה, היא מצליחה לשחזר טוב פרטים רבים של התמונה המקורית, ומאפשרת לזהות את המקום או את האדם בדיוק רב. על מדפי החנויות - לא בזמן הקרוב (דיגיטל)
סיסמאות שאפילו ילד יכול לפרוץ בקלות - סקר חדש קובע: הסיסמה שלכם גרועה!סקר חדש קובע: הסיסמה שלכם גרועה!בני סולומון2
הישראלים גרועים למדי בשמירה על המידע שלהם. מחקר חדש על הרגלי הסיסמאות של הישראלים חושף תמונת מצב בעייתית שמגלה עד כמה הנתונים חשופים לפריצה (דיגיטל)
האינסולוג מותקן על עט ההזרקה - ההמצאה שתקל על חייהם של חולי הסוכרתההמצאה שתקל על חייהם של חולי הסוכרתבני סולומון4
מדובר ב'אינסולוג', גאדג'ט ישראלי שיוריד מעל חולי הסוכרת את העול לרשום או לזכור את זמני וכמות הזרקת האינסולין שלהם, דבר שגורם לא אחת לתקלות ומקרים רפואיים (דיגיטל)
חברי הכנסת יקבלו אתר אישי באתר הכנסתחברי הכנסת יקבלו אתר אישי באתר הכנסתבני סולומון
אתר הכנסת מציג: 120 אתרים חדשים. מהיום יפעלו 120 תתי אתרים אישיים לחברי הכנסת ובהם מידע מלא על הפעילות הפרלמנטרית של כל חבר כנסת כולל הצעות חוק ועוד (דיגיטל)
שעון חכם יחשוף חתימות ידניות שזויפושעון חכם יחשוף חתימות ידניות שזויפובני סולומון
חוקרים באוניברסיטת בן גוריון פיתחו תוכנה שמאפשרת לשעון החכם לזהות חתימות על סמך המהירות ותנועת היד מלבד חזות החתימה מה שיקשה מאד על זיוף חתימות (דיגיטל)
סמסונג גלקסי S3 - רכשתם גלקסי S3? ייתכן ומגיע לכם כסףרכשתם גלקסי S3? ייתכן ומגיע לכם כסףכיכר השבת
פשרה שהושגה בבית המשפט בתל אביב מעניקה ל-3,800 התובעים הראשונים פיצוי כספי מחברת סמסונג. בכמה כסף מדובר ולמי מגיע הפיצוי המדובר? כל הפרטים (חדשות דיגיטל)
הגלקסי נוט 7 - הסיבה להתפוצצות המכשירים: הסוללותהסיבה להתפוצצות המכשירים: הסוללותבני סלומון
חברת גלקסי הקוריאנית הודיעה כי הסיבה להתפוצצות מכשירי הגלקסי נוט 7 הייתה לא כשל במכשיר עצמו אלא כשל בסוללות של המכשיר שהביאו להתפוצצות ולשריפה (דיגיטל)
אילוסטרציה - "לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש""לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש"אלי רוטמן1
ארגון 'שורת הדין' הגיש בארה"ב תביעת פיצויים נגד ענקית הרשת החברתית. לטענתו, מוכח כי מתקפות הטרור בפריז ובבריסל יצאו לפועל באמצעות טוויטר - ולא לראשונה (חוק)
אילוסטרציה - גם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונןגם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונןאלי רוטמן1
הגורמים האחראים על המחשוב הממשלתי החליטו להטמיע את האפשרות לרשת מפוקחת בנהלי המשרדים הממשלתיים, לאור פניות רבות של עובדים חרדים אל ח"כ מקלב (טכנולוגיה)
אילוסטרציה - כך המכשיר החכם שלכם יהפוך ל"ינשוף"כך המכשיר החכם שלכם יהפוך ל"ינשוף"אלי רוטמן2
סטודנט צעיר מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, גילה איך המכשירים החכמים הצמודים לכל צעיר עשויים להפוך ל"ינשוף" מאולתר המגלה את רמת האלכוהול בדמו (דיגיטל)
6 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות בוואטסאפ6 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות בוואטסאפמאמע
מהעברת שיחה מפלילה לארכיון עד סימון הצ'אט כלא נקרא, כל הטריקים המגניבים בווטסאפ שאולי לא ידעת שהם קיימים
באיחור של חודשיים: אפל משיקה אזניות איירפודסבאיחור של חודשיים: אפל משיקה אזניות איירפודסבני סולומון
חברת אפל הודיעה כי האזניות החדשות שפיתחה יגיעו לחנויות החל מהשבוע הבא זאת לאחר חודשיים עיכוב לאחר תאריך ההשקה המתוכנן מראש בשל תקלות טכניות (דיגיטל)
האותיות הוזזו: הכירו את מקלדת המחשב החדשההאותיות הוזזו: הכירו את מקלדת המחשב החדשהבני סולומון12
מכון התקנים העביר להערות הציבור תקן חדש ולא מחייב של מקלדת מחשב בה הוזזו כמה מהאותיות בעברית וכן מיקום הפיסוק בדומה לשפה האנגלית כדי ליצור אחידות (טכנולוגיה)
הפיתוח המדעי שיפתור את בעיית החלודההפיתוח המדעי שיפתור את בעיית החלודהדניאל הרץ1
גילוי מדעי יפתור את בעיית החלודה של מתכות שימושיות. באמצעות הקרנת לייזר עוצמתית על משטח מתכת, חוקרים הצליחו להפוך משטח מתכתי רגיל לדוחה מים לחלוטין (דיגיטל)
AirPods - אפל מוכרת אוזניות שהיא לא מצליחה בכלל לייצראפל מוכרת אוזניות שהיא לא מצליחה בכלל לייצרבני סולומון3
כבר חודשיים ש'אפל' מציעה למכירה מוקדמת את האוזניות המהפכניות שלה - שעדיין לא יוצרו בכלל. הסיבה: אפל לא מצליחה לייצר את האוזניות החדשניות (דיגיטל, טכנולוגיה)
"מהפכת המאה" של אמזון שתשנה את חיי כולנו"מהפכת המאה" של אמזון שתשנה את חיי כולנובני סולומון4
ענקית הרשת 'אמזון' השיקה ביממה האחרונה את שירות 'Amazon Go' - שיש כבר מי שמכנה אותו כ"מהפכת המאה בתחום הצרכנות". איך בדיוק הוא הולך לשנות את חיינו? (דיגיטל)
צפו: כך מלמדים רובוט אנושי לעקוף מכשוליםצפו: כך מלמדים רובוט אנושי לעקוף מכשוליםבני סולומון
מפתחי הרובוט האנושי 'אטלס' מתעדים בסרטון חדש כיצד הם מלמדים את הרובוט דמוי האדם לעבור מעל מכשולים תוך כדי שהוא שומר על שיווי המשקל שלו בהצלחה. צפו (דיגיטל)
שירות המשאיות החדש מוצג - הדרך המהירה להעברת מידע.... משאיתהדרך המהירה להעברת מידע.... משאיתבני סולומון
בעידן האינטרנט והפס המהיר מתברר כי לפעמים הדרך המהירה ביותר להעביר כמויות עצומות של מידע היא באמצעות משאית של אמזון עמוסת כוננים קשיחים (דיגיטל)
זהירות: יותר ממיליון חשבונות גוגל נפרצוזהירות: יותר ממיליון חשבונות גוגל נפרצוחיים אבני
חברת 'צ'ק פוינט' חשפה כי חוקרי האבטחה שלה זיהו מתקפת סייבר המכוונת למכשירי אנדרואיד שחשפה יותר ממיליון חשבונות גוגל. בפנים: כך תגלו אם חשבונכם נפרץ (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8
הנקראים
המדוברים