הרב שטיינמן  גד אלבז  חנוכה  הרב שטינמן
פתרון יפני: רחפנים יסלקו עובדים הביתהפתרון יפני: רחפנים יסלקו את העובדים הביתה
כ"ב בכסלו תשעח | 10.12.17
בעיית העבודה המוגזמת בקרב היפנים מצריכה גם פתרונות מוזרים אחד מהם הוא של חברת הבנייה Tasei שתטיס רחפנים מעל שולחנות העובדים עם מוזיקה סקוטית (דיגיטל)
בהוטיאר דוסיאק - העובד שמחק את חשבונו של טראמפ נחשףהעובד שמחק את חשבונו של טראמפ נחשףדניאל הרץ
עובד טוויטר לשעבר שכנקמה בחברה מחק את חשבונו של הנשיא האמריקאי למשך 11 דקות נחשף וסיפר על הסיבות שהובילו אותו למהלך והודה כי זו הייתה טעות טפשית (דיגיטל)
המון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקויןהמון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקויןצילום: ישראל ברגר10
לצורך כריית המטבע הווירטואלי הכי מדובר בעולם בימים האחרונים, נעשה שימוש בחוות מיוחדות שצורכות חשמל רב. על פי ההערכות, בקצב הזה - צריכת החשמל בחוות הביטקוין, תעקוף עד 2020 את צריכת החשמל של האנושות כולה. כך נראית חוות כרייה (וידאו)
גולשים יותר, קונים יותר ו... מאזינים לרדיוגולשים יותר, קונים יותר ו... מאזינים לרדיובני סולומון1
סקר חדש שערכה בזק חשף פרטים רבים על הרגלי השימוש של הישראלים ברשת האינטרנט - נפח הגלישה, האפליקציות המובילות ועל התחייה המפתיעה של הרדיו (חדשות דיגיטל)
הרובוט בבחינה - ד"ר רובוט: הרובוט הסיני שירפא אתכםד"ר רובוט: הרובוט הסיני שירפא אתכםבני סולומון1
רובוטים נמצאים בתחום הרפואה לצורך ניתוחים זה כבר כמה שנים, עכשיו מתברר כי הם יכולים לתת ולשפר מענה גם בתחום הרפואה הרגילה עם רובוט סיני יעיל במיוחד (דיגיטל)
דגם המכשיר שפותח על ידי צה"ל - צה"ל משיק: הסמארטפון הצה"לי הראשוןצה"ל משיק: הסמארטפון הצה"לי הראשוןבני סולומון5
בצה"ל החליטו לפתח סמארטפון מתקדם שייתן מענה לצרכי החיילים בשטח תוך שמירה על אבטחת המידע בצורה הטובה ביותר. המכשיר מתוצרת מוטורולה יושמש בקרוב (טכנולוגיה)
האקרים גנבו פרטי 57 מיליון משתמשי 'אובר'האקרים גנבו פרטי 57 מיליון משתמשי 'אובר'בני סולומון2
נחשף כי פרטיהם של המשתמשים והנהגים בחברת הנסיעות השיתופיות אובר נגנבו על ידי האקרים והחברה שילמה כופר של 100 אלף דולר לפורצים. מנהל האבטחה פוטר (דיגיטל)
הקלות בפתיחת חשבון בנק באופן דיגיטליהקלות בפתיחת חשבון בנק באופן דיגיטליבני סולומון
הפיקוח על הבנקים מקדם מהלך שיקל על פתיחת חשבונות בנק באמצעות האינטרנט מבלי להגיע פיזית לסניף. ההקלות יהיו גם על גיל הפתיחה ואי הצורך בחשבון קיים (טכנולוגיה)
המתכנתנים החרדים במשרדי פייסבוק - ההאקתון החרדי הראשון במשרדי פייסבוקההאקתון החרדי הראשון במשרדי פייסבוקכיכר השבת2
למעלה ממאה מתכנתים ומתכנתות חרדים העבירו 18 שעות רצופות במשרדי פייסבוק, במסגרת ההאקתון החרדי הראשון, והתחרו בפיתוח פרויקטים - אך רק שלושה זכו • צפו (דיגיטל)
בקרוב שליטה על מטוסי נייר דרך הפלאפונים החכמיםבקרוב שליטה על מטוסי נייר דרך הפלאפונים החכמיםכיכר השבת
איך ייראו הכיתות כשהפיתוח הזה יעמוד למכירה אנחנו לא יודעים, אבל בטוח שמשעמם זה לא יהיה כשכל נייר פשוט מסוגל להפוך למטוס שמגיע למהירות של 25 קמ"ש (דיגיטל)
'ספאם-אוף' הודיעה על הפסקת פעילותה'ספאם-אוף' הודיעה על הפסקת פעילותהבני סולומון1
החברה שסייעה בהגשת תביעות כנגד חברות השולחות ספאם הודיעה היום ללקוחותיה כי היא נאלצת להפסיק את פעילותה לאור החלטת ביהמ"ש והתביעות הנגדיות נגדה (טכנולוגיה)
עובד הייטק יקבל 70 אלף שקל - כדי לא לעבודעובד הייטק יקבל 70 אלף שקל - כדי לא לעבודדניאל הרץ1
חברת המשחקים הסלולריים פלייטיקה תשלם לעובד שעזב אותה 70 אלף שקל בחודש כדי שלא יעבור לעבוד אצל המתחרה, עד לסיום תקופת הצינון, מחשש לריגול (טכנולוגיה)
לוגו חברת וואלקום - הסכום שהוצע ל'קוואלקום' - 130 מיליארד דולרהסכום שהוצע ל'קוואלקום' - 130 מיליארד דולרכיכר השבת
באם העסקה תצא אל הפועל, תהיה זאת הרכישה הגדולה ביותר בהיסטוריה והחברה המתמחה בייצור מעבדים שונים עתידה להתמזג עם ברודקום המפתחת שבבי תקשורת (דיגיטל)
מוסף חזי בצלאל איש עסקים - 051: 'אקספון' תחל בקרוב בפיילוט051: 'אקספון' תחל בקרוב בפיילוטאביב גוטר
החברה בבעלותו של חזי בצלאל עדיין לא פרסמה מחירים והאסטרטגיה שלה עדיין חסויה, אולם הערכה היא שאקספון תנסה לגייס מנויים מחברות מתחרות על ידי תמחור נמוך (דיגיטל)
נעצר פלסטיני שהפעיל הונאת רשת גדולהנעצר פלסטיני שהפעיל הונאת רשת גדולהדניאל הרץ
משטרת ישראל עצרה תושב שטחים, בחשד לגניבת נתוני משתמשים באינטרנט, תוך התחזות לאתר מכירות בינלאומי לשם השגת פרטי אשראי במרמה. כיצד תמנעו מנזק (דיגיטל)
פריצשאל וההולוגרמה שלה - ניצולת השואה תספר על חייה עם הולוגרמהניצולת השואה תספר על חייה עם הולוגרמהבני סלומון
יוזמה חדשנית ומרתקת מציגה את סיפוריהם של 13 ניצולי שואה שהוקלטו במצלמות תלת מימד כשהם עונים על 30 אלף שאלות כך יכולים המבקרים במוזיאון "לשוחח" איתם (דיגיטל)
נדב צפריר ו מייסד קרן הסייבר Team8 לשעבר מפקד 8200 - Team8 חשפה את Sygnia, חברת סייבר חדשהTeam8 חשפה את Sygnia, חברת סייבר חדשהמאיר אורבך
החברה, שלישית במספר עבור Team8, מתמחה בייעוץ לארגונים בהתמודדות עם מתקפות סייבר מתקדמות ומניעתן. סיגניה גייסה מיליוני דולרים בודדים, ונחשפה באירוע בבורסת נאסד"ק
הנערה והאייפון X - ביקרה בעבודה של אביה וגרמה לפיטוריוביקרה בעבודה של אביה וגרמה לפיטוריובני סלומון1
לא כך חשבה הנערה מקליפורניה שיסתיים ביקורה המרגש במקום העבודה של אביה אך סרטון שצילמה בתוך מטה אפל החדש הביא לפיטוריו של אביה המהנדס (חדשות הטכנולוגיה)
אילוסטרציה - הונאת פישינג חדשה נגד לקוחות בנק לאומיהונאת פישינג חדשה נגד לקוחות בנק לאומיבני סולומון
לקוחות רבים של בנק לאומי קיבלו הודעות sms שאיימו כי חשבונם ייחסם. ההודעות הובילו לאתר מזויף בו נגנבו פרטיהם. כיצד תתגוננו מפני הונאות פישינג (חדשות דיגיטל)
רמקולים שקועים בבית. מזהים? - משפצים? תכירו: רמקולים שקועים מומלצים לביתמשפצים? תכירו: רמקולים שקועים מומלצים לביתאסף מגידו5
אם אתם מתכוונים להתחיל לשפץ את הבית בקרוב, הגעתם לכתבה המתאימה, וחשוב לקרוא אותה כדי לא לעשות טעויות שיעלו קצת יקר בסוף התהליך. סקירה מקצועית (דיגיטל, שיווקי)
ג'ימייל - גוגל תמגן את ג'ימייל מפני פריצות  פוליטיותגוגל תמגן את ג'ימייל מפני פריצות פוליטיותעומר כביר
החברה מתכננת לשפר את הגנות ג'ימייל, גוגל דרייב ויישומים פופולריים אחרים כך שיהיו עמידים יותר בפני פריצות סייבר כדי למנוע השפעה חשאית על פעילות פוליטית (דיגיטל, ברשת)
מכוניות מרחפות בשמי דובאי. בקרוב? - דובאי תהפוך לעיר המכוניות המעופפות הראשונה?דובאי תהפוך לעיר המכוניות המעופפות הראשונה?כיכר השבת1
האם דווקא דובאי תהיה העיר הראשונה בעולם בה ירחפו מעל שמי העיר מכוניות מעופפות שיעניקו שירותי הסעה לתושבים ולתיירים? צפו בניסוי שנערך באיחוד האמירויות (טכנולוגיה, בעולם)
הנקסוס שמכירתו נאסרה - רשלנות של עובד גוגל הביאה לחשיפת המכשיררשלנות של עובד גוגל הביאה לחשיפת המכשירכיכר השבת1
מכשיר הדגל של חברת גוגל נחשף בטעות לאחר שעובד החברה שכח את המכשיר הסודי בבר . האם מדובר בתעלול יחצני או שמא בטעות אנוש, ימים יגידו.
המכשיר שישמור על כרית השינה שלך קרההמכשיר שישמור על כרית השינה שלך קרהבני סולומון3
פיתוח חדש ישמור על הכרית שלכם קרה כל הלילה ובכך ישפר את איכות השינה שלכם באופן ניכר. המכשיר משלב בין משטח לכרית ובין מכשיר חיצוני שמנטר את השינה שלכם (טכנולוגיה)
אייפון X - נחשף: זה האייפון היקר ביותר של "אפל"נחשף: זה האייפון היקר ביותר של "אפל"כיכר השבת7
חברת אפל חשפה היום את אייפון X, המכשיר היקר בתולדות החברה. בנוסף, הציג מנכ"ל החברה שני מכשירי אייפון נוספים ואת השעון החכם המשוכלל שיתפקד כטלפון (חדשות טכנולוגיה)
בקרוב בוואטסאפ: אפשרות לשתי שיחות במקבילבקרוב בוואטסאפ: אפשרות לשתי שיחות במקבילכיכר השבת
"שתי שיחות במקביל" - זה רק חלק מהחידושים שמציגה האפליקצייה הפופולארית ווטסאפ למיליוני משתמשיה. לכל השינויים - היכנסו (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8
הנקראים
המדוברים