מלך..  גד אלבז  עמירן דביר
רק באוקראינה: אייפון 7 קיבל אייפון 7רק באוקראינה: אייפון 7 קיבל אייפון 7בני סולומון5
חנות באוקראינה הציעה לחמש הראשונים שישנו את שמם ל... 'אייפון 7', מתנה מכשיר בעלות 850 דולר. מתברר שנמצא המשוגע שהסכים ושינה את שמו עבור המכשיר (דיגיטל)
מיליארדר סיני ישקיע באפליקציה ישראליתמיליארדר סיני ישקיע באפליקציה ישראליתדניאל הרץ1
ווינסון וונג, ישקיע 30 מיליון דולר באפליקציית השיחות הישראלית SSL Calls המאפשרת החזקת מספרים שונים ממדינות שונות על מכשיר טלפון אחד ובסים אחד (דיגיטל)
אייפון 7 - למרות האייפון החדש: 'אפל' צונחת במכירותלמרות האייפון החדש: 'אפל' צונחת במכירותבני סולומון4
ענקית הטכנולוגיה אפל שלא רשמה ירידה בהכנסות החל משנת 2011, מדווחת על ירידה משמעותית במכירות, בהכנסות וברווח הנקי. האייפון 7 לא הצליח להציל את החברה (חדשות)
מנעול אופניים חדשני יגרום לגנב להקיאמנעול אופניים חדשני יגרום לגנב להקיאבני סולומון5
פיתוח חדש ינסה למנוע גניבת אופניים באמצעות חיתוך המנעול בחותך דיסק. המנעול החדשני ישחרר חומר כימי שגורם להקאות ובתוך שניות ספורות הוא יחוש ברע (דיגיטל)
סמסונג הציעה כסף כדי שלא תראו את הסרטון הזהסמסונג הציעה כסף כדי שלא תראו את הסרטון הזהכיכר השבת5
לקוח סיני מספר: כך סמסונג הציעה לי סכומי כסף ושלחה נציגים לביתי - בשביל שאסיר מהרשת סרטון שמציג את "הדגם הבטוח" של מכשיר הגלקסי 7 נוט מתפוצץ (טכנולוגיה)
אילוסטרציה - פיתוח חדש ימנע ירי דו צדדי בין החייליםפיתוח חדש ימנע ירי דו צדדי בין החייליםדניאל הרץ3
המערכת החדשה שפותחה בידי משרד ההגנה הבריטי נועדה למנוע מקרים של ירי שגוי של כוחות ידידותיים. המערכת תתן למפקדים מידע מלא על מיקום כל חייל (חדשות הטכנולוגיה)
מכונות הכביסה של "סמסונג" מתפוצצותמכונות הכביסה של "סמסונג" מתפוצצותמישאל לוי5
זו כנראה הייתה השנה הכי קשה של סמסונג: אחרי שמכשירי הנוט שלה התפוצצו והרתיעו רבים, גם מכונות הכביסה שלה בסכנת התפוצצות. ומה עושים אם קניתם מכונה של סמסונג? (דיגיטל)
מעצמת הייטק: האייפון הבא מפותח בישראלמעצמת הייטק: האייפון הבא מפותח בישראלדניאל הרץ4
דיווחים של עובדים ממרכז אפל בישראל בהרצליה מספרים כי החברה החלה כבר לעבוד על דגם האייפון 8 שפיתוחו נערך בישראל ועל פי הדיווחים הוא יהיה שונה מקודמיו (טכנולוגיה)
ענקית המדפסות HP הרגיזה את הלקוחותענקית המדפסות HP הרגיזה את הלקוחותדניאל הרץ4
חברת המדפסות הפעילה באופן חד צדדי ובלי לעדכן את הלקוחות עדכון תוכנה שמונע שימוש במילוי דיו שאינו מקורי. לקוחות קיבלו הודעת שגיאה שהשביתה את המדפסת (דיגיטל)
סמסונג תשקיע מיליוני דולרים בישראלסמסונג תשקיע מיליוני דולרים בישראלבני סולומון
ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית רוצה את המוח היהודי או יותר נכון את ההמצאות שלו. מרכז חדשנות שהוקם בישראל ישקיע מיליוני דולרים בחברות ישראליות בתחומי ההייטק (דיגיטל)
חשיפת הנעל החכמה - זה העתיד: הנעליים שיתאימו את עצמן לרגלזה העתיד: הנעליים שיתאימו את עצמן לרגליוסי נכטיגל7
נעליים שמצוידות בשרוכים העשויים מחוט דיג, ובחיישנים חכמים שמוקמו בסוליות שלהן. כשנועלים אותן, הכבלים מתהדקים מעצמם כך שהנעל מתאימה את עצמה לרגל (חדשות הטכנולוגיה)
אדוארד סנודן: היזהרו מתוכנת גוגל ALLOאדוארד סנודן: היזהרו מתוכנת גוגל ALLOבני סולומון
המדליף המפורסם בעולם מזהיר מפני תוכנת המסרים החדשה של גוגל, זאת בשל השמירה של כל ההודעות בשרתי החברה והאפשרות שהן יועברו על ידה לידי רשויות החוק (דיגיטל)
מפוקסל - התוכנה שתפענח פני חשודים שטושטשוהתוכנה שתפענח פני חשודים שטושטשואלי רוטמן3
החוקרים אימנו את התוכנה לקרוא ולנתח מתוך הטשטוש את נתוני התמונה המקורית, מלוחית זיהוי ועד פני אדם. תמתינו בסבלנות: סביר שבקרוב היא תודלף לשימוש המוני (דיגיטל)
תביעה נגד סמסונג: הנוט 7 התפוצץ לי בכיסתביעה נגד סמסונג: הנוט 7 התפוצץ לי בכיסדניאל הרץ
תביעה ראשונה נגד ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית סמסונג, לטענת הלקוח התובע, מכשיר הגלקסי נוט 7 התפוצץ בכיסו וגרם לו לכוויות ברגלו ובאצבעותיו (חדשות הטכנולוגיה)
האם חברת וואווי היא זרוע ריגול של הסינים?האם חברת וואווי היא זרוע ריגול של הסינים?דניאל הרץ
סוכנויות המודיעין האמריקאיות מתריעות כי ענקית הטכנולוגיה הסינית משמשת את המשטר הסיני כדי לעקוב ולרגל אחר המערב ובמיוחד אחר ארה"ב (חדשות הטכנולוגיה)
ג'יפ בוער בגלל מכשיר שהתפוצץ - סמסונג תחסום מכשירי נוט 7 שלא יוחזרוסמסונג תחסום מכשירי נוט 7 שלא יוחזרודניאל הרץ
החברה הודיעה כי בצעד חסר תקדים היא תחסום את המכשירים ללקוחות שלא יחזירו את הדגם התקול אל החברה. בסמסונג חוששים ככל הנראה מהתפוצצות מכשירים (דיגיטל)
אילוסטרציה - הסינים מציגים: הסמרטפון המתקדם בעולםהסינים מציגים: הסמרטפון המתקדם בעולםדניאל הרץ1
חברה סינית הציגה מפרט של מכשיר עתידי שיצא בשנה הבאה עם מפרט מפלצתי שמעורר ספקנים רבים שטוענים כי מדובר במתיחה בלבד והמכשיר לא באמת ייוצר (חדשות דיגיטל)
עמוס 6. "כולנו בהלם" - כך יוצר הלויין הישראלי שנהרס בפיצוץ. צפוכך יוצר הלויין הישראלי שנהרס בפיצוץ. צפואלי רוטמן3
בתעשייה האווירית עוד לא השתחררו מההלם שאחז בהם עם לכתו לעולמו של "עמוס 6", הלוויין הישראלי שפותח בעמל רב והיה למקור גאוותם. צפו בהליך ייצורו - סרטון חדש (טכנולוגיה)
המקרר - חדש: המקרר יעדכן אתכם בכל חדשות היוםחדש: המקרר יעדכן אתכם בכל חדשות היוםאלי רוטמן3
את אחת מדלתותיו הגדולות של מקרר ה-Insta View החדיש, מעטר מסך ענק בגודל 29 אינץ', המסוגל להציג כל מה שמחשב עם מערכת ווינדוס מסוגל להציג (חדשות הטכנולוגיה)
בעיות מיסים: אפל נקנסה ב-13 מיליארד יורובעיות מיסים: אפל נקנסה ב-13 מיליארד יורודניאל הרץ
האיחוד האירופי הודיע לאפל כי תאלץ לשלם 13 מיליארד יורו לממשלת אירלנד בשל בעיות מיסוי. אפל ואירלנד הודיעו כי ילחמו בהחלטה. מניית החברה צנחה ב-1.8% (דיגיטל)
פיתוח חדש יאפשר לעבוד רק עם העינייםפיתוח חדש יאפשר לעבוד רק עם העינייםדניאל הרץ1
פיתוח של חברת סטרטאפ קליפורנית יאפשר עבודה עם מציאות מדומה באמצעות העיניים בלבד. הפיתוח החדש יאפשר הפעלת מערכת מחשב באמצעות קסדה (דיגיטל)
הנכים והממציאים - מדברים - מחיישנים מתריעים ועד הכנת כריכים לילדיםמחיישנים מתריעים ועד הכנת כריכים לילדיםאלי רוטמן1
פרויקט 'מייקתון': 72 שעות אינטנסיביות של מציאת פתרונות חדשניים שיקלו על לוחמים שנפצעו כשהגנו עלינו מפני החמאס. אולי זה יועיל אף ל'סתם' בעלי מוגבלויות (טכנולוגיה)
ווטסאפ תעביר לפייסבוק את מספר הטלפון שלכםווטסאפ תעביר לפייסבוק את מספר הטלפון שלכםהגר רבט, כלכליסט
הרשת החברתית יודעת עליכם לא מעט, ובקרוב היא תדע אפילו יותר. מידע של מעל למיליארד משתמשים באפליקציה הפופולרית יועבר לחברה האם שלה וישמש אותה כדי להתאים להם פרסומות ולהציע אנשים שהם מכירים (דיגיטל)
דפי הפייסבוק הגדולים התגייסו עבור הנכיםדפי הפייסבוק הגדולים התגייסו עבור הנכיםבני סולומון2
הנכים מתקיימים מקצבה עלובה במיוחד ויצאו במחאה כדי לשפר את מצבם הגרוע. עמודי הפייסבוק הגדולים בישראל הצטרפו למאבק והחליפו את תמונות הפרופיל שלהם (דיגיטל)
המצאה חדשה: הפתרון לסוללות שנגמרות?המצאה חדשה: הפתרון לסוללות שנגמרות?דניאל הרץ1
סוללות ליטיום בטכנולוגיה חדשה יאפשרו זמן שימוש כפול מאשר בסוללות שמוכרות לנו. בעוד חודשיים ישווקו הסוללות הראשונות לרחפנים ובתוך כשנה גם לסמארטפונים (דיגיטל)
טוויטר הופכת את המשתמשים לפרסומותטוויטר הופכת את המשתמשים לפרסומותדניאל הרץ1
מהלך חדש של הרשת החברתית יגרום לאנשים להפוך את התמונות שלהם לפרסומת חינם עבור מפרסמים שונים שייצרו "אימוג'ים" פרסומיים לשימוש הגולשים (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8
הנקראים
המדוברים