צמד ילד  ליפא  ישי ריבו  חדשות
נחל כסלון - טיול דרך עדשת המצלמה להרי יהודהטיול דרך עדשת המצלמה להרי יהודה
ה' בניסן תשעח | 21.03.18
מצפה הראל, מצפה יריחו, נחל כסלון, נחל קטלב, נחל שורק, עין חניה, ציר המעיינות ועוד אלו חלק מהנופים המרהיבים שמנציח הצלם מוטי ל. מבני ברק בגלריה מרהיבה (תיירות)
מיני ישראל. - פסח במיני ישראל: אטרקציות לכל המשפחה בחוה"מפסח במיני ישראל: אטרקציות לכל המשפחה בחוה"מkikar.co.il בשיתוף מיני ישראל
חוף ים - לא רק חום: חופי הרחצה ייפתחו בחג הפסחלא רק חום: חופי הרחצה ייפתחו בחג הפסחכיכר השבת2
בסוף השבוע נקבל את שעון הקיץ, בצל מזג האוויר השרבי. בהוראת שר הפנים דרעי, חופי הרחצה ייפתחו השנה מוקדם מהרגיל - כבר בחול המועד פסח, עבור אלפי המטיילים (בארץ)
הרב פדווא יחד עם יעקב כהן, בעלים – תור פלוס.  - הכנות אחרונות לפסח: מנות הגורמה כבר בדרךהכנות אחרונות לפסח: מנות הגורמה כבר בדרךkikar.co.il בשיתןף תור פלוס2
חברת התיירות "תור פלוס" נמצאת בשלבי התארגנות אחרונים לפסח. כבכל שנה, נשלחו מכולות גדולות למלונות בחו"ל מישראל ומרחבי אירופה המכילות ציוד מיוחד של מזון גורמה, לא שרויה, מצות עבודת יד ושאר פינוקים שיאפשרו לנופשים במלונות הפאר בכרתים, ונציה - איטליה וספרד פסח כשר למהדרין וטעים (תיירות, שיווקי)
טיול מרהיב להרי יהודה דרך עדשת המצלמהטיול מרהיב להרי יהודה דרך עדשת המצלמהמוטי ל.1
השנה לא ירד מספיק גשם כדי ליצור את המראה המרהיב של האגם הגדול בבית זית אך הצלם מוטי ל. פתח את הארכיון בגלריה מרהיבה של נופי הרי יהודה בחמש השנים האחרונות (תיירות בארץ)
עדר סוסים משתעשע ברמת הגולן • גלריהעדר סוסים משתעשע ברמת הגולן • גלריהצילום: מאור קינסבורסקי, פלאש 905
השדות המוריקים של רמת הגולן מהווים כר נרחב לפעילו לא רק עבור המטיילים הרבים אלא גם עבור... עדר סוסים • צפו בתיעוד מרהיב של הצלם מאור קינסבורסקי (תיירות, בארץ)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לרמות מנשהטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לרמות מנשהכיכר השבת6
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא ביום שישי האחרון לטיול באזור היפיפה להפליא של רמות מנשה ותיעד את גבעת הרקפות, מאגר רז, נחל רז ומפל רז וכן את נחל תנינים (תיירות בארץ)
שיא בפסח איילנד. - שיא פסח באיילנד: כל הסוויטות נחטפו תוך חודששיא פסח באיילנד: כל הסוויטות נחטפו תוך חודשkikar.co.il בשיתוף כהנא גרופ3
חברת כהנא גרופ שברה שיא בנופשי פסח: תוך חודש מכרה את כל הסוויטות בחופשת פסח המדוברת ביותר השנה, במלון ׳איילנד׳ נתניה | בנופש יופיעו: מוטי שטיינמץ, ישי ריבו, שולי רנד ועוד (תיירות, שיווקי)
תור פלוס. - מהרו להירשם: חדרים אחרונים לנופש פסחמהרו להירשם: חדרים אחרונים לנופש פסחkikar.co.il בשיתוף תור פלוס
טיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהטיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק בגלריה מרהיבה בה הוא מתעד את נופי שפלת יהודה. בריכת ניצנים, חורבת מדרס, יער בן שמן, יער קולה, חופי אשקלון ועוד (תיירות בארץ)
סיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןסיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןכיכר השבת3
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לצלם את הנופים הייחודיים של השרון, ביניהם יער חורשים, נחל אלכסנדר, גשר הצבים, נחל חדרה, עמק חפר, פארק יקום ועוד (תיירות בארץ)
הר סדום - טיול דרך עדשת המצלמה לדרום מדבר יהודהטיול דרך עדשת המצלמה לדרום מדבר יהודהכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לסיור מצולם נוסף בנופים הקסומים של דרום מדבר יהודה והפעם עם נופי הר סדום, נחל סדום ונחל פרצים (תיירות בארץ)
טיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהטיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לטייל וחזר עם גלריה מרהיבה של נופי דרום מדבר יהודה. חווארי מצדה, חמי זוהר, ים המלח, קניון תמר, נחל בוקק ועוד מהאזור הקסום ביופיו (תיירות בארץ)
מופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותמופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותאסף מגידו
מתכננים יום גיבוש לעובדים? ערב מרתק לבחורים בישיבה? ואולי בכלל פשוט אירוע פרטי? תכירו את מתן רוזנברג, אמן חושים בינלאומי שידהים אתכם בכל מה שחשבתם עם מופע אשליות (תיירות, שיווקי)
עין גדי - טיול דרך עדשת המצלמה לצפון מדבר יהודהטיול דרך עדשת המצלמה לצפון מדבר יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לטיול מצולם בצפון מדבר יהודה עם הנופים המרהיבים של ים המלח והרי מדבר יהודה, מצוקי דרגות, עין גדי והנחלים הקסומים שבאזור (תיירות בארץ)
סיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהסיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהכיכר השבת
חממה לפני שבירת השיא עם 51 אלף עגרונים באגמון החולה יצא הצלם דוד כהן לסיור מוצלם באגם המלאכותי במרכז עמק החולה ומגיש גלריה מרהיבה • צפו (תיירות בארץ)
טיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהטיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק עורך טיול של ממש בנופים המרהיבים של הגליל: הרי מירון, גוש חלב, נהר הירדן, מאגר דלתון, עמק החולה, נחלי הצפון וראש הנקרא (תיירות בארץ)
טיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהטיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
פארק תמנע בדרום, כ-25 ק"מ מהעיר אילת מכיל מראות ייחודיים ביניהם מכרות הנחושת שפעלו במקום, עמודי שלמה והאגם המלאכותי שנבנה במקום (תיירות בארץ)
טיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרטיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק, יצא בשבוע שעבר לצלם בגבעת הרקפות ובסמוך לה, במושב טל שחר שבשפלת יהודה. זוהי עונתן של הרקפות שמושכות מטיילים רבים לאזור (תיירות)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את מזג האוויר הנוח כדי לערוך טיול מרהיב לנופי הגליל התחתון כשהוא מתעד את הארבל, הכנרת, טבריה וכמה מהנחלים הסמוכים (תיירות בארץ)
טיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהטיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהכיכר השבת1
האביב מתקרב ואיתו הפריחה, גבעת הרקפות ברמות מנשה שבכרמל נחשבת לאחת המקומות היפים אליהם מגיעים אנשים כדי לצלם את הפרחים היפיפיים (תיירות בארץ)
הלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרהלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרכיכר השבת4
לא קל להיות צמחוני או טבעוני, במיוחד אם התפקיד שלך כולל גם הגשת אוכל לחברת אנשים שלא כל כך דוגלים בהתנזרות הזאת. הדיילת הזאת, לקחה את המוסריות שלה קצת רחוק מדי (תיירות)
"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב  • גלריה"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא ביום שישי לצלם את מרבדי הכלניות האדומות ביער שוקדה שבנגב המערבי. הכלניות נחשבות לפרח מוגן וקטיפתן אסורה (תיירות בארץ)
הכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבהכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את הימים היפים במזג האוויר, כדי לתעד את הכרמל הקסום, הגלבוע ועמק יזרעאל על נחליו והנופים היפיפיים (תיירות בארץ)
מטוס של חברת Royal Jordanian - במהלך טיסה לנתב"ג, ישראל נמחקה מהמפהבמהלך טיסה לנתב"ג, ישראל נמחקה מהמפהכיכר השבת
טראמפ הכריז כי ירושלים בירת ישראל? מסתבר שזה לא כל כך הרשים את חברת התעופה Royal Jordanian שמקיימת טיסות לישראל וממנה, אך לא מציגה אותה על המפה (תיירות)
מזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןמזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןכיכר השבת
חופי נתניה הצוקיים וצפונה, המרינה בהרצליה, חוף השרון בשפיים במראות מרהיבים של חופי הים היפים של ישראל. עצמת הגלים אל מול הסלעים הגדולים והייחודיים (תיירות)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים