גד אלבז  מנחה  גרוס  הר הבית
בעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפובעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפו
י"ז בטבת תשעז | 15.01.17
תל מגידו מוכר כאתר מורשת עולמית החל משנת 2005 והוא נחשב לאחד מהחשובים ומהמרשימים באתריה הארכאולוגיים של ישראל. הצלם יונתן זינדל מביא את המראות (תיירות בארץ)
תיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהתיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהכיכר השבת
עשרות אלפי העגורים מגיעים מידי שנה לימת החולה בדרכם מאירופה הקרה לאפריקה החמה ויוצרים מראות מרהיבים שנלכדו במצלמתו של מאור קינסבורסקי (תיירות בארץ)
מזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהמזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהכיכר השבת
הצלם יניב נדב בתיעוד יפיפה של דרך אלון במזרח השומרון בדרומה של ירושלים. צפו במראות הירוקים והיפים של השומרון דרך עדשת המצלמה (תיירות בארץ)
תיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןתיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןצילום: יניב נדב - פלאש 90
בבקעת הירדן ליד מושב משואה תועדה אתמול (ראשון) להקת זרזירים. צפו בתיעוד המרהיב של יניב נדב - פלאש 90 (תיירות, בארץ)
באתר החרמון מכינים את מסלולי הסקי. צפובאתר החרמון מכינים את מסלולי הסקי. צפוכיכר השבת4
באתר החרמון עובדים מהבוקר (רביעי) על הכנת מסלולי הגלישה לפתיחת עונת הסקי. מחר יפתחו מסלולי הסקי בהתאם לתנאי מזג האויר באתר בו ירדו בשבוע האחרון כמויות שלגים (מעניין)
צפו: חורבות הכפר ליפתא בעדשת המצלמהצפו: חורבות הכפר ליפתא בעדשת המצלמהכיכר השבת3
הכפר הנטוש בכניסה לירושלים מספק מראות מרהיבים. הכפר שתושביו הערביים נטשו אותו במלחמת השחרור לא יושב מאז. צפו בתמונות של הצלמת הדס פרוש (תיירות בארץ)
שרידי המבנה המוזר - אתר ארכיאולוגי מוזר וקסום במרומי הגולןאתר ארכיאולוגי מוזר וקסום במרומי הגולןכיכר השבת
לפי הארכיאולוגים, המבנה המונומנטלי האדיר נבנה אלף שנה לפני מתן תורה. במהלך מלחמת ששת הימים, הוא נחשף במקרה על ידי טייס ישראלי. הגיע הזמן להכיר את שרידי המקום החבוי (תיירות, ארץ)
תל ניצנה - טיול לעבר דרך עדשת המצלמהתל ניצנה - טיול לעבר דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
ניצנה הייתה יישוב נבטי בנגב המערבי על דרך הבשמים בסמוך לכתף ניצנה ובקרבת ניצנה של היום. כיום האתר מוכרז כגן לאומי. צפו במראות מהמקום דרך עדשת המצלמה (תיירות)
זריחה מעל נחל הבשור - טיול בדרום: נחל הבשור בעדשת המצלמהטיול בדרום: נחל הבשור בעדשת המצלמהכיכר השבת1
נחל הבשור הוא מהגדולים שבנחלי הארץ היורדים אל הים התיכון. הצלם דורון הורביץ מביא את המראות לאחר המערכת החורפית וגם ינשוף שנתפס בעדשת המצלמה (תיירות בארץ)
צפו: עשרות אלפי העגורים בשמורת החולהצפו: עשרות אלפי העגורים בשמורת החולהכיכר השבת1
כמידי שנה עשרות אלפי עגורים הנודדים למקומות החמים עוצרים בדרכם מאירופה לאפריקה בשמורת אגם החולה. צפו במראות דרך עדשת המצלמה של דורון הורביץ (תיירות בארץ)
הילדים יוצאים לטיול? עשרה כללים שחובה להכירהילדים יוצאים לטיול? עשרה כללים שחובה להכירמאמע
רצנו הקטנטונת מציעה לנו מגוון מסלולי טיול: טיולי מים ומפלים, טיולי פריחה, מסלולי טיול באתרים ארכאולוגיים, טיולים בעקבות לוחמים ועוד ועוד * כשאנו יוצאים לטיול עם הילדים, עלינו לתכנן בקפידה את הטיול ולבחור במסלול המתאים לגיל הילד, כך שהמסלול לא יהיה קשה מדי עבורו מבחינת תנאי השטח ומבחינת אורך המסלול (בטיחות ילדים)
הציפורים נודדות: עמק החולה בתפארתוהציפורים נודדות: עמק החולה בתפארתוכיכר השבת7
עונת נדידת הציפורים בעיצומה ובעמק החולה מתרכזות כמידי שנה אלפי ציפורים בדרכן לאפריקה. צפו במראות המרהיבים כפי שנלכדו בעדשת המצלמה של תומר נויברג (תיירות בארץ)
מערת המכפלה: אולם יצחק בעדשת המצלמהמערת המכפלה: אולם יצחק בעדשת המצלמהכיכר השבת4
מערת המכפלה נפתחה בסוף השבוע ליהודים בלבד, כחלק מהימים המיוחדים בשנה בה המערה כולה לרשות היהודים. הצלם מנדי הכטמן תיעד את המראות מאולם יצחק (תיירות)
בעדשת המצלמה: מראות הגבול הצפוני | צפובעדשת המצלמה: מראות הגבול הצפוני | צפוכיכר השבת
סוריה הבוערת ולבנון בשליטת חיזבאללה נמצאים לגבולה הצפוני של ישראל | הצלם דורון הורביץ יצא לסיור לאורך הגבול וחזר עם מראות של נופים, שבתמונות נראים שקטים (תיירות)
הר המוריה: הר הבית דרך עדשת המצלמההר המוריה: הר הבית דרך עדשת המצלמהנתנאל לייפר9
רוב פוסקי הדור הזה והדור הקודם אוסרים על עלייה להר הבית אך מתברר שישנם כאלו שעושים כטוב בעיניהם, צפו בגלריה טרייה מהר הבית בה תוכלו לראות כמה מהעולים להר (תיירות)
אילוסטרציה - בקרוב יגיעו האריות לגן החיות בבירת הנגבבקרוב יגיעו האריות לגן החיות בבירת הנגבאלי רוטמן
גן חיות ייחודי בבאר שבע: במקביל לפינות בהן ניתן להאכיל... חיות - בקרוב, כבר בקיץ 2017, יגיעו גם אריות לעיר הדרומית הגדולה, לצד בבונים וקופים המתוכננים להופיע בה בקביעות (תיירות, בארץ)
אילוסטרציה - העולם קורץ לנופש במלון; ישראל ממש לאהעולם קורץ לנופש במלון; ישראל ממש לאאלי רוטמן
עונת החורף החלה, איתה בדרך כלל מגיעה גם תקופה שזול יותר לנפוש בה במלון - אך בישראל ההוזלה כעת הרבה פחות משמעותית מבשאר יעדי התיירות בעולם (תיירות, בארץ)
העיר העתיקה של עכו דרך עדשת המצלמההעיר העתיקה של עכו דרך עדשת המצלמהכיכר השבת4
עכו אחת הערים העתיקות בארץ מכילה מראות מרהיבים שרבים מאיתנו עדיין לא מכירים. הצלם נתי שוחט צילם עבורנו סיור מרתק בעיר שהייתה עיר הנמל החשובה בארץ (תיירות)
שונית האלמוגים באילת דרך עדשת מצלמהשונית האלמוגים באילת דרך עדשת מצלמהכיכר השבת3
צפו במראות המרהיבים של שונית האלמוגים האילתית על שלל הדגים וצמחי המים שלה דרך עדשת המצלמה של צלם האירועים האמן יוני צור שיצא לחופשה באילת (תיירות בארץ)
בחול המועד סוכות מגלים מחדש את מצדהבחול המועד סוכות מגלים מחדש את מצדהכיכר השבת
איך שגלגל מסתובב לו... דווקא מצדה המזוהה יותר מכל עם המוות של מגניה, שוקקת חיים ותיירות יותר מאי פעם (תיירות)
יעקב שוואקי, מהזמרים שיופיעו באירוע. מן הארכיון. - אירוע סוכות הגדול באמפיתאטרון בית שמשאירוע סוכות הגדול באמפיתאטרון בית שמשkikar.co.il בשיתוף עיריית בית שמש7
באמפי בית שמש תתקיים היום שמחת בית השואבה בסימן אחדות. אירוע סוכות הגדול והמושקע בארץ יכלול מגוון זמרים ואמנים ביניהם: יעקב שוואקי, חנן בן ארי, עוזיה צדוק ועוד. הכניסה לאירוע היא ללא תשלום (סוכות, שיווקי)
מרהיב: מכתש רמון דרך עדשת המצלמהמרהיב: מכתש רמון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת7
אין כמו מראה של מדבר בעת השקיעה בכדי להרחיב את הלב והנפש, צפו במראות המרהיבים של המדבר במכתש רמון דרך המצלמה של הצלם מאור קינסבורסקי (תיירות בארץ)
הדיוטי פרי בנתב"ג - אושר: 'דיוטי פרי' לטסים לאילת דרך עובדהאושר: 'דיוטי פרי' לטסים לאילת דרך עובדהיוסי נכטיגל1
לא רק בנמל התעופה בן גוריון: הממשלה אישרה היום קניות פטורות ממכס לטסים לאילת העוברים דרך שדה התעופה 'עובדה'. ההגבלה - ככל הנראה רק עד פסח הבא (תיירות)
מופעים ואטרקציות במתחםה ארנה ירושלים - הצלחה אדירה לפרויקט הקיץ הענק "עולים לירושלים"הצלחה אדירה לפרויקט הקיץ הענק "עולים לירושלים"kikar.co.il בשיתוף עולים לירושלים14
רבבות משתתפים בפארק החוויות הגדול שהוקם במתחמי הארנה בירושלים, שם נהנים עשרות אלפי ילדים והוריהם, במשך 4 ימי פעילות אינטנסיביים, ממתקני לונה גרנד ענקיים, מופע לייזר ולוליינות מרהיב, תערוכה בינלאומית מרגשת ומתחמי כיף והנאה לכל המשפחה. צפו בתמונות (תיירות, שיווקי)
חוויה משפחתית. אילוסטרציה - עולים לירושלים: ארבעה ימים של חוויה לכל המשפחהעולים לירושלים: ארבעה ימים של חוויה לכל המשפחהkikar.co.il בשיתוף המשרד לענייני ירושלים2
לראשונה בציבור החרדי, מופעי ענק במשך ארבעה ימים בירושלים. מיום שני עד חמישי, כ"ה-כ"ח באב, בארבעה מתחמי ענק בארנה - תקבלו מגוון מופעים ואטרקציות עבור כל המשפחה. במחירים מוזלים וחסרי תקדים (תיירות, שיווקי)
באתר תמצאו כל מה שצריך לדעת על מירון - בין הזמנים עוד מעט נגמר? עוד לא הייתם במירון?בין הזמנים עוד מעט נגמר? עוד לא הייתם במירון?kikar.co.il בשיתוף טלחופש1
עוד לא התארגנתם לנסיעה למירון? למה אתם מחכים? בשבוע הקרוב המוני עם ישראל נוסעים צפונה לציון קבר הרשב"י, וביחד עם הנופים, והאווירה הייחודית, אין דרך יותר טובה מאשר לסיים את החופשה (תיירות, שיווקי)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים