שטיסל  דרעי  גפני  ווקאלי
מרהיב: חופי ים המלח כפי שמעולם לא ראיתם • צפומרהיב: חופי ים המלח כפי שמעולם לא ראיתם • צפוצילום: אדי ישראל, פלאש 903
ים המלח, המקום הנמוך בעולם, נחשב ליעד תיירות פופולרי בעקבות סגולות המרפא הנודעות שלו כתוצאה מהמליחות הרבה של המים • צפו בתיעוד מהאוויר, מרהיב ביופיו, של חופי ים המלח (תיירות)
בית הכנסת הווניציאני - יש גם מוזיאונים שווים בעיר הקודש. צפו בווידאויש גם מוזיאונים שווים בעיר הקודש. צפו בווידאואלי רוטמן
תערוכה העוסקת ביהודי ונציה שנקראו לגטו לפני כ-500 שנה; הרפתקה ארכיאולוגית בין מוצגים מהעיר בה נערך הקרב בין דוד המלך לגוליית. מוזיאונים שחבל לפספס בקיץ הנוכחי בירושלים (תיירות, בארץ)
מושב מירון - לא רק ל"ג בעומר: מה אומר לכם השם מירון?לא רק ל"ג בעומר: מה אומר לכם השם מירון?כיכר השבת
הבאים בשעריו של המושב הדתי הקטן והפסטורלי, מרגישים בבית רגע אחרי שעברו את השער הצהוב. הם יודעים שהמושבניקים של מירון אוהבים לארח ועוד יותר מזה, אוהבים אנשים (תיירות)
מה עושים עם הילדים בפסח בצפון – חלק א'מה עושים עם הילדים בפסח בצפון – חלק א'כיכר השבת1
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! והפעם נצא לצפון המוכר - חלק א' (תיירות)
מה עושים עם הילדים בחול המועד בדרוםמה עושים עם הילדים בחול המועד בדרוםכיכר השבת1
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! והפעם נצא לדרום (תיירות)
מה עושים עם הילדים באזור אשדודמה עושים עם הילדים באזור אשדודכיכר השבת
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! והפעם לקחנו אתכם ל.. אשדוד (תיירות)
מה תעשו עם הילדים באזור ירושלים – חלק ב'מה תעשו עם הילדים באזור ירושלים – חלק ב'כיכר השבת
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! ירושלים חלק ב' (תיירות)
מה עושים עם הילדים בפסח בירושלים? – חלק א'מה עושים עם הילדים בפסח בירושלים? – חלק א'כיכר השבת1
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! והפעם באזור ירושלים (תיירות)
מה עושים בחול המועד עם הילדים באזור המרכזמה עושים בחול המועד עם הילדים באזור המרכזכיכר השבת
אתר "כיכר השבת" גאה להגיש בפניכם פרויקט תיירות נרחב לימי חול המועד פסח תשע"ו בשיתוף "טלחופש" אתר התיירות המוביל למגזר החרדי והדתי. אז מה עושים עם הילדים בחול המועד? זה השאלה שעולה עם צאת החג הראשון. ואנו כאן בשביל לענות לכם על שאלה זו! והפעם באזור המרכז (תיירות)
הטייסים באל על שובתים: 'מצוננים'הטייסים באל על שובתים: 'מצוננים'שרון מנדל
טייסים של חברת אל על פתחו הערב בשביתת פתע וגרמו לשיבוש הטיסות. גורם בהנהלה: חלק מהטייסים מדווחים על הצטננות ולא עונים לטלפונים. הרקע: אי-הוספת תקנים (תיירות)
נחיתה - נתב"ג: מטוס נחת עם מנוע אחדנתב"ג: מטוס נחת עם מנוע אחדמישאל לוי
דקות מותחות עברו על נמל התעופה בן גוריון כאשר הוכרז מצב חירום בעקבות מטוס שאיבד את אחד ממנועיו. לאחר מכן הצליח המטוס לנחות בשלום עם מנוע אחד בלבד (תיירות)
באוויר וביבשה: מסע באפריקהבאוויר וביבשה: מסע באפריקהאלי מנדלבאום, ynet5
מזג האוויר מתעתע, הנופים עוצרי נשימה והג'ירפות מברכות אותך לשלום כל בוקר: רני טרי ממכללת "אמונה" לוקח אותנו לטיול באפריקה ומביא הצצה לחיים הפראיים (תיירות)
נעצר באושוויץ בגלל שירת 'אני מאמין'נעצר באושוויץ בגלל שירת 'אני מאמין'צביקה גרוניך
רפי אוסטרוף, עמד בראש משלחת לביקור באושוויץ. באחת המחנות החלו חברי הקבוצה לשיר "אני מאמין", ובעקבות כך השומרים במקום עצרו את ראש המשלחת (תיירות, עולם)
ויזה לארה"ב. אילוסטרציה - ויזות לארה"ב? רק במקרי חירוםויזות לארה"ב? רק במקרי חירוםיוני גבאי4
השגרירות האמריקאית החליטה להנפיק ויזות ולהעניק שירות לישראלים רק במקרי חירום, זאת בשל מבצע "צוק איתן". בהודעת השגרירות נאמר כי כל בקשה תיבדק לגופה (תיירות, עולם)
האדמו"ר מסאטמר - מפת הנופש המלאה של גדולי ישראלמפת הנופש המלאה של גדולי ישראלישראל כהן52
בבחינת "וקווי ה' יחליפו כח", גדולי ישראל שוהים בנופש השנתי המסורתי בכדי להחליף כוחות לקראת זמן אלול. 'כיכר השבת' מציג את מפת הנופש המלאה של גדולי ישראל (תיירות)
הטיסות לישראל יוקפאו עוד 24 שעותהטיסות לישראל יוקפאו עוד 24 שעותיוני גבאי
רשות התעופה האמריקנית הודיעה על הארכת הקפאת הטיסות לישראל וממנה, ובכך מצטרפת לחברות אחרות שהודיעו על כך. ישראלים רבים תקועים בשדות תעופה ברחבי העולם (חדשות)
"אל על מתנהגת בצורה חזירית""אל על מתנהגת בצורה חזירית"חיים אבני10
חברת אל על הישראלית מנצלת את המצב בו תקועים אלפי נוסעים ללא אפשרות לטוס בעקבות ביטולי הטיסות, ומעלה את מחירי הטיסות במאות דולרים לטיסה (בארץ)
מטוסים בנתב"ג - נתב"ג: גל ביטולי טיסות לישראלנתב"ג: גל ביטולי טיסות לישראליוני גבאי5
לאחר שרשות התעופה הפדרלית של ארה"ב אסרה על חברות אמריקניות לטוס לישראל, זאת בעקבות הירי מעזה לנתב"ג, חברות תעופה נוספות הודיעו על ביטולי טיסות (תיירות, בעולם)
חברות תעופה עצרו הטיסות לישראלחברות תעופה עצרו הטיסות לישראלשרון מנדל1
רשות התעופה הפדרלית של ארה"ב, אסרה על חברות תעופה אמריקניות לטוס לישראל, זאת בעקבות הירי מכיוון עזה לעבר נתב"ג. החשש: חברות נוספות יפסיקו הטיסות לישראל (תיירות)
י-ם: תיירת התמוטטה באזעקה  ומתהי-ם: תיירת התמוטטה באזעקה ומתהקובי רוזן17
תיירת מארצות הברית שביקרה השבת בי-ם, איבדה את הכרתה בעת נשמעה אזעקה בעיר. כוחות ההצלה העניקו לה טיפול ראשוני, אך נאלצו לאחר זמן קצר לקבוע את מותה (חדשות)
לאור המצב: חרדים תקועים בקפריסיןלאור המצב: חרדים תקועים בקפריסיןחיים אבני1
טיסת חברת 'easyjet' שהייתה בדרכה מלונדון לנמל התעופה הבין לאומי בן גוריון, שינתה את מסלול הטיסה ונחתה בקפריסין בעקבות המצב הביטחוני. עשרות חרדים על הטיסה (תיירות)
הכותל המערבי - התגלה אזמל בעזרתו נבנה הכותל?התגלה אזמל בעזרתו נבנה הכותל?יוני גבאי4
אזמל סיתות שנמצא בחפירות בכותל המערבי, שימש ככל הנראה את בוני הכותל המערבי. לפי ההערכות, הוא נשמט מאחד מבוני הכותל שעה שביצע את עבודתו על פיגום גבוה (תיירות, ארץ)
בואינג 737 - טיסה מברלין שבה בגלל פגיעת ציפורטיסה מברלין שבה בגלל פגיעת ציפורמישאל לוי
טיסה מברלין לתל אביב נאלצה לשוב לשדה התעופה ממנו יצאה בשל פגיעה של ציפור במנוע המטוס. על הטיסה שהו באותה עת 144 נוסעים, עבורם אורגן מטוס חלופי (תיירות,עולם)
מזרקה בת 900 שנה אותרה ברמלהמזרקה בת 900 שנה אותרה ברמלהיוני גבאי
זו הפעם הראשונה שמתגלה במסגרת חפירות מזרקה מחוץ לרובעים האמידים הידועים של רמלה העתיקה • המזרקה הועברה לתצוגה במתחם בריכת הקשתות בעיר (תיירות,מהארץ)
לא עלה על טיסה כי "הוא שמן מידי"לא עלה על טיסה כי "הוא שמן מידי"מישאל לוי
קווין שנייס בן ה-22, טס לניו יורק יחד עם קרובי משפחתו לצורך טיפול רפואי, כשביקשו לחזור לצרפת, הם נענו בסירוב על ידי חברת התעופה הבריטית. הסיבה: הבן החולה שמן מידי (עולם)
נתב"ג - אולם הטיסות המוזלות נחנך בנתב"גאולם הטיסות המוזלות נחנך בנתב"גגיל קליאן
כבר בחורף הקרוב יצאו מאולם הנוסעים 55 טיסות לואו קוסט של החברות: איזי ג'ט, Norwegian air ו-Wizz air. חברות התעופה הישראליות לא יקחו חלק בחגיגה (תיירות,עולם)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים