מלון בשוויץ: "יהודים תתקלחו לפני הבריכה"מלון בשוויץ: "יהודים תתקלחו לפני הבריכה"כיכר השבת27
אורחי המלון החרדים נדהמו לראות שלטים עם גוון אנטישמי המזהירים את האורחים היהודים להתקלח לפני הכניסה לבריכה וכן אוסרים שימוש במקרר בחלק מהשעות (תיירות)
הטעו ונקנסו: קנס 2.5 מיליון ש"ח לאתר בוקינגהטעו ונקנסו: קנס 2.5 מיליון ש"ח לאתר בוקינגכיכר השבת3
חברת התיירות 'בוקינג' המפעילה אתר לרכישת חופשות במלונות נקנסה בסכום של 2.5 מיליון שקלים לאחר הטעיית הצרכנים עם מחיר שונה מהמחיר שנדרש מהם במלון (תיירות)
פסולת בים. אילוסטרציה - מזהמים את הים: רוב הפסולת מגיעה מהמתרחציםמזהמים את הים: רוב הפסולת מגיעה מהמתרחציםkikar.co.il בשיתוף המשרד להגנת הסביבה
ההופעה הגדולה של הקיץ. שוואקי באשקלון - ההופעה הגדולה של הקיץ: שוואקי וישי ריבו  באשקלוןההופעה הגדולה של הקיץ: שוואקי וישי ריבו באשקלוןkikar.co.il בשיתוף עיריית אשקלון1
גולת הכותרת של אירועי הקיץ באשקלון היא ללא ספק המופע הענק של גדול הזמר החסידי עולמי יעקב שוואקי שיגיע לאמפי פארק אשקלון שהוא הגדול ביותר בארץ ומכיל שמונת אלפים מקומות. יצויין כי זו הפעם הראשונה שנערך מופע באמפי פארק למגזר החרדי, שם גם יופיע לצידו של שוואקי הזמר ישי ריבו (תיירות, שיווקי)
מתוך "עולים לירושלים" שנה שעברה. - שמים את הילדים במרכז ועולים לירושליםשמים את הילדים במרכז ועולים לירושליםkikar.co.il בשיתוף עולים לירושלים
בשבוע הבא 'עולים לירושלים 2' יוצא לדרך עם 17,000 מ"ר של אטרקציות ומופעים שטרם נראו ובאווירה חינוכית ומותאמת לילדים. ברכישת כרטיס ב-15 ש"ח בלבד, המאפשר שימוש בכל מתחמי הפעילות, מקבל בנוסף כל ילד שובר למתנות ופרסים משתלמים ביותר (תיירות)
ביקור מצולם בגן החיות התנכ"י • צפו בגלריהביקור מצולם בגן החיות התנכ"י • צפו בגלריהכיכר השבת5
גן החיות התנכ"י בירושלים מלא בימי בין הזמנים במשפחות חרדיות שמנצלות את ימי החופשה כדי לראות את פלאי הבריאה בגן שנחשב לאחד היפים בעולם • צפו (תיירות בארץ)
תיעוד מיוחד: כך גדל האבטיח • צפותיעוד מיוחד: כך גדל האבטיח • צפוכיכר השבת
אנו רגילים לראות את האבטיח הירוק והאדום בחנות, צפו כיצד נראה האבטיח במקום גידולו בשדה. הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה אבטיחים יפיפה בעמק יזרעאל (תיירות בארץ)
נחל יהודיה - מסלולי הטיול שנסגרו בשל זיהום - נפתחומסלולי הטיול שנסגרו בשל זיהום - נפתחוכיכר השבת
רשות הטבע והגנים הודיעה כי מסלולי הטיול בשמורת היהודיה והזוויתן נפתחו שוב לקהל הרחב לאחר שנסגרו בשבוע שעבר בשל זיהום. נחל הזאכי נותר סגור בינתיים (תיירות בארץ)
חלקים מ'היהודיה' ו'הזוויתן' נסגרו למטייליםחלקים מ'היהודיה' ו'הזוויתן' נסגרו למטייליםכיכר השבת
רשות הטבע והגנים הודיעה כי עד להודעה אחרת היא סוגרת את מסלול נחל יהודיה עליון ומסלול "הנקיק השחור" בנחל זויתן בשל זיהום שהתגלה במים. הכניסה מסוכנת (תיירות)
אילוסטרציה - יוצאים ללינת שטח? יש לנו מדריך מיוחד עבורכםיוצאים ללינת שטח? יש לנו מדריך מיוחד עבורכםכיכר השבת1
השטחים הרבים שמעניקה לנו הארץ נותנים לנו את האופציה ליהנות מחווית שטח מושלמת ובהוצאה נמוכה ביחס למלון. איך להתכונן לטיול כזה בכדי שיהפוך למושלם? הנה כמה טיפים (תיירות בארץ)
פעילויות למשפחה וילדים קיץ בהר החרמון. - קיץ בהר החרמון: פתרון שפוי למזג האווירקיץ בהר החרמון: פתרון שפוי למזג האווירkikar.co.il בשיתוף סקי חרמון
סיורים מודרכים לא תשלום לפסגת החרמון, מורשת, תוכן חינוכי, טבע ונופים מרהיבים, לצד נסיעה ברכבל, מזחלות אקסטרים, נסיעה עצמית בקרטינג במסלולי הגלישה ומדרון משופע לגלישה באבובי קיץ. (תיירות, שיווקי)
מאה שערים. ארכיון - הדרכתם סיור לחילונים במא"ש? הסתכנתםהדרכתם סיור לחילונים במא"ש? הסתכנתםשושי מילר1
חוק אוסר על אנשים שאינם מחזיקי תעודת 'מורה דרך' להדריך טיולים ברחבי הארץ, וקנסות הוטלו על מדריכים חסרי תעודה. כעת, מבקש משרד התיירות לשנות את התקנון בנושא (בארץ)
ראשי בקר, סוסים ומה שביניהם • צפו בגלריהראשי בקר, סוסים ומה שביניהם • צפו בגלריהכיכר השבת4
צפו בעולמם של מגדלי הבקר הישראליים מקיבוץ מרום גולן שברמת הגולן. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את המראות המרתקים שיזכירו לכם חוות אמריקאיות ציוריות (תיירות בארץ)
ירושלים, תל אביב ו...מודיעין עילית מהאווירירושלים, תל אביב ו...מודיעין עילית מהאווירכיכר השבת1
הצלם גידי אבינרי תיעד ממבט הרחפן את הערים ירושלים, תל אביב-יפו והעיר החרדית מודיעין עילית. צפו בערים המוכרות והאהובות מזווית אחרת ומרתקת (תיירות בארץ)
נמל התעופה בן גוריון, אולם ההמתנה לטיסות - נתב"ג נבחר לאחד מהנמלים הטובים בעולםנתב"ג נבחר לאחד מהנמלים הטובים בעולםכיכר השבת
מפתיע: נמל התעופה בן גוריון נבחר לאחד מעשרת נמלי התעופה הטובים והנוחים בעולם. ירושלים נבחרה במקום השני בקטגוריית העיר הטובה במזרח התיכון לתיירים (תיירות)
נחל היהודיה - לאחר בדיקות: נחל היהודיה נפתח שוב למטייליםלאחר בדיקות: נחל היהודיה נפתח שוב למטייליםכיכר השבת
שמורת נחל היהודיה, הנחשבת לאחד האתרים היפים בצפון, נפתחה שוב למטיילים לאחר שנסגרה לפני כמה ימים בשל זיהום שהתגלה במים בעקבות התמעטות הזרימה (תיירות)
מטיילים בנחל פרת - בשל זיהום: מסלולי הטיולים בנחל פרת נסגרובשל זיהום: מסלולי הטיולים בנחל פרת נסגרוכיכר השבת
ברשות הטבע והגנים הודיעו כי מסלולי הטיול הרגליים בנחל פרת נסגרו למטיילים בשל זרימת ביוב ממתקן טיהור סמוך. עין מבוע ועין פרת פתוחים כרגיל למבקרים (תיירות, בארץ)
בשורה: המדוזות עוזבות את חופי ישראלבשורה: המדוזות עוזבות את חופי ישראלכיכר השבת5
רוצים ללכת לים אבל נמנעים בגלל כמויות המדוזות? היכונו להקלה. המכון לחקר ימים ואגמים הודיע כי ישנה הצטמצמות משמעותית בכמות המדוזות ממין חוטית נודדת (תיירות בארץ)
עלייה של 26% בכניסה של תיירים לישראלעלייה של 26% בכניסה של תיירים לישראלתומר הדר
על פי נתוני הלמ"ס, בין היתר נרשמה במחצית הראשונה של השנה עלייה של 76% בתיירות מסין, עלייה של 30% בתיירות מברה"מ לשעבר ועלייה של 20% בתיירות מארה"ב (תיירות)
סיור מצולם:  לטרון, גשרי הרכבת  ומיני ישראלסיור מצולם: לטרון, גשרי הרכבת ומיני ישראלכיכר השבת
אזור לטרון הוא מהאזורים היפים בארץ. הצלם גידי אבינרי תיעד באמצעות רחפן את מסילות הרכבת החדשות את פארק מיני ישראל ואת שדות החיטה עם ריבועי התבן המרהיבים (תיירות)
טיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוטיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוכיכר השבת1
במדבר יהודה חם בימים אלו מאד ולא בטוח שתרצו לטייל בו ב-40 מעלות חום, הצלמת ענת חרמוני צילמה את המדבר בגלריה מרהיבה שמציגה את המדבר בתפארתו (תיירות)
מראות הקרבות בסוריה מתוך גבול ישראל - חשש בגולן: הירי מסוריה יבריח תייריםחשש בגולן: הירי מסוריה יבריח תייריםדניאל הרץ
החלטת צה"ל לאסור על כניסת אזרחים לאזורים הקרובים לגבול סוריה מחשש לזליגת ירי מעוררת חשש בקרב התיירנים בצפון שחוששים שאירועים מסוג זה יפגעו בתיירות (תיירות)
"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריה"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריהכיכר השבת1
הצלמת מרים אלסטר בגלריה מרהיבה של נוף העיר תל אביב - מהמגדלים הענקיים, כיכר רבין ומקומות נוספים בעיר שלא מפסיקה להתחדש ולהיבנות כל העת (תיירות בארץ)
האקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותהאקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותכיכר השבת7
האקווריום מתמקד בסביבה הימית של ישראל - בכנרת, ים המלח, ים סוף ובים התיכון. האקווריום נבנה על יד גן החיות אך עומד בפני עצמו כאטרקציה תיירותית נפרדת (תיירות בארץ)
גלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוגלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוכיכר השבת
הקיץ מביא איתו שוב מראות מרהיבים במיוחד מעמק יזרעאל בצפונה של הארץ. הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה חמניות ובית קסום שנראה כאילו יצא מתוך ספר אגדות (תיירות בארץ)
השמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליהשמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליכיכר השבת1
התצפית ממרומי מגדלי עזריאלי על 49 קומותיהם מציגה מראות מרהיבים של תל אביב הפרושה תחתיה עד לים. הצלם מנדי הכטמן תיעד את המראות בשקיעה ובלילה (תיירות בארץ)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים