נתנאל ישראל  קול ברמה  סורוצקין  אברהם פריד
ראש הממשלה באילת, בטקס ההכרזה - אילת בהרחבה: בירת התיירות תוכפלאילת בהרחבה: בירת התיירות תוכפלכיכר השבת
על פי הסכם גג שנחתם אתמול בין הממשלה לראש העיר, בשנים הקרובות ייצאו לפועל תוכניות להרחבתה לפי 2 מגודלה הנוכחי • "ההסכם יצעיד את העיר לקראת עצמאות כלכלית ויהפוך אותה למטרופולין" (תיירות)
טיול למכתש רמון דרך עדשת המצלמהטיול למכתש רמון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
היופי הפראי של מכתש רמון על שלל נופיו ונחל צינים בגלריה מרהיבה של הצלמת הדס פרוש שלוקחת אותנו לטיול צבעוני במדבר האביבי (תיירות בארץ)
מדבר יהודה - צפו בקסם המדברי של האביבמדבר יהודה - צפו בקסם המדברי של האביבכיכר השבת3
זו התקופה היפה בשנה של המדבר אחרי השיטפונות ומי הגשמים במקומות רבים צומחים שיחים ועשבים שצובעים את פני המדבר. הצלם יניב נדב תיעד את מדבר יהודה (תיירות)
פריחה בעמק איילון דרך עדשת המצלמהפריחה בעמק איילון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
נמצאים כל היום במשרד? כל היופי הזה נמצא שם בחוץ, קבלו טעימה מפארק קנדה שפורח בימים אלו. הצלם והמוזיקאי המוכשר משה שלו תיעד את המראות הקסומים (תיירות בארץ)
האביב עוד לא ממש פה - הפריחה כבר כןהאביב עוד לא ממש פה - הפריחה כבר כןכיכר השבת
הפריחה נמצאת בשיאה בימים אלו למרות שעדיין לא חמים כאביב ישנם ימים נאים דוגמת אתמול בו לקח הצלם גרשון אלינסון את מצלמתו ויצא ליד ירושלים לצלם פריחה (תיירות)
הקסם של מדבר יהודה דרך עדשת המצלמההקסם של מדבר יהודה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
מדבר יהודה מכיל נופים נפלאים והיסטוריה ארוכה. הצלם נתי שוחט מביא את מראות המדבר ממצפה רמון והאזור ליד יריחו. צפו בגלריה שתיקח אתכם לאווירת המדבר (תיירות בארץ)
השקדיה פורחת - תיעוד יפה ומלבלב מלטרוןהשקדיה פורחת - תיעוד יפה ומלבלב מלטרוןכיכר השבת
שיר הט"ו בשבט המפורסם עוסק בפריחת השקדיה בתקופה זו של השנה, פריחה היוצרת מראה מרהיב במיוחד. הצלם גרשון אלינסון תיעד את הפריחה הלבנה באזור לטרון (תיירות בארץ)
ים המוות? ים המלח בסדרת תמונות מרהיבהים המוות? ים המלח בסדרת תמונות מרהיבהכיכר השבת2
הצלמים נתי שוחט והדס פרוש מביאים את מראות המקום הנמוך בעולם, מלונות לצד חקלאות וערימות מלח לבן ומיוחד. "ים המוות" על כל חיותו בסדרת תמונות מרהיבה (תיירות)
הקסם של עמק האלה דרך עדשת המצלמההקסם של עמק האלה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
הצלם גרשון אלינסון ניצל את מזג האוויר הבהיר והנאה שהיה ביומיים האחרונים כדי לצלם את אזור עמק האלה על נופיו הקסומים והפריחה המדהימה של החורף (תיירות בארץ)
טיול בעיר תל אביב דרך עדשת המצלמהטיול בעיר תל אביב דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
תל אביב היא עיר שמחברת בין חדש וישן כשמה הלועזי "אלטנויי". הצלם סבי ברנס צילם את תל אביב מהזוויות הפחות מוכרות והמתוירות שלה ועדיין בעלות קסם ייחודי (תיירות)
בית הכנסת העתיק בקצרין דרך המצלמהבית הכנסת העתיק בקצרין דרך המצלמהכיכר השבת
טיול דרך עדשת המצלמה בבית הכנסת העתיק בקצרין, באנדרטה לזכרו של המרגל הישראלי אלי כהן ובמרינה בטבריה. הצלם יצחק הררי לוקח אתכם לצפון המרהיב (תיירות)
חורף במדבר: צפו בשיטפונות מגיעים לערוץ הנחלחורף במדבר: צפו בשיטפונות מגיעים לערוץ הנחלכיכר השבת1
נחל אוג במדבר יהודה משמש בחורף כמקום בו מתאספים חובבי השיטפונות שבאים לראות כיצד הגשם ממלא את הערוץ. הדס פרוש הייתה שם לאחר הסופ"ש הגשום (תיירות)
יופי חורפי: הרי ירושלים דרך עדשת המצלמהיופי חורפי: הרי ירושלים דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
לחורף צבעים משלו, ניגודים בין אפרורית השמיים לבין ירוק העלים והעצים וכמובן הרקפות הוורודות. הצלם נתי שוחט תיעד כמה ממראות החורף בהרי ירושלים (תיירות בארץ)
מערת הנטיפים החדשה - מערת נטיפים מיוחדת נחשפה בגליל. צפומערת נטיפים מיוחדת נחשפה בגליל. צפואלי רוטמן1
זוהי מערה בת אלפי שנים, קטנה יחסית בגודלה - 8/4 מטר - והיא כוללת מגוון גדול של אלמוגי מערות, נטיפים וזקיפים. בשלב זה המיקום שלה לא מפורסם בשל מסוכנותה (תיירות)
בעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפובעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפוכיכר השבת2
תל מגידו מוכר כאתר מורשת עולמית החל משנת 2005 והוא נחשב לאחד מהחשובים ומהמרשימים באתריה הארכאולוגיים של ישראל. הצלם יונתן זינדל מביא את המראות (תיירות בארץ)
תיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהתיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהכיכר השבת
עשרות אלפי העגורים מגיעים מידי שנה לימת החולה בדרכם מאירופה הקרה לאפריקה החמה ויוצרים מראות מרהיבים שנלכדו במצלמתו של מאור קינסבורסקי (תיירות בארץ)
מזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהמזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהכיכר השבת
הצלם יניב נדב בתיעוד יפיפה של דרך אלון במזרח השומרון בדרומה של ירושלים. צפו במראות הירוקים והיפים של השומרון דרך עדשת המצלמה (תיירות בארץ)
תיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןתיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןצילום: יניב נדב - פלאש 90
בבקעת הירדן ליד מושב משואה תועדה אתמול (ראשון) להקת זרזירים. צפו בתיעוד המרהיב של יניב נדב - פלאש 90 (תיירות, בארץ)
באתר החרמון מכינים את מסלולי הסקי. צפובאתר החרמון מכינים את מסלולי הסקי. צפוכיכר השבת4
באתר החרמון עובדים מהבוקר (רביעי) על הכנת מסלולי הגלישה לפתיחת עונת הסקי. מחר יפתחו מסלולי הסקי בהתאם לתנאי מזג האויר באתר בו ירדו בשבוע האחרון כמויות שלגים (מעניין)
צפו: חורבות הכפר ליפתא בעדשת המצלמהצפו: חורבות הכפר ליפתא בעדשת המצלמהכיכר השבת3
הכפר הנטוש בכניסה לירושלים מספק מראות מרהיבים. הכפר שתושביו הערביים נטשו אותו במלחמת השחרור לא יושב מאז. צפו בתמונות של הצלמת הדס פרוש (תיירות בארץ)
שרידי המבנה המוזר - אתר ארכיאולוגי מוזר וקסום במרומי הגולןאתר ארכיאולוגי מוזר וקסום במרומי הגולןכיכר השבת
לפי הארכיאולוגים, המבנה המונומנטלי האדיר נבנה אלף שנה לפני מתן תורה. במהלך מלחמת ששת הימים, הוא נחשף במקרה על ידי טייס ישראלי. הגיע הזמן להכיר את שרידי המקום החבוי (תיירות, ארץ)
תל ניצנה - טיול לעבר דרך עדשת המצלמהתל ניצנה - טיול לעבר דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
ניצנה הייתה יישוב נבטי בנגב המערבי על דרך הבשמים בסמוך לכתף ניצנה ובקרבת ניצנה של היום. כיום האתר מוכרז כגן לאומי. צפו במראות מהמקום דרך עדשת המצלמה (תיירות)
זריחה מעל נחל הבשור - טיול בדרום: נחל הבשור בעדשת המצלמהטיול בדרום: נחל הבשור בעדשת המצלמהכיכר השבת1
נחל הבשור הוא מהגדולים שבנחלי הארץ היורדים אל הים התיכון. הצלם דורון הורביץ מביא את המראות לאחר המערכת החורפית וגם ינשוף שנתפס בעדשת המצלמה (תיירות בארץ)
צפו: עשרות אלפי העגורים בשמורת החולהצפו: עשרות אלפי העגורים בשמורת החולהכיכר השבת1
כמידי שנה עשרות אלפי עגורים הנודדים למקומות החמים עוצרים בדרכם מאירופה לאפריקה בשמורת אגם החולה. צפו במראות דרך עדשת המצלמה של דורון הורביץ (תיירות בארץ)
הילדים יוצאים לטיול? עשרה כללים שחובה להכירהילדים יוצאים לטיול? עשרה כללים שחובה להכירמאמע
רצנו הקטנטונת מציעה לנו מגוון מסלולי טיול: טיולי מים ומפלים, טיולי פריחה, מסלולי טיול באתרים ארכאולוגיים, טיולים בעקבות לוחמים ועוד ועוד * כשאנו יוצאים לטיול עם הילדים, עלינו לתכנן בקפידה את הטיול ולבחור במסלול המתאים לגיל הילד, כך שהמסלול לא יהיה קשה מדי עבורו מבחינת תנאי השטח ומבחינת אורך המסלול (בטיחות ילדים)
הציפורים נודדות: עמק החולה בתפארתוהציפורים נודדות: עמק החולה בתפארתוכיכר השבת7
עונת נדידת הציפורים בעיצומה ובעמק החולה מתרכזות כמידי שנה אלפי ציפורים בדרכן לאפריקה. צפו במראות המרהיבים כפי שנלכדו בעדשת המצלמה של תומר נויברג (תיירות בארץ)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים