ניסים בלאק  הרב ברלנד  דרעי  הר הבית
בניין הקונגרס האמריקאי - בית הנבחרים בארה"ב יחגוג את יום ירושליםבית הנבחרים בארה"ב יחגוג את 'יום ירושלים'
ד' בסיון תשעז | 29.05.17
באירוע חסר תקדים יצויין בשבוע הבא 'יום ירושלים', לרגל 50 שנה לאיחודה של עיר הבירה במלחמת ששת הימים, גם בקונגרס האמריקני האוהד מאוד את ישראל (אקטואליה, מדיני)
אבו מאזן ווטראמפ, בשבוע שעבר - טראמפ צרח על מחמוד עבאס: 'רימית אותי!'טראמפ צרח על מחמוד עבאס: 'רימית אותי!'יוני גבאי12
ערוץ 2 מדווח הערב כי במהלך פגישת נשיא ארה"ב ואבו מאזן, צעק טראמפ על עבאס: "רימית אותי. בוושינגטון דיברת שלום, אבל הישראלים הראו שאתה מעורב אישית בהסתה" (חדשות)
ח"כ סלומינסקי - ח"כ ניסן סלומינסקי נחקר ביחידת להב 433ח"כ ניסן סלומינסקי נחקר ביחידת להב 433אלי רוטמן1
אחד מוותיקי חברי הכנסת, בכיר במפלגת 'הבית היהודי', נכנס בשערי היחידה העוסקת בחקירות אישי ציבור, לאחר אישורו של היועמ"ש מנדלבליט לפתוח נגדו בחקירה רגישה זו (פוליטי)
איוב קרא - נתניהו החליט: איוב קרא - שר התקשורתנתניהו החליט: איוב קרא - שר התקשורתכיכר השבת3
ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט, באופן מפתיע, למנות את השר בלי תיק איוב קרא לתפקיד שר התקשורת - באופן קבוע. המינוי החדש יובא הבוקר לאישור שרי הממשלה (חדשות)
הסיפור האמתי של ביקור טראמפ בישראלהסיפור האמתי של ביקור טראמפ בישראלאברהם ויליס12
ידיעה קטנה שדווחה כבדרך אגב, על כעס ששורר ברשות על דברים שטראמפ אמר לאבו מאזן, שופכת אור אחר לחלוטין על כל הביקור כולו (מדיני, דעות)
לפיד ונתניהו. ארכיון - סקר חדשות 2: לפיד נחלש, הליכוד מתחזקתסקר חדשות 2: לפיד נחלש, הליכוד מתחזקתישי כהן10
ועוד מהסקר: ש"ס שומרת על כוחה, יהדות התורה מתחזקת במנדט, בוגי יעלון לא עובר את אחוז החסימה והמחנה הציוני נחלשת ל-12 מנדטים. ומה כוחה של הבית היהודי? (חדשות)
אריה דרעי - דרעי ורעייתו זומנו לחקירה בימים הקרוביםדרעי ורעייתו זומנו לחקירה בימים הקרוביםקובי רוזן53
יו"ר ש"ס אריה דרעי ורעייתו יפה זומנו לחקירה במשרדי להב 443 החשד המרכזי על פי הדיווח: עבירות שחיתות הקשורות לעסקאות נדל"ן ולעבירות מס הקשורות גם לאחיו מומו (פוליטי)
נתניהו עבר טיפול רפואי קצר בהצלחה רבהנתניהו עבר טיפול רפואי קצר בהצלחה רבהדניאל הרץ4
ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר בהצלחה הליך רפואי בבית החולים הדסה עין כרם והוא מתאושש. הטיפול היה תחת טשטוש כשהשר זאב אלקין מחליף בינתיים את מקומו (פוליטי)
ראש הממשלה. ארכיון - נתניהו יעבור טיפול רפואי תחת טשטושנתניהו יעבור טיפול רפואי תחת טשטושאלי רוטמן1
בזמן שהכרתו של ראש הממשלה תהיה הערב מטושטשת, ימלא את מקומו השר להגנת הסביבה, זאב אלקין, מאחר ועל פי החוק ייבצר ממנו באותה שעה למלא את תפקידו (פוליטי)
העימות במליאה - "למה לא שמת את הכותל על השמלה?". צפו"למה לא שמת את הכותל על השמלה?". צפואלי רוטמן23
בדיון על חוק שביקש לקבוע "יום נכבה" רשמית לציון הסבל שחוו הערבים שגורשו מכפריהם בעת הקמת המדינה, התחולל עימות חריף עתיר עקיצות הדדיות בין טיבי לרגב. צפו (פוליטי)
זו הסיבה שטראמפ לא נאם בכנסת • צפוזו הסיבה שטראמפ לא נאם בכנסת • צפוכיכר השבת3
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין מאשים כי בגלל מספר חברי כנסת שעשרים שניות של תהילה מדומה חשובה להם יותר מכבודה של הכנסת - הנשיא טראמפ לא בא לנאום בכנסת • צפו (ארץ)
טראמפ בישראל - משפחת טראמפ: "ביקור נהדר, מדינה יפה"משפחת טראמפ: "ביקור נהדר, מדינה יפה"כיכר השבת9
משפחת טראמפ נחתה ברומא לקראת פגישתם עם האפיפיור, וסיכמה את הביקור המוצלח בישראל. "מדינה כל כך יפה, תודה לשרה" כתבה הגברת הראשונה. טראמפ: "היה נהדר" (מדיני)
הסלפי עם רקס טילרסון - חזן עשה סלפי גם עם שר החוץ האמריקניחזן עשה סלפי גם עם שר החוץ האמריקניאלי רוטמן15
הכותרות באתרי החדשות בעולם על חבר הפרלמנט הישראלי שהעז להצטלם סלפי עם טראמפ, רק גירו את ח"כ חזן לעשות זאת שוב. וגם: הסלפי אתמול, שלב אחר שלב. צפו (חדשות)
טראמפ: ישראל והפלסטינים יכולים להשליםטראמפ: ישראל והפלסטינים יכולים להשליםדניאל הרץ3
נשיא ארה"ב טראמפ ערך ביקור קצר ברשות הפלסטינית ונפגש עם אבו מאזן בבית לחם • על הפיגוע בבריטניה, אמר: "לא אקרא לטרוריסטים מפלצות אלא רק לוזרים" (חדשות)
ח"כ יגאל גואטה - צאו להצביע // יגאל גואטהצאו להצביע // יגאל גואטהח"כ יגאל גואטה19
באופן היסטורי, לא תהיה שום אפשרות לדעת מה הצביע כל חבר הסתדרות, אין מה לחשוש ולפחד מאיומים ומבריונות של גורמים שהשחיתו את ההסתדרות ורמסו את העובדים עד עפר בשנים האחרונות (טור אישי)
ממתינים לטראמפ בכותל - היום השני לביקור טראמפ בארץ • הלו"זהיום השני לביקור טראמפ בארץ • הלו"זכיכר השבת
הנשיא האמריקאי צפוי לקפוץ הבוקר לביקור בזק ברשות הפלסטינית שם יפגוש את אבו מאזן וישמיע הצהרה. לאחר מכן הוא יבקר ביד ושם ויישא נאום במוזיאון ישראל (פוליטי מדיני)
צפו: היום הראשון של ביקור טראמפ בישראלצפו: היום הראשון של ביקור טראמפ בישראלכיכר השבת6
צלמי לע"מ ופלאש 90 תיעדו את ביקורו ההיסטורי של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בישראל. הנחיתה והטקס בנתב"ג, בית הנשיא, התפילה המרגשת בכותל המערבי והנאום (אקטואליה)
טראמפ בישראל. היום - נתניהו לטראמפ: "לראשונה אני רואה סיכוי אמיתי לשלום"נתניהו לטראמפ: "לראשונה אני רואה סיכוי אמיתי לשלום"יוני גבאי12
לאחר הביקור ההיסטורי של נשיא אמריקני מכהן בכותל המערבי, נשאו דונלד טראמפ ובנימין נתניהו הצהרה משותפת במעון רה"מ. נתניהו: "לראשונה בחיי - אני רואה סיכוי אמיתי לשינוי". תיעוד (מדיני)
אורן חזן בסלפי עם הנשיא טראמפ - משרד החוץ: אנשים "התגנבו" ללחוץ ידייםמשרד החוץ: אנשים "התגנבו" ללחוץ ידייםכיכר השבת10
במשרד החוץ הבהירו כי בטקס קבלת הפנים לנשיא האמריקאי בנתב"ג, מספר אנשים שלא היו מוזמנים, התנגבו אל שורת לוחצי הידיים כשהכוונה ככל הנראה לח"כ אורן חזן (פוליטי)
בנט ושקד. התנגדו אתמול לצעדי המחווה - תבחן מסירת שטחים מצומצמים לפלסטיניםתבחן מסירת שטחים מצומצמים לפלסטיניםאלי רוטמן1
את פני נשיא ארה"ב שהתעקש אתמול בנאומו כי "השלום בין ישראל לפלסטינים אפשרי", מקדמת החלטת הקבינט על שורת מחוות כלכליות ועוד אחת שמעוררת זעם בימין (חדשות, מדיני)
נתניהו וטראמפ בנתב"ג, היום - טראמפ בטקס: "הזדמנות נדירה לשלום"טראמפ בטקס: "הזדמנות נדירה לשלום"ישי כהן4
נשיא ארה"ב דולנד טראפ נחת בשעה 12:22 לביקור בישראל ואמר כי הגיע לחזק את הקשר בין ישראל לארה"ב וכי מדובר בהזדמנות לשלום בין הישראלים לפלסטינים • הנאומים (בארץ)
דרעי ויחימוביץ' - למה אני תומך בשלי יחימוביץ' // אריה דרעילמה אני תומך בשלי יחימוביץ' // אריה דרעיאריה דרעי50
שיתוף הפעולה בינינו מביא אותנו לכל שכבות ציבור העובדים, מוכיח כי סדר יום חברתי הוא מאחד ומלכד ויבטיח את ניצחוננו בבחירות • השר אריה דרעי מסביר את תמיכתו ביחימוביץ' (טור)
ביטן ורגב - ביטן זעם, רגב עקצה ורה"מ דפק על השולחןביטן זעם, רגב עקצה ורה"מ דפק על השולחןישי כהן2
בדיון בפורום 'שרינו' תקף ח"כ דוד ביטן את השרה רגב: "נמאסת, די לרדוף אחרייך להצבעות, תתפטרי", שהגיבה: "לפחות תעשה דיאטה", עד שנתניהו דפק על השולחן (בארץ)
ליברמן וטילרסון. ארכיון - בוטל המפגש עם ליברמן בעת ביקור טראמפבוטל המפגש עם ליברמן בעת ביקור טראמפאלי רוטמן1
"סיבות לוגיסטיות" עומדות מאחורי ביטול הארוחה היוקרתית עם ליברמן ברגע האחרון, כפי שמסרו האמריקנים, או העובדה כי היא תוכננה לזמן ארוחתו של טראמפ עם נתניהו? (מדיני)
נתניהו וארדן - נתניהו נזף בארדן: "למה לא תופסים אותם?"נתניהו נזף בארדן: "למה לא תופסים אותם?"ישי כהן3
ראש הממשלה התייחס להסתה נגד ראש אכ"א והפגנות החרדים הקיצוניים: "מדובר בפלג שלא מייצג את הציבור החרדי", בהמשך נזף בארדן: "למה לא תופסים אותם?" (בארץ)
ביקור נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בישראל • הלו"ז המלאביקור נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בישראל • הלו"ז המלאדניאל הרץ11
הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ צפוי לנחות מחר ב-12:15 בנתב"ג ולהתקבל בטקס חגיגי ומצומצם • טראמפ ישהה בישראל עד ליום שלישי בצהריים • כל הפרטים על הביקור והלו"ז הצפוף (מדיני, בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כסא המלוכה. בנימין נתניהו - צוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמן
יהודה גליקמן
צוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמן
כ"ד באדר תשעז1
נתניהו ואלאור אזריה - החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ, משפחה
החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
כ"ז בשבט תשעז9
הנקראים
המדוברים