www.smgykd..  ישי ריבו  www..  נתניהו
אבו מאזן בנאום בו קילל את טראמפ "ייחרב ביתכּ" - אבו מאזן: 'השגריר דייויד פרידמן הוא בן כלב'אבו מאזן: 'השגריר דייויד פרידמן הוא בן כלב'
ג' בניסן תשעח | 19.03.18
השגריר האמריקאי העלה את חמתו של הנשיא הפלסטיני בשל הביקורת שהטיח ברשות שלא גינתה את הרצח אתמול וכינה את השגריר "בן כלב". פרידמן: "זו אנטישמיות" (פוליטי מדיני)
מאיר שטרית - שטרית: "שוקל להתמודד לראשות יבנה"שטרית: "שוקל להתמודד לראשות יבנה"אבי רבינא
שבעה חודשים לבחירות המקומיות ביבנה וראש העיר הראשון של יבנה, מאיר שטרית, שוקל קאמבק. "אני אכן חושב על כך ברצינות", אומר שטרית, "טרם קיבלתי החלטה סופית" (בארץ)
אלקין, דיטש וליאון - המרוץ ייפתח? מתח לקראת הכרזת ברקתהמרוץ ייפתח? מתח לקראת הכרזת ברקתאבי רבינא8
מה יעשה ברקת? השאלה הזו נשאלת ללא הרף במסדרונות עיריית ירושלים, שבעה חודשים לפני הבחירות • 'כיכר השבת' בדק את הלו"ז, ההכרזה והמתמודדים הצפויים (חדשות, בארץ)
דייויד פרידמן - "כזו אכזריות ואין גינוי מהרשות הפלסטינית""כזו אכזריות ואין גינוי מהרשות הפלסטינית"ישי כהן3
שגריר ארצות הברית בישראל דיוויד פרידמן התייחס לגל הטרור האחרון בו נרצחו שלושה יהודים הי"ד ותקף את הרשות הפלסטינית על שאינה מגנה את הרצח האכזרי (אקטואליה)
נפתלי בנט - בנט: "בממשלה הבאה אהיה שר הביטחון"בנט: "בממשלה הבאה אהיה שר הביטחון"ישי כהן6
שר החינוך נפתלי בנט תוקף את יאיר לפיד על שיח השנאה שהוא מוביל, מצהיר כי יהיה שר הביטחון בממשלה הבאה ורוצה לראות שילוב של חרדים - אך לא בכפייה (פוליטי, בארץ)
אליקים רובינשטיין - אליקים רובינשטיין נגד מוטי יוגב: "הסתה"אליקים רובינשטיין נגד מוטי יוגב: "הסתה"קובי רוזן11
"בגללו ובגלל כמותו ציבורים שלמים מוסתים", כך מאשים סגן נשיא בית המשפט העליון בדימוס, השופט אליקים רובינשטיין, את ח"כ יוגב על דבריו נגד בג"ץ, אותן הגדיר כ"הסתה" (בארץ)
גרינבלט. ארכיון - גרינבלט: החמאס קובר את עתידה של  עזהגרינבלט: החמאס קובר את עתידה של עזהיוסי נכטיגל
ג'ייסון גרינבלט, שליחו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ למזרח התיכון, גינה את הפיגוע בשומרון שבו נרצחו שני חיילי צה"ל ותקף את חמאס שקובר את עתידה של עזה (חדשות)
המחבל עם אבו מאזן - רצח תלמיד ישיבה והתקבל בכבוד ע"י עבאסרצח תלמיד ישיבה והתקבל בכבוד ע"י עבאסאלי רוטמן7
לפני כ-20 שנה נרצח באכזריות גבריאל הירשברג, תלמיד ישיבה, בעת שצעד מהיכל ישיבתו לפנימייה. רוצחו, המחבל רג'אאי חדאד, שוחרר לאחרונה והתקבל בכבוד במוקטעה (חדשות)
נתניהו - "כספי הסיוע לעזה קבורים מתחת לאדמה""כספי הסיוע לעזה קבורים מתחת לאדמה"כיכר השבת1
ראש הממשלה נתניהו התייחס להשמדת המנהרות ואקרא לקהילה הבינלאומית להכיר בכך שכספי הסיוע לעזה קבורים מתחת לאדמה. ליברמן: "החמאס השקיע מיליארדים" (חדשות)
אבי גבאי - אבי גבאי הכריז: לא מתכוון לזוז לשום מקוםאבי גבאי הכריז: לא מתכוון לזוז לשום מקוםישי כהן3
בצל הסקרים המנבאים התרסקות למפלגת 'המחנה הציוני', הודיע היושב ראש אבי גבאי כי הוא לא מתכוון לזוז לשום מקום: "יש אישים במפלגה שלא הפנימו עדיין שהפסידו לי" (פוליטי)
אריה דרעי - איך מוצר מוצלח כמו דרעי מתרסק /  ישי כהןאיך מוצר מוצלח כמו דרעי מתרסק / ישי כהןישי כהן163
אריה דרעי מצליח, מנהיג ביד רמה את ש"ס, נחשב לחבר הקבינט השקול ביותר, מציג רשימת הישגים חברתיים, מצליח למנות רבנים • אז למה התנועה מתרסקת בסקרים? (פרשנות)
בנימין ואחיו עידו נתניהו - נתניהו האח: מחפשים  את אחי מתחת לאדמהנתניהו האח: מחפשים את אחי מתחת לאדמהכיכר השבת4
עידו נתניהו, אחיו של ראש הממשלה, יצא להגנתו: "מודאג ממה שקורה פה לדמוקרטיה הישראלית. יש פה ניסיון לעקוף את רצון הבוחר, ביבי עובד לפחות 16 שעות ביממה" (פוליטי)
נתניהו וריבלין - רוה"מ נתניהו: "נפעל להריסת בית המחבל"רוה"מ נתניהו: "נפעל להריסת בית המחבל"ישי כהן4
ראש הממשלה נתניהו התייחס לפיגוע הדריסה בשומרון בו נרצחו שני חיילי צה"ל: "נפעל להריסת בית המחבל ונמצה עמו את הדין" • הנשיא ריבלין: "שולח חיבוק של נחמה" (פוליטי)
דרעי, נתניהו וליצמן - סקר חדש: הליכוד - 39, ג' -9, ש"ס  לא עוברתסקר חדש: הליכוד - 39, ג' -9, ש"ס לא עוברתכיכר השבת52
סקר חדש ופנימי שנערך השבוע עבור מפלגת 'הליכוד' מעלה כי אם הבחירות היו מתקיימות היום הרי שמפלגת השלטון תזכה ב-39 מנדטים, יהדות התורה - 9, ש"ס לא עוברת (פוליטי)
דבריו הברורים של כחלון - כחלון: אם ראש הממשלה יואשם - אפרושכחלון: אם ראש הממשלה יואשם - אפרושאלי רוטמן6
בניגוד לסיכומים שהושגו השבוע וקברו את אופציית הקדמת הבחירות, יו"ר 'כולנו' השר כחלון מגלה כי החליט לא להישאר בקואלציה תחת ראש ממשלה עם כתב אישום • צפו (חדשות)
איתן גינזבורג, ראש העיר החדש - מועצת העיר בחרה: ראש עיר חדש לרעננהמועצת העיר בחרה: ראש עיר חדש לרעננהאבי רבינא1
זה יוצא וזה בא - יו"ר מטה הדיור הלאומי מונה ליו"ר מפעל הפיס; ראש עיריית רעננה פרש מתפקידו לטובת מטה הדיור והערב נבחר ראש חדש לעיר בשרון: איתן גינזבורג (אקטואליה)
עציוני, בביתו מרן הגר"ח קנייבסקי. ארכיון - המתמודד הבהיר: אינני מועמד קש של יהבהמתמודד הבהיר: אינני מועמד קש של יהבאבי רבינא6
נציג דגל התורה בחיפה נפגש עם דוד עציוני, המתמודד לראשות העיר בבחירות שייערכו בעוד 8 חודשים, כדי להזים את השמועות שבכוונתו לפרוש ברגע האחרון לטובת יהב (ארץ)
כחלון במליאה. ארכיון - תקציב 2019 אושר; ח"כ גפני: "ללא גזירות"תקציב 2019 אושר; ח"כ גפני: "ללא גזירות"כיכר השבת4
רגע לפני היציאה לפגרה ולאחר פתרון המשבר הקואליציוני, אישרה מליאת הכנסת את תקציב המדינה לשנת 2019 • כחלון: "היה קשה ומייגע" • גפני: "תקציב בלי גזירות" (חדשות)
מהמשבר עד הפתרון • כך נראתה הכנסתמהמשבר עד הפתרון • כך נראתה הכנסתכיכר השבת4
הטלטלה הפוליטית שחוותה הקואליציה בעקבות המשבר הגיעה אמש לשיאה עד למציאת הפתרון • צפו בתיעוד מסכם ממליאת הכנסת מרגעי המשבר ועד חיוכי הניצחון (חדשות)
יואב קיש - יואב קיש לא הצביע על חוק הגיוס - ויודחיואב קיש לא הצביע על חוק הגיוס - ויודחכיכר השבת1
חבר-הכנסת יואב קיש (הליכוד) לא הצביע בעד חוק הגיוס בקריאה טרומית במליאת הכנסת ובעקבות כך סיעת 'הליכוד' תדיח אותו מתפקידו כיו"ר ועדת הפנים של הכנסת (חדשות)
יש בחירות, אין בחירות, יש, אין: גלגולו של משבריש בחירות, אין בחירות, יש, אין: גלגולו של משבראריאל ליבא3
בערב פורים דרש סגן השר ליצמן הצבעה מלאה על חוק הגיוס לפני אישור התקציב - ומאל התחוללה סערה של ממש שבכל יום נשבה לכיוון אחר. בחירות, הסכם, בחירות, הסכם וחוזר חלילה. אריאל ליבא מסכם את הסאגה (חדשות)
יאיר לפיד. ארכיון - לפיד חוזר להסית: "בלי צה"ל הייתם מתים"לפיד חוזר להסית: "בלי צה"ל הייתם מתים"אבי רבינא83
חוק הגיוס אושר בקריאה טרומית, ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד ניצל את ההזדמנות להסתה: "פחדנים, בלי צה"ל הייתם מתים, מתים!". גפני ענה: "לא בטוח שבתור כתב 'במחנה' לפיד סיכן את נפשו" (בארץ)
נתניהו בנאום עוקצני: "זה היה מפחיד, אה?"נתניהו בנאום עוקצני: "זה היה מפחיד, אה?"כיכר השבת17
"חזר לכם הצבע ללחיים" אמר נתניהו לחברי האופוזיציה. "אני יודע שחסכתי לכם מפח נפש גדול, כי אם היו בחירות אני הייתי חוזר לעמוד כאן ואתם הייתם חוזרים לפרשן אותי משם" (צפו)
הסדרנים פינו את גפני באמצע הדיון • צפוהסדרנים פינו את גפני באמצע הדיון • צפוכיכר השבת13
בשעה 11:05 נשמעה אזעקה ברחבי ישראל כחלק מתרגיל העורף השנתי, וכך מצא עצמו יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מפונה על-ידי הסדרנים באמצע הדיון • צפו בתיעוד (ארץ)
שקד ונתניהו - שקד נגד נתניהו: "הפלת הממשלה - טעות"שקד נגד נתניהו: "הפלת הממשלה - טעות"כיכר השבת10
במערכת הפוליטית נעשים מאמצים כדי למנוע הליכה לבחירות. בנתיים, שרת המשפטים שקד מאשימה את נתניהו במשבר ומזהירה כי הפלת הממשלה זו טעות היסטורית (בארץ)
יום דרמטי בכנסת: האם הולכים לבחירות?יום דרמטי בכנסת: האם הולכים לבחירות?ישי כהן2
היום ככל הנראה תהיה ההכרעה האם הולכים לבחירות בחודשים הקרובים לנוכח הכישלון בהעברת חוק הגיוס ותקציב המדינה או שנתניהו יצליח להתגבר על המשבר החריף (בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לפיד והתחפושת - תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
אבי רבינא
תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
י"ז באדר תשעח9
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
למה יאיר לפיד לא נחקר?
ל' בשבט תשעח23
הנקראים
המדוברים