חנן בן ארי  הר הבית  מוטי..  חנוכה
מילצ'ן ונתניהו - מקורבי מילצ'ן: "מביך לראות את קמפיין ההשמצות"מקורבי מילצ'ן: "מביך לראות את קמפיין ההשמצות"
כ"ד בטבת תשעז | 22.01.17
בסביבתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן תוקפים את דבריו של ח"כ דודי אמסלם נגדו. "מביך לראות את קמפיין נושאי הכלים" (חדשות, בארץ)
טראמפ. מתחיל לעבוד - החלו הדיונים בהעברת השגרירות לירושליםהחלו הדיונים בהעברת השגרירות לירושליםיוני גבאי3
יומיים אחרי השבעת טראמפ, מודיע הבית הלבן על תחילת הדיונים להעברת שגרירות ארצות הברית בישראל - לירושלים. אבו מאזן: "צעד שאם יבוצע - השלכותיו יהיו קשות" (חדשות)
שני המנהיגים. ארכיון - "צעדי תגובה חריפים להעברת השגרירות""צעדי תגובה חריפים להעברת השגרירות"אלי רוטמן
ירדן, שבניגוד למצרים וסעודיה עוד לא שיגרה ברכות לטראמפ על תחילת כהונתו, מחריפה את הטונים במאבקה המשותף נגד העברת שגרירות ארצות הברית בישראל לירושלים (מדיני)
נתניהו, היום - נתניהו: הפלסטינים יקבלו רק מדינה-מינוסנתניהו: הפלסטינים יקבלו רק מדינה-מינוסאלי רוטמן1
בהתבטאות נדירה יחסית בימים אלו, התייחס ראש הממשלה נתניהו למתווה שתי המדינות, ממנו כבר הספיק ליסוג בעבר כמה פעמים, וששרי הימין מעוניינים שלא ישוב עליו (מדיני)
נתניהו ושקד. ארכיון - "בכיר בממשל: אנחנו לא מתנגדים לסיפוח""בכיר בממשל: אנחנו לא מתנגדים לסיפוח"אלי רוטמן1
בניגוד לטענת לשכת ראש הממשלה כי הבקשה לעכב את העלאת חוק סיפוח מעלה אדומים, הגיעה מהממשל החדש בארה"ב, שר בכיר מצטט עמדה הפוכה של הבית הלבן (מדיני)
ראש הממשלה ונשיא ארה"ב - נתניהו: אשוחח בערב עם הנשיא טראמפנתניהו: אשוחח בערב עם הנשיא טראמפישי כהן
ראש הממשלה בנימין נתניהו ישוחח הערב (ראשון) עם נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ, כך הודיע הבוקר בפתח ישיבת הממשלה. בדבריו, מנה את הנושאים עליהם ישוחחו (מדיני)
צפו: המסר של בנימין נתניהו לעם האיראניצפו: המסר של בנימין נתניהו לעם האיראניכיכר השבת3
"דיברתי הרבה על המשטר האיראני, אבל לא מספיק על העם האיראני, או לצורך העניין, אל העם האיראני" כך נפתח סרטון חדש של ראש הממשלה, שפונה ישירות לאיראנים (אקטואליה)
בנט ולפיד. ארכיון - סקר מעריב: בנט יכול לנצח את יאיר לפידסקר מעריב: בנט יכול לנצח את יאיר לפידישראל כהן7
סקר שפרסם "מעריב" בסוף השבוע האחרון טוען כי מועמד הימין המוביל לראשות ממשלה הוא השר נפתלי בנט, וכי הוא היחיד שמנצח את לפיד בקרב על מספר המנדטים הגדול ביותר (חדשות)
נתניהו רק ראש הממשלה שלי // חיים גרילקנתניהו רק ראש הממשלה שלי // חיים גרילקחיים גרילק7
כל עוד ראש הממשלה לא גנב או נטל שוחד ישיר באופן מובהק, ובכך הוכיח שתפקידו משמש כקרדום לחפור בו, אישיותו המוסרית של נתניהו פחות משמעותית עבורי (דעה)
רה"מ בנימין נתניהו - שמור אותי מאוהביי // ישראל יוסקוביץשמור אותי מאוהביי // ישראל יוסקוביץישראל יוסקוביץ23
גלגול העיניים הצדקני על תמלולי השיחות של נתניהו-מוזס, מעורר סלידה. כשהדמוקרטיה מאפשרת את חופש הביטוי, זה עדיין לא אומר שצריך לרדת לחייו של מישהו (מדיני, מאמרים)
יאיר לפיד - לפיד נגד קרא: "יהיה לו הכל, רק לא עבודה"לפיד נגד קרא: "יהיה לו הכל, רק לא עבודה"ישי כהן5
ביום ראשון ימונו שני שרים חדשים - ח"כ אלי כהן ימונה לשר הכלכלה, וסגן השר איוב קרא יקודם לתפקיד שר ללא תיק. לפיד, תוקף את הצעד ואומר כי זו שחיתות שלטונית (פוליטי)
מהומה בכנסת בגלל הרחקת מחבלים. צפומהומה בכנסת בגלל הרחקת מחבלים. צפוכיכר השבת9
יו"ר הכנסת החליט לדחות את ההצבעה על הצעת חוק ביטול אשרה ורישיון לישיבת קבע למחבלים ולמשפחותיהם עקב השתתפות בפעילות טרור, לאחר מהומה במליאה. צפו (פוליטי)
ח"כ יצחק וקנין - ח"כ וקנין: אפרוש מהכנסת בסיום הקדנציהח"כ וקנין: אפרוש מהכנסת בסיום הקדנציהישי כהן25
חבר הכנסת הוותיק מש"ס, יצחק וקנין, שכהונתו במשכן נמתחת כבר על פני יותר מעשרים שנה - הודיע היום כי אינו מתכוון להמשיך לקדנציה נוספת בחיים הפוליטיים לאחר תום הקדנציה (פוליטי)
תרזה מיי, ראש ממשלת בריטניה - טראמפ ביקש, תרזה קיימה: הוועידה נוטרלהטראמפ ביקש, תרזה קיימה: הוועידה נוטרלהאלי רוטמן
הנשיא הנבחר של ארה"ב דונלד טראמפ, שיכנס ביום שישי לתפקידו, ביקש מתרזה מיי ראש ממשלת בריטניה לנטרל את וועידת אנטי ישראלית שהתקיימה בפריז - וזו התקיימה (מדיני)
אביחי מנדלבליט. ארכיון - "חשיפת ההקלטות - עלולה לגרום לשיבוש""חשיפת ההקלטות - עלולה לגרום לשיבוש"כיכר השבת7
היועץ המשפטי לממשלה אמר כי חשיפת הקלטות ראש הממשלה ומו"ל ידיעות' עלולה לגרום לשיבוש החקירה. "ההמתנה בפתיחת החקירה - הייתה החלטה מושכלת" (ארץ)
ג'ארד קושנר ואשתו איוונקה - שליח טראמפ למזרח התיכון: חתנו היהודישליח טראמפ למזרח התיכון: חתנו היהודידניאל הרץ
הנשיא הנבחר דונלד טראמפ שב והצהיר כי ימנה את חתנו היהודי ג'ראד קושנר לשליחו למזרח התיכון כשהוא מוסיף כי קושנר הוא בעל "כישרון טבעי בסגירת עסקאות" (פוליטי מדיני)
רה"מ בנימין נתניהו - נתניהו: 'מפעילים לחצים שיוגש כתב אישום'נתניהו: 'מפעילים לחצים שיוגש כתב אישום'כיכר השבת22
"בימים האחרונים מתנהל מסע תקשורתי מתוזמר וחסר תקדים בהיקפו כדי להפיל את ממשלת הליכוד בראשותי", כך מגיב נתניהו, "כולם יודעים שהתנגדתי לחוק ישראל היום" (פוליטי)
ראש הממשלה ויו"ר ש"ס - ח"כ בש"ס: 'המצב לא טוב; נערכים לבחירות'ח"כ בש"ס: 'המצב לא טוב; נערכים לבחירות'ישי כהן15
חבר כנסת ותיק מש"ס אמר ל"כיכר השבת" בהתייחסו לפרשות נתניהו: "אנחנו נערכים לאפשרות של בחירות. העסק לא מריח טוב. מצב של כתב אישום לא מופרך בכלל" (חדשות, פוליטיקה)
שיטת ההפחדה: מפני רוב ערבי - השלטים ה'פלסטינים' בת"א שעוררו תמיהההשלטים ה'פלסטינים' בת"א שעוררו תמיההאלי רוטמן12
שלטי ענק בערבית במרכז ת"א פערו יותר מזוג עיניים אחד. מתברר כי מאחוריהם עומד ארגון שמאל שבא להזהיר מפני רוב ערבי אם הארץ לא תחולק. שלט אחד כבר הושחת (פוליטי)
ח"כ סתיו שפיר. ארכיון - "נתניהו ראש ממשלת ה'מאפיה' הראשון""נתניהו ראש ממשלת ה'מאפיה' הראשון"אלי רוטמן21
ההדלפות המתרבות מחקירות ראש הממשלה והשבוע הקרוב בו צפוי גם בנו יאיר למסור עדות לגביהן, מוציאות מחברי הכנסת מהשמאל משפטים חריפים ובוטים ביותר (פוליטי)
אבו מאזן - "השגרירות תעבור לי-ם? לא נכיר בישראל""השגרירות תעבור לי-ם? לא נכיר בישראל"כיכר השבת17
בראיון לעיתון הצרפתי "לה פיגארו", איים אבו מאזן כי אם דונלד טראמפ אכן יעביר את שגרירות ארה"ב מתל-אביב לירושלים, הפלסטינים יבטלו את הכרתם במדינת ישראל (חדשות, מדיני)
ליברמן ונתניהו. המפלגות שוב יתאחדו? - "הימין יצטרך להתאחד כדי לנצח את לפיד""הימין יצטרך להתאחד כדי לנצח את לפיד"יוני גבאי17
בימין שוקלים איחוד כדי לנצח את לפיד - כך טוען בכיר בימין בישראל בשיחה לערוץ 2 בעקבות הזינוק של לפיד בסקרים. לדבריו, "הגורמים מדברים מתחת לפני השטח" (פוליטי, בארץ)
דרעי ונתניהו. ארכיון - דרעי: נתמוך בבחירות ולא בהחלפת נתניהודרעי: נתמוך בבחירות ולא בהחלפת נתניהוכיכר השבת13
יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי מתייחס הערב לאפשרות כי חקירתו של ראש הממשלה נתניהו תבשיל לכתב אישום, ומפתיע בהודעה על כוונותיו הפוליטיות הדרמטיות (פוליטי)
שי מסוט, בשיחה הבעייתית - הדיפלומט הישראלי שגרם למבוכה התפטרהדיפלומט הישראלי שגרם למבוכה התפטרכיכר השבת2
שי מסוט, התפטר מתפקידו בשגרירות בבריטניה ככל הנראה בשל פרסום הסרטון המצלמה הנסתרת בה הוא נשמע כשהוא מדבר על "הפלת" בכירים בריטים בשל יחסם לישראל (מדיני)
סקר: החקירות לא מזיקות לרה"מ נתניהוסקר: החקירות לא מזיקות לרה"מ נתניהוכיכר השבת5
37% חושבים שנתניהו מתאים לכהן ראש ממשלה, למרות החקירות המתנהלות נגדו, כך עולה מסקר 'וואלה'. לפי הסקר - ש"ס ויהדות התורה מקבלות 7 מנדטים כל אחת (פוליטי, בארץ)
יריב לוין ונתניהו - השר לוין מסר עדות בפרשת נתניהו-מוזסהשר לוין מסר עדות בפרשת נתניהו-מוזסקובי רוזן2
על פי הדיווח ב'הארץ', ביום ראשון, השר יריב לוין מסר עדות ביחידת ההונאה במשטרה בפרשת ראש הממשלה בנימין נתניהו ומו"ל 'ידיעות אחרונות' ארנון - נוני - מוזס (אקטואליה)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
המניע של אובמה: "הדת הגברית" הימנית
כ"ה בכסלו תשעז59
אריה  דרעי
אריה דרעי
אהבתי אותך מאד / דרעי נפרד מפרס
כ"ה באלול תשעו21
הנקראים
המדוברים