יניב בן..  חנן בן ארי  מנחה  הרב מוצפי
הבנים מקשיבים לדבריו של הרצוג - הרצוג ניחם את בני הגר"י אדלשטיין זצ"ליו"ר האופוזיציה הרצוג ניחם את בני הגר"י אדלשטיין זצ"ל
כ"ט בשבט תשעז | 25.02.17
"הוא היה דמות מופת שהביאה גישה שאני מאוד מאמין בה, של תורה ודרך ארץ ודרכי נועם", סיפר יו"ר המחנה הציוני שסבו הרב הראשי הסמיך את הגר"י אדלשטיין לרבנות (בארץ)
ילד סורי ישן ליד קברי הוריו - דיווח: 100 הילדים מסוריה לא יקלטו בישראלדיווח: 100 הילדים מסוריה לא יקלטו בישראלאלי רוטמן18
לפני כחודש פורסם המתווה שאושר על ידי שר הפנים לקליטתם בישראל של 100 ילדים יתומים מסוריה והענקת תושבות להם. כעת, ככל הנראה הוקפאה התוכנית (מדיני)
נתניהו ואלאור אזריה - החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץהחייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץישראל יוסקוביץ, משפחה7
אצל טראמפ המציאו את המושג 'עובדות אלטרנטיביות', נתניהו בוחר לכנות את זה 'פייק-ניוז'. אבל נדמה שדווקא הוא, יותר מכולם, בוחר להסיט את העיקר לטובת הטפל (מדיני, טור)
הרב יוסף מילר. ארכיון - להפריד בין הלאום והמדינה // יוסף מילרלהפריד בין הלאום והמדינה // יוסף מילריוסף מילר7
כנראה שלא נתעורר מחר ונמצא עצמנו מפרידים דת מלאום. אסור לנו לקדש את המדינה הלאומית - זו המנציחה פערים בין קהילות ובין מגזרים בישראל. עלינו לחתור ל'מדינה צרה' (טור)
קבלת הפנים החמה - אוסטרליה יצאה מגדרה לקבל את נתניהואוסטרליה יצאה מגדרה לקבל את נתניהואלי רוטמן6
רק אזכור יחסיו של נתניהו עם פאקר, הטייקון המקומי המקורב אליו, שמעורב ב'תיק 1000', קלקל מעט את קבלת הפנים החמה שהפיק הממשל האוסטרלי בביקור ההיסטורי (מדיני)
העימות האישי בין אזולאי לשטרן • צפוהעימות האישי בין אזולאי לשטרן • צפוישי כהן18
עימות אישי ומביך התפתח במליאה בין השר אזולאי וח"כ שטרן • אזולאי: "אתה מחפש את המפלג בשביל להצדיק את מקומך". שטרן: "תביא עמדה שלך שלא עברה אישור" (פוליטי)
התמונה שריגשה את רה"מ ורעייתו • צפוהתמונה שריגשה את רה"מ ורעייתו • צפוישראל כהן12
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו, המבקרים באוסטרליה, הגיעו לביקור בבית הכנסת הגדול של סידני וזכו להפתעה מהרב לוי וואלף - תמונת נתניהו עם הרבי מליובאוויטש (עולם)
ח"כ אורי מקלב - "המשטרה חוששת לשחרר גופות תינוקות""המשטרה חוששת לשחרר גופות תינוקות"כיכר השבת1
ח"כ אורי מקלב הביע מחאה כנגד הכוונה לאשר הליך אשר יחייב ניתוחי תינוקות שנפטרו ממוות בעריסה. "נוכחנו לדעת כי משטרת ישראל חוששת לאשר את שחרור גופת הנפטר" (ארץ)
ח"כ מלכיאלי: 'להילחם בהסתה  נגד החרדים'ח"כ מלכיאלי: 'להילחם בהסתה נגד החרדים'ישי כהן11
ח"כ מיכאל מלכיאלי התייחס לסערת ההתבטאות נגד החרדים בקרית יובל. בנאום בכנסת אמר: "אני קורא להילחם בהסתה המתמדת על ידי אנשים נושאי משרות בכירות" (חרדים)
אלאור אזריה עם אביו, הבוקר - "להעניק חנינה לאלאור אזריה - כאן ועכשיו""להעניק חנינה לאלאור אזריה - כאן ועכשיו"ישי כהן7
מיד לאחר פרסום גזר דינו של החייל היורה מחברון, אלאור אזריה - שנה וחצי מאסר בפועל - קראו הפוליטיקאים להעניק חנינה לאזריה בכדי למנוע את ישיבתו בכלא על מעשיו (בארץ)
הנשיא ריבלין - ריבלין: "מעורר שאט נפש בלב כל ישראלי"ריבלין: "מעורר שאט נפש בלב כל ישראלי"ישי כהן9
הנשיא ריבלין מגנה את דברי מנהל מנהל הקהילתי בשכונת קריית יובל, יחיאל לוי ואמר כי הדברים מעוררים שאט נפש. ריבלין מחזק את ידי ברקת שפועל לסיים את תפקידו (חדשות)
ניקי היילי - הנאום הלא יאומן של שגרירת ארה"ב באו"םהנאום הלא יאומן של שגרירת ארה"ב באו"םכיכר השבת14
ניקי היילי, שגרירת ארצות הברית החדשה באו"ם, הפתיעה עם נאום שלא היה מבייש את ציפי חוטובלי או מירי רגב וחשפה את הצביעות של האו"ם בכל הנוגע לישראל. צפו בנאום (מדיני)
טרקטור בעפרה. בקרוב ההרס? - בעפרה עותרים; בעמונה נצמדים להבטחותבעפרה עותרים; בעמונה נצמדים להבטחותאלי רוטמן
תסיסה בבית היהודי בשל דברי נתניהו בקבינט על הקושי במימוש הבטחתו להקים ביו"ש ישוב למפוני עמונה. במקביל, המפונים הבאים, בעפרה, עתרו היום לבג"ץ (אקטואליה, בארץ)
לפיד: שלמו כסף והתפקדו אך בלי להשפיעלפיד: שלמו כסף והתפקדו אך בלי להשפיעדניאל הרץ3
'יש עתיד' פנתה לאחרונה לעשרות אלפים וביקשה מהם להתפקד למפלגה תמורת תשלום 40שקל לשנה כשהתמורה לכך היא "תחושת השייכות" בלבד, בלי השפעה אמיתית (ארץ)
אלכסנדר לפשין - אחות הבלוגר שהוסגר: "מאוכזבת מישראל"אחות הבלוגר שהוסגר: "מאוכזבת מישראל"אלי רוטמן
מעצרו של לפשין בוצע כיממה לאחר סיום ביקור נתניהו באזרבייג'ן, מדינה מוסלמית שיעית ששומרת על יחסים טובים עם ישראל ורוכשת ממנה נשק. אחותו מדברת לראשונה (ארץ)
נתניהו. מתקבל בכבוד - נתניהו בסינגפור: "אנחנו נשמות תאומות"נתניהו בסינגפור: "אנחנו נשמות תאומות"אלי רוטמן1
בביקור ראשון אי פעם של ראש ממשלה יחשראלי בסינגפור, התקבל היום בנימין נתניהו במשמר כבוד וניגון שני ההמנונים, והרעיף בחזרה מלים חמות ומחמיאות על המארחים. צפו (ארץ)
נתניהו בבית הלבן - כמו נער זחוח: הלברטל צפה בנתניהו והזדעזעכמו נער זחוח: הלברטל צפה בנתניהו והזדעזעדב הלברטל48
הצחקוק של ביבי, שהתנהג במסיבת העיתונאים כנער בר מצוה זחוח, בשעה שטראמפ העלה את חזונו האומלל הסוגד לכוחניות של המתנחלים, משקף את הלוך הרוח המזלזל בחיי אדם, ומאדיר את ערך האדמה וההתפשטות הקולוניאלית. דב הלברטל מאוד לא מרוצה מפגישת טראמפ-נתניהו (דעות)
נתניהו בתום מפגש עם עבדאללה מלך ירדן. ארכיון - נתניהו השתתף במפגש פסגה מרובע בירדןנתניהו השתתף במפגש פסגה מרובע בירדןאלי רוטמן3
הפסגה החשאית שהתקיימה בירדן כדי להניע את המו"מ הישראלי-פלסטיני, בה הטיחו א-סיסי ועבדאללה ביקורת קשה על אובמה, היא שגם הניעה אז את המו"מ עם הרצוג (מדיני)
יום היסטורי או יום היסטרי? // טור דעהיום היסטורי או יום היסטרי? // טור דעהמני צור13
המפגש הראשון כנשיא של דונלד טראמפ עם ראש הממשלה בנימין נתניהו עורר תגובות שונות מחלקים שונים בתקשורת, שחלקה התעמקה בצבע הווילונות של מקום המפגש (דעה)
אילוסטרציה - מפוני עמונה: אל תפרו את ההבטחה, הקימו לנו ישובמפוני עמונה: אל תפרו את ההבטחה, הקימו לנו ישובאלי רוטמן1
לאחרונה אתרו מפוני עמונה חלקה לישוב חדש עבורם, אך ככל שהעבודות והאישורים על החלקה הזמנית בעפרה מתקדמים, הם חוששים כי לא יוקם עבורם ישוב חדש (פוליטי מדיני, בארץ)
יאיר לפיד - לפיד מגיב: "כל חרדי שירצה לבוא - מוזמן"לפיד מגיב: "כל חרדי שירצה לבוא - מוזמן"ישי כהן32
ב'יש עתיד' מגיבים לסערה שנחשפה ב"כיכר השבת" על הכנס הפוליטי שיאיר לפיד מתכוון לקיים בשכונת בית וגן בירושלים וקריאות החרדים לבטלו: "כל חרדי שירצה לבוא מוזמן" (פוליטי)
דייויד פרידמן - 'אל תאשרו את מינוי השגריר הדתי בישראל''אל תאשרו את מינוי השגריר הדתי בישראל'אלי רוטמן5
האם יצליחו חמש שגרירים לשעבר של ארצות הברית בישראל למנוע את מיוניו של השגריר המיועד החדש? לטענתם פרידמן קיצוני מדי ולא מתאים לתפקיד הרגיש והמורכב (מדיני, חדשות)
אבו מאזן - הפלסטינים זועמים: "זו מדינת אפרטהייד"הפלסטינים זועמים: "זו מדינת אפרטהייד"דניאל הרץ5
דבריו של הנשיא טראמפ במהלך מסיבת העיתונאים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, על כך שאין לו עניין בפתרון שתי המדינות מרתיח את הפלסטינים שמגיבים בזעם (מדיני, בארץ)
נתניהו וטראמפ - נתניהו: ביקשתי מטראמפ הכרה בגולןנתניהו: ביקשתי מטראמפ הכרה בגולןכיכר השבת6
לאחר הפגישה עם נשיא ארה"ב, ערך ראש הממשלה תדרוך בו הבטיח לבחון את דרישת טראמפ לרסן את הבנייה בהתנחלויות וחשף כי ביקש הכרה שהגולן הוא חלק מישראל (מדיני, בארץ)
הצבעת הח"כים והסערה: צפו בווידאוהצבעת הח"כים והסערה: צפו בווידאוישי כהן5
לאחר הסערה במליאת הכנסת על החוק למניעת תקציב ממוסדות מפלים, נערכה הצבעה שמית. 38 ח"כים תמכו ו-43 התנגדו • מהומה פרצה בעת הצבעת ח"כי ש"ס. צפו (חדשות)
כהן לגפני: "גזען, חוצפן"; גפני: "צבועים"כהן לגפני: "גזען, חוצפן"; גפני: "צבועים"ישי כהן103
מהומת ענק פרצה במליאה בדיון בהצעת חוק של ח"כ מאיר כהן למנוע תקציב ממוסד שיפלה בקבלת תלמידים. גפני צעק לו "אתם צבועים", וכהן האשים אותו בגזענות. חכ"י ש"ס - התנגדו • צפו (בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
נתניהו ואלאור אזריה - החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ, משפחה
החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
כ"ז בשבט תשעז7
הנקראים
המדוברים