יגאל רווח  חברון  ישיבת חברון  מיילך קאהן
בנט והרצוג, הרצוג ודרעי - דרעי ובנט מעבירים בטוויטר מסרים לנתניהונתניהו וכחלון במשבר; דרעי ובנט מעבירים מסרים בטוויטר
ב' בניסן תשעז | 29.03.17
ראש הממשלה ושר האוצר נפגשו אמש אך שוב לא הגיעו להסכמות. במקביל, דרעי פגש את הרצוג בבר-מצווה וצייץ לו קריאה להצטרף לממשלה, הרצוג מצדו שב וקרא לממשלה חלופית (אקטואליה)
בנט ושקד - שקד כיו"ר הבית היהודי תגדיל את המפלגהשקד כיו"ר הבית היהודי תגדיל את המפלגהאלי רוטמן6
פעילים במפלגת הדתית לאומית מפרסמים סקר הקובע כי עדיף להם את שרת המשפטים כיושבת ראש המפלגה: היא תשיג שלושה מנדטים נוספים על פני הישגו של בנט (פוליטי)
ניקי היילי - שגרירת ארה"ב באו"ם: לא מנגחים את ישראלשגרירת ארה"ב באו"ם: לא מנגחים את ישראלדניאל הרץ
ניקי היילי נשאה הלילה דברים בוועידת איפא"ק והדגישה בדבריה את שינוי היחסים בין וושינגטון לירושלים והצהירה שוב כי ארה"ב לא תאפשר גינויה של ישראל (פוליטי מדיני)
נתניהו: "הברית בין ישראל לארה"ב תתחזק"נתניהו: "הברית בין ישראל לארה"ב תתחזק"דניאל הרץ1
נתניהו נשא דברים נרגשים בוועידת איפא"ק כשהוא מתייחס ליחסים ישראל- ארה"ב בעידן טראמפ הממשל הזה מפגין את מחויבותו לישראל בתרגום המילים הללו למדיניות (מדיני)
חלק מהמחאה המקורית, בשירת "לא ישא גוי אל גוי חרב" - תמר זנדברג הצטרפה להפגנה נגד איפא"קתמר זנדברג הצטרפה להפגנה נגד איפא"קאלי רוטמן9
עם ציטוטי המשנה "אם אין אני לי מי לי" ופסוקי תנ"ך, צעדו אמש אלפים מהשמאל היהודי בארה"ב, בהם הח"כית ממרצ שקראה במגאפון נגד ארגון איפא"ק הפרו ישראלי . צפו (מדיני)
השר נפתלי בנט - בנט על פניית נתניהו נגדו: "מאוד לא נעים"בנט על פניית נתניהו נגדו: "מאוד לא נעים"ישי כהן
השר נפתלי בנט הגיב לראשונה לדיווח לפיו נתניהו נתניהו התלונן בפני מו"ל 'ידיעות' על הסיקור החיובי של בנט. "זה הדבר האחרון שהייתי מעלה על דעתי, לא נעים" (פוליטי)
שלי יחימוביץ' - יו"ר ועד עובדי נתב"ג צפוי לתמוך ביחימוביץ'יו"ר ועד עובדי נתב"ג צפוי לתמוך ביחימוביץ'קובי רוזן
יו"ר ועד עובדי נתב"ג, פנחס עידן, הודיע כי החליט להעביר את תמיכתו מיו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. עידן יודיע בקרוב על תמיכה בח"כ שלי יחימוביץ' לראשות ההסתדרות (אקטואליה)
גפני, דרעי וליצמן - דרעי, ליצמן וגפני: "לא להקדמת הבחירות"דרעי, ליצמן וגפני: "לא להקדמת הבחירות"כיכר השבת13
ראשי המפלגות החרדיות - דרעי, ליצמן וגפני, הבהירו היום לראש הממשלה כי הם מתנגדים לכל יוזמה להקדמת הבחירות בגלל המשבר בנושא תאגיד השידור הציבורי (חדשות, פוליטי)
כחלון ונתניהו - התאגיד: נתניהו וכחלון נפגשו, אין הסכמותהתאגיד: נתניהו וכחלון נפגשו, אין הסכמותישי כהן1
שרי הממשלה - לבקשת ליצמן - עזבו את ישיבת ראשי הסיעות, כדי להשאיר את נתניהו וכחלון לדון במשבר סביב התאגיד יחד עם דרעי, כמתווך. הפגישה הסתיימה ללא תוצאות (חדשות)
כחלון בכניסה לישיבת הממשלה. ארכיון - נתניהו: "אין חדש"; יוזם חוק לביטול התאגידנתניהו: "אין חדש"; יוזם חוק לביטול התאגידאלי רוטמן
בעוד ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכנן חוק חדש שיבטל את תאגיד השידור הציבורי השנוא עליו, ממתין יריבו הנוכחי, כחלון, לפגישה עמו בישיבת ראשי מפלגות הקואליציה (פוליטי)
ביטן וכחלון - ביטן נגד כחלון: "מגן על קומץ צפונבונים"ביטן נגד כחלון: "מגן על קומץ צפונבונים"כיכר השבת2
ח"כ ביטן תוקף את השר כחלון ואומר כי האוצר "מגן בחרוף נפש על קומץ צפונבונים" במקום לסייע לקשישים ונכים. ב'כולנו' מגיבים: "לא ברור מה השיגעון והטירוף הזה" (חדשות)
ח"כ דוד ביטן - "אם כחלון לא יבוא לקראתנו - יהיו בחירות""אם כחלון לא יבוא לקראתנו - יהיו בחירות"כיכר השבת3
יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן מהליכוד התייחס לנושא תאגיד השידור הציבורי ואמר כי אם שר האוצר לא יבוא לקראת עמדת נתניהו - לא יהיה מנוס מהליכה לבחירות (אקטואליה, פוליטי)
טראמפ בקמפיין הבחירות שלו - "טראמפ יאשר אלפי דירות בגושים - תמורת 'ריסון' הבנייה""טראמפ יאשר אלפי דירות בגושים - תמורת 'ריסון' הבנייה"יוני גבאי4
על פי הדיווח בחדשות 2, ארה"ב תסכים להכיר באלפי יחידות דיור ותאפשר את בניית היישוב החדש למפוני עמונה - בתמורה לריסון הבנייה בשטחים והתמקדות בבנייה רק בגושי ההתיישבות (חדשות)
נתניהו ומוזס - נתניהו למוזס: אתה עוטף את בנט בצמר גפןנתניהו למוזס: אתה עוטף את בנט בצמר גפןאלי רוטמן
עיתון הארץ חושף שורת ציטוטים נוספים מתוך סדרת הפגישות בין ראש הממשלה למו"ל ידיעות אחרונות שהפכו בחודשים האחרונים לתיק פלילי המאיים על כסאו של נתניהו (חדשות)
נתניהו. לא חש בטוב - 'משבר התאגיד' יחכה: ראש הממשלה חולה'משבר התאגיד' יחכה: ראש הממשלה חולהאלי רוטמן2
הכבוד הרב שהעניקו הסינים לראש הממשלה בנימין נתניהו וההסכמים הכלכליים אליהם הגיע עמם, לא מנעו ממנו לחלות שם ולבטל עם הגעתו ארצה את רוב הלו"ז שלו (פוליטי, בארץ)
ברקת, רץ מרתון. ארכיון - ברקת: ארוץ גם בבחירות הבאות לראה"עברקת: ארוץ גם בבחירות הבאות לראה"עאלי רוטמן10
לפי הדיווח מהיום, יתכן וכמה מהנציגים החרדים הרואים עצמם כמועמדים בבחירות הבאות בי-ם, יכולים לאפסן את החליפות לשנים הקרובות. בכיר ביהדות התורה: 'נתמוך בברקת' (פוליטי)
דרעי ויחימוביץ' - דרעי מתכוון להודיע על תמיכה ביחימוביץ'דרעי מתכוון להודיע על תמיכה ביחימוביץ'ישי כהן19
יושב ראש ש"ס השר אריה דרעי מתכוון להודיע על תמיכה בשלי יחימוביץ' לתפקיד יו"ר ההסתדרות. "מבחינה חברתית שלי יכלה להיות חברת כנסת בש"ס", אומרים בש"ס (חדשות)
כסא המלוכה. בנימין נתניהו - צוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמןצוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמןיהודה גליקמן
בספר הספינים הגדול של בנימין נתניהו, יש פרק אחד גדוש בסימני שאלה וקריאה, המוקדש להישרדות במקרי חירום פוליטיים • יהודה גליקמן על נוהל הבחירות של נתניהו (דעות)
נתניהו ולפיד. ארכיון - סקר: יש עתיד - 26 מנדטים; הליכוד - 24סקר: יש עתיד - 26 מנדטים; הליכוד - 24ישי כהן30
בוגי יעלון - לא עובר את אחוז החסימה, לפיד הופך למפלגה הגדולה - במקום השני הליכוד עם בנימין נתניהו. ש"ס ויהדות התורה שומרים על כוחם | הסקר של 'מאגר מוחות' (חדשות)
יאיר גרבוז - בנט החליט: גרבוז לא יקבל את פרס ישראלבנט החליט: גרבוז לא יקבל את פרס ישראלישי כהן4
שר החינוך ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט השתמש בסמכותו ומנע הענקת פרס ישראל ליאיר גרבוז, מי שנשא בבחירות האחרונות את נאום 'מנשקי המזוזות' וגרם לסערה גדולה (ארץ)
משה כחלון - כחלון על משבר התאגיד: 'אני ערוך לבחירות'כחלון על משבר התאגיד: 'אני ערוך לבחירות'אלי רוטמן4
שר האוצר התייחס בלגלוג לכעסו של נתניהו על מינוי רעיית גדעון סער למגישה ב'תאגיד': "אין לי ספק שחברי התאגיד שקלו ובחנו והגיעו למסקנה שאותה צריך למנות" (פוליטי)
אביחי מנדלבליט - האיסור החדש של מנדלבליט לשרי הממשלההאיסור החדש של מנדלבליט לשרי הממשלהקובי רוזן
"אין מקום לתת חסות, בין היתר, כאשר החסות היא לגוף מסחרי", זה האיסור החדש שהטיל עו"ד אביחי מנדלבליט על שרי הממשלה, עם חריגה קלה לטובת הממשלה (אקטואליה)
אביגדור ליברמן - "אין שום אופציה לשום ממשלה חלופית""אין שום אופציה לשום ממשלה חלופית"ישי כהן
שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס לשיח על הקדמת הבחירות ואמר כי אף אחד לא רוצה בחירות וכי אין אופציה לממשלה חלופית. ליברמן שב ותקף את הרב לוינשטיין (פוליטי)
"המנהיג" בנט - בנט הכתיר עצמו ל"מנהיג הימין הלאומי"בנט הכתיר עצמו ל"מנהיג הימין הלאומי"ישי כהן2
יו"ר 'הבית היהודי' השר נפתלי בנט הכתיר את עצמו כ"מנהיג הימין הלאומי", הביע את דעתו נגד בחירות כעת כדי לשמור על ממשלת הימין אך שב לתקוף את שר הביטחון ליברמן (חדשות)
האם הולכים לבחירות? צפו בדיון בערוץ הכנסתהאם הולכים לבחירות? צפו בדיון בערוץ הכנסתכיכר השבת3
בתוכנית 'אולפן פתוח' בערוץ הכנסת נערך דיון בשאלה - האם הולכים לבחירות, בהשתתפות כתב "כיכר השבת" ישי כהן שהציג את עמדת החרדים על בחירות מוקדמות ועל התאגיד • צפו (פוליטי)
צפו: משמר הכבוד המרשים של סין לנתניהוצפו: משמר הכבוד המרשים של סין לנתניהוכיכר השבת9
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו התקבלו במשמר כבוד בהיכל העם על ידי ראש ממשלת סין לי קצ'יאנג. המנוני שתי המדינות נוגנו ונתניהו סקר את משמר הכבוד • צפו (מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כסא המלוכה. בנימין נתניהו - צוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמן
יהודה גליקמן
צוחק מי ששורד אחרון // יהודה גליקמן
כ"ד באדר תשעז
נתניהו ואלאור אזריה - החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ, משפחה
החייל שהפך לכדור // ישראל יוסקוביץ
כ"ז בשבט תשעז9
הנקראים
המדוברים