מטס  נתניהו  ווקאלי  www.bzkjic..
דרעי וליצמן עם נתניהו - סקר חדש: אלו המפלגות שירוויחו מהבחירותסקר חדש: אלו המפלגות שירוויחו מהבחירותישי כהן42
בשיא משבר חוק הגיוס לצד עדי המדינה בחקירות רוה"מ, סקר של 'מאגר מוחות' עבור 'ישראל היום' מעלה כי נתניהו מזנק ל-34 מנדטים, יהדות התורה מתחזקת וש"ס מתרסקת (פוליטי)
המתקפה של נתניהו עד תופעת עדי המדינה - רוה"מ: 'מאיימים ודורשים - לכלכו על נתניהו'רוה"מ: 'מאיימים ודורשים - לכלכו על נתניהו'אלי רוטמן64
"קשה להאמין שבמדינת ישראל, ב-2018, מפעילים לחצים על אדם לשקר ולהיות עד מדינה": נתניהו בסרטון חדש תוקף את תופעת עדי המדינה שמגויסים נגדו על ידי המשטרה בזה אחר זה. צפו (בארץ)
נתניהו בוושינגטון, לצד יו"ר בית הנבחרים. מרוצה - מה אתה אוהב בתפקידך? - נתניהו: 'חקירות'מה אתה אוהב בתפקידך? - נתניהו: 'חקירות'אלי רוטמן2
בנימין נתניהו, המבקר כעת בארצות הברית, התראיין באריכות בפאנל כלכלי יוקרתי, וכשנשאל ממה הוא שואב הנאה בתפקידו כראש ממשלה, ענה בסרקזם: "מהחקירות" (חדשות)
נתניהו מלהטט בקהל. הנאום המלא - איזה שואו: נתניהו באיפא"ק - הנאום המלאאיזה שואו: נתניהו באיפא"ק - הנאום המלאכיכר השבת42
מצפייה בנאומו המלא של ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש בוועידת איפא"ק, לא ניתן להתעלם מאהבת היהודים האמריקנים אליו. נתניהו מצדו סיפק 'שואו' מושלם (אקטואליה)
גפני ובנט. ארכיון - גפני: "המשבר פתיר"; בנט: "אני אופטימי"גפני: "המשבר פתיר"; בנט: "אני אופטימי"כיכר השבת4
יו"ר ועדת הכספים ח"כ גפני מאשים במרומז את נתניהו כי אינו מעוניין במציאת פתרון למשבר חוק הגיוס, ושר החינוך בנט אומר כי ראשי כל המפלגות לא מעוניינים בבחירות (אקטואליה)
דרעי וליצמן עם נתניהו. ארכיון - נתניהו: 'פתרון ארוך טווח או הליכה לבחירות'נתניהו: 'פתרון ארוך טווח או הליכה לבחירות'כיכר השבת8
ראש הממשלה העביר מסר למפלגות החרדיות והשותפות הקואליציוניות, ולפיו אם לא יושג פתרון ארוך טווח וקבוע לנושא הגיוס, הוא יודיע על בחירות: 'רה"מ לא רוצה פתרון זמני' (ארץ)
"איראן בונה אימפריה, ואנחנו נעצור אותה""איראן בונה אימפריה, ואנחנו נעצור אותה"יוני גבאי4
ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא נאום מיוחד בועידת איפא"ק בוושינגטון והתייחס לאיום האיראני: "האיראנים מנסים לבנות אימפריה ומתבססים בסוריה. לא ניתן לזה לקרות". צפו (מדיני)
אורלי לוי אבקסיס מודיעה על הקמת המפלגה - ח"כ לוי אבקסיס הכריזה על הקמת מפלגהח"כ לוי אבקסיס הכריזה על הקמת מפלגהאלי רוטמן22
הח"כית שפרשה מ'ישראל ביתנו' ומתנהלת כסיעת יחיד, הודיעה על הקמת מפלגתה - לקראת בחירות שאולי בפתח. טרם ברור אם בתו של מרן הגר"ע יוסף תצטרף אליה (פוליטי)
אילטוב וליברמן - ישראל ביתנו: אם חוק הגיוס יעבור - נפרושישראל ביתנו: אם חוק הגיוס יעבור - נפרושישי כהן10
יו"ר סיעת 'ישראל ביתנו' ח"כ רוברט אילטוב מאיים כי במידה וחוק הגיוס הנוכחי יעבור בקריאה שנייה ושלישית הרי שסיעתו תפרוש: 'חוק הגיוס הוא עניין עקרוני עבור ישראל ביתנו' (ארץ)
כחלון, היום - האיום של השר כחלון והתגובה של גפני. צפוהאיום של השר כחלון והתגובה של גפני. צפוישי כהן13
שר האוצר כחלון איים על שלמות הקואליציה. לדבריו, אם חוק התקציב לא יעבור - ללא המתנה לחוקי הגיוס, הוא יפרוש מתפקידו. גפני הגיב מיידית • צפו בחילופי הדברים (אקטואליה)
היילי: "ירושלים תמיד הייתה בירת ישראל"היילי: "ירושלים תמיד הייתה בירת ישראל"דניאל הרץ13
שגרירת ארה"ב באו"ם נשאה שוב נאום פרו ישראלי מחמם לב בשדולת איפא"ק וזכתה לתשואות רמות. גם סגן הנשיא מייק פנס נשא נאום תמיכה בישראל ובירך שוב "שהחיינו" (מדיני)
נתניהו וטראמפ - טראמפ: אולי אגיע לחנוך את השגרירות בי-םטראמפ: אולי אגיע לחנוך את השגרירות בי-םכיכר השבת5
בעוד בישראל נמשכות ההתפתחויות בפרשות נתניהו, נפגש הערב ראש הממשלה בנימין נתניהו עם דונלד טראמפ בבית הלבן. טראמפ הפתיע: "אולי אגיע לפתיחת השגרירות" (עולם)
עמדתו של כחלון - ליברמן: חוקי הגיוס - גניבה; כחלון: אתפטרליברמן: חוקי הגיוס - גניבה; כחלון: אתפטראלי רוטמן9
כמו חברי הכנסת החרדים, גם הצד השני במאבק על חוקי הגיוס - ישראל ביתנו וכולנו - מבהירים את עמדתם העדכנית בסוגיה הבוערת שמאיימת לפרק את הממשלה • צפו (פוליטי)
נתניהו ונשיא גואטמלה מוראלס - אחרי ארה"ב: גואטמלה תעביר השגרירותאחרי ארה"ב: גואטמלה תעביר השגרירותדניאל הרץ
נשיא גואטמלה ג'ימי מוראלס הודיע כי ארצו תעביר את השגרירות יומיים אחרי ארה"ב ב-17 למאי. נתניהו שפגש אותו בוועידת איפא"ק בירך על ההחלטה "תודה לך" (פוליטי מדיני)
שקד, הערב - איילת שקד: "משבר הגיוס הוא פייק"איילת שקד: "משבר הגיוס הוא פייק"כיכר השבת2
"משבר הגיוס הוא פייק קרייסס" טענה שרת המשפטים בכינוס אייפא"ק, "יהיה זה חוסר אחריות ש"המשבר" יוביל לבחירות ולהפלת ממשלת ימין. צריך לעבוד על פשרה" (חדשות)
לפיד והתחפושת - תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינאתחפושת, אחרי פורים // אבי רבינאאבי רבינא9
תמימות, טיפשות ואולי מיושנות וזיקנה הביאו כנראה את לפיד לחשוב ש"התמונה הספונטנית" עם ה"חרדי המפגין" תעבור בקלילות לסדר היום ואולי אף תגרוף לו רווח אלקטורלי (דעות)
מופע ההסתה: החרדי של לפיד - פעיל חילונימופע ההסתה: החרדי של לפיד - פעיל חילוניישי כהן69
מופע ההסתה של לפיד נגד החרדים כלל "חרדי" שעמד לצדו. אלא שמהר מאוד התברר כי מדובר בחילוני, פעיל 'יש עתיד', שהתחפש לחרדי • הרשת סוערת ובזה ללפיד (חדשות, פוליטי)
ליברמן - הזעזוע הכפול של ליברמן: ההנהגה החרדיתהזעזוע הכפול של ליברמן: ההנהגה החרדיתכיכר השבת21
שר הביטחון אביגדור ליברמן ממשיך להשתלח בציבור החרדי והבוקר שב ומתייחס לבובת החייל במאה שערים ומביע זעזוע "כפול", לא פחות, מכך שההנהגה החרדית לא גינתה (חדשות)
נאוה בוקר - המסיתה החדשה נגד החרדים: נאוה בוקרהמסיתה החדשה נגד החרדים: נאוה בוקרישי כהן21
"אני מדברת על יהדות התורה, הם נוהגים בסחטנות, זה פשוט לא יתכן", כך הסיתה ח"כ נאוה בוקר מ'הליכוד' נגד החרדים, בעקבות משבר חוק הגיוס. "הם התרגלו", הוסיפה (חדשות)
יאיר לפיד, הבוקר - לפיד במופע הסתה: 'חרדים דורסים חילונים'לפיד במופע הסתה: 'חרדים דורסים חילונים'ישי כהן47
יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שהבטיח כי "השתנה", מוכיח ההיפך במופע הסתה מביש • לפיד הפגין עם תומכיו נגד חוק גיוס, אותו כינה חוק המשתמטים, והסית נגד החרדים (פוליטי, בארץ)
נתניהו וטראמפ - נתניהו לקראת הפגישה עם טראמפ: "נדון באיראן"נתניהו לקראת הפגישה עם טראמפ: "נדון באיראן"יוסי נכטיגל
ראש הממשלה בנימין נתניהו ימריא הלילה לארה"ב שם יפגש עם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ: "אדון עם הנשיא בראש ובראשונה באיראן, בייחוד לקראת ההחלטה בנושא תכנית הגרעין" (פוליטי)
שרה נתניהו טענה בחקירה: "בעלי לא ידע"שרה נתניהו טענה בחקירה: "בעלי לא ידע"ישי כהן8
רוה"מ בנימין נתניהו ורעייתו נחקרו באזהרה במסגרת החשדות לסיקור אוהד ב'וואלה' תמורת הטבות לבזק • שרה נתניהו: "בעלי לא ידע על הבקשות" • רוה"מ: "מרגיש בטוח" (משטרה)
נתניהו עם גפני וליצמן - מקורבי רה"מ: החרדים יודעים שהוא הכי טובמקורבי רה"מ: החרדים יודעים שהוא הכי טובישראל כהן9
"החרדים מבינים שאסור לחזק את לפיד שמנסה להיבנות מהסתה, ושאסור לתת לו הישג" - כך אומרים ל'כיכר' מקורבי נתניהו, שמבטיחים שגם בחו"ל הוא יטפל במשבר (אקטואליה)
בובת חייל חרדי תלויה - ליברמן על הבובות: "מצפה לגינוי החרדים"ליברמן על הבובות: "מצפה לגינוי החרדים"אלי רוטמן9
יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ושר הביטחון אביגדור ליברמן פרסמו היום תגובות קשות למיצגי ההסתה של בובות החיילים החרדים שנתלו "לכבוד פורים" בידי קיצונים ירושלמים (חדשות, בארץ)
דרעי, ליצמן וגפני - גורם חרדי: "אסור לנו לאבד את מנוף הלחץ"גורם חרדי: "אסור לנו לאבד את מנוף הלחץ"ישראל כהן8
משבר חוק הגיוס, תמונת מצב: שיחות עם גורמים בליכוד ובמפלגות החרדיות, מספקות ניתוח עדכני של גורמי הסיכון והסיכוי בדרישת החרדים לאשר את חוקי הגיוס עוד לפני אישור התקציב (אקטואליה)
הניסך והדוכסית - לראשונה: ביקור רשמי של משפחת המלוכהלראשונה: ביקור רשמי של משפחת המלוכהכיכר השבת9
בית המלוכה האנגלי פרסם היום הודעה דרמטית והיסטורית לפיה הנסיך ויליאם יבקר בישראל במסגרת ביקור שיזמה המלכה, שביקשה שיבקר גם ברשות הפלסטינית (פוליטי מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לפיד והתחפושת - תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
אבי רבינא
תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
י"ז באדר תשעח9
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
למה יאיר לפיד לא נחקר?
ל' בשבט תשעח23
הנקראים
המדוברים