הפלג  רולי דיקמן  עוזיה צדוק  ליפא
בר-לב מעודד את פעילי ישראל חופשית "להמשיך במאבק" - ח"כ בר-לב: תפילת חיילים בכותל זו "הדתה"ח"כ בר-לב: תפילת חיילים בכותל זו "הדתה"אלי רוטמן24
בהפגנה של הארגון האנטי-דתי 'ישראל חופשית', נשא בר-לב נאום נלהב בו הגדיר את ברכת החיילים בכותל כ"הדתה". הוא לא הבין את הגיחוך שבכך, ואף שיתף את זה בפייסבוק (פוליטי)
ליברמן ובנט - ליברמן נגד בנט:  "פגיעה בביטחון ישראל"ליברמן נגד בנט: "פגיעה בביטחון ישראל"כיכר השבת7
שר הביטחון ליברמן יוצא בחריפות נגד חבר הקבינט, השר בנט שגינה את דובר צה"ל על "ההתנצלות" על הרג המחבלים ואומר כי דבריו הם "פגיעה חמורה בביטחון ישראל" (חדשות)
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין - לו"ז יו"ר הכנסת: עבודה - גם ביום שהתחתןלו"ז יו"ר הכנסת: עבודה - גם ביום שהתחתןאלי רוטמן5
יולי אדלשטיין, אישיות הנחשבת לסמל שלטוני, מתוקף היותו יו"ר הכנסת וממלא מקומו של נשיא המדינה, החליט לחשוף בפני הציבור את סדר יומו - שנפתח בתפילת שחרית (פוליטי)
ארכיון - המשבר הסתיים: הקואליציה חזרה לשגרההמשבר הסתיים: הקואליציה חזרה לשגרהדניאל הרץ5
שרת המשפטים, איילת שקד מהבית היהודי וח"כ דוד ביתן מהליכוד הודיעו לאחר פגישה משותפת כי הקואליציה תחזור לעבוד כרגיל לאחר שבועיים של שיתוק בוועדת שרים (פוליטי)
ליברמן: לא נשקפה סכנה ממנהרת הטרורליברמן: לא נשקפה סכנה ממנהרת הטרורכיכר השבת2
שר הביטחון ליברמן התייחס לפיצוץ מנהרת הטרור שחדרה מרצועת עזה לישראל ואמר כי "בשום שלב לא נשקף איום מאותה מנהרה". בנט: אויבי ישראל אינם חדלים לרגע" (בארץ)
מקלב בדיון, היום - מקלב: "לעצור את הדיון על 'חוק הלאום'"מקלב: "לעצור את הדיון על 'חוק הלאום'"ישי כהן1
הגדרתם של המונחים ימי שבתון או ימי מנוחה, בהקשר לשמירה על השבת, עלולה לדעתו של ח"כ מקלב ליצור בעייתיות משפטית. לדרישתו הצטרפה ח"כ ציפי לבני (פוליטי)
בן ארי וכחלון - ח"כית מ'כולנו' זכתה בהגרלה שיזם כחלוןח"כית מ'כולנו' זכתה בהגרלה שיזם כחלוןאלי רוטמן19
לאחר ניסיונות רבים שכשלו, התבשרה אתמול חברת הכנסת מירב בן ארי כי זכתה בדירה בפרויקט יוקרתי, בהנחה משמעותית, במסגרת 'מחיר למשתכן' שיזם השר כחלון (בארץ)
חמדאללה וכחלון. ארכיון - דיווח: השר כחלון נועד עם ראמי חמדאללהדיווח: השר כחלון נועד עם ראמי חמדאללהכיכר השבת2
שר האוצר משה כחלון נועד אתמול (ראשון) בחשאי עם ראש הממשלה הפלסטיני ראמי חמדאללה. בתוך כך דווח כי ג'ארד קושנר ערך בסוף השבוע ביקור סודי בערב הסעודית (חדשות)
נחמן שי - "ליבו נדם": השמועה השקרית על מות הח"כ"ליבו נדם": השמועה השקרית על מות הח"כאלי רוטמן6
קצין הכנסת יפתח בבדיקה לאיתור מפיצי השמועה השקרית שפשטה היום ברשתות החברתיות על מותו הפתאומי, מדום לב, של חבר הכנסת ודובר צה"ל לשעבר נחמן שי (אקטואליה)
נתניהו וגרינבלאט - ארה"ב: החוק להרחבת ירושלים 'מסיח דעת'ארה"ב: החוק להרחבת ירושלים 'מסיח דעת'קובי רוזן2
לאחר שנתניהו דחה את העלאת החוק להרחבת ירושלים בנימוק שהאמריקנים לא יאהבו את זה, מצהיר "פקיד בכיר" בממשל טראמפ כי אכן זהו חוק בעייתי בעיתוי הנוכחי (מדיני)
נתניהו ואלשיך. ארכיון - נתניהו יצא בעת שאלשיך דיבר; 'צריך לסיים'נתניהו יצא בעת שאלשיך דיבר; 'צריך לסיים'אלי רוטמן12
המתיחות הקשה השוררת לאחרונה בין מפכ"ל המשטרה לבין ראש הממשלה על רקע החקירות שמנהלת משטרת ישראל נגד נתניהו, ניכרה היום מאוד בישיבת הממשלה (אקטואליה)
נתניהו: לא מעוניין בחוק שיתערב בחקירותיינתניהו: לא מעוניין בחוק שיתערב בחקירותייישי כהן1
ראש הממשלה בנימין נתניהו הבהיר הבוקר בישיבת שרי הליכוד כי הוא אינו מעוניין בחוק הצרפתי שיימנע את קיום החקירות נגדו. "אני אומר באופן ברור: אני לא מעוניין" (פוליטי)
מליאת הכנסת - סקר ערוץ 10: ש"ס - 3 מנדטים; אלי ישי - 2סקר ערוץ 10: ש"ס - 3 מנדטים; אלי ישי - 2כיכר השבת19
סקר של פרופ' קמיל פוקס שנערך עבור 'המטה המרכזי' מעניק שלושה מנדטים לתנועת ש"ס לעומת 6 ליהדות התורה ו-2 לאלי ישי • ואיזה סקר הציג ראש הממשלה נתניהו? (חדשות)
דוד ביטן - החוקים של הקואליציה - לא יעלו להצבעההחוקים של הקואליציה - לא יעלו להצבעהכיכר השבת1
כל החוקים של חברי הקואליציה שהיו אמורים לעלות מחר (ראשון) להצבעה בוועדת השרים לחקיקה, יידחו עד להודעה חדשה, וזאת בעקבות המחלוקת על "החוק הצרפתי" (חדשות)
נתניהו ורגב - נתניהו יעבור הליך רפואי; רגב תכהן במקומונתניהו יעבור הליך רפואי; רגב תכהן במקומואלי רוטמן5
זו לא הפעם הראשונה בה ראש הממשלה נכנס לנבצרות קצרה בשל הליך רפואי שגרתי. כשזה יקרה היום, שרת התרבות מירי רגב תזכה למלא את מקומו לאותה העת (פוליטי)
מליאת מועצת זכויות האדם בז'נווה - 130 חברות ישראליות נכנסו לרשימה שחורה130 חברות ישראליות נכנסו לרשימה שחורהדניאל הרץ4
ארגון זכויות האדם של האו"ם הודיע ל-130 חברות ישראליות ו-60 תאגידים בינלאומיים על הכנסתם לרשימה השחורה בשל פעילותם בשטחי יו"ש. בישראל זועמים על ההחלטה (מדיני)
פנס ונתניהו בפגישתם הקודמת - בחנוכה: סגן הנשיא מייק פנס יבקר בישראלבחנוכה: סגן הנשיא מייק פנס יבקר בישראלדניאל הרץ
הבית הלבן הודיע הלילה כי סגן הנשיא יגיע לביקור רשמי במזרח התיכון בעוד כחודש וחצי במסגרתו יבקר בישראל ויפגוש את נתניהו כמו גם את אבו מאזן והנשיא המצרי (מדיני)
עו"ד מולכו - השליח המדיני של נתניהו יפרוש מתפקידוהשליח המדיני של נתניהו יפרוש מתפקידויוני גבאי
מחר הייתה המדינה אמורה להשיב לבג"צ מדוע העסקת עו"ד יצחק מולכו - שותפו של עו"ד דוד שמרון - עדיין נמשכת למרות פרשת הצוללות. נתניהו: "מעולם לא חיפש פרסום" (חדשות)
"אסור לחנות בחניה של אחרים". השחתת הרכב בחניון - בושה: ח"כית קשקשה על רכב של חברתהבושה: ח"כית קשקשה על רכב של חברתהאלי רוטמן20
מריבה על מיקום חנייה בחניון הכנסת, התפתחה ככל הנראה להשחתת רכבה של הח"כית החדשה לאה פדידה - לטענתה בידי ח"כ קסניה סבטלובה החברה עמה באותה סיעה (פוליטי)
רובי ריבלין נואם במליאת הכנסת - ח"כים בימין: "ריבלין כבר מזמן לא משלנו"ח"כים בימין: "ריבלין כבר מזמן לא משלנו"דניאל הרץ12
בימין זועמים על נאומו של הנשיא ריבלין בפתיחת מושב החורף במליאת הכנסת, נאום בו ביקר את הממשלה ואת העומד בראשה: "אם האופוזיציה מוחאת כפיים זה אומר הכל" (פוליטי)
דוד ביטן - המשטרה בודקת חשדות נגד דוד ביטןהמשטרה בודקת חשדות נגד דוד ביטןכיכר השבת10
המשטרה בודקת חשדות לפלילים נגד יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן (הליכוד), כך מדווח הבוקר (שלישי) עיתון "הארץ". הבדיקה מתנהלת באישור מנדלבליט ושי ניצן (חדשות, בארץ)
צפו ב"נאום החמוצים" של נתניהו - נתניהו במיטבו: "נאום החמוצים" של רוה"מנתניהו במיטבו: "נאום החמוצים" של רוה"מדניאל הרץ45
ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא נאום לוחמני מעל בימת הכנסת בפתיחת מושב החורף בו מנה את הישגי הממשלה, איים על איראן ותקף את חברי האופוזיציה והתקשורת (פוליטי)
נתניהו. היום - דואג לאלי ישי? היוזמה החדשה של נתניהודואג לאלי ישי? היוזמה החדשה של נתניהוכיכר השבת71
על פי הדיווח בחדשות 2, שלוש שנים אחרי שהעלה אותו ל-3.25% ראש הממשלה נתניהו יוזם הורדה של אחוז החסימה. בש"ס מתנגדים בחריפות: המהלך לא יעבור (פוליטי)
שקד בוויכוח עם ביטן - "החוק הצרפתי" מעורר סערה בקואליציה"החוק הצרפתי" מעורר סערה בקואליציהאלי רוטמן
בבית היהודי ובכולנו מבקשים זמן להתייעצויות לפני שהם יצביעו בחוק של הליכוד האוסר חקירתו של ראש ממשלה מכהן. בשל כך הוחלט לא לאשר אף הצע"ח פרטית (פוליטי)
אבו מאזן וגרינבלט. ארכיון - ארה"ב: "ממשלה פלסטינית חייבת להתנער מאלימות"ארה"ב: "ממשלה פלסטינית חייבת להתנער מאלימות"כיכר השבת1
ג'ייסון גרינבלט, שליחו של נשיא ארה"ב למזרח התיכון, פרסם הבוקר הודעה בה התייחס לפיוס בין פתח לחמאס, בה נאמר כי "כל ממשלה פלסטינית חייבת להכיר במדינת ישראל" (חדשות)
גלאון ואדלשטיין, הבוקר - זהבה גלאון הגישה את התפטרותה מהכנסתזהבה גלאון הגישה את התפטרותה מהכנסתכיכר השבת7
יו"ר מרצ זהבה גלאון באה לביתו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין והגישה לו את מכתב ההתפטרות מהכנסת. אדלשטיין אמר כי הוא מעריך את נחישותה ושנשארה עקבית בתפישותיה (בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הגבאי שהפך למנהיג // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ
הגבאי שהפך למנהיג // ישראל יוסקוביץ
י"ט בתמוז תשעז9
איציק סודרי
איציק סודרי
חיבוק החריימה // איציק סודרי
י"ט בתמוז תשעז18
הנקראים
המדוברים