פורים  שירי פורים  ישי ריבו  מידד טסה
נתניהו - נתניהו: כך יהיה עם רוצחי הרב איתמר בן גלנתניהו: כך יהיה עם רוצחי הרב איתמר בן גלישי כהן1
ראש הממשלה בנימין נתניהו שיבח את כוחות הביטחון על חיסול המחבל שהיה מפקד החוליה שרצחה הרב רזיאל שבח הי"ד, והבטיח להגיע לגם מרצחים של הרב איתמר בן גל (ארץ)
השר וסגנו - הכנסת אישרה: בנימין נתניהו שר הבריאותהכנסת אישרה: בנימין נתניהו שר הבריאותכיכר השבת6
48 ח"כים אישרו כי נתניהו ימונה בנוסף לכל תפקידיו גם כשר הבריאות אך הוא יאציל את סמכויותיו לסגן השר יעקב ליצמן שהתפטר כזכור בשל משבר עבודות הרכבת בשבת (פוליטי)
בנט נושא דברים באשוויץ - פולין ביטלה את ביקורו של השר נפתלי בנטפולין ביטלה את ביקורו של השר נפתלי בנטדניאל הרץ8
ממשלת פולין ביטלה את ביקורו של שר החינוך הישראלי, נפתלי בנט בפולין זאת בשל דבריו שהפולנים אכן נטלו חלק בשואת היהודים זאת בתגובה לחוק הפולני החדש (מדיני)
"וואו": נתניהו עדכן את חבריו שהפצוע נפטר"וואו": נתניהו עדכן את חבריו שהפצוע נפטראלי רוטמן8
ראש ממשלת ישראל הפך לרגע לכתב חדשות, כשעדכן היום את חבריו לסיעת הליכוד כי הפצוע בפיגוע הדקירה באריאל לא שרד את פצעיו הקשים ונקבע מותו • צפו בתגובתם (חדשות)
ליברמן: "לא נתמוך בחוק גיוס חרדים פרטי"ליברמן: "לא נתמוך בחוק גיוס חרדים פרטי"ישי כהן6
שר הביטחון הודיע בישיבת סיעתו כי יתנגד להצעת הח"כים החרדים להגיש חוק גיוס פרטי שלא דרך משרד הביטחון. "נתייחס אך ורק לחוק של היועץ המשפטי של המשרד (פוליטי)
דרעי - דרעי נחקר שוב: "הכל טוב - ויהיה יותר טוב"דרעי נחקר שוב: "הכל טוב - ויהיה יותר טוב"קובי רוזן29
"סיימתי היום חקירה נוספת, וכרגיל עניתי על כל השאלות שנשאלתי", מסר יו"ר ש"ס השר דרעי לאחר חקירתו השביעית, והוסיף: "הכל טוב כעת ויהיה עוד יותר טוב בעז"ה" (פוליטי)
עזה, בשבועות האחרונים - לפיד: התעלמות מקריסת עזה נוגדת ליהדותלפיד: התעלמות מקריסת עזה נוגדת ליהדותאלי רוטמן14
המצב ההומניטרי ההולך ומידרדר ברצועת עזה, הזכיר ליאיר לפיד את המוסר היהודי "שאנחנו מלמדים את ילדינו" כדבריו, שלדעתו סותר את אי האיכפתיות של ממשלת ישראל (בארץ)
תכנית ה'אי-פרדות' של השר כץ - כץ מאשים: ליברמן מגייס כספים עבור חמאסכץ מאשים: ליברמן מגייס כספים עבור חמאסאלי רוטמן1
ישראל כץ, שבנוסף לכובעו כשר התחבורה נושא גם בתואר השר לענייני מודיעין, יוצא חזיתית נגד שר הביטחון והתנהלותו מול המצב בעזה, ומציג מנגד תוכנית משלו • צפו (אקטואליה)
גרינבלט. ארכיון - שליח טראמפ מציג: כך איראן פוגעת בעזתיםשליח טראמפ מציג: כך איראן פוגעת בעזתיםכיכר השבת3
"שערו בנפשכם מה יכלו תושבי עזה לעשות ב-100 מיליון דולר שאיראן מעניקה לחמאס כל שנה עבור נשק ומנהרות לתקיפת ישראל" צייץ שליחו של הנשיא דונלד טראמפ בטוויטר (חדשות)
יונתן יוסף, אריה קינג ודב קלמונביץ - לצד קינג: יוני יוסף יתמודד למועצת העיר י-םלצד קינג: יוני יוסף יתמודד למועצת העיר י-םישי כהן9
יונתן יוסף, בנו של הגר"י יוסף זצ"ל ונכד מרן פוסק הדור זצ"ל, יתמודד למועצת העיר י-ם במסגרת רשימה שתוקם יחד עם חברי מועצת העיר אריה קינג ודב קלמנוביץ (בחירות מקומיות)
קרא עם האיש האלמוני שהוצג כ"נסיך בחריין" - קרא נפגש בת"א עם נסיך בחריין?  זהו שלאקרא נפגש בת"א עם נסיך בחריין? זהו שלאאלי רוטמן1
זו לא הפעם הראשונה שהשר קרא גורם לדרג המדיני לזוע באי נוחות על כיסאו. אז אחרי ה"חשיפות" על ערוץ הטלוויזיה החרדי והרובוט המפורסם, קבלו את נסיך בחריין (אקטואליה)
חסון ואמסלם - 'חוק המרכולים' משפיע? הח"כים התעמתו'חוק המרכולים' משפיע? הח"כים התעמתוכיכר השבת7
בעקבות הפשיטה של הפקחים באשדוד וקניסת העסקים מחללי שבת, טען ח"כ יואל חסון כי כך נחשף כי חוק המרכולים משפיע. מנגד, טען ח"כ דוד אמסלם כי אין קשר לחוק (חדשות)
ח"כ סאלח סעד - "לא ניתן שדרעי   ימשיך להרוס את המדינה""לא ניתן שדרעי ימשיך להרוס את המדינה"כיכר השבת21
ח"כ סאלח סעד התייחס לחלוקת הדוחות לבעלי העסקים במתחם "ביג" באשדוד: "לא ניתן ששר הפנים אריה דרעי וראש הממשלה בנימין נתניהו ימשיכו להרוס את המדינה" (פוליטי)
ההפגנה באשדוד, בשבוע שעבר - פקחים פשטו על בתי עסק במסגרת אכיפת 'חוק המרכולים'פקחים פשטו על בתי עסק במסגרת אכיפת 'חוק המרכולים'קובי רוזן11
פקחי עיריית אשדוד החלו לחלק היום קנסות לעסקים הפתוחים בשבת - בניגוד לחוק - במתחם 'ביג'• באופוזיציה תקפו: "ההבטחה של דרעי על כך שחוק המרכולים לא ישפיע נתבדתה" (חדשות, בארץ)
בנימין נתניהו - כך מתעלם    נתניהו מבתו ונכדיו החרדיםכך מתעלם נתניהו מבתו ונכדיו החרדיםשאול כהנא82
לא תמונות משותפות ולא קשר אמיתי: הוא אף פעם לא יצא לחופשה משותפת עם בתו נועה וילדיה, ואפילו לא הזמין אותם לארוחת ערב • כך מתעלם נתניהו ממשפחתו החרדית (פוליטי)
אורן חזן - 'תהומות וביבים': חזן כינה את היו"ר 'סטאלין''תהומות וביבים': חזן כינה את היו"ר 'סטאלין'ישי כהן23
רגע לפני שהוא מורחק ממליאת הכנסת לחצי שנה, ח"כ אורן חזן עורר עוד שערוריה, כשכינה את יו"ר הכנסת "סטאלין". צפו בפליטת הפה שעוררה סערה ובתגובת חברי הכנסת (חדשות)
השר ליברמן - 'רבנים חותרים פה מתחת לאושיות המדינה''רבנים חותרים פה מתחת לאושיות המדינה'ישי כהן26
בנאום קיצוני כמוהו לא זכור זמן רב, תקף היום שר הביטחון אביגדור ליברמן את הרבנים המבקשים למנוע את ההתנגשות בין אורח חיים דתי לבין שירות בצה"ל: "אין להם מקום" (בארץ)
ח"כ חיליק בר - הח"כים רבו: "אתה שמן" - "אתה גם מכוער"הח"כים רבו: "אתה שמן" - "אתה גם מכוער"ישי כהן7
עימות בין ח"כ מהליכוד לח"כ מהמחנה הציוני נגרר היום לחילופי דברים נמוכים במזנון הכנסת. אחד מהם, אורן חזן, הגיע למקום טעון במיוחד לאחר הרחקתו מהמליאה (פוליטי)
ח"כ אורן חזן - ח"כ אורן חזן הורחק לחצי שנה מהכנסתח"כ אורן חזן הורחק לחצי שנה מהכנסתכיכר השבת18
ועדת האתיקה החליטה להעניש את ח"כ אורן חזן בעקבות חמש קובלנות נגדו ולהרחיקו לחצי שנה מהכנסת. קודם לכן עורר מהומה במליאה כשהתפרץ לעבר יולי אדלשטיין (חדשות)
ח"כ חזן הוכתר ל"אלוף השש-בש" בכנסתח"כ חזן הוכתר ל"אלוף השש-בש" בכנסתכיכר השבת15
חברי הכנסת מכל קצות הקשת הפוליטית השתתפו בטורניר השש-בש הראשון בכנסת. ח"כ אורן חזן (הליכוד) הוכתר בתואר "אלוף השש-בש של הכנסת" וקיבל גביע מפינג'אן. צפו (בארץ)
נתניהו ופוטין במוזיאון השואה היהודי •  צפונתניהו ופוטין במוזיאון השואה היהודי • צפוכיכר השבת7
ראש הממשלה בנימין נתניהו שרצה להיפגש עם הנשיא פוטין, הוזמן על ידו להגיע לטקס במוזיאון היהודי במוסקבה, שם הונחה אבן פינה מגיא ההריגה בעיירת ליובאוויטש (מדיני)
"תציל אותנו", הרצוג ואדלשטיין - הרצוג במכתב לאדלשטיין: בטל ההחרמההרצוג במכתב לאדלשטיין: בטל ההחרמהדניאל הרץ
האופוזיציה "נענשה" על ידי הקואליציה וכל חוקיה נפסלו בוועד. יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג פונה במכתב בקשה מיו"ר הכנסת שיעצור את החרם על חוקי האופוזיציה (פוליטי מדיני)
נתניהו: "אם נצטרך לפעול בלבנון - נפעל"נתניהו: "אם נצטרך לפעול בלבנון - נפעל"דניאל הרץ2
ראש הממשלה בנימין נתניהו פגש את הנשיא פוטין ושוחח עמו על המצב בסוריה זאת לקראת הוועידה שהרוסים עורכים בניסיון לפתור את מלחמת האזרחים הארוכה (פוליטי מדיני)
חזן ב"שיעור הנימוס" - ומי מסר 'שיעור נימוס' בכנסת? אורן חזן • צפוומי מסר 'שיעור נימוס' בכנסת? אורן חזן • צפוישי כהן9
העימות המתמשך בין יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין לבין ח"כ אורן חזן, שניהם מהליכוד, הגיע היום לשיא חדש עם נאום מתגרה במיוחד של האחרון, בעקבות "ההקלטות המביכות" (פוליטי)
תמר זנדברג - זנדברג צעקה לח"כים: "חברים של הנאצים"זנדברג צעקה לח"כים: "חברים של הנאצים"ישי כהן12
במהלך דיון בוועדת הפנים בנושא גירוש מהגרי העבודה, צעקה ח"כ תמר זנדברג לחברים באולם: "אתם חברים של הנאצים!", עוררה סערה וסירבה להתנצל על הדברים (חדשות)
הסיור בדרום - השליח היהודי זעם על חמאס והותקף בחזרההשליח היהודי זעם על חמאס והותקף בחזרהאלי רוטמן1
ג'ייסון גרינבלט, שליחו של נשיא ארה"ב למזרח התיכון, יצא בכעס ממנהרת הטרור שחפר חמאס בדרום, תקף את ארגון הטרור - והותקף בחזרה: "מגבה את הטרור של ישראל" (בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
למה יאיר לפיד לא נחקר?
ל' בשבט תשעח17
עו"ד ינקלביץ, כותבת הטור - חרדים, אמרו תודה לשר האוצר משה כחלון
עו"ד עומר ינקלביץ
חרדים, אמרו תודה לשר האוצר משה כחלון
כ"ז בטבת תשעח21
הנקראים
המדוברים