מטס  ווקאלי  www..  חידון התנך
טראמפ יבריז מטקס פתיחת השגרירות בי-ם?טראמפ יבריז מטקס פתיחת השגרירות בי-ם?כיכר השבת1
הנשיא האמריקני דונלד טראמפ לא יגיע לטקס פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים בחודש מאי הקרוב - כך דווח בחברת החדשות. בישראל בוחנים תאריך חלופי במהלך הקיץ (חדשות)
בנימין נתניהו - רוב הציבור: "התקשורת" עוינת את נתניהורוב הציבור: "התקשורת" עוינת את נתניהואלי רוטמן8
סקר חדש מגלה: ראש הממשלה בנימין נתניהו צודק בטענותיו כי כלי התקשורת בישראל מסקרים אותו בצורה עוינת, דבר הניכר במיוחד על רקע הדיווחים על חקירותיו הפליליות (בארץ)
השגרירות בבניינה בתל אביב - כחלון אישר חריגה לבניית חומה לשגרירותכחלון אישר חריגה לבניית חומה לשגרירותדניאל הרץ1
לקראת העברת השגרירות האמריקאית לירושלים, אישר השר כחלון בניית חומת מגן ודרך מילוט ללא היתרים רגילים כנדרש, זאת כדי לא לעכב את מעבר השגרירות אל ירושלים (מדיני)
מרגי - ח"כ מרגי: "להזמין את שגריר צרפת לבירור"ח"כ מרגי: "להזמין את שגריר צרפת לבירור"ישי כהן3
ח"כ יעקב מרגי במתקפה חריגה על הרשויות בצרפת בשל רצח ניצולת השואה מיריי קנול בת ה-85 בפריז • מרגי קובל על חוסר המעש וקורא לקהילה היהודית "להפגין בעוצמה" (עולם)
דרעי - דרעי בסיום חקירתו: "פנוי לעבודות הפסח"דרעי בסיום חקירתו: "פנוי לעבודות הפסח"ישי כהן8
לאחר חקירתו התשיעית בפרשת החשדות נגדו, צייץ יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי: "כעת מתפנה לסייע לרעייתי יפה בעבודות הפסח, ולסייע לנזקקים לחגוג את החג" (אקטואליה)
דיפלומטים רוסים מגורשים מארה"ב ואירופהדיפלומטים רוסים מגורשים מארה"ב ואירופהדניאל הרץ
גם ארה"ב הצטרפה למדינות שמגרשות דיפלומטים וסוכנים רוסיים משטחה במחאה על הרעלת המרגל הרוסי בבריטניה, הרעלה שרוסיה עדיין מכחישה כל קשר אליה (פוליטי מדיני)
אילוסטרציה - נתונים מסעירים: קיים רוב ערבי בין הים לירדןנתונים מסעירים: קיים רוב ערבי בין הים לירדןאלי רוטמן3
6.5 מיליון מוסלמים מול 6.44 מיליון יהודים בין הים לירדן - אלו הנתונים שסיפק המנהל האזרחי. אחמד טיבי כבר צהל, אלא שאז התברר שישראל נשענת על... הלמ"ס הפלסטיני (בארץ)
כשהשר נפתלי בנט פרץ בבכי • צפו בווידאוכשהשר נפתלי בנט פרץ בבכי • צפו בווידאוכיכר השבת13
שר החינוך נפתלי בנט השתתף בסוף השבוע בחנוכת רחוב באשקלון על שמו של סא"ל עמנואל מורנו ז"ל, אך כשהחל לדבר על חברו לשירות בסיירת מטכ"ל, פרץ בבכי • צפו (בארץ)
ניר ברקת - ניר ברקת הודיע: לא אתמודד שוב בירושליםניר ברקת הודיע: לא אתמודד שוב בירושליםאבי רבינא31
ראש עיריית ירושלים ניר ברקת הודיע כי לא יתמודד לקדנציה שלישית - אך יתמודד על מקום ברשימת הליכוד • פינדרוס: "ירושלים זקוקה למנהיגות אמיצה, קשובה ונחושה" (חדשות)
יו"ר מרצ ח"כ תמר זנדברג - השקר נחשף: ח"כ  זנדברג נעזרה ביועץ הימיןהשקר נחשף: ח"כ זנדברג נעזרה ביועץ הימיןכיכר השבת10
יו"ר מר"צ החדשה תמר זנדברג התייעצה במהלך הקמפיין עם לא אחר מאשר יועץ הימין משה קלוגהפט. בזמן אמת הכחישה את הקשר, אך הערב נחשף כי היא לא דוברת אמת (פוליטי)
ההכרזה על ניצחון זנדברג ונאום היו"ר החדשה - ח"כ תמר זנדברג נבחרה ליו"ר מרצ החדשהח"כ תמר זנדברג נבחרה ליו"ר מרצ החדשהאלי רוטמן13
ברוב סוחף של 71.12 אחוזים מהקולות, נבחרה הלילה חברת הכנסת תמר זנדברג לעמוד בראשות מפלגת השמאל. המועמד אבי בוסקילה הפתיע עם 28.4 אחוז מקולות הבוחרים (פוליטי)
נאומו המלא של נתניהו, הערב - נתניהו: "זהו עימות בין אוכלי מרור לחרוסת"נתניהו: "זהו עימות בין אוכלי מרור לחרוסת"אלי רוטמן34
"אוסיף להנהיג את ישראל עוד שנים רבות", הצהיר ראש הממשלה במפגן תמיכה המוני לנוכח החשדות המתרבים נגדו, תיבל ברוח החג המתקרב ולא שכח למחות דמעה. צפו (בארץ)
נתניהו. ארכיון - כך הפכה ישראל לשחקנית משמעותית בעולם החדשכך הפכה ישראל לשחקנית משמעותית בעולם החדשארי גלהר19
אוסטריה, בריטניה, רוסיה - אלו רק חלק מהמדינות שמחזרות אחרי תמיכת ישראל בעניינים החשובים להם. איך הפך נתניהו את ישראל מהחבר שמתביישים בו לשותפה משמעותית בתהליכים העולמיים? (טור)
האזרח האמריקאי טיילור פורס - האמריקאים עוצרים מימון לטרור הפלסטיניהאמריקאים עוצרים מימון לטרור הפלסטינידניאל הרץ
האמריקאים הבינו את מה שבישראל עדיין מתקשים להבין ובטח לבצע. חוק חדש דו מפלגתי עוצר את המימון לרשות הפלסטינית עד שתפסיק לשלם כסף למחבלים (פוליטי מדיני)
טראמפ - טראמפ ידחה את תוכנית השלום למזה"תטראמפ ידחה את תוכנית השלום למזה"תיוני גבאי
העיתון 'אל חיאת' מפרסם בשם בכירים דיפלומטיים מערביים, כי צוותו של הנשיא טראמפ החליט לדחות את הצגת "עסקת המאה", במטרה לגבש תוכנית שתהיה מקובלת (אקטואליה)
היום: 31,695 חבר מרצ ייבחרו יו"ר למפלגההיום: 31,695 חבר מרצ ייבחרו יו"ר למפלגהישי כהן4
בשעה 12:00 בצהריים ייפתחו 130 קלפיות ברחבי הארץ ו-31,695 חברי מפלגת השמאל מרצ יבחרו בין תמר זנדברג לאבי בוסקילה - לראשות המפלגה. התוצאות - הערב (חדשות)
פליטת הפה של נתניהו, לאחר תקיפת הכור - נתניהו בתגובה ראשונה: "זו מדיניות עקבית"נתניהו בתגובה ראשונה: "זו מדיניות עקבית"אלי רוטמן9
ראש הממשלה, מי שכזכור אישר בזמנו כיו"ר האופוזיציה - בפזיזות - כי ישראל עומדת מאחורי הפצצת הכור הסורי, פרסם כעת את התייחסותו הראשונה לחשיפה שהותרה (אקטואליה)
ישי משחזר: "עדכנתי את מרן בכל הפרטים"ישי משחזר: "עדכנתי את מרן בכל הפרטים"ישי כהן36
כחבר המטבחון, אלי ישי עודכן בכל פרטי הכור הגרעיני בסוריה - כולל "הרגישים ביותר" ועדכן את מרן הגר"ע יוסף זצ"ל: "לאולמרט וברק היתה חשובה ברכת הדרך של מרן" (חדשות)
יורש העצר מוחמד בן סלמאן - הנסיך הסעודי ויועצי טראמפ דנו בתוכנית השלוםהנסיך הסעודי ויועצי טראמפ דנו בתוכנית השלוםדניאל הרץ1
יורש העצר הסעודי, הנסיך מוחמד בן סלמאן, המבקר בימים אלו בוושינגטון נפגש עם יועצו של הנשיא, ג'ראד קושנר ועם השליח המיוחד למזה"ת ג'ייסון גרינבלט בנושא השלום (מדיני)
נתניהו, ארכיון - לאחר שישה ימי מחלה: נתניהו חוזר לעבודהלאחר שישה ימי מחלה: נתניהו חוזר לעבודהכיכר השבת6
ראש הממשלה בנימין נתניהו יחזור היום (שלישי) לעבודה סדירה לאחר שישה ימי מחלה, שהחלו עם סיום המשבר הקואליציוני וישתתף בוועידת הנגב בדימונה (חדשות, בארץ)
אבו מאזן - חמאס נגד אבו מאזן: סולל את הדרך לכאוסחמאס נגד אבו מאזן: סולל את הדרך לכאוסקובי רוזן
לאחר שאבו מאזן האשים את החמאס בניסיון חיסול רה"מ הפלסטיני, יוצאים בחמאס נגד אבו מאזן ואומרים כי הוא מנסה "להכניע את בני עמנו בעזה ברגע היסטורי קשה ומסוכן" (ארץ)
אבו מאזן, אמש - "בן כלב"? ארה"ב במתקפה נגד אבו מאזן"בן כלב"? ארה"ב במתקפה נגד אבו מאזןכיכר השבת2
ג'ייסון גרינבלט, שליח ארה"ב למזרח התיכון, תקף את אבו מאזן על דבריו וקרא לו לבחור בין שנאה לשלום. דוברת מחלקת המדינה: "ההתבטאויות שערורייתיות ולא מועילות" (חדשות)
אבו מאזן בנאום בו קילל את טראמפ "ייחרב ביתכּ" - אבו מאזן: 'השגריר דייויד פרידמן הוא בן כלב'אבו מאזן: 'השגריר דייויד פרידמן הוא בן כלב'כיכר השבת7
השגריר האמריקאי העלה את חמתו של הנשיא הפלסטיני בשל הביקורת שהטיח ברשות שלא גינתה את הרצח אתמול וכינה את השגריר "בן כלב". פרידמן: "זו אנטישמיות" (פוליטי מדיני)
מאיר שטרית - שטרית: "שוקל להתמודד לראשות יבנה"שטרית: "שוקל להתמודד לראשות יבנה"אבי רבינא1
שבעה חודשים לבחירות המקומיות ביבנה וראש העיר הראשון של יבנה, מאיר שטרית, שוקל קאמבק. "אני אכן חושב על כך ברצינות", אומר שטרית, "טרם קיבלתי החלטה סופית" (בארץ)
אלקין, דיטש וליאון - המרוץ ייפתח? מתח לקראת הכרזת ברקתהמרוץ ייפתח? מתח לקראת הכרזת ברקתאבי רבינא8
מה יעשה ברקת? השאלה הזו נשאלת ללא הרף במסדרונות עיריית ירושלים, שבעה חודשים לפני הבחירות • 'כיכר השבת' בדק את הלו"ז, ההכרזה והמתמודדים הצפויים (חדשות, בארץ)
דייויד פרידמן - "כזו אכזריות ואין גינוי מהרשות הפלסטינית""כזו אכזריות ואין גינוי מהרשות הפלסטינית"ישי כהן3
שגריר ארצות הברית בישראל דיוויד פרידמן התייחס לגל הטרור האחרון בו נרצחו שלושה יהודים הי"ד ותקף את הרשות הפלסטינית על שאינה מגנה את הרצח האכזרי (אקטואליה)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לפיד והתחפושת - תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
אבי רבינא
תחפושת, אחרי פורים // אבי רבינא
י"ז באדר תשעח9
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
למה יאיר לפיד לא נחקר?
ל' בשבט תשעח23
הנקראים
המדוברים