מנחה  ישי ריבו  הרב מוצפי  גרוס
הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספות - הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותרוב משתמשי הרכבת הקלה בירושלים מבקשים לראותה בשכונות נוספות
כ"ד בשבט תשעז | 20.02.17
חברת 'סיטיפס' זכיינית הרכבת הקלה, ביקשה לקבל את משוב הציבור בנוגע לפעילותה של הרכבת. עולה כי מרבית משתמשי הרכבת הקלה רוצים לראות את הפעילות מתרחבת לשכונות ולאזורים נוספים (תחבורה, שיווקי)
אילוסטרציה - מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%אלי רוטמן2
הרקע להעלאה שתיחתם בהמשך השבוע הוא טענות נהגי המוניות על התייקרות מתמשכת בעלויות הפעלת המוניות. רק לפני חצי שנה הוחלט להוזיל את העלויות (חדשות, תחבורה)
בוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםבוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםדניאל הרץ4
בעיירה בודגרבן ההולנדית הציבו פסי LED ייחודיים על המדרכות בתקווה שהם ימשכו את תשומת הלב של הולכי הרגל ששקועים בסמארטפון שלהם תוך כדי הליכה (חדשות תחבורה)
הפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותיהפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותידניאל הרץ
אופניים חשמליים יכולים להפוך לסיפור יקר במיוחד גם גם כאשר הרוכב הוא זה שנפגע. ברוב המקרים גם לא יהיה ביטוח. על אופניים חשמליים, קנסות וצרות כלכליות (חדשות תחבורה)
יש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםיש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםדניאל הרץ1
ההסתדרות והטייסים הודיעו הבוקר כי הגיעו להבנות עם הנהלת החברה בנוגע למחלוקות ביניהם, זאת לאחר חודשים ארוכים בהם סבלו נוסעי החברה מעיצומי הטייסים (תחבורה)
אילוסטרציה - 305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיון305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיוןשחר אילן
בישראל יש 305 אלף אנשים שרישיון הנהיגה שלהם נפסל. מתוכם 182 אלף, נפסלו בגלל ניקוד; 120 אלף נפסלו בבתי המשפט ורק 3,000 נפסלו מנהלית על ידי שוטרים (תחבורה)
מחלף שמשון בכביש 38 החדש - הלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועההלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועהאלי רוטמן
הלילה (בין שני לשלישי) ומחר (בין שלישי לרביעי) החל משעה 23:30 ועד השעה 05:00 למחרת, ייסגר לתנועה כביש 38, בקטע שבין מסילת ציון לאשתאול בשני הכיוונים (תחבורה)
אילוסטרציה - יאושרו תקנות מחמירות לעברייני תנועהיאושרו תקנות מחמירות לעברייני תנועהאלי רוטמן1
מקנסות כפולים למבקשים משפט במקום לשלם דו"ח, ועד החמרות משמעותיות למדברים בטלפון נייד ללא דיבורית, למסרבים לבדיקת שכרות ועוד. כל הפרטים (חדשות, תחבורה)
אחד הסניפים בו יופעל השירות - חדש: רישיון נהיגה יונפק גם בסניפי הדוארחדש: רישיון נהיגה יונפק גם בסניפי הדוארדניאל הרץ2
משרד התחבורה הודיע על שיפור משמעותי בשירות לנהגים שמעוניינים לחדש את רישיונם. 30 סניפים של הדואר יתנו את השירות לנהגים ויחסכו להם זמן רב (חדשות תחבורה)
מרצדס G - הצעצוע החדש של העשירים: מרצדס G650הצעצוע החדש של העשירים: מרצדס G650דניאל הרץ2
הדגם החדש-ישן של מרצדס יצא בגרסה חדשה ומפוארת במיוחד ועם תג מחיר תואם. כבר עכשיו עומד מחירם של הדגמים הקודמים והיוקרתיים על כ-300 אלף יורו (רכב)
הריינג' רובר קלאסיק - הג'יפ הקלאסי ישוחזר במחיר לעשירים בלבדהג'יפ הקלאסי ישוחזר במחיר לעשירים בלבדדניאל הרץ
חברת לנד רובר הודיעה כי תשחזר עשרה רכבי רינג' רובר קלאסיק, אחד הדגמים הנחשקים של החברה. הרכב שייבנה מחדש יעלה לא פחות מ-634 אלף שקל לפני מיסים (רכב)
טייסי אל על. ארכיון - 3 טיסות של אל על בוטלו, מ'חוסר מוטיבציה'3 טיסות של אל על בוטלו, מ'חוסר מוטיבציה'קובי רוזן5
מאות נוסעים שתכננו היום את טיסתם לניו יורק, בוסטון ומוסקבה נדהמו לגלות כי טיסתם בוטלה. הנהלת אל על וטייסי החברה מאשימים זה את זה במצב הקטסטרופלי (תחבורה)
רכב הפאר - אומנות ופאר: הדגם החדש של הרולס רויסאומנות ופאר: הדגם החדש של הרולס רויסאלי רוטמן3
בהזמנה אישית של אספן רולס רויסים ותיק, יוצרה מכונית חדשה שעוצבה ברוחן של ספינות משנות ה-30 של המאה הקודמת - וזהו הרכב האחרון שיונפק מסדרה זו (חדשות, רכב)
האוטו-בית שעולה 2.5 מיליון דולר ושווה כל אגורההאוטו-בית שעולה 2.5 מיליון דולר ושווה כל אגורהמישאל לוי7
יש בו הכל ואתם יכולים להגיע איתו לכל מקום - בין השאר באמצעות המסוק שמגיע כחלק מהמארז. בתוך האוטובוס, תמצאו ג'קוזי, חדר שינה ומטבח מאובזר (רכב, חדשות)
מפגינים על המחסור בטסטים - בית הדין לעבודה: הפרטת הטסטים - בקרובבית הדין לעבודה: הפרטת הטסטים - בקרובדניאל הרץ5
הסוף להתעללות הטסטרים בתלמידי הנהיגה: בית הדין הארצי לעבודה הכריע לכיוון ההפרטה של הטסטים שגם יצולמו בווידאו באופן קבוע וימנעו מקרים בהם הטסטר פוסל שלא בצדק (רכב)
סקר חדש: בעיית החנייה בערים מחמירהסקר חדש: בעיית החנייה בערים מחמירהדניאל הרץ3
סקר שנערך לאחרונה בקרב 513 נהגים בשלושה ערים גדולות מלמד על החרפה חמורה בזמן חיפוש החנייה בשיעור דו ספרתי. תל אביב מובילה בזמן החיפוש חנייה (חדשות תחבורה)
פולקסווגן היא יצרנית הרכב הגדולה בעולםפולקסווגן היא יצרנית הרכב הגדולה בעולםדניאל הרץ1
יצרנית הרכב הגרמנית ייצרה בשנה שעברה 10.3 מיליון רכבים וזכתה בתואר היצרנית המובילה לשנת 2016 כשהיא חולפת על פני טויוטה היפנית וג'נרל מוטורוס האמריקאית (רכב)
רכבת קורעת משאית • צפו בתיעודרכבת קורעת משאית • צפו בתיעודכיכר השבת4
בתאונה הקשה שנקלטה במצלמת ניידת משטרה ניתן לראות את הרכבת פוגעת במהירות רבה במשאית הענק של חברת השילוח "פדקס" שפשוט נקרעת לגזרים (חדשות תחבורה)
יש לכם פורד פוקוס? קבלו פיצוי - פורד העולמית תפצה בעלי 'פיאסטה' ו'פוקוס'פורד העולמית תפצה בעלי 'פיאסטה' ו'פוקוס'כיכר השבת1
החברה תפצה 35 אלף בעלי רכבים שרכשו בשנים האחרונות את דגמי הפוקוס והפיאסטה עם הגיר הרובוטי כפול מצמדים שגרמו לרעידות במהלך הנסיעה בעת החלפת הילוך (רכב)
מרצדס היברידי. אילוסטרציה - הלהיט של שוק הרכב הישראלי: מכוניות היברידיות נטענותהלהיט של שוק הרכב הישראלי: מכוניות היברידיות נטענותאלי רוטמן1
בזכות שיטת 'המיסוי הירוק' שמוזיל את מחירן ושהוחלט להמשיך את החלתה גם בשנת 2017, יותר ויותר דגמים חדישים של רכבים נטענים מיובאים לכבישי ישראל (תחבורה)
המנהרות החדשות - עם סיום העבודות: מנהרות הראל נפתחועם סיום העבודות: מנהרות הראל נפתחודניאל הרץ4
המשטרה פתחה לתנועה את מנהרות הראל לאחר שכביש אחד נחסם הלילה לשם השלמת העבודות לקראת פתיחת המנהרות לתנועה. ההערכות הנסיעה תקוצר ב-10 דק' (רכב)
תצפיתן בשולי הדרך - התצפיתנים של מג"ב עוקבים אחריכם בכבישיםהתצפיתנים של מג"ב עוקבים אחריכם בכבישיםכיכר השבת6
משטרת התנועה החלה לעשות שימוש ביחידת התצפיתנים של משמר הגבול. אנשי היחידה, המכונה 'עטלף', מתמקמים בסמוך לכבישים ומתעדים נהגים עבריינים (חדשות תחבורה)
מ-10 בלילה, ל-12 שעות: כביש 1 ייחסםמ-10 בלילה, ל-12 שעות: כביש 1 ייחסםכיכר השבת2
לקראת פתיחת מנהרות הראל הצפויה ביום שישי ייחסם הלילה כביש מספר 1, החל מהשעה 10 בלילה ועד לעשר בבוקר שלמחרת. המשטרה ממליצה להשתמש בדרכים חלופיות (רכב)
הספר הדיגיטלי - לימוד תיאוריה דרך המחשב או הסלולרלימוד תיאוריה דרך המחשב או הסלולרדניאל הרץ1
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים הפיקה ספר לימוד נהיגה דיגיטלי המתאים למחשב ולסלולר ומאפשר לימוד ומבחנים מתאימים כדי להכין את התלמיד למבחן התיאוריה (רכב)
הדמיית הפרויקט - נאס"א פיתחה, הרצליה תממש: רכבל מגנטינאס"א פיתחה, הרצליה תממש: רכבל מגנטיאלי רוטמן1
העומס התחבורתי המסוים שבעיר המפונקת שבמרכז הארץ, הרצליה, מקשה על התושבים ומניע את העירייה למיזם חדשני מסקרן הכולל בין היתר רכבל על בסיס מגנטי (חדשות תחבורה)
שר התחבורה מבקש להגדיל את הקנסותשר התחבורה מבקש להגדיל את הקנסותכיכר השבת2
ישראל כץ פנה בבקשה לוועדת הכלכלה כדי להעלות את המיסים על עבירות תנועה חמורות דוגמת נסיעה באדום ומהירות גבוהה כמו גם על אופניים חשמליים לילדים (רכב)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים