ישי ריבו  חני וינרוט  גד אלבז  מלך..
הרכבת הקלה של גוש דן - כך היא תפעל - בני ברקים, היכונו: כך תפעל הרכבת הקלה. צפוכך תפעל הרכבת הקלה שתעבור דרך בני ברק • צפו
י"ח בכסלו תשעח | 06.12.17
בחברת נת"ע כבר מתקרבים לשלב עבודות הפיתוח הסופיות על "הקו האדום" של הרכבת הקלה בגוש דן, והיום פורסמה הדמייה יפהפייה שממחישה את אופן פעילות הרכבת • צפו (תחבורה)
פקק התחבורה הארוך - מתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשמתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשאלי רוטמן10
שני חברי המועצה יזמו פתרון למצוקה האדירה בכביש רמות, הגורמת מדי יום לעשרות אלפי אנשים להשחית את זמנם בהמתנה מורטת עצבים לפתיחת הפקקים העצומים (חדשות)
המכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומביתהמכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומביתכיכר השבת
חסכתם כסף כדי לקנות את האייפון-X? אולי תחסכו עוד (הרבה) ותקנו את המכונית של מייסד חברת אפל, סטיב ג'ובס, שעומדת למכירה פומבית בארצות הברית (חדשות רכב)
הנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגוארהנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגוארכיכר השבת1
המסלול הוא אותו מסלול, מה שמשתנה בו בעיקר הוא מזג האוויר וסוגי המכוניות העולות למסלול הקשה הזה, שהפך לתחרות סמויה בין יצרניות הרכב ונכבש לאחרונה על ידי החברה הבריטית המפורסמת (חדשות)
ביקוש לרכבי מותג. טויוטה. - עלייה בביקוש לרכבי מותג יד שניה במגזר החרדיעלייה בביקוש לרכבי מותג יד שניה במגזר החרדיkikar.co.il בשיתוף טויוטה סלקט1
סקר שנערך לאחרונה מגלה שקיים ביקוש הולך וגדל לרכבי מותג יד שניה בקרב האוכלוסייה החרדית. חברת טויוטה הקימה לשם כך את "טויוטה סלקט", מותג רכבי טויוטה יד שניה, הפועל בהצלחה רבה כבר 4 שנים. טל שבתאי יצא לבדוק בשטח (רכב, שיווקי)
אילוסטרציה - נהגים שימו לב: שיטת הניקוד משתנה בקרובנהגים שימו לב: שיטת הניקוד משתנה בקרובדניאל הרץ14
בעוד כחודש שיטת הניקוד הולכת להיות מחמירה יותר ולטבלת הניקוד מצטרפות עבירות חדשות רבות זאת לצד החמרה קלה של עבירות נוספות שיזכו את הנהגים ב-2 נק' נוספות (רכב)
מאבק של נהגי מוניות. אילוסטרציה - נאסרה הפעלת שירותי 'אובר' המתקדמיםנאסרה הפעלת שירותי 'אובר' המתקדמיםאלי רוטמן1
במקביל לצו המניעה שהוציא נשיא בית המשפט נגד 'אובר', לשמחת נהגי המוניות הרגילות, הוא גם לעג לאלו ואמר: "קשה לנצח את הקידמה. עברנו מסוס ועגלה והתקדמנו" (תחבורה)
בדרך לרכב חדש? קל אוטו. אילוסטרציה - בדרך לרכב חדש? 1000 ש"ח פחות בהתחייבותבדרך לרכב חדש? 1000 ש"ח פחות בהתחייבותkikar.co.il בשיתוף קל אוטו
קל אוטו יוצאים במבצע עד סוף השנה: קיבלתם הצעה לרכב חדש? אם איכשהו המחיר שלהם לא זול יותר, אתם תקבלו 1000 ש"ח פחות מההצעה המקורית. כל הפרטים וכל המחירים (רכב, שיווקי)
כל הפרטים:  הלימוזינה החדשה של נתניהוכל הפרטים: הלימוזינה החדשה של נתניהודניאל הרץ9
שמונה רכבי לימוזינה חדשים ומשוריינים מתוצרת אאודי הגרמנית נקנו לאחרונה עבור ראש הממשלה והנשיא ועבור אורחי משרד החוץ. הרכבים שודרגו במגוון מערכות (תחבורה)
המטוס החשמלי של "איזיג'ט" - טסים הרבה? בקרוב תשלמו הרבה פחותטסים הרבה? בקרוב תשלמו הרבה פחותכיכר השבת1
הדלק הופך את כרטיס הטיסה ליקר יותר, כך שאם נטוס במטוסים שצורכים רק חשמל, מחירי הכרטיסים יירדו דרמטית. המטוסים הללו קיימים, נותר רק להשתמש בהם (תחבורה)
דגמי ספורט של אאודי הושקו במסלול בערדדגמי ספורט של אאודי הושקו במסלול בערדכיכר השבת
בעבר נאלצו רכבי הספורט להסתפק בהשקות מאולתרות במגרשים ובכבישים ריקים, באירוע שהפיקה חברת אאודי השיקה החברה מגוון רכבי ספורט במסלול ייעודי (רכב)
חברה ישראלית תשווק רכבים ממוגנים למשטרים בעולםחברה ישראלית תשווק רכבים ממוגנים למשטרים בעולםכיכר השבת
החברה מכשירה כלי רכב המיועדים לשדה קרב והופכת אותם ראויים לשימוש במקרים של הפרות סדר והפגנות אלימות. הרכבים מצויידים במצלמות זעירות המסוגלות לנתח את מצב הזירה (רכב)
הערב: שיבושי תנועה באזור גשר המיתריםהערב: שיבושי תנועה באזור גשר המיתריםכיכר השבת
הערב (רביעי) יתקיימו עבודות תחזוקה של עיריית ירושלים בגשר המיתרים ומנוף יוצב על הכביש ויגרום לשיבושי תנועה • הסדרי התנועה ביציאה מהעיר ובתחנות התח"צ (תחבורה)
הרודסטר - מ-0 ל-100 קמ"ש - בפחות משתי שניות • צפומ-0 ל-100 קמ"ש - בפחות משתי שניות • צפוכיכר השבת1
זה בהחלט מטורף: חברת המכוניות האמריקנית טסלה השיקה את המכונית החשמלית המהירה ביותר ותחזיקו חזק - היא מסוגלת להגיע ל-100 קמ"ש בתוך פחות משתי שניות (רכב)
מהפכה במבחנים: טסט ראשון בתוך 3 ימיםמהפכה במבחנים: טסט ראשון בתוך 3 ימיםדניאל הרץ5
לאחר מכרז שהסתיים, הופרטו הטסטים לתלמידי הנהיגה ושתי חברות יבצעו אותם בפיקוח המדינה תוך התחייבות לזמנים קצרים ולשקיפות במבחן עצמו, שיצולם לכל אורכו (תחבורה)
הגשר שקרס - הלילה: גשר רמת אלחנן ישופץ • הסדרי תנועההלילה: גשר רמת אלחנן ישופץ • הסדרי תנועהדניאל הרץ
בעקבות הנחת גשר הולכי הרגל בכביש גהה. הלילה: שינויים במסלולי האוטובוסים העוברים בכביש 4 בסמוך לגשר הולכי הרגל הסמוך לגבעת שמואל ובני ברק • כל הפרטים (רכב)
החשמלית החדשה - החשמלית החדשה של פולקסוואגןהחשמלית החדשה של פולקסוואגןכיכר השבת
החברה הגרמנית תנסה את כוחה השנה כשהיא מצויידת במכונית חשמלית בעלת יכולות משופרות במיוחד. עד 2025 תשיק החברה 23 דגמים של מכוניות חשמליות (רכב, חדשות)
מגרש מכוניות נמל אשדוד - הנהלת נמל אשדוד תפסה "על חם" עובד שגנב מכוניותהנהלת נמל אשדוד תפסה "על חם" עובד שגנב מכוניותליאור גוטמן
הנהלת הנמל עקבה אחר העובד לאחר שהתגלה שקיים חוסר במפתחות של מכוניות ייבוא וזה נתפס כשברשותו מספר רב של מפתחות. אישור הכניסה של העובד נשלל והוגשה נגדו תלונה במשטרה
ירושלים עמוסה יותר מתל אביב - וויז מציגה: אלו האזורים הקשים לנהיגהוויז מציגה: אלו האזורים הקשים לנהיגהכיכר השבת6
חברת וויז הישראלית לשעבר חקרה את נתוני השימוש של נהגים מרחבי העולם וחזרה עם תשובות לגבי חווית הנהגים • איפה ירושלים וכמה מרוצים הנהגים במצפה רמון? (תחבורה)
רכב רכבים חדשים ב נמל אילת - 258 אלף מכוניות נמסרו מתחילת השנה258 אלף מכוניות נמסרו מתחילת השנהליאור גוטמן
מתחילת השנה נמסרו כ-258 אלף כלי רכב חדשים • יונדאי מובילה את טבלת המסירות עם 35 אלף רכבים מאז תחילת השנה ואחריה קיה, טויוטה, סקודה וסוזוקי (רכב, חדשות)
אילוסטרציה - בעתיד לא תצטרכו למלא אוויר בגלגלי המכוניתבעתיד לא תצטרכו למלא אוויר בגלגלי המכוניתכיכר השבת
חברת טויוטה, שהשיקה בתערוכה בטוקיו דגם יחיד מסוגו, סיפרה כי אמנם הדגם לא עתיד להיות מיוצר למכירה אך בתוך המפרט הטכני מסתתר חידוש שיקל על הנהגים (רכב ותחבורה)
מקלארן F1 - רכבים בהתאמה אישית לעשירים בלבדרכבים בהתאמה אישית לעשירים בלבדכיכר השבת
האיש שייצר את המכונית הראשונה שנכנסה לספר השיאים של גינס בשל מהירותה המירבית (391 קמ"ש ב-1998) הודיע על חברה חדשה שבחודש הבא תשיק את פרויקט הדגל (רכב)
אילוסטרציה - זול ויקר: האם כדאי לקנות רכב מכונס נכסים?זול ויקר: האם כדאי לקנות רכב מכונס נכסים?כיכר השבת7
מחיר מוזל בעשרות אחוזים, רכבים במצב מעולה לכאורה ותנאי רכישה נוחים, אלו הסיבות שמשכנעות אנשים לרכוש רכב מכונס נכסים. אבל יש עוד נקודה אחת שחשוב שתזכרו (רכב)
רשיון רכב. משרד התחבורה. אילוסטרציה - צריכים להוציא רישיון רכב? ככה תחסכו בזמןצריכים להוציא רישיון רכב? ככה תחסכו בזמןkikar.co.il בשיתוף משרד התחבורה
תחב"צ בירושלים. אילוסטרציה - תחב"צ בחגים: לא סגורים אם אתם בתחנה הנכונה?תחב"צ בחגים: לא סגורים אם אתם בתחנה הנכונה?kikar.co.il בשיתוף משרד התחבורה
אילוסטרציה - לאחר צאת הצום: עלייה במחירי הדלקלאחר צאת הצום: עלייה במחירי הדלקכיכר השבת2
בחצות הלילה שבין מוצאי השבת ליום ראשון - מוצאי יום כיפור - יעלו שוב מחירי הדלק שבפיקוח ב-6 אג' לליטר. כעת עומד מחיר ליטר בנזין 95 אוקטן על 6.06 שקלים (כלכלה, בארץ)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים