קורין גדעון  משה חבושה  חבושה
רכבת ישראל (אילוסרציה) - הפעלת הקו המהיר לת"א תידחה בחצי שנההפעלת הקו המהיר לתל אביב תידחה בחצי שנה
ו' באדר תשעח | 21.02.18
חלמתם כבר על הנסיעה המהיר מירושלים לתל אביב ללא פקקים - לפני פסח? זה כבר לא יקרה, חרף התחייבותו הברורה של שר התחבורה כץ. הסיבה? כרגיל - רגולציה (תחבורה)
הרלב"ד. אילוסטרציה - שליש מההרוגים בתאונות הדרכים הם הולכי רגלשליש מההרוגים בתאונות הדרכים הם הולכי רגלkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
רכב אוטונומי (אילוסטרציה) - אשדוד מציגה: עיר ראשונה ללא נהגאשדוד מציגה: עיר ראשונה ללא נהגכיכר השבת
סדרת שיתופי פעולה של עיריית אשדוד עתידה להפוך אותה לעיר המתקדמת ביותר בישראל, לפחות מבחינה תחבורתית. וגם, הקשר בין מבצעי גט טקסי לעתיד האוטונומי בעיר (רכב)
תיעוד התאונה - ניסו לחתוך לנתיב אחר - וזה מה שקרה • צפוניסו לחתוך לנתיב אחר - וזה מה שקרה • צפוקובי רוזן10
רכב שניסה לעבור נתיב תנועה שלא כחוק התהפך, ולולא עמוד הרמזור שבלם את מכת ההתהפכות, היה נהג מתועד זה מתווסף ל-16 הרוגי השבועיים האחרונים בדרכים • צפו (בארץ)
אילוסטרציה - בקרוב: אלפי חניות חדשות ברחבי הארץבקרוב: אלפי חניות חדשות ברחבי הארץכיכר השבת
תושב ראש העין שקיבל דו"ח חניה לאחר שהחנה את רכבו בסמוך לברז כיבוי יצא למאבק בתקנה, וככל הנראה כבר מקרוב יוכלו כולם לחנות את רכבם אל מול ברזי הכיבוי (תחבורה, רכב)
יונדאי או קיה? מהו הרכב הנמכר בישראליונדאי או קיה? מהו הרכב הנמכר בישראלכיכר השבת1
אם הרגשתם הקלה בפקקים בתקופה האחרונה, יתכן וזה קשור לעובדה ששוק מכירת הרכב החדש בישראל סובל מירידה של 13%. אבל יש גם חברות שהצליחו למכור יותר(רכב)
יצרניות רכב גרמניות ביצעו ניסוי גז בבני אדםיצרניות רכב גרמניות ביצעו ניסוי גז בבני אדםדניאל הרץ1
שלוש יצרניות הרכב הגדולות מגרמניה מימנו מחקר בו נוסו קופים ובני אדם בשאיפת גזים של מנועי דיזל, זאת בשל המחקרים שהראו כי הם גורמים למחלת הסרטן (רכב, תחבורה)
המצלמה חשפה: עוקץ הצמיגים של הסוכןהמצלמה חשפה: עוקץ הצמיגים של הסוכןדניאל הרץ8
לקוח תמים שבסך הכל לא רצה להמתין בתור לטסט ושכר את שירותיה של חברה חיצונית כמעט נעקץ בהחלפת צמיגים ורק מצלמת הדשבורד שלו חשפה את ההתנהלות המכוערת (רכב)
אילוסטרציה - בקרוב: אופנוענים ישלמו יותר בטסטבקרוב: אופנוענים ישלמו יותר בטסטדניאל הרץ3
משרד התחבורה משנה את הדרישות לטסט לאופנועים ומעלה אותן מה שיכריח את המכונים לרכוש ציוד בעשרות אלפי שקלים שמחירו יגולגל כנראה על הרוכבים (חדשות תחבורה)
עולים לירושלים? בקרוב כניסה חדשה לבירהעולים לירושלים? בקרוב כניסה חדשה לבירהכיכר השבת2
הפקקים הארוכים בכניסה לעיר וביציאה ממנה ברוב שעות היום והערכה כי העתיד לא יקל עליהם הובילו את הוועדה המחוזית ואת העירייה לפעול להקמת כביש כניסה חדש (תחבורה)
רישיון בינלאומי? לא בדיוק צריך - משרד התחבורה מציג: סיבוב פרסה בינלאומימשרד התחבורה מציג: סיבוב פרסה בינלאומיתומר הדר, כלכליסט3
המשרד פרסם נוסח חדש שלפיו מי שאין לו רישיון נהיגה בינ"ל עלול להיתקל בקשיים בעת השכרת רכב. זאת בניגוד לנוסח הקודם שמחייב הוצאת רישיון בינ"ל אף שמדינות רבות מכבדות את הרישיון הישראלי (רכב)
בלילות השבוע: הסדרי תנועה בכביש 2 ו-4בלילות השבוע: הסדרי תנועה בכביש 2 ו-4כיכר השבת
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 4 לדרום מחלף רעננה דרום ובכביש 2 מצפון מחלף שפיים לצפון. השינויים יעודכנו גם ב-WAZE (תחבורה)
אילוסטרציה - נמשכת ההוזלה בנסיעות בתחבורה ציבוריתנמשכת ההוזלה בנסיעות בתחבורה ציבוריתאלי רוטמן3
למעט אפלייה לא מוסברת בין תושבי הצפון לתושבי הדרום בנסיעתם לגוש דן, מתעריפי התשלום החדשים שפורסמו עולה הוזלה משמעותית בנסיעה באמצעות כרטיס חופשי יומי (בארץ)
הבנין בחולון שחציו יופקע וייהרס - בנין מגורים ייחצה לשניים - בשביל הרכבתבנין מגורים ייחצה לשניים - בשביל הרכבתאלי רוטמן
הליך הפקעה ראשון למען תוואי הרכבת הקלה בגוש דן יוצא לדרך, כשה"קורבן" הוא בנין מגורים בן 116 דירות בחולון, שחציו ייהרס - בעוד חציו השני ישאר על כנו (חדשות תחבורה)
רישיון בינלאומי - לידיעת הנוסעים לחו"ל: מעתה חובה להוציא רישיון בינלאומילידיעת הנוסעים לחו"ל: מעתה חובה להוציא רישיון בינלאומיתומר הדר, כלכליסט3
לפי הודעת משרד התחבורה, לא ניתן עוד להסתמך רק על הרישיון הישראלי - ויש להנפיק במקביל רישיון בינלאומי, זאת בשל העובדה שבמקומות רבים הוא אינו מכובד (תחבורה)
מנהרות הכרמל - תעריפי הנסיעה במנהרות הכרמל יוזלו ב-30%תעריפי הנסיעה במנהרות הכרמל יוזלו ב-30%דניאל הרץ1
החל ממחר (יום שני) תעריפי הנסיעה במנהרות הכרמל יוזלו ב-30%. ההסכם יוזיל את הנסיעה לרכבים מנויים פרטיים עד שנת 2025 וישפר את מצב התחבורה באזור חיפה (תחבורה)
טראמפ בביקורו בכותל המערבי - הדרך לכותל תעבור בתחנת דונלד טראמפהדרך לכותל תעבור בתחנת דונלד טראמפדניאל הרץ9
כמחווה לנשיא ארה"ב הפרו ישראלי שהכיר בירושלים כבירת ישראל, החליט שר התחבורה לקרוא על שמו את תחנת הרכבת לכותל המערבי שתיבנה ברובע היהודי (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - בקרוב: טסט לרכבים כבדים כל שישה חודשיםבקרוב: טסט לרכבים כבדים כל שישה חודשיםדניאל הרץ3
החל ממרץ 2018: משאיות וכלי רכב כבדים יחויבו בטסט אחת ל-6 חודשים כדי לשמור על בטיחות רבה יותר. עד כה נדרשו משאיות וכלי רכב כבדים לבצע טסט לרכב אחת לשנה (רכב)
בנטלי - יוקרה בישראל: ה"בנטלי" עושה עלייהיוקרה בישראל: ה"בנטלי" עושה עלייהכיכר השבת1
חברת הפאר הבריטית (לשעבר) הודיעה כי בשנת 2018 היא תפתח את אולם התצוגה המפואר שלה בישראל במיקום לא כל כך מפתיע. כמה יעלה רכב 7 מקומות ומי המתחרות הגדולות? (רכב/כלכלה)
כביש שש - הערב: יואר קטע כביש חשוך בכביש 6הערב: יואר קטע כביש חשוך בכביש 6כיכר השבת2
בנוסף לטקס הדלקת הנרות בכל בית ובית, צפוי להתקיים הערב (שלישי) טקס הדלקת האורות בקטע כביש בדרך יצחק רבין - חוצה ישראל בין נחשונים לחדיד, שהיה חשוך (חדשות)
המתחרה הסינית החדשה של טסלה - NIOהמתחרה הסינית החדשה של טסלה - NIOכיכר השבת1
יצרנית הרכבים הסינית השיקה בסוף השבוע את הרכב החשמלי החדש שלה שיימכר בכ-237 אלף שקל. רכב השטח מגיע בדגם עם טווח נסיעה של 500 קילומטרים לטעינה (רכב)
הרכבת הקלה של גוש דן - כך היא תפעל - בני ברקים, היכונו: כך תפעל הרכבת הקלה. צפובני ברקים, היכונו: כך תפעל הרכבת הקלה. צפואלי רוטמן12
בנת"ע כבר מתקרבים לשלב עבודות הפיתוח הסופיות על "הקו האדום" של הרכבת הקלה בגוש דן, והיום פורסמה הדמייה יפהפייה שממחישה את אופן פעילות הרכבת • צפו (אקטואליה)
פקק התחבורה הארוך - מתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשמתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשאלי רוטמן10
שני חברי המועצה יזמו פתרון למצוקה האדירה בכביש רמות, הגורמת מדי יום לעשרות אלפי אנשים להשחית את זמנם בהמתנה מורטת עצבים לפתיחת הפקקים העצומים (חדשות)
המכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומביתהמכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומביתכיכר השבת
חסכתם כסף כדי לקנות את האייפון-X? אולי תחסכו עוד (הרבה) ותקנו את המכונית של מייסד חברת אפל, סטיב ג'ובס, שעומדת למכירה פומבית בארצות הברית (חדשות רכב)
הנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגוארהנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגוארכיכר השבת1
המסלול הוא אותו מסלול, מה שמשתנה בו בעיקר הוא מזג האוויר וסוגי המכוניות העולות למסלול הקשה הזה, שהפך לתחרות סמויה בין יצרניות הרכב ונכבש לאחרונה על ידי החברה הבריטית המפורסמת (חדשות)
ביקוש לרכבי מותג. טויוטה. - עלייה בביקוש לרכבי מותג יד שניה במגזר החרדיעלייה בביקוש לרכבי מותג יד שניה במגזר החרדיkikar.co.il בשיתוף טויוטה סלקט1
סקר שנערך לאחרונה מגלה שקיים ביקוש הולך וגדל לרכבי מותג יד שניה בקרב האוכלוסייה החרדית. חברת טויוטה הקימה לשם כך את "טויוטה סלקט", מותג רכבי טויוטה יד שניה, הפועל בהצלחה רבה כבר 4 שנים. טל שבתאי יצא לבדוק בשטח (רכב, שיווקי)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים