ישי ריבו  מרכז הרב  הרבי מלעלוב  עמירן דביר
הפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתהפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתדניאל הרץ
בית מכירות העמיד למכירה פומבית את הפרארי שהייתה בבעלות טראמפ אך לא הצליח לקבל עליה מחיר גבוה ככל הנראה בשל הדגם שנחשב ללא מוצלח במיוחד (חדשות רכב)
חברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםחברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםדניאל הרץ
חברות התעופה מהמזרח התיכון שנאסר עליהן להטיס לארה"ב ובריטניה מחשבים ניידים וטבלטים בשל איומי הטרור ישאילו ללקוחותיהם מחשבי ניידים וטבלטים במהלך הטיסה (רכב)
תקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזתקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזדניאל הרץ1
תקלה מסתורית מונעת את השימוש בתכנת הניווט הפופולרית במערכות המולטימדיה ברכבים. החברה מתנהגת במסתוריות סביב הנושא וממליצה להדליק ולכבות את המכשיר (רכב)
אורות הניידת - מרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותמרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותאלי רוטמן2
תקציב אגף התנועה שקוצץ דרסטית לאחרונה הוביל למצב בו רק ניידות מועטות מסיירות לאורך עורקי התנועה הראשיים. כדי לאזן את החסר ולהגביר הרתעה הוחלט על ה... "נל"ש" (ארץ)
20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאית20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאיתדניאל הרץ4
המדינה תעביר 20 מיליון שקל לתכניות להכשרת נהגי אוטובוסים ומשאיות בשל המחסור החמור. כ-1000 נהגים יוכשרו בתחילה ויקבלו גם דמי קיום בתקופת ההכשרה (רכב)
התאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוהתאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוכיכר השבת10
יוסף ניר ז"ל, נהרג לפני כחודש בתאונת דרכים קטלנית בצומת אוהלים בכביש 40. מגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום. התאונה, תועדה במצלמת דרך של נהג שנסע בכביש (רכב)
מכוניות שמגיעות בנמל אילת - אלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתאלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתדניאל הרץ
הברד הכבד שירד לפני כשבועיים באילת גרם לנזקים למכוניות החדשות שמאוחסנות בשטחי האחסון ליד הנמל. הנזק נאמד במיליוני שקלים וחברות מיוחדות הגיעו מאירופה לתקן (רכב)
ישראל כץ - 408 מיליון שקל לכבישים ביהודה ושומרון408 מיליון שקל לכבישים ביהודה ושומרוןשחר אילן2
תוכנית משרד התחבורה ביהודה ושומרון - שדרוג הכניסות לירושלים מיו"ש, בניית רכבל ממעלה אדומים להר הצופים והארכת קווי הרכבת הקלה בירושלים ליישובי הסביבה (רכב)
מקלב מאשים את משרד התחבורה • צפומקלב מאשים את משרד התחבורה • צפוכיכר השבת
בדיון בוועדה לזכויות הילד על שכחת ילדים ברכב, תקף ח"כ אורי מקלב את משרד התחבורה בשל ההחלטה שלא לתקן תקנה שתחייב להתקין אמצעי טכנולוגי להתרעה (תחבורה)
הנתיב, מהיר יותר? - מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'אלי רוטמן
הממשק החדש יקל ויפשט את תהליכי הרישום והשימוש של נהגים בכביש שבין מחלף נתב"ג ועד אחרי מחלף קיבוץ גלויות, כאשר כל מנוי פנגו יוכל לשלם דרך האפליקציה (תחבורה)
פיז'ו 3008 - פיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהפיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהכיכר השבת
פיז'ו 3008 הוכרזה כ'מכונית השנה' וקטפה את המקום הראשון בתחרות שנערכה כמידי שנה, במסורת הנהוגה מאז 1964 באירופה (רכב)
עוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישיעוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישידניאל הרץ
משרדי הרישוי נסגרו ל-3 ימים עד ליום חמישי בשל המעבר של מערכות המחשוב השונות ללוחות רישוי בעלות שמונה ספרות, בשל החשש כי בעוד כחצי שנה היו נגמרים המספרים (רכב)
אופל אסטרה החדשה - פיז'ו רוכשת את אופל ב-1.3 מיליארד יורופיז'ו רוכשת את אופל ב-1.3 מיליארד יורומיקי גרינפלד
המוכרת ג'נרל מוטורס תקבל 560 מיליון יורו במניות ואת יתרת הסכום באופציות לרכישת 4.2% ממניות פיז'ו-סיטרואן. פיז'ו והבנק הצרפתי BNP פאריבה ירכשו במקביל את הפעילות הפיננסית של אופל ב-900 מיליון יורו (רכב)
הגרוטאה היקרה בעולם - יגואר נטושה צפויה להימכר ביותר מ-40,000 יורויגואר נטושה צפויה להימכר ביותר מ-40,000 יורוכיכר השבת
את היגואר E טייפ מודל 1962 הזאת אי אפשר לתאר במילים אחרות מלבד 'גרוטאה מחלידה', אולם למרות שהיתה נטושה באסם במשך יותר מ-20 שנה היא צפויה להימכר במכירה פומבית ביותר מ-40,000 יורו. יגואר מישהו? (רכב)
כביש 6 מבט מלמעלה - נדחתה ייצוגית של נהג שנקלע לעומסים בכבישנדחתה ייצוגית של נהג שנקלע לעומסים בכבישענת רואה
נהג שהגיש תביעה ובקשה לאשרה כייצוגית נגד מפעילת כביש 6 חויב בהוצאות גבוהות יחסית ותביעתו נדחתה. ביהמ"ש קבע כי החברה מיידעת כראוי את הנהגים (תחבורה)
ווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהכיכר השבת
תכנית חדשה של ווייז הישראלית תציע פיצ'רים חדשים ואפשרויות מתקדמות ביניהן התראה על דלק שאוזל והצעת הכוונה לתחנת דלק קרובה, התראות על מצב האורות של הרכב והטמפרטורה שבחוץ (חדשות רכב)
תיקון תקר - נהגים, שימו לב: הצמיגים מתייקרים ב-20%נהגים, שימו לב: הצמיגים מתייקרים ב-20%כיכר השבת
מחירי הצמיגים בארץ צפויים להתייקר בחודשים הקרובים בשיעור של עד 20%, ההתייקרות נובעת מעלייה במחירי הנפט, הגומי הטבעי והצפה במפעל בתאילנד (חדשות, בארץ)
הורדת נוסע בנתיב תח"צ? שלם 500 שקליםהורדת נוסע בנתיב תח"צ? שלם 500 שקליםכיכר השבת1
מתחילת החודש הבא יופעלו המצלמות שהותקנו בתל אביב וינטרו עבריינים העושים שימוש בנתיבי תחבורה ציבורית. הקנס על הורדת נוסעים יהיה 500 שקלים (חדשות, רכב)
הדלק יוזל בימים הקרובים ל-6.10 שקלהדלק יוזל בימים הקרובים ל-6.10 שקלדניאל הרץ
מחיר הדלק יוזל מעט בימים הקרובים - החל מתחילת חודש מרץ, ומחירו יעמוד על 6.10 ש"ח לליטר. זאת לאחר שמחיר הדלק עלה בחודשים האחרונים במקביל למחירו בעולם (רכב)
הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספות - הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותהרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותkikar.co.il בשיתוף סיטיפס2
חברת 'סיטיפס' זכיינית הרכבת הקלה, ביקשה לקבל את משוב הציבור בנוגע לפעילותה של הרכבת. עולה כי מרבית משתמשי הרכבת הקלה רוצים לראות את הפעילות מתרחבת לשכונות ולאזורים נוספים (תחבורה, שיווקי)
אילוסטרציה - מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%אלי רוטמן4
הרקע להעלאה שתיחתם בהמשך השבוע הוא טענות נהגי המוניות על התייקרות מתמשכת בעלויות הפעלת המוניות. רק לפני חצי שנה הוחלט להוזיל את העלויות (חדשות, תחבורה)
בוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםבוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםדניאל הרץ4
בעיירה בודגרבן ההולנדית הציבו פסי LED ייחודיים על המדרכות בתקווה שהם ימשכו את תשומת הלב של הולכי הרגל ששקועים בסמארטפון שלהם תוך כדי הליכה (חדשות תחבורה)
הפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותיהפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותידניאל הרץ
אופניים חשמליים יכולים להפוך לסיפור יקר במיוחד גם גם כאשר הרוכב הוא זה שנפגע. ברוב המקרים גם לא יהיה ביטוח. על אופניים חשמליים, קנסות וצרות כלכליות (חדשות תחבורה)
יש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםיש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםדניאל הרץ1
ההסתדרות והטייסים הודיעו הבוקר כי הגיעו להבנות עם הנהלת החברה בנוגע למחלוקות ביניהם, זאת לאחר חודשים ארוכים בהם סבלו נוסעי החברה מעיצומי הטייסים (תחבורה)
אילוסטרציה - 305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיון305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיוןשחר אילן
בישראל יש 305 אלף אנשים שרישיון הנהיגה שלהם נפסל. מתוכם 182 אלף, נפסלו בגלל ניקוד; 120 אלף נפסלו בבתי המשפט ורק 3,000 נפסלו מנהלית על ידי שוטרים (תחבורה)
מחלף שמשון בכביש 38 החדש - הלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועההלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועהאלי רוטמן
הלילה (בין שני לשלישי) ומחר (בין שלישי לרביעי) החל משעה 23:30 ועד השעה 05:00 למחרת, ייסגר לתנועה כביש 38, בקטע שבין מסילת ציון לאשתאול בשני הכיוונים (תחבורה)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים