בית שמש  רכניץ  חיים ישראל
אישה? תקבלי דו"ח על דיבור בניידאישה? תקבלי דו"ח על דיבור בניידשושי מילר
דו"ח הלמ"ס: נשים עוקפות את הגברים במספר ההרשעות בגין שימוש בטלפון נייד ללא דיבורית בזמן הנהיגה. מה שכן, אלו וגם אלו חוטאים בנהיגה מופרזת באותה מידה (חדשות,תחבורה
ב.מ.וו z4 - רכבי היוקרה נתנו גז, המשפחתיות דשדשו מאחוררכבי היוקרה נתנו גז, המשפחתיות דשדשו מאחורתומר הדר
מרצדס, אאודי וב.מ.וו רשמו זינוק של עשרות אחוזים במסירות בין ינואר ליוני 2013, פורד הידרדרה למקום הרביעי בטבלה בשל ירידה של 29%, והציפייה למיסוי הירוק, שמעולם לא הגיע, טלטלה את המחזוריות החודשית. "כלכליסט" מנתח את המגמות העולות מדו"ח מסירות הרכב החצי־שנתי
טויוטה קורולה החדשה - היום: השקת טויוטה קורולה החדשה בישראלהיום: השקת טויוטה קורולה החדשה בישראלתומר הדר
הקורולה החדשה מצוידת במנוע בנפח 1.6 ליטרים המפיק 132 כוחות סוס. מחירה של הגרסה הידנית יחל ב-124 אלף שקל ואילו הגרסה האוטומטית תעלה כ-128 אלף שקל (חדשות רכב)
רכב מזדה 3 החדשה גרסת סדאן - מאזדה 3 החדשה נחשפתמאזדה 3 החדשה נחשפתתומר הדר
חשיפתה של ה-3 סדאן בוצעה דווקא בפני אמצעי תקשורת ברוסיה. הסיבה: רוסיה נחשבת לאחד משווקי הרכב הפורים והרווחיים ביותר בעולם (רכב, חדשות תחבורה)
מגלומניות: זמר ציפה את רכבו בזהבמגלומניות: זמר ציפה את רכבו בזהבשושי מילר1
מי שרוכש בוגאטי ווירון הוא לא טיפוס שאוהב להצטנע, אך עם הזמן המבטים נפסקים והוא שוב חש חסר תשומת לב. זמר אמריקאי ציפה את רכבו בזהב וזכה לשניית תהילה נוספת
כך נראת החשמלית המהירה בעולםכך נראת החשמלית המהירה בעולםשושי מילר
מרוץ סיבולות הנערך בלה מאן גרם לחברת ניסאן לבנות את המתחרה החשמלית המהירה בעולם, שטסה על 300 קמ"ש. האם המהפכה הטכנולוגית תגיע גם למכוניות הפרטיות? (רכב)
בפינה הימנית B.M.W, בפינה השמאלית טסלה מודל S - רכב חשמלי, יותר מהיר מ-B.M.Wרכב חשמלי, יותר מהיר מ-B.M.Wשושי מילר1
הרכב החשמלי של טסלה - מודל S הוא כבר מזמן סנסציה בעולם הרכב האמריקאי, מדובר ברכב חשמלי שבאמת עובד. בתחרות שנערכה נראת הטסלה מנצחת B.M.W. במירוץ • צפו
בטר פלייס - 209 עובדי בטר פלייס יפוטרו לאלתר209 עובדי בטר פלייס יפוטרו לאלתרזוהר שחר לוי
209 עובדים של חברת בטר פלייס יפוטרו לאלתר וללא שימוע, לאחר הפיטורים ישארו בחברה 111 עובדים בלבד. כך עולה מהודעה שהגישו מפרקי בטר פלייס לבית המשפט (ארץ)
מכונית של בטר פלייס - סוף הדרך: בטר פלייס פושטת רגלסוף הדרך: בטר פלייס פושטת רגלגיא בן סימון
חברה לישראל החליטה להפסיק את ההשקעה במיזם הרכב החשמלי; סבב הגיוס האחרון נכשל ולא נמצאו משקיעים שיביאו סכום משמעותי להמשך ההשקעה במיזם (בכלכלה)
מכונית חשמלית מרכז בטר פלייס - דיווח: בטר פלייס לקראת התרסקותדיווח: בטר פלייס לקראת התרסקותתומר הדר
רשת CNN מדווחת כי חברת בטר פלייס תכריז בימים הקרובים על פשיטת רגל. גורמים בחברה הביעו פסימיות באשר ליכולתה להשיג את המימון להמשך פעילותה (כלכלה, רכב)
ישראל כץ ברוטשילד - כץ ממליץ: אל תקנו רכב חדשכץ ממליץ: אל תקנו רכב חדשתומר הדר
שר התחבורה ישראל כץ ממליץ לא לקנות רכבים חדשים: "בקרוב כולם יצטרכו להתחרות ולהוזיל מחירים. זה נכון לגבי יבוא הרכב, טיפול ברכב במוסכים ובמכירת חלקי החילוף" (רכב)
אושר בממשלה: רפורמה בענף הרכבאושר בממשלה: רפורמה בענף הרכבכלכליסט1
הממשלה אישרה את הרפורמה בענף הרכב, המכוניות יוזלו ב-20 אחוז. שיקולי תחרות ילקחו בחשבון בעת מתן רישיון לייבוא רכב. הרפורמה תעודד יבוא מקביל של כלי רכב (כלכלה, רכב)
לפיד נוהג - לפיד מוותר על הרכב הממשלתילפיד מוותר על הרכב הממשלתיתומר הדר ותומר אביטל16
שר האוצר יאיר לפיד מוותר על הרכב הממשלתי ויישאר עם מכונית הניסאן הפרטית שלו. לפיד ויתר גם על הנהג. לדברי מקורביו הוא יבחן בעתיד מעבר לרכב ממשלתי (כלכלה)
ב.מ.וו - ב.מ.וו היברידית ראשונה בישראלב.מ.וו היברידית ראשונה בישראלתומר הדר1
דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו הציגה היום לראשונה בישראל מכונית ב.מ.וו היברידית - ה-3 אקטיב הייבריד. מצוידת במנוע בנזין המפיק 306 כוחות סוס (כלכלה, רכב ותחבורה)
מוסף במוו bmw ב.מ.וו 325 - ב.מ.וו: שנת 2013 תהיה שנת שיאב.מ.וו: שנת 2013 תהיה שנת שיאסוכנויות הידיעות
ב.מ.וו צופה כי 2013 תהיה שנת שיא עבורה למרות המשבר באירופה. בינואר רשמה החברה עלייה של 9.9% במכירות שהגיעו ל-123.3 אלף מכוניות. (כלכלה, רכב)
מכונית של בטר פלייס - בטר פלייס תקיים יום מכירות מיוחד ביום הבחירותבטר פלייס תקיים יום מכירות מיוחד ביום הבחירותתומר הדר1
הרנו החשמלית תוצע בעסקת ליסינג פרטי שבמסגרתה ישלם הלקוח מקדמה של 7,900 שקל ו-36 תשלומים חודשיים של כ-1,500 שקל
ב-2025: גז טבעי ברוב כלי התחבורהב-2025: גז טבעי ברוב כלי התחבורהליאור גוטמן
הממשלה אישרה את ההצעה להפחית את התלות בנפט. בעקבות האישור תופחת מכסת יצוא הגז הטבעי מישראל, ועד 2025 הדלק העיקרי לתחבורה יתבסס על גז טבעי (רכב)
מחלף לה גרדיה - מחר: מחיר מכוניות משומשות יוזלמחר: מחיר מכוניות משומשות יוזלתומר הדר
הערכות בשוק המכוניות משומשות: ירידות מחירים ממחר. הסיבה: השבוע יחלו יבואני רכב רבים למכור מכוניות מדגמי 2013. הירידה הצפויה היא בין 2% ל-3% (כלכלה, רכב)
רישיון בגיל צעיר? הרפורמה נדחתהרישיון בגיל צעיר? הרפורמה נדחתהיוסף פאר2
הרפורמה בשוק הנהיגה שהייתה אמורה לאפשר את הגישה למבחני הטסט כבר בגיל 16 ותשעה חודשים, נדחית שוב, הסיבה: אי היערכות מספקת להחלת הקמפיין (רכב)
רכב חשמלי הטענה טעינה - חדש בישראל: עמדת טעינה לרכביםחדש בישראל: עמדת טעינה לרכביםליאור גוטמן1
עמדת טעינה למכוניות חשמליות של חברת החשמל הוצבה במצפה רמון לבקשת בטר פלייס, שמנועה חוקית מלהתקין אותה בפועל. התעריף: כ-60 אגורות לקילוואט שעה (כלכלה)
פרארי F12 ברלינטה - כסף קטן: רכב ב-2.5 מיליון שקליםכסף קטן: רכב ב-2.5 מיליון שקליםתומר הדר6
הפרארי היקרה ביותר הגיעה לישראל: 2.5 מיליון שקל. בכך הופכת ה-F12 כפרארי היקרה ביותר שנמכרה עד כה בישראל וכמכונית היקרה ביותר שניתן כיום לרכוש בארץ (כלכלה)
באפריל: הגיל לקבלת רישיון יוקדםבאפריל: הגיל לקבלת רישיון יוקדםיוני גבאי13
צעירים פחות מגיל 17? לפי תכנית של משרד התחבורה, החל מחודש אפריל הקרוב תוכלו להוציא רישיון נהיגה עוד לפני שימלאו לכם 17 שנה. הצעד ימנע תאונות קטלניות? (רכב)
ב.מ.וו 528 - הכירו: הרכב החדש של ליצמןהכירו: הרכב החדש של ליצמןמישאל לוי13
השר הראשון שהגיש בקשה לרכשית רכב חדש במסגרת 'מכרז רכבי השרים', הרכב לו יזכה ליצמן: ב.מ.וו 528 בעלות של 220 אלף שקלים. לצרכן הרגיל המכונית תעלה כמעט כפול (רכב)
מדענים ייצרו דלק ממים ואווירמדענים ייצרו דלק ממים ואווירשושי מילר4
אחרי שנים של נסיונות כושלים ליצר דלקים סינטטים, אולי הפעם נמצא הפתרון לבעיית 'הזהב השחור'. מדענים הצליחו לייצר דלק שמבוסס על מים ואוויר. תקנו? (כלכלה, רכב)
הרפורמות נכשלו, הרכבים ייתיקרו - בעקבות הבחירות: כלי רכב יעלו יותרבעקבות הבחירות: כלי רכב יעלו יותרכיכר השבת
על ההליכה לבחירות מוקדמות אנחנו משלמים, רפורמות רבות התנדפו ברגע ההכרזה, וכעת נראה כי גם הרפורמה לשינוי מבנה ענף הרכב באה על קיצה. כמה זה עולה לנו? (כלכלה)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים