בנות חיל  גד אלבז  בני פרידמן  גפני
הלימוזינה המשוריינת של הנשיא בביקורו של אובמה - ביקור טראמפ בישראל • אלו הסדרי התנועהביקור טראמפ בישראל • אלו הסדרי התנועהכיכר השבת1
ביקורו של נשיא ארצות-הברית דונלד טראמפ בישראל, מלווה באבטחה כבדה ובחסימת כבישים, בעיקר באזור נתב"ג, כביש 1 והעיר ירושלים • אלו הסדרי התנועה ומפת החסימות (בארץ)
מעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלמעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלדניאל הרץ3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה אתא הנתונים לסוף שנת 2016 מהם עולה כי מספר בעלי רישיון נהיגה לרכב עלה ב2.3% למעל ארבעה מיליון בעלי רישיון נהיגה (תחבורה)
מונית גט טקסי. אילוסטרציה - מוניות הדר ו-Gett זכו במכרז להפעלת מוניות מנתב"גמוניות הדר ו-Gett זכו במכרז להפעלת מוניות מנתב"גליאור גוטמן4
מוניות הדר שימשו כמונופול בתחום. בעקבות תלונות, יצאה רש"ת במכרז עם דגש על הוזלת מחירי הנסיעה. תנועת המוניות שם מסתכמת בכ-1.1 מיליון נסיעות בשנה (כלכלה)
מתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםמתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםדניאל הרץ
חברת רנו הצרפתית וחברת ניסאן נפגעו ממתקפת הסייבר שפגעה בסוף השבוע בעשרות אלפי מחשבים. ברנו עצרו את הייצור לחלוטין עד לבדיקה וודאית והסרת ווירוס הכופר (רכב)
בשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםבשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםכיכר השבת2
בעקבות תקלה במערכת הרמזורים העירונית בירושלים נגרמו עומסי תנועה קשים בכל הכבישים רחבי העיר. שוטרים וניידות של אגף התנועה של המשטרה פרוסים בצמתים (תחבורה)
אילוסטרציה - מהיום: הוצאת רישיון נהיגה לרכב - גם בדוארמהיום: הוצאת רישיון נהיגה לרכב - גם בדואראלי רוטמן1
אם עד כה הנפקתו של רישיון נהיגה לרכב היתה אפשרית רק במשרד הרישוי, מהיום ניתן לבצע את הצעד גם בכל סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. התשלום - במזומן בלבד (חדשות)
עלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםעלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםדניאל הרץ
מכירת כלי רכב חדשים בישראל נמצאת במגמת עלייה ושוברת שיאים חדשים אך מתברר כי היבואנים לא מצליחים לשכנע את הלקוחות הפרטיים לרכוש אצלם ולא בחברות הליסינג (רכב)
המשאית החדשה - 'טסלה' חשפה תמונה ראשונה של המשאית החשמלית'טסלה' חשפה תמונה ראשונה של המשאית החשמליתכיכר השבת
חברת הרכבים החשמליים והאוטונומיים 'טסלה' חשפה תמונה ראשונית של דגם משאית חשמלית שתצא לשוק בעוד כחצי שנה. לטענת המנכ"ל המשאית תהיה יעילה ונוחה (רכב)
הלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותהלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותדניאל הרץ
לאחר חודשיים של ירידה במחירים חוזר מחיר הדלק לעלות אם כי בצורה עדינה יחסית של 6 אגורות לליטר. מחיר הדלק נקבע בתחילת כל חודש לועזי בהתאם למחירי הנפט בעולם (רכב)
פורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרפורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרדניאל הרץ1
רכב הפורד מוסטאנג הוכרז כרכב הספורט הנמכר ביותר בארה"ב-50 השנים האחרונות ובשנה האחרונה גם בעולם כולו כשהוא נמכר ב-140 מדינות ברחבי העולם (חדשות רכב)
המכונית מעופפת - זה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפוזה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפואלי רוטמן3
במכונית המשוכללת תוכלו לנהוג גם ללא עשיית רישיון. כמה דיווחים במגזינים כלכליים טוענים, כי אחד המשקיעים המרכזיים בסטארט אפ הזה הוא לארי פייג', ממייסדי גוגל (רכב)
ציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקדניאל הרץ25
לאחר שנים של עיכובים בתכנית, נפתח סוף סוף ציר חדש ביציאה מבני ברק - בצומת קוקה קולה מכיוון רחוב אברהם בן-דוד, שאמור להקל על העומס הרב ברחוב כהנמן (תחבורה)
'בדיקת ינשוף' לנהג שנחשד בנהיגה תחת שכרות. אילוסטרציה - יותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםיותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםאלי רוטמן
מסוכן מאוד לנסוע בכבישי ישראל בשעות הלילה המאוחרות - זו המסקנה העולה מאליה מתוצאות הסקר החדש שערכה עמותת אור ירוק. וגם: מי ומי בנהגים השיכורים (תחבורה)
רכב פולקסווגן ID CROSS - היצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליותהיצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליותתומר הדר
כדי לכבוש את השוק הסיני, על היצרניות להתחשב בהעדפותיהם של המתעשרים החדשים ובצרכים הסביבתיים של המדינה, הסובלת מזיהום אוויר כבד (חדשות תחבורה, רכב)
רכב של אובר - צרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרשצרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרשויקי אוסלנדר
אחרי נשיא החברה ושורת בכירים ארוכה, נוטש את אובר גם שאריף מרקבי, שהוביל את פרויקט הרכב האוטונומי שלה. בתוך כך, קבע בית דין בברזיל כי על החברה לפצות עובד ולספק לנהגים תנאים סוציאליים - למרות שאין היא מגדירה אותם כעובדיה
הצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלהצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלדניאל הרץ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מספר כלי הרכב בישראל ואת מצבם. כלי הרכב הקטנים צעירים יותר אך מנגד צי המשאיות הכבדות בישראל הזדקן מאד (תחבורה)
הצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר  פוטיןהצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר פוטיןדניאל הרץ
נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, חובב האקסטרים הגיע השבוע לכנס בסיביר במשאית שטח אמפיבית ייחודית המאפשרת נסיעה על השלג גם בתנאים קשים במיוחד (חדשות תחבורה)
האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?שרון מנדל10
בסרטון שעלה בחודש האחרון לרשת וצבר כמעט מיליון צפיות, מוצגת הצעה למכונית קונספט עתידנית שאולי תגיע מתישהו לכביש ותחסוך לכולנו שעות ארוכו של פקקים. צפו בווידאו (רכב)
מחלף רעננה ומתחתיו כביש 4 - שני קטעים נוספים בכביש 531 - נפתחו לתנועהשני קטעים נוספים בכביש 531 - נפתחו לתנועהדניאל הרץ2
לפנות בוקר נפתחו לתנועה שני קטעים נוספים בכביש 531: מחלף רעננה דרום והקטע שימשיך את נתיבי איילון עד שפיים. השר כץ מבטיח - "נסיעה מהירה ובטוחה", האמנם? (רכב)
הפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתהפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתדניאל הרץ
בית מכירות העמיד למכירה פומבית את הפרארי שהייתה בבעלות טראמפ אך לא הצליח לקבל עליה מחיר גבוה ככל הנראה בשל הדגם שנחשב ללא מוצלח במיוחד (חדשות רכב)
חברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםחברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםדניאל הרץ
חברות התעופה מהמזרח התיכון שנאסר עליהן להטיס לארה"ב ובריטניה מחשבים ניידים וטבלטים בשל איומי הטרור ישאילו ללקוחותיהם מחשבי ניידים וטבלטים במהלך הטיסה (רכב)
תקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזתקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזדניאל הרץ1
תקלה מסתורית מונעת את השימוש בתכנת הניווט הפופולרית במערכות המולטימדיה ברכבים. החברה מתנהגת במסתוריות סביב הנושא וממליצה להדליק ולכבות את המכשיר (רכב)
אורות הניידת - מרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותמרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותאלי רוטמן2
תקציב אגף התנועה שקוצץ דרסטית לאחרונה הוביל למצב בו רק ניידות מועטות מסיירות לאורך עורקי התנועה הראשיים. כדי לאזן את החסר ולהגביר הרתעה הוחלט על ה... "נל"ש" (ארץ)
20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאית20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאיתדניאל הרץ4
המדינה תעביר 20 מיליון שקל לתכניות להכשרת נהגי אוטובוסים ומשאיות בשל המחסור החמור. כ-1000 נהגים יוכשרו בתחילה ויקבלו גם דמי קיום בתקופת ההכשרה (רכב)
התאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוהתאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוכיכר השבת10
יוסף ניר ז"ל, נהרג לפני כחודש בתאונת דרכים קטלנית בצומת אוהלים בכביש 40. מגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום. התאונה, תועדה במצלמת דרך של נהג שנסע בכביש (רכב)
מכוניות שמגיעות בנמל אילת - אלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתאלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתדניאל הרץ
הברד הכבד שירד לפני כשבועיים באילת גרם לנזקים למכוניות החדשות שמאוחסנות בשטחי האחסון ליד הנמל. הנזק נאמד במיליוני שקלים וחברות מיוחדות הגיעו מאירופה לתקן (רכב)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים