יניב בן..  חנן בן ארי  הרב מוצפי  גרוס
במרכז: הרבנית מבילגורייא ע"ה, אם האדמו"ר - נשיא המדינה לרבי מבעלזא: "זכתה בחייה"נשיא המדינה לרבי מבעלזא על אמו הרבנית ע"ה: "היא זכתה בחייה"
כ"א בטבת תשעז | 19.01.17
נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, שלח אגרת תנחומים לכ"ק האדמו"ר מבעלזא היושב שבעה על פטירת אמו. "אין לי ספק שהיא זכתה בחייה "מי יתן ובבניין ציון וירושלים תנוחמו" (ארץ)
כשנשיא המועצת לא הבחין בגר"ש אוירבךכשנשיא המועצת לא הבחין בגר"ש אוירבךישראל כהן
גדולי תורה, אדמו"רים ואישי ציבור מגיעים לנחם את האדמו"ר מבעלזא. רגע מעניין נרשם כאשר ראש הישיבה הגר"ש כהן לא הבחין בגר"ש אוירבך והחל לספר סיפור בשמו | תיעוד (חרדים)
בדרך לניחום: בן הרבי מסקווירא בא לכותלבדרך לניחום: בן הרבי מסקווירא בא לכותלישראל כהן1
הרה"צ רבי אהרן מענדל טווערסקי בנו של האדמו"ר מסקווירא הגיע לביקור מיוחד בארץ, בשליחות אביו לנחם את גיסו האדמו"ר מבעלזא, ופתח את ביקורו בתפילה בכותל (חסידים)
האדמו"ר מרחמסטריווקא עם ספר התורה - הכנסת ס"ת לביהמ"ד רחמסטריווקא. צפוהכנסת ס"ת לביהמ"ד רחמסטריווקא. צפוכתב וצילם: יהודה פרקוביץ
קהל חסידי ואוהדי בית רחמסטריווקא בעיר התורה בני ברק השתתפו במעמד הכנסת ספר תורה לבית המדרש רחמסטריווקא ברחוב האדמו"ר מגור בעיר | תיעוד (חסידים)
הראשל"צ בניחום - הרבי לראשל"צ: "דמות האבא הגדול זצ"ל"הרבי לראשל"צ: "דמות האבא הגדול זצ"ל"ישראל כהן8
במהלך ניחום אבלים שערך הראשון לציון הגר"י יוסף אצל האדמו"ר מבעלזא, אמר הרבי: "רואים על פני הרב את הדמות של האבא הגדול זצ"ל" | תיעוד יום הניחום הראשון (חסידים)
הרבי מסאטמר בבית הנגיד שמקורב לנתניהוהרבי מסאטמר בבית הנגיד שמקורב לנתניהוישראל כהן9
האדמו"ר מהרי"י מסאטמר הגיע במוצאי השבת לביקור מיוחד במעונו של הנגיד החסידי ברי ווייס - שבמקביל להיותו מקורב לרבי, מתחזק קשרים גם עם ראש הממשלה הציונית (חסידים)
האדמו"ר מגור. ארכיון - הרבנים תיאמו עמדות בבית האדמו"ר מגורהרבנים תיאמו עמדות בבית האדמו"ר מגורישראל כהן15
חברי ועדת הרבנים של סיעת דגל התורה הגיעו לביקור מיוחד במעונו של האדמו"ר מגור, לתיאום עמדות בנוגע למאבק על שמירת הסטטוס קוו בירושלים וחילולי השבת בבירה (חדשות)
האדמו"רים מהר"א ומהר"י מסאטמר - עשור לאחר הפילוג: הירושה בסאטמר לקראת חלוקה?עשור לאחר הפילוג: הירושה בסאטמר לקראת חלוקה?ישראל כהן22
עשור לאחר הפילוג הגדול בסאטמר, ניצת לו מחדש זיק של תקווה לשלום, כאשר נרשמה פריצת דרך במאמצים להגיע להסכמה בין האחים האדמו"רים על חלוקת חפצי הירושה של אביהם זי"ע (חסידים)
חתונת נכד האדמו"ר מסאטמר | צפוחתונת נכד האדמו"ר מסאטמר | צפוישראל כהן8
קהל רב של חסידים, רבנים ואדמו"רים השתתפו בשמחת החתונה של החתן פנחס מרדכי מייזליש, נכד האדמו"ר מסאטמר, עם הכלה, בת אבד"ק ראצפרט ברזיל. צפו (חסידים)
‏‏טיש יארצייט של בעל ה"אריה שאג" מצאנז ז'מיגרד זצ"ל‏‏טיש יארצייט של בעל ה"אריה שאג" מצאנז ז'מיגרד זצ"לישראל כהן
קהל רב השתתף בסעודת ההילולה להסתלקותו של האדמו"ר מצאנז זמיגרד זצ"ל, בראשות בנו האדמו"ר מצאנז זמיגרד ארה"ב ונכדו האדמו"ר מצאנז זמיגרד מבני ברק (חסידים)
‏‏שמחת החתונה בחצרות זוויעל-לעלוב. צפו‏‏שמחת החתונה בחצרות זוויעל-לעלוב. צפוישראל כהן
קהל המונים השתתפו בשמחת החתונה לנכד הרבי מזוויעל בן לחתנו הרה"צ רבי יוסף קאפ ונכד האדמו"ר מלעלוב ברנוביץ זצ"ל. הכלה היא בת כ"ק האדמו"ר מלעלוב ביתר זצ"ל (חסידים)
מעמד מסיבת חומש באומן. צפו בגלריהמעמד מסיבת חומש באומן. צפו בגלריהשאול כהנא10
תלמוד תורה 'כתר תורה' - אומן שעל יד ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, נערכה אמש מסיבת חומש, לאחר כ-80 שנה שלא היה תלמוד תורה באומן | צפו בגלריה מהמעמד (חסידים)
טיש יארצייט בפיטסבורג | צפו בגלריהטיש יארצייט בפיטסבורג | צפו בגלריהישראל כהן
בפיטסבורג נערכה הילולה לאדמו"ר בעל "אמונת אברהם" מפיטסבורג זיע"א, בראשות בנו הרבי מפיטסבורג במהלכו חולקו תעודות לבחורי הישיבות שנבחנו על דפי גמרא (חסידים)
תיעוד ענק: חתונת נכד האדמו"ר מערלויתיעוד ענק: חתונת נכד האדמו"ר מערלויישראל כהן2
קהל רב השתתף בשמחת נישואי נכד האדמו"ר מערלוי, החתן הרב משולם יששכר בן לבנו הרה"צ רבי שלום צבי סופר רב בית המדרש ערלוי מרכז ירושלים, חתן האדמו"ר מקאסוב (חסידים)
חתונת בית מישקולץ - סאווראן - זוועהילחתונת בית מישקולץ - סאווראן - זוועהילkikar.co.il בשיתוף מישקולץ
אלפי חסידים השתתפו אמש בשמחת החתונה הענקית לנכדת האדמו"ר ממישקולץ. האירוע איחד את בית מישקולץ, סאווראן וזוועהיל. צפו בגלריה של יהודה פרקוביץ (חסידים)
ההילולא המרכזית לרבי נתן מברסלב בירושליםההילולא המרכזית לרבי נתן מברסלב בירושליםכיכר השבת13
המוני חסידי ברסלב התאספו עם סיום צום עשרה בטבת להילולת תלמיד רבי נחמן מברסלב. אל מול שלוחנות ערוכים, עלו הדוברים בשבח רבי נתן. רבנים, משפיעים ותלמידים עזבו את המקום בתחושת התחזקות (חסידים)
שמחת בית קרעטשניף סיגעט | תיעודשמחת בית קרעטשניף סיגעט | תיעודישראל כהן3
מאות חסידים השתתפו בחתונת נכד האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט, החתן ר' ניסן חיים בן לבנו אב"ד קרעטשניף סיגעט בבית שמש. הכלה היא בת האדמו"ר מראזלא • צפו (חסידים)
חתונת מאור חיים-סערט ויזניץ - חיי משה. גלריהחתונת מאור חיים-סערט ויזניץ - חיי משה. גלריהכתב וצילם: יהודה פרקוביץ3
אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות וקהל המונים השתתפו בשמחת החתונה לנכד הגר"ז ארנסטר אב"ד מאור חיים עם הכלה בת הגרא"י געלדציילער | גלריה מהשמחה (חסידים)
התקנות המחמירות של תלמידי סקוויראהתקנות המחמירות של תלמידי סקוויראישראל כהן6
1300 תלמידי ישיבות סקווירא ברחבי ארצות הברית התכנסו לאסיפת "חומות מגדלי" לחיזוק תקנות הישיבה המחמירות שקיבלו על עצמם וזכו לברכת קודשו של האדמו"ר (חסידים)
"הישוב בארץ - רק בזכות הכוללים והישיבות""הישוב בארץ - רק בזכות הכוללים והישיבות"ישראל כהן9
האדמו"ר מצאנז נשא נאום חיזוק חריף בפני מאות אברכי הכוללים של צאנז נגד המגמה "להוציא אברכים מהכוללים" וקרא לחדד כי הישוב בארץ חי בזכות הכוללים והישיבות (בארץ)
טקס מרגש בכניסת ילדים לחיידר חב"ד. צפוטקס מרגש בכניסת ילדים לחיידר חב"ד. צפוכיכר השבת16
עשרות ילדי חיידר חב"ד בביתר עילית חגגו יחד עם הוריהם את כניסתם לחיידר במעמד מיוחד בו הילדים הגדולים יותר קיבלו את פניהם בתחפושות מקוריות. צפו בתיעוד מרגש (חסידים)
האדמו"ר והסביבון - טיש 'זאת חנוכה' בבאבוב | גלריהטיש 'זאת חנוכה' בבאבוב | גלריהישראל כהן1
המונים חסידים השתתפו אמש בטיש 'זאת חנוכה' שערך כ"ק האדמו"ר מבאבוב בבית מדרשו. זקני החסידים והאדמו"ר סובבו יחד סביבונים כפי המנהג. צפו בגלריה מהמעמד (חסידים)
קאסוב-ויז'ניץ: צפו בהדלקת הנר השמיניקאסוב-ויז'ניץ: צפו בהדלקת הנר השמיניכיכר השבת5
המוני חסידים ותושבי בית שמש התכנסו אמש (מוצאי שבת) בית מדרשו של האדמו"ר מקאסוב-ויז'ניץ למעמד הדלקת הנר השמיני של חנוכה • צפו בווידאו ותמונות מהמעמד (חסידים)
צפו: הרבי הישיש מסקולען בשירת "ועל הניסים"צפו: הרבי הישיש מסקולען בשירת "ועל הניסים"ישראל כהן1
קהל רב של חסידים ומעריצים השתתף אמש (מוצאי שבת) בהדלקת נר שמיני בבית מדרשו של זקן אדמו"רי ארה"ב הרבי הישיש מסקולען | צפו בשירת "ועל הניסים" (חסידים, בעולם)
צפו בתיעוד: שבת חנוכה באומןצפו בתיעוד: שבת חנוכה באומןכיכר השבת
כמידי שנה התקבצו אלפי חסידי ברסלב בשבת חנוכה סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב • צפו בהכנת החלות , הכשרת המקום לציבור העולים, בהדלקת נרות חנוכה ועוד (חסידים)
הרבי מויז'ניץ - הרבי מויז'ניץ: "אל תתמהמהו עם השידוך"הרבי מויז'ניץ: "אל תתמהמהו עם השידוך"שאול כהנא5
האדמו"ר מויז'ניץ בחר לעורר את חסידיו בשבת חנוכה בענייני השידוכים ויצא נגד דחייה של שידוך בגלל זמני אבל כאלה ואחרים: "אין להתעכב בעניני שידוכים ואין לדחות" אמר (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
המסע בהיכלי החסידות של הרב ישראל גליס
כ"ח בכסלו תשעז1
מתפללים בציון רבי נחמן - אוצר אצל הצדיק | רבי אליעזר יהודה קעניג
הרה"ח רבי אליעזר יהודה קעניג
אוצר אצל הצדיק | רבי אליעזר יהודה קעניג
י"ז בתשרי תשעז9