יניב בן..  חנן בן ארי  ויזניץ  טראמפ
אילוסטרציה - אלימות, גירוש וסמים: כך ניסו להפריד את הגרושה מילדיהאלימות, גירוש וסמים: כך ניסו להפריד את הגרושה מילדיה
ל' בשבט תשעז | 26.02.17
איומים ברצח עם אקדח, אלימות, גירוש מהארץ ושתילת כמות גדולה של סמים במזוודה באוקראינה • שלב אחר שלב - כך ניסו גורמים להפריד בין הגרושה החסידית ובן זוגה לתשעת ילדיה (חסידים, ארץ)
נכד האדמו"ר התארס עם בת המשפיע. צפונכד האדמו"ר התארס עם בת המשפיע. צפוכיכר השבת
בבני ברק נערכה שמחת אירוסין לנכד האדמו"ר מספינקא ארה"ב, בן לחתנו הרה"צ רבי אשר ישעי' איכנשטיין רב דחסידי ספינקא עם הכלה בת המשפיע הגה"צ רבי אהרן טויסיג (ארץ)
שמלצר בסלפי עם האיש הפיננסי של גור • צפושמלצר בסלפי עם האיש הפיננסי של גור • צפוישראל כהן13
הזמר ליפא שמלצר השתתף כאורח בדינר של 'איחוד מוסדות גור', וניצל את האירוע לצילום סרטון סלפי עם נחמן וידלסבסקי, האיש החזק בחסידות גור בתחום גיוס הכספים • צפו (חסידים)
מעמד כתיבת ספר תורה בדושינסקיא. צפומעמד כתיבת ספר תורה בדושינסקיא. צפוישראל כהן
חסידי קהילת דושינסקיא בבני ברק חגגו במעמד התחלת כתיבת ספר תורה, בהשתתפות כ"ק האדמו"ר מדושינסקיא, שיוכנס ברוב פאר והדר לבית הכנסת. צפו בגלריה (חסידים)
האדמו"רים חגגו שבע ברכות בשומרון. צפוהאדמו"רים חגגו שבע ברכות בשומרון. צפודניאל הרץ4
האדמו"רים מספינקה וראחוב בחרו לקיים את שבע הברכות של ילדיהם דווקא בשומרון כדי ליצור קירוב לבבות וחיבור בין תושבי השומרון שהגיעו לאירוע ובין הציבור החרדי. צפו (בארץ)
הרבי מפיסטבורג בתפילה ושירה בציון הרשב"יהרבי מפיסטבורג בתפילה ושירה בציון הרשב"יכיכר השבת
לקראת שמחת נישואי בתו, עלה כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג, עם חסידיו ובחורי הישיבה להתפלל בציון הרשב"י במירון. לאחר התפילה שרו כולם יחד את הניגון "אמר רבי עקיבא" (חסידים)
סרטון היח"צ של המופע - "הפקרות"? ענקי הזמר יככבו במופע של גור"הפקרות"? ענקי הזמר יככבו במופע של גורישראל כהן29
למרות מכתבם של גדולי ישראל נגד מופעי זמר, גם בהפרדה, בארה"ב עסקים כרגיל: גדולי הזמר החסידי יופיעו במופע ענק שמארגנים במוסדות גור. עסקנים: "התרבות שונה" (חסידים)
הפגישה החשאית בין הרבי מויז'ניץ לקצין המילואים הראשיהפגישה החשאית בין הרבי מויז'ניץ לקצין המילואים הראשישאול כהנא12
בביקור אצל איש העסקים דוד הגר, נועד האדמו"ר מויז'ניץ עם קצין המילואים הראשי בצה"ל, תא"ל הושע פרידמן בן שלום, והודה לו על "קידוש ה' שהוא עושה בצבא" • צפו בפגישה החשאית (בארץ)
אילוסטרציה - "האדמו"ר מקרקאס" חשוד בתקיפת נערים"האדמו"ר מקרקאס" חשוד בתקיפת נעריםאלי רוטמן15
בבית משפט השלום בטבריה הוארך שוב מעצרו של מי שמכונה עצמו "אדמו"ר מקראקס", בדרך להגשת כתב אישום חמור נגדו בגין תקיפת נערים ואיומים עליהם (חדשות, חרדים)
כנס לציון יארצייט אשת הרבי מחב"ד - יום אחרי יום: 2 כנסים לאלפי נשים חרדיותיום אחרי יום: 2 כנסים לאלפי נשים חרדיותכיכר השבת4
ביום ראשון נהרו אלפי נשים לבנייני האומה למחות נגד ההתייצבות בלשכות הגיוס ולמחרת, אותו אולם התמלא שוב באלפי נשים - לציון יום פטירת אשת הרבי מליובאוויטש
האדמו"ר מסאטמר וראש הממשלה נתניהו - סאטמר תפגין נגד "ראש הכופרים הציוני"סאטמר תפגין נגד "ראש הכופרים הציוני"ישראל כהן28
בריכוזי חסידי האדמו"ר מהרי"י מסאטמר הופצו כרוזים הקוראים לציבור הקנאים להשתתף בהפגנה בוושינגטון בזמן פגישת נתניהו, המכונה "ראש הכופרים הציוני", עם טראמפ (בעולם)
סוער באומן: פועלי העירייה הרסו אוהל לשינהסוער באומן: פועלי העירייה הרסו אוהל לשינהשאול כהנא5
בשעות הבוקר הגיעו פועלי עיריית אומן, בליווי המשטרה, למתחם אוהלי השינה שהוקמו לפני כ-10 שנים לטובת העולים לאומן בכדי להרוס את אחד מהאוהלים. צפו בתיעוד (חסידים)
האדמו"ר בהנחת תפילין - הרבי מסאטמר במנוחה בפאלם ספרינגסהרבי מסאטמר במנוחה בפאלם ספרינגסישראל כהן2
בימים אלו שוהה האדמו"ר מסאטמר למנוחה בפאלם ספרינגס שבמדינת קליפורניה בארצות הברית, כמנהגו מדי חורף. צפו בתיעוד ענק מטיש ט"ו בשבט, התפילה והלימוד (חסידים)
האדמו"ר מבאבוב בחתונה - צפו בגלריה: חתונת בת האדמו"ר מבאבובצפו בגלריה: חתונת בת האדמו"ר מבאבובישראל כהן
אלפי חסידים, רבנים ואדמו"רים השתתפו בשמחת החתונה של בת כ"ק האדמו"ר מבאבוב עב"ג החתן בן הרה"ג ר' אברהם אבא סג"ל הורוויץ, ר"מ בישיבת באבוב לונדון | גלריה (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ - האדמו"ר מויז'ניץ: לוקח על עצמי את הצרותהאדמו"ר מויז'ניץ: לוקח על עצמי את הצרותישראל כהן2
האדמו"ר מויז'ניץ התייחס במהלך 'טיש סעודה שלישית' למצבו הקשה של נכדו המאושפז: "אני לוקח על עצמי את הצרות אם הצרה הזאת תפטור אותנו מכלל צרות ישראל" (חסידים)
הרבי מויז'ניץ - דאגה בויז'ניץ: נכד הרבי אושפז בבית החוליםדאגה בויז'ניץ: נכד הרבי אושפז בבית החוליםישראל כהן3
דקות לפני קבלת שבת, הפתיע האדמו"ר את קהל החסידים שהגיע להסתופף בצילו לרגל שבת שירה וט"ו בשבט, והורה לכולם לומר יחד פרקי תהילים לרפואתו של נכדו (חסידים,עולם)
המצווה טאנץ באבוב - ריקוד האדמו"ר מבאבוב עם בתו הכלה • צפוריקוד האדמו"ר מבאבוב עם בתו הכלה • צפוישראל כהן64
אלפים השתתפו הלילה בשמחת בית באבוב בניו יורק, בחתונת בתו של האדמו"ר מבאבוב. רגעי השיא של השמחה - ריקוד המצווה טאנץ של האדמו"ר עם בתו הכלה • וידאו (חסידים)
חתונת תוא"י - החופה והמצווה טאנץ. צפוחתונת תוא"י - החופה והמצווה טאנץ. צפוישראל כהן3
אלפי חסידים השתתפו בשמחת החתונה לנכד האדמו"רים מתולדות אברהם יצחק וקרעטשניף סיגעט עם בת האדמו"ר מברגזעס שנערכה ברוב עם | וידאו ותמונות (חסידים, בארץ)
מוסקבה: האדמו"ר ערך טיש ט"ו בשבט מוקדםמוסקבה: האדמו"ר ערך טיש ט"ו בשבט מוקדםצילום: לוי נאזרוב6
האדמו"ר מביאלה-אוסטרובא, המבקר בימים אלו במוסקבה בירת רוסיה, ערך הערב "טיש" לקראת ראש השנה לאילנות - חמשה-עשר בשבט. צפו בגלריה (חרדים, חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ - בחמישי: הרבי מויז'ניץ יוצא למסע תפילהבחמישי: הרבי מויז'ניץ יוצא למסע תפילהישראל כהן6
ביום חמישי הקרוב יתקיים בשעות הערב מסע מיוחד ומעמדי תפילה של חסידי ויז'ניץ בראשות האדמו"ר, שיגיעו להשתטח מערת המכפלה, קבר רחל, והכותל המערבי (חסידים, בארץ)
האדמו"ר הישיש חבש את משקפי החזון אישהאדמו"ר הישיש חבש את משקפי החזון אישישראל כהן7
במהלך אירוע חגיגי הרכיב האדמו"ר הישיש מקארלסבורג את משקפי השבת של מרן בעל החזון איש זצ"ל שנמכרו במכירה פומבית בסכום עתק של 20 אלף דולר • צפו בווידאו (חסידים)
ההיערכות לשמחה - השביתה ב'אל על' לא פגעה בשמחת באבובהשביתה ב'אל על' לא פגעה בשמחת באבובישראל כהן5
ביום רביעי הקרוב תיערך בניו יורק חתונת ענק לרגל נישואי בת האדמו"ר מבאבוב. עסקני חסידות באבוב מציינים כי למרות השביתה ב'אל על', החסידים הצליחו לצאת מהארץ (חסידים)
שמחת שבע ברכות לנכדת אב"ד 'העדה'שמחת שבע ברכות לנכדת אב"ד 'העדה'ישראל כהן
אדמו"רים, רבנים וקהל רב השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכדת גאב"ד 'העדה החרדית', בת לבנו רבי שלמה זלמן וויס, עם החתן בן רבי שמואל אהרן גוטמן | גצפו בלריה (חסידים)
הפוגרום בישיבה - מהומה בישיבה "בגלל שיבוש שמחת חתן"מהומה בישיבה "בגלל שיבוש שמחת חתן"שאול כהנא19
החלטת רבני ישיבת בויאן לאסור על הבחורים להשתתף בקבלת פנים בחתונות, הובילה לפוגרום ומחאה של הבחורים. גורמים בחסידות: "אלו בחורים שנזרקו מהישיבה" (חסידים)
האדמו"ר מלעלוב - "מסע קודש" בלי מכשירים ללא כשרים"מסע קודש" בלי מכשירים ללא כשריםישראל כהן5
מאות חסידי לעלוב בראשות האדמו"ר ימריאו הבוקר להשתטח על ציונו של הרה"ק רבי דוד מלעלוב זיע"א. האדמו"ר ביקש מחסידיו שלא להשתמש במסע במכשירים לא כשרים (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מסלאנים - רגע לפני הטיסה לארץ: הרבי מסלאנים עוכברגע לפני הטיסה לארץ: הרבי מסלאנים עוכבישראל כהן4
האדמו"ר מסלאנים עוכב לחקירה בשדה התעופה בארה"ב יחד עם שני גבאיו והרבנית, שם שהה לגיוס כספים, בחשד שמחזיק עליו כספים יותר מהמותר. החשד הוסר והרבי שוחרר (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
המסע בהיכלי החסידות של הרב ישראל גליס
כ"ח בכסלו תשעז1
מתפללים בציון רבי נחמן - אוצר אצל הצדיק | רבי אליעזר יהודה קעניג
הרה"ח רבי אליעזר יהודה קעניג
אוצר אצל הצדיק | רבי אליעזר יהודה קעניג
י"ז בתשרי תשעז9