גוגל  הפלג  סורוצקין  רולי דיקמן
אילוסטרציה - הפתרון הבעלזאי: לחגוג בלי להפריע לשכניםהפתרון הבעלזאי: לחגוג בלי להפריע לשכניםשאול כהנא13
מה אתם עושים כשאתם רוצים לחגוג אבל חוששים להפריע לשכנים? ובכן, חוגגים בעוצמה נמוכה. בישיבת בעלזא אימצו את טרנד 'מסיבות האזניות' באירוע של צעירי הישיבה (חרדים)
מסיבת חומש בחיידר תולדות אברהם יצחק • צפומסיבת חומש בחיידר תולדות אברהם יצחק • צפוכיכר השבת
בחיידר 'תולדות אברהם יצחק' בבית שמש נחגגה בהתרגשות מסיבת חומש בהשתתפות הדיין הרב ברנדסדורפר והרה"צ בנו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק • וידאו ותמונות (חסידים)
ילדי כיתה ג' חגגו סיום חמישה חומשי תורה • צפוילדי כיתה ג' חגגו סיום חמישה חומשי תורה • צפוישראל כהן1
ילדי כיתה ג' דת"ת 'זיו התורה' בבני ברק חגגו סיום חמישה חומשי תורה במעמד מיוחד בהשתתפות הורי וסבי התלמידים היקרים וביניהם אדמורי"ם ורבנים • צפו בגלריה (חסידים)
שני הזוגות - מזל טוב: אח ואחות התארסו עם אחות ואחמזל טוב: אח ואחות התארסו עם אחות ואחישראל כהן74
שני שידוכים שנערכו אמש (ראשון) בניו יורק עוררו שמחה גדולה ומכופלת, לאחר שאח ואחות ממונסי התארסו במקביל עם אחות ואח מבורו פארק • צפו בתמונות מהשידוך (חסידים)
האדמו"ר מבעלזא - התארס הנכד החמישי של הרבי מבעלזאהתארס הנכד החמישי של הרבי מבעלזאישראל כהן9
שמחת בית בעלזא: הערב מציינים בטקס ווארט צנוע במעון הנופש של האדמו"ר מבעלזא בטלז סטון, את בואו בקשרי האירוסין של נכדו החמישי של הרבי, בן לבנו היחיד (חרדים)
עפולה חגגה הכנסת ספר תורה • צפו בתיעודעפולה חגגה הכנסת ספר תורה • צפו בתיעודישראל כהן3
מאות חסידים חגגו ברוב פאר והדר מעמד הכנסת ספר תורה לבית המדרש 'ישועות משה' של חסידי ויז'ניץ בעפולה, בשילוב מעמד 'יקרת התורה' לרגל סיום הלכות שבת בכולל (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ - בפיצות ופלאפל: מי מטריד את האדמו"ר?בפיצות ופלאפל: מי מטריד את האדמו"ר?שאול כהנא43
האדמו"ר מויז'ניץ חווה לאחרונה גל של הטרדות הכוללות משלוח מגשי פיצות, מנות פלאפל ובעלי מלאכה. הרבי בתגובה שילם לכל המוזמנים והורה להעביר את האוכל לנזקקים (בארץ)
ארגנטינה: קבלת פנים לרבי מתולדות אהרןארגנטינה: קבלת פנים לרבי מתולדות אהרןישראל כהן7
מחזה מפעים ומיוחד נראה בבואנוס איירס, כשהמונים מתושבי ארגנטינה המתינו לפנות בוקר בנמל התעופה להגעתו של האדמו"ר מתולדות אהרן, כשהם לבושים בלבוש חגיגי (חסידים)
האדמו"ר בציון אביו - הילולת ה'שפע חיים' מצאנז זי"ע • גלריההילולת ה'שפע חיים' מצאנז זי"ע • גלריהכיכר השבת
אלפי חסידי צאנז השתתפו אמש (שני) בסעודת ההילולא לרגל יום ההילולא לבעל ה'שפע חיים' זי"ע, אביו של האדמו"ר מצאנז, שחילק תעודות לנבחנים על 1000 דפי גמרא (חסידים)
שבע ברכות אחרון בחצר דארג • גלריהשבע ברכות אחרון בחצר דארג • גלריהישראל כהן
קהל חסידי ואוהדי בית דארג השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכד כ"ק האדמו"ר מדארג, בן לבנו הרה"צ רבי אשר רוזנפלד. הכלה היא נכדת כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת (חסידים)
הכנסת ס"ת לביהמ"ד אונגוואר מודיעין עילית. תיעודהכנסת ס"ת לביהמ"ד אונגוואר מודיעין עילית. תיעודכיכר השבת
ביום חמישי האחרון התקיימה הכנסת ספר תורה לביהמ"ד הגדול "משנה הלכות" אונגוואר מודיעין עילית, שנכתב על-ידי הקהילה ובתרומת הנגיד ר' משה קליין מניו-יורק • צפו (חרדים)
צפו בווידאו: הפוגרום החסידי בישיבת באבובצפו בווידאו: הפוגרום החסידי בישיבת באבובשאול כהנא128
בישיבת באבוב בבני ברק עדיין המומים מהאירוע המחריד כאשר לאחר התפילה במרכז חסידי ויז'ניץ, עלתה קבוצת חסידים אל בניין הישיבה וביצעה שם הרס וונדליזם רב (בארץ)
המהומה בבני ברק - במרכז בני ברק: מהומה לילית בין החסידיםבמרכז בני ברק: מהומה לילית בין החסידיםשאול כהנא114
מהומה פרצה הלילה כאשר קבוצת צעירים המשתייכים למרכז חסידי ויז'ניץ, ביצעו וונדליזם בשער ישיבת באבוב ברחוב עזרא בעיר. הסיבה: פגיעה בכ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (חסידים, חדשות)
אילוסטרציה - מופת: הסמארטפון הושבת בעת שיחת הרבימופת: הסמארטפון הושבת בעת שיחת הרביישראל כהן24
האדמו"ר שאל אברך חסידי לגבי מכשיר הסמארטפון של אשתו, ובדיוק באותה שעה הוא נפל למים והושבת - החסידים רואים בכך לא פחות מאשר 'מופת' של הרבי. הסיפור המלא (חסידים)
בניית בית המדרש הענק של ויז'ניץ בעיצומהבניית בית המדרש הענק של ויז'ניץ בעיצומהישראל כהן12
מלאכת הקמת 'בית ויזניץ' בעיצומה. בסיור של גורמי המקצוע מהמובילים בתחומם, האחראים על מלאכת העבודה. צפו בסיור באתר הענק בו יקום הקומפלקס המפואר (חסידים)
ה'לב שמחה' | שלושה מאבקים, מנצח אחדה'לב שמחה' | שלושה מאבקים, מנצח אחדאברהם דוב גרינבוים8
חצי יובל להסתלקותו של כ"ק מרן הלב שמחה מגור זצוק"ל, שב אברהם דוב גרינבוים אל המערכות ההיסטוריות בהן לחם שהשפעתן לא כהו וקהו עד עצם היום הזה (חסידים, חרדים)
וילת הפאר בה יחלים הרבי מהניתוח - כ-3,000$ ליום: וילת ההחלמה של האדמו"רכ-3,000$ ליום: וילת ההחלמה של האדמו"רישראל כהן34
נגידי חסידות סקווירא מימנו לרבי שהות של כחודש בווילת פאר על חוף הים במאליבו שבקליפורניה, זאת בכדי לאפשר לו לנוח ולהחלים מניתוח הלב המסובך שעבר בחודש האחרון (חסידים)
אדמו"רי סאטמר ופשווארסק במסע לצרפתאדמו"רי סאטמר ופשווארסק במסע לצרפתישראל כהן8
רבני קהילת היראים בצרפת הזמינו את האדמו"רים למסע היסטורי בו יחזקו את הקהילות היהודיות בצרפת כהמשך לפעילות שלהם למען מוסדות החינוך בישראל (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ - הרבי מויז'ניץ קיבל קהל במשך כ-18 שעותהרבי מויז'ניץ קיבל קהל במשך כ-18 שעותישראל כהן13
לקראת נסיעתו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ לנאות דשא בשוויץ, הגיע האדמו"ר לאלעד לקבלת קהל ושם במשך כ-18 שעות ברציפות, עברו 110 האברכים להתברך ולהתחזק (חסידים)
אילוסטרציה - טרגדיה בקעמפ: מגיד השיעור נכנס לישון - ונפטרטרגדיה בקעמפ: מגיד השיעור נכנס לישון - ונפטרישראל כהן5
הגאון רבי פנחס וויינברגר, מגיד שיעור בישיבת סאטמר בניו יורק ובנו של הרב הלל וויינברגר - מהתוקפים הבולטים של ההנהגה החרדית בישראל, נמצא ללא רוח חיים במהלך קעמפ (חסידים, בעולם)
כל קהילה טוענת: "אנחנו דרך האמת". ומהי האמת?כל קהילה טוענת: "אנחנו דרך האמת". ומהי האמת?כיכר השבת16
אין חסידות או קהילה שלא סבורה שדרכה היא היא דרך האמת האמיתית והנכונה. ובכל זאת, איך יודעים מהי האמת? המשפיע הרב יואל ראטה מסביר בסרטון חדש (יהדות, חסידים)
האדמו"ר מויז'ני. מונסי ומאיר פרוש - פוטרו שני מלמדים שהפגינו נגד מאיר פרושפוטרו שני מלמדים שהפגינו נגד מאיר פרושישראל כהן22
שני מלמדים במוסדות ויז'ניץ מונסי בארה"ב פוטרו מעבודתם לאחר שהפגינו במהלך ביקורו של סגן שר החינוך מאיר פרוש • "זה פשע חמור ההתנהגות הזאת", אומרים בחסידות (אקטואליה)
נתניהו בבית השר ליצמן - "מעמד חנופה": הצילום שהרגיז את סאטמר"מעמד חנופה": הצילום שהרגיז את סאטמרישראל כהן34
בטאון פלג מהר"י מסאטמר תקף את 'המבשר' בגין ההתנגדות לעצרת הקנאים, ועל הדרך נכנס גם בשבע ברכות בבית ליצמן והכותרת המגוחכת שהופיעה יום למחרת ב"המודיע" (חדשות)
האדמו"ר מויז'ניץ - הרבי מויז'ניץ: תתפללו על דודי, הדור זקוק לוהרבי מויז'ניץ: תתפללו על דודי, הדור זקוק לוישראל כהן14
ללא כל הרעה חלילה במצבו של הדוד ממונסי, בחר האדמו"ר מויז'ניץ להקדיש חלק נכבד מדברי התורה בטיש בכדי לבקש מחסידיו להעתיר על דודו: "הדור צריך לו" הפציר הרבי (חרדים)
ערד. ארכיון - אלמוני עשה צרכיו בפתח בית-כנסת של גוראלמוני עשה צרכיו בפתח בית-כנסת של גורישראל כהן9
אלמוני הגיע אמש למפתן דלת בית הכנסת 'פאר ישראל' של חסידות גור ברחוב חן 40 בערד, ועשה את צרכיו במקום. המתפללים ניסו ללוכדו אך הוא נעלם בעיקול המדרחוב (בארץ)
נכד הגאב"ד חגג שבע ברכות. צפו בגלריהנכד הגאב"ד חגג שבע ברכות. צפו בגלריהישראל כהן
רבנים וחסידים השתתפו בשמחת השבע ברכות לנכד גאב"ד פשעווארסק וויליאמסבורג, בן לבנו הרה"צ נפתלי אלימלך רייך אב"ד פשעווארסק אנטוורפן עם נכדת הגה"צ רבי יהושע רוזנברגר, גאב"ד קרית הרמ"א. צפו בגלריה (חרדים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הגר"ד יפה זצ"ל והשליח הרב דוד ביטון - ה'שליח' החב"די וה'המשגיח' הליטאי // טור
הרב דוד ביטון
ה'שליח' החב"די וה'המשגיח' הליטאי // טור
כ"א בחשוון תשעח8
הרב ישראל פינטו
הרב ישראל פינטו
הלוואי שעצמות רבי נחמן יעלו לארץ // דעה
י"ט בחשוון תשעח28
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
ה'לב שמחה' | שלושה מאבקים, מנצח אחד
ו' בתמוז תשעז8