עמירן דביר  גד אלבז  קינדרלעך  כיכר tv
בר מצווה לנכד האדמו"ר מסאטמר • גלריהבר מצווה לנכד האדמו"ר מסאטמר • גלריהישראל כהן6
מאות חסידים, רבנים ואדמו"רים, השתתפו בשמחת בר המצווה לנכד האדמו"ר מהרי"י מסאטמר, בן לבנו בכורו הרה"צ רבי חיים צבי טייטלבום, רב ואב"ד סאטמאר ירושלים • צפו (בעולם)
הרבי מצאנז בבית החולים - הרבי מצאנז שהה בשבת לצד אמו בביה"חהרבי מצאנז שהה בשבת לצד אמו בביה"חישראל כהן4
הרבי מצאנז, שטס לארה"ב לבקר את אמו המאושפזת בבה"ח מייניט סיני במנהטן, שהה כל השבת ליד מיטת אמו ונכנס לאחל "גוט שבת" לרבי מויז'ניץ מונסי המאושפז בסמוך (עולם)
שוחרר מהכלא והכניס את בנו ל'חיידר' • צפושוחרר מהכלא והכניס את בנו ל'חיידר' • צפוכיכר השבת29
האסיר שמואל שפירא שנעצר במהלך הפגנות הגיוס ושוחרר הכניס בסוף השבוע את בנו בן השלוש ללמוד בת"ת ברסלב - ירושלים בחגיגה עם ילדי החיידר והסבים • צפו (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מויז'ניץ בעת הנחיתה - לאחר הניתוח: הרבי מויז'ניץ  נופש במיאמילאחר הניתוח: הרבי מויז'ניץ נופש במיאמיישראל כהן14
במהלך יום שישי המשיך כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממעון הנופש בניו ג'רזי, שם שהה מאז הניתוח שעבר בגבו בבית החולים במנהטן, אל העיר מיאמי שבפלורידה להמשך מנוחה (חסידים)
פולין: יארצייט לרבי דוד מלעלוב זיע"א • צפופולין: יארצייט לרבי דוד מלעלוב זיע"א • צפוכיכר השבת4
לרגל היארצייט של האדמו"ר רבי דוד מלעלוב זיע"א, בז' בשבט, שהה כ"ק האדמו"ר מלעלוב יחד עם עשרות מחסידיו בעיירה לעלוב בפולין שם נשא תפילה עבור כלל ישראל. צפו (חסידים)
בר מצווה לנכד האדמו"ר ממודז'יץ • גלריהבר מצווה לנכד האדמו"ר ממודז'יץ • גלריהכיכר השבת3
מאות חסידים בראשות אדמו"רים ורבנים השתתפו בסוף השבוע בשמחת בר המצווה לנכדו של כ"ק האדמו"ר ממודז'יץ, בן לחתנו האדמו"ר מאופלע • בעריש פילמר תיעד (חסידים)
חגיגות השחרור של פארזיכרטר, לאחר ההפגנות הסוערות בשנה שעברה - "חוצפה ורשעות": הפגין עם 'העדה' - ונאסר"חוצפה ורשעות": הפגין עם 'העדה' - ונאסרישראל כהן7
עמרם מרגליות, אברך חרדי המזוהה עם העדה החרדית וחתנו של אחד מבעלי הגמ"חים המוכרים בבירה, החל השבוע לרצות עונש מאסר בגין השתתפותו בהפרות סדר לפני כשנה (חרדים)
הנופש של הרבי מסאטמר בקליפורניה • צפוהנופש של הרבי מסאטמר בקליפורניה • צפוישראל כהן2
כבכל שנה הגיע האדמו"ר מסאטמר למנוחה בעיר פאלם ספרינגס בקליפורניה למשך מספר שבועות. בימות החול הוא מתפלל בבית חב"ד ובשבת עם חסידיו • צפו בגלריה (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מבעלזא - ט' בשבט בבעלזא: חגיגות "יום ההצלה"ט' בשבט בבעלזא: חגיגות "יום ההצלה"ישראל כהן2
חסידי בעלזא יתלכדו הערב לחגיגת "יום ההצלה" באירועים רבי הוד בבתי המדרשות שבכל עיר ועיר ויתחברו יחדיו לשידור המרכזי במעון קדשו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא (חסידים בארץ)
הרבי מגור בחתונה - תיעוד ענק: חתונת בן האדמו"ר מסאדיגוראתיעוד ענק: חתונת בן האדמו"ר מסאדיגוראישראל כהן8
אלפי חסידים חגגו אמש (שלישי) עד שעות הלילה המאוחרות בשמחת נישואי בנו של כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה • בשיא השמחה הגיע כ"ק מרן האדמו"ר מגור לאחר מזל טוב (חסידים)
ריקוד המטאטא בחתונת בת הזקונים • תיעודריקוד המטאטא בחתונת בת הזקונים • תיעודכיכר השבת9
מחזה נדיר ומיוחד תועד בחתונת בת הזקונים של הרה"ח ר' אשר אנשיל פוקס, חתן הרה"צ ר' שמואל שפירא זצ"ל, שעה שרקד את ריקוד המטאטא כמנהג ירושלים • צפו (חסידים)
תיקון שובבי"ם בראשות גאב"ד קארלסבורגתיקון שובבי"ם בראשות גאב"ד קארלסבורגכיכר השבת1
עשרות חסידים ומתפללים השתתפו במעמד תיקון שובבי"ם בראשות גאב"ד קארלסבורג באתרא קדישה מירון בסמוך לציונו של התנא רבי שמעון בר יוחאי • צפו בגלריה של דוד כהן (ארץ)
שמחת החתונה בחצרות דארג - ספינקא - קרעטשניף • גלריהשמחת החתונה בחצרות דארג - ספינקא - קרעטשניף • גלריהישראל כהן3
אלפי חסידים השתתפו בחתונת נכד האדמו"ר מדארג בן לחתנו הרה"צ רבי מרדכי קליין. הכלה היא נכדת האדמו"ר מספינקא בת לבנו הרה"צ רבי אברהם אביש וויס חתן האדמו"ר מקרעטשניף מרחובות (חסידים)
אילוסטרציה - באותו יום: בן הרבי גירש את אשתו - והתארסבאותו יום: בן הרבי גירש את אשתו - והתארסישראל כהן61
אמיתי: שעות ספורות לאחר שבן של אדמו"ר מוכר נתן היום גט לאשתו, הוא בא בברית האירוסין עם בתו של אדמו"ר אחר. בני החסידות נרעשים מסמיכות המקרים הנדירה והחריגה (חרדים)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה - הרבנים ידריכו את הגננות של ביתר עיליתהרבנים ידריכו את הגננות של ביתר עיליתישראל כהן18
בביתר עילית ייערך כינוס מיוחד לכל הגננות והסייעות בעיר, שישמעו דברי חיזוק והדרכה מגדולי הרבנים, על חשיבות השמירה על טוהר חינוך הילדים - ללא הסברים מדעיים (בארץ)
הרחפן תיעד: בניית ביהמ"ד של גור • צפוהרחפן תיעד: בניית ביהמ"ד של גור • צפוישראל כהן16
בימים אלו מתקדם בצעדי ענק תהליך בניית היכל בית המדרש והמרכז העולמי של חסידות גור בירושלים • צפו במצגת שהופצה לתורמים המתעדת את תנופת הבנייה מהרחפן (ארץ)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - חסידות גור נגד ההתנדבות בארגוני ההצלהחסידות גור נגד ההתנדבות בארגוני ההצלהישראל כהן54
בחסידות גור הוחלט לאחר דיונים כי מי שמתנדב במד"א, במשטרה או ב'איחוד הצלה', לא יוכל להכניס את ילדיו למוסדות החינוך של החסידות. המטרה: מתנדבים מתחת לגיל 30 (ארץ)
קליפ סיכום מכינוס ההילולא - בני ברק הוקירה את זכרו של בעל התניא • צפובני ברק הוקירה את זכרו של בעל התניא • צפוכיכר השבת6
כינוס מרכזי לרגל יום ההילולא של בעל התניא זי"ע, בהשתתפות אדמו"רים ורבנים שעוררו ללימודי חסידות. אורח הכבוד היה רבה של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר. צפו (חרדים)
הגר"ל מינצברג עם הגרב"ד פוברסקי - דינר "בן מלך" בראשות הגר"ל מינצברג. צפודינר "בן מלך" בראשות הגר"ל מינצברג. צפוישראל כהן4
אלפים השתתפו במעמד כבוד התורה של קהילת 'המתמידים' שהתקיים בירושלים בראשותו של מנהיגה הרוחני של הקהילה הגאון רבי אריה לייב מינצברג • צפו בתיעוד (חדשות חסידים)
המסע הרוחני של חברי הכולל 'עמלים בתורה'המסע הרוחני של חברי הכולל 'עמלים בתורה'כיכר השבת1
תלמידי הכולל הכלל חסידי 'עמלים בתורה', בראשות הרה"ג משה בוקשפן, המסיימים את הש"ס בכל חציש נה, יצאו למסע רוחני 'מפויעלט אין מעזיבוז' שכלל השתטחות על קברי צדיקים (חסידים)
האישה לבעלה: תמכור תכשיט שלי בשביל בית הכנסתהאישה לבעלה: תמכור תכשיט שלי בשביל בית הכנסתישראל כהן38
בדינר שערכה חסידות קרעטשניף, אחד שאל את אשתו אם היא חושבת שכדאי לרכוש מטר בבניין. אשתו הגיבה שימכור תכשיט שלה בשביל זה, והמשתתפים התרגשו • צפו (חסידים)
המיטה בדרכה לישראל - האדמו"ר מויז'ניץ על נינו: "נסתרים דרכי ה'"האדמו"ר מויז'ניץ על נינו: "נסתרים דרכי ה'"ישראל כהן3
האדמו"ר התייחס הבוקר לראשונה בפומבי לפטירתו המצערת של נינו בן השלוש וחצי לאחר מחלה קשה ואמר: "הקב"ה שולח לעולם נשמה למספר שנים". ההלוויה, אחה"צ (חסידים)
אחרי הניתוח: הרבי נסע להתאושש בניו ג'רזיאחרי הניתוח: הרבי נסע להתאושש בניו ג'רזיישראל כהן8
הרבי מויז'ניץ עבר בהצלחה ניתוח מורכב בגבו, ונסע לדירה שהושכרה עבורו בניו גז'רזי, בה יתאושש מהטיפול. קודם לכן, הודה הרבי בחום לרופא שביצע את הניתוח המורכב (חסידים)
אילוסטרציה - בגיל 4: נין האדמו"ר נפטר לאחר מחלה קשהבגיל 4: נין האדמו"ר נפטר לאחר מחלה קשהישראל כהן15
בשנים האחרונות, סבל הילד משה נתן נטע הגר, נינו בן ה-4 של האדמו"ר מויז'ניץ, ממחלה קשה. השבוע מצבו החמיר שוב והצהריים הוא נפטר. מסע החסידות לקבר רחל יידחה (חרדים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ - דאגה בויז'ניץ: נין האדמו"ר במצב קריטידאגה בויז'ניץ: נין האדמו"ר במצב קריטיישראל כהן1
בחסידות ויז'ניץ שוררת דאגה רבה בשל מצבו הקשה של נינו של האדמו"ר, הילד משה נתן נטע בן ברכה חילא יכט הגר, המאושפז במצב קריטי וזקוק לרחמי שמים מרובים (חסידים)
שמחה במודז'יץ: הרבי אירס נכדה ראשונהשמחה במודז'יץ: הרבי אירס נכדה ראשונהישראל כהן14
בבית האדמו"ר ממודז'יץ נערכה הערב שמחת הווארט לנכדתו הראשונה של הרבי, בת לבנו הבכור. מאות חסידים נהרו אל הבית בכדי להשתתף בשמחה ולאחל לרבם מזל טוב (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6
מרן הגראי"ל שטיינמן - מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13
הרב משה שילת - למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
הרב משה שילת
למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
י"ט בכסלו תשעח15