מלך..  הרב שטיינמן  בני פרידמן
האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי - האדמו"ר הישיש אושפז לטיפול רפואי דחוףהאדמו"ר הישיש אושפז לטיפול רפואי דחוףישראל כהן2
לאור ההחמרה במצבו הרפואי והבריאותי של זקן האדמו"רים כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי, הוא אושפז בבית החולים הר סיני במנהטן לצורך טיפול רפואי דחוף (חדשות, חסידים)
הרב משה שילת - למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחדלמה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחדהרב משה שילת15
העובדה שי"ט כסלו הולך והופך לנחלתם של המונים - מסמנת את התקרבותה של הגאולה • הרב משה שילת, יו"ר 'תורת חב"ד לבני הישיבות', בטור מיוחד לכבוד 'חג הגאולה' (חסידים)
נטורנא: מבקשים מטראמפ להמנע מהכרזתונטורנא: מבקשים מטראמפ להמנע מהכרזתוישראל כהן65
ארגון נטורנא המזוהה עם סאטמר והאנטי ציונים פונה בקמפיין תקשורתי בעיתונות היהודית בארה"ב בבקשה מהנשיא טראמפ להמנע מלהכריז על ירושלים כבירת ישראל (חסידים)
הערב: ה'זיץ' הישיבתי הענק בבנייני האומההערב: ה'זיץ' הישיבתי הענק בבנייני האומהשאול כהנא3
אלפי בחורים חסידים וליטאים צפויים להתכנס בבנייני האומה לרגל 'חג הגאולה' • בתפריט: ה'חוזר' של הרבי מליובאוויטש, ו'זיץ' ישיבתי אל תוך הלילה עם פריד, רזאל וישי ריבו (חסידים)
בעל התניא זיע"א - חג שמח: חסידי חב"ד יחגגו את 'חג הגאולה'חג שמח: חסידי חב"ד יחגגו את 'חג הגאולה'שאול כהנא10
זה החל בהלשנה שבה ראה בעל התניא 'קטרוג' על הפצת החסידות, והסתיים בשחרור פלאי שהפך ל'חג הגאולה' ול'ראש השנה לחסידות' • הכל על החג החסידי שיחול הערב (חסידים)
בציון הרשב"י: הרבי שוחח עם המתפלליםבציון הרשב"י: הרבי שוחח עם המתפלליםישראל כהן12
לקראת שמחת בר המצווה לנכדו הגיע כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ לתפילה בציונו של רבי שמעון בר יוחאי, לאחריה, שוחח במשך דקות עם המתפללים במעלת הרשב"י • צפו בווידאו (חסידים)
הגר"מ שטרנבוך נועד עם גיסו הגרמ"ד סולובייצ'יקהגר"מ שטרנבוך נועד עם גיסו הגרמ"ד סולובייצ'יקישראל כהן1
​פגישה נדירה ​התקיימה במהלך שמח​ת שבע ברכות לנכדת הגאון רבי משה שטרנבוך​, בין הגר"מ שטרנבוך ובין גיסו הגאון רבי משולם דוד סולובייצ'יק • צפו בתיעוד מהשמחה (חסידים)
החגיגה המרכזית במוסקבה ל'חג הגאולה' • צפוהחגיגה המרכזית במוסקבה ל'חג הגאולה' • צפוכיכר השבת1
המונים גדשו את אולם הענק 'איירפוסקי' שבמוסקבה • המשא המרכזי מפי רבה הראשי של רוסיה • 5 אירועי פדיון הבן למקורבים • נתרם בית חב"ד חדש במוסקבה • תיעוד (חסידים)
רבבה באירועי היום הראשון של 'צמאה'רבבה באירועי היום הראשון של 'צמאה'שאול כהנא25
האודיטוריום הענק של בנייני האומה רעד פעמיים מהשמחה הגדולה של האירוע • האמנים סחפו את הקהל והמונים מילאו עגלות בספרי היריד • היום יימשכו האירועים • גלריה (חסידים)
ה'חוזר' עם מרן הגראי"ל שטיינמן - התרגשות: ה'חוזר' האגדי  יגיע לבנייני האומההתרגשות: ה'חוזר' האגדי יגיע לבנייני האומהשאול כהנא9
הגאון החסיד רבי יואל קאהן יגיע מניו יורק בגיל 88, כדי להשתתף באירועי 'חג הגאולה' של 'תורת חב"ד לבני הישיבות' במרכז הקונגרסים בי-ם, בהשתתפות כ-60,000 איש (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ מונסי - הדרדרות במצבו של האדמו"ר מויז'ניץ מונסיהדרדרות במצבו של האדמו"ר מויז'ניץ מונסיישראל כהן3
הדרדרות במצבו של זקן האדמורים כ"ק מרן אדמו"ר מוויזניץ ממונסי בן ה-95. הציבור נקרא להתפלל לרפואתו השלימה. הרב מרדכי בן מרגליא בתוך שאר חולי עמו ישראל (חסידים)
סגנית השר: "יריד החסידות - אי של שפיות"סגנית השר: "יריד החסידות - אי של שפיות"שאול כהנא21
במסגרת פתיחת אירועי שבוע החסידות בבנייני האומה, הגיעה סגנית השר ציפי חוטובלי לרכוש ספרים, והפתיעה כשביקשה לראיין את דובר חב"ד, הרב מנחם ברוד • צפו בראיון (חסידים)
יריד החסידות והלל צייטלין הי"ד - הוגה הדעות הציוני שהפך לחסיד חב"דהוגה הדעות הציוני שהפך לחסיד חב"דשאול כהנא12
הוא היה מבכירי הסופרים והוגי הדעות של התנועה הציונית - עד שיום אחד פקח עיניים, דבק ברבי הרי"צ מליובאוויטש זי"ע, והחל לפרסם מאמרים לדרכה של החסידות • מטלטל (חסידים)
'בנייני האומה' ישנה את פניו לרגל י"ט בכסלו'בנייני האומה' ישנה את פניו לרגל י"ט בכסלושאול כהנא18
על פי ההערכות, למעלה מ-60,000 איש צפויים להשתתף ב'שבוע אירועי החסידות' שייערך בשבוע הבא בבנייני האומה לרגל 'חג הגאולה'. ה"חוזר" האגדי יגיע לארץ במיוחד (חרדים)
גלריה: מעמד הנחת תפילין לנכד הרבי מבעלזאגלריה: מעמד הנחת תפילין לנכד הרבי מבעלזאישראל כהן. צילום: שלמה אינדורסקי2
לנכדו של האדמו"ר מבעלזא, הבחור ישראל מנחם נחום, התקיים הבוקר מעמד הנחת תפילין מיוחד בהשתתפות סבו הגדול. צפו בתמונות של שלמה אינדורסקי (חסידים, חרדים)
צפו בתמונות: משב"ק הרבי מסאטמר מבקר בישראלצפו בתמונות: משב"ק הרבי מסאטמר מבקר בישראלישראל כהן. צילום מערכת בחצרות3
הרב חיים שלמה פישר, המשמש כמשב"ק האדמו"ר מסאטמר, הגיע לביקור בישראל לרגל שמחת נישואי בנו של האיש החזק בקהילה בבני ברק, הרב יחזקאל ראטר. לצד המשב"ק, נלווה לביקור גם הנגיד הרב יעקב סופר, מנכ"ל המתיבתא של החסידות. צפו בלגרית ענק (חסידים)
הקהילה החרדית בברלין בשבתון מיוחד • צפוהקהילה החרדית בברלין בשבתון מיוחד • צפוכיכר השבת
70 שנה לאחר השואה והפריחה היהודית בברלין, בירת גרמנית, בשיאה. מאות מיהודי ברלין, בשבתון מרגש של חב"ד, רבים מהם התקרבו ליהדות בשנים האחרונות. צפו בגלריה (חסידים)
תיעוד: הרבי מאמשינוב בסעודת יארצייטתיעוד: הרבי מאמשינוב בסעודת יארצייטישראל כהן1
האדמו"ר מאמשינוב הגיע ביום חמישי האחרון לאולם 'הגפן' ברחוב פחד יצחק בעיר ביתר עילית להשתתף בסעודה בשילוב סיום לרגל היארצייט של אמו הרבנית ע"ה • תיעוד (חסידים)
הרב גור אריה והרב הכט - החב"דניקים שהפכו לרבני ערים • מיוחדהחב"דניקים שהפכו לרבני ערים • מיוחדשאול כהנא31
הם רבני ערים בולטים ומוערכים בנוף הרבנות בארץ, אבל לפני הכל הם 'שלוחים' של הרבי מליובאוויטש זי"ע • 'כיכר' בפרויקט מיוחד: השלוחים שהפכו לרבני ערים. פרק א (חסידים, בארץ)
הרב ישראל מאיר ברנר השיא את בת זקוניוהרב ישראל מאיר ברנר השיא את בת זקוניוכיכר השבת4
שמחת החתונה הגדולה בחצר ברסלב של בת זקוניו של הרב ישראל מאיר ברנר שנישאה לחתן שמעון זלזניק, נכד הגאון ר' אפרים זלזניק זצ"ל, בהשתתפות רבנים חשובים רבים (חרדים)
אריה ארליך בכינוס השלוחים - כוחות הכיבוש היהודי // אריה ארליךכוחות הכיבוש היהודי // אריה ארליךאריה ארליך, משפחה4
חוויה מטריפת חושים עם אלפי ה'שלוחים' של חב"ד על המזח בניו ג'רזי והעולם שעצר מלכת • מתוך טורו השבועי של אריה ארליך, סגן עורך 'משפחה', במגזין של העיתון (חסידים, בעולם)
הפגנת 'הפלג', בשבוע שעבר - היום: מפגיני 'הפלג' חוזרים לרחובות  ירושליםהיום: מפגיני 'הפלג' חוזרים לרחובות ירושליםכיכר השבת99
לאחר מספר ימים של הפוגה בהפגנות 'הפלג הירושלמי', היום בצהריים (ראשון) מפגיני 'הפלג' יחזרו לרחובות וצפויים להפגין בשעה 15:30 בירושלים - בהוראת רבם הגר"ש אוירבך (בארץ)
האדמו"ר מסאטמר: "תהיו דוגמה לילדים"האדמו"ר מסאטמר: "תהיו דוגמה לילדים"ישראל כהן3
כל המלמדים בחיידרים של סאטמר מרחבי העולם, התכנסו לשבת במחיצת האדמו"ר, ושמעו שלל עצות והדרכות לגידולם של תינוקות של בית רבן בדרך החסידות. צפו בגלריה (חרדים)
האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי - בצהריים: הרבי הישיש יעבור טיפול רפואיבצהריים: הרבי הישיש יעבור טיפול רפואיישראל כהן1
המוני חסידי ויז'ניץ בכל רחבי תבל יתאספו בצהריים (רביעי, שעון ארה"ב) לעצרת תפילה לרפואת האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי בשעה שיעבור טיפול רפואי לסיוע נשימתי (חסידים, בעולם)
האדמו"ר מויזנ'יץ - בר מצווה לנכד האדמו"ר שהיה במצב קשהבר מצווה לנכד האדמו"ר שהיה במצב קשהישראל כהן2
ביום שני אור לכ"ד כסליו תתקיים סעודת הודאה בשילוב סעודת בר מצווה לנכד האדמו"ר, הנער הבה"ח אברהם דוד כץ, שהיה מאושפז במצב קשה לפני כשנה בארה"ב (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי - הידרדרות: הרבי הישיש חובר שוב להנשמההידרדרות: הרבי הישיש חובר שוב להנשמהישראל כהן
במהלך שעות הלילה חובר שוב זקן האדמו"רים, כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי למכונת הנשמה ומצבו מוגדר קשה אך יציב. הפעם, מדובר בהליך קבוע שישפר את מצב הנשימה (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח5
מרן הגראי"ל שטיינמן - מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13
הרב משה שילת - למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
הרב משה שילת
למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
י"ט בכסלו תשעח15
הנקראים
המדוברים