חנן בן ארי  ישי ריבו  הרב מוצפי  גרוס
משפחת עתיה עלתה לקברו של בנם נחמןמשפחת עתיה עלתה לקברו של בנם נחמן
כ"ח בשבט תשעז | 24.02.17
משפחת עתיה עלתה לרגל ה-30 לקברו של בנם נחמן שנרצח במגדל בבית משפחת סלע. יחד איתם הגיע המקובל הגאון הרב דב קוק שנשא תפילה ועודד את האח, הילד נתן (חרדים)
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןסליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןבן ציון נורדמן10
אחר מיטתו של איש האלוקים, אוהב הבריות ומקרבן לתורה, מרן הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל. מה רמז הרב בפתק שכתב בשעותיו האחרונות על סיומה של מסכת מכות (חרדים)
רבי ברוך סולובייצ'יק עם מרן הרב שטיינמן - כך הפכה 'ועדת הרבנים' לגוף הכי משפיע ב'דגל' בירושליםכך הפכה 'ועדת הרבנים' לגוף הכי משפיע ב'דגל' בירושליםישראל כהן5
חברי ועדת הרבנים של 'דגל התורה' בירושלים, אשר קובעים את המדיניות של הציבור הליטאי בעיר, תפסו מעמד דומיננטי • האמון של גדולי ישראל, הפגישות החשאיות והדמויות המשפיעות (חרדים)
תיעוד: שמחת בר המצווה לבנו של המקובלתיעוד: שמחת בר המצווה לבנו של המקובלכיכר השבת2
רבנים ואישי ציבור ובראשם הראשונים לציון הגר"י יוסף והגר"ש עמאר, השתתפו בשמחת בר המצווה למשה אליה שמואלי, בנו של המקובל רבי בניהו שמואלי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
בנו של הגר"י, הרב מרדכי שלמה אדלשטיין מספיד - בנו של הגר"י אדלשטיין מונה לממלא מקומובנו של הגר"י אדלשטיין מונה לממלא מקומוישראל כהן8
הרב מרדכי שלמה אדלשטיין מונה לממלא מקום אביו ברבנות ב"ב שכונת נאות יוסף. ברמת השרון ימונה אחד מבניו האחרים של הגר"י על פי החלטת אחיו הגדול, הגר"ג אדלשטיין (חרדים)
מסע ההלוויה - רבבות ליוו למנוחות את הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין
חדשות חרדיםרבבות ליוו למנוחות את הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין

אלפים רבים בבני ברק וברמת השרון, חרדים ושאינם, הלכו בשעות האחרונות אחר מיטתו של אחד מצדיקי הדור, הגר"י אדלשטיין זצוק"ל, בלוותם אותו בכאב, בדרכו האחרונה. צפו בתמונות (חרדים)

מרן הגר"ח - גדולי ישראל במסע ההלוייה בבני ברק. צפו
חדשות חרדיםגדולי ישראל במסע ההלוייה בבני ברק. צפו

מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי ומרן הגאון רבי נסים קרליץ משתתפים כעת במסע ההלוייה ההמוני של הגאון רבי יעקב אדלשטיין ברחובות בני ברק השחורים מאדם. צפו (חרדים)

הגה"צ ר' יעקב אדלשטיין זצ"ל • תמונות חייו
הודעות פטירההגה"צ ר' יעקב אדלשטיין זצ"ל • תמונות חייו

הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל רבה של רמת השרון הלך לעולמו בגיל 93. צפו ברגעים המיוחדים, בחגים ובשמחות וגם ברגעים בהם הוא שב לביתו ואל לימוד התורה (דיין האמת)

רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל - 'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'
הספדים'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'

מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס פרסמה הודעת אבל: "שימש כמגדלור של תורה והשקפה" • הרבנות הראשית: "אבלים על פטירתו של הגאון הגדול וותיק רבני הערים" (בארץ)

חרדים כל מה שקורה בכיכר השבת

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמן
בן ציון נורדמן
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמן
כ"ח בשבט תשעז10
כותב השורות - לא המיינסטרים קובע // בצלאל כהן
בצלאל כהן
לא המיינסטרים קובע // בצלאל כהן
כ"ג בשבט תשעז22