פורים  קורין גדעון  מלך..  אברהם פריד
האברך שהוכיח. - האברך שהוכיח: תואר בלי פשרות על אורח חיים חרדיהאברך שהוכיח: לימודי תואר בלי פשרות על אורח חיים חרדי
ו' באדר תשעח | 21.02.18
kikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
גם כשנאלץ אליהו לפרוש חלקית מספסלי הכולל הוא לא הסכים להתפשר על עקרונותיו. הוא הופתע לגלולת כי שכרו בצדו: לימודיו בישיבה חסכו לו לימודי קורס בדרך אל התואר – פחות זמן וכסף וכן זכה לסביבת לימוד מוגנת: הבית שלו (לימודים, שיווקי)
בעל השליטה בבזק שאול אלוביץ' - מתוך הכלא: אלוביץ' מכר חלק ממניות בזקמתוך הכלא: אלוביץ' מכר חלק ממניות בזקיניב רחימי
מניות בזק שנמכרו, הוחזקו בחשבון משותף על שם שאול אלוביץ' ואחיו יוסף אלוביץ'. אלוביץ' עדיין בעל השליטה בחברת בזק באמצעות אחזקותיו בחברות בי קום ואינטרנט זהב (שוק ההון)
בוגרות סיעור מוחות. - שבחים מקצועיים בטקס בוגרות קורס של סיעור מוחותשבחים מקצועיים בטקס בוגרות קורס של סיעור מוחותkikar.co.il בשיתוף סיעור מוחות
הבוחנים המקצועיים ביקשו לגייס מהתלמידות למשרות במשרדי הפרסום וציינו את הרמה הגבוהה והמקצועית של העבודות ואת היכולת הקריאייטיבת והביצועית הנדירה והשוו אותן לבכירי המעצבים בארץ (לימודים, שיווקי)
עשינו עסק. - למקסם את ההצלחה: צפו בפרק 6 בסדרת הרשתלמקסם את ההצלחה: צפו בפרק 6 בסדרת הרשתkikar.co.il בשיתוף בנק לאומי
סיוע משפטי. אילוסטרציה - זקוק לסיוע משפטי? ככה תחסכו זמן המתנה ארוךזקוק לסיוע משפטי? ככה תחסכו זמן המתנה ארוךkikar.co.il בשיתוף משרד המשפטים
הסכם למכירת גז למצרים ב-15 מיליארד דולר
כלכלה בארץהסכם למכירת גז למצרים ב-15 מיליארד דולר

שתי שותפויות הגז הגדולות תמר ולוויתן חתמו על שתי עסקאות לאספקת גז לקבוצת משקיעים במצרים בסך כולל של 15 מיליארד דולר שיוחלק ביניהם שווה בשווה (כלכלה בארץ)

לחסוך זמן. אילוסטרציה - הכול סובב סביב הזמן, גם ביום יום
כלכלה בארץהכול סובב סביב הזמן, גם ביום יום

זמן. מילה בת שלוש אותיות המגלמת בתוכה כל כך הרבה. כל אדם הצריך לעשות שלושה דברים ביחד יודע כי הדבר הכי חשוב הוא הזמן. איך אפשר באמת לחסוך זמן? קבלו דרך יעילה ופשוטה (כלכלה, שיווקי)

טירוף הביטקוין גומר את האנרגיה לאיסלנד
כלכלה בעולםטירוף הביטקוין גומר את האנרגיה לאיסלנד

הקור והרוח מושכים למדינת הצפונית חברות ומשקיעים שמקימים בה חוות שרתים לכריית מטבעות דיגיטליים. השנה, האנרגיה שיצרכו החוות צפויה לעלות על כל משקי הבית (כלכלה)

82% מההון בעולם הגיע לכיס 1% מהעולם
כלכלה בעולם82% מההון בעולם הגיע לכיס 1% מהעולם

דו"ח חושף שבשנה האחרונה רוב הכסף שנוצר בעולם הגיע לכיסם של אחוז אחד בלבד מאוכלוסיית העולם. על פי הבדיקות הפער בין העשירים לשאר העולם תופח משנה לשנה (כלכלה)

בקרוב, ובאמריקה . - קורצים לשמנים: 4 טעמים חדשים לקוקה קולה דיאט
צרכנותקורצים לשמנים: 4 טעמים חדשים לקוקה קולה דיאט

קשה לכם להתחיל דיאטה? חברת המשקאות הפופולרית "קוקה קולה" יצאה בהודעה דרמטית שתתן לכם את הפוש להתחיל דיאטה או לכל הפחות לשתות משקאות פחות משמינים. מתי זה יהיה על המדפים? (צרכנות)

עושים קניות בשוק? לא בטוח שזה משתלם
צרכנותעושים קניות בשוק? לא בטוח שזה משתלם

השוק, אמנם נתפס כמקום הזול ביותר עבור ירקות ופירות, אלא שבדיקה מקיפה גילתה כי הכיס מרגיש לגמרי אחרת, ובמיוחד עם הוצאות הדלק והנסיעות אל השוק ובחזרה ממנו (צרכנות)

כיצד התרסקה ענקית התרופות  - "טבע"
שוק ההוןכיצד התרסקה ענקית התרופות - "טבע"

רכישת אקטביס לא הגדילה את מכירות החטיבה הגנרית, ביטול הבונוסים לעובדים מקשה את הבנת הרווחים האמיתיים, הרווחיות מהקופקסון ממשיכה להישחק וגלגול החוב המפלצתי יהיה יקר (כלכלה)

הישיבה בה הוחלט על בחירת פסגות - ההחלטה הכלכלית הגרועה של החרדים
שוק ההוןההחלטה הכלכלית הגרועה של החרדים

בית ההשקעות פסגות נבחר על ידי רוב הציבור החרדי להשקיע בו את כספי החיסכון של הביטוח לאומי. ההחלטה מתברר הייתה גרועה כלכלית לפי התוצאות השנתיות (כלכלה)

השקעה ברחובות. - בעקבות הביקוש בקרקעות: מכירה נוספת ואחרונה
נדל"ןבעקבות הביקוש בקרקעות: מכירה נוספת ואחרונה

תנופת דיור בעיר רחובות לאחר אישור הרחבת העיר מזרחה עם צפי בנייה בעוד שנים ספורות בלבד. לאור הביקוש הרב, איתרו במרכז הארצי לקרקעות יחידות קרקע נוספות. הזדמנות שלא תחזור במחירים חסרי תקדים (נדל"ן, שיווקי)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

מטבע ביטקוין על רקע חוות כרייה - הביטקוין בסכנה: סין מתכננת לפגוע בתעשיית הכרייה
טכנולוגיההביטקוין בסכנה: סין מתכננת לפגוע בתעשיית הכרייה

מסמך פנימי של הממשלה חושף תוכנית אגרסיבית לנטרול כורי הביטקוין: ייקור החשמל, צמצום היתרי שימוש בקרקע, מסים חדשים, החרפת תקנות איכות הסביבה ועוד. המהלך, שצפוי לצאת לפועל בקרוב, ישפיע קשות על הסחר במטבע

מאגר ביומטרי. אילוסטרציה - נפרץ המאגר הביומטרי ההודי; המידע - זמין
טכנולוגיהנפרץ המאגר הביומטרי ההודי; המידע - זמין

פרטי המאגר, שתצורתו כשל המאגר הביומטרי הישראלי, הודלפו לרשת ומוצעים לרכישה לכל דורש. האופוזיציה: "צריכים הוכחות נוספות כדי לעצור את הטירוף?" (טכנולוגיה)

דוח רשות המסים 2016: צבע לבן, בטוח יותר
רכבדוח רשות המסים 2016: צבע לבן, בטוח יותר

כמה רכבים חדשים נקנו בשנת 2016 מה צבע הרכב האהוב ביותר, מה מצב הבטיחות? מה רמת המחירים והשאלה המרתקת ביותר: כמה המדינה מרוויחה מהעניין (רכב, כלכלה)

ויגודמן במעמד החתימה - מנכ"ל טבע לשעבר חתם על הסכם להקמת חברה חדשה
רכבמנכ"ל טבע לשעבר חתם על הסכם להקמת חברה חדשה

מנכ"ל טבע לשעבר ארז ויגודמן היה אחד מהאנשים שהשתתפו באירוע השקת החברה החדשה ואף היה זה שחתם בפועל על ההסכם. החברה תפעל בתווך שבין סטארטפ לתחבורה (רכב, כלכלה)

מתלבטים מה ללמוד? אילוסטרציה - מתלבטים? כל מה שצריך לדעת לפני הלימודים
לימודיםמתלבטים? כל מה שצריך לדעת לפני הלימודים

מתלבטים מה ללמוד אבל בלי תעודת בגרות? חולמים להיות מהנדסים או לעבוד בהיי-טק ולא יודעים מאיפה להתחיל? כל התשובות לכל השאלות עם המומחים של המרכז האקדמי לב. צפו בשידור (לימודים, שיווקי)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים