יניב בן..  חנן בן ארי  ישי ריבו  הר הבית
תרומה לעשרת היתומים. קופת העיר. קמפיין - עשרה יתומים נשארו לאחר שהאם נפטרה משפעתעשרה יתומים נשארו לאחר שהאם נפטרה משפעת
כ"ד בטבת תשעז | 22.01.17
kikar.co.il בשיתוף קופת העיר
רגע לפני המעבר מהישיבה לתואר ראשון. אילוסטרציה - מהישיבה לאקדמיה: חייו של הסטודנט החרדימהישיבה לאקדמיה: חייו של הסטודנט החרדיkikar.co.il בשיתוף בר אילן1
העלייה בדרישות לתואר ראשון במגזר ניצבת אל מול הקשיים שעלול לחוות הסטודנט החרדי. היעדר שליטה באנגלית ומתמטיקה, קשיי פרנסה בתקופת הלימודים, ובעיית השמירה על אורח חיים חרדי הן רק חלק מהבעיות. לפני שמתחילים ללמוד, כדאי מאד לבדוק איפה (לימודים, שיווקי)
ללא עורך דין שמייצג אתכם, אתם עלולים לצאת מקופחים. אילוסטרציה - קונים דירה? שימו לב ממה אתם צריכים  להיזהרקונים דירה? שימו לב ממה אתם צריכים להיזהרkikar.co.il בשיתוף לשכת עורכי הדין
בשביל ללמוד סתם עדיף לא באוניברסיטה. אילוסטרציה - חולם לפרוש מהלימודים? אל תלך לאוניברסיטהחולם לפרוש מהלימודים? אל תלך לאוניברסיטהkikar.co.il בשיתוף בר אילן5
בדו"ח הלמ"ס שפוסם נמצא כי במכללות הסטודנטים החרדים פורשים יותר, מורחים את שנות התואר, ומן הסתם גם משלמים הרבה. למרות זאת, רק 12% בוחרים ללכת לאוניברסיטאות (לימודים, שיווקי)
ביל גייטס. האיש העשיר בעולם - מה יקרה אם נחלק את הכסף של ביל גייטס לכולם?מה יקרה אם נחלק את הכסף של ביל גייטס לכולם?מתי הורוביץ10
אם באמת רוצים לפתור את בעיית העוני - העשירים הם לא הכתובת לקחת מהם כסף, אלא להפך, לתת להם! כן, בכל מקום שיש יותר עשירים - יש פחות עניים. שכונת עוני תישאר שכונת עוני, אבל אם פתאום יגיע לשם אדם עשיר, כל האזור יתחיל לצאת ממעגל העוני. טורו של מתי הורוביץ (דעות)
תרומה לעמותת אפרת. ותחיין את הילדים. אילוסטרציה - מצילים את הילדים - כל שקל אחד הופך לשלושה
צרכנות נבונהמצילים את הילדים - כל שקל אחד הופך לשלושה

במהלך 48 השעות הקרובות, יוצאים באגודת אפרת בקמפיין יוצא דופן, כאשר על כל שקל אחד שייתרם, יתווספו שני שקלים על ידי תורמים. כך ניתן לשלש את מספר הילדים שיינצלו בזכות הציבור (עמותות, שיווקי)

כ-35 אלף ישראלים מנהלים חשבון בארה"ב
כלכלה בארץכ-35 אלף ישראלים מנהלים חשבון בארה"ב

בתהליך מיון המידע שהגיע כעת לרשות המסים, צפויים לצוף אלו מבין הלקוחות שבהתנהלותם השוטפת מול הרשות לא כללו את הדיווח המתחייב על חשבונותיהם אלו (כלכלה, בארץ)

סטודנטים חרדים. אילוסטרציה - החרדים: מעט סטודנטים, מעט דורשי עבודה
כלכלה בארץהחרדים: מעט סטודנטים, מעט דורשי עבודה

הישובים החרדיים ממוקמים בתחתית טבלת הישובים בהם לומדים צעירים לתואר ראשון, ובאמצע טבלת הישובים באחוזי דורשי העבודה בלשכות התעסוקה. כל הנתונים (כלכלה, ארץ)

קולה - לא רק נשיא: ארה"ב מצביעה גם על מס סוכר
כלכלה בעולםלא רק נשיא: ארה"ב מצביעה גם על מס סוכר

ארבע ערים רוצות להטיל מס על משקאות ממותקים: פחית ממוצעת תתייקר ב־15%; ביוני החליטה גם פילדלפיה על הטלת מס על משקאות ממותקים בגובה 1.5 סנט ל־30 מ"ל

ברנרד מאדוף - הנדבן היהודי ישלם מיליונים לקרבנות מיידוף
כלכלה בעולםהנדבן היהודי ישלם מיליונים לקרבנות מיידוף

עזבונו של סטנלי צ'ייס, מי שנחשב לאיש הכספים של ברני מיידוף ותרם מיליונים לאוניברסיטאות ובתי חולים בישראל, הסכים לשלם מיליונים כדי ליישב תביעת ענק נגדו (כלכליסט)

2016: שנת שיא במספר החבילות מחו"ל
צרכנות2016: שנת שיא במספר החבילות מחו"ל

דואר ישראל דיווח על כ-52 מיליון חבילות שהוזמנו בשנה האחרונה לישראל במשקל כולל של 8100 טון. מדובר בעלייה אדירה בשנים האחרונות של כ-170 אחוז תוך עשור (צרכנות)

רוברט ורבקה מרסר - המיליארדרים הסודיים מאחורי הקמפיין של טראמפ
שוק ההוןהמיליארדרים הסודיים מאחורי הקמפיין של טראמפ

רוברט מרסר היה מדען מחשבים מבריק ביבמ כשגויס לחברת האלגו־טריידינג המיתולוגית רנסנס, שמשיגה למשקיעיה תשואות שנתיות דימיוניות. את המיליארדים שגרף מאז השקיע ביאכטות, אוסף כלי נשק, מאבק במס הכנסה ומטרות אנטי־ממסדיות סהרוריות. בתו רבקה היתה סוחרת בוול סטריט שהתפטרה כדי לגדל את ילדיה. כל זה השתנה כשהשניים החליטו שדונלד טראמפ חייב לנצח בבחירות

החברה הקבלנית המבצעת החלה בעבודות הבנייה בפרוייקט - פרוייקט הנדל"ן היוקרתי עבור המגזר במרכז ירושלים
נדל"ןפרוייקט הנדל"ן היוקרתי עבור המגזר במרכז ירושלים

התקדמות משמעותית בפרויקט הדיור היוקרתי "ג'רוזלם אסטייטס" ב'שנלר' כאשר מעל ל-50 דירות נמכרו והבניה בתנופה. הפרוייקט המיועד לציבור החרדי, משלב איכות בנייה עם מיקום במרכז ירושלים (נדל"ן, שיווקי)

עסקת ענק בשוק הנדל"ן בבני ברק. אילוסטרציה - הושלמה עסקת ענק בשוק הנדל"ן החרדי
נדל"ןהושלמה עסקת ענק בשוק הנדל"ן החרדי

פרויקט חדש ובו עשרות דירות מגורים יוקם בשכונה החדשה בצפון בני ברק על ידי "שחר העיר" וישווק על ידי "יישוב הארץ". מדובר בפרויקט רחב היקף כאשר עלות הקרקע במסגרת העסקה עם "שחר העיר", נאמדת בכ- 38 מיליון ש"ח (נדל"ן, שיווקי)

האירו בשפל הגדול בכל הזמנים: 4.06 שקל
מטבע חוץהאירו בשפל הגדול בכל הזמנים: 4.06 שקל

המצב הפוליטי המעורער באיטליה בשל משאל העם שצפוי להתקיים שם והחשש שכלכלתה תיפגע משמעותית מביאה לפגיעה באירו ולירידתו לרמה הנמוכה מאז ומעולם (כלכלה)

האם הרובל עומד להביס את הדולר?
מטבע חוץהאם הרובל עומד להביס את הדולר?

המערב מאיים על רוסיה בבידוד, אבל בקרמלין לא נבהלים: רוסיה הודיעה על עסקת נפט בהיקף ענק עם איראן שתשבור את הגמוניית הדולר בכלכלה ותגרום למפנה דרמטי (כלכלה)

אילוסטרציה - מה קורה אם לא מכבים את הטלפון בזמן טיסה?
טכנולוגיהמה קורה אם לא מכבים את הטלפון בזמן טיסה?

נניח לרגע שתתעלמו מההוראה של הדיילת לכבות את הטלפון או להעביר אותו למצב טיסה, מה יקרה אז?

אפל לוגו - התשובה של אפל לתלונות על יוקר המחשבים שלה
טכנולוגיההתשובה של אפל לתלונות על יוקר המחשבים שלה

המשתמשים התלוננו על מרבית החיבורים היעודיים בדגם החדש והחלפתם בארבעה שקעי USB-C, ובתגובה הורידה החברה את מחירי המתאמים מתוצרתה בעשרות אחוזים

הרכבים שראיתם בתמונות מהעבר חוזרים לכביש
רכבהרכבים שראיתם בתמונות מהעבר חוזרים לכביש

בחברות ג'יפ ופורד מחדשים את כלי הרכב שנחשבו בזמנו ליחידת עילית בתחום השטח. המחווה תהיה לדגמי ג'יפ ואגוניר ופורד ברונקו. בעוד שנתיים הם יוצעו למכירה (רכב)

שילוב של כל היתרונות במידיבוס אחד. ויזיגו - בעל חברת הסעות? הגיע הזמן לחסוך בהוצאות
רכבבעל חברת הסעות? הגיע הזמן לחסוך בהוצאות

כמעט כל פעם זה קורה: קבוצת תלמידים או תיירים צריכה הסעה אבל המיניבוס קטן מדי, ולהוציא אוטובוס שלם יהיה בזבוז מקומות ישיבה עם עלייה בצריכת הדלק. יש דרך לפתור את הבעייה? מסתבר שכן (רכב, שיווקי)

הקשיים שחווה הסטודנט החרדי. אילוסטרציה - עומד להפוך לסטודנט חרדי? תדע לאן אתה נכנס
לימודיםעומד להפוך לסטודנט חרדי? תדע לאן אתה נכנס

העלייה בדרישות לתואר ראשון במגזר ניצבת אל מול הקשיים שעלול לחוות הסטודנט החרדי. היעדר שליטה באנגלית ומתמטיקה, קשיי פרנסה בתקופת הלימודים, ובעיית השמירה על אורח חיים חרדי הן רק חלק מהבעיות. לפני שמתחילים ללמוד, כדאי מאד לבדוק איפה (לימודים, שיווקי)

מקומות אחרונים לקורס הכי מבוקש. אילוסטרציה - הקורס הכי מבוקש בתעסוקה נפתח למגזר החרדי
לימודיםהקורס הכי מבוקש בתעסוקה נפתח למגזר החרדי

אחרי השינויים המתרחשים בעולם השיווק, זהו בדיוק הזמן ליזום את הנגשת התחום לדורשי תעסוקה חרדים. הביקוש הרב לקורס השיווק הדיגיטלי הוביל לפתיחת מקומות נוספים (לימודים, שיווקי)

כלכלה וצרכנות

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים