ווקאלי  מירון  רחלי גנות  תאונה
בעלי  האחוזה היקרה בארה"ב - חותך במחירכבר לא הכי יקרה בארה"ב: הבעלים של אחוזת הענק בלוס אנג'לס חתך את המחיר
ז' באייר תשעח | 22.04.18
שירות כלכליסט
המחיר הראשוני של האחוזה בבל-אייר, המתהדרת בין היתר במנחת מסוקים ובגלריית מכוניות פרארי, עמד על 250 מיליון דולר. מה המחיר כעת?
תלמידי המכינה החרדית באוני' העברית. - בלי בגרות: תואר ראשון באוניברסיטה העבריתבלי בגרות: תואר ראשון באוניברסיטה העבריתkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה העברית
המרכז האקדמי לב. - תחושת שליחות: "להוציא מהנדס בן תורה בעם ישראל"תחושת שליחות: "להוציא מהנדס בן תורה בעם ישראל"kikar.co.il בשיתוף מרכז אקדמי לב
לקראת עיצומה של עונת ההרשמה ללימודים, יצאנו למרכז האקדמי לב שעבר מהפכה רצינית עם אלפי סטודנטים מהמגזר החרדי. איך מצליחים לגשר על הפערים האקדמאיים ולהצליח גם בהייטק? ראיון עם אלי שלמן, סמנכ"ל וראש מינהל הסטודנטים במרכז האקדמי לב (לימודים, שיווקי)
עו"ד רונן מטרי - עורך הדין שמקבל תיקי פירוק מאשת רואה החשבון שלועורך הדין שמקבל תיקי פירוק מאשת רואה החשבון שלוענת רואה, כלכליסט
עו"ד רונן מטרי קיבל מרשם העמותות ארבעה תיקי פירוק שהכניסו לכיסו עד כה 3 מיליון שקל. מי שהמליצה על מינויו היא עו"ד מירית כנרי, ראש יחידת האכיפה במשרד המשפטים, שבן זוגה איתמר כנרי מועסק כרו"ח אצל מטרי בשלל תיקים. מטרי: "ייבשו אותי שנים" (כלכלה)
מתוך סדרת הסרטונים "התקבלתי". - צפו: סדרת טיפים ייחודית להצלחה בשוק העבודהצפו: סדרת טיפים ייחודית להצלחה בשוק העבודהkikar.co.il בשיתוף המרכז האקדמי לב
סדרת סרטונים חדשה "התקבלתי" שמשיק בימים אלו המרכז האקדמי לב ברשת החברתית, תיתן את הכלים כיצד לצלוח את ראיון העבודה בשלום ולהתקבל לעבודה בחברות הטובות במשק (לימודים, שיווקי)
הוט מובייל וגולן טלקום "מובילות" בתלונות
צרכנות נבונההוט מובייל וגולן טלקום "מובילות" בתלונות

ניתוח תלונות על מפעילי חברות סלולריות ברשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן מעלה כי הוט מובייל וגולן טלקום מובילות במדד היחס בין אחוז התלונות לנתח השוק שלהן (צרכנות)

להיערך כלכלית. אילוסטרציה - המשפחה מתרחבת - איך להיערך כלכלית?
צרכנות נבונההמשפחה מתרחבת - איך להיערך כלכלית?

היערכות כלכלית נכונה יכולה לאפשר לכל משפחה לשמור על רמת חיים מסוימת גם לאחר הצטרפות ילדים נוספים. החל מקביעת התקציב, דרך ביצוע התאמות ועד חיסכון בהוצאות – הנה המדריך המלא (כלכלה, שיווקי)

בצלאל בן שלום - הרוכש של רשת 'הוניגמן' - איש עסקים חרדי
כלכלה בארץהרוכש של רשת 'הוניגמן' - איש עסקים חרדי

חשיפה ראשונה של בצלאל בן שלום, הבעלים החשאי של רשת KIWI, שרכש בשבוע שעבר את סניפי רשת 'הוניגמן' שקרסה, וכבר חולש על 122 חנויות בגדי ילדים (כלכלה, בארץ)

הנשיא ריבלין סוקר את הבולענים - חצי מיליארד שקל יוקצו לבעיית הבולענים
כלכלה בארץחצי מיליארד שקל יוקצו לבעיית הבולענים

הממשלה תקצה כחצי מיליארד שקל כדי להתמודד עם נזקי הבולענים באזור ים המלח. 40 מיליון מתוכם יוקצו למחקר ולניסיון להבין אילו אזורים בטוחים ואילו מסוכנים (כלכלה בארץ)

ולדימיר פוטין - האם פוטין הוא האיש העשיר ביותר בעולם‎?
כלכלה בעולםהאם פוטין הוא האיש העשיר ביותר בעולם‎?

נשיא רוסיה שנבחר מחדש אמר כי שכרו השנתי הממוצע הוא 112 אלף דולר. ולדימיר פוטין אף פירט שורה של נכסים - אולם יש המעריכים כי הונו מסתכם בהרבה יותר (כלכלה, בעולם)

טירוף הביטקוין גומר את האנרגיה לאיסלנד
כלכלה בעולםטירוף הביטקוין גומר את האנרגיה לאיסלנד

הקור והרוח מושכים למדינת הצפונית חברות ומשקיעים שמקימים בה חוות שרתים לכריית מטבעות דיגיטליים. השנה, האנרגיה שיצרכו החוות צפויה לעלות על כל משקי הבית (כלכלה)

קניית מוצרי מזון. אילוסטרציה - ישראל תמתג מזון על פי אזורים גיאוגרפיים
צרכנותישראל תמתג מזון על פי אזורים גיאוגרפיים

יוזמה חדשה של משרד החקלאות - ישראל תמתג מוצרי מזון מייצור מקומי על פי אזורי הגידול הגיאוגרפיים, בדומה לנעשה באירופה האמונה על יצירת מותגים מקומיים של יין וגבינה (כלכלה)

בקרוב, ובאמריקה . - קורצים לשמנים: 4 טעמים חדשים לקוקה קולה דיאט
צרכנותקורצים לשמנים: 4 טעמים חדשים לקוקה קולה דיאט

קשה לכם להתחיל דיאטה? חברת המשקאות הפופולרית "קוקה קולה" יצאה בהודעה דרמטית שתתן לכם את הפוש להתחיל דיאטה או לכל הפחות לשתות משקאות פחות משמינים. מתי זה יהיה על המדפים? (צרכנות)

מנכ"ל רשות החדשנות בביזמקס.  - יצירות ונחישות: התפתחות עולם היזמות החרדי
שוק ההוןיצירות ונחישות: התפתחות עולם היזמות החרדי

"החסם העיקרי לצמיחת והתפתחות תחרותית של ענף ההייטק הישראלי, הוא מחסור בכוח אדם איכותי ומיומן למשרות מובילות", כך ציין מנכ"ל רשות החדשנות אהרן אהרן. הדברים עלו במהלך דיון על דרכים לשילוב חרדים בתעשיית ההייטק שנערך במשרדי ביזמקס – מתחם העסקים והחדשנות לחרדים בירושלים, בין הנהלת רשות החדשנות להנהלת קרן ק.מ.ח. (כלכלה, שיווקי)

מארק צוקרברג. ארכיון - על עצמו הוא יודע לשמור: 9 מיליון לאבטחת צוקרברג
שוק ההוןעל עצמו הוא יודע לשמור: 9 מיליון לאבטחת צוקרברג

מדובר בזינוק של 53% בהשוואה לשנת 2016, כך לפי דו"ח שפרסמה החברה; סמנכ"לית התפעול זוכה לתוכנית אבטחה בסך 2.7 מיליון דולר

"מחיר למשתכן": 1,700 דירות  ללא זוכים
נדל"ן"מחיר למשתכן": 1,700 דירות ללא זוכים

מדובר בכ-26% מסך הדירות שהוגרלו, שמספרן בהגרלה עמד על 6,615. להגרלה נרשמו אמנם 21 אלף משקי בית אך רובם התפזרו בין מספר מועט של ערים (נדל"ן)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

ווטסאפ צנזורה חסימה אבטחה - דיווח: בניגוד להבטחתה - ווטסאפ החלה להעביר הודעות בישראל דרך שרתי פייסבוק
טכנולוגיהדיווח: בניגוד להבטחתה - ווטסאפ החלה להעביר הודעות בישראל דרך שרתי פייסבוק

הנהלת אפליקציית הצ'ט הבטיחה בעבר שלא תעביר מידע דרך פייסבוק - והמהלך אף נוגד הגדרות רגולציה שונות; מדוע בוצע וכיצד ישפיע על פרטיות המשתמשים?

אטלנטה - כך הפכה אטלנטה לבת ערובה של פושעי סייבר
טכנולוגיהכך הפכה אטלנטה לבת ערובה של פושעי סייבר

נוזקות הכופר הפכו את אטלנטה לבת ערובה: מתקפת סייבר שיתקה למשך חמישה ימים את השירותים העירוניים בבירת ג'ורג'יה, בדרישה לתשלום כופר של 51 אלף דולר בלבד. כעת קוראים בארה"ב לשירותי חירום קבועים בתחום

מכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין
רכבמכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין

תקועים עם כסף קטן ובא לכם רכב? טוסו לסין, ותוכלו לרכוש רכב חדש ללא מתווכים דרך מכונה אוטומטית חדשה של פורד ועליבאבא. רכב או במבה? (רכב)

בשורה טובה לפורים: מחיר הדלק יירד שוב
רכבבשורה טובה לפורים: מחיר הדלק יירד שוב

מחירי הדלק יירדו בליל פורים ב-12 אג' כלפי החודש שעבר ומחירו של ליטר בנזין 95 אוקטן יעמוד על 6.18 ש"ח. הסיבה צניחה של 8.34 אחוז במחירי הנפט באזורנו (רכב, כלכלה)

כיתת לימוד. פיתוחים. - הייטק: שכר העובדים החרדים  נמוך יחסית לאחרים
לימודיםהייטק: שכר העובדים החרדים נמוך יחסית לאחרים

האם שכר העובדים חרדים בתעשיית ההיי-טק נמוך יחסית לעובדים אחרים? מעסיקים טוענים שרמת ההכשרה והניסיון היא זו שקובעת את השכר. ב'פיתוחים', תכנית המצויינות לגברים חרדים להיי-טק, מכשירים את פתחי התוכנה החרדים שייאשו את המשרות הנחשקות בהיי-טק ובשכר התחלתי גבוה (לימודים, שיווקי)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

עדכונים
כיכר facebook