יניב בן..  גד אלבז  מנחה  גרוס
מתוך הקליפ - גרשון ורובה "אני ישראל" - ביקורת אלבוםגרשון ורובה "אני ישראל" - ביקורת אלבום
כ"ג בטבת תשעז | 21.01.17
הוא תמיד היה ליד אור הזרקורים ועכשיו הוא יוצא עם אלבום "כמעט בכורה". מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבום החדש של גרשון ורובה וחזר עם מסקנות (מגזין מוזיקה)
פיוטים זה לא תמיד מפחיד - ביקורת אלבוםפיוטים זה לא תמיד מפחיד - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש של משה חבושה ודוד שירו בלחניו של מנשה אליאס והופתע מכך שהוא לא רק מצליח להאזין לאלבום אלא גם נהנה ממנו (מגזין)
מאיר בנאי ז"ל - מאיר בנאי ז"ל - הצעקה הגדולה של השקטמאיר בנאי ז"ל - הצעקה הגדולה של השקטנתנאל לייפר9
הזמר והיוצר מאיר בנאי הלך לעולמו לאחר מחלה קשה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מספר על יצירתו היהודית ועל דמותו הייחודית של מאיר שמעולם לא חיפש את הזרקורים (מגזין)
מקהלת 'יחד' וירמיה דמן ריגשו את מרן הגר"ח • צפומקהלת 'יחד' וירמיה דמן ריגשו את מרן הגר"ח • צפוישראל כהן17
במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי נערכה שמחת שבע מצומצמת לבת הרב אברהם שטרן, בשיאה, קם שר התורה לריקוד לצלילי שורת בעלי מנגנים • צפו בתיעוד מהאירוע (מגזין)
בנימין דנישמן והמנטור אברהם טל - החרדי שכבש את 'The Voice': "הפתעה"החרדי שכבש את 'The Voice': "הפתעה"יאיר טוקר42
בנימין דנישמן, חרדי - זמר-חזן, ומשתתף ב'סמינרים' של ארגוני תשובה, כבש את הבמה של תוכנית הריאליטי 'The Voice' • "לראות אישיות חרדית, זו הפתעה לכולם", הוא מסביר (מוזיקה)
מה עובר על יניב בן משיח?מה עובר על יניב בן משיח?ר. פרייפלד244
ניתן היה לצפות מזמר בולט ומוביל בציבור החרדי המופיע בחתונות ושמחות, שימצא דרכים יותר מקובלות וכשרות להביע שמחה ואושר מאשר שתייה עד אובדן חושים (טור ביקורת)
גייטס (במרכז) באולפן של אלי גרסטנר, בהקלטות האלבום באידיש של פריד - האיש שעיצב את הסאונד במוזיקה החסידיתהאיש שעיצב את הסאונד במוזיקה החסידיתנתנאל לייפר3
איש הסאונד שעומד מאחורי מאות אלבומים במוזיקה היהודית ב-30 השנים האחרונות, לארי גייטס, הלך לעולמו היום לאחר מחלה קשה בה נלחם בשבע השנים האחרונות (דיין האמת)
"בימים ההם" - שבט אחים וחיליק פרנק"בימים ההם" - שבט אחים וחיליק פרנקנתנאל לייפר
רקע לפני חג החנוכה והאלבומים שמגיעים אותו, מבקר המוזיקה של כיכר השבת בביקורת על האלבום החדש של להקת שבט אחים שמארחת את הנגן חיליק פרנק (מגזין)
קרליבך, ארכיון - ספיישל מיוחד: שירי ר' שלמה קרליבך לחג החנוכהספיישל מיוחד: שירי ר' שלמה קרליבך לחג החנוכהיאיר טוקר
חג החנוכה כבר כאן, והמדור השבועי "שלוימל'ה לשבת" עוטה על עצמו אווירה חנוכתית משהו, ומגיש לכם את מבחר שיריו של רבי שלמה לכבוד החג. האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה לשבת)
שלמה יהודה רכניץ לא רק גביר -  ביקורתשלמה יהודה רכניץ לא רק גביר - ביקורתנתנאל לייפר6
הנגיד שלמה יהודה רכניץ באלבום שני מלחניו עם מיטב הכוחות של המוזיקה החסידית שהתאחדו יחד כדי לבצע את השירים של רכניץ. האם בלי הכסף זה גם היה עובד? (מגזין)
שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"חסדי השם"שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"חסדי השם"יאיר טוקר1
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. "כיכר השבת" עם פרויקט שבועי מיוחד משירי הרבי המרקד (מוזיקה)
האחים גת - ראיון וביצוע: אריה וגיל גת מדברים על הכלראיון וביצוע: אריה וגיל גת מדברים על הכלנתנאל לייפר4
אחרי שכבשו את עולם המוזיקה עם חיוך, פאות ארוכות, שירי קודש וסיימון וגורפינקל. אריה וגילי גת מדברים על ההצלחה הגדולה והקריירה. ויש גם ביצוע לגולשי "כיכר השבת" (מוזיקה)
'בוא ונצא' - האלבום המרענן של השנה'בוא ונצא' - האלבום המרענן של השנהנתנאל לייפר
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת על אלבומו השני של הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י שמריח רעננות יצירתית נכונה בשילוב מוזיקה איכותית ותעוזה מסקרת במיוחד (מגזין מוזיקה)
קרליבך, ארכיון - קרליבך לשבת: האזינו ל"ישראל בטח בשם"קרליבך לשבת: האזינו ל"ישראל בטח בשם"יאיר טוקר1
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. "כיכר השבת" עם פרויקט מיוחד משירי הרבי המרקד (מוזיקה)
'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקים'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקיםנתנאל לייפר5
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מתלהב מהאלבום החדש של המפיק נאור כרמי מתוך סדרת 'צמאה' עטורת השבחים כשהפעם העיבודים נועזים ומקפיצים הרבה יותר (מגזין מוזיקה)
"ליהודים הייתה אורה"  - ערב לזכרו של שנקר"ליהודים הייתה אורה" - ערב לזכרו של שנקרנתנאל לייפר5
במלאת השבעה נערך ערב מיוחד לזכרו של בעל המנגן הגדול, ר' בן ציון שנקר. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" השתתף באירוע ומספר על הרשמים, הביצועים והאווירה (מגזין מוזיקה)
ר' שלמה קרליבך - פרויקט קרליבך בכיכר: שירים ל"שבת מברכים"פרויקט קרליבך בכיכר: שירים ל"שבת מברכים"יאיר טוקר2
כמידי שבוע, "שלוימלה ליום השבת" עושה כבוד לשיריו של רבי שלמה. והשבוע, לכבוד שבת מברכים, אנו מגישים בפניכם שניים משירי ראש חודש של רבי שלמה קרליבך (מוזיקה יהודית)
10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינו10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינונתנאל לייפר9
הזמר והיוצר ר' בן ציון שנקר שהלך לעולמו השבוע בגיל 92 הלחין נכסי צאן ברזל שרבים אינם זוכרים שהוא הלחין אותם. אספנו את השירים שהפכו לחלק מפס הקול שלנו (מגזין)
לרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבורלרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבוריאיר טוקר2
לרגל יום השנה לפטירתו של רבי שלמה קרליבך, המדור השבועי 'שלוימל'ה ליום השבת' מגיש את השיר הראשון ששיחרר קרליבך לציבור - מתוך התקליט הראשון שלו, "הנשמה לך". האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה)
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטובהרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטובזלמן שטוב11
הרב'ה רב׳ שלמה מצליח להחיות את שאחרוני הרופאים אמרו נואש ממנו. זהו כוחו העצום, מתוך האדמה, מאיר כשמש בצהריים • זלמן שטוב על ר' שלמה קרליבך (מגזין)
שלמה קרליבך - 'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצםשמעון ברייטקופף24
בדיוק כמו שעשה כל חייו עשה גם בפטירתו, כשהבין שהעיסוק בו ובדמותו הופך לעיקר, עזב את העולם והותיר אותנו עם המורשת הענקית. שמעון ברייטקופף על שלמה קרליבך (מגזין)
ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!נתנאל לייפר10
הוא היה אמן ענק, יוצר מדהים ומקורי, אך גם איש שנוי במחלוקת שהצליח להרגיז רבים בהתנהלותו התמוהה. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על ההצלחה של קרליבך (מגזין)
ארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירכיכר השבת2
לרגל יום השנה לפטירתו של "הרבי המרקד" ר' שלמה קרליבך, הארכיון של יוסי רוזנברג מציג קטעים נדירים של המוזיקאי שהפך לתופעה. צפו בארבעה ביצועים מיוחדים (מוזיקה, מגזין)
דווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלודווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלונתנאל לייפר9
חסידי קרליבך כנראה לא יאהבו את הסקירה הבאה, שעוסקת באלבום הכי טוב של קרליבך - שדווקא אותו הוא לא אהב. מבקר המוזיקה נתנאל לייפר על האלבום "מקדש מלך" (מגזין)
שלמה קרליבך - שבוע היארצייט: 10 הפופולארים של קרליבךשבוע היארצייט: 10 הפופולארים של קרליבךכיכר מוזיקה3
לקראת יום פטירתו של רבי שלמה קרליבך שיצויין בשבוע הבא, המדור הקבוע שלוימל'ה ליום השבת מגיש את עשרת הקטעים הכי פופולרים של קרליבך. האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה יהודית)
פיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתפיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתנתנאל לייפר2
מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על אלבומו החדש של סולן האנדלוסית, ליאור אלמליח, פיוטים בעיבוד ישראלי רוקיסטי של סולן טיפקס, המוזיקאי קובי אוז (מגזין מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז24
יצחק מאיר וחלק מקהל ההמונים - לשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצח
נתנאל לייפר
לשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצח
כ"ב באלול תשעו5
הנקראים
המדוברים