יהודה משי..  חברון  הידברות  עברי אנוכי
אם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםאם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
אלבום אחד - 13 זמרים, הזמר צבי זילברשטיין באלבום דואטים ייחודי עם מיטב האמנים והמלחינים במוזיקה החסידית. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
הרב רונן חזיזה - חושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהחושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהנתנאל לייפר20
הוא תופעה של ממש, מאות רבות מגיעים לכל שיעור שלו בכל מקום בארץ, ומתרגשים משיעור שחציו מועבר עם גיטרה ובחושך מוחלט | ראיון מיוחד ובלעדי עם הרב רונן חזיזה (מגזין)
מה המבקר שלנו חושב על האלבום של אדיר בכרמה המבקר שלנו חושב על האלבום של אדיר בכרנתנאל לייפר
הזמר והיוצר, אדיר בכר, הוציא אלבום פיוטים-רוק חדש המשלב בין מזרח למערב. העורכים בגלגלצ כבר אהבו את זה והכניסו לפלייליסט מה חושב עליו מבקר המוזיקה שלנו? (מגזין, מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - מיוחד: הגרסאות של קרליבך ל"ויידע כל פעול"מיוחד: הגרסאות של קרליבך ל"ויידע כל פעול"יאיר טוקר
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. פרויקט שבועי ב"כיכר השבת" חושף אותם להמונים, והשבוע: "וידע כל פעול"
מה המבקר שלנו חושב על החדש של עדי רן?מה המבקר שלנו חושב על החדש של עדי רן?נתנאל לייפר3
אחד האמנים הצבעוניים ביותר ומראשוני המוזיקה היהודית-המקורית באלבום חדש, תשיעי במספר. האם רן מצליח לשמור על הנוסחה המנצחת ואיזה עדי רן תפגשו באלבום? (מגזין)
"חמול" - סיפורו של הלחן המרגש והפופולרי"חמול" - סיפורו של הלחן המרגש והפופולרינתנאל לייפר8
רגע לפני ראש השנה: המלחין הרב עקיבא המניק בשיחה עם "כיכר השבת" מספר על שירו הפופולרי, כיצד הולחן, מתי הוקלט לראשונה ומדוע לדעתו הפך ללהיט גדול כל כך (מגזין)
דניאל זמיר - אני לוזר?! האיש שלא הפסיד אף פעםאני לוזר?! האיש שלא הפסיד אף פעםנתנאל לייפר1
"מר פרס, אתה הפסדת חמש פעמים בבחירות! יש מי שיגיד שיש פה איזה פאטרן". הוא לא מצמץ, הסתכל עליי ואמר "אני לא הפסדתי פעם אחת", המוזיקאי דניאל זמיר על פרס (מגזין)
צפו: משה דוויק בקדיש במנגינת "קץ גלות"צפו: משה דוויק בקדיש במנגינת "קץ גלות"יאיר טוקר3
רגע לפני שהוא יוצא לשמש כשליח ציבור בימים הנוראים באחת הקהילות הגדולות במקסיקו, הפייטן משה דוויק, בקדיש מתוך הסליחות במנגינת "קץ גלות" של עבדל ווהאב • צפו (מוזיקה)
הפגישה האחרונה בין יובל טייב והרב סיטרוק. צפוהפגישה האחרונה בין יובל טייב והרב סיטרוק. צפויאיר טוקר5
"בכל פעם שהתראינו ביקש ממני לשיר לו, ובפרט את שני השירים האהובים עליו 'ימלא פי תהילתך' ו'יחיד אל דגול מרבבה'" • צפו בפגישה האחרונה בין הפייטן והרב (מוזיקה)
יצחק מאיר וחלק מקהל ההמונים - לשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצחלשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצחנתנאל לייפר5
רינה ותפילה הילכו יחד? לאחר שנים בהם התנגד למנייני קרליבך ולמנייני שירה השתתף נתנאל לייפר בסליחות הראשונות של יצחק מאיר יחד עם קהל אלפים (מגזין מוזיקה)
לא כמעט, אלא הדבר האמיתי: סליחות עם קרליבךלא כמעט, אלא הדבר האמיתי: סליחות עם קרליבךיאיר טוקר8
לקראת ראש השנה ובאווירת הימים הנוראים, אנו מגישים לכם את הסליחות המלאות עם רבי שלמה קרליבך. לא דומה, לא כמעט, לא "בנוסח קרליבך" - הדבר האמיתי (שלוימל'ה לשבת)
רוק בועט, תהילים וכוונה - ביקורת מוזיקהרוק בועט, תהילים וכוונה - ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר1
אלבום התהלים-רוק של יעקב ברינה הוא אלבום חובה לחובבי הרוק. ברינה בליוויו של המעבד המוזיקלי המוכשר ראובן חיון נותן למאזינים חוויה ייחודית ומעניינת. ביקורת אלבום (מגזין)
רבי שלמה קרליבך - האזינו: הביצוע של קרליבך ל"ובכן תן פחדך"האזינו: הביצוע של קרליבך ל"ובכן תן פחדך"יאיר טוקר2
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. פרויקט שבועי ב"כיכר השבת" חושף אותם להמונים, והשבוע: "ובכן תן פחדך"
הקאמבק המפואר של שלמה שמחה: "אני כאן"הקאמבק המפואר של שלמה שמחה: "אני כאן"נתנאל לייפר6
הזמר שלמה שמחה חוזר אחרי יותר מעשור של כמעט שתיקה עם אלבום שמחזיר את המוזיקה החסידית לימיה היפים ביותר. נתנאל לייפר בביקורת מוזיקה על "אני כאן" (מגזין מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - שלוימל'ה לשבת: קרליבך שר "ועינינו תראינה מלכותך"שלוימל'ה לשבת: קרליבך שר "ועינינו תראינה מלכותך"יאיר טוקר
את הניגון המקסים לפסוק "ועינינו תראינה מלכותך" הלחין רבי שלמה קרליבך בתחילת שנות השבעים והוא זכה לעשרות ביצועים. שלוימל'ה ליום השבת
צפו: יעקב שוואקי מארח את חנן בן אריצפו: יעקב שוואקי מארח את חנן בן ארייאיר טוקר14
הזמר יעקב שוואקי חגג את קבלת אלבום הפלטינה על מכירות של למעלה מ-40 אלף עותקים מאלבומו האחרון "מאמין בניסים" בהופעה מיוחדת ודואטים מרגשים (חדשות המוזיקה)
עמית סופר באלבום מוזיקה שכולו שופרעמית סופר באלבום מוזיקה שכולו שופרנתנאל לייפר1
נגן החצוצרה, עמית סופר, מותח את הגבולות של השופר למחוזות חדשים ומפתיעים ומשחרר אלבום מוזיקלי יצירתי שהשופר הוא הכלי המרכזי בו • האזינו לניגון הבעש"ט (מגזין)
הלהקה שאתם חייבים להכיר - זושא • צפוהלהקה שאתם חייבים להכיר - זושא • צפונתנאל לייפר1
להקת זושא מארה"ב כבר מזמן לא סתם להקה אלא תופעה של ממש הרבה מעבר למוזיקה בלבד ומזכירה את הרבי המרקד, ר' שלמה קרליבך • ראיון מיוחד לכיכר השבת (מגזין)
"לא תיפול רוחי" - גדי פיינגולד לא מאכזב"לא תיפול רוחי" - גדי פיינגולד לא מאכזבנתנאל לייפר2
הוא הבעלים של אחד האולפנים הגדולים והמוכרים בישראל ואחרי עשור של חזרה בתשובה הוא הקליט אלבום מוזיקה יהודית משובח ושווה האזנה. ביקורת מוזיקה (מגזין מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - "תשובה, תפילה וצדקה", גרסת רבי שלמה קרליבך"תשובה, תפילה וצדקה", גרסת רבי שלמה קרליבךיאיר טוקר2
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. פרויקט שבועי ב"כיכר השבת", והשבוע: ביצוע מיוחד לקראת הימים הנוראים (מוזיקה)
אברהם פריד ויוני ברגר "בכל מקום איתך" • צפואברהם פריד ויוני ברגר "בכל מקום איתך" • צפויאיר טוקר8
מילים שהגיעו לידי הזמר יוני ברגר בחתונה בה הופיע, הפכו להמנון של קייטנות הקיץ של עזר מציון • צ צפו בביצוע של יוני ברגר יחד עם גדול הזמר החסידי אברהם פריד (מוזיקה)
פריד ובן ארי שרים "צמאה לך נפשי" • צפופריד ובן ארי שרים "צמאה לך נפשי" • צפויאיר טוקר6
במהלך הופעתו בבריכת הסולטן אירח גדול הזמר אברהם פריד את הזמר חנן בן ארי ויחד עם ביצעו את הלהיט החב"די - "צמאה לך נפשי", בליווי מוואלים וריקודים • צפו (מוזיקה)
האלפים שרו עם אברהם פריד את "ריבון העולמים" • צפוהאלפים שרו עם אברהם פריד את "ריבון העולמים" • צפויאיר טוקר34
בבריכת הסולטן בירושלים הופיע גדול הזמר החסידי אברהם פריד. אחד הרגעים הבלתי נשכחים הינו השירה המשותפת שלו ושל האלפים ללהיט ההיסטרי - "ריבון העולמים" (מוזיקה)
מועצת השירה היהודית הכינה, לוין הקדיםמועצת השירה היהודית הכינה, לוין הקדיםיאיר טוקר4
מועצת השירה היהודית מוכנה זה כמה שבועות עם גירסה לשיר "בן אדם, עלה למעלה עלה", אלא שאמש הם הופתעו לגלות שגדעון לוין גם כן הוציא גירסה | הסיפור המלא (מוזיקה)
יונתן רזאל: "אני לא יוצר שיר לפי הזמנה"יונתן רזאל: "אני לא יוצר שיר לפי הזמנה"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר, יונתן רזאל, חושף בראיון ל'כיכר השבת' את הסינגל-קליפ החדש וחושף את מאחורי הקלעים של היצירה ומה לדעתו ההסבר לכך שלהיטיו הגדולים הם... פסוקים (מגזין)
רוצה לבחורי הישיבה - ישי ריבו: מרגש אותי להופיע לבחורי ישיבהישי ריבו: מרגש אותי להופיע לבחורי ישיבהנתנאל לייפר15
הזמר והיוצר ישי ריבו מספר בראיון ל"כיכר השבת" על החיבור בין המוזיקה שלו לציבור החרדי ולבחורי הישיבות, על היצירה והשירים והחלום שעומד להתגשם • מיוחד (מגזין מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז25
הנקראים
המדוברים