ישי ריבו  הרב עובדיה  מלך..  ברסלב
'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקים'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקיםנתנאל לייפר5
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מתלהב מהאלבום החדש של המפיק נאור כרמי מתוך סדרת 'צמאה' עטורת השבחים כשהפעם העיבודים נועזים ומקפיצים הרבה יותר (מגזין מוזיקה)
"ליהודים הייתה אורה"  - ערב לזכרו של שנקר"ליהודים הייתה אורה" - ערב לזכרו של שנקרנתנאל לייפר5
במלאת השבעה נערך ערב מיוחד לזכרו של בעל המנגן הגדול, ר' בן ציון שנקר. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" השתתף באירוע ומספר על הרשמים, הביצועים והאווירה (מגזין מוזיקה)
ר' שלמה קרליבך - פרויקט קרליבך בכיכר: שירים ל"שבת מברכים"פרויקט קרליבך בכיכר: שירים ל"שבת מברכים"יאיר טוקר2
כמידי שבוע, "שלוימלה ליום השבת" עושה כבוד לשיריו של רבי שלמה. והשבוע, לכבוד שבת מברכים, אנו מגישים בפניכם שניים משירי ראש חודש של רבי שלמה קרליבך (מוזיקה יהודית)
10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינו10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינונתנאל לייפר9
הזמר והיוצר ר' בן ציון שנקר שהלך לעולמו השבוע בגיל 92 הלחין נכסי צאן ברזל שרבים אינם זוכרים שהוא הלחין אותם. אספנו את השירים שהפכו לחלק מפס הקול שלנו (מגזין)
לרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבורלרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבוריאיר טוקר2
לרגל יום השנה לפטירתו של רבי שלמה קרליבך, המדור השבועי 'שלוימל'ה ליום השבת' מגיש את השיר הראשון ששיחרר קרליבך לציבור - מתוך התקליט הראשון שלו, "הנשמה לך". האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה)
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטובהרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטובזלמן שטוב11
הרב'ה רב׳ שלמה מצליח להחיות את שאחרוני הרופאים אמרו נואש ממנו. זהו כוחו העצום, מתוך האדמה, מאיר כשמש בצהריים • זלמן שטוב על ר' שלמה קרליבך (מגזין)
שלמה קרליבך - 'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצםשמעון ברייטקופף26
בדיוק כמו שעשה כל חייו עשה גם בפטירתו, כשהבין שהעיסוק בו ובדמותו הופך לעיקר, עזב את העולם והותיר אותנו עם המורשת הענקית. שמעון ברייטקופף על שלמה קרליבך (מגזין)
ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!נתנאל לייפר10
הוא היה אמן ענק, יוצר מדהים ומקורי, אך גם איש שנוי במחלוקת שהצליח להרגיז רבים בהתנהלותו התמוהה. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על ההצלחה של קרליבך (מגזין)
ארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירכיכר השבת2
לרגל יום השנה לפטירתו של "הרבי המרקד" ר' שלמה קרליבך, הארכיון של יוסי רוזנברג מציג קטעים נדירים של המוזיקאי שהפך לתופעה. צפו בארבעה ביצועים מיוחדים (מוזיקה, מגזין)
דווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלודווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלונתנאל לייפר9
חסידי קרליבך כנראה לא יאהבו את הסקירה הבאה, שעוסקת באלבום הכי טוב של קרליבך - שדווקא אותו הוא לא אהב. מבקר המוזיקה נתנאל לייפר על האלבום "מקדש מלך" (מגזין)
שלמה קרליבך - שבוע היארצייט: 10 הפופולארים של קרליבךשבוע היארצייט: 10 הפופולארים של קרליבךכיכר מוזיקה4
לקראת יום פטירתו של רבי שלמה קרליבך שיצויין בשבוע הבא, המדור הקבוע שלוימל'ה ליום השבת מגיש את עשרת הקטעים הכי פופולרים של קרליבך. האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה יהודית)
פיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתפיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתנתנאל לייפר2
מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על אלבומו החדש של סולן האנדלוסית, ליאור אלמליח, פיוטים בעיבוד ישראלי רוקיסטי של סולן טיפקס, המוזיקאי קובי אוז (מגזין מוזיקה)
שמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרנישמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרניישראל כהן61
זמר הפופ החסידי, ליפא שמלצר, התראיין למקור ראשון והמשיך להפתיע כשהוא חושף את דעותיו. "יש אלוקים של האנשים - 'מה אנשים יגידו' ויש את האלוקים האמיתי" (מגזין)
הכיסא המיותם - 3 שנים, 8 קליפים • השירים לזכרו של מרן3 שנים, 8 קליפים • השירים לזכרו של מרןנתנאל לייפר15
לאחר פטירתו של מרן נכתבו כמה שירים מרגשים במיוחד, ביניהם 'כוכב מאיר' שכתבה הרבנית יהודית יוסף ו'מרן שלי' של יעקב שוואקי מתוך אלבומו האחרון • צפו והתרגשו (מוזיקה)
שמואלי אונגר מנסה לרקוד על שתי החתונות; ביקורת מוזיקהשמואלי אונגר מנסה לרקוד על שתי החתונות; ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר8
אין ספק שהמוזיקה החסידית משתנה בצעדי ענק לאחרונה. הזמר שמואלי אונגר מנסה לרקוד תרתי משמע בשני העולמות האם הוא מצליח לשמור על האותנטיות ולהיות עדכני? (מגזין)
צפו: מרדכי בן דוד ועמי כהן הקפיצו את חברוןצפו: מרדכי בן דוד ועמי כהן הקפיצו את חברוןיאיר טוקר6
העולים לרגל בחברון, נהנו מהופעות של גדולי הזמר בהם חיים ישראל, בני פרידמן וענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד. על הליווי המוסיקלי הופקד המעבד עמי כהן • וידאו ותמונות (מוזיקה)
אברהם אבוטבול ז"ל - המוזיקאי שהשפיע על שולי רנד ואהוד בנאיהמוזיקאי שהשפיע על שולי רנד ואהוד בנאינתנאל לייפר7
סביר מאוד שלא זכיתם להכיר את הזמר, היוצר והשחקן אברהם אבוטבול, שהיום מצויין יום השנה הרביעי לפטירתו. אך עשייתו פורצת הדרך השפיעה על אמנים רבים ומוכרים בישראל (מגזין)
"אני מודה להקב"ה שיש אינטרנט""אני מודה להקב"ה שיש אינטרנט"ישראל כהן130
הודף את הטענות על שימוש בסמים, לא מתחרט על ההשראה משירי עגבים ובטוח שהאינטרנט הוא "חלק מהגאולה". הזמר החסידי ליפא שמעלצר בראיון מיוחד ל"כיכר השבת" (מוזיקה)
צפו: יונתן רזאל בקריאת ההלל בנוסח קרליבךצפו: יונתן רזאל בקריאת ההלל בנוסח קרליבךיאיר טוקר2
הזמר יונתן רזאל השתתף הבוקר (חמישי) בתפילת חול המועד בבית הכנסת 'צדיק המזוזות' בראשות הגאון רבי שמעון בן טוב • צפו בקריאת ההלל בנוסח קרליבך (חרדים)
שמחת בית שואבה, אילוסטרציה - הזמרים הפופולריים בשמחות בית השואבה שוברים שתיקההזמרים הפופולריים בשמחות בית השואבה שוברים שתיקהנתנאל לייפר10
שמחת בית השואבה או חתונה? וכיצד מתמודדים עם העומס של החג? 7 מהזמרים הבולטים מספרים ל"כיכר השבת" על החוויה שלהם בשמחות בית השואבה והאתגרים שניצבים לפניהם בחג (מגזין )
סיכום שנת תשע"ו במוזיקה היהודית מקוריתסיכום שנת תשע"ו במוזיקה היהודית מקוריתנתנאל לייפר11
שנה מאכזבת מעט, אך עם כמה הישגים בולטים בעיקר ב"רעש" שעשתה המוזיקה היהודית. מבקר המוזיקה של כיכר השבת מסכם את המוזיקה היהודית מקורית של תשע"ו (מגזין)
"כיכר השבת" מגיש: אלבום מוזיקלי להורדה"כיכר השבת" מגיש: אלבום מוזיקלי להורדהכיכר השבת3
לכבוד חג הסוכות, 'כיכר השבת' מגיש בפני מאות אלפי הגולשים אלבום מוזיקלי חגיגי ומיוחד - 'פסנתר שבת' - להורדה • כנסו והורידו את האלבום וקבלו שמחת חג מושלמת (מוזיקה)
"אגודה אחת" עם הרבה גוונים - ביקורת"אגודה אחת" עם הרבה גוונים - ביקורתנתנאל לייפר
הזמר ברי וובר הוציא אלבום חדש, מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבום וגם מספר לכם על התובנות שלו על וובר ובכלל על המוזיקה החסידית של השנים האחרונות (מגזין)
רבי שלמה קרליבך - הניגון שהכניס את שלמה קרליבך למגזר החרדיהניגון שהכניס את שלמה קרליבך למגזר החרדיכיכר השבת4
הרבה לפני שהציבור החרדי הכיר ברבי שלמה קרליבך, הוא הכיר בניגון הזה שלו - "ופרוש עלינו סוכת שלום" שהולחן בשנת 1968 ויצא לאור באלבום "אני מאמין" בשנת 1975. האזינו (מוזיקה יהודית)
אם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםאם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
אלבום אחד - 13 זמרים, הזמר צבי זילברשטיין באלבום דואטים ייחודי עם מיטב האמנים והמלחינים במוזיקה החסידית. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
הרב רונן חזיזה - חושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהחושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהנתנאל לייפר20
הוא תופעה של ממש, מאות רבות מגיעים לכל שיעור שלו בכל מקום בארץ, ומתרגשים משיעור שחציו מועבר עם גיטרה ובחושך מוחלט | ראיון מיוחד ובלעדי עם הרב רונן חזיזה (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26
הנקראים
המדוברים